Aqmda L TRIUMPH \o< n Triomf van Smaak IO De ondergang van de „Hindenburg". AMSTERDAMSCHE BEURS Woensdag werd in De Unie een alge meene ledenvergadering gehouden van de afdeeling Alkmaar van het Centraal Ge nootschap voor kinderherstellings- en vacantiekolonies. De voorzitter, dr. A. K. Korteweg, heette de aanwezigen hartelijk welkom en drukte zijn spijt uit, dat zoo weinig leden aanwezig waren. Bij de hierna aan de orde gestelde ver kiezing van bestuursleden wegens perio dieke aftreding werden de aftredenden, de heeren A. du Bois en K. Bos, herkozen, terwijl in plaats van mej. dr. Bartstra als bestuurslid werd gekozen mej. E. de Boer, die de functie van secretaresse zal ver vullen. Hierna bracht de secretaris het jaarver slag uit over 1936, hetwelk werd goedge keurd. Hieruit noteeren we het volgende: uitgezonden 38 kinderen, vorig jaar 33; aantal verpleegdagen 1940, vorig jaar 1641 dagen. In B-verpleglng werden uit- Bedenken zij, die inzicht hebben in het VIRGINIA CIGARETTES Laatste berichten OncLrzoek naar de oorzaak. Ontstaan van brand bij de motoren onwaarschijnlijk. Nog steeds straatgevechten te Barcelona. 677,-8* 39-Vi 64-7/M 2'/. 417,-7. 297,-»/, 7'/. 1117» 41% 22'/, -V, 13%-i 657, 68 Prolongatie vorige koers 1, heden 1 pCt- Vorige koers: New-Yor k 1.821/, Londen Kopenhagen 4017^ Lt0lië ge** Praa8 Alkmaar, Vrijdag. H. H. J. LEEMEIJER f Gister overleed in den ouderdom van 65 jaar de heer H. H. J. Leemeijer. De heer Leemeijer was een bekende per soonlijkheid voor allen, die op eenigerlei wijze met de armverzorging in onze stad in aanraking kwamen. Met ingang van 1 Dec. 1919 werd de heer Leemeijer be noemd tot armbezoeker bij het voormalige Burgerlijk Armbestuur, in welk college de heer Leemeijer reeds zitting had als be stuurslid. Na de reorganisatie van het Burgerlijk Armbestuur tot Gem. Instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon bleef de heer Leemeijer in dezelfde functie aan laatstgenoemde instelling verbonden tot 1 December 1936. De heer Leemeijer was toen reeds geruimen tijd door ziekte niet meer in staat zijn werkzaamheden te verrichten. Allen, die weten hoe moeilijk in vele gevallen het werk van een armbezoeker is, hebben groot respect voor den ijver en de toewijding waarmede de heer Leemeijer zijn zware taak heeft vervuld. Gaarne hadden wij hem nog vele jaren van welverdiende rust gegund; het heeft evenwel niet mogen zijn. DE KAASMARKT. De kaasmarkt vertoonde weer het beeld, dat het zomerseizoen kenmerkt. De dribbe lende kaasdragers, de groote aanvoer en de bewegelijke handelaren, met de onbewege lijke boeren, trokken weer de volle belang stelling van de niet onbelangrijke schare vreemdelingen, die als steeds trachten er achter te komen wat het handgeklap tus- schen handelaar en producent wel betee- kent. De aanvoer bedroeg heden 102.000 K.G. tegen 108.000 in dezelfde week van het vo rig jaar. De hoogste markt was 17.50 per 50 K.G., vorig jaar 20. De gemiddelde markt lag 1.50 lager. Een groot deel van den aanvoer leende zich er echter nog niet voor om te worden opgelegd. Een van de producenten, groot voorstan der van de kaasbeurs, doch deze reeds had losgelaten voor de kaasbeurs te Purmerend, was vandaag weer als aanvoerder op de Alkmaarsche markt verschenen, omdat hij ook op de kaasbeurs te Purmerend moest er varen, dat de afzetmogelijkheid voor zijn product op de markt toch beter is. Wij heeten ook dezen aanvoerder op de markt weer van harte welkom en hopen dit spoedig ook de laatste fabriek, die sinds de kaasbeurs-actie de markt ontrouw werd, weer op de markt te kunnen begroeten. gezonden 5 kinderen met een aantal ver- pleegdagen van 648. Het aantal leden bedroeg op 1 Jan. 242 (vorig jaar 272). Zoodat het aantal leden tamelijk is teruggeloopen. Subsidie gemeente bedroeg 350. De opbrengst verloting bedroeg 550.37 (vo rig jaar 781.40). Ook hier was een be langrijke achteruitgang. De commissie uit het bestuur, die deze verloting organiseer de, komt ongetwijfeld een woord van dank toe, daar het, gezien de tijdsomstandig heden geen gemakkelijke taak is, zooveel laten te plaatsen. De opbrengst van de contributie was 480.82 (vorig jaar 501.38). Vijf kinderen werden voor reke ning van het Bio Vacantieoord uitgezon den naar Russenduin. Daarna werd de jaarrekening over 1936 goedgekeurd. Een commissie, bestaande uit mevr. Conijn en mr. Moens had de be scheiden nagekeken en volkomen in orde bevonden. Den penningmeester mr. D Bosscher werd décharge verleend en een woord van dank gebracht voor zijn goed beheer. Vervolgens werd de begrooting voor 1938 behandeld en vastgesteld in ont vangsten en uitgaven op 1390. Als afgevaardigde naar de Algemeene Vergadering werd benoemd de heer K Bos. Na rondvraag sloot de voorzitter met een woord van dank deze vergadering. BIJTIJDS GERED. Al spelende geraakte het 3-jarig zoon tje van den heer P. de L. te Burgerbrug in de Egalementsloot. Toevallig was de hoofdonderwijzer alhier in de nabijheid en had deze het genoegen de kleine drenke- moet echter onder dokter's behandeling ling aan den wal te brengen. Het knaapje worden gesteld. DIEFSTAL VAN RIJWIELEN. Door de politie te Anna Paulowna is een 32-jarige arbeider aangehouden, die bekende zich aan diefstal van 2 rijwielen in deze gemeente te hebben schuldig gemaakt. Hij is in het Huis van Bewaring te Alk maar ingesloten. IN HET ZIEKENHUIS OVERLEDEN. De 25-jarige O. Dijkstra, uit Beemster, die Zondag met zijn motorrijwiel op den Schermerhornschen weg zoo ernstig kwam te vallen dat hij naar het ziekenhuis te Purmerend moest worden overgebracht, is aldaar aan de gevolgen overleden. IN ARREST GESTELD. De 41-jarige J. R. uit Alkmaar, werkloos rijwielhersteller, is te Egmond aan Zee door de politie opgesloten als verdacht van dief stal. Na aanvankelijk ontkend te hebben, gaf hij later toe, bij den heer C. Wijker, Prins Hendrikstraat te Egmond aan Zee, een sleutel, die in de buitendeur stak, ont vreemd te hebben. Hij ontkende echter daar mede een bepaald doel te hebben gehad. De bewuste sleutel werd bij fouilleering nog op hem bevonden. Nader bleek, dat R. te Alkmaar steun trekt. Na des morgens gestempeld te heb ben, is hij 's middags naar Egmond aan Zee gegaan om de Strijdkreet te verkoopen, waarvoor hij naar zijn zeggen geen enkele vergoeding ontvangt. CENTRAAL GENOOTSCHAP VACANTIEKOLONIES. Algemeene vergadering afd. Alkmaar. EENHEID DOOR DEMOCRATIE. Een Prov. meeting in Alkmaar. De onlangs opgerichte vereeniging „Een heid door Democratie" heeft Woensdag avond in een druk bezochte vergadering, waar tal van vertegenwoordigers van staat kundige partijen en particulieren aanwezig waren, met groot enthousiasme besloten tot het houden van een provinciale meeting in Alkmaar nog vóór de verkiezingen van 26 Mei a.s. Het voorloopig bestuur werd aangevuld met een werkcomité, bestaande uit personen van verschillende politieke richtingen, welk comité de vergadering op korten termijn zal voorbereiden. Staande de vergadering werd reeds een flink aantal toezeggingen gedaan voor het plaatsen van toegangsbewijzen, terwijl een goed opgezette actie werd geregeld, die een zoo groot mogelijk bezoek waarborgt. Datum en plaats van de meeting, evenals de sprekers, welke daar het woord zullen voeren, worden nader bekend gemaakt. HOLLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW AFD. ALKMAAR. Woensdag hield bovengenoemde afdeeling een algemeene ledenvergadering, die slecht bezet was. De voorziter, de heer D. J. Go- vers, stelde na opening en notulen aan de orde de benoeming van een afgevaardigde en plaatsvervangend afgevaardigde naar de algemeene vergadering der maatschappij te Rotterdam. De heeren J. Sijp Jr. en Zeeman worden als zoodanig gekozen. Bij de behan deling van den beschrijvingsbrief werden verschillende discussies gevoerd over het op die vergadering door ir. T. P. Huisman te behandelen onderwerp: „Welk standpunt in te nemen t.a.v. de Landbouwcrisismaat regelen en het Voorontwerp Landbouwcrisis- ordeningswet." Besloten werd aan het H.B een verzoek te zenden er bij de regeering op aan te dringen de 10 extra-heffing te laten vervallen. De jaarlijksche landbouwtentoonstelling zal 22 September worden gehouden. Na verschillende besprekingen van inter nen aard volgde sluiting. EERSTE PRIJS BEHAALD. Het Chr. Muziekgezelschap „Soli Deo Gloria" alhier alhier behaalde op het gister te Hoorn gehouden Bondsconcours in den marsch- en den concertwedstrijd beide een eersten prijs. PRIJZEN BEHAALD. Het gemengd- en mannenkoor „Vocaal Alkmaar" behaalde op het nationaal con cours, gister te Amersfoort gehouden, 2 eerste prijzen. Het gemengd koor verwierf den eersten prijs met 348 punten en het mannenkoor kreeg zijn prijs eveneens met 348 punten. Voor deze beide koren en haar dirigent Nico Snel een mooi succes. t EEN ZWERVEND KALF. Bij den gemeenteveldwachter te Oudorp zijn inlichtingen te bekomen omtrent een kalf dat hedenmorgen zwervende werd aangetroffen. W. J. D. APPEL, PENNINGMEESTER R.K. PAR. WEES- EN ARMBESTUUR. 1912 9 Mei 1937. Het R.K. Parochiaal Wees- en Armbestuur verzoekt ons opname van het volgende: Wanneer iemand, gedurende vijf en twin tig jaren, om Godswil in trouw en liefde een belangrijke charitatieve functie heeft ver vuld, dan mag zulks de bescheidenheid des jubilaris ten spijt niet in het dage- lijksch gebeuren verloren gaan en dienen autoriteiten, medeburgers en armen met dit feit in kennis te worden gesteld. Het groote dankbaarheid gewaagt het R.K. Parochiaal Wees- en Armbestuur van de groote verdiensten van zijn zilveren penningmeester, allereerst met betrekking tot het correcte beheer van de financiën in zoo'n reeks van jaren, waarin honderduizen den de controle van den thesaurier hebben gepasseerd, doch daarnevens van wege de breede kennis van stad, bevolking en per sonen, alsmede goed inzicht gepaard aan liefdadigheidszin, welke de heer Appel aan belanghebbenden en aan het college ter be schikking heeft gesteld. Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer De blanke jager (sens.); hoofdrollen Warner Baxter en Ione Lang. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Sing Baby Sing (hum.); hoofdrollen de Ritz Brothers. Toegang voor eiken leeftijd. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 8 uur. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Pygmalion (Nederl. film, hum.); hoofdrol len Lily Bouwmeester, Johan de Meester, Emma Morel, Ed. Verkade en Mathieu van Eysden. (Geprolongeerd). Toegang voor el- ken leeftijd. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 7.30 uur, Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, tot en met Woensdagavond, hoofdnummer Swing Time (dans- en jazzfilm); hoofdrollen Fred Astaire en Ginger Rogers. Toegang voor eiken leeftijd. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zaterdag 8 Mei. 8.15 uur, Rustende Jager te Bergen, opera-concert. Armenwezen dezer stad, dat de heer Appel tegelijk 13 jaar lid en voorzitter van het Burerlijk Armbestuur is geweest en zijn zil veren feest als rapporteur van Liefdadig heid naar Vermogen reeds achter den rug heeft, dan zal de waardeering, waartoe het R.K. Armbestuur de Alkmaarders oproept, nog stijgen. Inderdaad wij weten het maar al te goed naar uiterlijke erkenning -vordt door den heer Appel niet gezocht: het loon voor dergelijk werk komt Hiernamaals: toch mag op dezen dag een hartelijke gelukwensch niet ontbreken. 's Morgens 91/4 uur wordt in de Sint Do- minicuc Kerk aan de Laat een H.Mis tot in tentie van den jubilaris opgedragen. In stil complot vond het Armbestuur mevrouw Appel, Nieuwlandersingel 41, be reid om Zondag tusschen 34 uur haar huis voor felicitatiebezoek open te stellen. ONZE BRANDWEER DEMONSTREERT. Daar bestaat eiken Woensdagavond voor Hemelvaart groote belangstelling voor de brandweerdemonstraties, belangstelling zoowel van de zijde van het publiek als van die der autoriteiten en andere brand weren. Zoo was het ook j.1. Woensdag. Het Waagplein was weer omzoomd door een groote massa, die de koude trotseerde. En op het afgezette gedeelte zagen we be halve de Alkmaarsche autoriteiten afge vaardigden van de brandweren te Midden- Beemster, Enkhuizen en Anna Paulowna, verder vertegenwoordigers van aangeslo ten gemeenten en tenslotte een afvaardi ging uit het Joodsche werkkamp. Deze allen hebben met belangstelling 't werk van de brandweer gade geslagen. Zij hebben ook de inspectie, die burgemees ter van Kinschot hield, gevolgd en even als deze opperste chef der Alkmaarsche brandweer, kunnen zien, dat het materiaal in de perfecte orde was en dat de man schappen, hierbij geuniformd, van alle hulpmiddelen voorzien waren. Na de inspectie was dan de werking der spuiten en waar de Waagtoren in verband zit, werd het pakhuis van den heer Kool onder water genomen; d.w.z. de water massa's stortten dien kant uit. Ook de nieuwe ladder werd geprobeerd en gede monstreerd en tenslotte eveneens het schuimbluschkanon. Dat alles duurde ongeveer een uur en commandant Ringers kon om 8 uur laten inrukken met de wetenschap, dat de de monstratie weer goed was verloopen. Vervolg van pagina 1. Een deskundige commissie naar New-York. Nog heden zal zich een commissie, be staande uit vertegenwoordigers van de Zeppelin-bouwmaatschappij, het insti tuut van onderzoek voor luchtvaartkwes ties en het ministerie voor luchtvaart, naar New-York begeven om een onder zoek in te stellen naar de oorzaak van de ramp. De Duitsche ochtendbladen, welke zich met het ongeluk bezig houden, wijzen er allen op, dat het luchtschip reeds langen tijd zonder ongelukken ontelbare malen over den oceaan is gevlogen. De ramp treft het Duitsche vol kzwaar, doch kan het niet ontmoedigen. Reeds nadert in de constructiehal te Friedrichshafen een nieuw luchtschip zijn voltooiing en bin nen afzienbaren tijd zal dit in plaats van de „Hindenburg" over de Oceanen vliegen als boodschapper van de Duitsche nath, welke de volken verbindt. De meening van den directeur van Lakehurst. De directeur van het vliegveld Lake hurst, Gil Robb Wilson, heeft verklaard: ,Er is iets vreemds in deze ontploffing in gaskamer twee aan de achterzijde. Het luchtschip stond op het punt te landen, toen vlammen uit de achtersteven omhoog sloegen. De personen, die zich in de motor gondels bever den, zijn gered. Ik heb een en twintig jaar ervaring, ik heb ontplof fingen gezien en vliegtuigen brandend om laag zien storten, maar zooiets als de ont ploffing van de Hindenburg heb ik nog nooit gezien. Ik kan de matrozen, die zich in de vlammen waagden om de passagiers te redden, niet genoeg geluk wenschen. Het Federaal Luchtvaart Bureau van den staat New Jersey zal een onderzoek instellen, doch ik herhaal, dat er iets vreemds is in deze ontploffing". De burgemeester van New York, La- guardia, was korten tijd na het ongeluk op het vliegveld aanwezig en leidde persoon lijk het reddingswerk. Het wrak van het luchtschip wordt bewaakt door militairen en politie van den staat New Jersey. In de groote hangar zijn de lijken van de slachtoffers ondergebracht. In een zaH hiernaast heerscht een koortsachtige be drijvigheid, hier worden allo gegevens welke op de ramp betrekking hebben, verzameld. Hedenmorgen slaagden wij erin, een kort onderhoud te hebben met den heer J. E. van Tijen, onderdirecteur van de Nederlandsche vliegtuigfabrie ken van Fokker, over het vergaan van het luchtschip „Hindenburg" bij La kehurst. De heer van Tijen kan zonder twijfel beschouwd worden als de meest deskun dige Nederlander op het gebied van het luchtschepenverkeer. In opdracht immers van het door de groote Nederlandsche scheepsbouwmaatschappijen gevormde Nederlandsche Luchtschepensyndicaat, was hij geruimen tijd gedetacheerd bij de Duitsche Luchtschepenwerf te Friedrichs hafen en in deze periode, tusschen 1932 en 1934 heeft hij voor studiedoeleinden als lid van de bemanning niet minder dan 74 reizen met het luchtschip „Graf Zeppelin meegemaakt, waarvan 24 reizen over den Oceaan. Het is dan ook te begrijpen, dat h(j smartelijk getroffen was toen hem het bericht bereikte van het vergaan van de „Hindenburg". Een oordeel over de oor zaak van de ramp kon hij zich natuurlijk bij het ontbreken van nadere gegevens daaromtrent moeilijk vormen. Dat de brand zou zijn ontstaan in een der motor gondels achtte hij zeer onwaarschijnlijk, aangezien de motoren van de „Hinden burg" met ruwe olie worden gevoed. Er moet dus op andere wijze vuur bij iet waterstofgas zijn gekomen. De erva ring aan boord van de „Graf Zeppelin" had den heer van Tijen geleerd, dat ner gens waar zich het waterstofgas bevindt, vuur of iets dat vuur kan veroorzaken, aanwezig is en dat in deze ruimten ook nooit met vuur gewerkt wordt. Gezien de berichten over de weersomstandigheden te Lakehurst op het moment van de ramp, schijnt de mogelijkheid niet uitgesloten, dat blikseminslag oorzaak van het onge luk is. Tot nog toe is echter ook onweer nooit gevaarlijk voor de Duitsche luchtschepen gebleken. Op verschillende reizen heeft de heer van Tijen het meegemaakt, dat het luchtschip door onweersbuien voer en door den bliksem werd getroffen. De electrische lading verspreidde zich dan on middellijk over de groote oppervlakte van de romp en vloeide aan de scherpe punten af, zonder eenig ongerief te veroorzaken. Of de ramp van de „Hindenburg" een ernstige terugslag voor het luchtschepen- verkeer zal beteekenen? Ongetwijfeld zal het gebeurde op het publiek diepen indruk maken, aangezien het aantal in de vaart zijnde luchtschepen zeer gering is, zoodat het vergaan ervan meer de aandacht trekt dan het ver ongelukken van een vliegtuig, waarvan zoovele dagelijks het verkeer onderhou den. Toch geloofde de heer van Tijen niet, dat men in Duitschland den luchtschepen- bouw en de luchtscheepvaart zal opgeven. De L. Z. 131, die thans te Friedrichshafen in aanbouw is, zal in de eerste plaats ge bruikt worden om de „Hindenburg" te vervangen. De Spaansche burgeroorlog Laat in den nacht heeft een der radio stations van Barcelona medegedeeld, dat zich ook gisteren nog in de straten' der Catalaansche hoofdstad straatgevechten hebben afgespeeld. Aan den rand der stad vonden op sommige plaatsen vrij hevige gevechten plaats, doch deze waren wel minder bloedig dan die, waarvan de straten van Barcelona op 4 en 5 Mei het tooneel waren'. Het aantal slachtoffers was dan ook niet zoo groot. Het werk lag gisteren te Barcelona vol komen stil, eveneens het vervoerbedrijf, met uitzondering van de ondergrondsche, waarmede detachementen bewakers der openbare orde werden vervoerd. De le vensmiddelenzaken wareni slechts gedu rende enkele ochtenduren open. De bla den zijn wel verschenen doch in een klei ner formaat. Nader meldt Havas uit Barcelona, dat het leven in deze stad zijn normale aan zien begint te herkrijgen. De arbeiders en employés, gehoor gevend aan den oproep der vakvereenigingsorganisaties C. N. T. en U. G. T., hervatten het werk. De on dergrondsche rijdt, evenals enkele auto bussen. Op het oogenblik worden de tramleidingen hersteld om het verkeer te kunnen hervatten. De winkeliers beginnen hun zaken weder te openen. Grensplaatsen in de macht der anarchisten. Aan de grens wordt vernomen, dat gis teren de anarchisten in het op 25 K.M. van de grens gelegen plaatsje Figueras, geholpen door een troep miliciens die in het fort San Fernando in garnizoen lagen om de kust te bewaken, zich van de stad hebben meester gemaakt. Gerona, dat op 60 K.M. van de grens is gelegen, hebben de extremisten even eens geheel de macht in handen. De laatste berichten, die te Coruna uit Catalonië zijn binnengekomen bevestigen dat de toestand in de generaliteit is ver ergerd. De strijd, die op 4 en 5 Mei nog tot Barcelona beperkt bleef, heeft zich thans tot andere gebieden uitgebreid. CORRESPONDENTIE. Wij ontvingen een ingezonden stuk over het dempen van het Verdronkenoord, waar van de afzender onbekend is. Wanneer deze ons zijn naam laat weten, zullen wij plaatsing van het stuk overwegen. Verschillende berichten en verslagen moesten wegens plaatsgebrek tot morgen blijven liggen. Red. Alkm. Crt. van Vrijdag 7 Mei 1937. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorige koers STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 1934 101% 4 Ned.-Indië 1934 lOD/s 514 Duitschl. '30 m verkl. 31 '/- BANK-INSTELL1NGEN. Amsterd Bank Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank 1543/, 191 151 158 Ned. lnd. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 667/» Calvé Delft Cert. 87Vi Nederl Ford2467, Philips Gloeil. Gem. Bezit 341 Unilever 163'/s INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting63*/, Anaconda 39Vs Bethleh. Steel t 64 Cities Service 2% Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH, H. V. Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actione MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Phillips Oil i Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber i SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia i Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert Union Pacific Canadian Pac .7 41'/U 29V, 10%, 76% 8 495»/8 2297, 170i/t 35 21.50 160 170 i 3983/, 418V, 108V,' - 427, 22»/, - 13% 2957, 239 2567, 1127, 1757, 6Vi« 1287, 1307, 232 324 336 laatste k 2.30-2.45 lOD/s 101% 311-% 193»/, 159 162 88i/, 246 3364-7* 1661-Vs 77i-7/ii 5087,-9 237-9 1757,-6 377, 24 60 160 170 399»/. 420-31/4 2977,-8 246 266-8 1154-64 1791/4 67,-Vil 1297, 1307,-1 242-8 323%-5 337 421»/8 44 28% 29 104 105 1 ac. 10'/, 10% §Noteering per 50. x) ex-coupon jExclaim. 'Exdividend. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. te1 (Bei*" £«v' Heden: 1.827. 9.00 73.27 8.17'/. 30.78K 41.71 40.20 46.40 45.2214

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2