Ajax of Feijenoord kampioen. ALKMAARSCHE COURANT van DINSDAG 18 MEI 1937 Beslissingswedstrijd tusschen 't Gooi en Hilversum noodig. BE QUICK UITGESCHAKELD. Ajax-Be Quick 2-1. Feijenoord-Go ahead 2-0. hilversum-R. C. h. 7-4, SPORT EN DSTRIIDEN Voetbal. Het Pinkster-programma heeft geen groote verrassingen opgeleverd. De beide kampioenswedstrijden werden door de sterkste clubs gewonnen en de promo tie-wedstrijden leverden ook al geen verrassingen op, tenzij men het gelijke spel van Friesland tegen Heerenveen als zoodanig mag bechouwen. Dat ge lijke spel beteekent degradatie, maar er is nog hoop: Friesland heeft protest aangeteekend! De strijd om het landkampioenschap gaat thans uitsluitend tusschen de twee Wes telijke kampioenen. Ajax won thuis van Be Quick met 21 en Feyenoord klopte Go ahead met 20. De stand is thans geworden: Ajax 6 5 0 1 15—10 10 Feyenoord 6 4 0 2 157 8 Be Quick 6 3 0 3 10—12 6 Qo ahead 6 2 0 4 79 4 P.S.V. 6 10 5 10—19 2 Promotie-degradatie Hilversum en R.C.H. speelden een kalm partijtje voetbal dat door de thuisclub met de meest vreemde cijfers (74) werd ge wonnen. Er is thans een beslissingswedstrijd noodig geworden tusschen Hilversum en *t Gooi. De stand is: 1 Gooi 4 2 11 12— 6 5 Hilversum 4 2 11 1111 5 R.C.H. 4 1 0 3 9—15 2 In het Zuiden is men begonnen met de promotiewedstrijden. De beide thuisclubs, M.V.V. en Willem II, wonnen en hebben dus samen de leiding. De stand luidt: M.V.V. 1 1 0 0 3—0 2 Willem n 1 1 0 0 4—1 2 Middelburg 10 0 10—30 Miranda 10 0 1 14 0 In het Noorden speelde Friesland tegen Heerenveen (22), zij het onder protest. Of dat veel zal helpen? Voorloopig kunnen de Leeuwarders wel rekenen op degradatie. De stand is hier: W.V.V. 3 2 0 1 8-3 4 Heerenveen 3 111 78 3 ïYiesland 4 112 610 3 Voor een groot aantal toeschouwers er bevonden zich 20.000 belangstel lenden in het Ajax-Stadion heeft Ajax met 21 van Be Quick gewonnen, een kleine maar volkomen verdiende zege der Amsterdammers, die daarmede hun fraaie positie in de kampioenscom petitie handhaafden en tegelijkertijd Be Quick uitschakelden in den strijd om den hoogsten titel. Een 21 uitslag zou tot de conclusie kun nen leiden: het zal er wel danig gespannen hebben. Maar met uitzondering van het tweede kwartier na de rust, heeft Ajax in deze ontmoeting een duidelijke meerderheid gedemonstreerd, een overwicht, dat bij wijlen zóó groot was, dat de Groningers er eenvoudig niet aan te pas kwamen. De eerste aanvallen van Be Quick waren gevaarlijk. Op een gegeven moment werd 3 of 4 maal achter elkaar ingeschoten, zon der resultaat echter. Na 8 minuten wist Bijl Ajax de leiding te geven, nadat de Groningsche doelman door slecht uittrappen hem daartoe in de gelegen heid had gesteld (10). Ajax kwam er steeds beter in, het samen spel vlotte goed en Pienter c.s. kregen heel moeilijk werk te doen. De Gror ingsche back heeft een voortreffelijke partij gespeeld, vooral zijn koppen was goed. Na een half uur spelen had Ajax reeds zijn zesden hoek schop genomen, had Wachters vele schoten uit zijn doel gehouden en noteerden wij ver scheidene schoten, die rakelings over en naast het Groningsche doel gingen. Tien mi nuten voor de rust ontstond op fraaie wijze het tweede doelpunt. Stam had den bal be machtigd, zwenkte naar binnen, gaf den bal keurig af, van Reenen liep met opzet er over heen, waardoor Bijl gelegenheid kreeg hoog en onhoudbaar in te schieten (20). In den resteeren tijd bleef Ajax veel ster ker, eenmaal kreeg Stam gelegenheid den voorsprong te vergrooten, doch alleen voor doel staande, faalde hij met schieten. In totaal nam Ajax voor de rust 10 hoekschop pen, Be Quick 2. In de tweede helft viel aanvankelijk het zelfde spelbeeld van voor de rust waar te nemen. Een sterk aanvallend Ajax, een geheel in de defensie gedrongen Groningsche ploeg, welke met succes den buitenspelval opzette. Het aantal corners op het Be Quick-doel werd tot 13 opgevoerd, doch het bleef 20. Toen verslapte Ajax en de Groningsche middenlinie durfde naar voren te gaan. Na 22 minuten gaf Jensema een keurigen voorzet, Willy Blijham kopte in, Keizer greep royaal over den toch niet al te moei lijken bal en het was 21. Plotseling was er spanning in en rond het veld. Be Quick bleef sterker, doch een kwartier voor het einde verplaatsten An- deriessen c.s. het spel. Ajax werd weer ster ker, vele malen moest Wachters ingrijpen en daarbij had hij niet over geluk te klagen. Na een hevige doelworsteling, waar Wach ters en Pienter op de doellijn lagen, schoot van Reenen hoog in, doch de heer Twitser- ling gaf buitenspel voor Gerritsen, een zeer twijfelachtige beslissing. Ook voor het Ajaxdoel was nog een hevi ge worsteling ontstaan, maar ook hier kon men niet tot scoren komen. Zoo kwam het einde met 21 zege der Amsterdammers. Ook de derde thuiswedstrijd van Feyen oord in de kampioenscompetitie in het nieuwe stadion te Rotterdam heeft zich in een bijzonder groote belangstelling mogen verheugen, want toen scheidsrechter Boek man precies om twee uur Feyenoord en Go ahead liet aantreden, waren er ruim 40.000 toeschouwers aanwezig. Het zag er aanvankelijk naar uit, dat het publiek van een interessanten wedstrijd met weer voortreffelijk spel van de thuisclub getuige zou zijn en toen reeds na 8 minuten Vente den Rotterdammers de leiding gaf, was de algemeene gedachte dat het opnieuw op een groote overwinning van Feyenoord zou uitdraaien. Maar zij, die aldus dachten, kwamen spoedig tot de conclusie zich te heb ben vergist, want na de eerste tien minuten, die werkelijk perfect voetbal hadden te zien gegeven, werd het peil al spoedig min der om na een half uur zelfs bedenkelijk te zakken. Feyenoord was weliswaar over het algemeen een tikje sterker, maar haar voor hoede, hoe goed ook gesteund door de mid denlinie waarin van Heel uitblonk, doch ook Kuppen prachtig werk liet zien, kon niet voldoende op gang komen. En daar kwam bij, dat Jan Halle bij de bezoekers van stonde af aan het er als spil opgezet scheen te hebben Vrauwdeunt en Vente zoo scherp mogelijk te bewaken. Natuurlijk kwamen zij toch snel langs hem heen, maar dan vonden zij Goldenbeld en Eysink op hun weg, die er voor zorgden, dat doelman Halle het niet al te moeilyk had. Kwam hij in actie, dan maakte de nationale doelman echter niet steeds een voor honderd procent betrouw baren indruk. Hij liet enkele ballen vallen en aan een dergelijke fout had Vente het dan ook te danken, dat hij reeds zoo kort na den aanvang Feyenoord de leiding kon geven. De thuisclub mocht van geluk spreken, dat zij bij de rust dien voorsprong nog bezat, want terwijl haar zelf niet veel gelegenheid meer geboden werd om meer doelpunten te maken, kreeg de voorhoede van Go Ahead, daar de achterhoede van de thuisclub lang niet altijd even zeker van haar zaak was, zeker wel drie gemakkelijke kansen om van Male te passeeren. Maar hoe aardig de voor hoede van Go Ahead ook soms combineerde, als het op afwerking der aanvallen aan kwam, was het met het schieten doorgaans treurig gesteld. Wanneer Vente de kansen had gehad, waarmede Koopman en Terbeek geen raad wisten, dan zou Halle meer dan éénmaal voor de rust zijn gepasseerd. Na de hervatting pakte Feyenoord de zaken dadelijk zoo energiek aan, dat het er op leek, of zij toch nog haar slag zou slaan. Maar ook dat gebeurde niet, want de ver dediging van Go Ahead, kranig ter zijde ge staan door Jan Halle en Roelofs laatstge noemde stak bepaald van Heel naar den kroon gaf nagenoeg geen kans. En kwam er een bal in den doelmond, dan stond Halle steeds op de juiste plaats. Go Ahead moest het in deze periode voornamelijk van snelic uitvallen hebben, welke doorgaans knap geleid werden door de Vries. Wat deze ech ter ook deed, het binnentrio van de begroe- ters bleef onmachtig om de aanvallen in een doelpunt om te zetten, hoawel er zich heusch wel eenige kansen hebben voorgedaan. Im mers de backs van Feyenoord waren allesbe halve trapvast en zij kozen bovendien vaak onvoldoende positie, zoodat Paauwe, Kuppen en van Heel herhaaldelijk moesten bijsprin gen om onheilen te voorkomen. Ook van Male deed zijn werk niet altijd even feilloos, doch de voorhoede van Go Ahead was niet doortastend genoeg om fouten af te straffen. Het was duidelijk, dat, toen Feyenoord op vrij fortuinlijke wijze een doelman van de kwaliteiten van Halle had eigenlijk het schot van Kuppen moeten keeren den voorsprong vergrootte, de strijd in haar voor deel beslist was. Gezegd dient te worden, dat Go Ahead ook in het allerlaatste gedeelte geen moment den moed heeft opgegeven, maar haar spel miste te zeer die eigenschappen, welke tot succes kunnen leiden. Feyenoord behaalde aldus een 20 overwinning, maar de billijk heid eischt te erkennen, dat zij op nog al gelukkige wijze aan de door haar gemaakte doelpunten gekomen is. Over het geheel ge nomen was het spel van Feyenoord stellig niet veel beter dan dat van de bezoekers, maar het geluk lachte de thuisclub meer toe en dat blijft bij voetbal nu éénmaal een factor, waarmede men rekening dient te houden. De heer Boekman heeft den wedstrijd, die in de beste verstandhouding gespeeld werd, met kennis van zaken geleid. Overeenkomstig de verwachtingen heeft Hilversum den laatsten strijd van de pro motiecompetitie tweede klasse tegen het reeds uitgeschakelde R. C. H. gewonnen. De Racing club dit bleek reeds aan stonds vatte deze ontmoeting niet se rieus op en waar ook Hilversum een vrij saai spel ten beste gaf, had de wedstrijd weinig te beteekenen en had dan ook in niets het kenmerk van een promotie- degradatiewestrijd. De gastheeren trokken in vlot tempo van leer en reeds na 4 minuten legde van Ek de laatste hand aan een scherpen voor zet van Toes, waarvan de Haarlemsche doelman zich niet goed had opgesteld 10. Nauwelijks was de vreugde der Hilver summers bekoeld of het was van Schaick, die eerst vergeefs inkopte, den bal op nieuw in zijn bezit kreeg en toen on houdbaar inschoot 20. Na dit plotselinge succes der Hilversum mers zakte het spel wat af, en ontwikkelde zich een meer gelijkopgaande strijd van middelmatige kwaliteit. R. C. H. had technisch het beste van het spel doch voor doel gekomen speelde zij zonder elan zonden den vasten wil om doelpunten te maken. Niettemin wisten de Haarlemmers den stand op 21 te brengen, dank zij de me dewerking van doelman Bouwman die een hard schot van Lenselink onvoldoende stopte. Tot de rust viel een klein overwicht der gastheeren niet te miskennen, doch tot doelpunten wist men het niet meer te brengen, evenmin trouwens als R. C. H. De tweede helft was pl.m. 6 minuten oud, toen Hilversum ten derde male succes oogstte door van Schaick, die den bal uit een corner goed inkoopte 31. Direct hierop evenwel bracht Paape den Hilversumschen voorsprong weder tot 1 punt terug 32. Veel aardigs was er daarna niet meer te genieten. Hilversum voerde door we mogen het bescheiden noemen „houdbare" drie doelpunten den stand op tot 62. R. C. H. oogstte door van der Horst en heel mooi door Lam nog tweemaal succes, terwijl von Polen voor de thuisclub het laatste woord had en den eindstand op 74 bracht. De leiding van den heer Israëls was uit stekend. ALCMARIA II—Z. F. C. III 1—2. Alcmaria II speelde Zondag den twee den degradatiewedstrijd en ontving daar voor Z. F. C. Hl. Het betrekkelijk jonge Alcmaria-team heeft 't in 't veld werkelijk niet slecht ge daan, maar de voorhoede faalde vol komen, wanneer er een schietkans was. Het is hoofdzakelijk een strijd geweest tus schen een versterkte Z. F. C.-defensie en de Alcmaria-voorhoede en vooral toen Z. F. C., dank zij een fout in de Alcmaria- verdedigir.g, de leiding kon nemen, bleef de geheele middenlinie der Zaandammers byna voortduiend in het strafschopge bied. Hoewel de witte voorhoede dus te vech ten had tegen een overmacht, kwamen er tal van kansen, maar ze werden riet be nut. Toch kwam in de tweede helft de gelijkmaker, nadat Homan eerst tegen de paal had geschoten. Het was v. d. Pol, die een corner prachtig inkopte. Toen leek het er op, of Alcmaria zou winnen, maar eeni ge schoten werden nog net gestopt en een paar kansen werdfn opnieuw verknoeid. Uit een hoekschop hernam Z. F. C. III daarna weer den leiding en van toen af heeft Alcmaria alles gedaan, om op te halen. Hetgeen niet gelukte. De withemden verloren. Ze staan stevig onderaan met één punt uit twee wedstrijden. Maar er is nog alle gelegenheid tot herstel. DUITSCHLAND—DENEMARKEN. Een groote zege der Duitschers. Ruim 40.000 toeschouwers woonden den achtsten landenwedstrijd tusschen Duitschland en Denemarken bij, welke ontmoeting met niet minder dan 80 door de Duitschers werd gewonnen. Met de rust leidde Duitschland reeds met 40. Vooral Siffling heeft zijn schut- terscapaciteiten dezen middag wel ten toon gespreid met 5 doelpunten! BONDSELFTAL—WEST HAM UNITED 1—4. Op het Eindhoventerrein besloot West Ham United Maandagmiddag haar tournee door Nederland met een wedstrijd tegen een bondselftal, waarbij 4500 toeschouwers van hun belangstelling blijk gaven. Het werd een 41 zege der Engelsche tweede klasse profclub, een overwinning, die alleszins verdiend mocht worden ge- nomd, vooral door het betere positiespel en de uitstekende techniek, welke de En gelsche spelers in het algemeen demon streerden. Zwemmen. HOLLAND—INDIE TE WATER. Holland wint met 7872 punten. Wederom hebben de beste z wemkrach ten uit Indië en Nederland in de „Regentes" te 's-Gravenhage zich met elkander gemeten en thans heeft Nederland revanche kunnen nemen voor de nederlaag van verleden jaar, toen Indië met 16 punten voorsprong won. Deze tweede ontmoeting HollandIndië op den Tweeden Pinksterdag heeft Holland een overwinning gebracht met 78 tegen 72 punten. Buitengewone prestaties zijn er op deze sportieve, vriendschappelijke ontmoe ting niet voorgevallen, maar dat is niet zoo verwonderlijk als men bedenkt, dat de meeste deelneemsters en deelnemers meer dan één maal uitkwamen en zich dus niet ten volle konden geven op een bepaald num mer. Bijna alle baannummers waren voor Hol land, uitgezonderd de 100 meter borstcrawl heeren, waar Hoving in den fraaien tijd van 1»/» sec. een Indische overwinning wist te behalen, terwijl de 4 x 200 meter estafette door diskwalificatie aan Holland ontging. De beide polowedstrijden brachten even wel een Indische overwinning. De ontmoe ting van de beide heerenploegen echter niet, nadat Holland tweemaal de leiding had gehad. De wedstrijden. Begonnen werd met een estafette-nummer en wel met de 4 x 100 meter borstcrawl voor dames. Het was te verwachten, dat de Hollandsche ploeg met de dames Senff (A. D. Z.), Stijl (A. D. Z.), Wagner (Y) en Mastenbroek (O. D. Z.) de overwinning zou behalen, maar toch gaven de Indische zwem sters goed kamp. De 100 meter rugslag zoowel voor heeren als voor dames bracht voor Holland een uitgemaakte overwinning. Scheffer (D. J. K.) en van Aelst (Y) arriveerden eenige secon den voor hun Indische tegenstanders aan de finish, en nog grooter was het verschil by de dames, waar Iet van Feggelen de overwinning behaalde en voor Nida Senff aantikte. Nida had zich overigens in het ge heel niet ingespannen, daar een Holland sche overwinning op dit nummer toch zeker was en bovendien had zy reeds deelge nomen aan het eerste estafette-nummer. De 4 x 200 meter estafette bracht de eerste overwinning voor Indië, zij het dan door diskwalificatie van de Hollandsche ploeg. Kemper (H. P. C.) en ten Hacken (Water geuzen, Batavia) zwommen de eerste 200 meter geheel gelijk op, doch de tweede man van Holland v. d. Kuyl (S. Z. C.) wist op zijn Indischen tegenstander Maier (Nep- tunus, Bandoeng), een belangrijken voor sprong te krygen, welke Geerling (Y) nog kon vergrooten. De vierde man van Indië, Hoving (Semarang), nam echter zulk een eindspurt, dat Kras (Z. I. A. N.) nog slechts sec. eerder aantikte. Later bleek even wel, dat Kras te vroeg was gestart en dat de Hollandsche ploeg daardoor was gedis kwalificeerd, zij had den tijd van 9 min. 42»/» sec. gemaakt. De waterpolo-wedstryd voor dames bracht een klinkende 61-overwinning voor Indië, nadat de rust met 41 was ingegaan. De tweede waterpolo-wedstrijd werd ge speeld tusschen een Haagsch heeren-zeven- tal en een Indische b-ploeg, die eveneens door Indië met 43 werd gewonnen (rust stand 21 voor Indië). De 100 meter schoolslag dames bracht een nieuwe onbedreigde overwinning voor Holland, doordat mej. Waalberg (A. D. Z.) en mej. Heeselaar (O. D. Z.) als eerste en tweede arriveerden. De 100 meter borstcrawl voor heeren had een zeer spannend verloop. Bij het eerste keerpunt lagen alle vier deelnemers, Maier (Neptunus, Bandoeng), Scheffer (D. J. K.), Hoving (Semarang) en van Aelst (Y), pre cies gelijk. Op de tweede baan zakte van Aelst iets af, terwijl de andere drie nog een feilen strijd om de leiding leveren, welke pas op de laatste 25 meter werd be slecht. Hoving tikte als eerste aan in den fraaien tijd van 1 min. I1/, sec. De 200 meter schoolslag voor heeren werd een gemakkelijke overwinning voor de Hol landers Smitshuyzen (Z. A.) en H. Verhoef (Z. I. A. N.), die ver voor hun Indische rivalen als eers'e en tweede aan de finish kwamen. Dat Rie Mastenbroek en Tini Wagner als eerste en tweede de 100 meter borstcrawl dames voor Holland wonnen, was geenszins verwonderlijk, hoewel mej. Dyxhoorn (Pin- guins) het tempo heel aardig bijhield. Aan het nummer schoonspringen voor heeren namen slechts deel P. Kopelle (Nep tunus, Soerabaja) en H. Lotgering (Y). Ten slotte werd de waterpolo-wedstryd HollandIndië tusschen de heeren ge speeld, welke in een Indische overwinning eindigde. Het was een zeer spannende wed strijd, hetgeen reeds kan opgemaakt worden uit het feit dat Holland tweemaal de lei ding heeft gehad. De rust was met 32 voor Holland ingegaan, toen de Indische zwem mers alles op een overwinning gingen zet ten. Stam (Watergeuzen) maakte uit een fraaien omhaal den gelijkmaker en even later gaf hij met een doorslag Indië de lei ding. Maier (Neptunus, Bandoeng) maakte daarna uit een ver schot 53. Toen werd er zoo forsch gespeeld dat vlak na elkaar twee Indische spelers en een Hollander het water werden uitgestuurd. Ondanks eenig overwicht wist Holland geen puntenver- meerdering te verkrijgen. Even voor het einde maakte R. den Hamer (Watergeuzen) voor Indië het zesde doelpunt. Gymnastiek. DRIELANDENWEDSTRIJD TE OOSTENDE. De Belgen winnen. Nederland op de derde piaats. De te Ostende (België) gehouden drie- landenwedstrijd tusschen België, Luxem burg en Nederland vertegenwoordigd door de keurturnploeg van het K. N. G. V., is door de Belgen gewonnen met een totaal puntenaantal van 873.95. Luxemburg eindigde op de tweede plaats Crisis-publicalie, STEUNVERGOEDING ERWTEN EN VELDBOONEN. De Nederlandsche Akkerbouwcentrale maakt bekend, dat de steunvergoeding voor groene erwten van de kwaliteits klasse C gedenatureerd in het tijdvak van 10 Mei 1937 tot en met 15 Mei 1937 2.05 per 100 kg. zal bedragen. Voor groene erwten van de laagste klasse en voor andere erwten, in datzelfde tijdvak gedenatureerd bedraagt de steun vergoeding 1.5!Tper 100 kg. Met ingang van 17 Mei 1937 zal de ge legenheid opengesteld worden om erwten van kwaliteitsklasse A en B te denaturee- ren tegen een nader vast te stellen ver goeding. De steunvergoeding voor vektboanen welke blijkens de dateering ven het dorschbriefje in het tijdvak van 10 Mei 1937 tot en met 15 Mei 1937 zyn ge- dorscht, is vastgesteld op 1 per M>0 kg. 's-Gravenhage, 14 Mei 1937. met 840.75 punten, terwijl Nederland sis derde 806 punten verzamelde. Iedere ploeg bestond uit acht turners. Oe wedstrijd omvatte keuroefeningen aan reh* brug, ringen, paard, tremplin-paardsprong en vrije oefeningen. De wedstrijden begonnen Zaterdagmid dag en eerst Zondag laat in den nacht was het programma geheel afgewerkt. Het persoonlijk klassement luidt ste volgt: 1 Kugeler (Luxemburg) 196.15 pnt 2 Wimot (België) 153.15 pnt 3 Defer (België) 150.50 pnt. 8 Kok (Nederland) 139.15 pnt. 9 Molenaar (Nederland) 137.05 pnt. 10 Keyezr (Nederland) 135 95 pnt Schaken. SCHAKEN TE NOORDSCHARWOÜDE. De schaakclub te Noordscharwoude speel de onderlinge wedstrijden met het volgende resultaat: le klasse: D. KoornG. Zwier l—O J. KoornN. Kaan 0—1 D. KoornH. Stins 0—1 J. KroonH. Stins 0—1 K. BiermanJ. Klinkert 1—0 2e klasse: H. Bouwens—dr. J. de Wit 0—1 M. Kuilmandr. H. Wilmipk 1—0 Th. BruinW. Kaan 10 3e klasse: P. de Ruit«>—J. Llff 10 R. SchriekenJ. Kamper 10 P. de RuiterM. Rootjes 10 R. SchriekenM. Rootjes 01 P. de RuiterJ. Kamper 01 G. KeppelJ. Kout 1—0 J. IJff—J. Bouwens 01 P. de RuiterJ. Kout 10 J. KamperG. Keppel 01 M. RootjesJ. IJff 10 Motorsport. TETEROWER BERGRACES. Van Dijk wint. Een fraai succes boekte onze landgenoot van Dijk bij de Teterower Bergraces bij Berlijn, toen hij in de klasse tot 350 c.c. met zijn Eysink-Jap de eerste plaats be zette. De wedstrijden konden niet geheel be ëindigd worden, daar een noodweer, ge paard gaande met heftige hagelbuien de wedstrijdbaan onbruikbaar maakte. Trou wens de regen der laatste dagen had het traject toch al buitengewoon glad gemaakt. De belangrijkste uitslagen waren: 250 c.s. klasse: 1 Betram met G. H. record tijd 13 min. 29.4 sec., 66.7 K.M. per uur. 2 Humphries (Engeland) met O. K. Su prème 14 min. 15.2 sec. Tot 350 c.c. 1 Van Dijk met Eysink-Jap 12 min. 46.2 sec. sec. gem. uursnelheid 70.55 K.M. 2 Drews met Jap 13 min. 5.4 sec., 3 Fleischmann met Triump 13 min. 12.2 sec. Kegelen. DE A.K.B.-COMPETITIE. Voor de competitie van den Alkm. Kegel bond zijn de volgende wedstrijden gespeeld: le klasse: Cubo IO.K.A. I 662662. 2e klasse: Onder OnsAlcm. Victrix II 557612. Alcmaria Victrix IIMet z'n Tie nen I 607—555. 3e klasse: Onder Ons (D.)—Houthakkers 557543. HouthakkersMet z'n Tienen II 587—589. De respectievelijke standen luiden nu als volgt: le klasse: Alcm. Victrix I 7 6 0 1 4904 12 Koekoek I 7 6 0 1 4771 12 Z.E.K.Z.? I 7 4 0 3 4600 8 O.K.A. I 7 2 1 4 4526 5 Cubo I 7 1 1 5 4477 3 Op de Lat I 7 1 0 6 4302 2 2e klasse: Alcm. Victrix II 8 6 0 2 4985 12 Koekoek II 8 5 0 3 5129 10 O.K.A. II 6 4 0 2 3710 8 Z.E.K.Z.? II 6 3 0 3 3723 6 Onder Ons 7 2 0 5 4199 4 Met z'n Tienen 7 1 0 6 3949 2 3e klasse: Met z'n Tienen 5 4 0 1 2778 8 W.I.K. 6 3 0 3 3211 6 Victoria 5 2 1 2 2915 5 Onder Ons (D.) 6 2 1 2 2915 5 Houthakkers 6 2 0 4 3509 4 Voor deze week zyn geen wedstrijden

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 9