Aqmda - AMSTERDAMSCHE BEURS NASSAU-TAX. Tel. 3545 £atuL: en Jximèouw Witte PupoI zonnebrand £aatste éecichtm Vxovmciaal Tlieuws BROEK OP LANGEND!.!* LANGENDIJK 't ZAND Alkmaar, Maandag. EEN VERDRINKINGSGEVAL. De 18-jarige dienstbode C. K. uit Heiloo is gistermiddag in het Noorder Buiten- Spaarne verdronken. Het meisje, dat in betrekking was by een banketbakker te Haarlem, was met een vriendin in een bootje naar het Noorder Buiten-Spaarne gevaren om daar te gaan zwemmen. Ter hoogte van de Jan Gijzenvaart sprong zij in het water en tot groote ontsteltenis van haar vriendin kwam zij niet meer boven. Enkele personen, onder wie een agent van politie, hebben onmiddellijk reddingspogin gen ondernomen, welke evenwel zonder re sultaat bleven. Eerst enkele uren later heeft de politie het lyk van het meisje met een sleepnet op gehaald. Het is naar het St. Elisabethgast- huis overgebracht. TIJDIG GERED. Gistermiddag omstreeks 5 uur viel het 6-jarig zoontje van de familie Groen te water aan de Zaadmarkt. Het geraakte in zinkenden toestand, toen de heer Klaver ge kleed te water sprong, het kind wist te gry- pen en van een wissen dood te redden. VERKEERSONGEVAL. Hedenmorgen raakte een auto, die door een andere achteruit werd gesleept, te St. Pancras een links aan den weg staanden ha ringwagen, met het gevolg, dat het haring vrouwtje dat bezig was een haring schoon te maken tusschen een hek en den wagen werd bekneld en de haringfiets werd vernield. Het vrouwtje werd per auto naar Alkmaar vervoerd, waar bleek, dat ze slechts lichte kneuzingen had beko men. BENOEMD. De heer J. van Oeffeit alhier is op het te Nijmegen gehouden congres benoemd tot propagandist van den Nederlandschen Bond van Hotel-, Café-, Restauranthouders en Slijters. NA DE JAPANSCHE REGEERINGS- CRISIS. Kabinet Konoje neemt bewind in handen. Hajasji heeft Zaterdagmorgen het be wind overgedragen aan prins Konoje, den nieuwen minister-president. Ook de andere leden van het afgetreden kabinet hebben hun bevoegdheden aan hun opvolgers overgedragen. DE DUITSCHE VRIJGEZEL. Openbare betrekkingen alleen voor gehuwden. In het Zaterdag gehouden congres van den Duitschen bond van groote gezinnen te Berlijn heeft dr. Reinhardt, staatssecre taris aan het ministerie van financiën ver klaard, dat sollicitanten naar openbare be trekkingen voortaan verplicht zijn in het huwelijk te treden, willen zij voor derge lijke functies in aanmerking komen. GOERING OVER DE DUITSCHE &ii LUCHTBESCHERMING. Op bijeenkomst van rijkslucht- beschermingsbond. Minister-president Goering heeft Zater dagavond op een groote bijeenkomst van den rijksluchtbeschermingsbond een rede gehou den, waarin hij o.a. zeide, dat de tijden, toen men op Duitschland druk kon uitoefenen, voorbij zijn, en dat hy, die nog steeds niet begrepen heeft, dat men Duitschland niet meer ongestraft beleedigen kan, „maar eens moet terugdenken aan de jongste gebeurte nis, waarbij wij bliksemsnel handelden". Goering deelde verder mede, dat men er na moeizamen arbeid in geslaagd is een goed volksmasker te vervaardigen, dat onder alle omstandigheden tegen alle tot dusver bekende gassen beveiliging biedt en waar van de prijs voor niemand een bezwaar be hoeft te zijn. Deze gasmaskers, waarvan reeds millioenen stuks zijn vervaardigd, zul len binnenkort verkrijgbaar gesteld worden. DE RUSSISCHE POOL-EXPEDITIE. Een station op Rudolfeiland. Schmidt heeft gisterochtend medegedeeld, dat de expeditie in den nacht op Rudolf eiland gereed was gekomen met het inrich ten van het Poolstation. Des nachts te twee uur was in het licht van de poolzoon het sta tion plechtig geopend en was de Sovjetvlag geheschen. Verder verklaarde Schmidt, dat de Pool zeer gastvrij is geweest voor de Russische expeditie. Ook de tocht naar Rudolfeiland werd zonder ongelukken volbracht. De vliegenier Alexejef is ter zijde van den 85sten breedtegraad gedaald. Het ijs is slecht doch hij slaagde er in zyn toestel zonder on gelukken neer te zetten. Op Rudolfeiland wordt een vliegtuig gereed gemaakt om Alexejef benzine te brengen. De Sovjet-Russische Pool-onderzoekers hebben Zaterdag een radiogram naar Mos kou gezonden, waarin zij melding maken van de eerste resultaten van hun proeven met water in het Pool-gebied. De thermome ters hebben uitgewezen, dat een betrekke lijk warme waterstroom, welke blijkbaar van den Atlantischen Oceaan afkomstig is, het midden van de ijszee passeert. Een che misch onderzoek zal het verband tusschen dezen warmen stroom en den golfstroom kunnen doen vaststellen. Tot nu toe heeft men niet geweten over het bestaan van warm water in de ijszee. De Pool-onderzoekers zijn er in geslaagd verscheiden schaaldieren te vangen. Hierbij is een tamelijk groot exemplaar, ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. Op de Alkmaarsche exportveiling werden heden de eerste roode bessen aangevoerd door den heer Jb. Mooi te Schoorl. HET WIT GELE KRUIS. De opbrengst van de gisteren gehouden speldjesdag, gehouden bij de uitgangen van de r. k. kerken, bedraagt 213.81. COLLECTE RECLASSEERING. De collecte ten behoeve der reclasseering heeft in Alkmaar 468,48 opgebracht. Het vorig jaar was de opbrengst 514,77. SCHOOLFEESTEN. Dinsdag 29 Juni zal het 53ste schoolfeest te Schoorl plaats vinden. Aan de eerste groep van pl.m. 1000 kinde ren en geleiders van klasse 4 en hooger zal dien dag, onder leiding van de Vereeniging Volksonderwijs het bekende feest gegeven worden. De tweede groep zal hun feest in den Sted. Muziektuin vieren op Woensdag 7 Juli a.s., terwijl ook de kleuterscholen niet zul len worden vergeten. In totaal zal getracht worden aan pl.m. 2200 kinderen een dag van genot te berei den. De commissie-leden gaan met toestem ming van B. en W. met de lijsten langs de burgerij, om te vragen voor dit traditioneele feest van de openbare scholen hunne gaven te bestemmen. DE POLITIE VOETBALT. Morgenavond half acht houdt de Alkm. Politiesportvereeniging een voetbalwed strijd op het Sportpark tegen het personeel van de Noord-Holl. Levensverzekering. RIJKSTELEFOONDIENST. Locaal telefoonnet Alkmaar. Nieuwe telefoonaansluitingen in de maand Mei 1937 tot stand gekomen: Nr. 2155, A. van Twuyver, Fnidsen 121; Nr. 2637, C. Dobber Jr., Munnikenweg Oudorp; Nr. 3881, A. G. Kahlé, Ritsevoort 56; Nr. 3931, J. Smit, Omval 60; Nr. 3951, L. A. de Vries, Emmastraat 41; Nr. 3961, Fa. Koger en Kerkmeer, Schermerweg 1; Nr. 3988, Mej. L. A. Haas, Egmonderstr. 8; Nr. 4021, J. Groen Az., Westerweg E 12; Nr. 4031, Gebr. Breed, Breedstraat 1315; Nr. 4051, Ruys' Handelsvereeniging N.V., Heilooërdijk 17; Nr. 4061, A. Kranenburg, Laat 51. INGEKOMEN PERSONEN. M. A. van Roode, R.K., echtgen. van A. M. Augustijn, zonder beroep, Middenstraat 5, van Limmen. D. Biersteker, N.H., dienstbode, Spoorstraat 43, van St. Pancras. N. Pool, N.H., weduwe van P. J. J. Oos terdag, en kinderen, Nic. Beetskade 66, van 's-Gravenhage. M. van Zwanenburg, geen, machinist ter koopvaardij, K. van 't Veerstraat 78, van Heiloo. W. M. A. Gövert, D.E., dienstbode, Boterstraat la, uit Duitschland. N. T. Cramer, geen, handels reiziger, en echtg. en kinderen, Heilooërdijk 17, van Amsterdam. A. A. de Winter, geen, stuurman gr. vaart, Verdronkenoord 58a, van Curagao. T. Langenberg, G.K., Kanonnier kustartillerie, le Landdwarsstr. 3 uit Soerabaya. C. Dekker, R.K., ver tegenwoordiger, van Leeuwenhoekstraat 18, \an Egmondbinnen. E. C. Kleibroek. R.K., dienstbode, Houttil 24, van Warmenhuizen. W. van Dijk, N.H., beambte N. S., van Houtenkade 37, van Haarlem. J. Alferink, geen, Rochdalestraat 39, van Haarlem. M. Kuiper, R.K., verpleegster, Prinses Julia- nalaan 14, van Harenkarspel. J. Goe- sinne, N.H., arbeider, Bierkade 13, van St. Pancras. D. A. C. van Latum, R.K., win keljuffrouw, Scharloo 13, van Den Helder. P. Stubbe. R.K., zonder beroep, Linde gracht 8, van Castricum. P. A. Leeggan- gers, R.K., landarbeider, Heilooërdijk 44, van Dussen. L. Wagener, geen, hoofdcon ducteur N. S., en echtg., E.L., Nic. Beets kade 69, van Den Helder. C. M. Bussen, R.K., echtg. van J. G. Blankestein, en kin deren, Middenstraat 13, van Oudorp. VERHOOGING VARKENSPRIJZEN. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, worden de prijzen voor de varkens, be stemd voor de baconbereiding, welke de Nederlandsche Veehouderij Centrale af neemt, met ingang van Maandag a.s. ver hoogd met 2 cent per K.G. geslacht gewicht. HEFFING OP BOTER. De heffing op boter is voor de week van 6 tot en met 12 Juni 1937, behoudens tus- schentijdsche wijziging, wederom vastgesteld op 70 ets. per K.G. KENNEMERLAND. De markt stond in de afgeloopen week in het teeken van vluggen handel. Het mooie weer en droogte zullen wel de oor zaak zijn dat er geen groote aanvoer kwam en het gevolg is: hooger prijzen. Hoe mooi ook 't zomerweer is, voor den tuinder valt het tegen. Alles komt gelyk of te vlug, en de tuinder heeft dringend behoefte aan water. Dit dringt nog des te erger voor de natuur-aardbeien, die wel een rijk beschot beloven, doch dan moet er water en liefst niet weinig komen. Maar wel be reikt het mooie weer dat er producten ko men welke bij normaal weer dus afwis selend met zon en regen en vooral zwoele nachten er nog niet zouden zijn en zoo ze er zijn dan sporadisch. Hoe het ook zij wat er werd aangevoerd was min of meer duur. Bloemkool, die niet uitmuntte in kwali teit, was, de kwaliteit in aanmerking ge nomen, duur. De prijzen varieerden van 7.50—12.50 per 100 stuks. Andijvie was Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, eerste hoofdnunv mer De fabrieksbaas (sens.); hoofdrol Bar ton Mc.Lane; tweede hoofdnummer De mijn met de ijzeren deur (sens.); hoofdrol Richard Arlen. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Drie Wiener Madel (amus.); hoofdrollen Paul Hörbiger, Maria Andergast en Gretl Thei- mer. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Fatale schoonheid (rom.-sens.); hoofdrollen Cary Grant en Loretta Young. Toegang boven 18 jaar. Extra: De moordspecialist (sens.) Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, half acht, hoofd nummer De ongeschreven wet (rom.- sens., kleurenfilm); hoofdrollen Sylvia Sidney, Fred Mc. Murray en Henry Fonda. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Woensdag 9 Juni. 4.30 uur, De Unie, vergadering Maat schappij van Weldadigheid. Het beste en zuiverste middel om en vervellen te voorkomen en te genezen. Doos 30,60 ct. Tube 45 ct. Bij Apothekers en Drogisten. duur en maakte een prijs van 24.80. Kropsla waarin veel uitschot en ook luis maakte in le soort een hoogen prijs, n.L 2 tot 3.50, per 100 stuks. Komkom mers, waarvan ruimer aanvoer, golden 2.506.50 per 100 stuks. Peulen 2032, doperwten f 2026 en tuin- boonen 3.506.50, per 100 K.G. Snij- boonen en spercieboonen maakte een prijs van 2831 per 100 K.G. De prijzen der bosgroenten waren als de vorige week, be halve bospeen en rabarber en asperges. De eerste bracht op 6.5010, de laatste resp. 24.50 en 1431 per 100 bos. De kleine aanvoer van spinazie en postelein was duur, n.L f 0.801.35 per kleine kist. De aanvoer van aardbeien was al van ruime beteekenis, hoewel alles nog per doosje werd aangeboden. De noteering was 10 29.50 per 100 doosjes. De overige aanvoer onveranderde prijzen. De volgende week aanvoer van aardbeien van den kouden grond. (Ongecorrigeerd.) MOTORRIJDER GEDOOD. Vannacht omstreeks kwart voor vier werd de politie te Driebergen verwittigd, dat er op den Rijksstraatweg hoek Buntlaan een motorrijwiel tegen een boom was gereden en dat de berijder dood over het vernielde voertuig lag. Het bleek, dat de man de 28-jarige N. J. S. uit Maartensdijk, komende uit de richting Doorn, met groote vaart tegen den boom was gereden en op slag gedood moet zijn ge weest. HET INCIDENT OP HET BLAUWE ZAND. Naar wij vernemen, zullen drie der vier, in verband met het incident op het Blauwe Zand, aangehouden personen worden bijge staan door mr. A. Rodriques de Miranda en een verdachte door mr. F. Heemskerk. ERNSTIGE BRAND IN RENPAARDENSTAL. Tijdens een polowedstrijd op de renbaan van Omaha (Nebraska) is in een paarden stal brand uitgebroken. Het vuur greep met groote snelheid om zich heen. De toe schouwers hebben nog getracht zooveel mogelijk paarden in veiligheid te brengen. Niettemin zijn 50 kostbare dieren om het leven gekomen. Bij de reddingswerkzaam heden werd een persoon gedood, terwijl vijf personen gewond werden. DE VULKANISCHE UITBARSTING BIJ RABAUL. De vulkanische uitbarstingen bij Rabaul hebben naar schatting vijfhonderd dooden geëischt. Het aantal slachtoffers kan echter niet nauwkeurig worden vastgesteld. AFGESLOTEN WEGEN. De K. N. A. C. meldt, dat volgens opga ve van den Rijkswaterstaat voor het ver keer is afgesloten de weg Velsen-Alkmaar, nabij Limmen. De omleidingsweg voor het verkeer is met borden aangegeven. Agent beurtbevrachting. Tot agent der schippersvereniging „Beurt-bevrachting" is in de plaats van den heer IJ. Arends (die wegens ziekte zijn werkzaamheden niet meer kan ver richten) benoemd de heer H. Beenders. Verruiming in de rouleerregeling. Op een daartoe gedaan verzoek om opheffing der rouleerregeling in de werk verschaffing is van den betrokken mi nister bericht binnen gekomen dat alge- heele opheffing niet kan plaats vinden, doch dat in zooverre aan de thans bestaan de regeling wordt tegemoet gekomen dat voortaan 3 weken plaatsing om 1 week steun wordt toegestaan voor gehuwden en kostwinners. Eierenzoekers opgepast. Door de rijks- en gemeentepolitie is procesverbaal opgemaakt tegen A. de B. wegens het stroopen van eieren. Langendijker Groenten-Centrale. Ten opzichte van den oogst, SG1'^rmg' het veilen en den afzet van vroege- en daarmede gelijk gestelde aardapelen zoo: mede andere aardappelen geldt delgen de indeeling aangegeven door de Ned landsche Groenten- en Frul^J^al 1. Groep A: Eerstelingen, Geeltje, Ide aal, Kralen, Opperdoezer ^nden, Paars- pitten, Schoolmeesters, Schotsche mu Volgeling en de op tuinbouw teeltvergun ning geteelde eigenheimers, en Groep B: Arran Crest, Duke of York, Ever Good, Ninetyfold, Sutton en Wilde Dun. Groep C: Eigenheimers en Bintjes op oogstvergunning geoogst. Voor het oogsten van de by groep A en B ingedeelde aardappelen is geen oogst vergunning noodig. 2. Voor 't oogsten van de by groep c De- doelde Eigenheimers en Bintjes is wel een oogst-vergunning noodig. De datum voor het oogsten daarvan zal nog nader worden bekend gemaakt. 3. Alle op tuinbouwteeltvergunning ge teelde aardappelen en alle vóór 1 Augustus 1937 op oogstvergunning geoogste eigen heimers en bintjes moeten voor zoover men deze voor 1 Augustus 1937 wenscht te verhandelen, geveild worden over die vei ling waarbij de teler/oogster is aangeslo- ten. 4. In verband met de controle op kwali teit, sorteering en hoeveelheid zal daad werkelijke aanvoer ter veiling moeten plaats hebben. Bij hooge uitzondering kan roestemming verkregen worden voor het veilen op monster. 5. Voor 18 Juli 1937 mogen de aange voerde aardappelen niet verkocht worden beneden de door de centrale vast te stel len minimumprijzen, die verschillend zijn voor de tijdvakken, soorten en sorteeringen benevens voor binnen- en buitenland. Kwaliteits-eischen. Deze zijn als volgt vastgesteld: a. Het gewicht, dient voor 190 netto aanwezig te zijn. b. Kwaliteit en sorteering dienen voor iedere partij en voor iedere verpakking over het geheel gelijk te zijn. c. Aangevreten, stukgestoken, gepokte, groen gekleurde, misvormde en verder afwijkende aardappelen mogen in de te veilen partyen niet voorkomen. d. De partijen moeten zooveel mogelijk droog worden aangeboden en vrij zijr van grond, slijk en andere onreinheden. Sorteering. De sorteering is voor groep A voorloopig: groote 36 m.m. en daarboven, drielingen 28-38 m.m., kriel beneden 28 m.m. Voor groep B voorloopig: groote 40 m.m. en daarboven, drielingen 30-40 m.m. en kriel beneden 30 m.m. Verkocht mag worden boven of tegen den minimumprijs. Doorgedraaide partijen moeten den volgenden dag het eerst ge veild worden. Minimumprijzen. De minimumprijs voor groep K (Eerste lingen enz.) is voor: Groote 6, drielingen 4 en kriel 2 per 100 K.G. Tegen dezen prijs mogen de „groote aardappelen" voor alle landen gekocht worden. Voor de door de exporteurs gekochte grooten en bonken kunnen door de veiling uitvoermachtigingen worden afgegeven. Drielingen en kriel mogen niet worden geëxporteerd. Voor den uitvoer naar Europeesche lan den is de label van het U. C. B. verplicht, naar andere landen echter is het gebruik der label vrij. Export naar Duitschland. Voor export naar Duitschland worden de machtigingen tot uitvoer gebezigd die ook voor andere producten worden ge bruikt. De export kan slechts geschieden op grond van de schriftelijke toewijzingen aan de exporteurs, terwijl de veilingen op deze toewijzingen telkens bij afgifte de machtigingen moeten aanteekenen en van de totale toewijzing in mindering moeten brengen. De maximum-factuurprijs voor Duitsch land is tot nader order vastgesteld op 7.30 per 100 kg. netto. Export België. Ingeval van aanvrage voor export naar België kunnen de exporteurs inlichtingen bekomen bij de Groente- en Fruit-centrale. Export naar andere landen dan Duitschland en België. De hiervoor te gebruiken machtigingen zijn gedrukt op geel papier en bestaan uit drie exemplaren. Het bovenste exemplaar behoudt de exporteur, het tweede moet aan de centrale worden opgezonden, ter- het derde voor het archief der veiling is bestemd. Zij zijn gratis verkrijgbaar. Doorgedraaide aardappelen. Wanneer de aanvoer regelmatig te groot blijkt, zullen de doorgedraaide aardappelen opnieuw geveild worden voor export naar de door de Groenten- en Fruitcentrale met name te noemen landen. Groote ritten opeciale tarieven. Voor den afzet van vroege aardappelen is thans de regeling afgekondigd. Deze re geling is vrijwel gelijk aan die van verleden jaar. Er worden ook weer regelen aangege ven voor den aanvoer en de minimumprij zen. De minimumprijzen, welke Maandag 7 Juni zullen gelden zijn voor de groote sor teering 6, voor drielingen 4 en kriel f 9 per 100 K.G. De regeling laat weer de mogelykheid open, dat op zekere momenten de mini mumpryzen door de Ned. Groenten- en Fruitcentrale worden gewyzigd, hetgeen door verscheidene tuinders zoo werd «f J1 keurd. «"se in de vergadering van den Noordermarkt- bond is hier ook nog op gewezen en de ANNO 1753 XgBpy klacht geuit, dat men zoo spoedig overging tot verlaging van de minimumprijzen wan neer een kwantum aardappelen doordraai de. In die vergadering werd besloten aan de bevoegde instantie te verzoeken, hiertoe niet zoo spoedig over te gaan, terwijl tevens wenschen naar voren werden gebracht voor te treffen maatregelen na 16 Juli, wanneer deze regeling afloopt. Verleden jaar zyn verscheidene tuinders na dien da tum vrij ernstig gedupeerd. Hopelijk zal het de organisatie gelukken, een verbete ring in de regeling tot stand te brengen. Voor export naar Duitschland zyn inmid dels de maximumfactuurprijzen vastgesteld. Voor de vroege aardappelen (groote sortee ring) zyn deze 7.30 per 100 K.G. gewor den. De prijzen zijn thans bijna al in over eenstemming met dezen uitvoerprys geko men, doordat Zaterdag een flinke prijsda ling intrad tot minimum 6.20 p. 100 K.g. Van trap gevallen. Een zoontje van den heer M. P. S., al hier, is al slapende uit zijn bed gestapt en van de trap gevallen, waarbij het een her senschudding opliep. van Maandag 7 Juni 1937. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorige koert STAATSLEEN1NGEN. 4 NederL 1934 101»/ig 4 Ned.-lndië 1934 101% 5)4 Duitschl '30 m. verkL 32'/e BANK-1NSTELLINGEN. Amsterd Bank146 Handel Mij. Cert v. 250 189% Koloniale Bank160 Ned. Ind. Handelsbank 166 INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg. Kunstzijde Unie Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting64'/« Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie. Vorstenlanden 37 Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak I Phiiiip, ou ^,7. Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli oenembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert Union Pacific Oanadian Pac §Noteering per 50 193 168 167% 67'/. 83»/, 250 3231/,-5 164H/« 65 40-V, 63»/» 2% «H/u 26-'/. 73®/,, 7 5l1%-2 245-V, 173-4 38V« 25.00 137 155 402 418J-9J 100 40»/, 21 HA» 13-Vis 283%-4 222-3 240'/, 114 169% 5% 127»/» 128'/« 240-% 318-9 329V» 61 38'/, 29V, 102'/, ld/, +p 1 9 O-coupon tExclaim. •Exdividend. PrS?cctre V°dge k0e" l' heden 1 PCt" WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. Vorige koers: New-York L81t/j 8.97'/., 72.85 8.10'/, 66'/, 83'/« 252'/, 3191/, 163'/» 381/4 61% 2% 42 2% 71 »/4 6% 504 234 169% 24.10 1 131 1 155 396'/, 415 99'/, 20% 12"/], 281'/, 217'/, 2401/, 118'/, I66V4 5'/« 125»/, 126'/, 241 3141/4 321'/, 60y4 38'/, 26% 101 W/ie laat.te k 2.30-2.45 101% 101% 33'/, Londen Berlijn Parijs Bjüjjjl (Belg., so.W stZllh^gen 40-05 2 Stockholm 4c 25 Osln 'iO.ZD io 45.10 Heden: 1.81 8.97% 72.80 8.09 X 30.63% 41.50y2 40.07 V» 46.25 45.10

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2