Agenda lüeetêecicht Burgemeester Slot van Broek op Langendijk overleden. oranje Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht. Alkmaar, Maandag. Zaterdagavond omstreeks 10 uur is bur gemeester P. Slot na een langdurige ziekte van 5 maanden te Bergen (N.H.) overleden. De overledene was lijdende aan hartzwakte en asthma, welke ziekte zijn gestel den laat- stén tijd ten zeerste ondermijnde. De rust kuur in Bergen doorgebracht tot herstel van gewondheid heeft dan ook niet mogen baten. Toen het verscheiden in zijn gemeente be kend werd, verwekte dit diepe ontroering. Evenzoo wordt in tuinbouw-kringen zijn heengaan ten zeerste betreurd. Een reeks van jaren mocht hij verschillen de bestuursfuncties waarnemen, terwijl hem tijdens den nood in den tuinbouw belang rijke aangelegenheden, daarmede verband houdende, als regi_erings-gedelegeerde voor de steunmaatregelen werden opgedragen, welke mochten leiden tot verbetering van den toestand. De overledene bereikte den leeftijd van 63 jaar en nam het burgemeesters-ambt waar sinds 14 Juli 1921 als opvolger van zijn vader. Sinds 31 Augutus 1923 was hij rid der in de Orde van Oranje Nassau. Als voorzitter van de Langendijker Groen ten-Centrale was hij een gezaghebbende persoonlijkheid. Vooral in de zoo moeilijke jaren voor den tuinbouw wist hij, door zijn rustig en bezadigd optreden, te voorkomen, dat een vergadering wegen bewandelde, die, zooals hij dat zag, den toestand van de tuin ders nog nijpender kon maken. Als man van uitgesproken orthodox christelijke beginse len wist hij ook de meeningen van anderen te waardeeren, waardoor hij door een ieder werd gerespecteerd. Naar de Nieuwe Langendijker Courant, die heden in rouwrand een waardeerend artikel aan den ontslapene wijdt, meldt, komt de raad van Broek op Langendijk hedenavond 8,30 uur in spoedeischende vergadering bij een en heeft hedenmorgen de veilingleider van de Langendijker Groenten-Centrale den overleden voorzitter in warme bewoordin gen herdacht. Deze toespraak werd door de aanwezigen staande met ontbloote hoofden aangehoord. De teraardebestelling zal plaats hebben Woensdagmiddag ten 3 ure op de begraaf plaats te Broek op Langendijk. NIET UITGEKEKEN. De bestuurder van een vrachtauto kwam Zaterdagmiddag bij het wegrijden in de Langestraat in botsing met een aldaar geparkeerd staand motorrijwiel, hetwelk hij niet had opgemerkt. De voetrust van het motorrijwiel werd verbogen. De schade is onderling geregeld. ONTNUCHTERD. Tegen een bezoeker van een café is door de politie in den nacht van Zondag op Maandag procesverbaal opgemaakt ter zake het zich aldaar in staat van dronken schap bevinden. Hij is ter ontnuchtering in bewaring gesteld. OPLICHTER TE BERGEN AANGEHOUDEN. Het is de politie van Bergen mogen ge lukken een 22-jarig jongmensch, zekere A. B. uit Dordrecht aan te houden, die de vorige week enkele winkeliers heeft weten op te lichten. Het bleek een goede vangst te zijn, daar deze nog verschillende soortgelijke oplich tingen had gepleegd in andere gemeenten, o.a. in Alkmaar, Delft en Tilburg. Hij is in het Huis van Bewaring te Alk maar ingesloten. DE HOND EN ZIJN BAAS. Bij een bewoner aan den Fabrieksweg is een ruwharige foxterrier komen aan loopen. Aan het bureau van politie zijn inlichtingen te bekomen. DAMESTASCH GESTOLEN. Bij de politie is aangifte gedaan van diefstal van een damestach met inhoud van een bezoekster in één der r.-k. kerken alhier. Een onderzoek wordt ingesteld. EEN EERVOLLE BENOEMING. De heer J. J. D. H. Verschoor, secretaris van den Armenraad alhier, is met ingang van 1 Augustus benoemd tot hoofd van den luchtbeschermingsdienst te Amster dam. De heer Verschoor die reserve majoor bij den Generalen Staf is werd op 16 Mei 1934 benoemd tot secre taris van den Armenraad hier ter stede en is dus ruim 3 jaar in het belang van de Armenzorg werkzaam geweest. Door zijn energie, zijn werkkracht en zijn innemende persoonlijkheid zal zijn vertrek bij den Armenraad als een groot gemis worden gevoeld. BIJNA VERDRONKEN. De vijftienjarige Klaas Groot uit Egmond aan den Hoef was gister zonder toezicht gaan baden op het vrije Zuiderstrand te Egmond aan Zee. Ongemerkt was hij al ba dende in een mui terecht gekomen, zoodat hij door den sterken stroom zeewaarts werd getrokken en zich niet meer wist te redden. Op zijn hulpgeroep begaf de heer P. de Graaff uit Egmond aan Zee, een uitstekend zwemmer, die daar met een ijswagen stond, zich gekleed te water. Toen hij den drenke ling bereikt had zag hij nog juist diens hand boven de golven uitsteken. Zoodoende kon hij hem nog op tijd grijpen en wist hem behouden op het strand te brengen. Een dame, die zelf in gevaar geraakte Een dame, die eveneens te hulp was geko men, moest terugkeeren, daar zij zelf in gevaar geraakte, en zich ternauwemod wist te redden. Dit ongeval heeft opnieuw bewezen, hoe gevaarlijk het is in zee te gaan zonder toe zicht, terwijl men de zwemkunst niet vol doende machtig is en zonder voldoende acht te slaan op de waarschuwingsborden. Men brengt niet alleen zijn eigen leven, maar ook dat van anderen in gevaar! FIETSEN EN DRINKEN. Zaterdagavond is door de politie proces verbaal opgemaakt tegen den bestuurder van een rijwiel, die zich onder zoodanigen invloed van het gebruik van alcoholhou denden drank bevond, dat hij zijn rijwiel niet verder naar behooren kon besturen. Hij is ter ontnuchtering ini bewaring ge stéld. DE RUITERTJES STAAKTEN. Als men in Rome geweest is en de Paus niet gezien heeft, dan is men er tevergeefs geweest. Dat is een oud Hollandsch spreekwoord en voor onze stad moet het natuurlijk wel even anders luiden. Als men in Alkmaar is geweest en de ruitertjes van den Waagtoren niet heeft ge zien, is men een van de aardigste attracties misgeloopen. Deze teleurstelling beleefde een groote groep schoolkinderen die heden met 3 bus sen uit Friesland waren gekomen, o.a. om in Alkmaar de ruitertjes te bewonderen. De kinderen stonden vol afwachting na het spelen van twaalf uur naar den toren te kijken, maar de ruitertjes staakten kwamen geen van allen te voorschijn. De teleurstelling was natuurlijk groot en Alkmaar als een stad vol verrassingen is heel wat in de achting van de kleine toeris ten gedaald. Wij vernemen nader, dat de ruitertjes va- canite hebben in verband met het opzetten van nieuwe liedjes op het carillon van den Waagtoren. Morgen zullen ze weer present zijn. REPORTAGE OVER DE KAASMARKT UITGESTELD. Men deelt ons mede: In verband met de „Coen-feesten" te Hoorn is het de „Phohi" niet mogelijk a.s. Vrijdag haar reportage over de kaasmarkt te hou den. Een en ander is uitgesteld tot 9 Juli a.s, Behalve van de kaasmarkt zullen ook op namen gemaakt worden bij de accijns-toren en verdere bezienswaardigheden, welke voor de microfoon geschikt zijn. Het Alkmaarsch Kinderkoor, onder lei ding van den heer Nico Snel zal een Alk maarsch volksliedje zingen, dat voor de eerste maal voor de microfoon wordt ge bracht. Het geheel is voor een uitzending van een half uur en de reportage-wagen zal voor de verschillende opnamen den geheelen dag ongeveer in onze stad zijn. AANBESTEDING WINKELPAND IN DE LANGESTRAAT. Hedenmorgen is door de architecten J. en C. D. v. Reijendam, alhier, aanbe steed, in opdracht van den heer D. C. de Gier, de verbouwing van het winkelpand, voorheen bewoond door de firma Span jaard in de Langestraat. De inschrijving was tweeledig, a. is het geheele pand, b. behalve de twee boven huizen. Ingekomen waren 7 biljetten, de in schrijving luidde als volgt: a. b. J. Heeg (Heiloo) 12.800 ƒ11.800 Schonewil en Jonker (A.) 12.746 „10.979 R. Bot (A.) 10.508 9.245 J. Schuit (A.) 11.000 „10.000 J. Bakker 10.947 9.647 J. Huiberts 9.693 8.360 S. Schaas 10.850 9.950 De gunning zal nader worden bekend gemaakt. EINDEXAMEN R. K. LYCEUM. Bij de op 24, 25 en 26 Juni gehouden eindexamen van R. K. Lyceum afd. gym nasium slaagden voor de afdeeling A de candidaten: mej. Bep Kuiper te Alkmaar, Jan Zonneveld te Assendelft en Kees Gouverne te Alkmaar; voor de afdeeling B de candidaten: Jan Njjman te Noord- scharwoude, Dick Overtoom te Spierdijk en Liny Timmermans te Schagen. Afgewezen werden 2 candidaten. Een verlengd examen heeft eveneens plaats met 2 candidaten. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De clown Bux (circusfilm); hoofdrollen Henri Rolland, Pierre Larquey, Suze Vernon. In het voorprogramma: Het koninklijk be zoek aan Amsterdam. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Spionage en contra-spionage (sens.); extra: Het onzichtbare front (sens.) Toe gang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop H-rmonle, geen voorstelling. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer S. O. S. Ik ben verloofd (hum.); hoofdrol Dolly Haas. Toegang voor eiken leeftijd, Woensdagmiddag, half 3, matinee. Tentoonstellingen. Bergen, Moderne kunstzaal P. Boen dermaker Cz.: werk van Kees Boender maker. Geopend 10—12 en 14 uur. Ook des Zondags. Donderdag 1 Juli. 7.30 uur, ten huize van den heer W, Stroink (Blockhovepark), vergadering Voog- dijvereeniging Kinderzorg. EEN POSTFANFARE TE ALKMAAR? Op initiatief van den bond van Postale muziekgezelschappen had op Donderdag 24 Juni een bijeenkomst plaats van persO' neel bij het P. T. T. bedrijf. Op deze bijeenkomst werd de mogelijk heid van oprichting eener postfanfare te Alkmaar besproken. Aan de bespreking werd ook deelgeno men door den heer J. Keizer, voorzitter van bovengenoemden bond, die met zijn rijke ervaring op dit gebied waardevolle adviezen verstrekte. Er werd een voorloopig comité van actie benoemd, waaraan de taak werd op gedragen de oprichting voor te bereiden. RIJKSKWEEKSCHOOL TE ALKMAAR. Zooals elders in dit nummer wordt medegedeeld moet aanmelding voor den nieuwen cursus der Rijkskweekschool vóór 20 Juli a.s. plaats vinden. DIERENBESCHERMING. lm zwervenden toestand is aangetroffen een klein bruin hondje (teef) plm. 3 maan den oud. Het diertje is in goede conditie, en vraagt een nieuwer baas. Liefhebbers kunnen zich vervoegen bij den heer C Verver, inspecteur Dierenbescherming, Baanstraat Alkmaar tusschen 6.307.30. OPBRENGST COLLECTE. De gisteren bij de r.-k. kerken gehouden collecte ten bate van de K. R. O.-missie- uitzendingen heeft, opgebracht 259.17K. ESPERANTO-EXAMENS. De heer S. Graftdijk te Bergen slaagde te Amsterdam voor het b.-examen espe- ranto. Voor het a-examen zyn geslaagd de candidaten A. Hopman te Egmond aan den Hoef, mevr. J. Visserde Geus, M. M. Arnhardt, A. I. Drijver, mevr. A. M. de KoningCock en mevr. M. Evenhuis Nieboer te Bergen, W. A. van Houten te Alkmaar en A. C. Kater te A.-Paulowna. GESLAAGD. Voor het theoretisch gedeelte van het examen voor de akte N VIII (leerares koken en voedingsleer) slaagde onze stadgenoote mej. Grada Vos. WEDEROM OPTREDEN VAN MALOITZ. Ten tweede male heeft de telepaat Maloïtz zijn experimenten te Alkmaar gedemonstreerd en wel gisteravond in ,,'t Gulden Vlies." De zaal was behoorlijk bezet en uiteraard was het succes ook ditmaal volledig. Vele moeilijke opdrach ten zijn door hem ten uitvoer gebracht en het telkenmale opklinkend applaus bewees wel, hoezeer men met zyn werk was inge nomen. Als zanger trad in plaats van Bert van Dongen die verhinderd was op de bekende Vara-medewerker Albert de Booy, terwijl de conferencier Herman Die- derichs de nschakel vormde tusschen de verschillende nummers. Rijden op «en voor- rengtweg beteakant, dat u bij kruisingen ook voorrang hebt boven van rechts naderend verkeer. HET BETEEKENT NIET. dat u zich nu als een wegdictator moogt misdragen en niet meer zoudt behoeven uit te kljkenl Aanvankelijk zwakke veranderlijke wind later toenemende wind uit westelijke rich tingen; toenemende bewolking; met later kans op regen; met wellicht onweer in het zuiden; aanvankelijk warm; later koeler, Vacantiegangers weest op uw hoede! afkoeling en wellicht eenige regen waarschijnlijk. Het uitgestrekte gebied van lagen lucht druk bedekt nog het geheele noorden. Een laag minimum ligt in het noordwesten en brengt regen op de faroer en Shetland eilanden, Schotland en Ierland. Het hoofd minimum veroorzaakt nog storm en regen langs de Noorsche kust benoorden den zes tigsten breedtegraad, het gebied van hoo gen luchtdruk op den oceaan wijkt een weinig naar het zuiden terug en heeft nog steeds een uitlooper over noord-Duitschland het het Oostzeegebied. Op dezen rug van hoogen luchtdruk heerscht mooi zomerweer met hooge temperaturen en onbewolkt weer met windstilte. Over het zuiden van het waarnemingsgebied ligt een zwakke depressie, die in zuid- en oost-Frankrijk zware onweersregens veroorzaakte (Tou louse 43 m.m.) en thans zware bewolking met regen geeft in oost-Frankrijk en west- Zwitserland. De sterke barometerdalingen in Schotland en Ierland, ten bedrage van 10 m.m. in den nacht, vormen een ernstige bedreiginig in onze omgeving, zoodat toe nemende bewolking en later afkoeling waarschijnlijk is. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 21.56 uur tot 4.10 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In zomertijd). Juni Hoog water. Laag water. Dat vjn. n.m. v.m. n.m. 29 7.26 7.50 3.55 4.12 30 8.08 8.36 4.35 4.53 Juli 1 9.01 9.28 5.18 5.40 2 9.58 10.29 6.09 6.38 3 11.02 11.35 7.10 7.48 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 29 7.23 7.47 3.43 4.00 30 8.05 8.33 4.23 4.41 Juli. 1 8.58 9.25 5.06 5.28 2 9.55 10.26 5.57 6.26 3 10.59 11.32 6.58 7.36 DE REDACTEUR VAN „DE STRIJD" BUITEN VERVOLGING GESTELD. Naar wij vernemen besloot de vacantie- kamer der Arrondissements-Rechtbank, bestaande uit mr F ruin, mr. Ubbens en mr. Vos, den redacteur van „De Strijd", de heer Melchert Schuurman, tegen wien op een klacht van wethouder Bonsema, de officier van justitie mr. B. v. d. Feen de Lille, een vervolging had ingesteld, buiten vervolging te stellen op grond van een verweerschrift tegen openbare behandeling. De rechtbank sprak als zijn gevoelen uit dat de redacteur van „De Strijd" af mocht gaan op hetgeen door den ingewij den heer Bakker ten berde gebracht werd en zich overtuigd kon achten dat die zaken die aan den heer Bakker als zoodanig zeer goed bekend waren, inderdaad op waar heid berusten en dat de redacteur uitslui tend als doel voor oogen had om Bonsema aan te wijzen als iemand die niet geschikt is om een wethouderszetel in te nemen. DISTRICTS-ARBEIDSBEURS, DOELENSTRAAT 30, TEL. 4395. De directeur van bovengenoemd Bureau deelt mede, dat heden staan ingeschreven: Groep Bouwvakken: 2 glas in loodzetters, steenbikker, 1 steenhouwer, 3 straten makers, 2 stratenm. opperlieden, 2 stuc. op perlieden, 9 betonwerkers, 1 granietwerker, décorateur, 33 opperlieden, 21 stucadoors, 41 metselaars, 19 voegers, 18 schildess, 107 grondwerkers, 78 timmerlieden. Groep Metaalindustrie: 6 bankwerkers, 1 blikslager, 2 carrosseriebouwers, 2 construc tiewerkers, 4 electriciëns, 1 fitter, 1 instru mentmaker, 1 kernmaker, 2 ketelmakers, 6 klinkers, 10 loodgieters, 1 lijnwerker, 2 ma chinisten, 2 machineteekenaars, 5 metaal draaiers, 1 metaalvyler, 1 metaalslijper, 9 monteurs, 1 orgelmaker, 2 plaatwerkers, 2 rijwielherstellers, 1 rijwiellakker, 1 piano stemmer, 1 ponser, 1 scheepsbouwer, 1 scheepstimmerman, 1 scheepswerktuigkun- dige, 11 smeden, 12 stokers, 1 voorslaander, vuurwerkers, 3 wagenmakers, 5 ijzerwer kers, 1 zandbereider. Groep Voedings- en Genotmiddelen: 54 sigarenmakers, 5 sorteerders, 1 kistenplak- ker, 1 stripper, 4 tabaksbewerkers, 1 kok, 10 slagers, 8 chocoladebewerkers, 1 off. choc. dragist, 1 koffiestroopbrander, 2 bier- bottelaars, 2 zuivelbereiders, 25 bakkers. Groep Houtbewerking: 19 meubelmakers, 6 stoffeerders, 7 mach. houtbewerkers, 2 kistenmakers, 2 borstelmakers, 1 beitser, 1 beeldhouwer, 1 kuiper, 1 biljartmaker. Groep Handel: 23 vertegenwoordigers, 6 winkelbedienden, 1 colporteur. Groep Boek- en Steendrukkerijen: 6 let terzetters, 2 drukkers. Groep Land- en Tuinbouwbedrijven: 9 tuinlieden, 14 landarbeiders, 4 bloemisten. Groep Verkeerswezen: 55 chauffeurs, 4 koetsiers, 12 schippers, 1 kapitein en 1 machinist binnenvaart, 18 pakhuisknechts, 27 magazijnbedienden, 4 kellners, 5 loop knechten, 1 emballeur. Overige beroepen: 8 boekbinders, 4 was- schers, 4 schoenmakers, 1 port. huiskn., I verfbereider, 2 kalkbranders, 1 huidenzou- ter, 1 klompenschilder, 1 onderwijzer, 1 car- tonnagebewerker, 1 papierbewerker, 1 con troleur, 2 bedrijfsleiders, 7 incasseerders, 4 zakkenstoppers, 2 administrateurs, 1 boek houder, 1 batikker, 1 secretarie-ambtenaar, 18 kantoorbedienden, 38 transport- en 240 losarbeiders. Gedeeltelijk werkloos: Tabaksindustrie 7. Jeugdige werkzoekenden beneden 18 jaar in diverse beroepen: 21. Vrouwelijk personeel: 3 kantoorbedienden, 4 werksters, 1 dagmeisje. Alkmaar, 26 Juni 1937. De Directeur voornoemd, v. d. HEUVEL. CENTRALE WERKPLAATS. Over de week van 21 Juni tot 26 Juni 1937, werden door bemiddeling van de ar beidsbeurs beplaatst bij een patroon: 1 tim merman, 1 bankwerker. Aan de Centrale werkplaats kunnen worden geplaatst: 3 timmerlieden, 3 metse laars, 1 kantoorbediende, 1 electriciën, 1 automonteur, 3 in andere vakken. INGEKOMEN PERSONEN. R. J. D. Hartkamp, E.L., landbouwer, Nassauplein 21, van Midwolda. J. H. Ooijevaar, N.H., chauffeur, Verdronken- oord 75, van Winschoten. E. C. M. Tromp, R.K., dienstbode, van Everdingen- straat 18, van Berkhout. G. L. van der Glas, echtgenoote van H. Pauw, geen, zonder beroep, van Houtenkade 34, van Curaeao. N. van de Kamer, R.K., ban ketbakker, Laat 101, van Amsterdam. A. M. W. Sluijter, R.K., dienstbode, Sta tionsstraat 66, van Bussum. E. Blom, Ger. gem., rijkshavenmeester, en echtge noote, Corfstraat 6, van Gorinchem. F. Peterse, R.K., kleermaker (h.), en echt genoote en dochter, Nieuwesloot 4, van Velsen. J. Timmerman, geen, molenaar (h.), en echtgenoote, N.H., en kinderen, Kanaaldijk 21a, van Sint Pancras. M. Mante, geen, verpleegster, Koorstraat 33, van Amsterdam. M. M. van Dijk, R.K., zonder beroep, Langestraat 95, van Nijme gen. P. de Groot, R.K., opperman, le Kabelstraat 4, van Vleuten. D. Rempt, N.H., los arbeider, en echtgenoote en kin deren, Bloemstraat 8, van' Nieuwe Niedorp. P. Kok, R.K., fabrieksarbeider, Kenne- mersingel 11, van Heerhugowaard. M. C de Wilde, weduwe van L. van Berkum, N. H., Prinses Julianalaan 14, van Bergen (N.H.) F. H. Wilkens, geen, los arbeider, en echtgenoote, N.H., Overdiestraat 67, van Medemblik. E. Timer, N.H., los ar beider, Overdiestraat 67 (inw.), van Me demblik. J. M. Zonneveld, R.K., vertegenwoordiger, van Beverwijk naar Stationsweg 15. M. M. van Leuven, R.K., wed. v. A. J. Buys, werk ster, en kinderen, van Oudorp naar Achter wezel 10. A. L. Schoofs, R.K., beambte N.S., van Zaandam naar Stuartstraat 8. A. Vroegop, N.H., schildersknecht, van Broek op Langendijk naar Ramen 6. W. Banga, N.H., slagersknecht, van Leek naar Drebbelstraat 10. G. H. Mirck, R.K., amb tenaar Raad van Arbeid, van Amsterdam naar Hekelstraat 30. VERTROKKEN PERSONEN. A. van Hartingsveldt, Ger.K., ass. Vd huish., van Burgemeester Palingstraat 17, naar Amsterdam. C. M. van Sluis, geen, verpleegster, van Spoorstraat 34, naar Am sterdam. F. J. Barens, Ev.L., hulp in de huish., van Lindenlaan 111, naar Amers foort. A. J. Appelman, R.K., dienstbode, van Laat 163, naar Venhuizen. T. Kar- baat, N.H., kapster, van Huiswaard 1 I, n. Enkhuizen. C. Plas, R.K., horlogemaker (h.), en echtgenoote, van Kennemerstraat- weg la, naar Bergen (N.H.) J. F. C. Plas, R.K., horlogemaker (o.), van Kenne* merstraatweg la, naar Castricum. K. Verwer, geen, caféhouder, en echtgenoote en Jan Hollebeek, van Luttik Oudorp 40, naar Haarlem. P. de Rover, geen, z. b, van Krelagestraat 1, naar Amsterdam. C. Tamis, R.K., dienstbode, van Oude gracht 196 naar Obdam. A. Michels, geen, broodbakker, van Uitenboschstraat 32 naar Callantsoog. W. van der Meulen, geen, grondwerker, en echtgenoote en kinderen, van N. G. Piersonstraat 10 naar St. Pancras. H. Roeper. N.I., zadelmaker' N. S., en echtgenoote en kinderen en schoonmoeder, van Grensstraat 14 naar Amsterdam. J. Min, R.K., vrijwilliger N. I. leger, van Blee- kerslaan 5 naar Nederlandsch-Indië. P. C. Klaver, R.K., auto-monteur, van Wester- weg 48 naar Opmeer. A. P. H. Erkens, HeVL., kantoorbediende, van Kanaaldijk 18 naar Amsterdam. L. T. W. Schaap, geen, wagenvoerder N. S., en echtg., N.H., en kinderen, R.K., van Hoeverkade 11 naar Amsterdam. J. C. van der Heide, N.H, zonder beroep, van Parkstraat 3 naar Am sterdam. C. Hoogzaad, R.K., dienstbode, van Stationstraat 66 naar Oudorp (N.-H.) A. Wennink, HAZEA, koopman in galante- riën, en echtgenoote, en kinderen, van 2e Landdwarsstraat 25 naar Heiloo. C. C. Groot, N.H., zonder beroep, van Cos- terstraat 11 naar Graft. W. van Kesteren, R.K., kantoorbediende, van Emmastraat 15 naar Veenhuizen. Z. M. Hoogers, N.H., verpleegster van Wilhelminalaan 11 naar Deventer. A. Groen, geen, kruideniersbe diende, van le Landdwarsstraat 9 naar Vel sen. A. J. Oosterheert N.H., ass. in de huishouding van Prinses Julianalaan 14 naar Bierum. G. Visser, OBisCI., dienstbode van Kenn.straatweg 11 naar Egmond aan Zee. W. Monderen, EvL., en echtgenoote, zonder beroep, van Westerweg 21 naar Am sterdam. G. Blom, geen en echtgenoote, j

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2