Agenda WRIGLEY J JNAELKEN MAALTIJD 1 HOOGHEEMRAADSCHAP HOLLANDS NOORDERKWARTIER. Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht. Alkmaar, Woensdag. HET SCHOOLFEEST. Het traditioneele schoolfeest naar Schoorl voor de kinderen der drie hoogste klassen der O. L. scholen heeft gisteren weer plaats gehad en de afd. Alkmaar van Volksonder wijs kan weer met genoegen op den dag terugzien. Allen, die tot het welslagen van het feest hebben bijgedragen, bestuur, dames en heeren commissarissen en onderwijzeres sen en onderwijzers verdienen een woord van hulde voor het plezier, dat zij gisteren weer aan zoovele kinderen hebben gedaan. De jeugd heeft in alle opzichten genoten. De bootreis naar Schoorl was al buitenge woon prettig. Het weer was uitstekend, niet te warm (op de boot zelfs frisch). In Schoorldam werd de kostbare last ont scheept en in opgewekte stemming werd naar Schoorl gewandeld. Daar op het be kende terrein achter de Roode Leeuw had den rappe handen alles in gereedheid ge bracht voor de versterking van den inwen- digen mensch. Er werd met graagte gegeten en gedronken en daarna trok men opge wekt de duinen in om naar hartelust te wandelen en te spelen. Prachtig, zoo'n mid dag in de duinen. Na terugkomst op het veld liet zich de tweede tractatie zich best smaken. Onvermoeid werd er nog gespeeld tot het uur van vertrek sloeg. In Schoorl dam lag de mooie boot weer klaar en nadat allen hun plaats weer hadden, ving de te rugtocht aan, altijd één der mooiste gedeel ten van het feest, n.1. door de enthousiaste begeleiding van honderden fietsers aan beide zijden van het kanaal. De burgemeester en mevr. v. Kinschot maakten de terugreis per boot mee en toonden daardoor opnieuw hun groote belangstelling voor het feest. De „blyde incomste" in Alkmaar slaagde weer boven verwachting. Enthousiast werden de jeugdige feest gangers door duizenden langs de kanten ingehaald. Na de verscheping spoedden zij zich met familieleden naar huis om van den mooien dag in Schoorl te vertellen. De Alkmaarsche kinderen zouden hun school feest niet graag missen en zijn in hun hart de organisatoren ten zeerste dankbaar. GESLAAGD. Onze plaatsgenoote mej. M. Tauber be haalde de vorige week het diploma voor ziekenverpleging. BRAND OP TEXEL. Hedenmorgen een huis te Den Burg afgebrand. Bij afwezigheid van de bewoners is hedenmorgen om half twaalf de woning van den heer Comdeur, gelegen aan den Westerweg te Den Burg tot den grond toe afgebrand. De oorzaak schijnt gelegen te zijn in het feit, dat een petroleumstel in brand gevlo gen was. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat in minder dan geen tijd het huis in lichter laaie stond. Een tweetal schuren liep eveneens brandschade op. De eigenaar, de heer Eelman was wel verzekerd, de heer Comdeur niet. POSTAGENTSCHAP. Wij herinneren er op verzoek aan, dat in de uren van openstelling van het post agentschap aan het Waagplein bij den heer Prins met ingang van morgen ver andering gebracht wordt. Het wordt dan 's morgens niet meer om 8 uur maar om 8.30 voor het publiek opengesteld. EEN FRAAIE PASTEL VAN HET SCHOOLFEEST. Er is voor de Alkmaarsche kinderen, als zij later nog eens aan hun schooljaren terug denken, altijd een prettige herinnering aan het jaarlijksche schoolfeest, aan den tocht naar Schoorldam met de groote driedekker van de Alkmaar Packet. Niets geeft meer een indruk van zomer, jeugd, kleur en schoonheid dan de groote witte boot aan den steiger te Schoorldam, de met vlaggen en wimpels getooide boot waar op een duizendtal enthousiaste kinderen hun levensvreugde uiten. Van dit „moment van den dag" is door den kunstschilder, den heer E. J. Bowien uit Egmond aan den Hoef een keurig pastel gemaakt. Men ziet daarop de bevlagde boot aan den steiger in een milieu van kleurige wallekanten, van groene weiden en door zon beschenen water. Een alleraardigste herinnering aan den dag die voor velen onvergetelijk zal blijven. De schilder Bowien, die zich in deze streek reeds als een zeer verdienstelijk teekenaar deed kennen hij maakt in ruim een kwartier tijds zeer wel gelijkende crayon portretten zal de pastel tentoonstellen in de etalage van de firma Schoonhoven in de Langestraat. NIJVERHEIDSONDERWIJS. Voor de akte N. A. tweede gedeelte is o.a. geslaagd mejuffrouw J. Kuiper te Alk maar. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De clown Bux (circusfilm); hoofdrollen Henri Rolland, Pierre Larquey, Suze Vernon. In het voorprogramma: Het koninklijk be zoek aan Amsterdam. Toegang boven 14 jaar. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Spionage en contra-spionage (sens); extra: Het onzichtbare front (sens.) Toe gang boven 18 jaar. Bioscoop Hnrmonie, geen voorstelling. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer S. O. S. Ik ben verloofd (hum.); hoofdrol Dolly Haas. Toegang voor eiken leeftijd. Tentoonstellingen. Bergen, Moderne kunstzaal P. Boen dermaker Cz.: werk van Kees Boender maker. Geopend 1012 en 14 uur. Ook des Zondags. Rustende Jager: werken van F. Kamstra; dag. geopend. Donderdag 1 Juli. 7.30 uur, ten huize van den heer W. Stroink (Blockhovepark), vergadering Voog- dljvereeniging Kinderzorg. PER PAKJE 5 CT. DE VOLMAAKTE KAUWGOM hB74 UITSLAG OPENBARE AANBESTEDING. Door de Nederlandsche Spoorwegen werd te Utrecht in het openbaar aanbesteed het afbreken van woning no. 57 bij K.M. 59.999 te Uitgeest. Ingekomen waren 12 inschrijvingsbiljetten. Geboden werd door: Gebr. v. Gerrevink te Apeldoorn 91.25 H. C. Zwart en J. Simon te Uitg. 55 K. Bakker te Schagen 42.50 H. de Ruyter te Alkmaar 42.00 Alb. Nyman te Limmen 20 A. Buys te Den Haag 17.75 Gevraagd werd door: H. Eydenberg te Westzaan 25 H. W. Oudhoff te Alkmaar 40 M. Bos en A. Lizierse te Assend. 105 S. Waterdrinker te Beverwijk 125 Ph. B. Schram te Beverwijk 139 Nic. Bakker te Akersloot 173 AANRIJDING. De tocht van ouden van dagen, die heden naar Groenendaal ging, ondervond op den Straatweg een ongewenscht intermezzo. De file auto's moest plotseling op den hoek StraatwegTesselschadestraat stoppen, het geen tengevolge had, dat de auto van den heer Dirkmaat dermate tegen die van zijn voorganger botste, dat deze auto door een andere moest worden vervangen. Persoonlijke ongevallen hadden hierbij gelukkig niet plaats. DE REMMEN NIET VASTGEZET. Gistermiddag bleek een auto op de Steenenbrug niet voldoende vastgezet te zijn. De fraaie luxe-auto die bij de brug leuning geparkeerd stond kwam plotseling in beweging en reed schuin achterwaarts naar het Centrum-hötel, waar hij tegen de pui tot stilstand kwam. Een band was ge sprongen en de carrosserie werd bescha digd. AUTO-BOTSING. Hedenmorgen half negen reed een luxe auto, waarin een reiziger van de Gazelle- fabriek uit Gelderland was gezeten, op de Handelskade in de richting van de Friesche brug achter een zware vrachtauto van de Ned. Beenderencentrale. De vrachtauto stopte plotseling of reed onverwacht langzamer met het gevolg, dat beide wagens op elkaar botsten. Van dé luxe auto werd de voorkant ingedrukt, de lampen vernield, enz. Persoonlijke on gelukken vonden niet plaats. De gehaven de wagen is later weggesleept. AFLOOP AANBESTEDING. Vanwege den Rijkswaterstaat is aanbe steed de aanleg van de aardebaan van het ged. de Hulk-Kleine Wijzend van weg no. 7, Rijkswegenplan 1932 (Amsterdam-Wie- ringen-Leeuwarden), het maken van 2 bruggen en een veetunnel van gewapend beton in genoemd weggedeelte en het ma ken van verhardingen van parallelwegen en rijwielpaden met bijkomende werken, in de gemeente Avenhorn, Berkhout en Hoorn. Laagste inschrijver was J. G. Steensma te Lemmer, voor f 518000. Aan een rechtmatig gevoelde grief ten deele een einde gemaaxt. In het gemeenlandshuis aan den Kenne- merstraatweg werd heden om half elf de algemeene vergadering van het Hoogheem raadschap Hollands Noorderkwartier, onder voorzitterschap van den heer W ij d e n e s Spaans, gehouden. In zijn openingswoord heette spr. speciaal welkom den heer Ringers, die hij geluk wenschte met diens herstel. Hierna her dacht spr. het overlijden van den heer Commandeur op 17 Februari. Zijn herden kingswoorden werden door de aanwezigen staande aangehoord. Voor het Hoogheem raadschap was het iemand, die met zijn vriendelijken taak altijd een gezien man was. Wij blijven hem als hoofdingeland-plaats vervanger, als mensch en als vriend ge denken. De secretaris, de heer Broersma, deed hierna mededeeling van ingekomen goed keuringen door Ged. Staten op besluiten van het Hoogheemraadschap, welke voor kennisgeving werden aangenomen. De dijken in De Zijpe en Haze- polder. Aan de orde was een voorstel om dijk' graaf en heemraden te machtigen, met het waterschap De Zijpe en Hazepolder een overeenkomst van verkoop en koop aan te gaan, teneinde te komen tot de eigendoms overdracht aan het Hoogheemraadschap van de dijken van gemeld waterschap en wel op dezelfde basis als ten opzichte van de dijken van andere waterschappen, die tot nu toe aan het Hoogheemraadschap werden over gedragen, het geval is geweest. De koopsom bedraagt 48009,72. Conform besloten. De Zuider- en Noorder Rekerdijk. Voorgesteld werd, te besluiten, dijkgraaf en hoogheemraad te machtigen, met de ge meente Koedijk een overeenkomst aan te gaan, teneinde te komen tot de eigendoms overdracht aan het Hoogheemraadschap van aan de gemeente Koedijk in eigendom toe- behoorende gedeelten van den Westfrie- schen binnendijk, genaamd de Zuider- en Noorder Rekerdijk. Het betreft hier een oppervlakte van 9.85.44 H.A.; de koopsom bedraagt 1683, onder het beding, dat Koedijk van enkele gedeelten dijk voor bepaalde doeleinden kos teloos het gebruik behoudt. De heer de Boer vroeg, of de stukjes, die Koedijk gratis wil blijven gebruiken, van belang zijn. De voorzitter antwoordde, dat dit niet het geval was, waarop z. h. st. conform het voorstel werd besloten. Het onderhoud van de wegen der banne Nieuwe Niedorp. Het volgende voorstel hield in om ten laste van het Hoogheemraadschap te bren gen het onderhoud van alle wegen der banne N. Niedorp, welke met uitzondering van het weggedeelte op den Leyerdijk, gelegen in de gemeente Oude Niedorp, zijn gelegen in de gemeente Nieuwe Niedorp, alsmede tot verkrijging van den eigendom dier wegen. Het betreft hier een geheel wegen complex, waarom accoord wordt gegaan met de voorwaarde van de banne, dat de weg werker S. van der Oord in dienst van het Hoogheemraadschap wordt overgenomen. De banne zal, wegens haar bevrijding van van onderhoudslasten, aan het Hoogheemraad schap van 1938 tot 1963 per jaar 6094,60 betalen en over het jaar 1964 5761,27 en over het jaar 1965 en volgende jaren 3740. Conform besloten. De Dorpsweg te Callantsoog. Voorgesteld werd, om den Dorpsweg te Callantsoog, waarvan 608 M. in onderhoud is bij den polder Callantsoog en 267 M. bij de gemeente Callantsoog, als schakel op het aanvullend wegenplan Den HelderGroote KeetenCallantsoogStolpen, in eigendom over te nemen. Op den weg is reeds aange bracht een asfaltbetondek ter breedte van 5 M. op een ingewalste fundeering puin. Gedurende de eerste 30 jaar zal het Hoogheemraadschap 1090 per jaar ont vangen, waarvan de provincie 400 bij draagt. De volgende jaren zullen de polder en de gemeente tezamen voortdurend 540 moeten betalen. Als voren. De Bovenweg te St. Pancras. Voorgesteld werd, de bocht in den Boven weg te St. Pancras te verbeteren en tot aankoop van de daarvoor benoodigde gron den te besluiten. Het Hoogheemraadschap zal het hek van de pastorie 1)4 a 2 M. achteruit zetten; kosten 160. 20 M2. in eigendom van den heer R. Zee- gers, worden voor 1 overgedragen, onder voorwaarde, dat een nieuw hek voor reke ning van het Hoogheemraadschap wordt ge plaatst; kosten 45. Voorts zal 90 M» van de Wed. S. Duif Sz. voor 1 worden aangekocht, onder voor waarde, dat het Hoogheemraadschap de bermsloot aldaar dempt en een hek plaatst; kosten 1800. Ook zal van dezelfde eigenares 100 M2. voor 1 per M2. worden aangekocht, terwijl de overige kosten op 800 worden geraamd, zoodat de totaalkosten 2908 bedragen. De voorzitter deelde mede, dat op de volgende vergadering het voorstel zal komen om het hok van de pastorie nog eens te verplaatsen. De heer Ringers verheugden er over, doch zou op de andere hoek een betere toestand wer.schen. Ir. Poppen zeide, dat men daar breedte krijgt van 15 M. De heer Ringers oordeelde het schelijk, om de hoeken daar toch beter te maken, omdat twee wegen zich daar snijden. zich nog een wen- een deel van diens huis af te breken en dit gedeelte bü de Dorpsstraat te voegen. Als voren. De nieuwe weg naar Egmond, In verband met den voorgenomen aanleg van een rijwielpad van het Westelijk einde van den Hoeverweg af, buiten de kom van Egmond aan den Hoef om, naar den Heeren- weg, stellen dijkgraaf en hoogheemraden voor, van den heer C. de Waard voor 1002,25, 187 M2. en 166 M2 aan te koopen en van den heer J. Klooster te Egmond aan den Hoef 32 M2. voor 175, onder voor waarde, dat het Hoogheemraadschap een nieuwe afrastering met looppoort en inrij poort maakt. Z. h. st. conform besloten. Verkoop grond. Voorgesteld werd, aan den heer T. van Essen te Langereis, een strook grond van 700 M2. voor 100 te verkoopen, onder voorwaarde, dat hij een bochtige sloot al daar op zijn kosten vervangt door een rechte sloot. Als voren. Verkoop grond te Egmond aan Zee. Teneinde ter plaatse een behoorlijken ca- dastralen toestand te verkrijgen, stelden dijk graaf en heemraden voor, het mede-eigen domsrecht van 3 M2. en 47 M2. aan de Voor straat te Egmond aan Zee, voor 1 te ver koopen aan de gemeente en aan de Prins Hendrikstichting. Als voren. De pensionneering van hoogheem raden. Toen in 1916 in Noordholland de dijken doorbraken en de provincie voor het herstel daarvan millioenen uitgaf, oordeelde de provincie het noodig, om eenige lichamen, tot nog toe met het onderhoud belast, op te heffen en een nieuw lichaam voor dit ou derhoud in het leven te roepen. Logisch zou zijn geweest, dit onderhoud aan de provincie te trekken. Gedeputeerde Staten gevoelden daar niet voor, omdat dan ook de bewoners van Amsterdam en Haar lem, waar de meerderheid der Staten-leden woont, in dit onderhoud zouden moeten bij dragen en er dus groote kans was op verzet van Provinciale Staten. Het Hoogheemraadschap Hollands Noor derkwartier werd daarom gecreëerd en om het verzet bij de tot dien tijd toe onder' houdsplichtigen eenigszins te breken, werd voeling gehouden met de politieke partijen en werden vooraanstaanden uit het land- bouw-vereenigingsleven, op hooge salarissen tot dijkgraaf en hoogheemraden benoemd. Toen na het tot stand komen van den Af sluitdijk de taak van het Hoogheemraad schap als waterkeerend lichaam nagenoeg kwam te vervallen, werd aan het Hoog heemraadschap de taak van een gecentrali seerd waterschap opgelegd om de topzware functies in het leven te houden en den kop van Noordholland voor een deel te kunnen blijven belasten met lasten, die redelijk gesproken, op de geheele provincie moeten drukken. Onder den invloed van de critiek werden de salarissen van de heemraden, groot 1500, met 10 verlaagd. Ondanks het feit, dat wel gebleken was, dat de taak van de heemraden als een gering bijbaantje ver vuld kon worden, bleef echter de regeling voor hun pensioen en die van hun weduwen en weezen gehandhaafd. Men zal zich herinneren, dat een en ander nog al wat critiek heeft uitgelokt op het dure Hoogheemraadschap. Steeds gold bij den dijkgraaf het argu ment, dat, gezien de hooge bedragen, die bij het beheer van het Hoogheemraadschap gemoeid zijn, deze bedragen feitelijk geen rol speelden en niet van invloed konden zijn op een verlaging van de lasten. De laatst gehouden verkiezing bracht echter als hoofdingelanden mannen in het bestuur, die begrepen, dat men op moreele gronden aan de critiek tegemoet moest komen en 18 November 1936 dienden de hoofdingelanden C. P. Hartog en C. Kramer Glijnis en de hoofdingelanden-plaatsver- vangers P. Blaauwboer en Joh. de Veer, een voorstel in, waarin het dagelijksch bestuur werd uitgenoodigd, in de eerstvolgende ver gadering van advies te dienen omtrent een nerziening van de pensionneering voor de hoogheemraden, hunne weduwen en weezen, in dier voege, dat voortaan aan hoogheem raden, die na 1 Jan. 1937 voor de eerste maal worden benoemd, eventueel aan hunne weduwen en weezen alleen pensioen zal worden verleend, wanneer het ontslag of overlijden van den hoogheemraad het recht- streeksch gevolg is van de uitoefening van den dienst en niet aan zijn schuld of on voorzichtigheid is te wijten. Dijkgraaf en hoogheemraden zijn thans ook tot het inzicht gekomen, dat het gemoti veerd is, de regeling aan een herziening te onderwerpen. Zij geven thans toe, dat het ambt ruimschoots gelegenheid open laat voor het blijven waarnemen van particuliere zaken of het bekleeden van andere open bare functies van soortgelijken of grooteren omvang. Zij erkennen, dat in soortgelijke functies veelal een pensioenregeling ontbreekt en stellen thans voor, de aanspraken der hoog heemraden en hunne weduwen en weezen bij overigens normale beëindiging van den dienst te laten vervallen. Voor bizondere gevallen wenschen zij dit pensioen te hand- De voorzitter maakte geen bezwaar, als de vergadering accoord ging. Niemand verzette zich daar tegen, waarop haven, aldus geamendeerd het voorstel werd aan- In verband met de wedde-verlaging voor de hoogheemraden willen zij het pensioen De Schoorlsche zeedijk. I van 1000 tot 800 verlagen, Voorgesteld werd, over te gaan tot ver- V°°r de reeds thans gepensionneerde harding van een gedeelte onverharden weg ^°°g m en' alsmedr voor hunne we- I nllWOD nn uraoTnn i op den Schoorlschen zeedijk tusschen de genomen. Slapersluis en de Groeter brug, lengte 630 M., waarvan de kosten f 2900 bedragen, onder voorwaarde, dat het werk in werk verschaffing kan worden uitgevoerd en daarvoor een overheidssubsidie van 1700 kan worden verkregen. Conform besloten. Verbetering Dorpsstraat te Jisp. Voorgesteld werd, van den heer K. Kwa- dijk te Jisp 19 M2. voor 475 te koopen om duwen en weezen wenschen zij het recht op pensioen overeenkomstig de thans gel dende bepalingen te handhaven, alsmede voor de thans zittende hoogheemraden. Wanneer een hoogheemraad na 1 Juli 1937 anders dan na een periodieke aftreding, dus na een zekere onderbreking opnieuw wordt benoemd dan kan dat lid aan den nieuwen diensttijd geen meerdere rechten ontleenen dan hem volgens de gewijzigde verordening toekomt. Ondanks het feit, dat de practjjk heeft Meest matige, tijdelijk wellicht toenemen de zuidelijke tot westelijke wind; zwaar bewolkt tot betrokken; tijdelijk regen in het noorden; in het zuiden weinig of geen regen; aanvankelijk iets warmer. Voor morgen weinig rooskleurig* weersverwachting. De depressie op de Noorsche zee trok langs de Noorsche kust en vulde daarbij op. In het oostelijke Oostzee-gebied ligt nog een depressie en de rand van het gebied met zeer hooge temperaturen is in de Baltische staten en in Finland. In het ge heele westen kwam afkoeling na de warmte van Zondag en Maandag, die tot diep in centraal-Europa doordrong. In Frankrijk en Duitschland was de ochtendtemperatuur vijf tot zes graden onder normaal. De Al pen-stations van Zwitserland melden beide zwaren sneeuwval. Op Saentis (2500 m.) deelde de temperatuur van plus twee tot min vier graden bij stormachtigen wind uit west. De depressie ten westen van Usland verplaatste zich in zuidoostelijke richting en veroorzaakt in den nacht barometerda lingen van meer dan 5 m.m. in het noorden van Ierland en het westen van IJsland. De regen aan de voorzijde is reeds doorgedron gen tot Wales. Op IJsland steeg de lucht druk weer. In de Golf van Biscaye en in Frankrijk is het thans mooi zomerweer zonder groote warmte. Het is te voorzien, dat de westelijke de pressie ook hier te lande haar invloed zal doen gelden en den wind weer zal doen krimpen. In het noorden is een tijdelijke toeneming van den wind te verwachten met tijdelijk regen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 21.56 uur tot 4.10 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In zomertijd). Juli. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 1 9.01 9.28 5.18 5.40 2 9.58 10.29 6.09 6.38 3 11.02 11.35 7.10 7.48 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. Juli. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 1 8.58 9.25 5.06 5.28 2 9.55 10.26 5.57 6.26 3 10.59 11.32 6.58 7.36 geleerd, dat de hooggesalarieerde functie van hoogheemraad een bijbaantje is, waar aan als regel geen pensioen is verbonden, blijft de te royale regeling voor de thans zittende hoogheemraden gehandhaafd. Het initiatief-voorstel van bovengenoem de heeren heeft althans tengevolge, dat voor nieuwe hoogheemraden aan een recht matig gevoelde grief een einde wordt ge maakt. De heer v. d. Sluis kon zich met het voorstel niet vereenigen. Het kwam hem voor peuterwerk te zijn. Bij aanneming zal onderzocht moeten worden, of een ongeval in of buiten dienst plaats had. Dat het ambt den geheelen mensch niet vraagt, komt reeds in de belooning tot uiting. Spr. wil den ouden toestand handhaven. De heer Kramer Glijnis verheugde zich er over, dat het bestuur de gedachten- gang van de vier indieners had gevolgd en spr. zou gaarne zien, dat het voorstel werd aangenomen. Spr. oordeelde het niet moei lijk, om bij ongevallen uit te maken, of die in en door den dienst hebben plaats gehad. De heer v. d. Sluis verzocht aanteeke- ning, dat hij geacht wenscht te worden, te hebben tegen gestemd, waarop z. h. st. het voorstel werd aangenomen. Geldleening. Voorgesteld werd, een geldleening aan te gaan, groot 400.000, tot dekking van de, in verband met de eigendomsverwerving van verschillende dijken betaalde koop sommen en van de kosten van verbetering van verschillende van andere lichamen in eigendom en onderhoud overgenomen wegen. Deze leening wordt aangegaan tegen een rente van ten hoogste 4 af te lossen in 35 jaar. Conform besloten. Wijziging en aanvulling van de begrooting, dienst 1936. Ter vaststelling werd aangeboden een ontwerp-besluit tot aanvulling en wijziging van de begrooting 1936: a. Van den buitengewonen dienst met 102070; b. van den gewonen dienst met 53530; c. van het aanhangel met 91110. Als voren. Vaststelling der rekening over 1936. Voorgesteld werd, de rekening over 1936 vast te stellen, voor den gewonen dienst, in ontvangst en uitgaaf op 1063404,32; batig saldo 146712,15. Van den buitengewonen dienst, ontvangst uitgaaf 390408,98; batig slot 216359 Van de wegen en daarbij behoorende kunstwerken, overgenomen van andere lichamen, van den gew. dienst 171178 21 en van den buitengewonen dienst ontvangst en uitgaaf 288107,63. en

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2