Agenda Moderne Kunstzaal Van Alkmaar: 5.46 8.00 11.00 14.00 16.00 18.00 AMSTERD AMSCHE BEURS De restauratie Groote kerk. ZUIDSCHARWOUDE HOOGWOUD P. BOENDERMAKER Cz. WERK VAN Dagelijks geopend van 10 tot 12 en 1 tot 4 uur. Ook des Zondags. OTERLEEK URK. HEILOO Per Alkmaar Packet naar Amsterdam SCHELLINKHOUT NASSAU-TAX. Tel. 3545 Alkmaar, Dinsdag. De Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen heeft aan de provincie, de burgerlijke en de kerkelijke gemeente een vorstel gedaan omtrent de financiering der restauratie. De Minister deelt mede, dat de totale kosten kunnen worden geraamd op 520.000 waarvan naar 's Ministers oor deel, het Rijk 52 pCt., de provincie en de burgerlijke gemeente ieder 22 pCt. en de kerk 4 pCt. zal behooren te dragen, ter wijl getracht zal worden, het werkfonds 1934 in te schakelen om de gelden bij wijze van voorschot te verschaffen. De Mi nister wenscht hierover de zienswijze der verschillende besturen te vernemen. In den brief zegt de Minister o.a.: „Wanneer het voortbestaan van een ge bouw als de iSnt Laurenskerk te Alkmaar, een der meest waardevolle monumenten van Nederland en als zoodanig een stede lijk, gewestelijk en nationaal bezit, op het spel staat, zal Uw College met mij van oordeel zijn, dat redding plicht der Over heid is". Nu deze stap is gedaan, mogen we ho pen, dat er spoedig overeenstemming mo gelijk is. Het is inderdaad te hopen, dat thans over eenstemming zal worden verkregen, wat niet weg neemt, dat, wanneer men in 1935 het voorstel van den minister aanvaard had, men hier heel wat goedkooper zou uit geweest zijn. Toen werden de kosten van voltooiing der restauratie op 430.000 geraamd, waarvan reeds dadelijk een bedrag van f 230.000 ten laste van het Rijk zou komen. De overblij vende 200.000 zouden als volgt worden ver deeld: De kerkelijke gemeente 20.000, de burgerlijke gemeente 60.000, de provincie 60.000 en het Dep. van Onderwijs 60.000. Van Rijkswege zou dus f 290.000 worden bijgedragen en thans slechts 270.400. De gemeente en de provincie moeten ieder in plaats van 60.000 thans 114.000 dus bijna tweemaal zooveel als in 1935 en de kerkelijke gemeente 20.800 inplaats van 20.000 betalen. Het is dan ook zeer te betreuren, dat de onderhandelingen in 1935 zijn vastgeloopen en de kerkrestauratie langzamerhand op den achtergrond is geraakt. Thans zal men waarschijnlijk het beste doen er niet te veel over te praten en zoo spoedig mogelijk te accepteeren. De ondervinding heeft nu wel geleerd, Cat de restauratie dringend noodig is, dat elk uitstel een gevaar voor het gebouw is en alleen maar tot steeds hoogere restauratie kosten kan leiden. Een voordeel van de thans geboden gele gij heid is ook, dat de restauratie thans niet meer in werkverschaffing behoeft te wor den uitgevoerd. ZIEK GEWORDEN OP STRAAT. Gisteravond werd de 38-jarige heer v. d. B., wonende alhier, op het Scharloo plotse ling onwel. Een hevige bloedspuwing was oorzaak, dat hij elkaar zakte en per zieken auto van de Kennemer Autogarage naar het St. Elizabethziekenhuis werd overgebracht. De patiënt heeft een rustigen. nacht gehad en is waarschijnlijk lijdende aan een maag bloeding. GESLAAGD. De heer G. Vink alhier slaagde in Den Haag voor het eerste gedeelte van het examen van het Ned. Genootschap voor Heilgymnastiek en Massage. VACANTIE VOOR DE SCHOENMAKERS. Ook de schoenwinkels op 2, 3 en 4 Aug. gesloten. Op a.s. Maandag, Dinsdag en Woensdag zullen de schoenmakerspatroons vacantie geven, in verband waarmee ook de schoen winkels op die dagen gesloten zullen zijn. ALBINO-SPITSMUIS. Een geheele witte spitsmuis, die helaas dood was, werd ons vanmorgen getoond door den jongeman Wetstein, van Huis waard. Het diertje was geheel wit met roode oogen. Een mooi Albino-exemplaar. DE VERLICHTINGSAVOND TE BERGEN. Met het oog op de duizenden die morgen avond den verlichtingsavond in Bergen zul len bezoeken, heeft de burgemeester een speciale verkeersregeling getroffen die door borden wordt aangegeven. Automobilisten zullen verstandig doen hun wagens op het parkeerterrein aan de Karei de Grootelaai. te plaatsen, waar gratis geparkeerd kan worden. Om 9 uur marcheert Bergen's Harmonie van het vereenigingsgebouw aan de Karei de Grootelaan af. Het weer gaat den goeden kant uit, zoodat het een mooie avond be looft te worden. AANBESTEDING. Namens het bestuur van de St. Jozef stichting te Bergen (N.H.) is heden aan besteed het bouwen van een paviljoen met bekomende werkzaamheden te Nieuwveen. Laagste inschrijver: D. Deereraberg, te Alphen aan den Rijn, voor 55.340. HET JAARLUKSCH UISTAPJE VAN HET VRLÏZ. HERV. ZANGKOOR. Met vier bussen van de H.A.B.O. aan vaardde het Vrijz. Herv. Zangkoor Zondag morgen zijn jaarlijksch uitstapje. Gereden werd naar Amsterdam, vanwaar de gerief lijke salonboot van de „Holland Veluwe Lijn", liggende aan de De Ruyterkade, het gezelschap over het IJselmeer naar Harder wijk bracht. Onder de vroolijke tonen van een Jazz-Band werd er gezongen en ge danst en waren zelfs enkelen ontevreden, dat zij in Harderwijk voet aan wal zetten zonder zeeziek te zijn geweest. De ruim drie uur lange boottocht was om, voor men het wist. Vanaf Harderwijk ging het per bus verder naar het Uddelermeer, waar in de Bleeke Hoeve de koffie werd gebruikt. Hier was het merkbaar, dat het geen ideale uit- gaanszondag was. In verband met de aldaar heerschende weergesteldheid moest eenigs- zins van het voorgenomen plan worden af geweken. Langs het prachtige Veluwe land schap ging de reis naar Apeldoorn en van daar terug naar Amsterdam. Niettegen staande de regen zich als spelbreker had doen gelden, werd de „City Hal" in de beste stemming bereikt. Het aldaar opgediende diner liet een ieder zich goed smaken. Men schijnt daar echter met grootere gezelschap pen verlegen te zitten, althans het zake lijke werd door de leiding uit het oog ver loren en was oorzaak, dat een teleurgesteld gezelschap vandaar vertrok. Omstreeks 11 J4 uur eindigde deze verregende, doch prettige uitgaansdag. DE INBRAKEN IN HOORN EN OMGEVING. De dader thans in arrest. Geruimen. tijd werden Hoorn en omge ving onveilig gemaakt door een groot aan tal inbraken, soms op klaarlichten dag, zonder dat het mocht gelukken de(n) dader(s) op te sporen. Zoo werd tijdens de landbouwtentoon stelling te Opmeer midden op den dag ingebroken ten huize van den heer J. Har- tog, secretaris dier gemeente, en dezer dagen werden bij een landbouwer te Zwaag tal van gouden en zilveren voorwerpen, alsmede baar geld buitgemaakt. Het is thans den brigade-commandant der rijksveldwacht, majoor Korver, in samenwerking met de gemeente-politie te Hoorn, mogen gelukken de hand te leggen op den dader, zekeren Wv wonende aan het Watertje aldaar. Bij het verhoor, dat hem werd afgenomen, bekende hij buiten de genoemde, ook nog andere inbraken in den loop van dit jaar te Hoorn te hebben gepleegd. Een aantal sieraden en voorwerpen van waarde, van deze inbraken afkomstig, kon by een opkooper te Amsterdam in beslag worden genomen. De dader is naar het huis van bewaring te Alkmaar overge bracht. UITSTAPJE NAAIVEREENIGING. Men schrijft ons: Gisteren maakte de Naaivereeniging „Dorkas" der Evang. Gem. Geesterweg la alhier een uitstapje naar Amsterdam, de Pyramide van Austerlitz, Bussum, Hilver sum en Omstreken per H. A. B. O.-bus. Om 9 uur kwamen de 22 dames in 't ge bouw Geesterweg la bijeen, alwaar een lied werd gezongen en bidstond gehouden. Vol enthousiasme toog men daarop op weg. Te Amsterdam werd „De Bijenkorf" bezocht, te Bussum werd gezellig koffie gedronken; uitzicht en omgeving van de Pyramide van Austerlitz trokken zeer de aandacht, doch in 't bijzonder de studio's en 't A. V. R. O.-gebouw waren leerzaam om te bezichtigen. Daar werd een uitzen ding meegemaakt, waarna op de terrassen van 't gebouw thee werd gedronken. Een dame te Amersfoort, mej. U. Kapper, vriendin van. 't werk, bereidde den dames een vriendelijke ontvangst in huis en tuin, waarna Psalm 121 vers 4 werd gezongen! Te Hilversum werd in „Heek" een ge meenschappelijke maaltijd genuttigd. Om 10.45 keerde men hoogst voldaan terug, zeer tevreden over dit uitstapje. Mevr. RuysSchupper had dezen dag georganiseerd en geleid, doch bovenal werd God dank gebracht. Het weder was, in vergelijking met Zondag, zeer gunstig te noemen. De geest was den geheelen dag uitstekend. JUomnciaal Tlieuws De actie tegen den proefpolder. Naar wij vernemen, zal de vergadering van eigenaren en gebruikers van de lande rijen, welke voor den proefpolder zullen worden gebruikt, worden gehouden op 2 Augustus a.s. Slachtoffer van kwartjesvinders. Bij den burgemeester van Hoogwoud werd Zaterdagmorgen door een ingezetene van Hoorn aangifte gedaan, dat hij den vorigen dag het slachtoffer was geworden van kwar tjesvinders. Hij had met zijn auto gereden over de Gouwe, waar een andere automobi list hem gevraagd had een bougiesleutel te leenen. Terwijl hij dit instrument leende, kwam er iemand op de fiets aan, zeide en kele horloges te koop te hebben. Daar nie mand zin had in den koop, zei hij, dat ze ook gewonnen konden worden. Daarna kwam het spelletje met de 3 notedopjes en een zwart balletje op de proppen en het duurde niet lang of hij had reeds f 50 ver loren. Nog steeds blijken er menschen te zijn, die zich door dergelijke oplichters laten afzet ten. De politie stelt een onderzoek in. Tentoonstellingen. Bergen, Modeme kunstzaal P. Boender maker Cz.: werk van Kees Boendermaker, Geopend 1012 en 14 uur. Ook des Zon dags. Rustende Jager: werken van F. Kamstra, dag. geopend. Bergen, Hoflaan 11, tentoonstelling wer ken kunstschilder Jos. Viëster. Bergen (in de achterkamer van den heer Hopman): Gedurende Juli expositie van schilderijen en teekeningen van E. J. Bo- wien. Bergen, Dokter Dekkershuis, tentoonstel ling werken schilder Ponstijn en beeldhou wer Marree (tot einde Aug.) Bioscopen. City-theeter, 8 uur, hoofdnummer De romantische senorita (rom. zangfilm); hoofdrollen Nino Martini, Ida Lupino, Leo Carillo. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag half 3 en Vrijdagmid dag half 2, matinee. Roxy-theater 7.45 uur, hoofdnummer Pygmalion (HolL film); hoofdrollen Lili Bouwmeester, Johan de Meester, Ed Verkade. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag half 3 en Vrijdagmid dag half 2, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Rose Marie (rom.); hoofdrollen Jeanette MacDonald en Nelson Eddy. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie (tot en met Woens dag), 7.30 uur, hoofdnummer Circus Buf falo Bil] (sens. circusspel); hoofdrollen Barbara Stanwyck en Preston Forster. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, nalf 3, matinee. Dinsdag 27 Juli. 8 uur, Sted. Muziektuin, gecomb. vocaal- en instrumentaal concert. 8.15 uur, Ruïnekerk te Bergen, concert Zaansch Kamerorkest. Donderdag 29 Juli. 8.30 uur, openluchttheater te Bergen, op voering van De kringloop der belangen, door Alberdingk Thijm Loudelsweg 66, Bergen. Vrij entrée. Uitstapje O. L. S. Vrijdag hadden de leerlingen onzer openbare lagere school hun jaarlijksche schoolfeest. Twee keurige autobussen voer den de kinderen en hun geleide naar Schoorl naar den bekenden speeltuin van den heer Timmerman. Tusschen het spelen en klauteren door werd de versterking van den inwen- digen mensch niet vergeten. Boven ver wachting hield het weer zich goed, hoewel van een voorgenomen bezoek aan het strand te Camperduin moest worden afgezien. In plaats daarvan maakte het gezelschap een wandeling door een der mooiste gedeelten van duin en bosch, waarbij de kleinen uiting gaven aan hun opgetogenheid over de prachtige vergezichten. De thuisreis ging over Bergen, Egmond a. d. Hoef, Heiloo, langs de Hertenkamp, Alkmaar, waar men nog een gezellig uurtje vertoefde in het wel bekende café De Boer bij de Friesche brug. Ondanks de regen, die thans viel, keerde men hoogstvoldaan huiswaarts. Vreemde dingen op het eiland. Omstreeks halfdrie zag gister een vis- schersman, toen hij zich naar zijn schuit te Urk begaf, dat op het dek van een voor den wal liggend schip een aantal pakjes lagen. Hij waarschuwde den rijksveldwachter, die een onderzoek instelde en tot de ontdekking kwam, dat zich behalve op het dek ook in het schip een aantal pakjes met levensmid delen bevonden. Voorts bleek, dat van het dichtbij zijnde kantoor der stoombootmaat schappij een luik was afgebroken en een ruit vernield. De pakjes met levensmidde len bleken uit dit kantoor afkomstig te zijn. Terwijl de politie alles opnam, kwam iemand vertellen, dat hij in het vroege mor genuur een aantal katten had zien passee- ren, die allen een paling in den bek droe gen. De man was op onderzoek uitgegaan, en had een mand ontdekt inhoudende ongeveer 40 pond paling, die klaarblijkelijk uit de karen voor de haven was gestolen. Blijkbaar was de dief echter gestoord en had hy zijn buit in den steek moeten laten. Voorts werd ontdekt, dat ook in het ge bouw van den gemeentelijken vischafslag was ingebroken. Hier had de dader zich klaarblijkelijk bezeerd, daar overal op den grond bloeddruppels lagen. In plaats van paling had de dief hier bot gevangen, want de kassier neemt steeds het ontvangen geld mee naar huis. Slechts eenig kopergeld was achtergelaten. De politie slaagde er, naar de Tel. meldt, vrij spoedig in enkele verdachte personen aan te houden. Een hiervan had een snede in de hand. Aanvankelijk ontkende hij, doch toen een geneesheer vastgesteld had, dat de wonde slechts enkele uren oud kon zijn, bekende hij. De verdachten zijn naar Alk maar overgebracht. Aanbesteding. Door B. en W. werd Maandagmiddag ten raadhuize aanbesteed het inwendig verbouwen van de o. L school aan den Willebrordusweg te Heiloo. In de voor waarden is vermeld, dat wanneer een X Niet op Vrijdag en Zaterdag. Niet Op Zaterdag. RONDREIZEN PER BOOT MET TREIN EN BUS. aannemer buiten de gemeente de gunning kreeg, hij gebruik moest maken van werklieden uit de gemeente Heiloo. Inge komen waren 13 biljetten. Ingeschreven werd als volgt: Bot, Alk maar 1287; de Haan en Klaver, Heiloo 1190,50; J. Liefting, Heiloo 1169; Gebr. Pilkes, Alkmaar 1163; P. A. Holtes, Heiloo 1150; IJ. Kops en Zoon, Heiloo 1140; P. W. Visser, Alkmaar 1100; firma van Steeg, Heiloo 1050; R. Kuyper, Heiloo 992; D. Langedijk, Heiloo 890; P. Scheltus, Heiloo 847; Stam, Alkmaar 828; P. C. Kaandorp, Heiloo 785. De gunning is aangehouden. Een spreeuwen plaag. Sinds eenige dagen wordt het den tuin ders geducht lastig gemaakt door de vele spreeuwen, welke het op de bessen hebben voorzien. Bij honderden strijken de koppels in de tuinen neer, waar ze hun vernielend werk verrichten. Op alle mogelijke manie ren wordt getracht de vogels te verjagen, zoodat het soms een oorverdoovend lawaai is, vooral tegen den avond wanneer ze bij duizenden het noorden in trekken. Waar de oogst der bessen nog niet voorbij is, kan men hier nog eenigen tijd plezier van be leven. Groote ritten speciale tarieven. JCeck ÓL School Voor het te Den Haag gehouden examen boekhouden M. O. kXII is geslaagd de heer J. Botman te Bovenkarspel. BEROEP AANGENOMEN. Ds. J. H. Klein Wassink te Culemborg heeft het beroep naar de herv. gem. te Alk maar (vacature-ds. Deetman) aangenomen. INTOCHT WELEERW. PATER B. BRUGEMANN. Men schrijft ons: En zoo stonden verschillende vereenigin- gen bij het Gemeentehuis te Oudkarspel en vele belangstellenden langs den weg, in de ondergaande zon te wachten, op onzen po- pulairen Bien Brügemann, thans de Wel- Eerw. Pater B. Brügemann. Om ongeveer 8.15 uur naderden de auto's in de tweede waarvan de pater had plaats genomen. De stoet werd geopend door drie dames, gekleed in een lang wit gewaad, voorstel lende: geloof, hoop en liefde. Hierna volg den Graal, met bonte vlaggen en vaandels; K. J. C., voor deze gelegenheid feestelijk getooid, vervolgens het Fanfarecorps „Ge not door Kunst", die den geheelen tocht luis ter bijzette met zijn vroolijke muizek; ach ter het Fanfare volgde de Gymnastiekver- eeniging „Door Vlugheid Vooruit" met vlag gen, terwijl ook de vlaggen der Sint Jo- seph Gezellen Vereeniging werden medege voerd. De laatste groep waren de versierde fiet sen, vooropgegaan door de versierde groote fiets, die ons nog weer eens herinnerde aan het zilveren Priesterfeest van den Pastoor in 1927 op 15 Augustus, dus bijna 10 jaar geleden. De fiets droeg de spreuk „Gelukkig het volk dat zijn Priesters eert", welke spreuk, vooral in dezen tijd van kerk- en priestervervolgingen .zeer bijzonder past. Onder de versierde fietsen trok bijzonder de aandacht, op vier fietsen aangebracht, een negerhut met een negerjongetje hier voor, met het opschrift „Wij wachten op Pater Bien", hiermede demonstreerende het toekomstige arbeidsveld van W.E. Achter deze versierde fietsen volgden de auto's met W.E. en familie. De optocht werd gevolgd door schreeuwend en krijschend jong Lan- gendijk Had Pater Brügemann dit even mogen hooren en zien, vast had hij zich al in een of andere missiegebied gewaand. Onder de goede leiding van commissie leden en politie en onder het gebeier der klokken ging het naar de kerk. Bij de kerk aangekomen stapten W.E. en familie op het plein voor de pastorie uit, terwijl de parochianen zich verzamelden in de prachtig versierde en schoongemaakte kerk. Toen W.E. door het middenpad zich naar het Priesterkoor begaf, werd door allen, staande, het welkomstlied gezongen. Machtig klonk het lied, op de wijze „Aan U o Koning der eeuwen", door zoovelen gezongen door de volle kerk. Hierna hield de Pastoor een korte maar krachtige toespraak tot W.E., familie en pa rochianen. Spr. noemde de missionarissen geen dienaren maar vrienden van God en hoopte dat W.E een lang en verdienstelijk priester-missionaris-leven ten deel moge vallen. Hierna had een kort Lof plaats en hiermede werd tevens de feestelijke intocht besloten. Zoo hebben wij, Langendijkers, na 15 jaar weer een onzer, als Priester mogen inhalen. Zondagmorgen gingen vele parochianen ter H. Tafel tot intentie van W.E. om zegen over zijn priesterarbeid af te smeeken. Om 10 uur droeg W.E. zijn eerste plechtige H. Mis in de parochiekerk op, waarna de Pastoor een feestpredicatie hield over het visioen van Paulus in Troas". Na de Hoogmis voerde het koor, op feestelijke wijze, een cantate uit. s Middags om 2.30 uur werden alle com missieleden met hun vrouwen en alle andere parochianen in „De Burg" verwacht. Van wege het aanbiddingsfeest was er 's avonds een plechtig Lof met processie. Na afloop hiervan brachten het Fanfarecorps „Genot door Kunst" en de Zangvereeniging „St. Caecilia W.E. voor de pastorie een sere- na r werc* het feest ook in intiemen familiekring gevierd. £aatste ledchtm Ongecorrigeerd). VERDUISTERING VAN ZESHONDERD GULDEN. De recherche te Amersfoort heeft daar ter stede een winkelbediende aangehouden, die verdacht wordt van verduistering van zes honderd gulden, ten nadeele van zijn patroon. De verduistering loopt over ge- ruimen tijd. BIJZONDERE DEMONSTRATIE DER INDISCHE PADVINDERS VOOR DE KONINGIN. De koningin heeft doen weten, dat zij niet aanwezig kan zijn bij de demonstratie van het Indische padvinderscontingent op de Jamboree, doch dat de Indische padvinders in de gelegenheid zullen worden geteld een speciale demonstratie te geven, kort na de Jamboree, in Den Haag. INBRAAK IN EEN MANUFACTUREN- ZAAK. In den afgeloopen nacht is te Emmer Compascuum (Dr.) ingebroken in den ma nufacturenwinkel van den heer G. Sehol- ten^. De dieven wisten zich door het open bre ken van een deur toegang tot den winkel te verschaffen en hebben vervolgens het slot uit een der groote winkelkasten gezaagd, waarna zij zich in het bezit konden stellen van een twintigtal heerencostuums, ter waarde van ongeveer vijfhonderd gulden. De eigenaar ontdekte hedenmorgen wat er was gebeurd en deed aangifte by de politie. Van de daders ontbreekt elk spoor, DE BESLAGLEGGING OP HET SPAANSCHE SCHIP „SENDEJA". De president van de rechtbank te Haar lem heeft heden uitspraak gedaan in het kort geding betreffende de beslaglegging op het Spaansche schip „Sendeja" liggende te IJmuiden. De kapitein had aangeboden een cautie te storten van achtduizend gul den, indien het beslag werd opgeheven. De president keurde deze regeling goed. Nadat het geld gestort is, kan het schip dus weer uitvaren. van Dinsdag 27 Juli 1937, OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorigi koers aTAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 1934 ÏOO18/^ 4 Ned -lndië 1934 100'/, 5H Duitschl. '30 m. verkl 37Vs BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mij. Cert v. 250 Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie Calvé Delft Cert. Nederl. Ford268% Philips Gloeil. Gem. Bezit 344% UnUever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting 153% 192% 163% 167 71% 91% 161% Anaconda Bethleh Steel Cities Service Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie. Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Per lak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber 67'%, 42%« 69 2 44%, 29% 9 86%, 7% Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. CerL Union Pacific Canadian Pac 527 2351/4 168'/, 41% 23.50 122 174 f 403 418% 1041/» 45% 15%, 286 226% 112 169 5% 143% f 140% I 240% 330 337 62 37% 25% 97% 8% ex -coupon laatste k. 22.30-45 100% 100% 37 192% 163 168 71%-% 93 265% 343i-4i 165 67% 42%,.* 68% 2% 'aht 44% 29% 9 8ójj-% 7% 528 169 42 23.80 120 172% 405 419J-20 104 45'% 21%.-1 15*-% 285-6 221-3 240 112 167 5%-% 140% 141-% 244% 328j.9i 336% 61% 36% 24 f.% 97 8% tEzclaim 'Exdividend. Prolongatie vorige koers heden pCt- WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. Vorige koers: HedeBI 1.81»/, 1-81V« 9.01»/ 9.02 72.95 72.90 6.78 X 6.79 30.51 30.50 41.61 41.59 40,27 40.27 X 46.50 46.50 45.32 45.32# 9.60 6.32^ New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Zürich Kopenhagen Stockholm Oslo Italië Praag

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2