Aqmda NASSAU-TAX. Tel. 3545 Afscheid van den heer Verschoor als secretaris van den Armenraad. De ourgerwacnt en haar scheidende voorzitter. 2. 5. Alkmaar, Zaterdag. Vrijdagavond te half acht had het af scheid plaats van den aftredenden secreta ris van den Armenraad, den heer J. J. D. H. Verschoor. Wegens uitstedigheid van den voorzitter, den heer dr. H. J. M. Hofstee, leidde de burgemeester de bestuursvergadering. De burgemeester sprak den heer en me vrouw Verschoor toe, waarbij hü dank bracht voor den veel omvattenden arbeid, welke de secretaris op het gebied van het maatschappelijk werk heeft verricht. De samenwerking met het Gemeentebestuur, dat de adviezen van den Armenraad op hoogen prijs stelt, was steeds goed. De burgemeester bracht eveneens naar voren, dat mevr. Verschoor op zoo sym pathieke wijze haar man steeds ter zijde stond. Het bestuur van den Armenraad bood als aandenken drie antieke Chineesche wand borden aan. Vervolgens bracht een comité, bestaande uit de dames A. LindKeg, C. G. Scalé en den heer J. Taunissen, dat zich uit de aangesloten vereenigingen had gevormd, in welgekozen bewoordingen den heer Verschoor dank voor de prettige samen werking en de groote hulpvaardigheid, waar mede hij de vereenigingen steeds tegemoet kwam. Namens alle drie-en-veertig vereeni gingen bood dit comité een schilderij aan van het interieur var de Groote Kerk, een antiek plattegrondje van Alkmaar, en een vaas met bloemen in de Alkmaarsche kleu ren. Ook het Alkmaarsch postzegelscomité voor den verkoop der Weldadigheidszegels voor het kind, waarvan de heer Verschoor voorzitter was, had zich bij dit huldeblijk aangesloten. Daarna boden de ambtenaren van den Armenraad een album aan met grooten- deels eigengemaakte foto's, betrekking heb bend op het werk. Tenslotte had van 89 een druk bezochte receptie plaats, waarvan de Deken van Alkmaar en tal van Vereenigingen gebruik maakten om afscheid te nemen. De burge meester was verhinderd hierbij aanwezig te zijn. Verschillende afgevaardigden ga ven hierbij mondeling uiting aan hun waardeering voor de wijze, waarop de secretaris steeds, zonder rekening te hou den met richting, allen ter zijde had ge staan. De Afd. Alkmaar van het Leger des Heils bood een ter gelegenheid van het jubileum van het Leger des Heils in Neder land uitgegeven gedenk boek aan. Op feestelijke, maar tevens buitenge woon hartelijke wijze heeft de Burger wacht van Alkmaar gisteravond in de zaal van den heer van Gij zen in de Breedstraat afscheid genomen van haar voorzitter, den heer Verschoor, die straks naar Amsterdam zal vertrekken, waar hem de leidende positie bij den luchtbe schermingsdienst wacht. Tal van dames en heeren, allen leden van den burgerwacht, hadden aan den oproep van het bestuur gehoor gegeven en waren opgekomen om met elkaar af scheid te nemen van hun voorzitter. Doch niet alleen zij waren aanwezig, ook ande ren gaven een gewaardeerde acte de pré- sence. Zoo zaten aan de hoofdtafel o.m. de heeren mr. G. C. M. B. v. d. Feen de Lile, off. van justitie, dr. van Gilse, F. H. Ringers, commandant der Vrijw. Brandweer, e. a. De avond stond o. L v. den waarne- menden voorzitter, den heer K. Pander. 't Was even na 9 uur, toen de feest avond begon. Onder trommelgeroffel trad de heer Verschoor, vergezeld van mevr. Ver schoor en de dochter des huizes, de zaal binnen, waarbij alle aanwezigen het Alkmaarsch volkslied aanhieven. Onmid dellijk daarna sprak de heer Pander het welkomstwoord uit. Spr. deelde mede nadat hij de familie Verschoor had ver welkomd dat het de bedoeling van de zen avond was, om in het kort alles de revue te laten passeeren, wat in de perio de, dat de heer Verschoor voorzitter van de Burgerwacht was, geschiedde. Ver volgens deelde spr. mede, dat bericht van verhindering was ingekomen van de heeren kap. Haremaker, inspecteur van den Burgerwacht, van mr. Bosscher, oud- commandant, van den burgemeester van Limen, district-besturder en van burge meester van Kinschot van Alkmaar. Het programma. En toen kon het programma worden „afgedraaid". Met dat afdraaien bedoelen we de korte scetches, die op het tooneel werden gegeven door de leden der Bur gerwacht en die een prettige afwisseling van het meer officieele gedeelte betee- kenden. Daar waren o.a. een samenspraak tus- schen twee dames, die elkaar en ons ver telden, dat haar voorzitter naar Amster dam trok en die meteen schetsten, hoe groot het verlies voor Alkmaar en de Burgerwacht was. Daar waren andere dames, die als geisha's gekleed een toepasselijk lied zongen, daar was zelfs een dameskoor, dat krachtig het „Ik had een wapen broeder" zong. En de heeren? Zij gaven ten tooneele een paar aardige scènes ten beste. Eerst werd gedemonstreerd, hoe de Burger wacht in 1918 (de oprichting) en in 1937 werkte! En daarna werd een één-actertje opgevoerd, waarin de droom van den heer Verschoor werd verklapt: het bezit van een eigen bureau! Dat alles viel zeer in den smaak van de aanwezigen en steeds was een krachtig applaus de belooning voor de executan ten. De toespraken. Echter, het belangrijkste van dezen avond waren toch wel de toespraken. De heer R. P. Goettsch, comman dant van den Burgerwacht, sprak aller eerst een kort afscheidswoord. Namens het corps gaf spr. uiting van de dankbaarheid den scheidenden voorzitter verschuldigd. Dat Alkmaar zoo langza merhand den Burgerwacht kent en waar deert, dankt deze aan den voorzitter. Spr. verzekerde, dat de afdeeling het werk van haar voorzitter zal voortzetten, om dat het goed is. Als kleine blijvende herinnering bood spr. den heer Verschoor een foto aan, waarop de geheele afdeeling op vastge legd is. De w.n. voorzitter, de heer K. Pan der, herinnerde er aan, „hoe de heer Verschoor in de Burgerwacht terecht kwam." Hij werd „gestrikt" en het bleek, dat het een goede vangst geweest is. Want de voorzitter bleek een stuwende kracht. Om het vele werk, dat de voorzitter ge daan heeft, te demonstreeren, kon spr. rriededeelen, dat de Burgerwacht met alg. stemmen en zeer spontaan den heer Ver schoor benoemde tot eere-lid van de afdeeling. Deze benoeming deed spr. vergezeld gaan van een bijbehoorende oorkonde en een boekwerk, handelende over Prins Willem I van Oranje. De secretaris van de schietvereeniging „Alcmaria", de heer van Ham, sprak vervolgens zeer waardeerende woorden tot den scheidenden voorzitter en bood namens Alcmaria een zilveren aschbak aan. De heer Genefaas sprak daarna namens de schietvereeniging „Nimrod" en getuigde van de groote dankbaarheid die „Nimrod" verschuldigd is aan den heer Verschoor en bood namens deze schietvereeniging een ets aan. De heer Verschoor spreekt. De heer Verschoor, een dankwoord sprekende, begon allereerst er op te wij zen, dat hij in al wat hij dezen avond had gezien, het werk van den heer Genefaas zag. Spr. was dankbaar, de genegenheid van alle Burgerwachters te hebben veroverd en ging in een humoristische speech na, wat hem dezen avond was geboden op het tooneel. In een gevoeligen toon echter ging spr. na, wat hij had kunnen beluisteren in de redevoeringen. Dankbaar was hij voor het eerelidmaatschap, dankbaar voor de welgemeende en goedgekozen woorden, dankbaar voor het fraaie boekwerk en voor de cadeaux van de schietvereeni- gingen. Thans nam spr. afscheid van de af deeling. Hij was verheugd, dat allen elkaar waardeeren. Spr. dankte allen voor alles, hem gedaan in zijn Alkmaar sche jaren en met den wensch, dat 't allen goed moge gaan, besloot spr. zijn dank woord, dat met een lang en krachtig ap plaus beloond werd. Als herinnering bood spr. de afdeeling een trom aan, welk geschenk de comman dant dankbaar aanvaardde. Het was reeds laat, toen de Burger- wachters zich voor een klein défilé op stelden en toen was weldra het oogenblik aangebroken, waarop het werkelijke af scheid kwam. Nog eens een „lang zal hij leven!" en toen was de Burgerwacht een goeden voorzitter kwijt EEN ZILVEREN JUBILEUM. Men schrijft ons: Heden, den 31sten Juli, herdenkt mej. M. Siezen, Emmastraat 105 alhier, den dag, dat zij 25 jaar geleden zich vestigde als piano-leerares. Tal van jongeren hebben dan ook het genoegen gesmaakt, muziek van haar te mogen hebben geleerd. Haar opleiding was dan ook zeker wel de basis, waarop men de kinderen aan haar kon toever trouwen. Jaren lang stelde zij haar talent in dienst voor verschillende doeleinden, tot groote tevredenheid van al degenen, die haar pianospel konden beluisteren. Ook op 't gebied van den zang is zij geen Tentoonstellingen* Bergen, Moderne kunstzaal P. Boender- maker Cz.: werk van Kees Boendermaker. Geopend 1012 en 14 uur. Ook des Zon dags. Rustende Jager: werken van F. Kamstra, dag. geopend. Bergen, Hoflaan 11, tentoonstelling wer ken kunstschilder Jos. Viëster. Bergen (in de achterkamer van den heer Hopman): Gedurende Juli expositie van schilderijen en teekeningen van E. J. Bo- wien. Bergen, Dokter Dekkershuis, tentoonstel ling werken schilder Ponstijn en beeldhou wer Marree (tot einde Aug.) Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Singende Jugend (de Wiener Sangerkna- ben). Toegang voor eiken leeftijd. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag half S en Vrijdagmid dag half 2, matinee. Bioscoop Harmonie (tot en met Woens dag), 7.30 uur, hoofdnummer Wordt nooit verliefd (hum.); hoofdrol Anny Ondra. Toe gang boven 18 jaar. Zaterdagmiddag 31 Juli speciaal kinder programma, hoofdnummer De Zesdaagsche (kom.); hoofdrol Joe E. Brown. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Merijntje Gijzen's jeugd (Holl.film); hoofd rollen Marcel Krols, Piet Bron, Mimi Boes- nach, A. M. de Jong e.a. Toegang voor eiken leeftijd. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 7.30 uur. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater: Zaterdag half 3 en 8 uur: Ein blonder Traum (rom.); hoofdrollen Lilian Harvey, Willy Fritsch en Willy Forst; alle leeftijden. Zondag 2 uur, half 5 en 8 uur: Goud (sens.); hoofdrol Brigitte Helm; boven 14 jaar. Maandag 8 uur: Het jolige Weeuwtje (operette); hoofdrollen Jeannette Mc Do- nald, Maurice Chevalier; boven 18 jaar. Dinsdag 8'uur: Viva Villa (rom.-sens.); hoofdrol Wallace Beery; boven 18 jaar. Woensdag half 3 en 8 uur: Leise flehen meine Lieder (zang); hoofdrol Martha Eg- gerth; alle leeftijden. Donderdag 8 uur: Menschen in 't hotel (rom.-dram.); hoofdrollen Greta Garbo, Joan Crawford en John Barrymore; boven 18 jaar. Zondag 1 Augustus. Kermis te Oudorp, café de Hengelaar. Maandag 2 Augustus. Kennis te Oudorp, café de Hengelaar. Dinsdag 3 Augustus. Kermis te Oudorp, café de Hengelaar. onbekende. Menigmaal gaf zij ook op dit gebied haar kunde ten beste, en kon men genieten van haar gaven. Het zal mej. Siezen dezen dag niet aan belangstelling ontbreken. Met waardee ring willen dan ook haar leerlingen en oud-leerlingen dezen dag begroeten, en zij hopen, dat het mej. Siezen gegeven moge zijn, nog menig jaar haar kennis bij te brengen aan de jeugd. AMBTSBEZIGHEDEN HERVAT. De burgemeester is gister van zijn va- cantie teruggekeerd en heeft zijn ambts bezigheden hervat. EEN ZEER BIJZONDERE MARKT. Het was heden een zeer bijzondere markt want er waren niet alleen boeren op het Waagplein gekomen maar er wa ren ook koeien. Niet één, zooals we wel eens meer op een Zaterdag hebben gezien en waar dan alles wat verstand van vee heeft omheen staat maar meer dan één. Het waren er schrik niet een zes tal. Zes jonge, t. b. c.-vrije koeien, zes runderen groot geworden in onze dier bare landstreek gevoed met het sappige Noord-Hollandsche gras en welverzorgd door den veehouder, die ze heden ter markt bracht. Als we een marktwimpel inplaats van een kaaswimpel hadden, dan staken we die heden het raam uit. Een Zaterdagsche markt met zes koeien, het is haast te mooi om waar te zyn. ERNSTIGE AANRIJDING TE BEVERWIJK. Gistermiddag reed een militaire auto colonne op den Wijkerstraatweg in de richting van het pontveer over het Noord zeekanaal, toen een vrachtauto van de Alkmaar Packet, bestuurd door den chauf feur N. L. uit Beverwijk, de colonne trachtte te passeeren. Een ordonnans van den motordienst, de twintigjarige sergeant M. van. der Z. uit Den Haag, die met de toezicht op de for matie was belast, geraakte met zijn motor beklemd tusschen een der militaire auto's en den vrachtwagen. Hij viel en werd eemge meters voortgesleurd. Van der Z. kreeg daarbij ernstige kwetsuren: inwen dige kneuzingen, een dubbele beenbreuk en verwondingen aan het gelaat. Hij is naar een ziekenhuis te Haarlem vervoerd. De motor werd geheel vernield, EEN BRIEF UIT AMERIKA. Wij hebben onlangs melding gemaakt van den brief van een Amerikaansch schoolmeis je, die over onze kaasmarkt heeft geschre ven. De heer Grondsma heeft dat meisje m overleg met den heer Voorthuysen, direc teur van het marktwezen een kaasje ge zonden, zijn dochter heeft daarbij een van belangstelling getuigend briefje geschreven en daarop is thans een antwoord ontvangen. Er kan uit blijken hoezeer ons zuivelproduct op de plaats van bestemming gewaardeerd is geworden. De brief is verzonden van het adres 4024- 40th. Ave N.O. Birmingham, Ala. U.S.A. en luidt, vertaald, als volgt: Ik stel het zeer op prijs, dat U mij ge schreven heeft en interessante kaarten heeft gestuurd. Ik ontving de kaas en zij was ze ker heerlijk Het wekte groote belangstelling bij mijn vriendjes, want niemand had nog ooit een kaas uit Holland gezien. Ik heb ze naar onze grootste courant gebracht en zij maakte een foto van mij, terwijl ik de kaas vasthield. Ik zal U een exemplaar zen den wanneer het gedrukt is. Ieder moest van de kaas proeven en zij vonden het heer lijk. Ik ben even benieuwd iets over Holland te leeren als U over Amerika. Ik zend U eenige kaarten van interessante plekjes in onze stad. Ik woon in het Zuide lijk deel van de Vereenigde Staten en de ka toenwinning is een van onze industrieën. De negers die U op sommige kaarten ziet, wer ken voor de blanken en dit deel van het land. Ik wil U graag kaarten van andere deelen van ons land zenden of iets anders, dat U zoudt willen hebben. U zöu mij misschien niet willen schrij ven want ik ben juist 8 jaar, maar ik heb een vriendin van Uwen leeftijd, die U wil schrijven. Zij schrijft geen Hollandsch maar Fransch. Zij zegt dat zij U met genoegen al les wil vertellen van jongens en meisjes van haar leeftijd hier. Kent U een meisje van mijn leeftijd, die mij zou kunnen schrijven en ook aan een kleinen jongen, negen of tien jaar oud. Zijn naam is Charles Hooper, 1304 Elizabeth Ave Tarrant, Ala U.S.A. Wanneer U geen jon gen en meisje kent, die Engelsch kunnen le zen, zou het dan te veel van U gevraagd zijn wanneer U het hun voorlas? Ik zou ze kunnen vertellen over onze scholen, spelen, kleeren en zij konden mij over de hunne vertellen. Bedankt als 't u blieft Uw Vader en den Directeur van de kaasmarkt voor de vrien delijkheid mij een kaas te zenden. Ik hoop, dat ik nog iets van U zal hooren. De brief is geteekend door Ann Grier. Bij dezen brief zijn diverse gekleurde prentbriefkaarten gevoegd waarop men ne gers aan het werk ziet in de katoenplanta ges. Uit een dergelijke kinderlijke correspon dentie blijkt toch overduidelijk welke be langstelling er bij de Amerikaansche school jeugd reeds voor Alkmaar bestaat. Moge men ook in ons land meer dan tot dusver beseffen, dat onze kaasmarkt tot een der meest interessante bezienswaardigheden van ons land kan worden gerekend. WAT EEN INDISCH VERLOFGANGER OVER HEEFT OM AAN DE „VIER- DAAGSCHE" MEE TE KUNNEN DOEN. Men schrijft ons: Een indiesch verlofganger, tijdelijk wonen de te Bergen, had het plan opgevat, nu hy toch in Holland was, om ook de „Vierdaag- sche" eens mee te loopen. Niets op tegen zal men zeggen. Opgegeven, inleggeld ge stort en aan het trainen geslagen. Ten minste dat voornemen had hij wat het laat ste betrof. Hij maakte wandelingetjes in en om Bergen, ja zelfs eens naar Schoorl en Castricum. Men ziet dus dat het hem ernst was. Maar Indische verlofgangers hebben meer te doen, dus bleef het voorloopig bij genoemde oefeningen. Tot op een dag, nu drie weken geleden, hij eens een dag had geheel voor zich zelf en hy benutte dien dan ook om zich nog eens degelyk op de groote toer voor te bereiden en toog naar Den Helder, 's Avonds was hy wel een beetje moe en zeide dan ook dat hij maar van verdere deelname afzag, want dat deze 40 kilometer hem al in zijn vierdaagsche wandelschoenen zat, en hij dus wel een beetje tegen dien eersten dag van 55 kilo meter opzag en dan nog drie zware dagen daar achteraan. Neen daar begon hij maar niet aan. Hoelang hij over dat traject heeft gedaan vermag de geschiedenis niet te ver melden, wyselyk hield hij zich daarover stil. Kwade tongen willen echter beweren, dat hy na dien dag het juiste getal van de „Heilige Huisjes" wist te geven die zich aan den weg van Bergen, via Koedijk en Stol penDen Helder bevinden. Tot dat hij nu Maandagavond naar de radio zat te luiste ren en hij door dit in huis rustverstorende toestel luide den lof hoorde verkondigen over en van de „Vierdaagsche". Alhoewel hij een alleszins vermoeienden dag achter den rug had en lekker in zijn luien stoel lag uit te rusten, sprong hij overeind en zeide tot zijn vrouw: „ik kan wel huilen dat ik met meeloop. „Ja" zei deze, dat is je eigen schuld, je hebt je opgegeven en je in- egge (i gestort dus had je kunnen gaan. ou zei hij, „ik ga een chauffeur opzoe- en ie mij nu nog naar Nijmegen brengt en dan ga ik het toch nog probeeren". Zoo g zeg zoo gedaan. Om elf uur van start uit Ï"g.en un °m drie na middernacht arri- melrf !J Taar hlj wezen moest- Zich ge- tien rn*3 g uikt> tenue gestoken en om dag Wv," °Ver 5 de poort uit" De tweede eeloonen h Vr°UW 660 kaart dat h« best geloopen had, niet overmoe was geweest V» dat «toot* traject „«TblaSTS den als het eenigszins kon. En zoowaar de volgenden dag kwam er weer een kaart dat het best ging en hij vol zou houden. Ook de derde dag had een voor hem vlot verloop en hij zou het eind wel halen telegrafeerde hij naar huis en zijn vrouw moest maar naar Nijmegen komen om bij den intocht tegen, woordig te zy'n. En de Indischman heeft het inderdaad tot het einde volgehouden. Voor iemand die zoo weinig getraind had toch een mooie prestatie en hij zal met genoegen op deze toch terug kunnen zien en zyn verworven kruis met eere in Indië aan zijn kennissen kunnen toonen. HET ZUIVELBUREAU EN DE JAMBOREEKAART. De heer Van Dam, secretaris van den Noordhollandschen kern van het Zuivel- bureau verzoekt ons naar aanleiding van wat wij gister over de excursiekaart van de jamboree opmerkten mede te deelen, dat het Zuivelbureau tevergeefs getracht heeft ook Alkmaar in het excur- sieplan te doen opnemen. Het hoofdbestuur van de padvinders had evenwel de excursies vastgesteld en Alkmaar was daarby niet in aanmerking gekomen. Wel zou men hier de padvinders op een Dinsdag kunnen krijgen, maar de V. V. V. heeft terecht opgemerkt, dat dit voor Alkmaar geen zin had. Een padvin der, die naar Alkmaar geweest is en er geen kaasmarkt heeft gezien, kan even goed niet naar Alkmaar geweest zijn. Wij kunnen ons heel goed voorstellen, dat andere organisaties voor de aekases van het padvindershoofdbestuur hebben moeten zwichten, ook zelfs het Zuivel bureau, maar wij hadden dan toch Vèr- wacht, dat dit bureau tegen deze regeling een ernstig woord van protest had laten hooren. In de plaats daarvan treedt het als dis- tributor van de kaart op en verzoekt alle bladen deze die als een propaganda van Holland als het land van melk en zuivel beschouwd wordt willen bespreken. Het spijt ons, maar een verzoek van het Zuivelbureau om propaganda voor een kaart waarop het meest markante markt- beeld van onze zuivelproducten totaal over het hoofd gezien is, kunnen wij moei lijk met enthousiasme begroeten. Hier is inderdaad een onvergefelijke fout gemaakt en het is niet alleen ons recht, maar ook onze plicht, om daarop te wijzen. Wij vernemen, dat Alkmaar nog bezoek zal krijgen van 600 jongens uit Zwitser land, die niet aan de officieele excursies deelnemen. GESLAAGD. Mej. R. Koomen alhier is geslaagd voor het examen Engelsche Handelscorrespon dentie, afgenomen door de Vereeniging van Leeraren. Gister slaagde voor het praktijkexamen boekhouden, afgenomen door de Vereeni ging voor Handelsexamens op Practischen grondslag onze plaatsgenoot de heer G. J. Struys. Voor het door de H.S.V. gehouden examen te Den Haag slaagden mej. W. Luttik te Zaandam voor onderwijzeres in 't costuum- en mantelvak en de dames C. J. Dapper te Schoorl, A. Schaaf te Alkmaar en A. Kehl te Heiloo voor onderwijzeres in 't lin gerie- en kinderconfectievak. Mej. D. Groot, alhier, slaagde te Am sterdam voor de acte nuttige hand werken. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 1 Augustus is de apotheek van Mevr. de Wed. C. M. B. Wanna, Mient 11, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. j De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. HET WITTE KRUIS, AFD. ALKMAAR. SPELDJESDAG VAN DE N.H. VER. De speldjesdag welke gisteren is gehouden ten bate van „Het Witte Kruis" afd. Alk maar heeft opgebracht bruto 336.09. Het bestuur betuigt langs dezen weg gaar ne zijn hartelijken dank aan de gevers voor hun giften, de dames collectrices voor hun arbeid en allen die hebben medegewerkt om dezen dag te doen slagen. VOOR DE RESTAURATIE GROOTE KERK. De derde verantwoording van ontvangen bydragen voor de restauratie van de Groote- of St. Laurenskerk te Alkma luidt als volgt: H. B. te Amsterdam Dr. F. J. L. te Amsterdam F. H. C. te de Bilt Mej h. e. Dr. te den Haag M. j. e. te den Haag M. r. v. d. L. te den Haag J- v. D. te Haarlem Mej. H. te Alkmaai? Vorige verantwoording 50. 1.50 10.~ 5.— 1T- 2.— 76.50 231.42 307.92 X Het giro-nummer van den penningmeester oen heer Ringers is 61341 Groote ritten speciale tarieve»-

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2