HET BETOVERDE BOS. DE WERELDJAMBOREE. Binnenland De Zweedsche hoofdverkenner verrukt over deze jamboree. Tachtigduizend gulden entrée op één dag. Nederlandsch sch p in gevaar. Jamboree-flitsen. Weer druk besoek Het was gister zoo mogelijk nog warmer bp het jamboree-terrein dan Woensdag. De zonnestralen deelden reeds den geheelen ochtend hun meer dan normale warmte aan het kamp en in de tenten was het bijna niet uit te houden. Vele jongens trachtten dan ook eenige verkoeling te krijgen onder de vele douches, welke hier voor hen zijn in gericht. Maar ook zijn duizenden weer naar zee getrokken en onder hen waren tallooze Zweden en Engelschen, op wie de groote haringvijver een bijzondere aantrekkings kracht uitoefent. Overigens had het kamp zijn gewone aan zien. De stroom van bezoekers brak om 12 uur weer los en de voorstellingen in de arena en in het theater hadden weer veel bekijks. De bisschop van Roermond, mgr. Lemmens, heeft op het groote altaar een H. mis opgedragen voor de Limburgsche verkenners. Het was ook gister op het terrein een drukte van belang, de stroom van toeschou wers langs de tenten bleef onophoudelijk voortduren en de padvinders beginnen zoo langzamerhand het gevoel te krijgen, dat zij hier als het ware medewerkers zijn bij een groote demonstratie op huis- (hier dan kamp-) inrichting en kookgebied, want vooral de verkenners, die belast zijn met het bereiden van het potje, hebben het vaak kwaad te verduren van de dames onder het publiek, die critisch op de verrichtingen toezien en het niet kunnen nalaten allerlei aanwijzingen te geven. Hoe goed bedoeld deze adviezen wellicht ook mogen zijn, voor de padvinders zijn ze niet prettig, want bovendien tasten ze hun gevoel van eigen waarde aan. Het is dan ook volkomen be grijpelijk, dat de jongens wel eens de ver zuchting slaken: „we lijken wel apen in een dierentuin", of dat de kok van de patrouille eenigszins kregelig opmerkt: „mevrouw, we hebben een boekje, waarin staat hoe het moet en zoo bevalt het ons best". Waarop dan de vriendelijke raadgeefster met minder vriendelijke bikken afdruipt. We kunnen ons daarom zeer wel indenken, dat, hoe interessant en leerzaam het kam peeren op een jamboree ook moge zijn, er toch groepen, en zeker niet weinige, gevon den worden, die er de voorkeur aan geven, op eigen gelegenheid in de vrije natuur een kamp op te slaan en daar gevrijwaard te zijn voor al te nieuwsgierige blikken. Belangstelling ook uit de lucht. Niet alleen op het jamboree-terrein zelf was de belangstelling overgroot, ook vanuit de lucht werd dit wereldgebeuren door zeer velen gadegeslagen, want onophoudelijk ronkten de zware K.L.M.-machines over het kamp en vanuit de lucht hadden de passa giers een schitterend uitzicht over de uit gestrekte witte tentenwereld met haar dui zenden wapperende kleurige vlaggen. Onderhoud met graaf Bernadotte. Gisterochtend zijn de persvertegenwoor digers ii. het Zweedsche kamp ontvangen door den hoofdverkenner graaf Bernadotte. Deze zeide de jamboree van zeer groot be lang te achten, omdat daar zooveel jongens uit alle landen van allerlei rang en stand, geloof en politieke richting bij elkaar wor den gebracht, waardoor de onderlinge ka meraadschap in hooge mate wordt bevor- werd. Wat het kampeerterrein betreft, zeide graaf Bernadotte, dat het zeer moeilijk is om een ideale plaats voor 28.000 jongens te vinden, zooals hij bij zijn voorbezoek in Maart zelf heeft kunnen constateeren. De jamboree-leiding is hierin uitstekend geslaagd en de graaf noemde het hier ,.a charming place". Het eenige bezwaar achtte de Zweedsche hoofdverkenner het feit, dat de zee en de groote kampvuurplaats zoo ver afgelegen zijn. Overigens was graaf Bernadotte vol lof over de schitterende ontvangst van de Zwe den, niet alleen in het kamp, maar ook van de zijde van het Hollandsche publiek. De Zweedsche jongens brengen hier dan ook een zeer gezelligen tijd door en allen maken het opperbest. Tenslotte uitte de hoofdverkenner zijn be wondering over de hulpvaardigheid van de Hollandsche padvinders, die den Zweed- schen jongens, toen zij laat in den middag hier aankwamen, in alles behulpzaam zijn geweest. In de arena. In gloeiende zonhitte zyn gistermiddag in de arena weder voor tienduizenden toe schouwers demonstraties gehouden en wel door Australië, Frankrijk, Amerika en Tsje- cho-Slowakije. Deze demonstraties werden bijgewoond door den gezant van Frankrijk, baron de Vitrolles, den gezant van Amerika, den heer Emmet, den gezant van Tsjecho- Slowakije, dr. Krno en den Franschen hoofdverkenner generaal Lafon. Ook de ohief scout was aanwezig. De leider van de Tsjechen bracht voor de microfoon dank aan Nederland voor de vriendelijke ontvangst. Het waren opnieuw interessante num mers, welke ten beste werden gegeven en bij de Amerikanen was het een aardig mo ment, toen tusschen een aantal scouts een wedloop op klompen werd georganiseerd. De Hollandsche klompen schijnen voor de Amerikanen wel een zeer bijzondere be koring te hebben, want nog dagelijks ko men ladingen van deze „wooden shoes" naar het marktterrein en even grif gaan ze telkens van de hand, zoodat nauwelijks aan alle aanvragen kan worden voldaan. Buitenlanders op stelten. Ook stelten komen thans in trek en gister zagen we verschillende buitenlandsche jon gens op deze houten onderbeenen door de kampen en over het marktterrein stappen, waar zij in het drukke gewoel nauwelijks vooruit konden komen. Het was een ko misch gezicht, want zooals we uit onze jeugd '.vel weten, zijn de eerste schreden op het pad van den langen stok met den houten klos lang niet gemakkelijk en zooals het ons toen verging, was het ook met deze jongens en vele onvrijwillige botsingen met het publiek of medekampgenooten, welke echter in de prettige sfeer, die hier heerscht, nogal gemoedelijk werden opgenomen, wa ren daarvan het gevolg. Enfin, al doende leert men, en wanneer de jongens na de jamboree weer in eigen land terug zijn, zullen ze ongetwijfeld in staat zijn, als volleerde acrobaten op het hooge hout demonstraties te houden voor vrien den en kennissen. De laatste dag voor de welpen. Het was gister de laatste dag voor de welpen op de jamboree. De 3000 jonge wol ven van de tweede groep hebben de drukte op het terrein nog vergroot en aan hun ge snater en vroolijk gesnap was duidelijk te zien, dat het bezoek aan hun groote broers hun uitstekend was bevallen. Welgemoed en zingend verlieten zij tegen den avond de tentenstad, om vol van prettige herinneringen huiswaarts te keeren en na aankomst aldaar zullen ze wel niet gauw uitgepraat zijn over hun belevenis sen. Zeeverkenners naar zee. Honderd zeeverkenners, grootendeels Ne derlanders en Engelschen en voorts enkele Hongaren, Oostenrijkers en Polen, maakten gister onder leiding van den heer G. Mante, hoofdkwartier-commissaris voor de zeever kenners, een trip naar IJmuiden. Ze werden eerst door den heer C. Oud, directeur van het staatsvisschershavenbedrijf, door de hallen rondgeleid en werden daarna in de koffiekamer in hal C. onthaald op gebakken visch, koffie en koek. Tijdens dit oponthoud heeft de heer Oud het een en ander over het bedrijf verteld. Hierna werd de groep in tweeën gesplitst. Eén deel ging aan boord van de loodsboot, een ander deel aan boord van den stoom trawler Caroline IJ.M. 26, voor het maken van een zeerreisje. Tegen het middaguur voeren beide vaartuigen, geëscorteerd door de Neeltje Jacoba, de haven uit. Het was prachtig weer en de zee was spiegelglad, zoodat bij geen van de zeever kenners de vreugde van het uitstapje werd vergald. Zij, die met den stoomtrawler wa ren Uitgegaan, hebben de sensatie van een trek met het trawlnet kunnen beleven. Toen de trawler een mijl of 12 in zee was, ging het net overboord. Een uurtje werd getrok ken. De vangst was niet groot, maar de ver scheidenheid liet niets te wenschen over. En vooral die zeeverkenners, die nog nooit de zee hadden gezien, hadden veel belangstel ling voor de scholletjes, de scharretjes, de botjes en de poontjes. Na afloop der vroolijke visjhvangst wend den loodsboot en trawler den steven. Om ongeveer drie uur was iedereen zeer voldaan over het prachtige uitstapje, weer veilig aan wal. Daarna bezichtigden de zeeverkenners de groote sluizen te IJmuiden. De terugkomst te Vogelenzang was zeer opgewekt. Onder het zingen van een vroo lijk lied werd de visch naar het kamp ge dragen en aldaar den kampleider aange boden. Medaille voor den chief. Lord Baden Powell heeft gisterochtend een bezoek gebracht aan het Zweedsche kamp, waar hij werd toegesproken door prins Gustaaf Adolf, die den chief een groote medaille overhandigde, vervaardigd en geslagen door Zweedsche voortrekkers ter gelegenheid van den 80sten verjaardag van den grijzen leider. t De chief stelde dit geschenk op hoogen prijs en dankte allen met een paar vriende lijke woorden. Vervolgens bezocht lord Baden Powell nog de Nederlandsche jongens in subkamp 5 en de Schotten in kamp 6. Nog meer hooge bezoekers Gister bracht baron van Geer, de vroegere particulier secretaris van H.M. de koningin een bezoek aan de jamboree. Ook de direc teur-generaal der P.T.T., ir. M. H. Damme, verscheen op het terrein en bracht een spe ciaal bezoek aan het postkantoor en de perskamer. De Tsjechische gezant, dr. Iwan Krno, heeft de demonstratie van het Tsjechische contingent in de arena bijgewoond. De minister van onderwijs, prof. Slote- maker de Bruine en de minister van kolo niën, de heer Weiter, zullen Vrijdagavond het groote lichtspel in de arena bijwonen. Woensdag 80.000 entreegeld ont vangen. De ontvangsten aan de verschillende loketten van de jamboree hebben Woensdag ongeveer 80.000 bedragen. De vele door de spoorwegen verkochte kaarten zijn daar onder niet begrepen. Het bezoek overtreft ver alle verwachtingen van de jamboree leiding. Change? Het ruilen van allerlei voorwerpen tus schen de padvinders der verschillende lan den heeft nog steeds zijn bekoring niet ver loren. Vooral de Amerikanen zijn steeds weer opnieuw op buit uit en hun gretige oogen zoeken overal naar nieuwe prooi. Gistermiddag op het marktterrein maakten we op dit gebied een heel aardig tooneeltje mee. Een Amerikaansche scout schiet in haastigen pas door de menigte. Plots echter valt zijn oog op een soort gevlochten waaier, welke een welp .onder zijn arm draagt. Waar het ventje dit voorwerp vandtan heeft of waartoe het hem moest dienen, weten we niet, maar de ruilhartstocht van den Ameri kaan was door dit eenigszins vreemde ob ject weer opgewekt, hij vliegt op den welp toe en schreeuwt hem toe: „change?" Het wolfje begrijpt er niets van, waarom hem de eer te beurt valt door zoo'n grooten buiten- landschen padvinder te worden aangespro ken, ook nog niet, toen de scout eerst op zijn waaier wees en daarna op een groote medaille, welke de borst van den Ameri- gaan sierde. Eenige buiténstaanders leggen den welp de bedoeling van den vrager uit, waarop het knaapje onzeker zijn schouders ophaalt. Dit was echter voor den scout vol doende, hij hechtte de medaille op de borst van den welp, die van deze handeling nog niet veel scheen te begrijpen, nam den waaier en verdween. De welp bleef een oogenblik bedremmeld staan kijken, niet wetend, of hij moest treu ren over zijn verlies dan wel zich verheu gen over de aanwinst, zag ten slotte ln, dat aan het geval toch niets meer te veranderen was en vervolgde zijn weg. De padvindsters komen vandaag. Vanmiddag zullen in de arena de padvind sters van het Nederlandsche padvindsters gilde voor de chief guide, lady Baden Powell, defileeren. Zaterdag weer attracties. Zaterdagmiddag zullen Engelsche pad vinders in de arena een cricket wedstrijd spelen. Zaterdagavond zullen de Polen in de arena een extranummer opvoeren, waaraan ook de Poolsche vliegers zullen medewerken. Prins Bernhard op de Jamboree. Prins Bernhard is hedenochtend om streeks 9 uur op het Jamboree-terrein aan gekomen en maakte, in gezelschap van prins Gustaaf Adolf van Zweden een rond wandeling in het kamp. LEGITIMATIE ALS NEDERLANDER IN BELGIE. Aangezien het herhaaldelijk voorkomt, dat in België reizende Nederlanders, slechts voorzien van een door een Belgisch consu laat afgegeven identiteitskaart, de hulp in roepen van Nederlandsche consulaire amb tenaren, vestigt het ministerie van buiten landsche zaken er de aandacht op, dat zulk een stuk niet voldoende is om zich by een Nederlandsch consulaat in België als Neder lander te legitimeeren. De „Maaskerk" aan de West-Afri- kaansche kust op de rotsen geloo- pen. De passagiers verlaten het schip. Lloyds heeft via Lagos een draadloos telegram ontvangen, dat het Nederland sche schip Maaskerk van de Holland- West-Afrika-lijn gistermiddag om drie uur had verzonden en waarin wordt gezegd, dat de Maaskerk by Kaap Pal- mas, de zuidelijkste punt van Liberia, op de brenton-rots is geloopen om 10 uur 24 minuten. De gezagvoerder heeft de passagiers be\rei gegeven zich in de boten te be geven, daar hy de positie van het schip hopeloos acht en geen andere keus had dan het schip aan den grond te zetten. Een nader bericht meldt: de luiken 1 en 4 lekken, luik 5 is zwaar beschadigd en lekt eveneens. Alle pompen zijn aan het werk om te redden wat te redden valt, doch het water stijgt in het schip dat niet meer voor- of achteruit kan. Olietank 1 de Maaskerk kaun met olie worden gestookt is be- schad'gd en staat onder water, de olietank 2, 4 en 5, zoowel aan stuurboord als aan bakboord gelegen, zijn beschadigd en lek ken. De Maaskerk is eigendom van de ver- eenigde Nederlandsche scheepvaart maat schappij te 's-Gravenhage, die de Holland- West-Afrika-lijn exploiteert, Het schip is in 1929 te Stettin gebouwd. Het passagiers schip meet bruto 4452 reg. tot en netto 2447 ton. De Maaskerk die den dienst Amsterdam West Afrika onderhield, was op de thuis reis. Op 30 Juli verliet het schip Briala in Kameroen, op weg naar Lagos. Nadat deze laatste haven was verlaten en het schip de Iworkust was gepasseerd, geschiedde het ongeluk. De Maaskerk kan in totaal veertig passa giers vervoeren. Dit zijn dan in den regel menschen van de Engelsche en Fransche koloniën aan de Westkust van Afrika. Kapitein van de Maaskerk is de heer Klont, die reeds eenige reizen voor de West- Af rika-Lijn heeft gemaakt. De bemanning telt ongeveer 50 koppen. De West-Afrika-Lyn onderhoudt o.a. met de schepen Maaskerk en Amstelkerk een geregelden passagiers- en vrachtdienst op de Westkust van Afrika. Er wordt dan van Amsterdam via Bor deaux naar verschillende havens aan de Westkust gevaren, met Duala in Fransch Kameroen als uiterste punt. Eenige hoop op behoud. Lloyd's subapent, bij Kaap Palmas, die zich aan boord van de Maaskerk heeft be geven, heeft via Scheveningen een radio telegram aan het hoofdkantoor gezonden, waarin word' gezegd, dat de kapitein het schip hoopt te behouden en naar Freetwon in Siërra Leone hoopt door te varen, om vervolgens te Dakar in het dok te gaan. In den loop van den avond is het water in het schip niet hooger gekomen. PRINSES JULIANA OP DE KORTENHOEFSCHE PLASSEN. Een herhaald bezoek. Door niemand opgemerkt heeft prinses Juliana Woensdagmiddag met twee hof dames een roeitocht op de Katenhoefsche plassen gemaakt. Dit schijnt de Prinses bijzonder te zijn bevallen, tenminste giste- ten opnieuw verscheen zij met het kleine gezelschap te Kortenhoef om per roeibootje het mooie plassengebied te doorkruisen. Thans echter merkte de bevolking haar op en bij haar terugreis is de prinses overal langs den weg hartelijk toegejuicht. TEELTREGELING PLUIMVEEHOUDERIJ. Opheffing gevraagd. Door een aantal kippen- en eendenhou ders is in een uitvoerig schrijven, gericht aan den minister van economische zaken, opheffing van de teeltregeling voor de pluimveehouderij gevraagd. Nadat er op gewezen is, dat enkele be drijven jaarlijks tot een uitbreiding konden overgaan, terwijl weer anderen niet meer in staat zijn het voor vernieuwing van hun bedrijven benoodigde aantal jonge dieren te verkrijgen en dus tot uitsterven gedoemd zijn, wordt er verder op gewezen, dat de ingevoerde teeltverbetering allesbehalve aan het gestelde doel beantwoordt. 125. Ze luisterde aan de deur. Het gejoel op de gang werd hoe langer hoe erger. Nu hoorde ze ook een onder drukt gelach en opeens een angstig stemmetje: „Niet doen-genade-help! help!" 126. Nu werd Anneke toch nieuwsgierig. Ze keek rond en zag boven haar bed een raampje zitten dat juist op de gang uitzag. .Ze pakte een stoel en zette die boven haar bed. PRINS BERNHARD BIJ DE VLIEGSPORT. Een bezoek van twee uur op IJpen- burg. Prins Bernhard heeft gistermiddag, ver gezeld van zyn adjudant, jhr. Röell een be zoek aan het Rijs wij ksche sportvliegveld Ypenburg gebracht. Tgen 1 uur kwam de Prins, die achter het stuur van zijn open auto had plaats geno men, op het vliegveld aan. Te zijner begroeting waren aanwezig d? heeren C. Kolff, voorzitter van den raad van beheer der nationale luchtvaartschool, tevens gedelegeerd commissaris van de ex ploitatie-maatschappij vliegveld Ypenburg, de heer D. H. Reinders, voorzitter van de Haagsche Aero-club en eveneens gedele geerd commissaris dezer maatschappij en de heer H. M. Schmidt Crans, havenmeester van het vliegveld en chef-instructeur van de nationale luchtvaartschool. Met dit gezels( hap lunchte de prins op het vliegveld, waarna hij de afdeeling van den technischen dienst, de vliegtuigen in de hangars en alles wat verder op het vlieg veld te zien is heeft bekeken. Het duurde bijna twee uur. Ook een bezoek aan de „Avia". Tegen drie uur reed de prins met zyn adjudant naar de tentoonstelling op Hout- rust. Te ruim kwart over drie arriveerde hij daar in gezelschap van de heeren Röell, Kolff, piof. van Royen, Reinders en Schmidt Crans. Geen zieken. Hoe maken de zieken het, dokter? Een onbarmhartige zon staat nu reeds den geheelen morgen ln een Italiaansch-blau- wen hemel boven het zoemende padvin- derskamp te blakeren. Het bezoek is al even druk als de vorige dagen, gryze stofnevels waaien op onder de schuifelende voeten der duizenden. In de tent van den dokter is het betrek kelijk koel en merkwaardig leeg. Slecht gaat het met de zieken, mynheeti slecht, ze zyn er eenvoudig niet, Ik zit me te vervelen, en ik heb het warm, en als er geen zieken zyn, waarom zit je dan als dokter zoo'n heelen dag te wachten op zie ken, die niet ziek willen worden en die zoo gezond zijn als een visch en blijven en de dokter moppert en verliest alle logica uit het oog. Het is een nog jonge dokter en hy zit daar nou zoo maar in zyn eentje in de tent en o, wat is het warm! Maar de bui trekt voorbij en dan is de logica er ook weer. Luister maar: „We zijn met ongeveer twintig dokters in het kamp, de medische dienst functionneert prachtig en de ge- zondheidstoestand van de boys is boven verwachting goed. Zoo 's morgens op het spreekuur krijg ik weliswaar gemiddeld ongeveer zeventig jongens bij me, maar dat beteekent eigen lijk niets. Wat snijwonden, die we verbinden, een paar insectenbeten en ook nog wel wat kleinere maagstoornissen, door het andere eten en het andere water vermoedelijk. Eerst nogal wat moeite met de Hongaren, maar hun kamp ligt een beetje laag en nu hebben ze matrassen om op te slapen en gaat het weer best. We hebben ook nog een paar blindedarm-operatie gehgd, maar dat was te verwachten en we waren er op voorbereid. De patiënten gaan al weer goed vooruit". De dokter puft, zelfs in de tent is het warm, maar buiten spelen de padvindêrs met een ijver, als waren zij aan de Noord pool en moesten zij de koude uit zich drij ven. De dokterstent blijft Tetg. De belangstelling van het publiek is wer kelijk overstelpend. Het Marktplein is een woelde baaierd van menschen Je hebt er de grootste moeite jezelf bij c'kaar te hou den. Meedoogenloos worden hier gezinnen uiteengereten, gezelschappen gescheiden," dochters uit den beschermenden vaderarm gerukt, drama's komen snel tot een wan- hopigen climax, maar... alles lacht, ieder heeft pleizier, de tentjes en de winkeltjee maken oorlogswinsten en een eindje verder op staat aan den hoek van een groote wei de een enorm bord met groote lettert: „Verloren welpen". Een vreemde kellner. Vreemde dingen kun je beleven op de jamboree. Zoo in het restaurant. We waren zelf het slachtoffer. We waren moe, dorstig en hongerig. „Ober" zoo zeiden wij, en onze stsra knarste een beetje van het stof, wfir.U ons „Neen, mijnheer, zei de ober, niks mijnheer, U krijgt niks mijnheer, ik word hier gek, ik heb negen tafeltjes, mijn heer, in neem geen bestelling op, zelfs geen glas boer gunnen ze me, mijnheer, ik doe het niet". We keken geschrokken op. De oogen van dien obermoe, dorstig en hongerig verlieten wij het restaurant. De koppen op de totempalen grijnsden. We vonden die jamboree een akelige uitvinding. Droomen In de schaduw van een hoogen beuk een Siameeschje en een Hollandsche jongen. Verkenners. Ze hebben hun ruilhandel ver richt, ze zijn belden rijker geworden en liggen nu, lui uitgestrekt, de ellebogen in het zand gewoeld, te babbelen. Het gaat. Ze zoeken hun woorden, Fransch, Engelsch door elkaar, maar het gaat. Ze vertellen van hun land en vragen naar dat van den ander. Dan liggen zij stil naar elkaar te turen. Droomt Jan Maarten nu van oer wouden en slangen en brullend wilde beesten, van vreemde streken, waar verha len werkelijkheid zijn en waar hij mis schien nooit zal komen? Mexicanen en melk. Al rondslenterende komen we in het kamp der Mexicanen. Het is niet zoo'n groote groep, maar ze zitten gezellig rond om hun houten tafel en ze bikken, dat het een aard heeft. Wij vragen één hunner, wat hij nou het fijnste vindt in Holland. En dan, ja, dat is niet meer te volgen, dan barst er een stroom van SpaanscbA zoetvloeiende dithyramben los, zoo uitbun dig, zoo lyrisch, zoc overweldigend ver rukt, dat het onbegonnen werk zou zyn te trachten dit alles in het Nederlandsch over te brengen. De knaap vergeet zijn maaltijd, hij staat van tafel op en schudt my aan den mouw. er spatten vonken uit zyn koolzwarte oogen en hy kan maar niet duidelijk genoeg maken, hoe onzeggeiijk hij hier geniet van onze onvolprezen..... melk. Nou, ze kun nen hun hart ophalen, de Mexicanen, we zijn er hier niet zuinig mee. De prins begaf zich na de officieele ont vangst allereerst naar den stand van de K. L.M., waar hy ontvangen werd door den heer Prinsen Geerlings, Hier verbleef Z.K.H. slechts korten tyd, omdat hij, naar hy zeide, van de K.L.M. reeds zooveel wist. Hij begaf zich naar het balcon om de we reldluchtverbindingen van de gemeente s-Gravenhage te bekijken en via den koe pel van de K.N.I.L.M. begaf hü zich naar de inzendingen van de luchtvaartafdeeling Soesterberg en van den marinevliegdienst, waar hij met belangstelling de opgestelde liegtuigen en vooral de verschillende wa pens en instrumenten bezichtigde. De prins liet zich door de aanwezige ser geants van de luchtvaartafdeeling hun wer king uitvoerig uitlegen. Hij de meeste stands vertoefde de prins korteren of iangeren tyd en het bleken vooral de tentoongestelde constructies, navi-

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 6