£and= en Gemeetitecadeti J^ovmciaal Tlieuws Zeilfeest op het Alkmaarder Meer. Hulp aan kleinen boer. Uitvoer van eieren. HEILOO UITGEEST HEERHUGOWAARD HEERHUGOWAARD SCHERMERHORN hilT3 en dr' Herin*a werd ^Pr op hoogen prijs gesteld. BERGEN Een overzicht van het wedstrijdterrein op de Alkmaarder meer. Tennis. DE WEDSTRIJDEN VAN ADVENDO BEËINDIGD. Zooals men weet, moesten nog enkele slotpartijen van het Advendo-tournooi, die vorige week door het slechte weer niet konden doorgaan, gisteren gespeeld wor den. Het weer was nu schitterend en alles werd tot een goed einde gebracht. Wij laten de volgende uitslagen nog volgen: Heere n-e nkelspel. Kwartfinale: C. A. Erdman sl. N. J. A. Groen 6 0, 6 0. Demi-finales: L. Steinvoorte sl. C. A. Erdman 86, 06, 108. Mr. H. Schuurman sl. ir. G. E. F. v. Dijk 6—4, 7—5. Finale: L. Steinvoorte sl. mr. H. Schuur man 86, 33. Dame s-e nkelspel. Finale: Mej. A. Halbesma sl. mej. A. Groen 68, 62, 61. Heere n-d ubbelspel. Demi-finale: C. A. Erdman en ir. J. A. v. Driesum sl. H. Knoop en H. Blom 86, 64. Finale. C. A. Erdman en ir. J. A. v. Driesum sl. mr. H. Schuurman en ir. G. E. F. v. Dijk, 63, 86. Gemengd-d ubbelspel. Demi-finale: Mej. A. Halbesma en mr. S. A. W. Nijhoff sl. mej. T. Gramser en C. A. Erdman 97, 6—3. Finale. Mej. M. de Jong en H. Knoop sl. mej. A. Halbesma en mr. Nyhoff 97, 64. Mr. H. Schuurman reikte na afloop met hartelijke woorden dan dank aan allen, die tot het welslagen van het tournooi had den medegewerkt, de prijzen uit. Hij prees v. d. Mant voor zijn goede zorgen, aan de banen besteed. Spr. vond het jammer, dat men zooveel hinder bij deze wedstrijden ondervond van de muziek op de wieler baan. Misschien is hier een volgend jaar door regeling der data iets aan te ver anderen. Mej. Halbesma had nu driemaal achter een de dames Single gewonnen en werd definitief eigenares van den beker. Maar er komt een nieuwe. De overwinning en het heeren-enkelspel ging nu ook naar Friesland. Laat Noordholland het volgend jaar trachten weer de eerste te zijn. Waterpolo D.A.W. SPEELT EEN FRIENDLY-GAME TEGEN G.Z.C. De zwemclub G.Z.C. (Gouda) had voor dit week-end een tocht door ons land geor ganiseerd en passeerde op doorreis naar Friesland en Groningen j.1. Zaterdagavond onze stad. Dit feit was voor deze vereeni- ging aanleiding D.A.W. uit te noodigen een polowedstrijd te spelen, daar het toch de be doeling was in Alkmaar te overnachten. Zoo is er dan een genoeglijk, vriendschap pelijk polopartijtje gespeeld, dat als exhibi- tion zeker zijn nut gehad heeft, want het was dit keer al sportiviteit wat de klok sloeg. D.A.W. I verloor ondanks het meespe len van Ruiters van G.Z.C. I met 30, het tweede zevental wist een gelijk spel tegen G.Z.C. II te bewerken, dank zij vooral het goede keepwerk van Imhülsen Sr., die beslist in uitstekenden vorm was. Gezamenlijk hebben de zwemmers nog een bezoek gebracht aan de kermis en ver lieten in opperbeste stemming Zondagmor gen de kaasstad, om hun reis naar het Noor den te vervolgen. Zeilen. De nationale wedstrijden van de Zaansche. Onder zeer gunstige weersomstan digheden zijn Zaterdag de tweedaag- schen zeilwedstrijden georganiseerd door de Zaanlandsche zeilvereeniging op het Alkmaardermeer begonnen. Door de uit oostelijke richting komende flinke bries waren de deelnemers in hun element en in alle klassen werd dan ook geestdriftig gestreden. De uit slagen luiden als volgt: Drakenklasse: 1 Janmaat van J. Heynen, de Kaag. Regenboogklasse: 1 Duvel van J. Vreede, de Kaag; 2 Kikker van J. de Vries, ZZV; 3 Pheeda van G. Deichmann, RZV. Pampusklasse: Albatros van G. Vis Jr., Loosdrecht; 2 Fuut van W. van Hattem, de Kaag; 3 Windveer van L. van Esen, de Kaag. 12 vierk. meter klasse a: 1 Wilgenhoek van J. H. Louwerse, Loosdrecht; 2 Dinges van W. J. H. Nauta, de Kaag; 3 Prul van C. Th. Guelcher, Loosdrecht. 12 vierk. meter klasse b: 1 Balder van J. Giltay, Loosdrecht; 2 Roy van C. G. Vink, Loosdrecht; 3 Slee van C. Mohr, de Onder linge. 12 voetsjollen a: Kabouter van J. Arm- rust ZZV; 2 Duimelot van H. van Suyle- kom, HJC; 3 Ideaal 2 van mej. E. Karreman RZV. 12 voetsjollen b: 1 Windekwind 2, van A. Jansen, HJC; 2 Sterntje van R. Aten, ZZV; 3 Duimelot van H. Asselbergs, H.J.C. Olympiajollen: 1 Mop van M. Bollemeyer, HND; 2 My-Hobby van J. Dykers, Aegir; 3 Slof van E. G. v. d. Stadt, ZZV. 16 vierk. meter klasse: 1 Notos van W. Bos, de Koenen; 2 Meerkoet van 3. Jongejans, Uitgeest; 3 Kwaje Hoek van K. L. v. d. Horst, Loosdrecht. B. M. klasse: 1 Wetterwille van N. Vrede, de Koenen; 2 Adri van P. Leewis, W. V. Amsterdam; 3 Kemphaan van Joh. Spaen- berg, Watergeuzen. De wedstrijden van Zondag. Ook op den tweeden dag der nationale wedstrijden der Zaanlandsche zeilvereeni ging op het Alkmaardermeer was het uit stekend zeilweer, er stond een heerlijke bries uit noordelijke richting, terwijl een lekker zonnetje er toe bijdroeg, dat het zeilfeest in elk opzicht slaagde. De uitslagen waren als volgt: Groepswedstrijden voor 12m. klasse: le groep de Kaag 11.11, Hillegersberg 3 en Loosdrecht 7. 2e groep de Onderlinge 7, W. S. V. Am sterdam 10.1 en de Schinkel 4, eindstrijd tusschen de Kaag en W. S. V. Amsterdam wint laatstgenoemde. Groepswedstrijden voor 12 voetsjollen: Aegir-R. Z. V. 12-9, Z.Z.V.-H.J.C. 11-10.1 eindstrijd Z.V.V.-Aegir laatstgenoemde op gegeven. Groepswedstrijden voor Olympiajollen: Z.Z.V. wint met 7.1-3 van W. S. V. Am sterdam. Drakenklasse -morgenrace 1 Ran van Ph. Keegstra. Nieuwe Meer; Middagrace: Janmaat van J. Heinen, de Kaag. Regenboogklasse, morgenrace: 1 Pheeda van G. Deichman R.Z.V.; 2 Kik ker van J. de Vries, Z. Z. V.; 3 Saenden van L. de Wit, de Kaag. Middagrace: 1 Saenden van L. de Wit, de Kaag; 2 de Leede 3, van W. van der Mey, de Kaag; 3 Duvel van J. Vreede, de Kaag. Pampusklasse: 1 Fuut 2 van W. van Hattem, de Kaag: 2 Pinguin van F. de Jong, de Schinkel; 3 Windveer van. L. van Essen, de Kaag. 12 m. klasse: 1 All-Weather van Jac. Stap, W. V. Am sterdam; 2 Dinges van W. J. H. Nauta, de Kaag; 3 Wilgenhoek van J. H. Louwerse, Loosdrecht; Hoofdprijs Wilgenhoek van J. H. Louwerse. 12 m. klasse b: 1 Ringhorn van J. C. Bollee, Loosdrecht; 2 Balder van J. Giltay, Loosdrecht; 3 Roy van G. G. Vink, Loosdrecht. 12 voetsjollen a: 1 Windekind van H. Vers, HJC; 2 Nona- me van J. H. van der Stadt, Z.V.V.; 3 Wee- tiekep van mej. Q. van Dijk, K.D.R. en Z.V.) 12 voetsjollen b: 1 Henny van A. Warner, de Kaag; 2 Wee- tiekep van J. van Dijk, K.R. en Z.V.; 3 Black-Magic van W. Stoutenbeek, de Kaag. Olympiajollen: 1 Mop van M. Bollemeyer, H.N.D.: 2 My- Hobby van J. J. Dijkers, Aegir; 3 War-Dy van R. Lemstra, W. V. Amsterdam. N.N. 16 m. klasse: 1 De Lemmet van H. C. B. M. Kortman, de Kaag; 2 Kwaje Hoek van K. L. van der Horst, Loosdrecht; 3 Notos van W. Bos, (de Koenen). B. M.-klasse: 1 Kemphaan van Joh. Spaenberg, Water geuzen; 2 Wetterwille van N. Vrede, de Koenen; 3 Wio van H. Davidsson. 16 m. B. M. klasse: 1 Gamma van N. Starreveld, Uitgeest; 2 Anwibeja van J. van Leeuwen, de Onder linge; 3 Koet van W. de Jong, Onderlinge. Gemengde openklasse: 1 Avant van L. Lemstra, Z.Z.V.2 Oever- looper van Dijkstra, Uitgeest. B. M. klasse: 1 Catharina van J. A. Hempenius (de Onderlinge. DE HEFFING OP BOTER De heffing op boter is voor de week van 22 tot en met 28 Augustus 1937, behoudens tusschentijdsche wijzigingen, vastgesteld op 70 cent per K.G. Zooveel mogelijk op eigen bedrijf werkzaam. In verband met den moeilijken toe stand, waarin het kleine boerenbedrijf, ondanks de getroffen crisismaatregelen en de verschillende bijzondere regelin gen, die voor het kleinbedrijf golden, verkeert, heeft de regeering gemeend een bijzondere steunregeling voor de noodlijdende bedrijven in het leven te moeten roepen. Van deze steunregeling kunnen alleen gebruik maken zij, die op een bepaalden datum als grondge bruiker bekend stonden. De nieuwe maatregelen beoogen vooral door een krachtige, zoo mogelijk individueele, voorlichting de rationalisatie van dit soort bedrijven zooveel mogelijk te be vorderen. Het is gebleken, dat hoe gaarne ook het bedrijf dit zelve zoude wenschen, deze ra tionalisatie als regel achterwege bleef, wijl de contante middelen ontbraken. Het ligt thans in de bedoeling om voor zooveel noodig met overheidshulp deze klei ne boeren in het bijzonder op het eigen be drijf werkzaam te doen zijn, teneinde hen aldus in de gelegenheid te stellen de noodige gelden te verdienen, die noodzakelijk zijn voor de rationalisatie van het bedrijf. Als basis voor den te verleenen steun zal dienen de bestaande steunregeling en wel in dien zin, dat aan den kleinen boer voor zijn arbeid op het bedrijf zelf een bedrag zal worden uitgekeerd, waarbij rekening wordt gehouden met hetgeen een werklooze aan steun ontvangt in de gemeente, waar hij woont, en het bedrag, dat hij volgens be paalde normen uit zijn bedrijf ontvangt. Het uit te keeren bedrag zal als regel niet in geld, doch in bedrijfsmiddelen worden ver schaft, teneinde de zekerheid te verhoogen, dat dit bedrag ook inderdaad het bedrijf, dus indirect ook den boer, ten goede komt. Voor zoover de noodige gelden bij de uit voering dezer regeling voortvloeien uit het feit, dat de verminderde inkomsten het gevolg zijn van het wegvallen van den arbeid, dien de kleine boer als re gel vond bij derden, zullen deze gelden gevonden moeten worden door de ge meenten met subsidie uit het werkloos- heidssubsidiefonds. Voor zoover dit niet het geval ils, zal het landbouwcrisisfonds bijstand moeten verleenen. De uitvoering van deze regeling komt, in samenwerking met het departement van so ciale zaken, in handen van den dienst voor de kleine boerenbedrijven. Het ligt in de be doeling, dat plaatselijk locale commissies worden ingesteld, die met de ambtenaren van den landbouwvoorlichtingsdienst en van den rijkswerkverschaffingsdienst samenwer ken. Zoo eenigszins mogelijk zal nog dit na jaar deze regeling in werking treden. Gelijk bekend is, heeft de minister van landbouw en visscherij, toen met ingang van 5 en 25 April 1937 de monopolieprijsverschil len bij den invoer van voedergranen wer den verlaagd, de restitutie van deze prijs verschillen, welke bij den uitvoer van kip pen- en eendeneieren wordt gegeven, niet met een overeenkomstig bedrag veria 1, zulks wegens den zeer lagen eierprijs, waar door de pluimveehouderij in een moeilijken toestand verkeerde. Daar de eierprijzen de laatste weken gestegen zijn, heeft de minis ter van economische zaken thans aanleiding gevonden de desbetreffende verlaging toe te passen. Vandaar dat de restitutie, welke bij den uitvoer van kippen- en eenden-eieren gegeven wordt, met ingang van 23 Augustus 1937 is vastgesteld op 42 y. cent per 100 stuks kippeneieren en 25 cent per 100 stuks een- April 1937 tot 23 Augustus 1937 in de koel- deneieren. Voor eieren, welke in het tijdvak van 5 huizen zijn ingelegd of zijn ingekalkt, blijft de restitutie vastgesteld resp. op 75 cent en 43 cent per 100 stuks. Het monopolieprijsverschil bij den invoer van kippen- en eendeneieren is verlaagd tot 42cent per 100 stuks. De restitutie bij den uitvoer van hoeveel heden van tenminste 25 K.G. niet meer in de schaal aanwezige bestanddeelen van kip pen en/of eendeneieren is met ingang van denzelfden datum verlaagd tot 8»£ cent per K.G. netto. de prachtigste bloemen. De veiling w-as juist aan den gang. Verder werd gereden naar Hoofddorp, waar ten tweeden male iets werd gebruikt. Vandaar ging de tocht over Heemstede, Aerdenhout, Zand- voort. Boulevard, naar Bloemendaal aan Zee, waar men een prachtig gezicht had op de zeer woelige zee. Na nog een wijle ver. toefd te hebben aan het restaurant van het bad Velserend, werd de terugtocht aanvaard en arriveerde men om 8 uur weder te Schermerhorn, alwaar in hgt café van der Oord alles voor een gezellige ontvangst in gereedheid was gebracht. De voorzitter sprak zijn vreugde uit over den goed geslaagden dag, ondanks de vele regenbuien. De burgemeester zeide met zeer vee] genoegen het reisje te hebben medege, maakt. Met groote waardeering getuig^ spr. van de goede regeling en hij gaf t, kennen, het volgend jaar weer gaarn* te willen meegaan. Wyien ds. Eilerts de Haan herdacht. Vóór den aanvang van de godsdienst oefening van gistermorgen, de eerste welke hij hier leidde na het overlijden van ds. Eilerts de Haan, wijdde ds. Bloemhoff een hartelijk woord van waardeering aan hetgeen de overledene had beteekend voor de herv. gemeente te Heiloo niet alleen, maar ook voor de grootere gemeenschap. Spreker roemde de gaven van hoofd en hart, die maakten dat ds. Eilerts de Haan allerwege grooten invloed kon uitoefenen. Deze woorden, door de gemeente staande aangehoord, werden gevolgd door eenige oogenblikken van stilte, waarna gemeenschappelijk gezongen werd het vierde couplet van Gezang 196. Nog geen schoolschoonmaker. In het nummer van Zaterdag 21 Aug. staat een berichtje, dat de heer B. Kossen, doodgraver, is benoemd als schoolschoonma ker. Het bericht niet van onzen corres pondent is onjuist. Er heeft nog geen be noeming plaats gehad. Dit is ook niet moge lijk, omdat men zich tot 30 Augustus a.s. kan opgeven. Bovendien is het aantal gega digden niet bekend. Onteigening gronden. Naar we vernemen zal de onteigening van de gronden voor de verbreeding van den rijksstraatweg in deze gemeente op 2 September a.s. voor de rechtbank te Alk maar behandeld worden. Burgemeester benoemd. Bij Kon. besluit van 13 Augustus 1937 is met ingang van 1 September a.s. benoemd tot burgemeester der gemeente Uitgeest: P. van de Ven. Floralia-vergadering. Vrijdagavond werd in de zaal van den heer J. Wester de jaarlijksche ledenverga dering van de huisvlijt- en floraliaver- eeniging gehouden. Het jaarverslag van de penningmees- teresse werd goedgekeurd. Uit dit verslag bleek, dat de geldmiddelen van de ver- eeniging in het afgeloopen jaar zeer sterk waren achteruitgegaan. Op een vraag van den heer Hoogland waarin de oorzaak van deze achteruitgang gelegen was, werd ge antwoord, dat de vereeniging het vorige jaar in de eerste plaats veel benoodigd- heden had aangeschaft. In zooverre kon dus niet van achteruitgang worden ge sproken, daar voor dit geld iets anders was in de plaats gekomen. Daarnaast ech ter was blijkbaar een te groot bedrag be steed aan prijzen, in casu waardebonnen. In verband hiermede wees de voorzitter er op. dat de verhouding tusschen de prij zen voor de afdeelingen huisvlijt en flo- ralia niet goed was. Vorig jaar waren zij gelijk, terwijl toch aan de huisvlijt veel meer moeite en geld wordt besteed dan aan de planten. Daarom werd besloten de prijzen voor huisvlijtartikelen zoo te laten, doch die voor de afdeeling Floralia eenigs zins te verlagen. Als bestuurslid werd de heer Sülzle bij acclamatie herkozen. Voorts moest worden voorzien in de vacature, ontstaan door het vertrek van mej. A. Schouw. Gekozen werd mej. J- Brouwer. Besloten werd, dat de ouderen het vol gende jaar een keuze zullen doen uit de volgende planten: bladbegonia, potchry- sant, bonte tradescantia en Fransche ëeTa' nium. Voor de kinderen viel de keuze op de bonte sedum en een begoniaatje. De tentoonstelling zal op 25, 26 en i' Sept. worden gehouden. Vrijdag 20 Augustus 's namiddags 3 uur kwam de raad dezer gemeente bijeen onder voorzitterschap van den loco-burge meester, wethouder Krom. De heer van: Elten was met kennisgeving afwezig. Een verzoek van de stichting „Het Noordhollandsch Landschap" om subsidie, werd afgewezen. B. en W. deelden mede, dat als gevolg van de gevoerde onderhandelingen be sloten is voor den verbouw der chr. school beschikbaar te stellen 11674,22, ver meerderd met 50 ten behoeve van een tijdelijk schoolgebouw. De eerste raming bedroeg 17739, vermeerderd met rond 950 voor meubilair. Ten einde een. vlotte afdoening van zaken te bevorderen, w-rd de rekening op 2 Augustus schriftelijk aangeboden. Als commissie-leden werden benoemd de heeren K. Oudeman, S. Dekkers en P. Commandeur. Deze zelfde commissie werd ook belast met het onderzoek der rekeningen van het gemeentelijk electriciteitsbedrijf over 1936 en het burgerlijk armbestuur, even eens over het dienstjaar 1936. Vastgesteld werd een verordening op het in dienst nemen van personen op ar beidsovereenkomst naar burgerlijk recht. Goedgekeurd werd een voorstel van B. en W om een geldleening per resto groot 10700, aangegaan met het pensioenfonds van Europeesche burgerlijke ambtenaren in Nederlandsch Indië, te converteeren var.. 4V2 in 3 y, De looptijd dezer lee ning is 14 jaar. B. en W. stelden voor hen te machtigen tot het aangaan van een overeenkomst voor vleeschvernietiging met den vleesch- keuringsdienst in den knng Barsingerhorn en tot het beslissen over de nog te stellen ondergeschikte voorwaarden. Conform be sloten. Noodslachtplaats. Door den heer L. A. Commandeur is verzocht om een noodslachtplaats te mogen oprichten te Heerhugowaard- Noord. B. en W. stelden voor dit verzoek aan hun college ter afdoening in handen te stellen. Aldus werd besloten na eenige discussie van de heeren Tromp en Dekkers met den secretaris. De twee eerstgenoemde heeren waren van oordeel, dat de afdoening van de kwestie bij den raad berustte en niet bij B. en W., zooals uit advies van den in specteur voor de volksgezondheid bleek. De begraafplaats te Veenhuizen. Aangezien het lijkenhuisje op de open bare begraafplaats te Veenhuizen geheel 'n verval is geraakt, stelden B. en W. voor hun een crediet te verleenen van 50. ten einde de hoogst noodzakelijke verbetering gen aan te brengen. Goedgekeurd. Vervoer van personen per auto. Bij Koninklijk besluit zijn regelen ge geven terzake het vervoer van personen per auto en wel per autobus, toerwagen, taxi of huurauto. B. en W. kunnen terzake vergunningen afgeven. Ten einde betrok kenen in staat te stellen tegen de terzake genomen beslissingen in beroep te komen, boden zii een. ontwerp-beroepsverorde- ning ter vaststelling aan. De heer Groenland vroeg of deze rege len van. hooger hand zijn opgelegd en of deze voor alle gemeenten gelijk zijn. De secretaris antwoordde, dat deze over het algemeen gelijkluidend zijn. De raad kon zich met het voorstel ver eenigen. Vermakelijkheidsbelasting. Tot de enkele verordeningen, welke de laatste drie jaar niet gemoderniseerd of geheel vernieuwd zijn, behoort de ver ordening op de vermakelijkheidsbelasting. B. en W. boden thans ter vaststelling een ontwerp-verordening aan. Tevens boden zij aan. een verordening ingevolge art. 122 der gemeentewet, inhoudend een regeling tot afwijking van het bepaalde in de ar tikelen 120 en 121 der gemeentewet (te weten, dat alle inkomsten en uitgaven door den gemeente-ontvanger moeten worden behandeld) ten behoeve van de heffing en invordering der belastin,' op vermakelijk heden. Deze laatste verordening dient om te sanctioneeren dat de invordering ter secre tarie geschiedt. Daar dit punt nog al veel bezwaren met zich meebracht en de raadsleden dit gaarne nog eens nader wilden bestudee- ren, werd het op voorstel van den heer Groenland tot de volgende vergadering verdaagd. Werkverschaffing. B. en W. stelden voor over te gaan tot het dempen, rioleeren, verharden en be planten van enkele slootgedeelten langs den Middenweg (gedeelte gemeentehuis Langereis en gedeelte armenhuis ambts woning geneesheer) met het aanbrengen van de benoodigde afscheidingen. Dit werk zou worden uitgevoerd onder ver plichting voor den aannemer, om werk- loozen in dienst te nemen. De netto-kosten bedragen naar raming 3910,20, af te schrijven in 10 jaar. tot welk bedrag crediet wordt aangevraagd. Ongeveer één vierde -'an deze netto- kosten wordt terug ontvangen van be langhebbende particulieren, hetzij door betaling ineens, hetzij door toepassing der baatbelastingverordening. De heer Commandeur zou willen zien, dat bij dit werkverschaffingsobject het minimum-loon op 0.25 werd gesteld. De secretaris zeide. dat B. en W. in han den houden te bepalen, dat een bepaalde hoeveelheid grond moet worden verwerkt, om aan de 0.25 per uur te komen. 1 De heer Commandeur zeide, dat er voorheen wel eens onrechtvaardig werd uitbetaald. Spr. nam als voorbeeld het oude sportterren, waar de heer Bot het opzicht over had. De secretaris merkte op, dat de heer Bot dit geheel belangeloos deed. Hij had alleen 't belang, dat hij er zelf aan moest betalen. Nadat hierover nog verschillende bemer kingen waren gemaakt, zeide de voorzit ter, dat B. en W. hun best zullen doen, om alles zoo goed en rechtvaardig mogelijk te regelen. Hierna sluiting. Alzijdige harmonische, sportieve oefening om gezond en krachtig te blijven. H. L. O.'diplomal Autotocht ouden van dagen. Vrijdag had de jaarlijksche autotocht met onze oudjes plaats. In twee autobus sen gmg men om half 9 op reis. De heer en mevr. Meindersma en dr. Heringa maakten de reis met hunne auto's mede. e? eerst werd naar Schiphol gereden, waar in het restaurant van de K. L. M. de inwendige mensch werd versterkt. De voorzitter van het comité, de heer J. de spi hier de deelnemers in harte- thïn b^w°°rjllngen toe. Spr. zeide, dat het den twL j maal was' dat hij als leider den tocht medemaakte. Mp^nrip.medegaaij Van C*en beer en mevr. Na een rondleiding over het vliegveld buïies dSi,Undlgeieiding' juist tusschen de buitjes door, werd de tocht voortgezet naar Aalsmeer en de bloemenveiling waar allen hun oogon uitkeken over dif i^us- achtige veilingsgebouw, geheel gevuld met Poldernieuws Bij ae verkiezing van een lid van bet dagelijksch bestuur van de Vereenig»» van Polders en Oningepolderde landen te Bergen, ter voorziening in de vacature ontstaan door aftreding wegens het bere1" ken van de leeftijdsgrens van den heer J. Swaag, is benoemd de heer J. Ranzijn. Gevonden voorwerp®0. Een houder met drie Lipssleutels; oruin geblokte molton deken; geel strooien da meshoedje; wit kinderschoentje; bankbil" jet van 10; bos sleutels; witte molton doek; bruin lederen kinderschoentje; r tentharingen; taschje met foto's; blauwe jongens regenjas; blauw wollen dames- vest; blauw damesbadpaki bruin lederen kindergordel; paar bruine motorhand schoenen; gouden bril; bruine kinder schoenen; zijden parasol; paar donker blauwe sokjes; vulpen; ringetje met steen tjes; bruin lederen damestasch inh. porte- monnaie met geld; blauw badpak me handdoek; wit kinderjasje; bruin vilten- heerenhoed; damestaschje.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 8