Agenda ALKMAARSCHE COURANT. De zomersche dagen zijn voorbij AMSTERDAMSCHE BEURS Vliegveld nabij Alkmaar verzekerd. Alleen nog moeilijkheden van formeelen aard. Herman Johan Robbers f en de lange winteravonden naderen met rassche schreden. Bij den haard zal men behaag'lijk de avonduren door brengen enradio en literatuur verschaffen naast de gezelschapsspelen nuttige en aangename uurtjes. MAAR TOCH eerst grijpt men naar het dagblad, dat eiken avond weer het nieuws brengt van heinde en verre, dat steeds weer een feuilleton-vervolg bevat, dat altijd frisch en altijd nieuw is. Met October begint het derde kwartaal, het echte lees-seizoen. Daarom is het zoo goed, om nü abonné te worden, want tot October ontvangt elke nieuwe kwartaal-abonné de krant GRATIS, d. w. z. de NASSAU-TAX. Tel. 3545 Alkmaar, Woensdag. Naar wij vernemen, zijn de door ons voor het eerst gesignaleerde plannen om nabij Alkmaar met name in de Ber- germeer te komen tot den aanleg van een militair vliegveld, thans in een dus danig stadium gekomen, dat men met vrijwel positieve zekerheid kan aanne men, dat men zeer binnenkort een aan vang zal maken met de uitvoering hier van. Wèl zijn de onderhandelingen tusschen het departement van defensie eenerzijds en de eigenaars van de bedoelde landerijen ander zijds nog niet geheel en al tot een accoord gekomen, doch men schijnt hier te stuiten op eenige moeilijkheden van formeelen aard. Bij notaris v. Riet te Bergen zijn daar omtrent onderhandelingen gevoerd, doch naar men ons ten kantore aldaar mede deelde, zijn de verkoopacten nog geenszins onderteekend, al vermoedt men wel zoo verluidt van andere zijde dat dit slechts een kwestie van eenige dagen is. Inmiddels kan uit een en ander gecon cludeerd worden, dat Alkmaar reeds in 1938 zeer in haar nabijheid een fraai militair vliegveld zal bezitten. Het is de bedoeling, dit terrein aan te leggen, juist tusschen de zwembaden van den heer Pesie en den heer Judell en de werkzaamheden hiertoe zullen in Januari 1938 reeds begonnen worden. Op een en ander komen wij te zijner tijd uitvoerig terug. De overleden letterkundige woonde de laatste jaren in Schoorl. Na een ziekte van eenige maanden is in de Boerhaavekliniek te Amsterdam overleden de 69-jarige romanschrijver Herman Johan Robbers, geboren te Rot terdam en in de laatste jaren woonach tig te Schoorl in huize „De Nollen". De heer Robbers studeerde van 1880 tot 1886 aan het gymnasium te Rotterdam en begaf zich daarna in den boekhandel. In 1905 werd hij redacteur van Else- vier's geïllustreerd maandschrift. In 1908 was hij gedelegeerde der regeering te Berlijn op de conferentie tot herzie ning der Berner-conventie. Zijn voornaamste werken zijn: Een kalverliefde, De verloren Zoon en De vreemde plant (1895), De roman van Bernard Bandt (1898), De bruidstijd van Annie de Boogh (1901), Van stilte en stemming (1905), De roman van een ge zin: 1. De gelukkige familie (1908), 2. Eén voor Eén (1910), Helène Servaes (1914), Sint Elmsvuur (1920), Op hooge golven (1924), De thuisreis (19271, Red ding (1933), de Nederl. litteratuur na 1880 (1922). HET 8 OCTOBERFEEST. Men schrijft ons: Ook de Schoutenstraat gaat voor 8 OctO' ber weer versieren. Bij goed weer is er 's avonds muziek van de versterkte Schoutenstraatband, in nieu we uniformen. Ook buurtvereeniging Forestusstraat zal dit jaar op 8 October weer de buurt versie ren. VERPLAATSING RIJKSVELDWACHTERS Met ingang van 16 September a.s. wordt de rijksveldwachter Th. J. P. Borst, thans te Alkmaar, overgeplaatst naar Obdam, ter wijl met ingang van dienzelfden datum de rijksveldwachter T. Tas van Amsterdam wordt overgeplaatst naar Alkmaar. LYSOL GEDRONKEN. In een oogenblik, waarop hij eenigen tijd alleen was, heeft een vierjarig jongetje van den heer Schouten aan de Ged. Baansloot uti een fleschje lysol gedronken. Direct werd het kind naar een dokter gebracht, die opname in het St. Elisabeth-ziekenhuis noodig achtte. COMMISSIE VOOR DE TUCHTRECHTSPRAAK. De minister van Economische Zaken heeft N. Blokker te Heiloo benoemd tot lid van de commissie voor de crisis-tuchtrechtspraak te Alkmaar. VLIEGEN NAAR TEXEL. Tweemaal per dag, ook in den winter. De luchtlijn van de K.L.M. naar het eiland Texel, welke oorspronkelijk in den aanvang van dezen zomer werd ingesteld ten gerieve van de zomergasten, die op het eiland hun vacantie doorbrachten, is gebleken een der gelijk blijvend succes te zijn, dat in principe besloten is, deze lijn ook in den komenden winter te handhaven. Er zal tweemaal per dag gevlogen worden, echter met dien verstande, dat de avond dienst wordt vervroegd. De bewoners van het eiland Texel vinden de luchtlijn een schitterende gelegenheid, om telkens wanneer ze vlug zichzelf uit hun „splendid isolation" willen verlossen, in den kortst mogelijken tijd de hoofdstad des lands te bereiken. Er zijn natuurlijk andere gele genheden om „den vasten wal" te bereiken, maar geen die zooveel tijd bespaart. Deze omstandigheid heeft de nieuwe luchtlijn bij zonder populair gemaakt en de bezetting van de vliegmachines, ook na het einde van het seizoen, is zoodanig geweest, dat exploi tatie in den winter gewenscht bleek. CARILLONCONCERT. Door den heer van Langen zal Donder dagavond van 8.309.30 uur een carillon concert worden, gegeven. Het programma daarvan luidt als volgt: Preludium, Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Ein Walzer aus Wien (rom.); hoofdrollen Magda Schneider en Wolf Albach-Retty. Toegang voor eiken leeftijd. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Groote dwaasheden (rom.); hoofdrollen Paula Wessely en Rudolf Forster. Toegang boven 18 jaar. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer j Snelheidsduivel (sens.); hoofdrollen Flo- rence Rice en Norman Forster; extra: Plicht vóór alles (sens., Wild-West film), j Toegang boven 14 jaar. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, hoofdnum mer De Jantjes (Holl. film); hoofdrollen Louis Davids en Margie Morris. Toegang boven 14 jaar. Donderdag 16 September. 7.30 uur, Alkmaarsche wielerbaan, trai ningswedstrijd (bij slecht weer Vrijdag avond). 8 uur, in de Kapelkerk, concert vnjz.- herv. zangkoor, ten bate van de restauratie der Groote kerk. „HOLLYWOOD" DE JAS DIE VOLDOET. Alleen SPAANDER Co. HET CONCERT TEN BATE VAN DE RESTAURATIE VAN DE GROOTE KERK. Namens het Vrijz. Herv. Zangkoor wordt ons medegedeeld, dat men het in deze regenachtige dagen niet aandurft het concert morgenavond in den Sted. muziek- tuin te geven. Het zal nu morgenavond om 8 uur in de Kapelkerk plaats vinden. Hedenavond om 8 uur zal in die kerk de slotrepetitie worden gehouden. VOORDAM, ALKMAAR. Gust. Nees. Couperin. Couperin. Haydn. Handel. Winnubst. Oud Ned. lied. Groote ritten speciale tarieven. vingen order de zwemvesten aan te gorden. Het was toen onmogelijk geworden om in den wind te staan, bovendien was er abso luut geen licht, zoodat men niets kon zien. Te 3.57 uur dook midscheeps aan stuur boordzijde de steven op van de „Hai Li". Door volle kracht achteruit te stoomen, werd een aanvaring ter plaatse van de machinekamer voorkomen, doch de botsing greep plaats ter hoogte van ruim H, waar het water met groote massa's binnen stroomde. Toen verdween de „Hai Li" als een schim. In den hevigen regen had daarna weder een aanvaring plaats met de „Gertrude Maersk" en wel zoodanig, dat er gevaar voor de passagiers begon te dreigen, daar de slagzij van de „Van Heutsz' steeds grooter werd. De „Ger trude Maersk" schoof weg en even later strandde de „Van Heutsz" bij wilde zee en ontzettende windkracht. Bij het aanbreken van den dag bleek, dat het schip, waar zich nog vele passagiers op bevonden, gestrand was op Green Island. Langzaam nam de storm in hevigheid af. Het schip bleek in zeer ongunstige positie te verkeeren. Alhoewel de radio beschadigd was, slaagde de marconist er toch in, een hulpsein uit te zenden. Twee veerbooten snelden ter hulp en een daarvan slaagde er op schitterende wijze in, langszij te komen en de overgebleven passagiers over te nemen. Des middags arriveerde de Neder- landsche consul-generaal, de vice-consul en de agent van de K. P. M. De heer Huyer beëindigt zijn rapport met de woorden: „Dit is de beschrijving van de ramp, waartegen wü ons naar beste weten hebben verzet, doch waartegen, gezien de geweldige natuurkrachten, weinig te doen viel", Les Moissoneurs, La Commère, Andantino, Menuet, Heideliedje, Anna Marieke, Ain Boer, Schoon lieveke, Die mei plezant, Daer was een kwezeltje, Het Angelus, Nachtwachterslied, Nürnberger Gesangbuch. VERTROKKEN PERSONEN. K. Ratz, diakones, E.L., van Oudegracht 208 naar Duitschland. A. Mak, werktuig bouwkundig teekenaar, geen, van Kennemer straatweg 22 naar Haarlem. A. M. Visser, kapster, geen, van Nieuwesloot 83 naar Zijpe (N.H.) S. J. van Veen, z.b., R.K., van Po- pelmanslaan 41 naar Hoorn. C. van Scha- gen, z.b., geen, van Houttil 5 naar De Bilt. A. A. Mak, z.b., R.K., van Scharloo la naar Hoorn. A. Ch. Koppen, z.b., N.H., van Westerweg 39 naar Leiden. M. G. W. Mos' tertman, onderwijzeres, R.K., van Oude gracht 204 naar Amersfoort. J. Smit, z.b., R.K., van Laat 39 naar Oudenbosch. N. Hendriks, metselaar, geen, en gezin, van Egelenburgerlaan 7 I naar Amsterdam. J. F. Westerburger, z.b., H.E.L., van Schermer- weg 34 naar Bergen (Nü.) B. J. Nieu- wenburg, winkelchef, N.H., en gez., v. Leegh- waterstr. 33a n. Haarlem. - P. Admiraal, z.b., R.K., van Lindenlaan 115 naar Oudenbosch. Wed. D. de Boer, z.b., N.H., van Juliana- straat 7 naar Amsterdam. W. J. Osinga Geerding, z.b., geen, van Corfstraat 42 naar Purmerend. A. C. Kramer, leerling-ver pleegster, geen, van Kennemerstraatweg 195 naar 's-Gravenhage. W. Bakker, fusten maker, D.G., van Dijk 8a naar Breda. A. van Ham, bedrijfsleider, N.H., en echtg., van Lindenlaan 111 naar Winschoten. J. A. Koster, leerling-verpleegster, R.K., van Lan- gestraat 22 naar 's-Gravenhage. M. C. Lantzius-Kaan, z.b., geen, van Lyceumstraat 7 naar Amsterdam. J. H. Fluijter, z.b., R.K., van Korte Lyceumstraat 4 naar Bergen (L.) R. M. van Mastrigt, z.b., R.K., van Metiusstraat 15 naar Bergen (N.H.) L. Maschhaupt, onderwijzeres, geen, van Wii- Oost Friesch lied. helminalaan 25 naar Amsterdam. G. H. Brabantsch lied. Oud Ned. lied. Oud Vlaamsch. Cath. v. Rennes. DE ROZENKRANS IN 't GULDEN VLIES Men schrijft ons: Zooals reeds gemeld wordt Zondag a.s. in 't Gulden Vlies de duizend enzooveel- ste voorstelling van „De Rozenkrans" ge geven. Het is wel merkwaardig, dat dit stuk, (naar den bekenden roman van Florence Barclay) zoolang repertoire weet te hou den. Met andere stukken gaat het meest al zoo, dat ze in een seizoen een meer of minder groot aantal keeren ten tooneele gebracht worden en daarna in de archie ven van de betreffende tooneelvereeni- ging worden opgeborgen. Voor zoover ons bekend, bestaan er maar twee tooneel- stukken, die al jaren achtereen telkens weer opgevoerd worden, en deze zijn: „Boefje" en „De Rozenkrans". Voor Alkmaar heeft De Rozenkrans zeker wel een record aantal opvoeringen beleefd. Jaren geleden werd het in een schouwburgtent, tijdens de kermis, talloo- ze malen voor het voetlicht gebracht, ter wijl het daarna in 't Gulden Vlies zeker een keer of zeven is opgevoerd en telkens voor een uitverkochte of zoo goed als uit verkochte zaal. Voor de voorstelling van a.s. Zondag wordt reeds druk besproken. De hoofdrollen zijn weer in handen van het echtpaar Molsde Leeuwe, terwijl bovendien Julia Cuypers als gast zal me dewerken. de Bree, kantoorbediende, R.K., van Baan- singel 21 naar Eindhoven. G. Smal, dienst bode, R.K., van Laat 194 naar Obdam. N. D. van den Idsert, z.b., R.K., van 2e Tuin dwarsstraat 15a naar Nijmegen. J. Bol, vryw. N.I.-leger, N.H., van Ridderstraat 17 naar Ned.-Indië. H. J. Damsté, z.b., N.H., van Spoorstraat 55 naar Enkhuizen. J. C. Schram, z.b., H.A.Z.E.A., van Boezemsingel 17 naar Voorschoten. C. H. W. Smit, N.H., bedrijfsleider, en gezin, van Westerweg 82 naar Amsterdam. W. C. Hemels, z.b., R.K., van Lindegracht 21 naar Bergen (N.H.) A. Sleutel, gezelschapsjuffrouw, N.H., van Kennemerstraatweg 36 naar Schagen. C. Blankendaal, z.b., R.K., en echtg., van Mo lenbuurt 7 naar Velsen. H. J. Bartelsman, kantoorbediende, geen, en gezin, N.H., van Julianastraat 7 naar Amsterdam. G. F. Houtenbos, z.b., R.K., van Baanstraat 4a naar NOGMAALS HET HOORNSCHE AUTO-ONGELUK. De heer J. Witte (garagehouder, Bier kade) verzoekt ons nog te willen mede- deelen, dat hy n i e t de chauffeur J. W. is geweest, die met een auto nabij Hoorn tegen een boom gereden is en dat hij ook niet een auto aan de zeven Alkmaarders had verhuurd. Dit in verband met het ge rucht dat daaromtrent in onze stad de ronde doet. STANIOL (zilverpapier) bedrukken wij óók ALKMAARSCHE COURANT, TEL. 3320 Courantenreclame d'ent gemeenschappelijke belangen. De collectieve campagne voor zalm in Amerika is vorig jaar een groot succes geworden; men verkocht 144.000.000 pond meer dan in 1935. Courantenreclame heeft een grooten rol gespeeld bij deze campagne. Dit is slechts één voorbeeld uit de vele collectieve campagnes, die thans in de Vereenigde Staten worden ge lanceerd. Sla-kweekers uit Californië vergroot ten het verbruik van sla met een campagne, vnl. in couranten gevoerd, met een reclame-budget van 250.000; andere kweekers uit dezelf de staat reserveerden 150.000 voor het stimuleeren van den omzet van meloenen. Appelkweekers uit Washington beleg den 150.000 in hun gemeenschappe lijke actie. De kweekers van veen bessen beginnen deze herfst hun 21ste campagne en ook zij concentreeren hun reclame in couranten. Oudenbosch. F. G. P. Nagel, leeraar, R.K., en gezin, van Jan van Scorelkade 32 naar Maartensdijk (U.) L. Stoker, kuiper, N.H., van Ingelandstraat 5 naar Breda. S. Polak- de Rooij, z.b., N.I., van Brouwerstraat 31 naar Amsterdam. H. C. van Donselaar Bastert, G.K., en gezin, geen, van Kennemer straatweg 187 naar Huizen (N.H.) E. A. Koster, z.b., geen, van Paul Krugerstraat 8 naar Amsterdam. H. J. BlokpoeL z.b., geen, van Houttil 12 naar Hilversum. C. G. ter Burg, leerl.-verpleegster, N.H., van Wilhelminalaan 11 naar Schoorl. A. C. J. van Rooijen, kapelaan, R.K., van Verdron- kenoord 76 naar Amsterdam. C. J. Lange- reijs, reclame-teekenaar, N.H., van Laat 219a naar Heiloo (N.H.) J. Ooijevaar, z.b., R.K., van Landstraat 28 naar Oudenbosch. M. J. van den Bosch, z.b., R.K., van Eikelenberg straat 4 naar Nijmegen. M. C. Doffer, R.K., dienstbode, van Eg- monderstraat 10 naar Heiloo. A. de Leij, N.H., z.b., van Julianastraat 32a naar Koog aan ,de Zaan. A. G. Rabeling, R.K., z.b., van Lombardsteeg 17 naar Bergen. J. Koomen, R.K., kapper, van Groot Nieuw- land 18 naar Castricum. T. H. van Eijk, R.K., kellner, van Groenelaantje 4a naar Amsterdam. M. E. Schröder, echtgenoote van Chr. M. Dekker, R.K., van Heul 24 naar Amsterdaih. W. Klafenbeek, R.K., los- werkman, van St. Annastraat 23 naar Am sterdam. C. G. Breed, R.K., zonder be roep, van Nieuwstraat 13 naar Hoorn. E. J. H. Haker, R.K., z.b., van Kennemersingel 21a naar Bergen. E. Brüning, R.K., dienstbode, van Ritsevoort 3 naar Bergen. P. Kos, R.K., z.b., van vaartuig, ligplaats Sandersbuurt naar Amsterdam. A. Hooge- land, R.K., dienstbode, van Kennemerstraat weg 51 naar Heiloo. K. Blokdijk, N.H. zonder beroep, en echtgenoote en dochter, van Nieuwpoortslaan 170 naar Heiloo. J E. Ibink, R.K., chauffeur, van C. W. Bruin visstraat 32 naar Amsterdam. J. C Kogels, R.K., z.b., van Breedstraat 5 naar Bergen (L.) A. M. G. ter Laare, R.K.. bewaarschoolonderwijzeres, van Oudegracht 204 naar Ned. Indië. R. A. M. Grobben R.K., zonder beroep, van Mient 12 naar Utrecht. M. Filmer, R.K., dienstbode, van Kennemerpark 23 naar Heiloo. H, Visser, N.H., z.b., en echtgenoote, van Wes terweg 252 naar Heiloo. W. J. van Ro munde, R.K., zonder beroep, van Wilde manstraat 13 naar Hooge en Lage Zwaluwe, M. Hof, geen, echtgenoote van L. J. M Schumacher, zonder beroep, van Bisschop Bottemanneplein 1 naar Den Helder. F. Caro, .N.H., echtgenoote van H. Bonne, zon der beroep, van Bergerweg 8 naar Putten. A. A. Stuijt, R.K., zonder beroep, van Costerstraat 22 naar Den Helder. J. Win der, N.H., weduwe van J. Hermanides, zonder beroep, en dochter, van P. L. Tak- straat 9 naar Koedijk. J. H. Selie, R.K., winkelbediende, van Heiligland 48 naar Amsterdam. G. M. Hendriks, R.K., dienstbode,, van Grensstraat 16 naar Be verwijk. J. Schermerhorn, geen, melk venter, en echtgenoote en dochter, van Voormeer 23 naar Barsingerhorn. P Korver, R.K., groentenventer, van Drebbel- straat 13 naar Rotterdam. B. P. M. Gene- mans, R.K., kapper, van Nieuwesloot 89 n. 's-Gravenhage. C. Meijering, R.K., z.b., van Bergerweg 2 naar 's-Gravenhage. C. W. Nieuwboer, R.K., dienstbode, van Lan- gestraat 27 naar Bovenkarspel. H. Kuiper, geen, winkeljuffrouw, van Oudegracht 171a naar Harlingen. P. A. de Lijster, geen, opzichter-teekenaar bij den Prov. Water staat, en echtgenoote, van Blaeustraat 29 naar 's-Gravenhage. A. M. Ursem, R.K., huishoudster, van Jan van Scorelkade 27 naar Heerhugowaard. J. C. J. Pameijer, N.H., hulp in de huishouding, van Nassau- laan 25 naar Laren. V. L. S. Henneman, R.K., zonder beroep, van Bierkade 12 naar Bergen. C. M. Schneiders, R.K., zonder beroep, van Houtweg 21 naar Tegelen. A. H. van Dongen, G.K., rijksklerk bij de registratie en domeinen, van Fnidsen 101 naar Amsterdam. A. H. Peet, R.K., z.b., van Kennemersingel 12 naar Amersfoort. B. Brakel, geen, landbouwersknecht, van Burgemeester Palingstraat 13 naar Hoog land. INGEKOMEN PERSONEN. D. Bakker, R.K., z. b., en C. N. Bakker, Ül van Gr°otebroek naar Emma- straat 23. Aafje Schuijt, R.K., wed. v. D. Bart, van Velsen naar Stationsstraat 5. van Woensdag 15 September 1937. OPGAVE VAN NOORÜHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorige laatste k. koers 22,30-45. STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 1934 100»/« 100B/« 4 Ned.-lndië 1934 lOOVa 100'/4 534 Duitschl. '30 m. verkl. 31T/a 321/. BAN K-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank 1551/g 155 Handel Mij. Cert v. 250 180 177 Koloniale Bank153 Va 153'/a Ned. Ind. Handelsbank 155 156 INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 677/ie 66-*/« Calvé Delft Cert89 Nederl. Ford255 255 Philips Gloeil. Gem. Bezit 362'/4 358-9V, Unilever 16P/, 1591/,-£ INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting 57y, 59 Anaconda 36%, 36-t/4 Bethleh. Steel 60'/, 593/s-5/% Cities Service l9/l6 ltó/l8 Kennecott Copper 4013/16 40|-l'/t Republic Steel 221/, 22|-»/M Standard Brands 8l/p Steel comm703/a 69'/,-70 U. S. Leather ö3/, 6'/4 CULTUUR MAATSCH. H. V. A506 498-500 Java Cultuur 210 200 Ned. Ind. Suiker Unie. 147 149 Vorstenlanden 54 541/, Dito actions 24.00 MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr. Perlak Phillips Oil 36W, Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd Rubber i Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadiadi interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembab AMER. SPOORWEGEN. AtchisoD Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific Canadian Pac. §Noteering per 50. x) ex-coupon tbxclaim 'Evdividend. Prolongatie vorige koers y., heden 34 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM, OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Parjjs Brussel (Belga) Zürich Kopenhagen Stockholm Oslo Italië Praag 1247/, 169 1231 170 387Va 401 </4 971/, Wis 3971/,-9 98 387/8 lö»/«-V« 13|-?/18 279V, 2171/4 110 157 275-6 212-3 225-8 111 154 41/»*'/m 1477/, 143 146V»-7 143-1/4 237 305 238 303 301-2 437/g 247/lg 15Ve 82 7'Vi6 44 24-l/s Hf/is 31 7nA« Vorige koers: Heden: 1.81»/i. I.8P/1 8.99'/, 8.991/, 72.85 72.91 6.491/, 6.25 30.50 30.59 41.73 41.74 40.17)4 40.15 46.40 46.3734 45.22)4 45.20 9.5734 6.35 S. van der Veer, geen, inspecteur Ned. Lloyd, en gezin, van Haarlem naar Kenne mersingel 13. B. P. Chr. Timmermans, geen, leeraar, van Wanssum naar Bleekers- kade 11. J. F. Bulens, geen, monteur, en gezin, van Frankrijk naar K. van 't Veer- straat 61inw. E de Wit, R.K., huishoud ster. van Bloemendaal naar Grensstraat 16. K. Schagen, N.H., timmerman, van Nieu we Niedorp naar Spoorstraat 13inw. L. Smit, geen, venter in manufacturen, en ge zin, van Purmerend naar Sint Annastraat 6. C. Valenkamp, N.H., wagenmaker, van Montfoort naar van Houtenkade 22. M« van der Molen, N.H., huishoudster, van Warmenhuizen naar Wagenmakersstraat 8. E. Schut, geen, leerl. verpleegster, van Amsterdam naar Wilhelminalaan 11. Nijman, R.K., dienstbode, van Castricum naar Payglop 2. H. G. J. van de Kamp. geen, bureaubedier.de N.S., en gezin, van Zuilen naar Bergerweg 7, R.' Gol, N.H

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2