SPORT EN WEDSTRIJDEN. Jxuuteel Jiech School Alkmaarsche Boys I De Volewijckers I. Interessante wedstrijden in afdeeling II. TABAK Branden. Glimlachje Alcmaria gaat De leiders in de tweede klasse. naar Oostzaan. De elftallen voor morgen. Zondag a.s., half 3 TWEEDE BLAD 3 kjPH 10, 12, 15 et p. pakje |k OLDENKOTT DE VROUW EN DE ARBEID. Demonstratieve vergadering op 13 November a.s. De Haagsche afdeeling van het „Comité tot bescherming van den arbeid voor de vrouw" hield dezer dagen een geanimeer de vergadering, waaraan afgevaardigden van ongeveer twintig aangesloten ver- eenigingen deelnamen. Er werd o.a. besloten op 13 November a s. een demonstratieve vergadering te houden. De middelen van propaganda voor deze vergadering werden ampel be sproken. BRAND TE NIEUWKUYK. Gisteravond brak door onbekende oor zaak brand uit in de woning van Jef Heu- velinck aan de Peperstraat te Nieuwkuyk. Het perceel, dat met riet was gedekt, was in een oogwenk in een vlammenzee her schapen. De bewoners, vader, moeder en vijf kin deren, konden zich bijtijds in veiligheid stellen. Later op den avond vonden zij te Vlijmen onderdak. Van den inboedel werd niets gered. DE ALKMAARSCHE VONDEL- HERDENKING. „Joseph in Dothan? Vondels treurspel in Het Gulden Vlies. 17 November a.s. zal het 350 jaar ge leden zijn waarop Neerlands groote dichter Joost van den Vondel te Keulen het levenslicht aanschouwde. Toen Vondel 9 jaar was vestigde zijn vader zich in Amsterdam in een kousenzaak en toen in 1608 de vader van Vondel overleed, zette de dichter de zaak met zijn moeder voort. Vondel was van nature een dichter met prachtige natuurlijke gaven, bezield met liefde voor het gemeen. In Amsterdam werd hij de zanger van de rijke en mach tige patriciërs uit die dagen. Toen Vondel in 1610 trouwde, bleek zijn vrouw in staat de zaak zelfstandig te leiden en kon hij zich geheel aan zijn werk wyden. In 1613 leerde hij nog Latijn en in 1625 Grieksch. In 1658 raakte Vondel der mate in financieele moeilijkheden dat de machtige regenten wel zoo goed waren hem tot boekhouder bij de Stadsbank van lèening te benoemen. De man was toen 71 en 10 jaar later was men nog wel zoo welwillend om hem te ontslaan met be houd van zijn salaris. Vondel overleed op 91-jarigen leeftijd te Amsterdam, na een leven dat vol is geweest van den strijd der geestelijke en maatschappelijke stroomin gen van zijn eeuw. Telkenmale, wanneer wij huize „Schoe- beek" te Beverwijk passeeren en een blik werpen op den vijver in den tuin, denken wij aan de dagen waarin. Vondel op dit buitenverblijf bij zijn vriend Joost Beack, omdat hij zich in Amsterdam wegens het schrijven van het treurspel „Palamedes", waarin hij scherp de veroordeeling van Oldenbarneveldt veroordeelt, niet rustig gevoelde. De beginregels van „Palamedes" zijn nog ten volle voor onze dagen geldig: „Die zorgt en waakt, en slaaft, en draaft, en ploegt en zweet, En tot 's lands oorbaar vast en lastig ambt betreedt, En waant de menschen aan zijn vroomheid te verbinden; Die zal zich jammerlijk in 't end bedrogen vinden Van 't wispelturig volk; dat veel te los van hoofd, Genoten dienst vergeet, en leider 't kwaad gelooft. Thans maken de machtigen zich op om Vondel te herdenken, maar ook thans is het nog als in Vondels tijd: „De grooten van geest laat men verkommeren. Frederik van Eeden kreeg een jaargeld toen hij al bijna dood was. Het mooiste moment van de Vondel herdenking is voor ons de complete Vondel-uitgave door H. J. W. Becht te Amsterdam naar een bewerking van den helaas in Maart van dit jaar gestorven dichter, literator en historicus Albert Verweij. Deze prachtuitgave stelt Vondels werk in het bezit van de massa. Om veel Die kogel mag daar niet lig gen, U moet die boven in het net leggen! van Vondels werk te begrijpen is het noo- dig dat men inzicht heeft in den tijd waar in Vondel leefde. Juist daarom leest men Vondel niet, zooals Shakespeare wordt gelezen. Toch verdient Vondel gelezen te worden, omdat hij een dichter was met prachtige natuurlijke gaven. Dit komt ook tot uiting in Josef s klacht uit het vierde bedrijf van „Joseph in Dothan": „Och Duben, gaat uw aanschijn voor mij schuil? Mag mijn gekerm tot God en u niet baten?" Ontzaggelijk veel heeft Vondel aan ons volk geschonken. De greep van. de Akmaarsche Tooneel- vereeniging „Vondel" om het 350ste ge boortejaar van den dichter te gedenken door een opvoering van diens treurspel: „Joseph in Dothan", mag een goede greep genoemd worden. Dit treurspel, dat voor jaren reeds in Bergen als openluchtspel werd opgevoerd kenmerkt zich door veel handeling en door de bekendheid van het daarin ver werkte bijbelverhaal is ook voor den leek de inhoud goed te volgen. Het spel stelt aan de spelers hooge eischen. Onder leiding van den heer Jan Haak man te Bergen en den heer Muris, leeraar aan het Lyceum, hebben de spelers het treurspel ruim een half jaar ingestudeerd. De heer Muris, die in zijn openingswoord de tooneelvereeniging dank bracht voor deze waardige Vondelherdenking, heeft V Natuurlijk moeten wij hier feitelijk steeds beginnen met de eersteklassers, maar in onze inleiding mogen we dezen keer wel eens een uitzondering maken en herinneren aan een wedstrijd, die in onze tweede klasse A gespeeld wordt: D. W. V.West-Frisia. Hoewel we er straks nader op terug komen, moeten we hier even zeggen, dat deze ontmoe ting een zeer belangrijke is; immers, er uit zal misschien kunnen blijken, wie als een serieuze kampioenscandidaat moet worden beschouwd. En nu de eerste klassers. Wanneer we met het Westen beginnen, dan zien we, dat op papier de afdeeling I weinig interes sante wedstrijden belooft, met uitzondering dan van R. F. C.K. F. C. Hoewel op het oogenblik de jonge Rotterdammers een zeer fraaie positie innemen op de ranglijst, ge- looven we, dat deze positie wat geflatteerd is. Welnu, de strijd tegen de Koogers zal kunnen bewijzen, dat we ons vergissen. Maar desondanks meenen we, dat de Rotterdammers heel erg tevreden mogen zijn met een gelijk spel. Wat de overige wedstrijden betreft, kun nen we heel kort zijn. Ieder zal wel willen gelooven, dat Ajax in Rotterdam van het vrü zwakke Excelsior zal winnen. Zoodat de Amsterdammers steviger aan den kop komen te staan. En waar we niet kunnen aannemen, dat D. W. S. zich op eigen veld door Sparta zal laten kloppen, zal dus de onderlinge positie tusschen de twee kam- pioenscandidaten wel dezelfde blijven. V. S. V. krijgt een gotde kans op de zege tegen A. D. O. en D. F. C. moet ook in staat geacht worden, om thuis te kunnen winnen van het niet al te sterke V. U. C. In afdeeling II is het eventjes anders. Daar zijn de clubs zoo tegen elkaar opge wassen, dat er van alles gebeuren kan. Neem bijvoorbeeld Hermes, dat een week geleden Feijenoord het vuur na aan de schenen legde. Ze zal het nu tegen C. V. V. opnemen en de bezoekers kunnen ander maal rekenen op een zware beproeving. Als C. V. V. er met een gelijk spel af komt, mag ze al tevreden zijn Volgens de nieuwste tradities moet Xer- xes weer gelijk spelen en waar de club van Lagendaal naar het Gooi gaat, is er wel kans op een vierde gelijk spel. Het onberekenbare Haarlem moet naar het even onberekenbare H. B. S. en dat be- teekent natuurlijk een spannende wedstrijd, waarbij de bezoekers weliswaar een goede kans hebben op den inzet, maar waarbij het resultaat even goed andersom zou kunnen zijn. Het komt er maar op aan, wie van de twee een gekke bui heeft. Feitelijk is Haar lem weer aan de beurt D. H. C. speelt thuis tegen Blauw-Wit en kan met klein verschil beide puntjes in Delft houden en zeer waarschijnlijk zal Feijenoord hetzelfde doen, waar de tegen partij hier Stormvogels is. Maar in dit laat ste geval moet men rekening houden met een mogelijke verrassing. Het Oosten. In afdeeling IH zal Go ahead een moei lijke wedstrijd te spelen hebben, want de club van Halle gaat op bezoek bij Tubantia, dat een week geleden weliswaar leelijk teleurstelde, maar toch over het algemeen een goeden indruk heeft achtergelaten. Als de Hengeloers in vorm zijn, mag Go ahead tevreden zijn met een gelijk spel. Ongetwijfeld zal Heracles aan den kop blijven, want hoewel ze een uitwedstrijd voor den boeg heeft, is de tegenpartij in dit geval P. E. C. niet zoo gevaarlijk. Er zit dus winst in deze ontmoeting voor de Almeloers. A. G. O. V. V.Hengelo beteekent een vrijwel zekere zege voor de thuisclub en niet te veel gezegd, toen hij voorspelde, dat de uitvoering Vondel waardig zou wezen. De aanwezigen waaronder de deken, de burgemeester en diens echtge- noote, benevens vele geestelijken en intellectueelen hebben vol aandacht het stuk gevolgd. In volle overgave van wat Vondel ook ons nog heeft te zeggen in deze tragedie van verscheurde broederschap, die voor hem een symbool was van de verscheurd heid der christenheid, bestaande uit zonen van één Vader. De regie en de tooneelaan- kleeding was uitstekend verzorgd. De tooneelvereeniging leverde het be wijs, met grooten ernst het stuk te hebben ingestudeerd. De broeders werden juist getypeerd. De toezangen gezongem door een knapenkoor onder leiding van broeder Gomarus, verhojgden den sfeer. Voor leden van den Volksbond zullen nog twee voorstellingen volgen. PREDIKBEURTEN. HEILOO, Nederl. Herv. Evang. Verg., a. d. Kerklaan, v.m. 10 uur, de heer G. C. Molenaar candidaat t. d. H. Dienst, van Arnhem. Nederl. Herv. Kerk, 's avonds 7 uur, ds H. O. Molenaar, van Sint Pancras; Bedie ning v. h. Heilig Avondmaal. AKERSLOOT, 7 uur n.m., ds. v. Mullem. OTERLEEK, 9.30 uur, ds. Boerendonk. EnschedeP. E. C. beteekent precies het zelfde. Het krachtsverschil is in beide ge vallen voldoende, om dat te voorspellen. Iets anders is het met Wageningen Z. A. C„ waar hier misschien de twee zwakste ploegen tegenover elkaar komen. Wellicht dat het op een puntenverdeeling uitdraait. Het Zuiden. Het Zuiden kent dezen keer slechts lastige wedstrijden voor alle ploegen, want er ko men vrijwel gelijkwaardige krachten tegen elkaar uit, als men tenminste ook rekening houdt met de terreinvoordeelen. Zou dat niet het geval zijn, dan zou B. V. V. ongetwijfeld van M. V. V. moeten winnen, maar de Maastrichtsche bodem levert wel eens moeilijkheden op voor de bezoekende clubs. Zoodat een gelijk spel heusch zoo gek niet zou zijn. Hetzelfde is het geval met den wedstrijd LongaN. A. C. Ook hier speelt N. A. C. beter voetbal, maar gewonnen heeft ze nog lang niet. En het derde gelijke spel zou men in Eindhoven kunnen verwachten, waar de club van dien naam Eindhoven ontvangt. Dan is er nog een speciale Limburgsche wedstrijd tusschen Roermond en Juliana, omtrent den uitslag waarvan we liever maar niets zullen voorspellen en tenslotte lijkt alleen de uitslag van de ontmoeting BleiierheideWillem II vrij goed te voor spellen. Dat is vollediee Limburgsche winst! Het Noorden. Rest dan nog het Noorden, waar de aller eerst een historische ontmoeting op het Drogramma zien staan: Velocitas-Be Quick. Hoewel we de thuisclub niet willen onder schatten, gelooven we toch, dat de withem- den het tot een goed einde zullen brengen. VeendamG. V. A. V. is daarom veel belangrijker, omdat het hier gaat tusschen de nummers twee en drie. Het zal moeten blijken, wie van de twee clubs de naaste concurrent voor Be Quick is. Zou Veendam het zijn? In elk geval is het H. S. C. niet, al stjfct deze club ook op de tweede plaats. Mis schien dat ze zich daar nog een tijdie kan handhaven nu ze op bezoek gaat bij het erg zwakke Sneek, maar vroeg of laat duikelt ze wel. AchillesLeeuwarden wordt een Asser zege. Tenminste, zoo'n idee hebben wij, daarbij vertrouwende op de groote vecht lust der Drenten. En misschien kan Hoo- gezand thuis een gelijk spel bevechten te gen het onberekenbare Heerenveen. WEST FRISIA NAAR AMSTERDAM. ALCMARIA NAAR O.S.V. En nu onze tweede klassers, waarbij we beginnen met den wedstrijd tus schen de twee leiders, t.w. D.W.V. en West Frisia. Dat is een zeer belangrijke wedstrijd, omdat de verliezer een trapje lager komt, tenzij natuurlijk de overige clubs verzuimen om van een goede gelegen heid te profiteeren uit wat we gehoord hebben en gezien hebben, zouden we moeten opmaken, dat de Amsterdammers maar over een heel matige ploeg beschikken, die het hoofdzake lijk van enthousiasme moet hebben. Maar erg zeker zijn we van deze conclusie niet. Wij kennen de Amsterdammers nog niet; wij zijn alleen verbaasd over de resultaten van de Enkhuizers, die wij zeker in de onderste regionen hadden thuis verwacht en die nu waarachtig mede aan den kop gaan. Beide clubs zijn drie punten kwijt, waar bij de thuisclub verder nog ongeslagen is. Misschien dat West Frisia ook een gelijk spel weet te bevechten; dat zou misschien voor beide ploegen nog de beste oplossing zijn. i En dan Alcmaria. De Alkmaarders gaan al weer op reis en al weer naar de Zaan. Deze keer wordt een bezoek gebracht aan O.S.V., dat een slechte start had, maar zich geleidelijk herstelde en nu tot goede dingen in staat is. Er wacht Alcmaria dus een zware taak en alles hangt hier af van de vechtlust der withemden. Wordt er met hetzelfde bravour gespeeld als in Wormerveer, dan kan het een boeiende wedstrijd worden en dan mag de thuisclub dubbel en dwars tevreden zijn met een gelijk speL We rekenen natuurlijk op eenzelfde wilskracht bij alle Alcmaria- nen en hopen, dat de ploeg in het verdedi gen even sterk is als een week geleden en dat de voorhoede wat béter is. Waar het elftal onveranderd is gebleven, daar mogen we rekenen op een goede ver dediging. Laten Helderman en Keuris nu eens toonen, dat zij hun plaats dubbel en dwars waard zün. De rest is vanzelfspre kend goed. En de voorhoede? We hopen op beteren voorzetten van Keppel en op vele en snelle voorzetten van Hamstra. En dan op een schotvaardige en vlugge midvoor De Kennemers gaan thuis het Heldersche H.R.C bevechten. Naar wat we van beide clubs gezien hebben, zijn ze gelijkwaardig en zoeken ze hun heil in de kracht der voorhoedes. Wie dus de meeste doelpunten maakt wint. Dat is zoo klaar als een klontje Z.V.V.—de Spartaan en W.F.C.—Z.F.C. zijn twee lastige wedstrijden voor de be trokken clubs. Het zou best kunnen gebeu ren, dat beide wedstrijden in een gelijk spel eindigden. In de tweede klasse B zal H.F.C. thuis probeeren een tweede zege te behalen, waarop een kansje is, nu de tegenpartij H.V.C. is. ZeeburgiaVelox kan door de Amsterdammers gewonnen worden, E.D.O. B.F.C. wordt vrij zeker een Haarlemsche zege, terwijl in de ontmoetingen A.F.C. D.O.S. en R.C.H.Hilversum misschien ook succes is weggelegd voor de thuisclub. Al zal dat succes dan misschien bestaan in een gelijk spel voor wat de Amsterdammers betreft. DE DERDE KLASSERS. Alkmaarsche BoysVolewijckers, de big-match! Een ontmoeting van de de rood-witte Alkmaarders tegen het Noord-Amster- damsche Volewijckers behoort steeds tot één der belangrijke enmooiste gebeur tenissen. Het begon reeds bij het eerste treffen in de kaasstad, tevens de eerste wedstrijd van de geblokten in de derde klasse. Toen kwam het destijds machtige Volewijckers, stond bij de rust met 30 voor. Echter dadelijk na de thee werden de bordjes gedeci deerd verhangen. Nog voor de bezoe kers uit hun „overwinnings-roes" ont waakt waren, was de stand gelijk en kwam het einde met een Alkmaarsche 43 over winning. In den return-wedstrijd waren de Amsterdammers echter op hun qui vive en kregen de kaasmenschen een bittere pil (51) te slikken. Ook een volgend seizoen aan den Wester- weg 'n hernieuwe zege (20), terwijl de return-ontmoeting dank zij een scheids rechterlijke dwaling een puntendeeling opleverde en de Amsterdammers aan een nieuwe nederlaag ontkwamen. En nunu de kaasmenschen het zoo goed doen en de mannen van boven 't Y zoo teleurstellen, zou men aan de hand van bovensaand relaas geneigd zijn zonder meer een Alkmaarsche zege te voorspellen. Niets is echter bedriegelijker!De groen-witten zullen mogelijk met een be zwaard hart naar de kaasstad gaan, maar zij zullen strijden met den moed der wan hoop, wanteen nieuwe nederlaag brengt hen al een heel stuk uit de goede richting, terwijl een overwinning niet alleen herstel beteekent, dochhen dichter bij de lei ders brengt. Rood-witten, dat zegt dus: „Weest op Uw hoede!" We stellen echter vertrouwen in de kaas menschen, omdat dit niet de eerste zware opgaaf zal zijn, die de Boys moeten ver werken. Omdat ook de Boys kunnen „vechten" van de eerste tot de laatste minuut. Daarom verwachten we een hardnekkigen en wellicht boeienden strijd met uiteindelijk een zwaar bevochten Alkmaarsche zege. Alkmaarsche Boys,zet door!Good luck!. Nummer twee van de ranglijst het pittige Helder krijgt bezoek van Assen delft Wel is waar deden de Zaankanters vorigen Zondag tegen 't bezoekende Vole wijckers zeer verdienstelijk wtrk, doch ook de withemden zullen wel op hun qui vive zijn en wé achten hen dan ook in staat te wirnen. Een niet minder belangrijke ontmoeting is die van Zaandijk tegen Succes. Hier »al het aan spanning al evenmin ontbreken en we geven de bezoekende Wieringers kans op een puntendeeling. Hollandia zal zich van de jongste neder laag herstellen zoodat Texel andermaal met ledige handen naar het eiland van dien naam, terugkeert. Bij PurmersteijnA. P. G. S. wegen de ploegen ook tegen elkander op, wellicht dat terrein-voordeel de Purmerenders de meeste winst geeft. In de derde klasse B heeft D. E. C. een vrijen dag enkan zich de leiding zien ontgaan, omdat Bloemendaal op eigen veld van Zandvoort kan winnen, al geven we toe, dat er met de kracht van de Zeekan- ters niet valt te spotten. Kinheim kan zich herstellen, al zal de trip naar Ahrends niet gemakkelijk blijken te zijn. Ook de Zeemeeuwen blijven in dé run ning, nu in eigen huis De Meteoor partij gegeven zal worden. Beverwijk gaat naar S. D. Z. en zal het zeker tot 'n puntendeeling kunnen brengen, terwijl we in het treffen SchotenW.M.S., de thuisclub de meeste kans geven. DE VIERDE KLASSERS. Alkmaar ontvangt Nieuwe-Niedorp. Ook de groen-witte Alkmaarders spelen in eigen omgeving, waartoe het puntlooze Nieuwe Niedorp partij moet worden gege- O.S.V.—Alcmaria (2.30 uur) Alcmaria Keuris Burger Koning Helderman Gerritse de Grand Keppel v. d. Pol Stelma Schaaper Hamstra Alkm. Boys—Volewijckers (2.30 uur) Alkm. Boys v. d. Horst Houtkooper Slikker Brouwer Hartog v. Eerden Goudsblom Pater Schenke Mulders de Grand Scheidsrechter C. H. BosmaC?) Herfst d.Ruiter d.Busser v.d.Hilst Bognetteau Sloof Verkaart Wagenaar Stijger v. d. Winkel Kuijpers Volewijckers AlkmaarN.-Niedorp (2 uur) Alkmaar Mulder Dingerdis Ooms Huiberts Baars Zwart Schoonhoven Kuis v. d. Wissel Kranenburg Koster Scheidsrechter J. Hakhof Alcmaria IIHelder n (2 uur) Alcmaria II Jongmans Wessels Verweel Meijer Scharlewie Rampen Kaptein de Jong Godvliet v. Wieringen v. Overbeek Kgwl<>M<illing gratis. Wordt DONATEUR per jaar f 3, HEER en DAME I 4.—, TRIBUNEPLAATSEN. ven. Ook hier zou men reeds dadelijk ge neigd zijn, een Alkmaarsche zege te voor spellen. We willen dan maar meteen in herin nering brengen, dat de hekkensluiters het er j.1. Zondag bij het pittige Andijk heusch niet zoo slecht hebben afgebracht, getuige de cijfers 10. Trouwens,ons overzichts-blok wijst uit, dat de Niedorpers er van hun neder lagen-reeks, drie met één doelpunt verschil incasseerden. En vroeg of laat, ook voor hen zal wel eens het zonnetje aan den voet balhemel schijnen. Aan de groen-witten echter, er voor te zorgen, dat die hemel nog een Zondag be wolkt blijft, wanteen kaasstedelijke overwinning brengt ook deze Westerweg- bewoners weer sterk in de running, waarbij de kans op herwinning van het verloren terrein niet ondenkbaar is. Groen-witten op uw qu vive dus! Speelt sterker dan in de vorige ontmoeting, het kans,dus het moet! Het leidende Wieringerwaard gaat naar M. F. C. De Medemblikkers zijn er wat uit, doch het zou de leiders toch wel eens een punt kunnen kosten. Belangrijk is de ontmoeting Watervo gelsAndijk. Hier zal het aan spanning niet ontbreken; mogelijk worden de pun ten gedeeld. B. K. C. kan in de running blijven, hoewel het bezoekende D. T. S. geen gemakkelijke tegenstander is. Strandvogels krijgt bezoek van Schagen, waarbij we de gastheeren eenige winst toedenken. In de vierde klasse B zien we den zeer belangrijken' wedstrijd Meervogels-Verkade waarbij het aan spanning niet zal ontbre ken. Indien de koekmenschen niet te veel geschokt zijn door de jongste en eerste ne derlaag, geven we hun kans op eenige winst. En dan zou Q. S. C. weer de leiding kun nen nemen, daar de Wormerveerders Zaanlandia er in eigen omgeving wel on der zullen houden. K. V. V. kan zich afdoende herstellen, nu men bij Westzaan op bezoek gaat, terwijl Uitgeest het in eigen huis tegen Monniken dam wel zal bolwerken. Nu Bergen bij de laatste ontmoeting weer wat teleurstelde, geven we de duinkanters niet veel kans op eenige winst, temeer daar een bezoek gebracht moet worden aan het pittige Zilvermeeuwen. Denken de Bergenaren er soms anders over? We zullen zien. LANGS DE N. H. V. B.-VELDEN. Ook nu weer eenige belangrijke ontmoetingen; o. a. C. S. V. I— O. F. C. I; Zaandijk II—R. C. Z. I; Alkmaar UAlkm. Boys III en Egm. Boys UUrsem I. Lastige trip voor Oudorp I. Er staan weer heel wat interessante wed strijden op het programma, temeer, daar vooral de eerste klasse, alsmede de tweede klasse B, een spannend geheel laten zien en iedere nieuwe Zondag een heel ander beeld kan weergeven. In de eerste klasse A zou Beemster I echter nog even gauw de gelegenheid waar kunnen nemen, om een „uitloop-poging" te doen, omdat in eigen huis gespeeld moet worden tegen K. F. C. IV. Natuurlek zullen ook de Koogers niet stil zitten, doch we geven de Beemsternaren een behoorlijke kans. Van zeer veel belang is, hoe Oudorp I de lastige trip naar Alcmaria IV zal weten op te lossen. Vooral op eigen veld zijn de wit hemden niet voor de poes en we vreezen dan ook, dat de Oudorpers er niet zonder kleerscheuren af zullen komen. Niet minder belangrijk is het treffen C. S. V. T--0 F. C. 1. Beide ploegen het ten juist een misstap o e t b a 1.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 7