Er ging een week voorbij SPORT EN WEDSTRIJDEN. Belangrijke Sinterklaas-wedstrijden Alkmaarsche Boys I Purmersteijn I. Alcmaria's uitstapje naar Amsterdam. Rotterdamsche „derbies". Alcmaria naar De Spartaan. D.W.V.'s eerste nederlaag op komst? Zondag a.a., 2 uur: TWEEDE BLAD Het Rotterdamsch Nieuwsblad publi ceert een foto van een man, die het ongeluk van den prins gezien heeft en een blad uit onze omgeving bracht dezer dagen een afbeelding van de auto waar mee. H. M. de koningin naar het ziekert- huis was gereden. Wij verwachten nu nog een afbeelding van het hondje van den neef van een zuster van een werkster uit het zieken huis, dat voor den hoofdingang stond toen de eerste bloemen bininen gebracht werden. Bij de opening van het nieuwe politie bureau te Bergen, heeft burgemeester Van Reenen dank gebracht voor de gastvrij heid, welke de Alkmaarsche politie tot dusverre verleend heeft bij het opbergen van arrestanten. Het schijnt, dat de arrestanten zelf over die gastvrijheid minder te spreken ge weest zijn. Een vertegenwoordiger uit Krommenie heeft in een Woensdag te Alkmaar gehou den vergadering verklaard, dat hij zich bezorgd maakte over het lot van den klieinen broeder, die van de opbrengst van zijn bedrijf moet leven. Het blijkt bij nadere beschouwing, dat hij geen familie-kwestie ter tafel gebracht heeft, maar dat hij als afgevaardigde op den Noord Hollandschen Bond van Pluim- vee-vereenigingen was verschenen. Een dame uit Alkmaar heeft bij de politie aangifte gedaan, dat zij bij het doen van inkoopen bij Kofa, in de hal van den winkel haar geld en haar rijwielplaatje bij vergissing in een verkeerde fietstasch heeft gedaan en dat de eigenaresse van die tasch dat blijkbaar als haar eigendom be schouwt. Waarschijnlijk heeft deze zich de ad vertentie herinnerd, dat er bij Kofa practische geschenken werden gegeven. In een Maandag te Heiloo gehouden vergadering van „Staatspensionneering" is de stichting van een tehuis aan de orde gesteld. Volgens den verslaggever heeft de heer De Vries daar gezegd, dat hij behoefte had aan een dokter, een predikant en een notaris. Wij beklagen van harte de menschen, die gelijktijdig deze drie functionnarissen noodig blijken te hebben. Volgens het laatste verslag van den politie-rechter heeft Adriaan S. uit Heer- Hugowaard in een café te Barsingerhorn vijftien borrels naar binnen geslagen en daarna tallooze glaasjes kapot geslagen. Waarschijnlijk zou hy niet voor den rechter zijn verschenen als hij die laatste glaasjes ook maar naar binnen had ge slagen. De chauffeur J. A. uit Leeuwarden is door de rechtbank te Assen veroordeeld omdat zekere H. uit Meppel door een uit stekende lading was verwond en daaraan is overleden. Zoo heel uitstekend schijnt de lading dan toch niet geweest te zijn. Een dame in Den Haag had een ring ge stolen en werd in een café door de politie gearresteerd. Tijdens de overbrenging naar het politiebureau zag zij kans den ring in haar mond te steken en door te slikken. In het ziekenhuis werd dadelijk een Röntgenfoto van haar gemaakt waarbij bleek, dat de kostbare ring in de maag zat. Hoe is 't mogelijk! Wij hadden stellig verwacht, dat hij in den schouder of in het linkerbeen zou worden gevonden. „Inbrekers opereeren in het Slachthuis", wordt uit Amersfoort gemeld. Wij vreezen, dat de operaties daar wei nig succes meer zullen hebben. In Amsterdam is een buitenman in een verdacht huis aan het Singel van 1100 beroofd. Men heeft een juffrouw gearres teerd, die verdacht wordt van verduiste ring. Blijkbaar is het huis dus niet de eenige verdachte. In een cantine van de Nederlandsche Dokmaatschappij heeft een onbekende een worst en meer dan honderd doosjes siga retten gestolen. Wij vermoeden, dat het zijn voornemen is om er rookworst van te maken. „Winkeliers, verzuimt niet thans Uw allerlaatste Sint Nicolaas-advertentie te plaatsen," zegt een groot dagblad. Erg bemoedigend voor deze midden standers kunnen we dat niet vinden. „Het fraaie kopwerk heeft ieders aan dacht getrokken," wordt in het voetbal- verslag van den wedstrijd Nederland Luxemburg gezegd. Wy herinneren ons iets dergelijks maar dan heel wat beschaafder uitgedrukt in een kappersadvertentie over de per manent wave te hebben gelezen. „Het was" zoo lezen wij in hetzelfde verslag „beter met 10 H dan met 10 man te spelen." Eenige twijfel waar de halve man zat wordt even later weggenomen door de mededeeling, dat de speler De Boer zoo klein van postuur is. Volgens het verslag van het A. N. P. is er bij dezen wedstrijd een gat in het mid denveld geweest. Wij weten niet hoe diep het was, maar dat lijkt ons vooral voor die kleine voetballertjes buitengewoon gevaarlijk. Op een dergelijk terrein moet men geen interland-wedstrijden laten spelen. In Hillegom zagen voorbijrijdende auto mobilisten Maandagnacht, dat er een hooi berg in brand stond. Volgens het betrokken courantenbericht denkt de politie aan kwaadwilligheid van buitenaf. Wij vermoeden eveneens, dat de hooi berg niet van binnenuit in brand is gesto ken. Een helderziende juffrouw uit Den Haag is tot drie maanden gevangenisstraf ver oordeeld omdat zij een stofzuiger had ver duisterd. Blijkbaar was de verduistering zoo sterk, dat de juffrouw niet helder in haar eigen toekomst heeft künnen kijken. Aan de vakschool voor meisjes te Zutfen werden herhaaldelijk diefstallen gecon stateerd zoodat de hulp van de politie werd ingeroepen. De politie heeft, volgens het verslag, in de kamers van den conciërge twee vracht auto's vol gestolen goederen gevonden. Wij vragen ore met verwondering af hoe de conciërge die vrachtauto's ongemerkt in zijn kamers heeft gekregen. Een inwoner van Kaapstad, die op de rotsen aan het visschen was, zag een wal- visch van 18 Meter lengte. «Hij deed een groot stuk vleesch aan zijn haak en de walvisch slokte het op. De visscher zou het dier binnen gehaald hebben als de lijn van zijn hengel niet was gebroken. Een vertegenwoordiger van een beken den bond van hengelaars uit Londen heeft verklaard, dat nog nimmer van een der gelijke geschiedenis melding is gemaakt. Blijkbaar ziet men daar in een beest van 18 Meter het brutaalste stukje vis- scherslatijn, dat ooit door een hengelaar als waarheid is voorgedragen. Voetbal. Het Sinterklaasprogramma, dat U morgenmiddag voor de oogen getooverd zal worden, biedt zooveel goeds, dat verrassingen welhaast niet kunnen uit blijven. We weten het niet, maar we hebben zoo'n idee, dat vele clubteams nu al met de gedachte rondloopen: we zullen morgen eens toonen, wat we waard zijn. En als ze dat toonen, dan krijgen we Maandag heel wat vreemde uitslagen te noteeren. Wat de eerste klasse betreft, in afdee- ling I schijnt alles in kannen en kruiken te zijn en normaal gesproken, moet hier de dag bijzonder goed worden voor de thuis clubs. Men oordeelde zelf maar: A.D.O.D.F.C., K.F.C.—V.U.C. en Sparta—Excelsior. Natuurlijk moeten de thuisclubs nog wel oppassen, maar het krachtsverschil lijkt ons groot genoeg, om te voorspellen, dat hier tenminste geen Sinterklaasverrassingen op komst zijn. Iets anders is het in afdeeling II. Om te beginnen is daar allereerst de wedstrijd XerxesFeijenoord. Wat zal dat daar een spanning geven in Rotterdam. Feijenoord, dat prachtige kampioenskansen heeft, dat den laatsten keer Haarlem gewoonweg ver pletterde, en Xerxes, dat een elftal heefi, dat tot zeer groote dingen in staat is, en dat bij een eventueele zege ook nog terdege zou meetellen Feyencoord moge in goeden vorm zijn, de club van Lagendaal is dat niet minder en behaalde de laatste weken twee zeer schitterende overwinningen. Wij gelooven, dat Feijenoord met een ge lijk spel tevreden zal mogen zijn. En dan nog het is Sinterklaas. Er zijn meer wedstrijden, die een verras send resultaat kunnen opleveren. Daar is bijvoorbeeld 't GooiH.B.S. De Hagenaars zijn weliswaar heel zwak, maar ook de Hil versummers hebben het goede pad blijk baar verlaten. Twee candidaten dus voor de degradatie Hier is elke uitslag mogelijk en de winnaar mag voorloopig wat vrijer adem halen. Dan is er HaarlemStormvogels. Dat wint Haarlem natuurlijk. Jawel, als Haar lem Haarlem niet was. Het zal d vraag zijn of Haarlem den schrik van Rot terdam te boven is. En het zal de vraag zijn, of Stormvogeis werkelijk een gewillig slachtoffer is. Dit is echter zeker: Haarlem krijgt een prachtige kans op herstel. Maar of ze die kans zal vreten te benutten? C.V.V. moet thuis D.H.C. kunnen klop pen. Want de Delftsche club is van het goede spoor ef en nu van Nellen weg is, schijnt het heelemaal mis te gaan. Rest dan nog Blauw WitH.D.V.S. De thuisclub moet kunnen winnen, maar de Schiedammers hebben de meeste wedstrij den slechts op het nippertje verloren en zijn dus minder zwak dan men vermoedt. Opge past dus, Stadion-menschenl Het Oosten. Heracles begint de tweede helft met een mooien voorsprong op de concurrenten. En ze krijgt bovendien meteen gelegenheid om revanche te nemen voor een onverwachte nederlaag. Z.A.C. komt n.L op bezoek en zal ondervinden, dat de Almeloërs de eerste nederlaag van dit seizoen nog lang niet ver geten zijn. Dat wordt dus een dikke over winning voor Heracles. Go ahead zal echter op den voet blijven volgen, want al wordt er in Hengelo ge speeld, de club van dien naam is niet al te sterk, zoodat een kleine, maar nuttige zege Go ahead te pas kan komen. Enschedé heeft het echter heel wat moei lijker, want ze speelt thuis tegen een con current: Tubantia. Dat beteekent nog meer tegenstand dan normaal in Twentsche ont moetingen. In elk geval zal de uitslag hier wel in de buurt van een gelijk spel liggen. Waarschijnlijk wint A.G.O.V.V. thuis wel van Wageningen en misschien ziet P.E.C. kans om thuis N.E.C te kloppen Het Zuiden. In het Zuiden komen de leiders voor moei lijke puzzels te staan. P.S.V. gaat naar Bleijerheide, dat thuis lang niet voor de poes is en in staat geacht moet worden, om voor een kleine verrassing te zorgen, N.A.C. gaat naar den Bosch, waar B.V.V. haar har tig zal ontvangen en haar misschien een puntje zal afsnoepen, terwijl zelfs een Bos sche zege niet heelemaal uitgesloten is, en Eindhoven speelt thuis tegen Juliana en moet ook nog oppassen, al is haar taak van de drie de gemakkelijkste. Roermond kan thuis van Willem II win nen en de plaatselijke ontmoeting tusschen Noad en Longa levert wellicht een gelijk spel op. Het Noorden. Be Quick zal wel weinig moeite hebben met Leeuwarden, dat op den Esserberg op bezoek komt. Dat worden dus weer twee puntjes voor de kampioenen, die bezig zijn, den titel te prolongeeren. Velocitss heeft echter een veel belang rijker taak te vervullen. Ze moet thuis van Sneek winnen, wil ze wat uit de verdruk king komen. Nu is Sneek wel een club, die door de Groningers te kloppen is, maar toch erg gemakkelijk zal dat niet gaan. Achilles krijgt bezoek van G.V.A.V. en het is een hebbelijkheid van de Assenaren, om juist tegen de stad-Groningers een heel leste partij te spelen. Dat zal G.V.A.V. on dervinden en het zou heelemaal niet zoo gek zijn, als Achilles minstens een puntje thuis hield. Dat Veendam thuis van Heerenveen wint, zal ieder wel zonder meer willen aannemen. Alcmaria trekt morgen naar Amsterdam- Noord, om uit te komen tegen de Spar taan. De withemden komen uit in dezelf de opstelling als tegen Z. F. C. en als de wil om te winnen net zoo heilig is als tegen Z. F. C., dan is een vuiltje aan de lucht. Het eenige wat ons is opgevallen in de opstelling is, dat Gerritse en de Grand van plaats verwisseld hebben. Waarschijnlijk beteekent dat een iets meer aanvallend spel van de withemden omdat de Grand iets meer de voorhoede steunt dan Gerritse. Intusschen kan deze laatste als kanthalf ook een nuttige partij spelen en als hy geen last meer heeft van zijn blessure, dan zal er van dien kant weinig gevaar komen. De Spartaan' staat er niet al te best voor, maar ze heeft een zeer zwaar programma achter den rug en thans komen voor haar de lichtere wedstrijden. Laat echter Alc maria er voor zorgen, dat de Spartaan niet met de puntjes gaat strijken. Het is niet noodig, als de tegenpartij maar niet on derschat wordt. Opgepast dus, Alcmaria. D. W. V. gaat haar eerste nederlaag tegemoet. Dat voorgevoel hebben we. Tot nog toe heeft deze jonge tweede klasser niet over geluk te klagen gehad, maar morgen moet er een bezoek gebracht wor den aan Z. F. C. Als we nagaan, wat beide clubs tegen Alcmaria presteerden, dan meenen we de kracht der Zaar.eche hooger te moeten aanslaan dan die der Amsterdammers en daarom voorspellen we de eerste neder laag van D. W. V. De Kennemers zouden daarvan kunnen profiteeren, als ze tenminste eerst zelf zorgen voor een overwinning. Nu lijkt ons die wel in het verschiet te liggen, want het zwakke Z. V. V. zal wel niet in staat zijn. om voor een verrassing te zorgen. W. F. C.'s kans op de eerste plaats is ook nog niet verkeken, maar dan mag er weinig meer verspeeld worden. Daarom zullen de Wormerveerders wel met eenigen schrik naar Enkhuizen gaan, waar West- Frisia van plan is, om beide punten te bemachtigen. Wel geven we W. F. C. de beste kansen op de zege ,maar erg ver wonderd zouden we niet zijn, als West- Frisia in elk geval een gelijk spel bevocht. H. R. C.'s voorhoede zal morgen wel weer in vorm zijn. O. S. V. komt op be zoek en deze club is zoo zwak, dat zelfs een matig H. R. C. daarvan moet kunnen winnen. In de tweede klasse B. gaat R. C. H. heelemaal naar Amersfoort om H. V. C. te bekampen. Hoewel de tegenstand groot zal zijn. gelooven we toch in een Haarlem- sche zege. Ook Velox kan winnen, want A. F. C is op het oogenV'k niet in staat om voor een verrassing te zorgen. Spannend kan de Haarlemsche ontmoe ting worden tusschen H. F. C. en E. D. O. waarbij de kansen ongeveer gelijk staan. We gelooven niet, daf B. F. C. van Hil versum zal kunnen winnen en- we geloo ven evenmin, dat D. O. S. van Zeeburgia gaat winnen, al is Zeeburgia dit jaar veel zwakker dan voorheen. DE DERDE KLASSERS. De Alkmaarsche Boys ontvangen Purmersteijn enkunnen winnen. Zoo zullen we dan weer eens sinds zes weken de rood-witte kaasmenschen in eigen omgeving in actie kunnen zien. Een periode van afwezigheid, waarin de radio ons van een paar interland-ontmoetingen voorzag en er naast een vrijen Zondag, twee speeldagen werden gebruikt voor het ver werken van een uitwedstrijd. Het zijn juist deze beide uitreizen geweest, die de geblok- ten meer winst hebben gegeven dan men aanvankelijk heeft durven verwachten, n.L het maximum-aantal punten! De situatie is nu zoo geworden: weten de Boys het morgen tegen Purmersteijn tot een overwinning te brengen, dan zullen zij er mede door de zeer lastige uitwedstrijden van de twee grootste concurrenten onge twijfeld heel mooi voor komen te staan. Er is meer! Een zege zou tevens by het afsluiten der eerste helft negen wed strijden een aantal winstpunten van 15 geven, wat naast het ongeslagen record een zeer mooie prestatie te noemen is. En deze zege zou tevens beteekenen een moreele steun voor de nog komende en stellig zware tweede seizoenhelft. Er zijn menschen in de kaasstad, die het bezoekende Purmersteijn nu niet bepaald hoog aanslaan en hier den titel van „het zwakke zusje" meenen te kunnen toepassen. Het moge waar zijn, dat de Purmerenders het slechts tweemaal tot een overwinning wisten te brengen en daarnaast vier neder lagen kregen te accepteeren, het feit echter, dat het grootste aantal nederlagen met slechts een doelpunt verschil kwam, zegt de rood-wit-geblokten: Weest op uw hoede! Begrijpen de Boys deze attentie voldoen de, leggen zij hun zelfde spel van de beide laatste wedstrijden aan den dag, met die zelfde vasthoudendheid in de verdediging en diezelfde hardnekkigheid in den aanval, dan moet het al heel raar loopen, als de punten niet in de kaasstad blijven. Rood-wit geblokten, sluit de :erste sei zoenhelft op goede wijze af. Ge kunt win nen, dus tracht het tot een volledige zege te maken! Boys, play up! De grootste concurrent Helder gaat een bezoek brengen aan Succes en het zou ons geenszins verbazen, indien de withem den opnieuw eenig verlies te boeken kre gen. Ook het bezoek van Zaandijk aan Assen delft beteekent voor de bezoekers geen walk-over. Toch hebben we een idee hoe wel de punten gedeeld kunnen worden dat de Zaandijkers het nog tot een zwaar bevochten zege zullen brengen. Texel gaat een bezoek brengen aan A.P. G.S. en dat beteekent een nieuwe neder laag voor de eilanders. In de derde klasse B is het belangrijkste treffen KinheimBloemendaal. Alleen bij een zege kunnen de Kinheimers nog een woordje blijven meespreken, daar ze dan naast de Bloemendalers komen te staan. De ontmoeting zal zeer spannend Zijn en mo gelijk worden de punten netjes gedeeld. D.E.C. zal dan meteen van de gelegenheid profiteeren, want we geven het op bezoek zijnde Zeemeeuwen niet veel kans. Beverwijk zal het by Ahrends nog niet tot een overwinning hebben gebracht, terwijl Zandvoort met moeite W.M.S. met een ne derlaag naar huis zal zenden. De Meteoor kan S.D.Z. in eigen omgeving kloppen. KUwieUtalliny gratis. DE VIERDE KLASSERS. Alkmaar ontvangt B.K.C. Het groen-witte Alkmaar krijgt bezoek van B.K.C. en hoewel de ontmoeting mo menteel voor de kaasmenschen nu niet be paald belangrijk is, ze doen er toch goed aan, om het toch weer eens tot een over winning te brengen, om dan meteen weer enkele plaatsjes op de ranglijst te kunnen stijgen. Voor de bezoekers daarentegen is de ont moeting van heel wat meer belang. B.K.C. toch deelt met Wieringerwaard en Water vogels de eerste plaats en elk verlies kan ongetwijfeld een achterstand geven. Juist daarom zullen de bezoekers iets zenuwach tiger spelen; een omstandigheid, waarvan de kaasmenschen wel wat kunnen profitee ren. En juist daarom geven we de Westerweg- bewoners morgen een behoorlijke kans op winst. Komaan groen-witten, stelt nu eens niet teleur! Zooals eerder gememoreerd, zal de be langrijkste wedstrijd WieringerwaardWa tervogels veel spanning geven en het is met geen mogelijkheid te zeggen, wie hier win nen zal. Beider prestaties staan nagenoeg gelijk, al heeft alleen de Poldersche aanval iets meer gepresteerd. Dit kon dan ook nu wel eens den doorslag geven, bij een zwaar bevochten zege voor de thuisclub. Andijk zou door een zege op het bezoe kende M.F.C. weer in de running kunnen komen, evenals Schagen, dat bij D.T.S. zou kunnen winnen. Bepaald gemakkelijke slachtoffers zullen de Oudkarspelieren ech ter niet zijn. Nieuwe Niedorp kan van het bezoekende Strandvogels winnen. In de vierde klasse B trekt de ontmoeting Q.S.C.—Verkade de meeste aandacht, daar de twee grootste favorieten tegen elkander in actie komen. Weten de Wormerveerders hier te winnen, dan kon hun pad naar den begeerden titel wel eens geëffend zijn. Na tuurlijk zullen de koekmenschen zicj, ducht verweren, maarstellig aan h* kortste eind trekken. he* K.V.V. zal het bezoekende Meervo wel geheel uitschakelen, omtevens 8613 een mistap der Wormerveerders te Bergen krijgt bezoek van het niet al sterke Uitgeest en als de Bergenaren w 8 eens geducht aanpakken, ligt er eindehit een nieuwe zege in het verschiet. Monnikendam zou tegen Zilvermeeuw eenige winst kunnen boeken, evenals W I? zaan tegen het bezoekende Zaanlandla, LANGS DE N.H.V.B.-VELDEN. Opnieuw een flink programma enkele zeer belangrijke ontmoeting Oudorp I—Zaandijk II en AleJJJ' big-n>at«h rla IV—O.F.C. L De Koedijk I—M.E.V.O. I. Er is weer een flink programma sem®,. gesteld en dat zou in de af werklos» weer een flinke stap voorwaarts kun^L beteekenen, als we tenminste mogen a2 nemen, dat de weersgesteldheden gun|!ï zullen blijven en een plotselinge afkeurt^ geen stagnatie zal teweeg brengen. Enkele zeer belangrijke ontmoeting vallen reeds dadelijk op en we zijn «2 benieuwd, in hoeverre de goede Sint dezen merkwaardigen dag, voor de één S andere verrassing zal weten zorg te drukw In de eerste klasse A is geen enkele wedstrijd van belang bloot. Het leidende O.F.C. I komt een bei zoek brengen aan Alcmaria IV, Hebben ds Oostzaners de punten hard noodig om in de running te blijven, de withemden zijn nog niet geheel veilig en juist daarom zou ds strijd wel eens zeer spannend kunnen rijn We hebben toch een idee, dat de leiders het ook op 't Sportpark in elk geval nog tot een puntendeeling zullen brengen. Oudorp I ontvangt Zaandijk II en allan een overwinning kan de Oudorpers nog wit in de running brengen, maar dan zou- den de Zaandijkers vrywel uitgeschakeld zijn. Juist daarom verwachten we een hari- nekkigen strijd, met mogelijk een punt», deeling. K.F.C. IV zal trachten en wat mogeijft kan gebeuren het bezoekende R.C.2.1 "te kloppen, om zich zelf wat veiliger te sttlfe en de Zaandamsche racers wat vaster op 4t onderste plaats te plakken. Vrone I zou dan tevens van de gelegen heid kunnen profiteeren, om Beemster I met een nederlaag naar huis te zenden. Erg ge. willige slachtoffers zullen de Beemsterai. ren echter niet zijn. Komaan groen-zwarten, zet de tanden nog eens sterker op elkan en tracht u ook iets veiliger te stellen. De tweede klasse B, In Alkmaar en naaste omgeving is natuur lijk het treffen Koedijk I—M.E.V.O. I het gesprek van den dag. Beide ploegen deelen broederlijk, met hetzelfde aantal punten en nagenoeg de zelfde prestaties, de eerste plaats. Nu gast het er maar om, wie voorloopig definitief de leiding zal nemen. Natuurlijk is dat de ploeg, die zegevierend uit den strijd komt, maar het is met geen zekerheid te zeggen wie. Het eerste treffen leverde een benauwde zege (10) voor de Mevoanen op en het is geenszins onmogelijk, dat de Koedijk»! thans met eenzelfde resultaat revanch! nemen van hun ln het Oudorperland ge leden nederlaag. Onze verwachting is ech ter een gelijk spel Alkmaarsche Boys III en Alkmaar II kunnen elkander nagenoeg geheel uitscha kelen, door eveneens de punten te deelen, een resultaat, wat in de lijn der verwach ting ligt. Nu Egmondsche Boys I bezoek van Uit geest II krijgt, zouden de zeekanters zich eindelijk kunnen herstellen, hoewel het Je* middels te laat is. Akersloot I zal het bezoekende D.T.S, il met ledige handen naar huis zenden. In de tweede klwe 0 gaat het leidende Z.V.V. IV een bezoek brengen aan Alcmaria V en alle goeds be doelingen van de withemden ten spijt, rui len ze het nu wel niet tot een overwinning kunnen brengen. De derby Alkmaar IIIAlkmaartchS Boys IV zal de meeste winst opleveren voot de rood-witten. Z.F.C. VI kan in de running blijven, door K.V.V. V at home te slaan, terwijl W.F.C. VI en Zsandijk III met elkander de punten kunnen deelen. De derde klasse F laat twee ontmoetingen zien, die onbelang rijk zijn. Dirkshorn I ontvangt C. S. V. III en ül wel weten te winnen. M. E. V. O. II zal Koedijk II met ledig» handen naar huis zenden. In de vierde klasse D gaat het leidende D. T. S. III naar Aker sloot II en zal wel voor de volle winst zof» dragen. Oudorp II blijft de Oudkarspelieren °P den voet volgen, waartoe Graftdijk II W eigen omgeving geklopt zal worden. Spoorvogels I kan zich tegen het M* zoekende Alkmaar IV, van de jongste n stap herstellen. Schagen IVAlkmaarsche Boys V een puntendeeling kunnen opleveren. UIT HET KATHOLIEKE KAMP- Zooals wy verleden week voorspelden is het A.F.C. inderdaad Zondag JJ- f'e*, met groote cijfers (81) te winnen Z.A.P., waardoor zij haar kans op de b°v ste plaats behield. Doch ook H.S.V. zich niet verrassen en stuurde het ongw^ gen Berdos maar liefst met 70 naar gen terug. Vios herstelde zich danig en eveneens met groote cijfers (6—2) j Geel-Zwart. S.R.C. verraste vriend en V1J door by S.V.W. een gelijk spel (44) werkstelligen. De stand is daardoor geworden: Berdos 7 6 0 H.S.V. 5 5 0 A.F.C. 7 4 2 V.I.O.S. 6 4 1 S.V.W. 7 3 1 Geel-Zwart 8 2 0 S.R.C. 8 0 2 Z.A.P. 8 1 0 Voor morgen zyn zeer 31—18 32—4 23—U 18 22—23 20—28 H-37 1947 12 10 10 9 1 4 2 2 7 1!*— belangrijke wefl

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 6