[KOUC tjM luchtvaart ^Burgerlijke Stand Sport Jngezonden Stukken £aatste Aecicfiten JfuAlicaties WzexAetidit AMSTERDAMSCHE BEURS EERSTE BLAD SCHAGEN Amsterdam krijgt een garnizoen. Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht. 413, kruidenierswinkel: overgegaan aan F. Olbers. Egmond aan Zee: „De Vergulde Valk", Voorstraat 78, hotel, enz.; overgegaan aan H. Dekker. Harenkarspel: M. Klerk, Dirkshom B 37 schilder en behanger; overgegaan aan P Hoeve. Heiloo: de Haan en Klaver, Westerweg C 311, timmermans- en aannemersbedrijf vennootschap ontbonden; bedrijf wordt door P. J. de Haan en M. Klaver ieder voor eigen rekening voortgezet. Oudkarspel: Eerste Onderl. Mij. van Ver zekering tegen diefstal van rijwielen, Dorps straat A 180; bestuurswijziging. Fa. K. W. Möller, A 323, winkel in manu facturen; rechtsvorm gewijzigd. De Rijp: N. Bank, Rechtestraat 38, kap perszaak en sigarenmagazijn; overgegaan aan C. Bank. Schagen: M. Wissekerke, Noord F 36, han del in landbouwwerkt., enz.; overgegaan aan de N.V. Boeke en Huidekoper, gevestigd te Haarlem. Wed. D. Koning, Heerenstraat E 124, goud, zilver en uurwerken; overgegaan aan J. J. Koning. J. Bremer, Regentenstraat D 35, kruide nierswinkel; overgegaan aan M. Komrij. Texel: D. Kievit, Koogerstraat 2, Den Burg, autoverhuur en rep.inr.; overgegaan aan A. Kievit. Hotel ,De Hoop", de Cocksdorp 47; over gegaan aan mej. F. Buijs. G. Duinker Gz., Dorpsstraat 61, den Hoom, bakkersbedrijf; rechtsvorm gewij zigd. Alkmaar: C. v. Etten Zn., Lindegracht 25, bouwbedrijf, rechtsvorm gewijzigd. Opheffingen. Wieringen: M. Geel, Koningstraat 39, autobusondernemer. Bergen: Pension „De Reigershoek", Bree- laan 79. Rectificatie: Alkmaar: C. J. Stikvoort, Achterdam C 5 drijft handel onder den naam: fa. H. B. Stikvoort. HET VLIEGVELD TE BERGEN. Adres aan den raad. Door de afdeeling Bergen van den Alg. Ned. Bouwvakarbeidersbond is aan den ge meenteraal het volgende adres gericht: Na kennisname van de beslissing der Tweede Kamer der Staten-Generaal inzake de begrooting van defensie met als onder deel de stichting van een militair vliegveld te Bergen, verzoeken wij Uw college met den meesten aandrang te willen bevorde ren, dat in de bestekken van dit bouwwerk worde opgenomen een bepaling, waardoor een belangrijk aantal Bergensche bouwvak arbeiders kan worden te werk gesteld. Bekend mag worden geacht, dat in Ber gen een belangrijk aantal goed geschoolde bouwvakarbeiders gevestigd is. Waar het de bedoeling der regeering is, dit werk uit te besteden, mag verwacht worden, dat de arbeidsvoorwaarden, in de landelijke collectieve overeenkomst neerge legd, in de bestekken zullen worden opge nomen. ONZE POSTVLUCHTEN. Het Indië-vliegtuig Oehoe is gisteravond om 19.32 uur op Schiphol geland. De Wielewaal (thuisreis) is te Singapore aangekomen. VLIEGTUIG MAAKT NOODLANDING. Inzittenden kregen geen letsel. Een militair vliegtuig no. 529, dat op weg was van Soesterberg naar Vlissingen, heeft tengevolge van motorstoring een noodlan ding moeten maken op een stuk land in den St. Pieterspolder, nabij de hoeve van den landbouwer de Rijke tusschen de plaats Ier- seke en het station Ierseke. De inzittenden, de sergeant-vliegers Aarts en Dolron, kregen geen letsel. Het vliegtuig is slechts licht beschadigd, doch zal ter plaatse niet kunnen opstijgen, daar het terrein omgeploegd akkerland is. Het zal ter plaatse worden gedemonteerd en dan naar Soesterberg worden overgebracht. ALKMAAR. GEBOREN: Gerda Stijntje, d. van Reinder Dijkstra en Johanna Alida Kelholt. Johannes Petrus, z. van Jan Bos en Geertje Stammes. GETROUWD: Wilhelm Fehres en Antje Bijlsma. Wil lem Jan van de Pol en Magdalena Alida Christina Swart. Johannes Wilhelmus van Warmerdam en Geziena Geertruida Antonia Terra. fc Ingekomen schrijven van den heer J. Schoorl Pz., houdende ontslagname als lid van den Raad wegens particuliere omstandigheden. Betreffende het rapport Eierveiling hekelde de heer v. Erp de wijze van be heer inzake den post debiteuren. Spr. me moreerde dat in October een bedrag te vorderen stond van ruim 1200. Een ernstig beroep deed spreker op B. en W., om de raadsleden de gelegenheid te geven inzage te kunnen nemen van de afwikke ling hieromtrent. De heer de Vries (commissielid) zeide geen nadere mededeelingen hieromtrent te kunnen doen, terwijl de voorzitter meende dat de heer v. Erp zich tamelijk scherp uitsprak ten opzichte van de Eierveiling- commissie. Ook betreffende de lichtbedrijven wenschte de heer v. Erp herzieningen. Spr. vond het vastrechttarief onevenredig hoog ten opzichte van gedeelten der bevol king. Spr. wenschte verlaging en stopzet ting van ieder jaar een 10.000 als retri butie in de gemeentekas. De voorzitter alsmede wethouder Buis kool bestreden de uitlegging van den heer v. Erp, aangezien de uitkeeringen in de begrooting zijn verwerkt. Ophouding zou regelrecht aansturen zijn op noodlijdend heid. Met de stem van den heer v. Erp tegen werden tenslotte ook deze stukken voor kennisgeving aangenomen. Een verslag van de Woningbouwver- eeniging „Schagen" over 1936, met ver zoek om bijdrage van 't verlies a 833.75, lokte van de zijde van de S. D. A. P.- fractie een discussie uit om voor de Wo- ningbouwvereeniging Goed Wonen ook huurverlaging te bevorderen. De tijd kan komen, zoo sprak woordvoerder Bijlsma, dat door het scheppen van scheeve ver houdingen tusschen de beide woning- bouwvereenigingen, straks ook de wonin gen van Goed Wonen zulln worden ont volkt. Na een krachtig betoog van wethouder Buiskool, werd aangetoond dat het feit inzake deze nog niet daar was. Conform het verzoek werd besloten. Aan den heer J. Baas, onderwijzer U. L. O., werd met ingang van 1 Jan. 1938 eervol ontslag verleend wegens vertrek naar Dokkum. Een adres van Kleine Kooplieden, om vaststelling van een steunregeling, hetwelk eigenlijk een taak is van het Armbestuur, werd toch door velen met uitgebreide redevoeringen in bespreking gebracht. Uiteindelijk werd toch ingezien dat de Raad hier geen taak te verrichten had en het verzoek werd voor kennisgeving aan genomen. Een schrijven van de commissie van uitvoering van den Vleeschkeuringsdienst betreffende vaststelling gemeenschappe lijke regeling en overeenkomst aansluiting gemeenten bij den destructor (betreft hier Harenkarspel) werd met hamerslag goed gevonden. Goedgekeurd werd een heffing van 75 opcenten op de gemeentefondsbelasting. Een voorstel inzake renteverlagingen van bestaande geldleeningen werd goed gevonden. In de rondvraag vroeg de heer v. Erp inlichtingen betreffende de gerooide boo- men op de Loet. Hij wenschte bij de be noeming van een klerk op de lichtbedrij ven geen vrouw maar een man. Zoowel devoorzitter als wethouder Buiskool verklaarde dat de meisjes het steeds tot aller voldoening hadden vol bracht. De heer Bijlsma wenschte de brand- stoffentoeslag gebracht te zien van 1. op 1.30. Op aanraden van wethouder Buiskool trok de S. D. A. P.-voorman zijn voorstel in, om straks bij het behandelen der begrooting in het raam van het rap port der begrootingscommissie hierop na der terug te komen. De Raad ging hierna in comité. Waterpolo. D. A. W. I—D. W. R. II. Hedenavond speelt D. A. W. I in de „Overdekte" alhier een polowedstrijd voor de wintercompetitie tegen D. W. R. II (Haarlem). Het zevental is als volgt samengesteld: doel: v. Straaten. achter: Ooyevaar, v. Beek en Groot huizen; voor: Stammes, Mays en Caarls. KENNEMERLAND. De week van 6 tot 11 December ken merkte zich door een vrij grooten aanvoer en behoudens uitzonderingen vlotten handel en hooger prijzen dan de daaraan voorafgaande week. Vorst en sneeuw, hoe weinig ook, geven altijd een ietwat vlug gen handel en na de stille week vooral om St. Nicolaas, komt dat nog beter uit. Bloem kool was in de minderheid. De kool wordt klein en de gebreken treden meer op den voorgrond. De prijzen voor z.g. Ie soort waren 6.508.50 per 100 st. De overige koolsoorten, waarbij groene en gele kool domineerden, waren 1.506.10 per 100 stuks. Boerekool, waarvan ruime aanvoer, maakte een prijs van 2.804.10 per 100 K.g. Spruiten, waarvan vele partijtjes goed gesorteerd, waren in trek en duur; de prij zen waren 1123 per 100 K.g. Prei, waarvan ook een beduidende aanvoer, was niet zóó in trek en bracht het niet hooger dan 2.503.60 per 100 K.g. Andijvie was tot een beperkt kwantum te plaatsen en vele partijtjes „draaiden door" en alleen le soort bracht het niet hooger dan 3.50 4.10 per 100 K.g. Over het restant van den aanvoer valt weinig te zeggen. Vruch ten brachten ongeveer dezelfde prijs op als de vorige week. Alleen prima tafelap pelen als goudreinet en present van Engeland waren 12 cent per Kg. duurder. Uien waren nog 0.500.75 per 100 K.g. duurder dan de vorige week. De overige aanvoer onveranderde prijzen. VERSIERING, VERLICHTING ETC. MET DE BLIJDE GEBEURTENIS. Buitengewoon sympathiek is het idee van het comité, dat een oproep doet voor een vergadering, maar gezien de tijdsom standigheden, zou het dan niet alleen met vlaggen genoeg zijn? Velen worden weer op onkosten gejaagd, want men wil gaarne meedoen, daar ken nen wij wel de gehechtheid aan het Oranje huis voor van de burgers van Alkmaar. Maar het geld Wat denkt men b.v. hiervan: Als de bulletins komen „de Prins gaat naar huis", dat dan heel Alkmaar zoo niet heel Nederland de driekleur uitsteekt uit dankbaarheid dat God onzen Prins spaarde voor zijn gezin, voor ons volk. U, Mijnheer de Redacteur, dankend voor de plaatsruimte. X. Ongecorrigeerd. Regiment luchtdoelartiilerie bont ia de hoofdstad. B. en W. hebben heden by den gemeen teraad een voorstel ingediend om voor het gereed maken van een militair oefenings terrein, groot ongeveer 25 H.A, gelegen in den Riekerpolder, met bijbehooren, een crediet beschikbaar te stellen van 1.200.000 gulden. Verder stellen zij voor in beginsel te be palen, dat dit oefeningsterrein met bijbehoo rende, nog nader aan te wyzen terreinen kosteloos voor militaire doeleinden ter be schikking van het ryk zullen worden gesteld in een nader te bepalen vorm en voor een nader vast te stellen termijn. In de toelichting op dit voorstel deelen B. en W. mede, dat de onderhandelingen welke zij den laatsten tijd met de nilitaire autoriteiten hebben gevoerd om in Amster dam wederom een garnizoen gevestigd te krijgen, tot een gunstig resultaat hebben geleid. Op 4 December hebben zy bericht ontvangen, dat de minister van defensie be sloten heeft het op te richten 2e regiment luchtdoelartillerie in een der kazernes te Amsterdam te legeren, waarmede voor Am sterdam een traditie herleeft. Het ligt in de bedoeling, dat reeds op 15 Juni 1938 het gar nizoen hier wordt gelegd. DIEFSTAL VAN SIERADEN OPGELOST. Snel en doortastend optreden De diefstal van sieraden ter waarde van circa 1000 gulden, ten nadeele van een lo gementhoudster te den Haag, waaromtrent reeds een en ander werd medegedeeld, is binnen 24 uur tot een oplossing gekomen. In samenwerking met de Amsterdamsche politie hebben Haagsche rechercheurs den dader in een logement te Amsterdam gear resteerd en naar den Haag overgebracht. Het is een 27-jarige zwerver, die geregeld in logementen verblijf houdt. De laatste da gen van de vorige week had de man kans gezien sieraden uit een kistje, dat in een kast stond van de kamer, waar de logement houdster slaapt, te stelen en toen hij genoeg kostbaarheden had verzameld, ging hij er van door, zonder een spoor zelfs geen vingerafdrukken achter te laten. De po litie onderzocht het alibi van de in het lo gement verblijf houdende personen en dit alibi bleek juist te zijn. Er restte de politie dus niets anders dan de inmiddels verdwe nen gast op te sporen. Men wist, dat hij veel in Amsterdam vertoefde en toen de recher cheurs de bekende Amsterdamsche logemen ten een onderzoek instelde, vond men hem daar inderdaad. De man ontkende aanvan kelijk pertinent. Föuilleeringen leverden ook niets op, alleen viel op te merken, dat de man betrekkelijk nieuwe kleeren aan had. Confrontatie met juweliers en beambten van banken van leening, zoowel in de hoofdstad als in den Haag, gaf de politie ook geen po sitieve bewijzen en eerst toen de man naar het bewuste logement was gebracht en met de logementhoudster en een gast, die hem reeds als de vermoedelijke dader had aan gewezen, bekende deze zwerver tenslotte den diefstal te hebben gepleegd. Hij deelde mede- de sieraden by juweliers en banken van leening te hebben verkocht en beleend. Het totale bedrag, dat hij ervoor had gekregen, bedroeg nog geen honderd gulden. De sieraden zyn bij de door den dader opgegeven adressen gevonden en in beslag genomen. De zwerver is ingesloten en zal te zijner tijd voor den officier van justitie worden geleid. AUTO GESLIPT BIJ NUNSPEET. Baron van Heemstra, zoon van den commissaris der koningin gewond. Vanmorgen is op den verbindingsweg NunspeetZwolle even buiten Nunspeet een auto-ongeluk gebeurd, waarbij baron van Heemstra, zoon van den commissaris der koningin in de provincie Gelderland, is gewond. Tengevolge van de gladheid van den weg slipte de auto, die geen groote snelheid had, daar ter plaatse juist een bocht is. De wa gen sloeg over den kop en de bestuurder, baron van Heemstra, werd hierby gewond. Hij liep een kaakfractuur op. Een tweede inzittende van den auto kwam met den schrik vrij. Baron van Heemstra is naar het zieken huis „Salem" te Ermelo vervoerd. Dokter van Loon uit Nunspeet verleende de eerste geneeskundige hulp. PLANNEN VOOR EEN GESTROOMLIJND SCHI"'. In 84 uur over den Atlantischen Oceaan. Voor het instituut van scheepsbouwkun dige ingenieurs is gisteravond te Londen een voordracht gehouden, waarin plannen uiteen zijn gezet voor den bouw van een geheel gestroomlijnd schip, dat in 84 uur den Atlantischen Oceaan zou kunnen over steken. Teneinde met het vliegverkeer te kunnen concurreeren, zou het schip der toekomst de reis van Europa naar Amerika moeten kunnen volbrengen in 3 dag, waarvoor een snelheid van 35 tot 37 mijl noodig zou zyn. Ofschoon de reis dan nog 21 uur langer zou duren dan door de lucht, zouden ongetwijfeld velen een snelvarend schip verkiezen boven het vliegtuig, o.a. omdat de kosten van den overtocht geringer zou den zyn, en de reis per schip, vooral bij slecht weer, meer comfort biedt. Het schip zou 405 meter lang moeten worden, hetgeen ongeveer 90 meter langer is dan de Normandië. De bovenbouw zou LEERAAR WISKUNDE OHM. AVONDSCHOOL VOOR LAGER NIJVERHEIDSONDERWIJS. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR, roepen sollicitanten naar de betrekking van 1 eeraar in Wis kunde aan de Gemeentelijke Avondschool voor lager Nijverheidsonderwijs, voors hands voor den verderen duur van cursus 1937-1938 (einde 31 Maart 1938) aantal lessen thans 7 per week, salaris volgens rijksregeling (le klasse). Vereischt is het bezit van de acte Wis kunde L.O. Sollicitatiestukken (adres ongezegeld) in te zenden aan het Ge meente-Bestuur vóór 22 December a.s. Alkmaar, 15 December 1937. Burgemeester en Wethouders voornoemd F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. UITVOERING B- STEUN. Binnenkort zal een aanvang worden ge maakt met de toezending aan de werkloo- zen-ondersteunden ingevolge de steunrege ling van een aanvraagformulier voor: Kleeding, Schoeisel en Dekking. De aanvragen voor dezen steun, die geen verband houdt met de spaarregeling, moeten aan de diverse stempellokalen wor den ingeleverd (zie de aldaar geplaatste mededeeling). De ingediende aanvrage zal zoo spoedig mogelijk worden beoordeeld door de ad ministratie aan de hand van het aantal werkloosheidsweken over 1937. Wordt deze extra-steun toegekend, dan ontvangt men bericht, welke goederen men kan verkrijgen. Zij, die niet in aanmerking komen voor dezen steun ontvangen bericht van afwij zing. Aan het bureau voor Sociale Zaken wor den hierover geen mondelinge mededee lingen gedaan. Verzocht wordt de berichten af te wachten. geheel worden ingesloten door enorme wanden, waarbinnen de temperatuur naar verkiezing zou kunnen worden geregeld. Voor de voortstuwing zouden zes schroe ven moeten dienen, aangedreven door zes turbo-electrische motoren, met een geza menlyk vermogen van 400.000 as.-P. K. NOODWEER OP DE ADRIATISCHE ZEE. De jongste stormen, die boven de Adria- tische Zee hebben gewoed, hebben van de scheepvaart zware offers geëischt. O.a. wordt het motorjacht „Raphael" met 12 man aan boord vermist Een stoomschip, dat naar men meent aan een Grieksche lijn behoorde, werd in zinkenden toestand aan getroffen door een Italiaansche boot, die zelf zoo in nood verkeerde, dat zij geen hulp kon bieden. „Een land van volwassen kinderen". Een lid van de „Fédéral Communications Commission", G. H. Payne, heeft als zijn meening te .kennen gegeven, dat de radio en de film van de inwoners der Vereenigde Staten „volwassen kinderen" maken. Op de tweede nationale conferentie voor opvoed kundige radiouitzendingen verklaarde de heer Payne voorts, dat het gemiddelde radioprogramma bestemd was voor een in telligentie, gelijk aan die van een kind van twaalf jaar. ,Het verstandelijk vermogen van een kind van twaalf is een mooi ding bij een twaalf jarig kind, maar niet bij iemand van der tig. Men moet de radio-industrie beletten de ontwikkeling van den Amerikaanschen geest tegen te gaan. Er is geen geldige reden, waarom een opvoedkundig programma niet onderhoudend genoeg kan worden gemaakt om de groote massa van intelligente men schen aan te trekken". Een 104-jarige. - „Vroeg naar bed, vroeg opstaan, veel lichaamsbeweging en af en toe een oude klare", aldus luidt het ge heim, waaraan mevrouw van Hoorebeek uit Oostende (België) haar hoogen leeftijd toe schrijft. Een dezer dagen heeft zij juist haar honderdvierden verjaardag gezege vierd in een villa aan zee. Bij deze gelegen heid openbaarde zij haar recept voor een lang leven. Dit oudje is in 1833 geboren. Zij trouwde op twingtigjarigen leeftijd met een boer, uit welk huwelijk zeven kinderen voortkwa men, waarvan drie nog in leven zijn. Haar bezoekers stonden verbaasd over haar ge heugen. Zoo vertelde zij, dat zy zich nog goed haar bezoek aan Engeland in 1914 als vluchteling kon herinneren en hoe zy kort daarop, ondanks de Duitsche bezetting, naar Oostende teruggegaan was, daar zy heim wee had gekregen. Mevrouw van Hoorebeek streeft er nu naar de oudste vrouw van België te worden, welke onderscheiding zou worden beloond met een bezoek van den koning der Belgen. Binnen 30 meter van een bran dende straatlantaarn staande be hoeft uw auto binnen bebouwde kommen geen eigen verhchting te voeren! ra'rZn Matige tijdelijk toenemende zuidweste lijke tot noordwestelijke wind; zwaar be wolkt met tijdelijke opklaringen; kans op regen of natte sneeuwbuien; iets kouder. Nog slecht weer in t vooruitzicht. De hooge luchtdruk in het noordwesten nam nog toe, ook in het zuidoosten op den oceaan steeg de luchtdruk. Daartusschen bleef echter de luchtdruk betrekkelijk laag, ver in het westen op den oceaan nadert een nieuwe depressie. De depressie over de Britsche eilanden is bezig op te vullen, het centrum trok nog iets doch zeer weinig oostwaarts. Toch staat vrijwel het geheele waarnemingsgebied nog onder invloed van deze depressie. Op de Britsche eilanden en langs de Fransche westkust waait het krachtig tot stormachtig uit het noordwes ten met gedeeltelijk bewolkte lucht en plaatselijk regen- of sneeuwbuien. Overi gens is de wind meest zwak uit zuidelijke richtingen met in Duitschland veel nevel of mist, overigens plaatselijk regen in het noorden ook sneeuw. In midden-Zweden nam de vorst iets toe, ook in midden- Europa daalde de temperatuur tot onder het vriespunt. Rond het zuidelijk deel van de Oostzee werd 't echter warmer, in oost- Pruisen, Lithauen en Letland verdween de vorst geheel. Voor onze omgeving wordt toene mende en naar noordwest ruimende wind verwacht met afwisselende be wolking en kans op regen of natte sneeuwbuien. De temperatuur zal ver moedelijk iets dalen waarbij zü des nachts plaatselijk tot onder het vries punt kan dalen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 16.18 uur tot 7.33 uur licht op. van Woensdag 15 December 1937. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. laatste k, 2.30-45. STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1934 3 Ned.-Indië 1937 DuitschL '30 m. verkL BANK-1NSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie Calvé Delft Ce-t. NederL Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service General Motors Kennecott Copper R public Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vereen. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific Canadian Pac. §Noteering per 50. Exclaim. *Exdividend. Vorige koers 97»/, 29^/is 152'/, 156 1287, 137 43V18 793/. 275 2777, UI»/. 35»/. §227i» 4Ö>/m l»/is 26 28VW 139/i# 67, 41Vi« 47, 428 155 126'/, 70 83 170 336 3487, 82'/« 28 127is m* 2047. 136 140 149 1037, 3Vi« 1155/s 115'/, 209 282 265»/. 30 167, IQ»/. 64 5% 101 97»/8 297e 152 150 126 137 44»/,.5 797, 2797» 285V, 1437,-1 36 237*-i 41'/w l'/i« -% 247a* 287,-*A 13'3/i.-f 6Vs 42-7i6 4'/, 435i/|-6 157 128 707J 85 170 3461A 361-2 827, 28 12'/,-7» liv, 209'/, 135 150 1037, 3»/i, 117i-8£ 116»/,-7 209-lOj 287 270»/, 29»/, 163/g 107**/, 64 6 x) ex-coupon Prolongatie vorige koers yt, heden pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers: Heden: 1.79'3/u 1.79*»/,, 8.983/. 8.985/» 72.51 72.50 6.10K 6.10)1 30.57 30.56 41.59 41.59 40.12 K 40.10 46.32)4 46.32)4 45.17)4 45.15 9.47 y. New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Zürich Kopenhagen Stockholm Oslo Italië

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3