Aqtnda erwerda bTieman |i Stad en Omgeving. i| Bervoefs Jte* Weec&ecieht Aantal diefstallen opgehelderd. Vier verdachten gearresteerd. Hooiddepöi: H. SUKKEL, Alkmaar Verdronkenoord 119 - Teiet. 4080. DUURT NOG TOT EN MET VRIJDAG 31 DEC. A.S. Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht. EERSTE BLAD Alkmaar, Maandag. De Alkmaarsche politie heeft aan het einde der vorige week een goeden slag kunnen slaan, waardoor een groot aantal diefstallen werd opgehelderd en waarbij vier verdachten werden gearresteerd, deels verdacht van diefstal, deels van heling. Meer dan een maand lang werd onze stad vrijwel dagelijks onveilig gemaakt door een of meer onbekenden, die het voorzien hadden op de bodewagens en stalhouderijen, alsmede op melkkarren. De onbekenden maakten er hun beroep van, om allerlei levensmiddelen e. d. weg te nemen en vooral de goederen, die voor de bodediensten waren gedeponeerd in de bekende stalhouderijen, bleken een zeer welkome buit. Zoo kwamen er regelmatig aangiften bij de politie binnen van de vermissing van diverse pakken boter en margarine, vleesch, kaas, tientallen kilogrammen koffie, 30 pakken boekweitmeel, rollen vet, een 600 sigaren, 24 K.G. regeerings- gehakt en vele andere artikelen. Bovendien werd in deze periode inge broken in de chocoladefabriek van de firma Ringers, waar een baal suiker chocolade ontvreemd werd, terwijl uit een pakhuis gereedschappen in andere handen overgingen. Op heeterdaad! Plotseling kwam er licht in de duis tere zaak. Donderdagavond, toen de rechercheurs zich verdekt hadden opgesteld bij eenige pakhuizen van bodediensten, wist zij een der onbe kenden, een zekeren v. V., op heeter daad te betrappen. v. V. had blijkbaar nog niet genoeg van kleine hoeveelheden levensmiddelen, maar prefereerde dezen keer maar liefst een heel vat natuurboter, dat in een stal houderij bij de Frieschebrug was opge slagen. Onmiddellijk na de arrestatie van v. V. werd een uitgebreid onderzoek ingesteld in diens kosthuis. En met succes! Met groot succes zelfs. vVant niet alleen, dat men hier een groote partij levensmid delen terug vond, verstopt in het hooi in een schuur, maar bovendien kon men een 9-tal levende konijnen in beslag nemen, die afkomstig bleken te zijn van diefstal len in Alkmaar en Koedijk. Toen ging men aan het dreggen in een sloot, die langs de woning loopx. En ziet, al spoedig kwamen er eenige rijwielen en -onderdeelen te voorschijn, al weer af komstig van diefstal in onze stad. Heling. Op dat oogenblik kon de politie over gaan tot nog eenige arrestaties. Want hier moest opzettelijke heling in het spel zijn. En zoo werden de kostbaas van v. M., zekere M. en diens schoonvader D. opgebracht naar het politiebureau, terwijl de politie te Koedijk een zekere W. arresteerde, die mede beirokken bleek te zijn in de diefstallen van v V. Alle vier personen ziin heden in het Huis van Bewaring aih;°r ingesloten. JONGETJE AAN BRANDWONDEN OVERLEDEN. Een 2-jarig jongetje uit de de Bockstraat te den Haag zat gisteren op een stoel voor de kacheL Plotseling verloor hij zijn even wicht. Hij greep zich vast aan het schoor steenkleed en terwijl hij viel stootte hij te gen de koffiekan, die op de kachel stond. Het jongetje kreeg de heete koffie over zich heen. Met ernstige brandwonden aan borst, rug en arm werd hij naar het ziekenhuis aan de Zuidwal overgebracht, waar hij he dennacht is overleden. SLACHTOFFER VAN ONGEVAL OVERLEDEN. De heer J. Kau uit Eist, die gisteravond bij een verkeersongeluk op den Apeldoorn- schen weg ernstig werd gewond, is vanmor gen in het diaconessenhuis te Arnhem, waar heen hij was overgebracht aan de bekomen verwondingen overleden. UITKIJKEN S.V.P.! Gistermiddag is een uit Warmenhuizen afkomstige wielrijder G. op de Paarden markt tegen een verkeerspaal aangereden, waardoor hij een diepe hoofdwonde kreeg. Door dr. Dijkhuizen is de eerste hulp ver leend, waarna hij naar het Centraal Zieken huis is overgebracht. Later kon hij per taxi huiswaarts keerer. DE FEESTPLANNEN IN ALKMAAR. Naar aanleiding van den oproep in de Alkmaarsche bladen heeft op verzoek van den burgemeester een vergadering plaats gehad in café Central, van verschillende buurtvereenigingen onder leiding van den heer P. Termar.t, secretaris van de 8-Oct.- vereeniging. Na geanimeerde besprekingen werd be sloten om bij de blijde gebeurtenis van de a.s. geboorte van een Oranjetelg en door de voortschrijdende verbetering in den toe stand van prins Eernhard, op dien dag aan het feest een rog treffender beteekenis te geven. Het besluit werd tevens genomen om een commissie te benoemen uit alle buurt vereenigingen en het bestuur daarvan wordt dringend verzocht Woensdagavond 3 uur in café Central te komen. ZICH ZELF AANGEMELD. Hedenmorgen heeft de 31-jarige C. R. uit onze strd zich bij de Haagsche politie ge meld. Hij deelde mede in Öctober 1933 in een kapperszaak aan het Oudorperdijkje brand te hebben gesticht om daardoor on rechtmatig in bezit te komen van verzeke ringsgelden. Hem zou, volgens zijn zeggen, een bedrag van 2500 zijn uitgekeerd. De brand ontstond op een Zondsgmiddag, toen alle bewoners afwezig waren. Hoewel de brandweer de brand spoedig meester was, bleek toch het geheele bovenhuis te zijn leeggebrand. R. is ter beschikking van de Alkmaarsche politie gesteld. FAKKELOPTOCHT EN FEESTPLANNEN. De secretaris van het comité, samenge steld ter voorbereiding der feestelijkheden in verband met de geboorte van den Ko ninklijken telg, uit de besturen der Alk maarsche Oranjevereeniging en der Chris telijke Oranjevereeniging onder voorzitter schap van den burgemeester, deelt mede, dat op dien geboortedag een fakkeloptocht zal worden gehouden. Aan vele vereenigin- gen wordt een uitnoodiging toegezonden, doch allicht worden er ettelijke vereenigin- gen voorbijgezien; ook deze echter zijn natuurlijk van ganscher harte welkom. Het ligt in de bedoeling, zoo die geboorte voor 3 uur n.m. bekend wordt gemaakt, dienzelf den avond om 7.45 uur op het Waagplein samen te komen, zoo mogelijk met vaandels en emblemen. Fakkels worden verstrekt door het comité en zijn te verkrijgen aan de brandweerkazerne. Wel worden de deel nemende vereenigingen dringend verzocht zelf voor fakkeldragers zorg te dragen, waartoe veelal de leden zelf bereid zullen zijn. Per 8 man wordt op 2 fakkels gere kend. Bij vertrek van het Waagplein zal aldaar een vreugde-vuur worden ontstoken terwijl op het carillon der Waagtoren vaderland- sche liederen zullen worden gespeeld. De tocht zal circa 1 uur duren en eindigen op de Nieuwlandersingel, alwaar aan de zijde van het Kennemerpark wederom een vuur zal wor_en aangestoken. Men geve zich zoo spoedig mogelijk op bij den heer D. G. G. Margadant, Cabeljau- straat 2, met opgave van het vermoedelijke aantal deelnemende leden. Mocht de geboorte na 3 uur n.m. bekend worden, dan zal gemelde fakkeloptocht den daarop volgenden dag plaats vinden en evenzoo, indien de geboortedag een Zondag is. Reeds zijn de buurtvereenigingen door den heer Termaat, die namens de 8-October- vereeniging deel uitmaakt van het voor noemde comité, samengeroepen. Een op wekking aan de burgerij om te vlaggen k?-1 zeker wel, als overbodig, achterwege blijven. Aan de schoolkinderen zullen dien dag beschuiten met muisjes worden gegeven. Vcor het smeren der beschuiten enz. wor de hulp ingeroepen van de oudercommis- sie's en bereidwillige moeders. Daartoe stelle men zich in verbinding met het hoofd der betrokken schooL Het comité rekent op aller medewerking OPBRENGST BLOEMEND... De opbrengst van den bloemendag, welke Zaterdag j.L werd gehouden ten bate van „Ver. tot Bev. v. d. Gez. in de Graf. Vakken in Nederland" bedroeg 175,13*4. KERSTWIJDINGSDIENSi Zooals elders in dit nummer blijkt, zal Woensdag 22 Dec. 's avonds 8.15 uur in de Doopsgezinde kerk een Kerstwijdingsdienst worden gehouden met medewerking van koor en solisten. In de kunstzaal van den heer Boender maker te Bergen, tot 3 Januari dagelijks van 104 uur tentoonstelling van schilde rijen. Oudegracht 24, vogeltentoonstelling, tot en met 21 December. Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Truxa (rom.-sens.); hoofdrollen La Jana, Hannes Stalzer en Rud Klein Rogge. Toegang bo ven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, tot en met Woensdag hoofdnummer Het groene licht (detect.); hoofdrollen Eroll Flynn en Anita Louise. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, nalf 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Tarzan's verdere avonturen; hoofdrol Johnny Weismuller. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De goede aarde (rom.-real.), hoofdrollen Paul Muni en Luise Rainer. Toegang boven 14 jaar. (Geprolongeerd). Woensdagmiddag, half 3, matinee. Maandag 20 December. Concert in de Kapelkerk; cello, orgel, declamatie, dameskoor. Dinsdag 21 December. 2.30 uur, 't Gulden Vlies, Kerstmiddag Ned. Vereen, van Huisvrouwen. Woensdag 22 December. 8.15 uur, "lem. kerk, opvoering Kerstspel door den V.C.J.B. 8.15 uur, doopsgez. kerk, Kerstwijdings dienst m. m. v. doopsgez. zangkoor. 7.30 uur, café Kamsteeg te Stompetoren, uitvoering gymn.vereen. Voorwaarts. Wat drinken wij erbij? Wat zult ge schen ken op Uw Bridge avond jes? Vraagt on ze Prijscourant. Die biedt U keuze te over! - Eenige onzer specialiteiten: Sherry Fino.'n karaktervolle urijn (droog) p fl-1-75 St. Christo ly, 'n uitstekende grocwijn 0.90 Marasquinper fL 1.90 150 Zeer oude Jenever Prima P- L* 3-25 Markiza, Indische Vruchtenlimonade 120 hoede zich voor overdrijving. Het „babbel tje" ligt hem nog lang niet; daarvoor is hij nog veel te jong. Dat hij succes had, spreekt welhaast vanzelf. Bepaald verrassend was het werk van Carla Diana, de xylofoniste, die met haar instrument een daverend succes oogstte, dat zeer verdiend was. En tenslotte waren er drie acrobaten, The Jongly's, die hun acro batische nummers uitstekend afwerkten en vooral op dezen turnavond enorm veel suc ces hadden. Het geheel was een zeer vlotte avond, en het bal onder leiding van The Rambling Serenaders sloot zich geheel aan bij alles, wat er reeds te geniéten was geweest. De Halter-feestavond was goed, was ge zellig! DIERENBESCHERMIN Sinds eenige dagen zwerft in de omge- j ving van het bureau Alkm. Courant een mooie zwarte hond. Kenteekenen: middel matige groote reu bruine vlekken korte staart 1 jaar oud type Dob- bermann. Eigenaar of liefhebbers kunnen zich ver voegen tusschen 6 <4—7 <4 uur bij den heer C. Verwer, inspecteur dierenbescherming, Baanstraat te Alkmaar. De eigenaars van veeauto's worden er nogmaals aan herinnerd dat de keuring der veeauto's door de Ned. Vereen, t. b. v. Die ren de 2den en 4den Maandag van de maand voor Alkmaar en omgeving plaats heeft op de Paardenmarkt te Alkmaar. Men denke er om dat de auto's 1 Jan. 1838 aan de bepalingen moeten voldoen. DE HALTER-FEESTAVOND. Een geheel bezette Harmonie-zaal heeft Zaterdagavond het jaar lij ksche Halterfeest gevierd op een wijze, die niets te wenschen overliet. Het bestuur had een klein gezel schap artisten geëngageerd, die hier in Alk maar op een enkele uitzondering na, nog niet bekend waren, maar het heeft met deze keuze een zeer gelukkige greep gedaan. Im mers, het geheele programma sloeg enorm in en bovendien was de kwaliteit zeer goed te noemen. Bekend was het duo Leo en Henk, dat dezen zomer tijdens de kermis reeds was opgetreden. Dit duo had eenige zeer ge slaagde nummers, waarvan de „begrafenis" ongetwijfeld het hoogtepunt vormde. Het duo was goed ingespeeld en de zang was zeer welluidend, terwijl de stemmen el kaar goed aanvulden. Hun conference was minder goed en als de heeren één wenk willen accepteeren, la ten ze dan de stotterscéne óf geheel laten vervallen, óf haar tot de helft terugbrengen en dan nog het geheel grondig herzien. Ove rigens was alles in orde. Er was nog een zanger: de jeugdige John ny Pims, die een jaar geleden in le serie „Amateurs zetten hun beste beentje voor" van de Vara plotseling ontdekt werd. De knaap heeft een goede stem, maar.... hy ACTIE TOT VERLAGING VAN DE ELECTRICITEITSTARIEVEN. Een dezer dagen kwam alhier een twee honderdtal afgevaardigden van 60 afdeelin- gen in Noordholland van de drie landelijke middenstandsbonden, op uitnoodiging van de commissie uit de drie middenstandsbon den tot verlaging van de electriciteitstarie- ven in Noordholland, bijeen. 1 Na een inleiding door den heer ir. K. H. Haga werd besloten een intensieve actie te ontwikkelen, om te komen tot een meer re delijken prijs voor den electrischen stroom voor den handeldrij venden en industrieelen middenstand. Aan alle afdeelingen van de drie midden standsbonden zullen nadere schriftelijke voorstellen door de commissie worden toe gezonden, welke daarna een punt van be spreking in de ledenvergadering kunnen uit- maken. De commissie blijft echter in deze actie de algeheele leiding behouden en zal zich te vens belasten met de uitvoering van de uit deze actie voortspruitende werkzaamheden. LEVERINGSVOORWAARDEN. Winkeliers, die in aanmerking wenschen te komen voor de levering van kleeding, dekking en schoeisel ten behoeve van de werkloozen, kunnen de voorwaarden dezer levering verkrijgen aan de Secretarie, afd. financiën-inkoop op Woensdag 22 December 1937 des namiddags van 2 tot 4 uur. AFD. ALKMAAR VAN DE NEDERL. VEREENIGING VAN POSTZEGEL VERZAMELAARS. Dezer dagen hield de Afd. Alkmaar van de Nederl. Vereeniging van Postzegelver zamelaars een ledenvergadering in Hotel de Nachtegaal. De voorzitter, dr. N. Louis, opende ,de vergadering met een woord van hartelijk welkom. De notulen der vorige vergadering werden onder dankzegging aan den samensteller ongewijzigd goedgekeurd. Van het Hoofdbestuur was een schrijven ingekomen, waarin erop gewezen werd, dat leden, die naar een andere plaats verhuizen, zich laten inschrijven door den secretaris dier afdeeling. Van de vereeniging Nederland-Balticum was de mededeeling ontvangen, dat in het a.s voorjaar in den Haag een tentoonstelling zal worden gehouden. De secretaris, de heer J. Boom, verklaarde zich bereid alle inlich tingen te verstrekken voor het eventueel in zenden van zegels. Voorts deelde de secretaris mede, dat het aantal rond zendingen der Nederl. Vereeni ging verdubbeld zal worden. Hierop volgde de ballotage van eenige candidaat-leden. Na behandeling van huishoudelijke zaken deelde de voorzitter mede, dat de leden in het vervolg voor nieuwe uitgaven der Ne- deilsndsche Koloniën zich bijtijds moeten wenden tot den penningmeester, den heer G. Schoonewil, Geestersingel 19, met op gave van het gewenschte aantal onder bij voeging van het ver^chu'digde bedrag. Daar gebleken is, dat er een misverstand bestond omtrent de juiste data der clubavonden, zullen voortaan convocaties worden toege zonden. De eerstvolgende avond zal in ver band met de Kerstdagen gehouden worden op Maandag 3 Januari a.s. in Hotel de Nachtegaal. Tijdens de rondvraag werd het houden eener tentoonstelling in 1938 ter sprake ge bracht. Het best.iur zal zich hierover be raden en binnenkort mededeelingen hier over verstrekken. Niets meer aan de orde zijnde wenschte de voorziter de leden prettige feestdagen en sloot de vergadering, waarna een druk ge bruik wordt gemaakt van het onderling ruilen. WATERSCHAPSBENOEMINGEN. Bij K. B. zijn benoemd in de provincie Noordholland met ingang van 2 Januari 1938, tot dijkgraaf van het hoogheem raadschap Noordhollands Noorderkwar tier, C. Wijdenes Spaans te Anna-Pau- lowna, uiterlijk tot het einde van het zit tingsjaar waarin hij 70 jaar zal zijn ge worden; tot dijkgraaf van den polder Waal en Burg op Texel, K. W. Roeper, te Texel; met ingang van 2 Januari 1938; tot dijk graaf van het Ambacht van Westfriesland, genaamd de Vier Noorder Koggen S. Zijp Jz., te Abbekerk, uiterlijk tot het einde van hei zittirgsjaar waarin hij 70 jaar zal zijn geworden; met ingang van 2 Januari 1938, tot heemraad van het Ambacht van West- Friesland, genaamd de Vier Noorder Kog gen. vanwege de Msdemblikker Kogge, K. Kuiper, te Oost woud en J. Wit Jbz. te Hauwrt Rot idem vanwege d Hoogwouden Kogge, P. Donker Jnzn., te Hoogwoud; met ingang van. 2 Januari 1938. ot heemraad van het Ambacht van West- Frieslaw", gekaamd Geestmerambacht, J. de Groot, te Warmenhuizen; met in«arg van 2 Januari 1938 tot hoog heemraad van Hoogheemraadschap Noordbringnds Nooed^kwartier. N. Dek ker, te Obdam en P. Groot te Andijk. VERGADERING „VOLKSHUISVESTING". In café „Central". De vereeniging „Volkshuisvesting" hield Vrijdag haar algemeene ledenvergadering in café „Central". De voorzitter, de heer P. A. de Lange, opende de vergadering met een kort woord. Notulen en jaarverslag werden hierna goedgekeurd. Aan het jaarverslag ontleenen wy: Het overlijden van notaris P. J. C. van Toor- nenburgh, die zoovele jaren de belangen der vereeniging heeft gediend, werd in de herinnering teruggeroepen. De vereeniging bezit de volgende eigen dommen: Groep 1, 40 woningen aan de Uitenbosch straat N.-zijde; II 40 woningen aan de Uitenboschstraat Zuidzijde en zijstraten; in. 32 woningen aan het Zeglis, de De Ruyterstraat en de Trompstraat; IV. 30 een-woon-kamer-woningen aan de Vis- scherslaan, Zocherstraat en 2e Landdwars- straat; V. 96 woningen aan de Eikelen bergstraat, Boomkamostraat en de tus- schenstraten, Tuin-, Hulst-, Schagen- en Grensstraat; VI. 47 woningen aan de le en 2e Landdwarsstraat; VII, 44 (45) woningen in het Tehuis voor ouden van dagen Karenhuis aan de Krelagestraat; VIII. 79 woningen aan de Boomkamp- en W. C. Rruinvis«traat met tussehenstraten, Lelie-, Aster-, Anjelier- en Dahliastraat; IX, 30 woningen aan de Uitenboschstraat en le en 2e Kanaalstraat; X. 26 woningen aan de Uitenboschstraat. Totaal 464 woningen. Behalve voormelde woningen, is de ver eeniging nog in het bezit van een drietal oude, voor afbraak bestemde woningen, gele «en aan de Zocherstraat en de Hoe ver kade. Deze stonden reeds op een gedeelte van het destijds van de gemeente aangekochte terrein, waarop een deel van Groep IV ge bouwd is. Huurderving wegens onverhuurd zyn, is ingevolge de aanvankelijk in het jaarver slag nog steeds verschernte crisis niet ^anverdubbeld: namelijk van 1764.25 ot 3679.70 gestegen! Deze huur derving is in hoofdzaak geleden in de groepen V en VII (Karenhuis) en wel voor 2215.85. resp. 927.25! Groep V zijn de minst-gew'lde woningen Eikeienbergstraat. Groep VII zijn de wo ningen in het Karenhuis. Leek het er eind September op dat voor gr. V het leed geleden was, kort daarna kwam er weer een onrustbarend aantal mutaties, zoodat het jaar al niet veel beter sloot, dan het begonnen was. Leeg-staande woningen waren er op het eind van het verslagjaar 5 gewone en 5 twee-kamer woningen in het Karenhuis. Totaal werd aan huur ontvangen 110 396 (vorig jaar 112.577). In den loop van het jaar werden 76 woningen door nieuwe huurders betrokken. Aan onderhoud werd besteed totaal 15.771. De exploitatie der groepen I. II en III (totaal 112 woningen) geschiedt voor eigen rekening en risico. Het jaar 1936 sluit voor groen I met een voordeelig saldo van 2552.31. voor groen TT idem 2233.43, voor groen ITI, dem 1630.22. De exploitatie der groepen IV, V, VI en VII (totaal 217 woningen) geschiedt met bijpassing door Rijk en Gemeente van eventueele tekorten, tot daarvoor gestelde maxima. Blijkens de verlies- en winstrekening Zwakke tot matige noordoostelijke tot zuidoostelijke wind; nevelig tot zwaar be wolkt; aanvankelijk weinig of geen neer slag; temperatuur om het vriespunt tot lichte vorst des nachts; overdag tempera tuur om het vriespunt. Vannacht nog vont De depressiekern, welke Zaterdagmorgen nog over onze omgeving lag, vulde op m het gebied van hoogen luchtdruk over Scandinavië breidde zich ook over onze om geving uit, doch in noord-Scandinavië nam het aanzienlijk in beteekenis af. Op den oceaan naderde uit het westen een diepe depressie, waarvan het centrum thans be westen Ierland ligt. Ook in oost-Europa bleef de luchtdruk betrekkelijk laag. In Scandinavië waaien zwakke winden, met meest betrokken 'ucht en plaatselijk zeer strenge vorst. Ook op het oosten van de Britsche eilanden en in onze omgeving heerscht hetzelfde weertype, echter veelal nevel, hier is de temperatuur meest met even onder het vriespunt. Het westen van de Britsche eilanden staat echter reeds onder invloed van de depressie op den oceaan. Er waaien krachtige zuidoostelijke winden met regen en temperatuur tusschen vijf en tien graden Celsius. In Frankrijk, midden-Europa en Duitschland is het stil weer met nevelig tot zwaar bewolkte lucht en temperaturen even onder nul, alleen in noord-Duitschland ligt een gebied, waar de temperatuur tot boven het vriespunt steeg, hier valt plaatselijk nog lichte sneeuw. In het Oostzeegebied waaien matige noorde lijke winden, met plaatselijk veelal sneeuw. Het Alpenstation Jungfraujoch meldt sneeuw en mist, met matigen noordweste lijken wind en een temperatuur van 23 graden Celsius onder nuL Voor onze omgeving wordt tot zuid oost ruimende wind verwacht met ne velig tot zwaar bewolkte lucht en aan vankelijk weinig of geen neerslag. Voor vannacht wordt nog vorst verwacht, morgen overdag temperatuur om het vriespunt. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 16.18 uur tot 7.37 uur licht op. sluit het boekjaar 1936 voor groep IV met een nadeelig saldo van 1003.03; voor groep V. idem 12.089.56; voor groep VI. idem 7420.99; voor groep VII. idem 8415 05. gevende een totaal nadeelig saldo voor 217 woningen van 28.928.63 of per woning 133.31 per jaar, dat is gem. 2.56 per wo ning per week. De periodiek aftredende commissaris, de heer J. van Reijendam, werd bij acclamatie herkozen. De voorzitter, de heer P. A. de Lange, die als bestuurslid moest aftreden, werd bij acclamatie herkozen. De heer F. Ringers dankte den voorzit ter voor zijn bereidwilligheid, om deze functie te blijven vervullen. Na rondvraag volgde sluiting. ONS DRUKWERK ziet er ALTIJD goed uit! DRUKKERIJ COSTER ALKMAARSCHE COURANT. TEL. 3320

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2