ROOK TRiUMPH Agenda J.B.Köster DE BESTE lCENT SIGARET I Bel op 2670 N.V. DE ALKMAARSCHE WASSCHERIJ, Westerweg Stad en Omgeving i| Jkoviitciaai Tlieuws (jemeentecaden Weec&ecicht Macktêecichten U geniet toch ook van de voordeelen die onze WAARDEBONS U geven? 10 korting kunt U er me* besparen op al Uw toe komstige uitgaven aan Heeren- en Jongenskleeding. 10 korting èn nog WAARBORG-kleeding bovendien! Elke gulden is er één. En U kunt heel wat guldens sparen met WAARDEBONS van LANGESTRAAT 22. Magdalenenstraat 11 (Köster's Volkszaak). HOORN ISNEEUWWITTE WASCH. MINIMUM SLIJTAGE. HEILOO LANGENDIJK UITGEEST ZUID- EN NOORDSCHERMER WIERINGEN ZIJPE BROEK OP LANGENDIJK EGMOND A. D. HOEF Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht Alkmaar, Zaterdag. DIEFSTAL TE HENSBROEK. Toen Donderdagavond de manufacturier de heer J. O. bij één zijner klanten vandaan kwam, ontdekte hij, dat zijn koffer met inhoud, die een flinke waarde vertegen' woordigde, was verdwenen. Een direct daarop ingesteld onderzoek heeft echter nog geen resultaat gehad. WERK OPGEDRAGEN. Aan den laagsten inschrijver, den heer A. Verberne alhier, is opgedragen het ma ken van zusterkamers, enz., in het zuster huis van het Centraal ziekenhuis te dezer stede. Mr. W. STAP t Mr. W. Stap, sedert 1907 directeur van de Hypotheekbank Noord Hollandsch Grondcrediet, is hedenmorgen ongeveer half tien te zijnen kantore door een hart verlamming plotseling overleden. Men begrijpt welke ontsteltenis dit ge bracht heeft bij allen die in het gebouw van het N. H. Landbouw-crediet zoo vele jaren up de meest prettige wijze met den overledene hebben samengewerkt. Mr. Stap nam in het maatschappelijk- en vereendgingsleven te dezer stede een voor aanstaande plaats in. Hij was lid van het bestuur van de Ambachtsschool, penningmeester van het Comité voor Tooneeluitvoerimgen, van welke organisatie hij sinds de totstand koming deel van het bestuur heeft uitge maakt; voorts was hij plaatsvervangend lid van den Raad van Beroep van de Directe Belastingen en secretaris van de afdeeling Alkmaar van Pro Juventute. Daar de gezondheidstoestand van den heer Stap niet van dien aard was, dat hij zich in het bijzonder in acht moest nemen hij nam o.a. nog menigmaal aan jacht partijen deel is dit plotseling overlijden voor zijn familie, zijn vele vrienden en allen die dagelijks met hem samenwerkten, wel heel treurig. Een tragische bijzonderheid is ook, dat de thans overledene morgen zyn 63sten verjaardag zou vieren. DE BAAS. Een verhaal zonder woorden In dit nummer beginnen wij met een vervolg-serie, een reeks groepen van prentjes, die elk afzonderlijk een geheel vormen. Het zyn telkens lotgevallen van den „Baas", onafhankelijk en zelfstandig zakenman, die er zich op laat voorstaan, humane gevoelens jegens iedereen te hebben en vindingrijk te zyn by het hel pen, evenals bij het overwinnen van moeilijkheden. Zyn bediende staat hem daarin meestal bij en werkt mede. Zijn vriend met den baard kan hem niet goed zetten, omgekeerd hij zijn vriend niet, zoodat zij vaak trachten elkaar te sterk of anders te slim af te zijn. BLAVATSKY-LOGE. Men schrijft ons: De voordracht op 7 Maart voor de Bla- vatsky-loge te geven, met als onderwerp „Opvoeding", zal gaan over zelfopvoeding, opvoeding van anderen en opvoeding der menschheid. DE HEER D. VAN DIEPEN NEEMT AFSCHEID VAN DE REDDINGSBRIGADE. Gisteravond heeft de Alkmaarsche Red- dings-Brigade een ledenvergadering gehou den in de lunchroom van „de Overdekte". Een groot aantal leden van de A.R.B. had gehoor gegeven aan den oproep van het be stuur, vooral nu deze vergadering een bij zondere karakter droeg door het vertrek van den instucteur, den heer D. v. Diepen. In de Alkmaarsche zwemwereld is de heer v. Diepen een bekende en populaire figuur. Door verandering van werkkring zal de heer v. Diepen binnenkort de Alkmaarsche veste verlaten om zich elders te vestigen. Na een kort welkomstwoord van den voor zitter, den heer A. Nouwen, werden eenige zaken van huishoudelijken aard behandeld Als opvolger voor den vertrekkenden in structeur werd met algemeene stemmen be noemd de heer J. van Diepen Sr., een alge meen bekend figuur hier ter stede, die op zwemgebied rijkelijk zijn sporen heeft ver diend. Als tweede instructeur werd benoemd de heer H. Lijering, thans als instructeur werk zaam in „de Overdekte". In de bestuursvacature, ontstaan door hej vertrek van den heer D. v. Diepen, werd voorzien door benoeming van den heer B. J. Themmen. Vervolgens vond het officieele afscheid plaats en werd het eerst het woord gevoerd door den heer J. Hoogervorst, die namens het bestuur en de leden het vertrek van den heer van Diepen als een groot verlies voor de A.R.B. kenmerkte. Onder leiding van den heer v. Diepen is zeer veel tot stand geko men en zyn vele diploma's behaald. Spre ker feliciteerde den heer v. D. met zyne nieuwe functie en hoopte, dat hy deze nog jaren in gezondheid zal mogen vervullen. Als blijkt van waardeering bood spreker namens de A.R.B. een blijvend aandenken aan, erop wijzende, dat de heer v. Diepen steeds geheel belangeloos zyn beste krach ten aan de A.R.B. heeft geschonken. De heer v. Diepen dankte voor dit ge schenk, hopende, dat zyn opvolger op de zelfde medewerking, die hy steeds heeft on dervonden, mak rekenen. Indien de leden hetzelfde enthousiasme zullen behouden, dan kan de instructeur ook veel bereiken. Vervolgens overhandigde de heer J. W. Bus namens de leden een geschenk aan. De secretaris, de heer A. Woelders, die reeds jarenlang met den heer v. Diepen heeft samengewerkt, roemde de veelzijdigheid van diens persoon. Tot slot was het de voorzitter, die den heer v. Diepen nogmaals dank bracht voor het vele door hem verricht, waardoor de A.R.B. is geworden, wat zij thans presteert. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 6 Maart is de apotheek van Mevrouw Schouten—Oele( Koorstraat 47, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zyn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is. wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. We worden geboren met talenten en goed en minder goed karakter. Dit alles in kiem. Wij zijn hier om het goede te vergrooten en het lagere te verliezen. Een ander kunnen we slechts helpen zichzelf op te voeden; 't geeft niets te wil len aanplakken, aanleeren, wat er niet is. Wel kunnen we helpen een geringe be gaafdheid tot 'n grootere te doen opbloeien. De menschheid, als geheel, leert door wat verschillende geslachten bij hun leven aan waardevol bezit geven en by hun afsterven achterlaten. Soms blijft een zekere ontwik keling, de waardeering voor een bepaalde groote kunst tijdelijk liggen. Latere geslach ten nemen die dan weer op Niets waarde vols gaat verloren. Velerlei onschatbare hulp, waaronder die van de schoonheden der godsdiensten, edel- wijsgeerige gedachten van groote denkers en grootsche uitingen van kunst, zyn tot machtigen steun bij de opvoeding der menschheid als geheel, zoowel als bij die van den enkeling. Tentoonstellingen. Dagelijks van 10—4 uur kunstzaal Boen dermaker te Bergen: tentoonstelling van teekeningen en aquarellen. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Het le ven van Emile Zola (hist.-rom.); hoofdrol Paul Muni. Toegang boven 14 jaar. (Gepro longeerd). Zondag om 2, 4.30 en 8 uur voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur eerste hoofdnum mer In Chineesche wateren (sens.); hoofd rol George O'Brien; 2e hoofdnummer Ontmaskerd (Wild-West-gesch.); hoofdrol Tim Mc. Coy. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, behalve Zaterdag hoofdnummer De tijger van Eschnapoer (avonturen, le deel van De In dische Graftempel); hoofdrollen Frits van Dongen, La Jana, Kitty Jantzen e.a. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer La Habanera (tropen-tragedie); hoofdrol Zarah Leander. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zondag 6 Maart. 7.30 uur, zaal Kamsteeg te Stompetoren, tooneelopvoering door „Aurora". Bij O. de Vries te Oterleek, uitvoering tooneelvereeniging Kunst naar Kracht. COMB.KREYMBORG Uitslag aanbesteding, Voor den verbouw van het perceel van de Twentsche Bank N.V., Groote Noord 27 te Hoorn, onder architectuur van Corn. Koning te Purmerend, waren Donderdag 26 in' schrijvers. Hoogste was de heer Jan Hui- berts te Alkmaar met 14500, laagste G. Matser te De Rijp met 10439. Na de openbare aanbesteding werd het werk niet gegund, doch een onderhandsche aanbesteding gehouden, waarvan de uitslag was: Vink Vroom te Middelie 9475, Braak Ootes te Beemster 9840, P. W. Visser te Alkmaar 10237 en H. Vroom Jr. te Alkmaar 10785. Het werk werd aan de laagste inschrijvers Vink Vroom opgedragen. 50 jaar in één betrekking. Op 12 Maart a.s. hoopt de heer C. v. d, Berg den dag te herdenken waarop hy 50 jaar geleden in betrekking kwam by de fa. B. Schermer en Zoon, distillateurs en wijn- koopers te Hoorn. Ruim 40 jaar is hy als hoofdvertegenwoordiger en procuratiehou der werkzaam door het geheele land. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 18.14 uur tot 6.08 uur licht op. v. d. Mey 92 pn.; A. Vonk, G. Glas 91 pnt.; J. Snijders, G. Koopman en Jac. Kostelijk 89 pnt. B-klasse: J. Wagenaar Cz. 98 pnt.; J. Vreeken en Van der Mars 97 pnt.; P. Spaans en W. Giltjes 95 pnt.; A. Reek, D. Rijper Sr., P. Boeijer, Jb. Bak. J. Huibers, Ant. Kraakman, J. Wagenaar Jbz. en K. Wagenaar 94 pnt.; Jb. Grootjes, M. Kool, M. Zijp, H. van Zuijlen, K. Kok, A. Dekker, Spaans, N. Brammer, A. Boon, M. Kam- minga 93 pnt.; C. Romeyn, W. Kuin. A. Bruin Hz., P. J. Kuilboer, C. Rustenburg. G. Duijves, C. Madderom en L. Meineman 91 pnt. Floralia-vergadering. De Floralia-vereeniging hield Donder dagavond een vergadering in De Rustende Jager onder leiding van den voorzitter, den heer W. Mossel. De uit te reiken planten voor de kinderen zullen zijn: Knolbegonia, Cusia, Ionale, Fuchia, Ster van Bethlehem, Salvia, Afrikaan en Coleus. De uit te reiken potten zullen 12 cent kost, de Ster van Bethlehem 15 ct. Aan de bloemisten zullen zaden worden uitgereikt, teneinde planten te kweeken ter opluistering of versiering. Besloten werd om de onderwijzeressen op te wekken om by de kinderen interesse op te wekken voor aangekleede poppen. Aan den heer Kehl werd verzocht om zijn inzending mineralen en ertsen, welke volgens de voorzitter een schitterend mooie en interessante collecte is, in te zenden. De heer Kehl was daartoe bereid. De heer Kehl vroeg of er sprake is van samengaan met de z.g. middenstands-ten- tentoonstelling. De voorzitter zeide, dat nog geen verzoek was ingekomen. Besloten werd om tegelijk een tuin- en balconbeplantings-wedstrijd te houden. De heer Teerink te Alkmaar was bereid een film te vertoonen van bloemen en plan ten en tuinaanleg. Het bestuur heeft het aanbod onder dank aanvaard. Men zal overwegen (en met de onderwijzers bespreken) of het gewenscht is dat de film wordt vertoond voor de kin deren der lagere scholen. Schietwedstrijd Burgerwacht. Donderdag werd in „De Burg" een schietwedstrijd gehouden uitgaande van de Burgerwacht te Noordscharwoude. De uitslag van dezen wedstrijd, waaraan door ongeveer 120 schutters werd deelge nomen, was als volgt: Korpsen: Eerste prijs met 1397 punten Burger wacht Noordscharwoude; Tweede prijs Burgerwacht Broek op Langedijk 1379 pnt. De burgemeester van Zuidscharwoude had voor de drie schutters, die de meeste rozen schieten in A, B en C-klasse drie fraaie prijzen beschikbaar gesteld. Deze werden resp. gewonnen door T. Kossen, Broek op Langendijk, 10 rozen; J. Wage naar Cz, Broek op Langendijk 8 rozen, na loting met den heer Van der Mars en K. Smit, Broek op Langendijk, met 8 rozen. De namen der prijswinnaars waren: A-klasse: T. Kossen 100 pnt.; J. Stoop 99 pnt.; G. v. d. Meij 98 pnt.; E. Smit en G. Groen 97 pnt.; Jn. Zijp 96 pnt.; W. Slot en H. Met 7 selaar 96 pnt.; J. v. 't Riet, P. Timmerman en P. Sneeke 95 pnt.; G. Bekker, J. Mul, Andr. Metselaar, Jac. Koedijk en A. Oud 93 pnt.; P. Slot, J. Slot, G. Nieuwenhuis, J. C-klasse: K. Smit 98 pnt.; J. Smit 95 pnt.; W. Vooijs 94 pnt.; Jac. Renaud 92 pnt.; G. Kos 91 pnt.; K. Zwier 90 pnt.; U. Kam- minga, H. de Graaf, C. Kramer Gz., C. Kra mer Jacz., J. Glas en K. Smit 89 pnt.; H. Wagenaar, J. Vroegop, A. Schoon en C. Slot 88 pnt.; J. Bruin Jacz., K. Glas, P. Biersteker, H. Vinke, 87 pnt.; S. Hansma, P. Bergen, B. Broersen 86 pnt.; P. Vroegop 85 pnt.; C. Bruin Wz. 82 pnt.; A. Bakker J. Hink Pz., J. Slot en J. Kramer 81 pnt.; J. den Hartigh 80 pnt. 25-ja.rig ambtsjubileum. Vandaag herdenkt de heer M. Roden burg, machinist bij den polder de Uitgees- ter en Heemskerker Broek, alhier, den dag waarop hij vóór 25 jaar in dienst van dezen polder trad. De school blijft. Naar wij vernemen, hebben Ged. Staten van Noordholland by besluit van 23 Fe bruari 1938, goedgekeurd het raadsbesluit der gemeente Zuid- en Noordschermer tot instandhouding der openbare lagere school te Driehuizen. UITSLAG VAN VERKOOPINGEN. Broek op Langendijk. Een dubbel woonhuis, schuur en erf, aan de Oostzijde der Dorpstraat, bewoond door S. Kramer en J. Kok. Kooper H. Kamp voor 2710. 1 akker bouwland „Voorstuk", zuidelijk gedeelte benoorden de Maijersloot, groot 16 snees. Kooper P. Kramer voor t 50; idem 16 snees noordelijk gedeelte. Kooper Jb. Spaans voor 35, per snees. 1 akker bouwland onder Zuidscharwoude benoorden de Maijersloot, oostelijk gedeelte, groot 10 snees, kooper P. Kramer voor 40 per snees. Idem de West-akker, groot 10 sn kooper Joh. v. d. Molen voor 40 per snees Idem Oostelijk gedeelte, groot 10 snees, kooper dezelfde voor 38. Bouwland te Oterleek, groot 22 snees, kooper L. de Vries te Oterleek voor 21 p snees. Idem te Zuidscharwoude, groot 5,5 snees, kooper Jb. Twisker voor 65. Idem 10 snees, kooper J. Jonker voor 42. Idem 20 snees, kooper Jb. Dirkmaat voor 54. 1 Akker bouwland nabij den Boterweg te Heerhugowaard, groot 13 snees, en bouw terrein en grasland aan de Dorpstraat te Broek op Langendijk, tesamen groot 3814 snees, kooper C. de Geus voor 1 2230. De raad vergaderde Vrijdagmiddag on der voorzitterschap van burgemeester Kolff. Aan het bestuur der vereeniging voor christelijk nationaal schoolonderwijs te Den Oever werd een voorschot verleend op de vergoeding van de exploitatiekosten voor de bijzondere school te Den Oever van 2072.12 en aan het r. k. kerkbestuur voor de school te Hippolytushoef van 680.50. Besloten werd mede te werken aan de voorgenomen uitbreiding van de districts- schoolartsendienst te Den Helder. De ge meenten Zype, Wieringerwaard en Sint Maarten zullen by den dienst komen, ter wijl tevens de mogelijkheid bestaat, dat ook de gemeente Schagen en de Wieringermeer toetreden. De kosten zullen voor Wieringen stijgen tot ten hoogste 584.07 per jaar, terwijl deze thans 406.20 bedragen. Voor het belastingjaar 19381939 zullen voor de gemeente 75 opcenten worden ge heven op de hoofdsom der gemeentefonds belasting. Vastgesteld werden nieuwe verordeningen op de heffing en invordering van school geld. Op last van de regeering moest ook het schoolgeld nog worden verhoogd. Het maximum-bedrag, dat per leerling wordt geheven bedraagt thans 81, tegen 72 volgens het oude tarief. Verder besloot de raad bij de N.V. Bank voor Nederlandsche gemeenten een kas- geldleening aan te gaan van 50000 voor den tijd van 3 maanden tegen een rente van 3/8 per jaar. Wij vernamen, dat aan de gemeente Zijpe een rijksbijdrage is toegekend van rond 1356 wegens tegemoetkoming in het exploitatietekort van 5 dubbele z.g. woning wetwoningen over het exploitatiejaar 1936- 1937. Op de o.L scholen in deze gemeente is het verkeersonderwijs ingevoerd en opge nomen in het leerplan. 25.- belooning uitgeloofd. Naar we vernemen wordt door den bur gemeester dezer gemeente, namens het be stuur der Langendijker Groentenveiling, 25 gulden als belooning uitgeloofd aan degene, die aanwijzingen of inlichtingen aan de po litie kon verstrekken welke tot aanhouding der dader(s) zou kunnen leiden van de ont vreemde uien uit het veilinggebouw alhier. Gunstig gelegen. In het zuiden zwakke tot matige, in het noorden meest matige, westelijke tot zuide lijke wind; plaatselijke morgenmist, overi gens licht tot half bewolkt; droog weer; overdag zachter in het zuiden; in het noor den weinig verandering in temperatuur. De hoogdrukking handhaafde zich over het vasteland en het zuiden der Britsche eilanden, haar kern bewoog zich in de af- geloopen 24 uur naar zuid-Duitschland. Het weer in dit geheele hoogedrukgebied blijft rustig, windstil, doch tengevolge van de sterke nachtelijke uitstraling vormen zich uitgebreide plaatselijke mistgebieden. In ons land meldden hedenmorgen de zuide lijke stations dikken mist, terwijl uit het noorden helder tot licht bewolkt weer werd gemeld. De temperaturen zijn over het zuidoosten van ons land, België en het aan grenzende Duitschland onder het vriespunt gedaald. Over de noordelijke helft van het I* Dat Egmond aan den Hoef zeer "gunstig I T' *2**' ten opzichte van het wegverkeer is seleen u dlepe dePressle- welke wester storm moge blijken uit het feit dat niet minder Sch°tland' FarT°"' fietsland* dan drie door haar kom heen gaande wegen M U ^Wegen' 0ver "sland en langs gaanae wegen I de Noorsche kust vielen weer matige neer slaghoeveelheden. Het weer ten onzent blijft nog steeds onder invloed van het hoogedrukgebied. Behoudens plaatselijke morgenmist is later op den dag op lichten tot half be wolkten hemel te rekenen. In het zui den mag ten opzichte van heden eenige temperatuurstijging worden verwacht. verheven zullen worden tot z.g. A-wegen, te weten: 1. de weg Egmond aan den Hoef —Alkmaar; 2. de weg Egmond aan den Hoef Egmond aan Zee; 3. de weg Bergen via het Woud door Egmond aan den Hoef naar Egmondbinnen en Bakkum. Het zal nog wel geruimen tijd duren vooraleer de definitieve vaststelling zal afkomen. VERKIEZING AMBTSDRAGERS. Tot diakenen in de doopsgezinde kerk te Broek op Langendijk zijn gekozen de hee ren J. J. Reyne en A. Bakker. N.V. E IER VEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 5 Maart 1938. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 210000 stuks kipeieren aangevoerd, waar van de prijzen als volgt: 5658 KG. 2.45 2.75, 58—60 2.75—3, 60—62 2.80— 3.15, 62—64 ƒ2.90—3.20, 64—66 3.10— 3.40. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 5 Maart 1938. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 2 Nuchtere kalveren (slacht) 6—8; 119 Overhouders 21—23.50; 4 Bokken en Geiten, prijs niet genoteerd. DE BOTERPRIJZEN. ALKMAAR, 5 Maart 1938. Op de heden gehouden botermarkt waren de prijzen voor groothandel 77)475 cent en klein handel 82 J480 cent per K.G. Handel goed. Kipeieren (groothandel) 2.753 en Eendeieren 2.75. Handel matig. N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 4 Maart 1938. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen 2.30, Andijvie 1423, Bloe mendalerkool 1.403.60, Boerenkool 2—5.50, Bieten 1.80—3.30, Gele kool 1.50—3, Groene kool 3.60—f 6, Prei 4.20—7.20, Rabarber 7—16, Roode kool 3.50—7, Uien 14.50, Wortelen 1.803, Waschwortelen 4, alles per 100 K.G.; Appelen 510, Peren f 4f 8, Spruiten 3t 6.50 en Witlof le s. 1 4.50— 6.50, 2e s. 3f 4 per 100 pond; Kropsla 8, Knolselderie 2—5.30 per 100 stuks; Peterselie 1.904.50, Raapstelen f 2.30, Radijs 5.60—f 6.10 en Selderie t 0 80—4, alles per 100 bos, Spinazie per bakje (8 pond) 1.251 46. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 5 Maart 1938. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen onveranderd. Aanvoer 75000 K.G. BROEK OP LANGENDIJK, 5 Maart 1938. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 82000 K.G. Roode kool f 3.40—6.90; 108000 K.G. Gele kool 1.50—3; 88000 K.G. D. witte kool 1.3—2.70, 5500 K.G. Savoye kool 2—4.10; 6J00 K.G. Uien f 12.20 13.40, grove uien 13.40—13.70, drieling 11.40—f 11.50; 4100 K.G. Peen 9.40— 9.70, kleine 2.20—2.60; 1600 K.G. Bie ten 1.20—1.30; Bloemkool f 2.50—3.70; 1000 K.G. Aardappelen: Eigenheimers f 2.70 3.90, BI. Eigenheimers f 3. PURMEREND. 4 Maart ÏQ"^ „Afslagver. Beemster Purmerend en Omstr." Aardap- pe en: B'ruwe 731.10 per kist, 25 K.G.; Witlof 5298 cent per 8 K G.; Roode kool 4.40—6.30, Savoye kool f 22.80 per 100 K.G.; Spruitkool 0.70—1.60 per 15 K.G.; Boerekool 3782 cent per kist, 10

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2