Vraag en aanbod Engel wint de ronde van Alkmaar. derde rlad. alkmaarsche courant van maandag 30 mei 1938. Goede prestaties van de Alkmaarders Groot, Panman en Veld. Goede organisatie. Bleijerheide blijft eersteklasser, Be Quick geklopt met groote cijfers. Denkt U er aan Uw voor Woensdag op te geven? SPORT EN WEDSTRIJDEN Wielrennen De derde ronde van Alkmaar is een succes geworden voor de organisatoren, de wielerclub Alcmaria. Nadat het bij de eerste ronde scheen, dat Alkmaar niet rüp was voor een wegwedstrijd de publieke belangstelling was toen in 1936 uiterst miniem, zoodat Alcmaria een flink tekort kreeg! mocht zich de vol gende ronde in 1937 in een druk bezoek verheugen, terwijl de j.1. Zaterdag ge houden ronde wat de publieke belang stelling betreft, de beste der drie was. Reeds bij den wedstrijd der nieuwelin gen was er vrij veel publiek, maar toen om even voor vier uur de amateurs en onafhan- kelijken startten, toen is een ongekend groot aantal bezoekers getuige geweest van het vertrek van de lange sliert. En dat zeer tal rijke publiek, dat de trottoirs van een groot deel van de van Houtenkade bezette, heeft geïnteresseerd deze race gevolgd tot het einde. Niet elk traject is geschikt voor een ronde; niet elk traject biedt het publiek zooveel ge legenheid, om een ronde goed te volgen. Meestal moet men zich vergenoegen met de start en het zien voorbij flitsen van de ren ners. Hier echter kon men den strijd voor een groot gedeelte volgen met het bloote oog. En men kon met den strijd meeleven, juist omdat men de situatie kon begrijpen. Trouwens, al doende leert men en de ron de van verleden jaar, op hetzelfde circuit ge houden, had geleerd, dat het voor het pu bliek interessanter moest zijn, wanneer dit traject in omgekeerde volgorde gereden zou worden. Dan zou men immers de renners langs den geheele Heilooërdijk kunnen zien naderen, om op het afgezette gedeelte de situatie weer goed te kunnen opnemen. Deze gedachtengang is juist gebleken: de ronde is daardoor veel interessanter ge worden. Nu we het toch over de organisatie heb ben, kruinen we wel meteen nog iets vertel len over dezen kant van de zaak. Het vorig jaar mochten we schrijven, dat de ronde van Alkmaar een der best georganiseerde was. Welnu, hetzelfde kunnen we ook nu weer schrijven. De Alkmaarsche politie, bijge staan door een vendel van de Burgerwacht, had voor een goede en afdoende afzetting gezorgd, waardoor de veiligheid voor ren ners en publiek geheel gewaarborgd was. De renners kregen daardoor een vrijen weg, terwijl het publiek zich gemakkelijk kon bewegen op de breede trottoirs, die overal, jvaar dit noodig was, met touwen waren af gezet. Uit tal van monden hebben wij dan ook gehoord, dat de regeling buitengewoon goed was. Daarnaast was de jury zeker van haar zaak, dank zij de straffe leiding van den heer Visser uit Zaandam. Wel kon zij bij de amateurs niet direct den goeden uit slag bekend maken, maar dat lag hem aan de renners zelf, waarvan er eenige waren, die vergaten, de baan te verlaten, toen zij een ronde achter waren. Gelukkig konden de foutjes naderhand spoedig hersteld wor den, zoodat tenslotte toch ieder den prijs kreeg, die hem toekwam. We zullen hier maar niet schatten, hoeveel menschen de wedstrijden gezien hebben, omdat elke schatting verkeerd is. Wel mogen we zeg gen, dat langs de geheele route de ryders ge volgd werden en dat op vele punten het pu bliek in dichte rijen stond, zooals bij de Rochdale-bruggen, en langs de singels en de straten naar het Zeglis. En tenslotte mogen we zeggen, dat het parcours er prachtig uitzag De wegen waren goed berijdbaar, de moeilijke Heilooerdijk was best, dank zij de regen van des morgens, maar hy eischte veel stuurkunst. Wat ten slotte een zeer normale en zelfs gebiedende eisch is voor een wegwedstrijd! Het hoofdnummer. Wanner we met het hoofdnummer be ginnen, al is dat dan ook niet volgens de chronologische volgorde, dan moeten we aanstonds al hulde brengen aan het dappere groepje dat de 100 K.M. geheel uitreed en dat den wedstrijd tot het laatste moment levendig hjfld. Het wa ren nog geen twintig van de 89 vertrok ken renners. De overigen hadden moe ten opgeven, of door gebrek aan uit houdingsvermogen, óf door machine pech. Bandenpech is in zoo'n wedstrijd fataal, want het omleggen van een nieuwen band kost te veel tijd. En daarom was het zoo jammer, dat de Alkmaarder Veld deze pech kreeg op het moment, dat hij mede tot de kansrijders behoorde. Veld had lang in het tweede peleton gezeten, ging, toen de helft van den wedstrijd voorbij was, met Panman naar voren en trachtte het leidende peleton in te loopen. Dat inloopen geschiedde zien- deroogen en drie ronden voor het einde er moesten er 16 gereden worden zaten Panman en hij bij de leiders. En toen kreeg Veld bandenpech.... Het mooie, krachtige werk was vergeefsch geweest Er was nog een pechvogel, die de ronde niet uitreed, al was de oorzaak dan ook an ders. Bosma, een der favorieten, die uitste kend getraind was, die werkelijk hard is, Bosma moest den strijd verlaten, toen er pas zeven ronden gereden waren. Bosma had groote plannen en toonde dat al dadelijk, want nauwelijks was de koers begonnen, of hy stoof weg en nam een kleinen voor sprong, die weliswaar spoedig weer teniet gedaan werd, maar die even later toch weer heroverd werd. En toen de jonge Toon Pij nenburg zich bij hem voegde en het tweetal alleen den kop nam met zeker 300 meter voorsprong, toen leek het er op, dat de twee durvers een goeden kans hadden. Echter, slechts een paar ronden later kreeg Bosma een „ram" en hoe hij zich ook verzette, hij kwam de inzinking niet te boven, lag spoe dig achter het hoofdpeleton, reed nog een halve ronde mee en stapte toen af. Hij kon niet meer. En Pijnenburg? De knaap bleef dapper volhouden, al was de strijd ook ongelijk, Want achter hem renden zes of zeven ande ren, waaronder Bakker, Jan Groot, Hiddes, Moeke, Motké, enz. Zij reden in een regel matig tempo, ze losten elkaar regelmatig af aan den kop en Pijnenburg verloor lang zaam maar zeker zijn voorsprong. Weldra werd hij door het peleton opgeslokt, waarin hij echter lustig verder draaide. Om tenslotte nog bandenpech te krijgen ook. Dat kostte hem echter weinig tijdsverlies, zoodat hij in de leidende ploeg bleef. Zooals gezegd, de wedstrijd begon met 89 renners, maar nog was de helft van den af stand niet gereden, of ongeveer de helft der renners was uit den strijd. Het ging dan ook zeer snel: een gemiddelde van om en bij de 40 K.M.! Bekende renners werden geslacht offerd; ook plaatselijke bekenden moesten het loodje leggen: Eenhoorn, die het wel zeer lang volhield, Schipper, die alleen zwoegde vele ronden lang, Evers, die ten slotte moest opgeven, Goinga, een toch ster ke renner met groot uithoudingsvermogen, Duineveld, die toch zeker goed getraind is, en vele anderen. Waaronder de pechvogel Kuilboer, die plotseling als amateur moest starten, en die reeds in de eerste ronde kramp kreeg, maar moedig verder trok na een korte massage, doch alleen niet was op gewassen tegen de peletons En zoo zag men weldra kleine ploegen over het traject verspreid, die alle trachtten, de voor hen liggenden in te loopen. Wat niet gelukte. De laatste loodjes. De laatste ronden wogen het zwaarst voor alle renners. Toen er nog twee ronden waren te rijden, bestond de kopploeg uit tien man. Twaalf kilometer lang hebben zij stuk voor stuk een poging gedaan, om weg te loopen. maar het lukte niet. Het peleton bleef bij elkaar, hoe er ook gedemarreerd werd. Slechts gelukte het in de allerlaatste ronde en op het tweede gedeelte van het parcours, om eenige concurrenten los te rijden, zoo dat slechts een groep van zes man den Hei looërdijk opstormde. En van die zes waren er twee nog zoo gehaast, dat zij de bocht bij de van Houtenkade onzuiver namen en met een hun kans op de eerste plaats verloren. En vier renners stoven dus op de finish af, waar een eindspurt de beslissing moest brengen. Het werd een formidabele eind spurt, gewonnen door Engel uit Amsterdam, doch met bijna onmerkbaar verschil voor den populair en Bakker en den Alkmaarder Jan Groot, van wie eerstgenoemde tevoren reeds een premie gewonnen had. Vlak achter hen kwamen de anderen bin nen van het leidende peleton, zoodat het pu bliek niet al te lang behoefde te wachten op de binnenkomst der overige prijswinnaars, De heele groep had knap gereden. Na tuurlijk mochten we ons vooral verheugen in het zeer goede rijden van de beide Alk maarders Panman en Groot. Eerstgenoem de beeft rondenlang met Veld achter het grootere peleton aangejaagd en dat tenslotte ingehaald. Een fraaie prestatie op zich zelf, En laatstgenoemde heeft beter gereden dan de laatste anderhalf jaar: hij was zoo ver standig, om zijn krachten goed te verdee- len, kreeg geen inzinking en had nog kracht genoeg voor een snellen eindspurt. Moge dan hier de uitslag volgen: 1. J. Engel, Amsterdam, 100 K.M. in 2 uur 45 min. 17 sec.; 2. C. Bakker, Zaandam; 3. J. Groot, Alkmaar; 4. J. Hiddes, Amsterdam; 5. L. Motké, Amsterdam; 6. J. Panman, Alk maar; 7. O. Moeke, Weesperkarspel; 8. J. Bosland, Amsterdam; 9. T. Pijnenburg, Til burg; 10. W. Reuter, Amsterdam. De nieuwelingen. De middag begon met een wedstrijd voor nieuwelingen over 63 K.M., waarvoor ruim 50 renners startten. Ook hier is de strijd zeer spannend geweest en ook hier was het tem po zeer hoog. Natuurlijk waren er reeds da delijk de noodige uitvallers en was na een ronde de groep al in kleine peletons ver deeld. maar de strijd onderling tusschen deze groepjes was zeer levendig. Het voornaam ste was wel, dat een groote kopgroep bij el kaar bleef tot het laatste moment. De Haarlemmer van Spruwdel had al da delijk na het begin voor de spanning ge zorgd. Hij liep direct weg, nam een vrij grooten voorsprong en liet het veld maar ja gen. De Haarlemmer had evenwel zijn krach ten niet goed verdeeld, zoodat hij weldra moest afzakken en even later zelfs den strijd moest staken. Leelijker kwam de winnaar van Purmer- end te pas. In de vierde ronde viel hij en de knaap kwam zoo leelijk terecht, dat hij zijn onderarm brak. Zooals gezegd, de kopgroep bleef bij elkaar en deze moest onderling maar uitvechten, wie de prijzen zouden krijgen. Het verloop van de twee laatste ronden was als bij de amateurs: uitlooppo gingen, welke mislukten en tenslotte een eindspurt. Waarbij de Alkmaarder Otten- bros, die uitstekend meekwam, beslag legde op de medaille van het gemeentebestuur van Alkmaar. De uitslag was: 1. C. de Groot, Amsterdam, 63 K.M. in 1 uur 47 min. 33 sec.; 2. B. van Dungen, St. Jac. Parochie; 3. C. Daame, Amsterdam; 4. L. Lodewijks, Leiden; 5. G. Peters, Haarlem; 6. I. Loos, Haarlem; 7. J. Ottenbros, Alk maar; 8. H. Koelemeij, Haarlem; 9. M. Se- gaar. Leiden; 10. W. Westrop, Zaandam; 11. P. Nijkamp, Amsterdam; 12. J. Glas, Alk maar; 13. J. de Bood, Alkmaar. Rest ons dan nog te vermelden, dat dok ter Louis met het Roode Kruis voor de eerste hulp zorgde en dat in het St. Elisabethzie- kenhuis weer een dokterskamer beschikbaar was gesteld. En dat tenslotte in het café Groot de prij zen werden uitgereikt. DE RONDE VAN OSS. Schulte winnaar. Voor een talrijk publiek werd Zondag de Ronde van Oss, georganiseerd door de wie lerclub „Arditi" verreden. Bij de professio nals en onafhankelij ken, die 90 K.M. (5 ron den van 18 K.M.) moesten rijden, werd Schulte eerste met 8 seconden voorsprong op zyn teamgenoot van de Ronde van Frankrijk, Hellemons. In de derde ronde was Schulte er alleen tusschen uit gegaan, na eenigen tijd in een kopploeg van 7 renners te hebben gezeten. De vierde ronde ging de Bosschenaar in met een halve minuut voorsprong op de groep achtervolgers. Schulte was zoo verstandig zich in de vierde ronde te laten inloopen, want achter hem trok een peleton hard aan, zoodat hy zijn krachten te veel zou moeten inspannen. Maar nauwelijks was de groep renners weer bijeen of Schulte en Hellemons gingen er opnieuw van door. In de vijfde en laatste ronde wisten beiden hun voorsprong op de kleine groep achter hen te handha ven en op het laatste gedeelte loste Schulte ook Hellemons nog, zoodat de Bosschenaar met 8 seconden voorsprong als eerste door de finish ging. Van de achtervolgers reed Gijzen nog het beste, maar zijn achterstand op Schulte bedroeg toch ongeveer 1 minuut. De uitslagen luiden: Nieuwelingen, 36 K.M.: 1. J. Lamijn, Eind hoven, 1 uur 2 min. 10 sec.; 2. A. van Rave- stein, Rotterdam op 1 minuut; 3. J. den Turk, Eindhoven. Amateurs, 54 K.M.: 1. J. Hofstede, Gouda. 1 uur 29 min.; 2. H. Timmermans, den Haag, 3. P. Koenst, Uithoorn; op 1 minuut: 4. J. de Jong, Gouda en 5. H. Anneese, Amsterdam. Professionals en onafhankelijken, 90 K.M.: 1. G. Schulte, den Bosch, 2 uur 16 min. 14 sec.; 2. Hellemons, Bleyswijk, op 8 seconden; 3. P. Gij zen, Putte, op 1 minuut; 4. Gom- mers, Dongen; 5. Overweel, Middelharnis; 6. C. Valentyn, St. Willebrord; 7. J. van Swelm, Nijmegen; 8. T. Opstake, St. Willebrord; 9. J. Saarloos, Rotterdam. sprong op Demmenie, Zwartepoorte werd derde, gevolgd door Soerensen (Denemar ken), Smits, Schulze (Duitschland) en Bar- toskiewicz (Duitschland). De uitslag luidt: 1. Johansson (Zweden) 3 uur 1 min. 53.6 sec.; 2. Demmenie, 3 uur 3 min. 0.8 sec.; 3. Zwartepoorte, 3 uur 3 min. 58.6 s.; 4. Soerensen (Denemarken); 5. Smits; 6. Schulze (Duitschland); 7. Bartoskiewicz (Duitschland). Landenrangschikking: 1. Nederland, 29 p.; 2. Zweden, 22 p.; 3. Denemarken, 21 p.; 4. Duitschland niet geklasseerd. Voetbal. Het restant voetbalwedstrijden voor de competities van den K. N. V. B. is gisteren gespeeld en al waren de resultaten niet zoo erg belangrijk, volledigheidshalve noemen we ze hier. Be Quick werd op eigen veld verplet terd door D. W. S., dat me', invallers kwam, doch Be Quick in een hopeloozen vorm aantrof. Zoodat de Amsterdammers nog op de derde plaats eindigden. De eindstand is: Feijenoord 8 6 2 0 207 14 Heracles 8 6 0 2 21—11 12 D. W. S. 8 2 3 3 11— 9 7 Be Quick 8 2 15 13—21 5 P. S. V. 8 0 2 6 8—25 2 Bleijerheide en de Valk speelden gelijk, maar hetzelfde deden Miranda en Hero, zoodat Bleijerheide zich in de eersteklas handhaafde. Hoewel er nog één wedstrijd gespeeld moet worden, is deze van geen belang meer, zooals uit den stand blijkt: Alléén 2de handsch goederen. 35 ct. p. 5 regels, uitsluitend contant. 0—8 1—7 6—2 6—2 2—6 4—4 5—3 2—6 6—2 Bleijerheide Miranda De Valk Hero 4 2 2 0 0 1 3 4 186 14—12 11—12 5—18 VIERLANDENWEDSTRIJD TE STOCKHOLM. Nederland wint. Demmenie tweeue. Op een circuit te Djursholm bij Stockholm, dat 30 maal moest worden verreden, werd Zondag een vierlandenwedstrijd gehouden tusschen ploegen van Nederland, Zweden, Duitschland en Denemarken. Deze landen- wedstrijd werd gewonnen door Nederland met 29 punten voor Zweden, Denemarken en Duitschland. De Zweed Johansson werd winnaar in 3 uur 1 min. 53.6 sec. over 110 Kü. met iets meer dan een minuut voor- ALKMAAR I—HOLLANDIA I 1—6. De eerste wedstrijd van de nederlaagwed strijden is achter den rug en een zware ne derlaag is het ook geworden. De ruststand (01) deed dit geenszins vermoeden, en ook het eerste kwartier na de rust bleef de stand nog steeds 10 in het voordeel van Hollan- dia. Toen echter kwam bij Alkmaar een fa tale inzinking en Hollandia had niet veel moeite den stand op te voeren tot 50. Zoo als bekend, vangen deze wedstrijden aan met den stand 11, zoodat Hollandia tenslot te won met 61. De wedstrijd voor de rust was van goed gehalte, er werd in een hoog tempo gespeeld en er werd dikwijls uitstekend gevoetbald. Wel was Hollandia sterker, doch de Alk maar-achterhoede was er uitstekend in en ook de halflinie speelde haar bekende goede spel. In de voorhoede was de rechtervleugel met Kranenburg zeer actief, van den linker vleugel ging niets uit. Geheele vervanging van dezen vleugel zal, wil men t. z. t. iets bereiken, noodzakelijk zijn. En zooals wij het zien, kan van dit elftal, wanneer een behoorlijke linkervleugel ge vormd kan worden, in de toekomst wel iets worden verwacht. Er mankeert heusch nog wel het een en ander aan, maar dit zal zich na afloop van de trainingscampagne wel hebben gewijzigd. Hollandia speelde een zeer aantrekkelijk spel, hield het spel goed open en vooral de voorhoede was zeer actief. Jammer was het, dat de rechts-achter van Hollandia Kranenburg eenige goede kansen ontnam, door den bal te dikwijls met de hand te spelen. Enkele goede kansen op een tegenpunt gingen hierdoor voor Alkmaar verloren. Scheidsrechter Prins floot uitstekend. Als tweede tegenstander krijgt Alkmaar nu denkelijk Alcmaria Victrix II. RUIM 46.000 GULDEN VOOR ANDREOLO. De befaamde spil van het Italiaansche elftal, Andreolo, is door de F.C. Bologna „overgedaan" aan de F.C. Milano voor de somma van 480.000 lire (ruim 46.000 gulden). Dit is het grootste bedrag, hetwelk tot nu toe in Italië voor een voetbalspeler is be taald. Tennis. BE QUICK I DEGRADEERT, MAAR HET TWEEDE PROMOVEERT! De tenniscompetitie is bijna geëindigd. De Alkmaarsche clubs hebben een moeilijk sei zoen gehad met het gevolg, dat Alkmaar- Heiloo degradeerde naar de 3e klasse evenals Be Quick. Echter voor deze laatste beteekent dit niets, omdat het tweede team gisteren kampioen werd, zoodat er dus in werkelijk heid niet verandert! Advendo, dat met een verjongd team moest spelen en pas in de laatste wedstrij den het goede team wist te vinden, redt zich waarschijnlijk nog, zoodat ondanks het moei lijke seizoen de resultaten nog niet slecht zyn. Wij laten hier diverse uitslagen volgen van wedstrijden in onze omgeving gespeeld: Tweede klasse B: Advendo IAnimo I 35 T.C.G. IHeemstede I 44 Alkm.-HeilooT.C.G. II 44 D.D.V. V—Pr. Beatrix I 6—2 T.C.G. IIIBe Quick I 53 Rood ZwartScore I 44 Derde klasse A: Heemstede II—Bonzo I 26 Tw. Bank IReady '28 I 80 L.T.V. Zaandam IBeverwijk n 35 SchagenJuliana 44 Kg. Zaandijk I—T.C.G. IV 6—2 Smash—Advendo II 62 Be Quick nBeverwijk III 62 Stadivo nGroen Wit m 82 Derde klasse B: Beverwijk TVBakkum I Animo IIHaarlem III Kg. Zaandijk IIEnkhuizen II D.D.V. VIII—L.T.V. Zaandam H Bakkum nKg. Zaandijk III Nieuwe Meer IVDeuce IV TossBe Quick III AemstelkantDash H Linoleum SportVerblifa Dash Hl—D.D.V. IX Gedetailleerde uitslagen. De gedetailleerde uitslagen van de Alk maarsche clubs luiden: Advendo IAnimo I 35. Heeren enkelspel: mr. H. Schuurman wint v. H. J. v. d. Arend 61, 63; A. C. Asjes verl. v. ir. G. v. Dijk 26, 62, 36. Dames enkelspel: mej. T. Dun verl. v. mevr. E. M. Baden 2—6, 1—6; mej. H. v. Amerongen verl. v. mevr. J. van Dijk 57, 16.. Heeren dubbelspel: mr. H. Schuurman en A. C. Asjes verl. van H. J. v. d. Arend en ir. G. van Dijk 3—6, 26. Dames dubbelspel: mej. T. Dun en mej. H. van Amerongen winnen v. mevr. E. M. Ba den en mevr. J. van Dijk 64, 26, 63. Gemengd dubbelspel: mej. T. Dun en mr. H. Schuurman winnen v. mevr. E. M. Baden en ir. G. van Dijk 6—2, 62; mevr. H. Schuurman en W. Stroink verl. van mevr. J. van Dijk en H. J. v. d. Arend 26, 16. Alkm.-Heiloo—T.C.G. II (H'lem) 4—4. Heeren enkelspel: P. Kluitman wint van J. v. Hezel 61, 61; C. A v. Hoolwerff verl. van A. v. Huyssteden 62, 06, 26. Dames enkelspel: mej. R. Koppen wint v. mevr. C. Kramer 64, 75; mevr. de Bruyn wint van mej. A. SchrödeT 64, 63. Gemengd dubbelspel: mej. R. Koppen en P. Kluitman winnen van mevr. C. Kramer en J. v. Hezel 36, 63, 64; mevr. de Bruyn en dr. G. Hoeneveld verl. van mej. A. Schröder en A. v. Huyssteden 26, 79. Dames dubbelspel: mevr. de Bruyn en mej. R. Koppen verl. v. mevr. C. Kramer en mej. A. Schröder 64, 46, 36. Heeren dubbelspel: ir. Brouërius v. Nideck en dr. G. Hoeneveld vel. van J. v. Hezel en A. v. Huyssteden 16, 46. T.C.G. IU—Be Quick I 5—8. Heeren enkelspel: v. Houtum verl. van S. Hamstra 26, 26; Laporte verl. v. H. Bus selman 63, 36, 16. Dames enkelspel: mevr. Nijhuis wint v. mej. B. Bos 75, 64; mevr. Blokker wint v. mej. N. Blaauboer 62, 9-77. Heeren dubbelspel: v. Houtum en Rogmans verl. v. S. Hamstra en H. Busselman 46, 6—2, 2—6. Dames dubbelspel: mevr. Nijhuis en mevr. Blokker winnen v. mej. B. Bos en mej. N. Blaauboer 64, 61. Gemengd dubbelspel: mevr. Nijhuis en Rogmans winnen v. mej. B. Bos en S. Ham stra 06, 63, 63; mevr. Blokker en La porte winnen v. mej. N. Blaauboer en H. Busselman 63, 61. SmashAdvendo H 62. lieren enkelspel: E. G. Buma wint v. J. Spruyt 62, 62; H. C. Cohen verl. v. J. Kokkes 06, 16. Dames enkelspel: mej. G. Couwenhoven wint. v. mej. K. Wessels 6—0, 6—2; mevr. J. Zonneveld wint v. mej. T. Bakker 61, 6—1. Heeren dubbelspel: E. G. Buma en J. Leguit winnen van J. Spruyt en J. Kokkes 6—2, 8—10, 6—2. Dames dubbelspel: mej. G. Couwenhoven en mej. M. Selis winnen v. mej. K. Wessels en mej. T. Bakker 75, 64. Gemengd dubbelspel: mej. G. Couwen hoven en E. G. Buma winnen v. mej. K. Wessels en J. Spruyt 63, 86; mevr. J. Zonneveld en H. C. Cohen verl, v. mej. T. Bakker en J. Kokkes 36, 26, 46. Be Quick IIBeverwijk III 62. Heeren enkelspel: J. J. Haasbroek wint v. N. Redeker 62, 61; J. Deetman wint v. B. Bekker 64, 75. Dames enkelspel: mej. C. Zweedijk wint v. mej. R. v. d. Lem 6—0, 6—3; mej. J. M. Asjes wint v. mej. H. Klok 6—3, 64. Heeren dubbelspel: J. Deetman en J. J. Haasbroek winnen van H. Sprengers en B. Bekker 46, 60, 75. Dames dubbelspel: mej. J. M. Asjes en mej. C. Zweedijk verl. v. mej. R. v. d. Lem en mej. R. v. d. Kolk 0—6, 2—6. Gemengd dubbelspel: mej. C. Zweedijk en J. J. Haasbroek verL v. mej. H. Klok en H. Sprengers 5—7, 3—6; mej. J. M. Asjes en J. Deetman winnen v. mej. R. v. d. Kolk en N. Redeker 5—7, 6—2, 62. TossBe Quick Hl 5—3. Heeren enkelspel: G. Peters wint v. J. Bos 60, 36, 75; F. de Vries en ir. G. Kranen 36, 36. Dames enkelspel: mevr. J. W. Ott v. Beek wint v. G. Madderom 62, 63; mej. H. v. Rijn wint v. mej. N. de Waal 6—1, 64. Heeren dubbelspel: F. de Vries en G. Peters verl. van J. Bos en H. Kirkenier 60, 8—10, 6—6. Dames dubbelspel: mej. G. Wilte en mej. M. v. Rijn winnen v. mej. J. Tauber en mej. N. de Waal 62, 60. Gemengd dubbelspel: mevr. J. W. Ott v. Beek en F. de Vries verl. v. mej. J. Tauber en ir. G. Kranen 63, 26, 68; mej. G. Wilte en G. Peters winnen van mej. G. Mad derom en mej. H. Kirkenier 46, 63, 62.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 9