1 1 SPAANDER&C0. KIJKEN is KOOPELCLOECK [i Siad mQmqevwQ i| Aqmda i lüeecêeckht jftucgediitie Stand. %t&ücaües ASPIRIN ZOMERCOSTUUMS. Nieuws in 't kort. Tentoonstelling. GA* Denkt aan onzen Gratis Koopdag Duurt nog t/m Zaterdaa 1 Juli Verwachting: Buitenlandtch weeroverzicht ZIJ, DIE ZICH MET 1 JULI VOOR MINSTENS 3 MAANDEN OP DIT BLAD ABONNEFFEN. ONTVANGEN DE TOT DIEN DATUM VERSCHIJ NENDE NUMMERS FRANCO EN GRATIS. DE DIRECTIE. EERSTE BLAD. Alkmaar, Dinsdag. ERNSTIGE AANRIJDING. Hedenmorgen om kwart voor twaalf wan delde de bejaarde heer J. v. d. B. van den Kennemerstraatweg te Heiloo, bij den hoek van de Pastoorsteeg en de Breedstraat al hier, toen hij door een hardrijdenden wiel rijder, zekeren W. uit Bergen, werd aange reden. De oude heer kwam te vallen en bleek daarna het bewustzijn te hebben verloren. Dr. Degenaar en de heer Stoutjesdijk waren spoedig aanwezig en de heer Van den B., die waarschijnlijk een hersenschudding en diverse ontvellingen had opgeloopen, is op medisch advies door de ziekenauto van den heer Pouwels naar het Centraal Ziekenhuis overgebracht. GESLAAGD. Bij het laatst gehouden examen voor ar beider-telegrafist bij de Ned. Spoorwegen zijn geslaagd onze stadgenooten: B. Borde- wijk L. Houben, G. Pie, en J. Sülzle. BENOEMD. Onze vroegere stadgenoot de heer J. Ph. Muller te Haarlem is bij beschikking van Z. E. den minister van Justitie, d.d. 8 Juni j.1. benoemd tot deurwaarder bij de Ar- rondissements-rechtbank te Amsterdam, ter standplaats Amsterdam. SCHOOLFEESTEN VOLKSONDERWIJS. Men schrijft ons: Dinsdag 28 Juni gaat de boot voor het schoolfeest van Alkmaar naar Schoorldam en Woensdag 6 Juli hebben de kleintjes hun feest in den muziektuin. De hoofden van politie te Alkmaar en Schoorl hebben toestemming verleend tot het houden van de optochten met muziek. De Houtvester te Haarlem gaf den bosch wachter te Schoorl aanwijzing op welk ge deelte van de duinen mag worden gespeeld. Natuurlijk is deze toestemming verleend onder voorwaarde, dat niets wordt bescha digd en alle maatregelen tegen brandgevaar in acht worden genomen. De taarten, de koek, de broodjes, de li monade, de boot, de muziek, alles is be steld. Dat is mogelijk omdat gisterenavond de gelden voor de feesten zijn binnengekomen en gelukkig is er weer voldoende. Aan alle gevers hartelijk dank. Het 54ste schoolfeest kan doorgaan en 2200 kinderen kunnen genieten. ONTWIKKELING EN ONTSPANNING VAN WERKLOOZEN. Voor ons ligt een uitvoerig jaarverslag van de Commissie voor Ontwikkeling en Ontspanning van Werkloozen. Ziedaar een commissie van stadgenooten, welke geheel belangeloos werkt en ten bate van de meest gedupeerden in deze crisisjaren belangrijke en zegenrijke arbeid verricht heeft. Men heeft hier begrepen hoezeer de groote groep der werkloozen aan het eind van het vorige jaar waren er nog 1200 in deze gemeente langzamerhand inboet aan ondernemingsgeest en arbeids kracht en ook aan arbeidsbekwaamheid. Men verliest zijn vakbekwaamheid, zijn optimisme, zijn hoop op een betere toe komst als men jarenlang tevergeefs ge- Goede Maat- en Confectiezaak. Foto's van antisemietische opschriften. - De Berlijnsche correspondent van de „Daily Express", de Engelschman Ronal Selkirk Panton, is met zijn vrouw en een Duitschen fotograaf gearresteerd na het fotografeeren van antisemietische opschrif ten op de ruiten van winkels van joodsche eigenaars. De Engelschman en zijn vrouw werden na drie uur in vrijheid gesteld: hun fototoestel werd echter in beslag genomen, terwijl Zij ook nog niet de beschikking over hun auto hebben. De Duitscher bevindt zich nog in hechtenis. Grammens weer veroordeeld. - In hoo- ger beroep heeft het Hof te Brussel den heer Grammens veroordeeld tot een gevangenis straf van drie maanden en een boete van 700 frank. Grammens, die op hetzelfde tijd stip te Leuven moest terechtstaan, werd bij verstek veroordeeld. Het Grammensfonds te Antwerpen heeft voor Zondag a.s. een groote protestbijeen komst te Antwerpen georganiseerd. Pokken aan boord van Poolsch schip. - Gisteren is te Buenos Aires het Poolsche mailschip Kosciuzko aangekomen, aan boord waarvan tijdens de reis pokken zijn uitgebroken. Negen kinderen zijn overleden en 24 zijn naar het ziekenhuis overgebracht. Boschbrand op Zuid-Sachalin. - Een groote boschbrand, die Zaterdagmorgen op de Westkust van Zuid Sachalin uitgebroken is, woedt volgens een telefonisch bericht uit Toyochara nog steeds voort. Ongeveer 1700 H A. bosch en een groote hoeveelheid hout zijn vernield. Zeven en twintig woningen zijn afgebrand, zonder dat slachtoffers vielen. Wanhoop van een gezakt student. Een Turksch student in de rechtswetenschap pen, die gezakt was, heeft te Bagdad ver scheidene revolverschoten gelost op den hoogleeraar, die hem geëxamineerd had, en den deken der rechtsgeleerde faculteit, die zijn collega te hulp snelde. De examinator werd ernstig, de deken licht gewond. De dader pleegde zelfmoord. probeerd heeft weer aan den slag te ko men. Het is daarom dat de bovengenoemde commissie zich in het bijzonder geïnteres seerd heeft voor de werkloosheid onder de jeugd, onder diegenen, wier karakter nog niet gevormd is en die althans het voor uitzicht hebben, dat zij met energie en vakbekwaamheid later werkgelegenheid zullen vinden. De te verrichten arbeid zou de commissie willen zien toegepast naast de werkverschaffing. Met de cursussen kan men slechts een klein gedeelte van de werklooze jeugd be reiken en meer practisch werk werd voor de 'oekomst noodzakelijk geoordeeld. Zierdaar den grondslag van een plan der commissie waarvan de heer C. F. D. Kohnert voorzitter is, de heer H. J. Reur- slag le secr., de heer L. R. de Kort 2e secr. en de volijverige heer A. A. Wiese, pen ningmeester, terwijl vertegenwoordigers van diverse organisaties mede zitting in die commissie hebben genomen. Ontspanningsavonden werden gehou den, excursies ondernomen en op 15 Octo- ber j.1. werd weer het ontspanningslokaal geopend in de „Nieuwe Doelen" alhier. De cursus P .B. N. A. en de houtsny- cursus bleven gehandhaafd en de werktuin had steeds groote belangstelling. Aan den Bergerweg werd daarvoor 15000 M2. grond in gebruik gegeven. Allerlei groenten en bloemen zijn daar door de jeugdige werkloozen geteeld. De centrale werkplaats te Alkmaar kan meeijveren met diverse andere in het land en de jeugdige werkloozen hebben zelf ten behoeve van een bankwerkerij een steenen gebouw gezet. Metselaars, timmerlieden en anderen hebben daaraan meegewerkt en heel de inwendige verzorging werd door de jonge werkloozen zelf verzorgd. Op 14 Nov. 1937 werd een nieuwe af- deeling van de Centrale Werkplaats door wethouder van Slingerland officieel ge opend. Alle werkzaamheden werden uit gevoerd aan de hand van in de teeken kamer zelf vervaardigde teekenjngen, alles betreffende leiding en deelnemers staat onder toezicht van den heer Wiese en aan elke afdeeling is een bekwame werk man verbonden, die tact heeft met jonge menschen om te gaan. De deelnemers aan de C. W. zijn jonge lieden van 1424 jaar ,die bij de Arbeids beurs als werkzoekende zijn ingeschreven. De jongens beneden 16 jaar ontvangen 0.50, vanaf 16 jaar en ouder 1.per week en deze kleine belooning is te be schouwen als een vergoeding voor de slij tage van kleeding. De plaatsing in het vrije bedrijf geschiedt in nauwe samenwerking met de gem. Ar beidsbeurs en daar de deelnemers dit weten toonen zij ook steeds werklust en wils kracht. Aan alle bij de Arbeidsbeurs ingeschre ven werkloozen, die niet ouder dan 25 jaar zijn, wordt een pakkende circulaire ge zonden. Uitvoerig overzichtsstaten zijn aan het verslag toegevoegd. Het verslag beschrijft in den breede wat er door allerlei groepen verricht is vooral ten behoeve van den bouw van de afd. metaalbewerkers. Enkele werkobjecten in onze gemeente maakten het mogelijk de jongelui aan het werk te houden. Ook jeugdige werkloozen uit omliggende gemeenten kwamen zich aanmelden en diverse gemeenten waren bereid het ontwikkelingswerk voor de jeugdige werkloozen in hun gemeenten financieel te steunen. Voor de diverse cursussen was er vol doende belangstelling. Begin Januari werd in de C. W. een kleine tentoonstelling gehouden. Het verslag constateert ,dat, dank zij den steun van Rijk en gemeente, de com missie in staat is om de jeugdige werk loozen hun vakbekwaamheid te doen be houden. Vanuit deze werkplaats werden reeds 200 jongens in de bedrijven ge plaatst. Veel droevige ervaringen heeft men opgedaan maar de gezichten van weer in de bedrijven geplaatste jongens en van hun ouders bewezen wel hoezeer dit werk gewaardeerd wordt. LANDDAG CHRISTEN-VROUWENBOND. In den Stedelijken Muziektuin werd heden een landdag gehouden van het Gewest Noordholland van den Nederlandschen Christen-Vrouwenbond. Mevrouw G. BelgraverBos, presidente van het gewest Noordholland, sprak een woord van welkom tot de talrijke aan wezigen en heette speciaal de bondspresi dente welkom, waarna mevrouw M. J. War- nersVrijdag een aria uit „Paulus" en een aria uit „Elias", beide van Mendelssohn, zong. Hierop werd gemeenschappelijk Gez. 3, vers 1, 3 en 6 gezongen. Plaats, taak en roeping van de Moeder in het gezin. De bondspresidente, mevrouw A. Knop persValkenier, behandelde hierna in een uitvoerige rede bovenstaand onderwerp, dat met groote aandacht werd gevolgd. Voorop stelde spr., dat alleen van de vrouw in het gezin de opbouwende invloed kan uitgaan, die de wereld van den algeheelcn ondergang kan redden. Daartoe moet de geest in het gezin zoo zijn, dat in het op groeiende meisje de grond wordt gelegd voor de verantwoordelijke plaats, die het eenmaal moet innemen. Het besef moet haar worden bijgebracht, dat ze nooit sterk kan zijn tegen de buitenwereld, als het licht in haar niet helder brandt. Colijn getuigde er van, dat wij van onze christen-vrouwen en -moeders zeker kunnen zijn; dat het met de jeugd wel zal gaan als moeder er achter staat, want dan gebeurt er wèl.wat anders niet of niet zóó zou gebeuren. Van 22 tot 29 Juni, eiken avond om 8 uur samenkomst in de tent op het Doelenveld, vanwege den Ned. Chr. Gemeenschapsbond; verschillende sprekers, solozang mevrouw LabbertéKits. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Mevrouw blijft ontbijten (klucht), hoofdrollen Bar- bara Stanwyck en Herbert Marshall. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer De schrik van Brimstone (sens.), hoofdrollen Wallace Beery, Virginia Bruce, Denis O' Keepe e.a. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, hoofdnum mer De onweerstaanbare (komisch), hoofd rollen Anny Ondra, Hans Söhnker en Paul Heidemann. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Woensdag 22 Juni. 7.30 uur, ten huize van den heer W. Stroink, Blockhovepark, ledenvergadering Kinderzorg. 7.30 uur, Alkmaarsche wielerbaan, trai ningswedstrijden. 8 uur, hotel Proot, ledenvergadering van Liefdadigheid naar vermogen. 8 uur, Waakt en Bidt, twee sprekers over de reorganisatievoorstellen van de herv. kerk. Donderdag 23 Juni. 2.30 uur, Muziektuin, theemiddag met gevarieerd programma vanwege de Ned. Vereen, van Huisvrouwen. v»« 4" ""c R k al °nie 1**1* i tl A .Jtfs Het gezin is de bron, waaruit alle maat schappelijk leven ontspringt en by deze bron heeft God de vrouw als bewaakster ge steld. Aan de vrouw, naar haar diepste begeerte moeder geworden, is het gezin als plaats aangewezen. Op dat gezin is de vrouw geschapen en aangelegd naar lichaam en geest. Het gezin is de rijke bron, waar alle recht vrouwelijke arbeid ontspringt. Dienstboden, kindermeisjes, werksters en naaisters verrichten vrouwelijk werk, omdat het gezinsarbeid is. De arbeid van de ongehuwde vrouw be sprekende, betoogde spreekster, dat er voor haar een breed terrein aanwezig is, waarop zij haar vrouwelijke gaven kan ontplooien, aangezien de zegenende en verzorgende vrouwenhand ook wel socialen arbeid kan verrichten. Met nadruk verklaarde spr. dat zij niet wilde betoogen, dat bijzondere talenten, door God in het vrouwenleven gegeven, niet tot ontplooiing mogen komen. Het stond voor haar vast, dat een schooner po sitie voor de vrouw dan die van moeder in het gezin niet denkbaar is. In het huwelijk ligt een heilige ordening en daarom zijn in het gezin man en vrouw niet elkanders gelijken, al zijn ze als men schen gelijkwaardig. Volgens Gods ordonnantiën is de man het hoofd van het gezin en de vrouw moet hem helpen. De emancipatie heeft dit niet kunnen uitwisschen. De christelijke levensbeschouwing wil de moeder haar taak en roeping doen vervul len in de vrijheid waarmede Christus haar heeft vrijgemaakt. Die vrijheid is de ge bondenheid van Christus en Zijn getuige nis. Slechts daardoor kan zij staan tegen over de moderne en revolutionnaire vrouw. De taak van de moeder in het gezin, al dus spreekster, vinden wij geteekend in het 31ste hoofdstuk van het Spreukenboek. De Christenvrouw moet diametraal staan tegenover den geest van den tijd, die naast elkander wil leven. In het Christengezin leeft men voor en met elkander. Als vader gaat heerschen, met bijbeltek sten er bij, wordt er wat moois kapot ge maakt. Moeder zorgt voor vader, niet alleen materieel maar ook geestelijk, door het hem in de uren waarop hij thuis is, aangenaam en gezellig te maken en hem op te heffen uit de sfeer van kantoor en werkplaats, tot die van het gezin; dat is de van God gewilde verhouding tusschen man en vrouw, die den dag besluiten in den Heere om Hem te dan ken voor alle zegeningen. Met vader moeten wij de kinderen in de christelijke geloofsbelijdenis opvoeden. dat zijn da voordealen van het beproefde middel tegen verkoudheid i* t «p oi Door Chistus moeten onze kinderen beeld dragers God's zijn. Komende tot de vraag of de gehuwde vrouw een roeping kan hebben buiten het gezinsleven, zeide spreekster, dat de vrouw als mensch mede verantwoordelijkheid draagt voor het geheele menschheidsleven en daarin een goddelijke roeping moet ver vullen, maar zóó, dat de gezinsbelangen de voorkeur hebben. Het spreekt vanzelf, dat de gehuwde vrouw zonder of met volwassen kinderen verder kan gaan met den arbeid buitens huis, dan de gehuwde vrouw met kleine kinderen; hoever zij moet gaan dient zij met haar man uit te maken. Moederschap en industrie-arbeid noemde spreekster onverzoenlijke tegenstanders, al was haar respect voor d#„vrouw die dezen arbeid gedwongen door de zorg voor haar ge zin moet verrichten, even groot als haar af keer voor hen die uit zelfzucht hun gezin verwaarloozen. Gelukkig is het in ons geliefd vaderland nog zoo, dat 95 van de gehuwde vrou wen zich aan de gezinstaak kan wijden. Spr. heeft zooveel vertrouwen in de de gelijke Nederlandsche huisvrouw, dat ze haar moederlijk gevoel en intuitie niet zal laten verstikken als ze op de juiste wijze wordt voorgelicht en haar in moeilijke om standigheden de noodige steun wordt ge boden. Spr. eindigde met de hoop uit te spreken, dat het in Nederland nog zoo zal komen, dat 100 van de gehuwde Nederlandsche vrouwen zich aan haar gezinstaak kan geven en het euvel is voorkomen waar over minister Romme in zijn wetsontwerp van de bespreking van den arbeid van de gehuwde vrouw spreekt. (Applaus). Hierna werd gemeenschappelijk Ps. 116 vers 1 en 7 gezongen. In de middagvergadering behandelde ds. Jac. Poort uit Den Haag het onderwerp: „Bijbelsche vrouwen en wij". OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK LANGESTRAAT 85. Vacantietijd beteekent voor velen ook leestijd. Laat U zich dus met 1 Juli in schrijven als lid. Minimum-contributie 2e halfjaar 1. Nieuwe aanioinsten; 2e suppl.: lijst 17 Engelsche romans. 821 S 60 Shelley, P. B. The complete poetical works. (Ged.) 823 B 77 Bottome Phyllis. Private worlds. 823 B 93.1ex Buck, Pearl. The exile. 823 C 46c Cronin, A. J. The citadel. 823 D 41o Dickens, Ch. The old curiosity shop. 823 D 41ol Oliver Twist. 823 D 72 f Douglas, L. C. Forgive us our trespasses. 823 G 13fla Galsworthy, J. The first and the last. 823 G 13t Tatterdemalion. 823 H 49s Hemingway, E. The sun also rises. 823 H 76y Hobart, Alice Tisdale. Yang and yin. 823 M 66.1 Mitchell, Margaret. Gone with the wind. 823 O 10.1 O'Brien, Kate. Without my cloak. 823 R 15 H. Jenkins, The Rain-girl (g.) 823 S 20.5g Sayers, Dorothy L. Gaudy night. 823 S 20.5m Murder must advertise. 823 W 84.7y Woolf, Virginia. The years. Duitsche romans. 833 D 55bw Döblin, A. Babylonische Wandrung; oder Hochmut kommt voor dem Fall. 833 F 13b Fallada, H. Bauern, Bonzen und Bombeu. 833 K 35.5 Kesten, H. Ferdinand und Isabella. 833 N 25na Neumann, A. Narrenspiegel. 833 R 34d Remarque, E. M. Drei Kame raden. 833 Z 44s Zweig, A. Spielzeug der Zeit. N.B. (g.) is geschenk. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 14 TOT 21 JUNI 1938. Nieuwe zaken: Alkmaar: J. Rits, Nieuwpoortslaan 581, stucadoorsbedrijf. Egmond-Binnen: G. Collignon, a./d. Hoef, Schoolstraat 398, kappersbedryf. Heiloo: B. Kuyper, Stationsweg K 101. metselaar en aannemer. Heiloo: H. J. Rigter, Rechte Hondsbos- schelaan J 41, lood- en zinkwerker, enz. Wieringermeer: firma E. Zuidema en Co., Kerkstraat 63, Slootdorp, exploitatie van landbouwmachinerieën. W y z i g i n g e n: Alkmaar: Hypotheekbank Noord-Holl. Grondcrediet N.V., Voordam 11, benoeming directeur. Alkmaarsche Spaarzegelver. „de Voor zorg Huigbrouwerstraat 8, bestuurswijzi ging. Nieuwe Niedorp: P. Dekker, Winkeler- weg C d, kweekerij enz.; verplaatst naar Velzen. Wieringerwaard: K. Kruiten, Buurt A 44, winkel in kruidenierswaren; overgegaan aan mevr. N. Kruiten-Liefhebber. Gedeponeerde stukken: De door den minister van economische zaken op 13 Juni 1938 algemeen verbindend verklaarde ondernemers-overeenkomst tot regeling van den afzet van geraffineerd zout voor consumptie-doeleinden in Ne derland. In het zuiden zwakke tot matige wind nit zuidelijke richtingen; helder tot licht be wolkt; droog warm weer. In het noorden meest matige zuidelijke tot zuidwestelijke wind: licht tot half bewolkt; later zwaar be wolkt; waarschijnlijk nog droog vrij warm weer. Nog vrij gunstig weer. Het hooge drukgebied, waarvan de kern gisteren voor den ingang van bet kanaal was gelegen, heeft zich in oostelijke richting verplaatst. Het nam in de kern een weinig aan intensiteit af, doch het is overigens nog in omvang toegenomen. Over geheel cen- traal-Europa, Frankrijk, ons land en zuid- Engeland is het helder vrij warm weer, met zwakken wind. De gisteren reeds vermelde oceaan-depressie heeft zich inderdaad krachtig ontwikkeld. Zij ligt. thans met haar kern voor de Faroer en bracht lichten tot matigen regen over Ierland, terwijl het rond de kern krachtig tot stormachtig waait. De lage druk over Scandinavië is een wei nig verder opgevuld. De vooruitzichten blijven voor het zuiden van ons land nog gunstig. In het noorden zal morgen in den loop van den dag de bewolking toenemen. De regen kansen blijven echter gering. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere v. -Huigen van 21.55 uur tot 4.07 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (Zomertijd). Juni. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 22 10.37 11.10 6.41 7.15 23 11.46 7.47 8.30 24 0.20 0.56 8.58 9.40 25 1.23 1.59 10.04 10.44 26 2.22 2.54 11.02 11.43 27 3.12 3.45 0.02 TUINFEEST U.LO. SCHOOLVEREEN. „EMAGOSAS". Men schrijft ons: Zaterdagavond j.L hield Emagosas onder fraaie weersomstandigheden haar jaarlyksch tuinfeest in den muziektuin. De belangstel ling van de zijde der scholieren was zeer groot. O.l.v. „The Swing Charmers" is er dan geheelen avond lustig gedanst. Deze pas op gerichte band heeft de verwachtingen verre overtroffen en ontpopt zich langzamerhand als een uitgesproken swing-combinatie. De heer H. Boulonois kweet zich uitmuntend van zijn taak als crooner, trompetimitator en tapdanser. Over de gebr. Pranger behoeven we niet veel te schrijven, deze zyn genoeg bekend. De fourstring-guitaarsoli waren bij den heer W. de Wilde in goede handen; hij droeg veel bij tot het succes evenals de drummer, de heer W. Brouwer. Later op den avond traden nog op „The Three Jacks". Dit trio, bestaande uit de heeren C. Molenaar, H. Godijn en H. v. d. Schilden Jr., hebben op lofwaardige wijze hun debuut gemaakt en toonden, dat er in dit genre muziek nog veel te bereiken is. Het was jammer, dat het publiek op dat moment een beetje luidruchtig was. De stemming bleef tot het laatste oogen- blik gezellig en Emagosas kan op bijzonder goed geslaagd tuinfeest terugzien. ALKMAAR. GEBOREN; Dick, z. van Johan Rus en Johanna Geer- ligs. Maria Henrica, d. van Leonardus Tourné en Henrica Maria Peters. Pieter Franciscus Hyacinthus, z. van Nicolaas Alardus Maria IJpma en Cornelia Johanna Elisabeth van Struyk. GETROUWD: Johannes Leonardus Driesen en Susanna Geertruida Maria van Diepen. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar nr. 1625 is opgenomen het besluit van den Raad dier gemeente van 3 Maart 1938 waarbij is vastgesteld het uitbrei dingsplan „Noord" met bebouwingsvoor schriften. Dit besluit is heden afgekondigd en gedurende drie maanden ter gemeente secretarie ter lezing gelegd. Het is aldaar tevens in afdruk, tegen betaling der kosten, verkrijgbaar. Alkmaar, 21 Juni 1938. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2