LAATSTE BERICHTE N. AMSTERDAMSCHE BEURS Joe Louis wereldkampioen zwaargewicht. Na 2 min. 4 sec. was Schmeling k.o. De zaak-Oss voor het Ambtenarengerecht. de japansche opmarsch door overstroomingen gehinderd. TWEEDE BLAD, Boksen De boksmatch om het wereldkam pioenschap aller gewichten tusschen den titelhouder Joe Louis en den uitdager, Max Schmeling, is op een wijze geëin digd, zooals waarschijnlijk Louis zelf het niet zou hebben kunnen droomen. Reeds na 2 min. 4 sec. stond het vast, dat de Brown Bomber zijn titel zou behou den, want toen reeds was Schmeling voor de derde maal tegen de planken geslagen. Zijn helper, Max Machon, wierp toen de handdoek in den ring en dat was het verstandigste wat hij onder de gegeven omstandigheden had kunnen doen. Joe Louis Ruim 80.000 toeschouwers bejubelden den wereldkampioen, die op zulk een sensatio- neele wijze zijn titel had verdedigd en re vanche had genomen voor de k.o.-neder- laag, welke hij in 1936 tegen Schmeling had geleden. In de laatste uren voor den wedstrijd ver keerde New-York in een koortsachtigen toe stand. De groote en kleine hotels, de pen sions waren tot de laatste plaats bezet. In totaal kwamen 30.000 vreemdelingen naar New-York om het gevecht bij te wonen. Harlem, New-Yorks negerwijk, leek een heksenketel. Van overal waren tallooze ne gers gekomen om hun favoriet aan te moe digen. Fel verlicht door 25 Jupiterlampen lag het Yankee-stadion te wachten op het groote evenement. Filmoperateurs, persfotografen, journalisten deden hun werk. Om half negen precies begon de eerste bijpartij tusschen de zwaargewichten Joe Lubin en Bill Co- miskey, welke de eerste na vier ronden op punten won. Een tweede partij volgde en nog steeds stroomden de toeschouwers binnen. Talrijke bekende personen, de beide zoons van pre sident Roosevelt, Elliott en James, de gou verneurs van de Staten New-Yersey, New- York, Pennsylvanië enz., talrijke filmster ren, bezetten de ringplaatsen. Tegen het be gin van de groote partij waren ruim 80.000 toeschouwers aanwezig. De entree. Eindelijk was het zoover. Zoowel Louis, die het eerst binnenkwam, als Schmeling werden toegejuicht. Terwijl de laatste voor bereidingen getroffen werden, werden onder grooten bijval Jack Sharkey, Toni Galento, Jack Dempsey, Jimmi Braddock, Gene Tun- ney, Max Bear, die den winnaar van de par tij uitgedaagd heeft, en Tommy Farr aan het publiek voorgesteld. Arthur Donavan, de scheidsrechter van alle groote bokswedstrij den in de Ver. Staten, maande beide bok sers tot fairen strijd aan. Onder ademlooze stilte wachtte de menigte den eersten gong slag af en toen deze dan eindelijk weer klonk, luchtte de spanning zich in een wil den juichkreet. Louis sloop eenige seconden om Schmeling heen en wierp zich plotseling als een tijger op den Duitschen bokser. Een hagel van slagen kwam op Schmeling neer, zonder dat deze aanstalten maakte om op dezelfde wijze van repliek te dienen. Hij onder schatte klaarblijkelijk de explosieve kracht van de vuisten van Louis en wilde hem „leeg" laten slaan. Maar daar trof hem een vreeselijken linkschen swing in de nier streek, hij ging in de touwen en scheen zijn bezinning eenige oogenblikken kwijt. Louis zag zijn kans, liet een regen van slagen op Schmeling neerkomen in een razend tempo, Louis zette alles op een kaart, want dat hij een dergelijk tempo ook maar twee ronden zou kunnen volhouden, was uitgesloten, en won. De Duitscher probeert zich slechts als het ware mechanisch met counters te verwe ren, maar Louis gaf hem geen kans en voor de eerste maal ging Schmeling tegen de planken. Als waanzinnigen gingen de toeschou wers te keer. Maar reeds bij den zesden tel verhief Schmeling zich weer, in het geheel niet frisch. Louis kwam opnieuw fel in en onmiddellijk ging zijn tegenstander weer tegen den bodem. „Kill him, kill him" raasde het publiek. En toen beging Schmeling een groote fout. Inplaats van zich even te laten herstellen, stond hij onmiddellijk weer op, maar een secon de later sloeg Louis hem weer neer. Toen begreep men, dat het uit was. Zijn helper wierp de handdoek in den ring, na 124 seconden was Schmeling k.o. Wederom is de juistheid van de woorden „They never come back" gebleken. Nog.nooit is het een oud-kampioen in het zwaarge wicht gelukt, den titel voor de tweede maal behalen en ook nu is dit geschied. En ter- Heden heeft het Ambtenarengerecht te Den Haag de bekende zaak van de mare chaussee te Oss behandeld. Zooals men weet, hebben de zes onder officieren, die tot de brigade van de Ko ninklijke Marechaussee te Oss hebben be hoord, en die eerst van hun opsporingsbe voegdheid ontheven en vervolgens overge- plaats zyn, bij het ambtenarengerecht een klacht aanhangig gemaakt tegen de beslui ten en handelingen, welke tot deze onthef fing en overplaatsing hebben geleid. Na de opening deelde de voorzitter mede, dat het gerecht besloten heeft alle zaken ge lijktijdig te behandelen en dat van de zijde van het gerecht geen getuigen zijn opge roepen. Getuigenverhoor. Als eerste getuige wordt gehoord de kolo nel der Kon. Marechaussee J. van Selm. Op een vraag van mr. James, of getuige voor 1 April 1938 ooit eenige kracht heeft ontvangen over het personeel van de bri gade Oss, antwoordt getuige ontkennend. Daarna heeft hij inlichtingen ontvangen, waaruit hij den indruk heeft gekregen, dat dit pbrsoneel schromelijk in zijn taak was tekortgeschoten, o.m. doordat geen vol doende overleg werd gepleegd met den officier van justitie. Getuige heeft daarop den commandant der 2e divisie opdracht gegeven tot het instellen van een onderzoek. Het resultaat daarvan is geweest, dat de wachtmeesters wel vol doende overleg hadden gepleegd en voorts, dat de kwestie van een beweerde mishande ling niet waar was. Voorts deelt getuige mede, dat het nooit in de bedoeling van wachtmeester de Gier heeft gelegen om een proces verbaal tegen de geestelijken op te maken. Op een volgende vraag van mr. James bevestigt getuige, dat hy op 2 April een conferentie heeft gehad met den minister van justitie, waarbij deze heeft medegedeeld, dat hij met den minister van defensie tot overeenstemming was gekomen omtrent de te nemen maatregelen. In deze conferentie heeft getuige het voorstel gedaan, om de brigade te hand haven, doch alleen den opperwachtmeester Curfs te doen vervangen door opperwacht meester Mientjes. Dit voorstel is echter niet aanvaard. Op de vraag van mr. James, of getuige ooit klachten heeft vernomen, dat het per soneel der brigade ruchtbaarheid gaf aan verschillende zaken, zegt getuige daarvan nimmer iets te hebben vernomen. Alleen was de procureur-generaal zeer gebelgd over verschillende persberichten, waarnaar getuige toen een onderzoek heeft ingesteld, waarbij hem gebleken is, dat die berichten niet van de marechausee afkom stig waren. Daarna wordt als getuige gehoord de ge- pensionneerde luitenant-kolonel der Kon. Marechaussee Boellaardt, oud-commandant van de 2e divisie (tot 1 Maart 1938). Getuige verklaart, van den procureur- generaal nooit eenige opmerking te hebber, gekregen over het optreden van de brigade te Oss. Alleen heeft de procureur-generaai het vermoeden uitgesproken, dat de mannen door de onderscheidingen te veel over het paard zouden worden getild. Een vraag van mr. James of de procu reur-generaal zich ten onrechte zekere be- voegheden zou hebben toegeëigend, wordt door den president niet toegelaten. De volgende getuige majoor van Everdin- gen, divisie-commandant te Maastricht, heeft op 1 April toen de procureur-generaal met zooveel klachten en feiten kwam, op gezag van een zoo hooge autoriteit aangeno men, dat de brigade wel op zeer onjuiste wijze moest zijn opgetreden. De recette bedroeg rond een millioen dollar. Niet minder dan 147 radiostations hebben het gevecht uitgezonden. Getuige verklaart dan ook, na de mede- Schmeling wijl minutenlange ovaties voor Louis door de ruimte daverden, zat Schmeling als een ge broken man in zijn hoek. Na twee jaar van strijd en volharding bleek zijn droom ook in derdaad een droom geweest te zijn. Na afloop verklaarde Schmeling in zijn kleedkamer: kort na het begin kreeg ik een verschrikkelijken slag in de nierstreek. Ik verloor secondenlang mijn bezinning en kromp van de pijn. Ik herinner mij slechts, dat Louis met beide handen keiharde hoeken op mij deed neerkomen. Ik geloof niet, dat deze uitslag de juiste krachtsverhouding tus schen Louis en mij weergeeft. Ik zal alle mo gelijke moeite doen, om voor de derde maal tegen Louis uit te komen. In geen geval denk ik eraan, met boksen uit te scheiden. Louis verklaarde, dat de slagen, welke hij van Schmeling nog gekregen had, hem geen pijn hadden gedaan. „Ik heb niet geloofd, den Duitscher zoo snel te kunnen overwin nen". deelingen van den procureur-generaal op 1 April tot het personeel der brigade te hebben gezegd: „ik sta niet meer achter jullie". Doch na het door hem ingestelde onderzoek, waar niets bleek van deze be schuldigingen, heeft getuige tot hen gezegd: „u sta ik weer achter jullie". De voorzitter laat niet toe de vraag, hoe de procureur-generaal zich heeft gedragen, toen gebleken was, dat zijn beschuldiging tegen jhr. Bowier in zake het verstrekken van inlichtingen aan de pers onjuist was. Hierna verklaart kapitein jhr. Bowier, districts-commandant te Nijmegen, dat zijn oordeel over het optreden van de brigade te Oss zeer goed is. Getuige antwoordt ontkennend op de vraag of hem er iets van bekend is, dat de substituut-officier van den Burg op 15 No vember 1937 aan wachtmeester de Gier zou hebben geschreven, dat de brigade te Oss niet meer zou mogen deelnemen aan het op sporingsonderzoek. Indien zoodanig schrijven zou zijn uitge gaan, zou getuige daarvan zeer zeker op de hoogte zijn geweest. Vervolgens wordt gehoord de substituut officier van justitie te 's-Hertogenbosch, mr. van den Burg. De voorzitter vraagt den getuige, of het zijn neening is, dat door de leden van de brigade Oss maatregelen zijn genomen zon der voorafgaand overleg met de justitie, hoewel zulk overleg noodzakelijk en ge- wenscht zou zijn geweest. Getuige antwoordt, dat, hoewel de brigade Oss tot de onrustigste behoort, haar optre den steeds normaal is geweest, totdat er een periode aanbrak, waarin veel klachten bin nenkwamen over haar optreden in verschil lende zaken, waarvan er slechts één is ver volgd. Wat de zaak tegen de geestelijken betreft, van dit onderhoud was getuige op de hoogte, en hij heeft tegen wachtmeester de Gier ge zegd: diligent blijven. Getuige is van oor deel, dat elk onderzoek en vooral dit zoo discreet mogelijk moest geschieden en naar zijn oordeel had wachtmeester de Gier dit wc' iets beter kunnen doen. Getuige verklaart verder, dat het verdere onderzoek in deze zaak is gestopt door het optreden van den procureur-generaal, hoe wel het voor-onderzoek nog niet was ge sloten. De feiten, welke aan getuige bekend zijn geworden, zouden hem ongetwijfeld geen aanleiding hebben gegeven om een vervol ging in te stellen. Op een vraag van den voorzitter zegt ge tuige, dat hij op 15 November 1937 in op dracht van den procureur-generaal een schrijven heeft doen uitgaan, waarbij aan de brigade last werd gegeven zich van verder opsporingsonderzoek te onthouden. De voorzitter: heeft u dan geen aanmer king gemaakt, toen bleek, dat de wacht meesters zich niet aan die opdracht hielden? Getuige: neen, want mijn standpunt is, dat de beslissing over een vervolging uiteinde lijk toch bij mij berust. Getuige zegt voorts, zich te hebben uitge laten, dat, wanneer in de zaak van de geeste lijken een rapport bij hem zou zijn binnen gekomen, en hij zou besluiten geen vervol ging in te stellen om welke reden dan ook het dan toch in zijn voornemen zou hebben gelegen, de zaak ter kennis te bren gen van de geestelijke autoriteiten. Daarna wordt gehoord dr. L. Stolz, arts te Oss, die zegt, dat het optreden van de wachtmeesters steeds correct is geweest, wanneer hij als deskundige door hen werd gehoord en dit geschiedde zeer dikwijls. In Januari is zekere Vermeulen bij ge tuige gekomen, die beweerde door de mare chaussee te zijn mishandeld, doch getuige heeft slechts een klein schaafwondje aar, het bovenbeen kunnen constateeren. Als laatste getuige vóór de pauze wordt gehoord de heer van Hengel, bedrijfsleider te Oss. Deze heeft op Zaterdagmiddag 19 Maart omstreeks 3 uur gezien, dat de ban kier v. d. Hoven werd gearresteerd. Hierbij was praktisch geen publiek aanwezig, slechts enkele voorbijgangers kunnen de arrestatie hebben gezien. Hierna wordt de zitting geschorst. OSSCHE INDUSTRIEEL TOT 2 JAAR VEROORDEELD. Met aftrek van voorarrest. De rechtbank te 's-Hertogenbosch heeft hedenochtend uitspraak gedaan in de zaak tegen den industrieel uit Oss, M. van Z., die op 9 Juni j.1. terecht heeft gestaan, verdacht, zich aan eenige zedenmisdrijven schuldig te hebben gemaakt. De rechtbank veroordeelde van Z. tot twee jaar gevangenisstraf, met aftrek van voorarrest. De officier van justitie heeft tegen hem drie jaar gevangenis straf geëischt. BOERDERIJBRAND BIJ VALKENSWAARD. Brandweer stond machteloos. Gisteravond is de met riet gedekte hoeve van den landbouwer J. van Rooy in de buurtschap Geenhoven nabij Valkenswaard door onbekende oorzaak tot den grond toe afgebrand. De brandweer stond by gebrek aan bluschwater machteloos. Slechts weinig huisraad kon men nog redden. Verzekering dekt de schade. BIGGENMERKEN. Van 6 tot 11 Juni 1938 zijn aangebracht 41.523 biggenmerken, tegenover 41.734 in de overeenkomstige periode van 1937. Van de toekenning 1938 zyn tot 11 Juni 1.1. gebruikt 694.005 merken, tegenover 733.325 merken van de toekenning 1937 op het over eenkomstige tijdstip van het vorige jaar. Voor een juiste beoordeeling diene, dat van 1 Januari tot genoemden datum in totaal rijn gemerkt 956.734 biggen, welk aantal voor hetzelfde tijdvak van 1937 bedroeg 883.464. INBRAAK IN DE CZAAR PETERSTRAAT TE AMSTERDAM. ,,'t Ls in orde", riep de inbreker Gistermiddag had een bewoonster van de eerste verdieping van een huis in de Czaar Peterstraat te Amsterdam de huur opgehaald van een blok woningen in deze straat. Zy légde het opgehaalde bedrag, ongeveer honderd gulden, thuis op tafel en verliet daarna voor een boodschap nog even haar woning. In dien tijd verschafte een ongeveer veer tigjarige man zich door openbreken van de deur toegang en nam de voor de hand lig gende hondeifl gulden mee. Op het gerucht kwam een buurvrouw eens informeeren wat er aan de deur van de be nedenverdieping te doen was, waarop de in breker antwoordde: „'t Is in orde juffrouw, ik ben de timmerman". De vrouw trok zich daarop gerustgesteld terug en „de timmerman" zette kalm zijn „werkzaamheden" aan de deur voort. SLAGERS VERGADERDEN TE ZEIST. Jaarvergadering van den bond. Op uitnoodiging van de afdeeling Zeist der Slagersvereeniging, welke haar 30-jarig bestaan herdacht, is gisteren de 47ste jaar vergadering van den Nederlandschen sla gershond aldaar gehouden. Een 700-tal af gevaardigden waren aanwezig. De bondsvoorzitter hield een uitvoerige openingsrede waarin hy constateerde dat hoewel de slagers thans als gevolg van de afschaffing der crisisheffingen op vleesch en de toepassing der Vestigingswet op het slagersbedrijf in belangrijk gunstiger om standigheden dan vorige jaren bijeenkomen, de toestand in het bedrijf niettemin nog zorgelijk blijft. In hoofdzaak valt dit toe te schrijven aan de verontrustende daling welke de vleesch- consumptie hier te lande te zien geeft. Hiermede ging, volgens officiëele cijfers van het economisch instituut voor den mid denstand, gepaard een steeds toenemende mindere waardeering van de onbetaald ge bleven eigen krachten in de slagerij. Over 1933 was het gemiddelde bedrag daarvan nog te stellen geweest op 2288, in 1935 was dit teruggeloopen tot 1823. Uit het groote aantal mutaties in het bedrijf blijkt voorts hoe bedroevend de toestand in het slagers- bedrijf is. De verarming van den slagersstand schreef spr. voorts op grond van officiëele cijfers toe aan de langdurige crisisheffingen op vleesch. Onder daverend applaus der vergadering bracht spr. hulde aan minister Steenberghe, die deze heffingen afschafte en de vesti gingswet op het bedrijf toepaste. Overigens liet spr. uitkomen, dat er nog vele wenschen in het slagersbedrijf leven, waarvan inwilliging voorwaarde is voor een gezondmaking van het ambacht, in welk verband de voorzitter speciaal de nadruk legde op de noodzakelijkheid van toepassing van de wet op het verbindend verklaren van ondernemersovereenkomsten op het slagersbedrijf. De voorzitter sprak de hoop uit, dat de klachten o.m. n. a. v. de uitvoering der vleeschkeuringswet de regeering niet langer onberoerd zullen laten. Het voornaamste punt der agenda van de vergadering vormde de bespreking over het voeren eener landelijke vleeschpropaganda. De vergadering vereenigde zich tenslotte met het bestuursvoorstel om, zoo mogelijk in samenwerking met andere belanghebben de organisaties, speciaal ook den landbouw, en van de regeering. een vleeschpropaganda op touw te zetten. Het bestuur kreeg op dracht terzake nadere plannen uit te werken. De vergadering sprak er haar ernstige teleurstelling over uit, dat het vleesch als volksvoedsel niet is vrijgesteld van omzet belasting. In verband met het inblikken van 4 mil lioen buitenlandsch vleesch werd medege deeld. dat de minister van economische za ken afwijzend heeft beschikt op een re- quest der slagersbonden om, gezien het ge bleken tekort aan binnenlandsch vleesch de teeltbeperking af te schaffen of te ver ruimen. Als vice-voorzitter werd herkozen de heer M. v. d. Lee te Rotterdam, de aftredende bestursleden, de heeren J. Th. Sluiter te Groningen, J. P. v. d. Veer te Utrecht en Jac. de Visser te Vlissingen, werden be noemd. GERAAMTE VAN VOOR 4000 JAAR GEVONDEN. Deensche archaeoloog Torvildsen "Ve<;n grafheuvel bij Roskilde een honderdtal geraamten gevonden, die 4000 jaar oud moeten zijn. Hij VOnd ook een ketting van hondentanden, blykbaar als sieraad gebruikt. RICHARD WHITNEY <RIJGT OPSLAG. TTff1CfhaiiiWhltney' oud-v<x>rzitter van de Effectenbeurs te New-York, die in de Sing-Sing-gevangenis, waar hij gedeti neerd is, als onderwijzer dienst doet ver richt zijn werk zoo goed. dat hij een groo- 231 kr'jgen- Tot dusverre ™Jnde.hlJ 5 cents per dag: dit salaris wordt verhoogd to. 25 cents. VMES ROOSEVELT IN EEN ZIEKENHUIS OPENOMEN. James Roosevelt, de oudste zoon en se cretaris van den president van de Vereenig de Staten, is in een ziekenhuis opgenomen. Men wil pogen hem door rust en dieet te genezen van een maagzweer, zonder tot operatie over te gaan. De Japansche opmarsch naar Hankau wordt ernstig gehinderd door de overstroo ming van de Jangtse, operaties op groote schaal zijn onmogelijk geworden. Het Chineesche hoofdkwartier bij Taihoe deelde hedenochtend telefonisch mede, dat e omgeving van de stad onder water staat en dat de Chineesche troepen sterke stel lingen in de heuvels hebben ingenomen, zoodat een Japansche opmarsch hier thans practisch onmogelijk is. ITALIAANSCHE SOLDATEN ZOUDEN GEMIST KUNNEN WORDEN. De Romeinsche correspondent van de „News Chronicle" schrijft, dat Mussolini na bestudeering van het rapport van Graziani over den militairen toestand in Spanje tot de slotsom zou zijn gekomen, dat hij onmiddellijk 10.000 man uit Spanje zou kunnen terugtrekken, zonder Franco ernstig te schaden. Uit het rapport van Graziani zou blijken, dat de Italianen, die een belangrijke rol hebben gespeeld in Maart j.1., thans geen beslissend element meer vormen. Franco beschikt over wel opgeleide mannen, die de plaats van de Italianen zouden kunnen innemen. Hier door zou Mussolini in staat zijn een gebaar te maken, waardoor Chamberlain het Britsch-Italiaansch verdrag in werking kan doen treden. RUMOERIGE FEESTVIERING DER NEGERS. In de Negerwijken der Amerikaansche steden werden naar aanleiding van Schmelings nederlaag tegen Louis feesten georganiseerd, waarbij het vaak zeer rumoerig toeging. Door de vreugdedansen op de straten werd het verkeer onmogelijk gemaakt. Te Cleveland ontaardde het feest in een algemeene vechtpartij, waarbij vele personen gewond werden. De politie maakte gebruik van traangasbommen. Te Chicago werden ruiten van de tramwagens ingegooid. HET BEZOEK VAN HET BRITSCHE KONINGSPAAR. Na het overlijden van de moeder van de koningin van Engeland is vanochtend tusschen Parijs en Londen van gedachten gewisseld. Nog is niet besloten, doch men vermoedt dat de koning in ieder geval naar Parijs zal komen. Men weet nog niet of de koningin hem zal vergezellen. Het is duidelijk, dat wanneer zij zal komen alle ontvangsten, welke een vreugdevol karak ter zouden hebben, zullen vervallen. Vanmiddag zal de Britsche ambassadeur een bezoek brengen aan minister Bonnet en men verwacht, dat hij de beslissing van den koning en de koningin zal overbren gen. oooooooooooo«*oooo<xx&ooo^**«*o Concentreert U zich op het krachtigste reclame-middel: DAGBLAD-RECLAME 1 joooooeeeeeeeoooooooooooooooooi van Donderdag 23 Juni 1938. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorig* koers STAATSLEENINGEN. 3—314 Nederl. 1938 1013/, 3 Ned.-lndië 1937 100"/w 5'A Duitschl. '30 m. verkl. 28 BANK-1N? LLINGEN. Amsterd. Bank145 Handel Mij. Cert. v. 250 147 Koloniale Bank133V* Ned Ind. Handelsbank 129% INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 36",6 Calvé Delft Cert. 91 Nederl. Ford301»/» Philips GloeiL Gem. Bezit 270% Unilever 1527, INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting29"% Anaconda19'3,% Bethleb. Steel35'7,« Cities Service"/is Generaal Motors24 Kennecott Copper 243/, Republic Steel10'7,o Standard Brands 53/4 Steel co mm3313/M U. S. Leather37i« CULTUUR MAATSCH. H. V. A453% Java Cultuur 160 Ned. Ind. Suiker Unie 1673/4 Vereen. Vorstenlanden 64% MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij.. 75 Reajang Lebong 166 PETROLEUM. Dordtsche Petr, 319 Kon. Petr. 333% Perlak773/, Phillips Oil 25% Shell Union10"/,0 Tide Water103/ RUBBERS. Amsterd. Rubber 198% Deli Bat. Rubber 12öV, Hessa Rubber 111% Oostkust 1347] Serbadjadi 911/4 Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn JavaChinaJapan lijn Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert.. Union Pacific Canadian Pac. §Noteering per 50. fExclaim. "Exdividend. Prolongatie vorige koers 34, heden 34 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers 2'Visl 102 81'/, 108 t/j, U2% 213 2771/, 246 20% 8lf>/l6 5% 50% 4'/, laatste 2.45-3.00 1011%» 100% 28% 145 147'/, 135 131'/, 37% 91'/, 300 274-5 153'/, 30% 20i-il/i# 37%-% uA«-% 25% 26 i/,«-t 12-1/M 5i*/,J 353-%, 3% 4591-60 163 168 64'/, 75% 166 322 334j-% 77% 26'/, 10i-%, 10'/w-è 203%-5 135'/,-7 116% 134 96 2%-^As 101»/, 82%-% 111 1137, 216'/, 2811-4| 252-47* 22 97/,,. 10 6%*% 51% 4% x) ex-coupon New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Zürich Kopenhagen Stockholm Oslo 1.80',/'. 8.95»/, 72.77 34 5.03'/, 30.65 41.51 39.97 H 46.15 45.00 heden 1.80»/. 8.95'/. 72.77 5.03 30.63 41.48 39.97K 46.15 45,00

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 8