Victoria-Water HLKMMR-DEH HELDER amsterdamsche beurs flfViffd- atHuUt&auu |i Siad w Omgeving JlcovmcUud Tlieum egmond binnen N.V. Autobusdienst „Noord-Holland". £uatste Aecicfiten hensbroek egmond aan zee obdam langendijk oudkarspel koedijk V' ir» oterleek bergen DAGELIJKS een fleschje VERHOOGT UW GEZONDHEID Aansluitende verbindingen naar: TEXEL. Militair vliegtuig verongelukt Eén Inzittende ern9tig gewond. Glimlachje ?«V|.2 EERSTE BLAD. Alkmaar, Vrijdag. DE KAASMARKT. De kaasmarkt beleefde heden voor het bezoek van vreemdelingen een topdag. Reeds om half tien stroomde hét Uit alle richtingen met alle mogelijke voertuigen, doch voor het grootste deel te voet, naar onze mooie stad, waarvan de prachjig be plante wallen het oog van iedere vreemde ling bekoren. De hoek bij de Groote Kerk- Langestraat-Koorstraat was wel het ver- keersbrandpunt. Do politie regelde het verkeer echter rustig en voorbeeldig. Het oude ziekenhuisterrein, alleen voor auto bussen bestemd, was geheel bezet met touringcars uit alle deelen van het land De parkeerplaatsen voor auto's bij de Groote Kerk, het Hofplein en de Steenen brug waren eveneens vol en zelfs de Handelskade moest hiervoor worden benut. Het blijft een aardig gezicht de voort- schuivende file van vacantiegangers in hun kleurige zomerkleeditlg door de smalle straten van de binnenstad te zien voortbewegen en het viel ons op, dat groote groepen met belangstelling aandacht schonken aan de seizoen-opruimingett en de winkels met souvenirs van Alkmaar. Om 11 uur volgden duizenden op de kaasmarkt weer het spel van den klaroen blazer en de ruitertjes. De belangstelling voor de kaasmarkt kwam tot uiting in de volgende ode van een vacantie-gangster uit de omgeving, die als volgt luidde: ODE AAN DE KAASMARKT. Daar, waar de victorie van Holland begon en Spanje voor Holland moest bukken, daar is ied'ren Vrijdag een aardig tafreel, daar draven de ruiters bij 't klokken- gespeel, de kaasdragers draven met jukken. De jukken met kazen gaan op de schaal om 't juiste gewicht te noteeren, de waagmeester kijkt met een ernstig gezicht en staat 't geschreven, het zwaarte-gewicht, dan begint weer 't kazen-marcheeren! Hé, hé, hé, ga opzij, we hebben geen tijd, hé, hé, hé, denk vooral om je teenen; ze reppen zich vlug, ze wachten niet lang, ze dwingen zich snel door 't menschen- gedrang de kaas-wagens-rijdende beenen. Daar waar de victorie van Holland begon! in Alkmaar's vriendelijke veste vindt men nog de echte gezelligheid, daar leeft de historie, en de oude tijd komt thans nog den handel ten beste! RIA DRAAK—-GROENVELD. Bij een aanvoer van 110000 K.G. was de prijs van 21.50 voor de fabriekskaas zeker bevredigend. De handel was echter niet zoo vlot als de vorige week. IN HET ZIEKENHUIS OPGENOMEN. Wij vernemen, dat notaris Van H. uit Hoorn, die onlangs naar het huis van bewa ring alhier is overgebracht, in het zieken huis opgenotnen is en zich thans onder spe cialistische behandeling bevindt. GESLAAGD. Vöor het exaihen HoOgduitseh l.o. 2ljn te deh Haag o.a. geslaagd de heeren J. Gorter te Egmond aan Zee en J. Franzen te Pur- merend. Voor het examen hoofdacte zijn te Haar lem geslaagd de heeren L. Koper te Bak- kum, M. E. Wentink te Alkmaar, M. Nooy te Wormer en D. Hylkema te Hoorn. Mej. P. Teeuwissen te Alkmaar behaalde te den Haag de acte Hoogduitsch l.o. Voor het examen Fransch 1. o. slaagde te Utrecht de heer J. H. Schipper, van Alk maar en voor Engelsch m. o., akte A, de heer L. M. van der Bijl te Alkmaar. „JÜDITH". Wie de groote liefdes-tragedie van Judith en Holophernes, in een bewerking van dr. Gerritsen in een vertooning van De Hol- landsche Speelgroep nog wil zien, doet verstandig daarvoor hedenavond het open luchttheater in Bergen te bezoeken. Bezoekers die per bus naar Bergen gaan en een retourtje nemen, worden na afloop van de voorstelling vanaf het parkeerter rein naar Alkmaar vervoerd. Het grootsche openluchtspel „Judith" werd ook met veel succes in Rotterdam en Amersfoort gespeeld. De pers was vol lof over het schitterende spel van Nel Oosthout en Koen Hissink. EEN NIEUWE ZAAK. Morgenmiddag zal de heer R. G. Untied, voorheen gedurende 24 achtereenvolgende jaren chef in dienst van de fa. Engeln, een eigen zaak openen in het voorheen door de fa. De Gier bewoonde pand aan de Laat (tegenover het Vlaanderhof). De inventaris is aanmerkelijk uitgebreid, zoodat de nieu we bewoner méér ruimte heeft gekregen voor het bergen van den grooten voorraad van allerlei artikelen, welke hij gaarne den bezoekers zal toonen. In manufacturen in den uitgebreidsten zin, werkmansgoederen, heerenconfectie, de kens enz. enz. is een groote collectie in ver schillende kleur en kwaliteit en maat voor handen, zoodat gezegd kan worden, dat de heer Untied aan alle redelijke wenschen kan tegemoet komen. Waar hij reeds zoo vele jaren in zaken werkzaam is, mag men aan nemen, dat hij volkomen in het vak door kneed is en den smaak van het publiek weet en de koopers ook hem hebben leeren kennen. DE LOONBIJSLAGREGELING VOOR DEN TUINBOUW. De hoop herleeft. De afwijzende beslissing van den mi nister van sociale zaken op het voorstel van de bedrijfsraden voor den tuinbouw ir. Noord- en Zuidholland om een loonbijslag- regeling voor den tuinbouw in het leven te roepen is door de tuinders met groote teleur stelling ontvangen. Ook de bedrijfsraden hebben zich niet zonder meer bij deze be slissing neergelegd. Zij hebben zich nog eens met een adres tot den betrokken minister gewend, in welke adres de teleurstelling wordt kenbaar gemaakt over de afwijzing van de regeling, waarvan alle bedrijfsgroe pen zulke goede verwachtingen hadden. Men stelt vast, dat deze regeling geheel los staat van vorige regelingen op dit ge bied. Bij de samenstelling werden fouten, welke in de vorige regelingen bleken te schuilen, nauwlettend vermeden en on mogelijk gemaakt. Het Voorgestelde per centage van 70 behoeft volgens de bedrijfs raden niet als vaststaand te worden be schouwd, al neemt men aan, dat thans vrij wel 70 van het economisch normale loon bedrag wordt verloond. Do:rdat hij een bij slag van 50 niet meer kan worden ge noten dan de helft van het méér verloonde bedrag zijn de consequenties van de regeling geheel te overzien. Om voor den bijslag in aanmerking te komen is het dus noodzake lijk dat méér arbeiders te werk worden ge steld. Voorts wordt gewezen op den ver waarloosden toestand van de bedrijven, waarop de regeling een gunstigen invloed zou kunnen uitoefenen. Het gevaar is niet denkbeeldig, dat zonder eenige stimulans van de overheid het den ondernemers steeds moeilijker zal worden hun bedrijf op peil te houden, met gevolg, dat de arbeid in het tuinbouwbedrijf nog meer zal verminderen. De regeling zal niet tot meerdere productie behoeven te leiden. Ook zijn de raden het niet eens met de meening van den minister dat de regeling verstarrend zou werken op het bedrijfsleven en bevriezing van het be drijf in de hand zal worden gewerkt. Men is erkentelijk voor de pogingen, welke worden gedaan om te komen tot een bevredigende oplossing van het vaste lasten- vraagstuk, doch kan niet inzien, dat de voor gestelde regeling daaraan eenige afbreuk zou doen, Of dit antwoord van de bedrijfsraden zal leiden tot invoering van de voorgestelde loonbijslagregeling is moeilijk te zeggen. Toch worden hierdoor verwachtingen ge wekt, welke, wanneer zij in vervulling zul len gaan, voor den tuinbouw van veel be- teekenis zouden zijn. EEN CHRISTELIJKE TUINBOUWSCHOOL TE ANDIJK? Naar de N. H. Crt. uit betrouwbare bron verneemt, worden door de afd. Andijk van den Christelijken Boeren- en Tuindersbond pogingen in het werk gesteld tot het op richten van een christelijke lagere tuin bouwschool te Andijk. Reeds zouden de plannen in een verge vorderd stadium zijn en hebben toezeggin gen plaats gehad van pl.m. 25 leerlingen uit die gemeente. Dit aantal zal misschien onvoldoende zijn, maar men verwacht toe loop van leerlingen zoowel uit omliggende gemeenten als van andere gezindten.. RUZIE IN EDAM'S GEMEENTERAAD. Onjuiste voorlichting. De Edammer raad heeft weer eens ruzie gemaakt, nu onder leiding van den wet houder Konings, die den burgemeester, die wegens zijn gezondheidstoestand verhin derd was, verving. Het ging om niets minder dan de zware beschuldiging tegen den loco-burgemees ter, dat hij de gemeente voor 2000 bena deeld had, welke aantijging door het raads lid Huising in vragenden vorm geuit werd. De zaak zit zoo, zegt de N. H. Ct., dat de loco-burgemeester tevens voorzitter is van de voetbalclub Volendam. Deze club heeft aan de gemeente een terrein verkocht en nu zou bij den Raad de indruk gewekt zijn, dat de voetbalclub dit deed voor een prijsje, waaraan niets verdiend werd. De heer Huisink is er nu achteraf achter gekomen, dat de v. v. Volendam het winstje van 2000 incasseerde en be schuldigde wethouder Konings ervan dit te hebben verzwegen en willens en wetens de voetbalvereeniging te hebben bevoor deeld ten laste der gemeenschap. De heer Huisink wilde een voorstel in dienen om wethouder Konings te schorsen, maar waar uit de discussies bleek, dat hij hiervoor niet voldoenden steun zou krijgen, ging dit niet door. De zaak zal nu voor Ged. Staten gebracht worden. Herijk maten en gewichten. De herjjk voor maten en gewichten zal voor deze gemeente plaats vinden te Eg- mondbinnen op Maandag 22 Augustus van 1012 uur en van 13—16 uur; voor Egmond aan den Hoef op Vrijdag 19 Augustus 1938 van 12 y316 uur. V. V. (Ongecorrigeerd.) Vanochtend omstreeks elf uur is een militair vliegtuig van het type F. K. 51, van een hoogte van 50 meter afgegle den en in de nabijheid van de schiet banen op het vliegveld Soesterberg te gen den grond te pletter geslagen. Omtrent het vliegongeluk op Soesterberg vernemen wij nader: De sergeant-vlieger B. Anderweg is van ochtend bij het uitvoeren van een landing met het Koolhoven-vliegtuig F.K. 51, nr. 12 afgegleden, waardoor het toestel tegen den grond sloeg en vernield werd. Vrijwel onmiddellijk na het ongeval wa ren de dokter van het vliegveld en de hulp dienst der luchtvaartafdeeling bij het wrak van het vliegtuig aanwezig. De vlieger lag bewusteloos temidden van het verongelukte toestel, doch hij bleek er nog vrij goed te zijn afgekomen. Hij heeft een ernstige hoofdwonde en een kaakfractuur opgeloo- pen. Per ziekenauto is hij naar het militaire hos pitaal te Utrecht vervoerd. De vlieger Anderweg was bezig met het uitvoeren van zoogenaamde laplandingen. Bij een daarvan verloor het toestel teveel van zijn snelheid, waardoor het afgegle den is. NOODLOTTIG ONGELUK. Geweer ging plotseling af. Gisteren is te Klazinaveen (Dr.) een ern stig ongeluk gebeurd, waarbij de arbeider A. Koopman is gedood. Terwijl K. met een tweeden arbeider op weg was naar zijn werk, ontmoetten zij den heer M. B., eveneens uit Klazinaveen, die met zijn geweer gewapend, ter eendenjacht toog. De arbeiders maakten een praatje met den jager. Plotseling kwam uit een der grachten een vlucht eenden op. De heer B. keerde zich haastig om, om zijn geweer op de vogels te richten. Door onverklaarbare oorzaak is het schot te vroeg afgegaan, K werd door de volle lading hagel getroffen in de borst en zwaar gewond is hij naar het diaconessenhuis te Emmen vervoerd, waar hij in den afgeloopen nacht is overleden. Het slachtoffer was gehuwd en vader van vijf jeugdige kinderen. ONWEER IN FRIESLAND. Bliksem in boerderij geslagen. Te Mirns sloeg heden tijdens een kort on weer de bliksem in de boerderij van den heer C. Witteveen te Bakhuizen, bewoond door den heer J. Witteveen. In een ommezien stond de boerderij in lichter laaie. Zoo goed als niets werd gered. De inboedel, het ge reedschap en ongeveer veertig wagens hooi werden een prooi der vlammen. DE GEVAARLIJKE ZEE. Politie-agenten treden reddend op. Gisteravond omstreeks 9 uur riep een 29- jarige zwemmer, die op het stille strand te Scheveningen, ter hoogte van de Kwartel laan, te ver in zee was gegaan, om hulp. Een agent begaf zich gedeeltelijk ontkleed met de reddingslij n te water en bracht den drenkeling op het droge. Om 4 uur 's middags was op het Scheve- ningsche strand een negenjarig jongetje plotseling door den stroom zeewaarts ge trokken. Een agent begaf zich aan het eind van een' golfbreker met een reddingslijn in het water en slaagde erin het jongetje te grijpen en op het strand te brengen. Zoowel redder als drenkeling hebben daarbij in levensgevaar verkeerd. In een alhier gehouden vergadering van het bestuur der afd. Hensbroek van den Bond voor Staatspensionneering werd beslo ten ook dit jaar wederom met de oudjes een uitstapje te maken. Dinsdag 16 Aug. gaan ze naar Amsterdam, waar een rondvaart dooi de grachten zal worden gemaakt. Verder zal de reis door 't Gooi naar de Véluwe (Ermelo en Nunspeet) worden voortgezet. Indien het weer dit noodig maakt, zal het bestuur de reis wijzigen. De oudjes van de afd. Obdam zullen, in tegenstelling met andere jaren, te samen met de Hensbroekers uitgaan. De werkloosheid sterk gedaald. Het aantal werkloozen is in deze ge meente den laatsten tijd sterk gedaald. Op 1 Augustus j.1. stonden ingeschreven 179 werkzoekenden, tegen 237 op 1 Juli j.1. en 245 op 1 Augustus van het vorige jaar. Vooral de daling van het aantal werklooze visschers trekt de aandacht. Hun aantal be droeg op 1 Aug. j.1. 122, tegen 164 op 1 Juli j.1. en 187 op 1 Aug. van het vorige jaar. Waar het grootste percentage der werk loozen uit visschers bestaat, is het voor de gemeente van zeer groot belang, dat hun aantal zoo sterk gedaald is. Velen hebben den laatsten tijd een plaats gevonden op de Duitsche en Poolsche trawlers. Vooral over de behandeling op de Duitsche trawlers zijn de Egmondsche visschers uitstekend tevre den, terwijl zij ook een behoorlijk loon verdienen. Ook op de IJmuider trawlers hebben de Egmondsche visschers meer emplooi gevonden dan vorig jaar om dezen tijd. Gevonden voorwerpen. Gevonden: een rood kindermanteltje, een bril met hoornen montuur, Brand den P. Donderdagochtend brak brand uit in met hooi gevUlden kapberg van den heer Borst aan den Berkmeerdijk. Door ijlings toegeschoten hulp van buren Wist tHen dén bratid te bépërken. Als oorzaak blijkt het spelen met vuui van een 2-jarig kind te moeten worden aan- De heer Borst was tegen brandschade verzekerd. Candidaatstelling polderbestuur Donderdagmorgen vond een candidaat stelling plaats ter verkiezing van een na van het dagelijksch bestuur vfln den P0l£er Obdam, in de vacature, ontstaan door de be noeming tot secretaris-penningmeester van den heer P. Groenland. Slechts één cand- daat werd gesteld t.w. burgemeester J. d< Boer Wz., die hoogstwaarschijnlijk den be noeming wel zal aannemen. De maat der pootaardapP«len In de in het begin van deze week ge houden vergaderingen van de vellingsver- eenigingen werd, zooals wij reeds vermeld den, geklaagd over de door de Ned. Groen ten- en Fruit-Centrale vastgestelde maat voor overname van de onverkocht blyven de goedgekeurde pootaardappelen. De Ned Groenten- en Fruit-Centrale zou volgens de aanvankelijke regeling slechts de on verkocht gebleven goedgekeurde poters overnemen tot aan de maat 50 m.M., hoewe de regeling van den Ned. Alg. Keurings dienst tot 55 m.M. was. Nadat door de Prov. Commissie uit de Veilingen poginen waren gedaan om hierin verandering te krijgen, kon in de bovengenoemde verga deringen reeds een officieuze mededeeling worden gedaan, dat de maat alsnog veJ" hoogd zou worden. Gistermorgen is bij de veilingen bericht ontvangen, dat de maat voor overname is gebracht op 55 mM., het geen een heele geruststelling zal zijn voor de tuinders, aangezien een belangrijk kwantum van de aardappelen de maat bo ven de 50 mM. hebben. Er is echter tevens bepaald, dat de regee- rng wel de onverkocht gebleven aardap pelen overneemt maar onder de voorwaar de, dat de volledige hoeveelheid van 35 tot 55 mM. aanwezig is en niet, zooals wel eens meer gebeurt, een gedeelte bijv. die van de maat 35 tot 45, er uit gesorteerd zijn en verkocht. De grove boven 45 mM. zullen in dat geval niet worden overgenomen. De herdenkingsfeesten op 6 Sep tember. Het thans definitief vastgestelde pro gramma voor de jubileumfeesten ter gele genheid van het regeeringsjublleum van de koningin is voor 's morgens en 's middags geheel overeenkomstig het verleden week Donderdag gepubliceerde verslag der com missievergadering. Thans is vastgesteld, dat de kinderen een ballonwedstrijd zullen houden, waarvoor een drietal prijzen be schikbaar zullen worden gesteld. Op het feestterrein zal den geheelen middag radio- muziek worden gegeven. Voor 's avonds is het programma nu ook vastgesteld. Dit luidt als volgt: Om half negen groote fakkel- en lampion-optocht, opgeluisterd door een der muziekcorpsen. Daaraan zullen velen kunnen deelnemen, daar een groot aantal fakkels en lampions is besteld. Tevens zullen weder versierde voertuigen meerijden. De winkeliers zullen worden uitgenoodigd, door een étalage- wedstrijd den dag luister bij te zetten. De burgers worden uitgenoodigd, hun tuin of hun huisgevel op eenvoudige wyze te verlichten, waarvoor de commissie bij voldoende deelname gaarne prijzen be schikbaar stelt. De optocht zal ontbonden worden voor het gemeentehuis, waarna de dag besloten zal worden met een amusant bal met vele attractes in het Huls van de Brederode. De commissie voor de avondfeesten be staat uit de heeren A. Öotjers, I. bi1. K. van Loo, L. Uipkes en P. Wijn (secr.) Ingekomen personen. J. Slikker van Alkmaar. C. Meijer en echtg. van Schoorl. N. Leijen van Sint Pancras. J. C. Rood van Bovenkarspel. D. van der Pal van Bovenkarspel. C. Boon van Schermerhorn. M. van Egmond van Zijpe (N.H.) H. A. Kramer van Heerhu- gowaard. L. J. Berkhout van jchermer- horn. Koor van stemmen tot Jansen, die een zomerhuisje heeft gekocht: „Wy zijn alvast vooruit gekomen, de anderen komen dadelijk:" vfln VrUdng 5 Augustus 1938. Vorig STAATSLEENINGEN. 3-3/, Nederl. 938 3 Ned.-lnd'e 1937 #f 554 DuitschL '30 m. verkl. 29'/, BANKINSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mij- Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alö Kunstzijde Unie CaTvê Delft Cert. Nederl. Ford Philip» Gloeil. Gem. Beeit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda 1021/is 1003/4 150 157V, 158'/, 140»/, 45'/, 907, 2993/4 2557, 1567, 37% §2 Anaconua Bethleh. Steelis 34« 31 14*/M 6VU 447i« 4#/j, Citie, Service Generaal Motors Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vereen. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij.. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Dell Bat. Rubber 1 Heasa Rubber 1 Oostkust Serbadjadi --- Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. 4Ó9V, 189 187 661/, 70 160 331»/, 34 tl k 767, 317, l»/ll "Via 230 >657M 136 1631/, 115 Holland—Amerika lun Java—China—Japan lijn Kon. Ned. Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia 1 Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Alchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Raclfic Canadian Pac. 1037, 867, 1197, 1197, 229 2887, 256 27»/, 9»/, 627, 5 - S» 2.45.3,00 102\ 100»/, 150 1577, 156 139»/, 45»/,. 6 901/, 298 73/,. 371/, 2fL{ 189 185 86.i/, 156 343.7. 76 1 308/, 12i-% «-C 230-lyi 166 135 161 115 3% 1031* 853/, 1187, 1187, 229 289./, 2561-7* 277, 147, 9% 62 fExclaim. •Exdividend. §Noteering per 60. x) ex-coupon Prolongatie vorige koers X, heden X pCt, WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers heden New-York 1.82 u/« 1.83l/i» Londen 8.96 8.96 Berlijn 73.43 73.45 Parijs 5.02 K 5.02)4 Brussel (Belga) 30.96 30.96 Zürich 41.86 41.86 Kopenhagen 40.02 X 40.02 X Stockholm 46.22 X 46.22 X Oslo 45.03 45.05 In den loop van Donderdag vernam men te Oterleek met groote teleurstelling, dat by het gemeentebestuur bericht was inge komen, dat de kroon het besluit van Ged. Staten, om de openbare school op te heffen, had goedgekeurd. In November a.s. wordt het 5 jaar, dat deze kwestie hangende is. Er is in dien tqd veel gedaan om de opheffing te voorkomen, o.a. de oprichting van de afd. Oterleek van Volksonderwys, rekwesten en petitionnementen zijn verzonden, vergade ringen met sprekers van het hoofdbestuur gehouden. Ook de heer v. Dyke, secretaris hoofdbestuur v. Volksonderwijs, heeft veel gedaan om de school te behouden, alles ech ter tevergeefs, alle acties 2Un op niets uit- geloopen. Het gaat hier om bezuiniging, maar daar komt niets van, want onze hoofd onderwijzer wordt op wachtgeld gesteld, vermoedelijk moet er een 3de leerkracht ran de school te Stompctoren worden aan gesteld en dan komt er nog een verbouwing van die schooL Daar komt nog by, dat ver scheidene ouders straks by het gemeente bestuur zullen aankloppen om vergoeding, daar hun kinderen verder dan 4 K.M. moe ten afleggen om by de school te komen. Het Noordzec-cabaret. Al was de groote zaal van „De Rus tende Jager" gisteravond niet stampvol, toch hebben velen oprecht plezier gehad om de revue van zomerzang- en dansen, dis door het Noordzee-cabaret voor het voetlicht werd gebracht. De bestanddeelen, waaruit deze revue was samengesteld, waren die, welke men gewoonlijk in het cabaret aantreft: zang, voordracht, muziek en korte sketches, waarin naast verstandige, ook vele dwaze dingen gebeuren. Een zeer gevarieerd programma werd in een vlot tempo afgewerkt, hetgeen aan de levendigheid van het geheel ten zeerste ten goede kwam. Wim Sonneveld opende den avond met een welkomstwoord; hij hoopte ook, dat net programma in den smaak mocht vallen Lan„ j7®schou*ers. De medewerkenden j t Zonneveld, Martie Verdenius, lenbadr gC' EC°ie Petrelli en Peter Kel" tra(* de een wat meer op unVm i gfond dan de ander, doch in zUn vonl 1 Kezelschap, dank zy aller we Wking' er in «eslaagd, de a#n- nrpn ueen paar Prettige en onbezorgde uren te bezorgen. wrwLCen ,8,oiree dansante, waaraan vrij- deze - - P Werd deelgenomen, werd goed geslaagde avond besloten,

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2