CHIEF WH1P DE VRIES Onderhandelingen Hongarije—Kleine Entente. Over het recht van herbewapening. De wapenstilstand Rusland-Japan. Nieuws in 't kort. DIE thee doei \e goed! JUoiMciaal Tlieuws EGMOND AAN ZEE gezonde sportgezonde buiten lucht a/s toppunt van genot de beste sigaret voor Uw gezondheid EGMOND A. D. HOEF ST. PANCRAS belasti ngzaken EERSTE BLAD. Uit over het algemeen welingelichte bron te Boekarest wordt vernomen, dat de be sprekingen tusschen Hongarije en de Kleine Entente inzake een toekenning aan Hongarije van het recht zich te bewapenen en de regeling van het lot der Hongaar- sche minderheden in de landen der Kleine Entente op actieve wijze worden voortge zet. In bevoegde kringen vermoedt men noch tans dat deze onderhandelingen nog niet voldoende zijn opgeschoten om voor het oogenblik de hoop te wettigen, dat een be sluit kan worden genomen vóór het einde van de reis van admiraal Horthy naar Duitschland en de conferentie der Kleine Entente te Bied. Het Japansche ministerie van oorlog deelt mede, dat de Sovjet-Russische en Ja pansche onderhandelaars overeen zijn geko men, dat: 1. Nauwkeurige berichten over den hui- digen toestand aan het front van Tsjangkoefeng zullen worden verstrekt aan beide regeeringen. 2. Beide commando's maatregelen zul len nemen, om nieuwe moeilijkheden te voorkomen. 3. Met ingang van 12 Augustus acht uur des avonds zullen aan beide zijden de troepen ongeveer 80 meter terug getrokken worden. Beide partijen zul len de nieuwe stellingen in kaart bren gen. Een gemeenschappelijk vaststellen van de frontlijn heeft aangetoond, dat de hoogten van Tsjangkoefeng bij het ingaan van den wapenstilstand in handen van de Japan- neezen waren. Verscherpt toezicht in Frankrijk op vreemdelingen. - De Fransche minister van binnenlandsche zaken heeft nieuwe maat regelen genomen ter verscherping van het toezicht op vreemdelingen in Frankrijk. Deze maatregelen hebben o.a. betrekking op de grenspolitie, de contra-spionnagediensten en de luchtpolitie. Een Russisch-Japansch grensincident. - Volgens een telefonisch uit Tsjitsjika op Zuid-Sachalin te Tokio ontvangen bericht, zouden Russische grenswachten gistermid dag schoten hebben gelost op Kyikitsji Tasjionski, lid van het Japansche Lagerhuis, en verscheidene andere personen, die eeti reis maakten in het gebied van Handazawa, een district gelegen aan de grens van het Sovjet-gebied. Een der reizigers werd ge wond. Japansche gendarmes stellen ter plaatse een onderzoek in. De terreur in Palestina. - De terroristen in Palestina bedreigen zoowel joden als de gematigde Arabieren. Een van deze laatsten, sjeik Ibrahim Abdoel Razzak, leider" van de verdedigingspartij van Palestina, is uit een dorp bij Ramallah ontvoerd, terwijl vier mannnen en een vrouw werden ontvoerd. Te Jaffa heeft de politie twee agenten van de opstandelingen gearresteerd. In verband met den aanval op de Barclay Bank hebben de autoriteiten de stad Nabloes een collec tieve boete van 10.000 pond sterling opge legd. Eergisteren zijn militairen tot viermaal toe slaags geraakt met terroristen. Acht ban dieten werden hierbij gedood en verschei- denen gewond. In het gebied van Tiberias is een gevecht geleverd tusschen een militaire patrouille en een gewapende bende. Vier terroristen werden gedood, één werd gevangen geno men. Rebellen zijn in het dorp Waladii binnen gedrongen, waar zij den belastingontvanger plunderden. Zij slaagden er echter niet in meer dan 12 pond sterling mee te nemen. Andere oproerlingen hebben twee stations, in Lussa en Jeruzalem in brand gestoken. Vier personen door bliksem gedood. - De hevige onweders, die Joego-Slavië reeds dagenlang teisteren, hebben gisteren weder om den dood van vier menschen tengevolge gehad. Streicher ontvangt vele dreigbrieven. - Julius Streicher, de uitgever van het fel- antisemistisohe blad „Der Stürmer" heeft te Neurenberg, waar hij tegenwoordig was bij het begin der werkzaamheden tot sloo ping van de synagoge, in een rede medege deeld, dat hij voortdurend dreigbrieven ont vangt. In een hiervan werd gezegd, dat zijn „lot bezegeld was". „Mijn rol is nog lang niet uitgespeeld" zoo zeide Streicher verder. „Vandaag begint een nieuwe etappe van ons werk." Valsche muntersbende ontmaskerd. - Na langdurigen opsporingsarbeid is de Fran sche surété nationale erin geslaagd, een ein de te maken aan de werkzaamheden van ge vaarlijke internationale vervalschers en te Parijs een groote geheime werkplaats op te sporen, waar valsche bankbiljetten en zegels van alle landen werden vervaardigd. De eigenaar van de werkplaats was een Roemeen, Iliescu genaamd, deze heeft reeds een bekentenis afgelegd. Zeven Poolsche bladen in Dantzig ver boden. - De politiepresident van Dantzig heeft zeven Poolsche bladen voor den tijd van zes maanden voor het gebied van Dantzig verboden. Gevecht tusschen politieke tegenstan ders. - In een gevecht tusschen Agrariërs en leden van het vakverbond te Cheran in den staat Miohaocan (Mecixo) zijn elf per sonen gedood en vijftien gewond. Onder de slachtoffers zijn ook vrouwen en kinderen. Het gevecht is ontstaan door een geschil over het bezit van landerijen, welke ver deeld waren overeenkomstig het agrarische programma van de regeering. De strijd duurde twee uur en werd eerst door de aan komst van troepen geëindigd. Alkmaar, Zaterdag. GEEN SPREEKUUR. De wethouder de heer H. Klaver is ver hinderd op aanstaanden Maandag zijn ge wone spreekuur te houden. EEN ONGELUK TE STOMPETOREN. Weder heeft te Stompetoren een ongeval plaats gehad en wederom op dezelfde plaats als een week tevoren, n.1. bij de brug bij de hoeve Drie Konings hoofden. Dezen keer trof het mej. N. Sint, die nogal haast scheen te hebben en met uit stappen uit de autobus niet wachtte tot het voertuig stil stond. Bovendien had zij de onvoorzichtigheid tegen de rij-richting in de bus te verlaten. Het gevolg van een en ander was, dat zij viel en met het hoofd op het asfalt terecht kwam. Dr. Heringa, wiens hulp werd ingeroepen, constateerde een hersenschudding en deed het slacht offer naar haar woning vervoeren. GESLAAGD. Mej. K. Klimp te Alkmaar heeft te Den Haag de acte Hoogduitsch l.o. behaald. Voor het examen hoofdacte slaagde te Haarlem de heer H. van Westrienen te Heiloo. De heer P. A. Florijn slaagde op 6 Juli 1.1. te Amsterdam voor Belastingconsulent, af genomen door het Ned. Instituut van Belas tingconsulenten te 's-Gravenhage. DE LANDBOUWFEESTEN. 21 September. Zoo langzamerhand naderen alweer de landbouwfeesten van de Holl. Mij. van Landbouw. Dit jaar op 21 September. De vraagprogramma's zijn reeds weer verkrijgbaar aan het bureau van de Alkm. Courant en bij de heeren E. Mak aan de Groentenveiling, fa. Zaadnoordijk, Waagplein, E. van der Laan, Kennemer- straatweg, J. v. Diepen, Geest 43, en C. A. Ruygh, Schoutenstraat 11, allen te Alkmaar. Een ieder is dus weer in de gelegenheid zijn vee, pluimvee, konijnen, groenten, fruit, bloemen en planten, etc. al naar hij interesse heeft, in te zenden en het door bevoegde keurmeesters te laten beoordee- len of het een en ander op 21 September a.s. te gaan bewonderen. Vooial de afd. Korenbeurs vraagt dit jaar tot 's avonds elf uur ieders belang stelling. De expositie is vanaf 's morgens 8 uur tot elf uur voormiddags voor iedereen vrij toegankelijk, daarna wordt de lage entree van 10 cent per persoon geheven, doch aan kinderen tot 14 jaar, mits onder geleide wordt steeds vrijen toegang verleend. Als extra attractie heeft de commissie gemeend eiken 5-OOsten betalende bezoe- ker(ster) een waardebon te moeten aan bieden, te besteden bij een der exposanten. Nu er dit jaar geen vuurwerk is, is dus de gezellige Korenbeurs het einddoel van de avondwandeling. Genieten kan men er zoolang men wil en men steunt er daad werkelijk het mooie streven der Holl. Mij. van Landbouw mee. De bekende verloting, welke telken jare ter gelegenheid van de landbouwfeesten wordt gehouden, gaat ook nu weer door. De loten zijn weder alom verkrijgbaar en natuurlijk bij den penningmeester, den heer P. J. Preijer aan den Voordam. DE PUBLIEKSPRIJZEN VAN HET BLOEMENCORSO TE BERGEN. Met 122 stemmen heeft het publiek in de rubriek „Vereenigingsnummers" de pu blieksprijs toegekend aan no. 5 van het programma „Neptunus". Deze uitslag komt overeen met de beslissing van de jury. In de rubriek „Versierde wagens" be haalde no. 14 „Brabantsche Hufkar" 114 stemmen, tegen 46 op no. 15 de Tilbury. In deze rubriek verschilde het publiek dus met de jury. Dit was ook het geval in de rubriek „Auto's", waar met 155 stemmen de pu- Boliviaansche regeering afgetreden. - De regeering van Bolivië is afgetreden om den president der republiek in de gelegen heid te stellen een nieuwe regeering te vor men, nu het geschil met Paraguay tot een oplossing is gekomen. De nieuwe regeering is reeds gevormd. Hierin heeft Diez Medina de portefeuille van buitenlandsche zaken en Gabriel Gon- salvez de portefeuille voor binnenlandsche zaken. Minister van financiën is Mendoza Lopez en minister van landsverdediging generaal Rivera. Van het staatsburgerschap vervallen verklaard. - Gisteren is in Duitschland offi- ciëele een lijst gepubliceerd van 39 joden, die met hun familieleden van het Duitsche staatsburgerschap vervallen zijn verklaard. De kinderverlamming in Engeland. - Er is te Swansea (Eng.) weer een slacht offer gevallen van de kinderverlamming. Bovendien hebben zich twee nieuwe geval len voorgedaan. blieksprijs werd toegekend op no. 27, de versierde auto van Jac. Met's automobiel bedrijf N.V. In de rubriek Groepen (kleine nummers) bleek het publiek het met de jury eens te zijn. In deze rubriek werd met 120 stemmen de publieksprijs toegekend aan „Sneeuw witje met de dwergen", terwijl de uitspraak van het publiek ook in de rubriek „Kleine nummers" overeenstemt met die van de jury omdat hier ook de publieksprijs werd toegekend aan het nummer „Met de klomp uit spelevaren". Ook de Oud-Hollandsche bruiloft kwam voor een publieksprijs in aanmerking. DE VIERDE UITVOERING VAN JUDITH. De vierde voorstelling van de liefdes tragedie tusschen Judith en Holofernes was gisteravond in het Openlucht-theater te Bergen in alle opzichten een succes. Ten eerste was het een schoone midzomeravond, ten tweede was het theater zeer goed bezet en ten derde was het publiek enthousiast over stuk en spel. „Judith" in het openlucht-theater is in waarheid een gebeurtenis. Nel Oosthout en Coen Hissink vertolken de hoofdfiguren subliem. Ook de bijfiguren zijn in goede handen. Wonderlijk schoon klonken in den stillen avond de door mej. Leegwater ge zongen joodsche psalmen. Ook de muziek voldeed dimaal bijzonder. Vrijdag 19 Augustus heeft de laatste voorstelling plaats, die een waardige af- scheidsvoorstelling zal worden. Alleen onze onberispelijke uitvoering en onze lage prijzen doen ons steeds weer nieuwe clientèle verwerven. Centrale Verwarmimg Alkmaar Rotterdam Tel. 2197 Tel. 44504 3897 ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 14 Augustus is de „Apotheek Wanna Ritsevoort", Ritsevoort 5, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. OFFICIEEL PORTRET VAN H. M. DE KONINGIN. Toen H. M. de koningin het vorige jaar te Amsterdam vertoefde, heeft Hare Ma jesteit den Amsterdamschen kunstfotograaf Godfried de Groot de eer aangedaan, voor hem te willen poseeren. Het was de eerste maal dat Hare Majesteit te Amsterdam een portret liet maken. Dit portret droeg dermate de goedkeu ring weg van Hare Majesteit, dat H. M. toestemming gaf het portret officiëel in den handeL te brengen en het op verschil lende wijzen te rtproduceeren. Door tusschenkomst van den kunsthan del Fetter te Amsterdam, directeur eigenaar de heer G. Drewes, die zich in eene afdeeling „Ons Koninklijk Huis" op kunstgebied gespecialiseerd heeft op alles wat het Huis van Oranje betreft, hebben de elf departementen te 's-Gravenhage zich o.a. voor de kamers der ministers een exemplaar van dit portret aangeschaft, groot model, koninklijk uitgevoerd, met warm-bruinkleurige foto ter grootte van 50 bij 60 c.M. en een zijden-linnen passe- partout, van welk portret de. firma den alleenverkoop heeft. Bovendien werden op order van of met toestemming van de ministers, verschillende openbare instel lingen van dit portret voorzien, zooals de justitiëele gebouwen, openbare en bizon- dere scholen en gemeentebesturen, en schaften verschillende cultureele- en zee vaartmaatschappijen, ziekenhuizen, ver scheidene groote schepen, vooraanstaande particuliere persoonlijkheden, enz. zich eveneens een dergelijk portret aan. Ter gelegenheid van het aanstaand re- geeringsjubileum van Hare Majesteit, werd dit portret thans ook in een goedkoope editie voor het publiek verkrijgbaar ge steld, namelijk in een vergulde houten lijst, smaakvol afgewerkt, met gouden kroon boven het portret en de gecalligra- feerde naam Wilhelmina. Wij twijfelen niet of velen zullen zich dit portret willen aanschaffen, als een blij vend aandenken aan de komende feest dagen. BUURTVEREENIGING KOORSTRAAT—RITSEVOORT. De bewoners hebben blijk gegeven de groote beteekenis van het 40-jarig regee- ringsjubileum van de koningin goed te be seffen. De gehouden geldinzameling heeft tot resultaat, dat beide straten versierd zulllen worden. De strandfeesten. Begunstigd door ideaal zomerweer wel een contrast met verleden jaar zijn Vrijdag de Egmondsche strandfeesten be gonnen. Reeds vroeg in den morgen staken velen de vlag uit en versierden hun huizen, zoodat het dorp een vroolijk aanzien had, toen 's middags om 1 uur de deelnemers in optocht, de muziek voorop, naar het strand trokken. Op het strand heerschte direct een opge wekte stemming, waartoe de gramofoonmu- ziek, die hier gegeven werd, niet weinig bij droeg. Onder groote belangstelling werden de verschillende strandspelen gehouden en niet alleen de kinderen zelf, maar ook de ouderen vermaakten zich kostelijk bij de wedstrijden in houtjes rapen, zakloopen en wat er zoo meer bij behoort. Vooral het hin- noordscharwoudeI Bestuursvergadering Noordermarkt- bond. Het bestuur van den Noordermarktbond alhier vergaderde Vrijdagavond in het ver gaderlokaal van de veiling, onder voorzit terschap van den heer J. Kliffen. De voorzitter heette in zijn openingswoord in het bijzonder den veilingleider, den heer J. Kos, welkom. Deze zal in het vervolg de vergaderingen van het bestuur bijwonen om eventueel van advies te dienen. De afgevaardigde van de afd. 't Veld van den L. T. B. vroeg n. a. v. de notulen, hoe het veilen van de goedge keurde poters nu is geregeld. Is reeds overleg gepleegd met den Vierbond? De voorzitter antwoordde, in Den Haag. een bespreking te hebben gehad met de voorzitters der zusterveilingen. Er worden ook op de andere veilingen wel partijen ge veild, waarvoor vopruit een prijs is.ge-. O dernisloopen, onder zeil doorkruipen, door een ton en autoband en over een verhooging springen was aardig. J. Rijnsma verwierf hier den eersten prijs, T. Eichhorn den twee den. Er waren heel wat prijzen te winnen, waaronder zeer fraaie, de meeste geheel gratis ter beschikking gesteld door inwoners, badgasten en oud-badgasten. Het hoogtepunt van dezen eersten dag^ vormde weder de lampioenoptocht. Een on afzienbare lichtstoet trok 's avonds om 9 uur door het dorp, terwijl de muziekcorpsen van Egmond aan den Hoef en Egmond-Binnen hun beste beentje voorzetten en pittige marschmuziek ten gehoore brachten. Bij ont binding van den stoet op het Pompplein werd daar nog eenigen tijd geconcerteerd en gingen de beenen van den vloer of juister gezegd van de straat. Daarna trok men naar de Werf om een klein voorproefje te genie ten van het groote vuurwerk op Zaterdag avond, licht- en knaleffecten op de Noord zee. Nog lang na afloop heerschte in het dorp en in de café's een gezellige drukte. Het strandcomité 1938 kan op een buitengewoon geslaagden eersten dag terug zien! Hoe zeer het werk van het comité gewaar deerd wordt, blijkt op velerlei wijze. Niet alleen stelden velen een prijs beschikbaar of offerde men z'n penningske voor het goede doel, maar bovendien kreeg het comi té de beschikking over een grooten voorraad lekkernijen, als taarten, tulbanden, rolladen enz. enz., voor het houden eener verloting ten bate van de kas. Het doet goed van zoo veel samenwerking en enthousiaste mede werking te kunnen getuigen. Tochtje ouden van dagen. Weer zijn onze oudjes eens prettig uit geweest. De milde bijdragen van ingezete nen en de medewerking van auto-bezitters maakten het mogelijk, dat ruim 30 inwo ners van 65 jaar en ouder onder de goede leiding van den heer W. Wester een tochtje hebben kunnen maken naar Amsterdam. Onder gunstig weer werd om 1 uur de reis aanvaard. De attractie was deze maal, behalve de rit zelf, een rondvaart door de grachten, op het IJ, langs sluizen, schepen en dokken. Aan de koffietafel, die aangeboden werd in Halfweg, en die het gezelschap uitstekend liet smaken, hield burgemeester Bos een toespraakje. Toen om 9 uur de deelnemers in den Hoef terugkeerden liet de harmonie „La moraal" haar blijde tonen schallen. In hotel De Drie Egmonden werd afscheid genomen met menig woord van dank en vele wen- schen voor het volgend jaar. Oranje-comité. Donderdagavond vergaderde het Oranje comité in het gemeentelijk vergaderlokaal onder leiding van burgemeester Kroonen- burg. Met inbegrip van het saldo, groot 20,11, bedroeg de opbrengst der lijsten, welke door de commissieleden aan de bur gers zijn gepresenteerd, 281,71. Nog één lÜst moet binnen komen, zoodat deze nog bij de hoofdsom komt. Daarbij komt dan nog de toelage der gemeente van 25 cent per schoolgaand kind, terwijl bovendien de gemeenteraad 50 beschikbaar heeft ge steld voor het garantiefonds. Het programma van den feestdag werd vastgesteld, aan de burgerij zal worden ver zocht de vlaggen uit te steken. Des morgens zullen de schoolkinderen vanaf het feestterrein een rondgang door de gemeente houden, met muziek voorop, daar na kinderspelen op het terrein, als zak loopen, balhappen, muilloopen enz. De heer Volkers (radio-centrale) zal voor muziek met versterkers op het terrein zorg dragen. Des middags volksspelen op het terrein, gecostumeerde voetbalwedstrijd, gymnas tiekoefeningen, volksspelen als tobbesteken, hardkruien voor paren, hoepelen voor paren, kussenslaan, balhappen enz. Des avonds zullen de beide zangvereenigingen een con cert geven; verder etalagewedstrijd, gevel- en tuinverlichting, met een slotwoord van de burgemeester. Geslaagd. De heer C. v. d. Tak, onderwijzer aan de openb. lagere school te St. Pancras, slaagde te Haarlem voor de hoofdacte. garandeerd, doch zoolang geen fraude werd gepleegd, bijv. door onder den vastgestelden minimumprijs te verkoopen, vond men en- bloc veilen niet noodig. De verhooging van de maat voor overname door de Ned., Groenten- en Fruit Centrale zal wel er toe bijdragen, dat men niet beneden de ga rantieprijzen verkoopt. Men kan het rustig afwachten. Handhaving van de garantie prijzen is in het eigen belang van de tuinders. Men zou anders de garantieprijs wel eens in gevaar kunnen brengen. De afgev. van L. T. B. 't Veld zeide, dat men een zeer zware concurrent heeft aan Friesland, waar de tuinders de plombe ver goeden. Daardoor, en ook door de land- bouw-aardappelen zullen onze poters bij een teveel naar den molen moeten. De voorzitter antwoordde, den voorzitter van de Prov. Commissie van Friesland ter', hebben gesproken, die hem mededeelde, dat' in Friesland de veilingen met 5 tegen 4' stemmen hadden besloten, de plombe te vergoeden en niet met Noordh'olland mee te' doen. Dit werd zeer betreurd. Men drong er op aan, dat bij de Ned. Groenten en Fruit- Centrale geprotesteerd werd tegen deze handelwijze. Opgemerkt werd nog, dat de tuinders niet bang behoeven te zijn, dat de aardappelen laat door de Centrale worden overgenomen.- Er is in Den Haag een conferentie ge-' houden voor een eventueel te treffen wittek ooiregeling. De zuurkool- fabrikanten schijnen thans wel voor een regeling te gevoelen. De ontworpen regeling bestaat hierin, dat de zuurkoolfabrikanten van elk vat zuurkool dat zij maken, een; zeker bedrag in een potje storten. Van het hierdoor bijeengebrachte geld zou de prijs van witte kool dan kunnen worden aange vuld tot bijv. 1.20 per 100 K.G. Een en ander moet echter nog nader geregeld worden. Men heeft er hierbij op gewezen, dat de Deensche wittekool, welke tot half Novem ber onder de zomerkooi wordt gerekend, wel degelijk winterkool is. Voor een rechtstreeksche telefonische ver binding van de Broeker en Noordschar- wouder veiling zijn besprekingen gevoerd. Elke veiling zal 2 toestellen onder geheim nummer krijgen, welks alleen gebruikt kunnen worden in het onderling verkeer. De kosten der gesprekken zullen echter moeten worden betaald door den aanvrager. De rekening voor de reparatie aan de dakbedekking zal niet worden betaald, aan gezien bij onderzoek is gebleken, dat het dak niet goed is afgewerkt. Hierbij kwam naar voren de wenschelijkheid van het aan stellen van een deskundig opzichter over dé gebouwen. De voorzitter deelde mede, dat de veüings- omzet in Juli f 134.947.58 was geweest (v. j, i 87.946.79). Het volgende punt van de agenda was de benoeming van een nummerafgever. Hiervoor hebben zich 96 sollicitanten aan gemeld, waaruit het dag. bestuur een voor dracht had opgemaakt; deze was: K. Kramer, Jb. Kramer Jbz. en C. Grootjes Jz. te Noord scharwoude, J. Duijves Az. te Oudkarspel en A. Timmerman te Noordscharwoude. Ook de overige sollicitanten werden alle ge noemd. In comité werden de sollicitanten besproken, waarna tot stemming werd over gegaan. De uitslag was, dat de heer J. Duyves bij herstemming met den heer C. Grootjes met 16 tegen 8 stemmen werd ge kozen. In de rondvraag bracht de afgevaardigde van Tuinbouwbelanghét pensioen van den nummerafgever ter sprake. Wie stelt dit vast? Voorts achtte hij het gewenscht, dat een zoodanige verzekering werd aangegaan, dat bij overlijden vóór het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd tevens een uitkeering wordt gedaan aan de nabe staanden. De voorzitter antwoordde, dat het pen sioen in overleg met den nummerafgever wordt bepaald, terwijl tevens in de bedoe ling is, een regeling te treffen, zooals de heer Van Dijk vroeg. Naar aanleiding van de opmerking van den heer De Boer (bestuur) over de beta ling der kosten van de commisssie voor de H. W. HOLSMULLER IID NED. INSTITUUT v. ACCOUNTANTS BIEEKERSKADE 4 ALKMAAR

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2