«ar Agenda WerkelijkU moet vandaag nog overgaan op Expositie van Nieuwe Modellen si^r®sEN-.0../,, stti Si ji Stad m Omgevin £aatsteBerichten DE VRIES Ilhec&ericht fyowMciaal Viewus amsterdamsche BEURS eerste blad. Verwachting. Buitenlandsch weeroverzicht SPAAKDER Co. N.V. DIE thee doei je goed! STOMPETOREN opgave van nooruhollandsch landbomvcreimet n.v. van Zaterdag 10 September 1938. beroepen. BERGEN OUDKARSPEL OBDAM CHIEF WHIP Alkmaar, Zaterdag. AVONDSCHOOL VOOR LAGER NIJVERHEIDSONDERWIJS EN AVOND VAKCURSUSSEN. De aandacht wordt er op gevestigd dat de inschrijving van leerlingen wordt gehouden tot en met 17 September a.s. in het gebouw der ambachtsschool. Men zie hiervoor de in dit blad voorko mende advertenties, waar o.m. in voorkomt, dat alle leerlingen zich moeten aan melden, dus ook zij die het vorig jaar de school reeds bezochten. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 11 September is de apotheek van Dr. H. Hartong van Ark, Langestraat 1, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. REMONSTR. GEREF. GEMEENTE. Wij verwijzen naar de mededeeling elders in dit blad over de catechisatie aan boven genoemde gemeente, welke in den loop de zer maand wederom aanvangt. De lessen worden gegeven in vrijzinnig christelijken geest, ook aan volwassenen. Tot het verstrek ken van alle gewenschte inlichtingen houdt ds. Rappold spreekuur op de aangegeven tijden. ZONDAGSSCHOOL VAN DEN NED. PROT. BOND. Men schrijft ons: Nu door de schoolcatechisaties voor de 6e klasse het godsdienst-onderwijs en de reli gieuze vorming van het kind meer op den voorgrond komt te staan is het zeker goed ook voor de jongere kinderen van een aan geboden gelegenheid gebruik te maken. De kinderdiensten van de Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond, omvattende de verschillende Kerkgenootschappen binnen één verband, bieden de gelegenheid om kinderen op passende wijze tot kerk en godsdienst in te leiden. Zooals elders in dit nummer blijkt, vangen deze diensten a.s. Zondag 11 Sept. weer aan. Inlichtingen worden verstrekt door den heer W. Timmer, St. Annastraat 19, telef. 3416. EEN UITZENDING VOOR DE OXFORD-GROEP. Men verzoekt ons te melden, dat heden avond van 6.20 tot 6.50 uur over de 5e lijn van onze radiodistributie een uitzending van de Oxfordgroep wordt gegeven. Voor hen die niet van de distributie ge bruik maken wordt medegedeeld dat dit een uitzending uit Interlaken is, Station Beromünster op 539 meter golflengte. Flink, werkster, en dochter, Molenbuurt 23, van Den Helder. G. M. Tromp, N^ri-i tremmer en koopman in galanterieën. Hei ligland 10, van Amsterdam. K. A. Hoek- meijer, R.K., zonder beroep, Comansstraat 2, van Bergen. A. J. Komen, N.H., werk tuigkundige, Stationsweg 35, van Batavia N.I. C. M. Koster, N.H., dienstbode, N.H., Compagniestraat 8, van Limmen. P. Wit, N.H., zonder beroep. Kooltuin 19, van Hoogkarspel. A. J. van Zanten, RK, Dr. Schaepmankade 16, van Ouden bosch. A. J. J. Roohé, R.K., huishoudster, Stuartstraat 14, van Amsterdam. J. Schuijt, R.K., uitgever, en echtg. en zoon, Rozenstraat 22, van Baarn. A. Groot, N.H., aannemer, en echtg., Kennemer- straatweg 116, van Terschelling. EEN DOODELIJK ONGELUK OP TEXEL. Vrijdag is bij het wegruimen van de straat versiering op het Koogereind te Den Burg de omstreeks 55-jarige heer W. Bruin uit een paal gevallen. Hij bekwam daarbij een schedelfractuur en een zware hersenschud ding. Hedenmorgen is de heer Bruin, die zich als lid van de feestcommissie bij de feesten zeer verdienstelijk had gemaakt, aan de gevol gen van den val overleden. HET GEZELSCHAP SAALBORN. Het gezelschap Saalborn verzoekt ons, met het oog op onze critiek tijdens de kermis- uitvoeringen, nog te willen vermelden, dat té Alkmaar geen dubbelrollen zijn gespeeld, zoodat ook hier de bezetting van de stukken precies zoo was als dat in het programma was aangegeven. TOONKUNST. Men schrijft ons: Toonkunst heeft zijn poging, zich weer een plaats te veroveren, met succes bekroond gezien. In zijn jeugdig enthousiasme wenscht het op dezen zóo gelukkig ingeslagen weg voort te gaan en het Alkmaarsche muziek leven te verrijken met belangrijke muzi kale uitvoeringen: zijn prestatie in het j.L voorjaar heeft doen zien, dat Alkmaar over genoeg vocale en instrumentale krachten be schikt, om, onafhankelijk Van het door de groote steden gébodëné, ook zelf grootere werken voor het publiek te brengen. Zoo is voor dit seizoen bëslotèn tot het opvoeren van de Johannes Passion van Bach. Ten ein de de vervulling van zulk een ideaal moge lijk te maken, doet Toonkunst nogmaals een beroep op aller steun en medewerking en verzoekt ieder, die zich daartoe geroepen voelt, niet te dralen toe te treden als dona teur 10), werkend lid 7.50) of kunst lievend lid 5). Vooral heeren zangers zou den aan de vereeniging een gróoten dienst bewijzen, door zich bij haar aan te sluiten. Wij verwijzen naar de in dit nummer voor komende bekendmaking. DE KOREN VAN NICO SNEL. Zooals elders in dit nummer blijkt wor den er voor het gemengd- en het mannen koor van Nico Snel nieuwe leden gevraagd en zal ook het kinderkoor weer met de repetities een aanvang maken. Daar is tevens gemeld waar en wanneer de diverse repetities zullen worden gehouden. INGEKOMEN PERSONEN. B. E. A. Kühne, R.K., banketbakkersbe- diende, Huigbrouwerstraat 8, van Den Helder. J. J. C. Snel, geen, en echtg., Prinses Julianalaan 14, v. Hilversum. O. van der Baans, R.K., zonder beroep, Hout manstraat 2, van Utrecht. A. A. van Oorschot, R.K., majoor luchtdoel-artillerie, Nassaulaan 7, van Amsterdam. M. L. Schoeman, echtgenoote van A. A. van Oorschot, en E. N. Schoeman, geen, Nas saulaan 7, van den Helder. C. Ruiter, N.H., verwarmingstechniker, Nicolaas Beetskade 74 inw., van De Rijp. J. M. van der Kuil, R.K., liefdezuster, Oude gracht 204, van Amsterdam. Th. J. van der Sluis, R.K., schoenmaker, Ridderstraat 9, van Rotterdam. C. Absil, R.K., instru mentmaker, Snaarmanslaan 103, van den Haag. W. G. Vaags, D.G., assistente openbare leeszaal, Kennemerstraatweg 191, van Aalten. H. C. Eldering, R.K., uit voerder, en echtg. en kinderen, Boom kampstraat 6, van Almelo. P. J. Groot, R.K., veehouder en echtg. en kinderen, Kwakelpad 7, van Beemster. A. Ver duin, echtg. van P. F. Selie, R.K., Baan- singel 18, van Heiloo. D. Visser, echtg. van J. v. d. Zei, Tienenwal 30, van Eg- mond aan Zee. T. Roos, Ger.k., zonder beroep, le Tuindwarsstraat 15, van Am sterdam. A. van Diepen, R.K., musicus, en echtg., C. W. Bruinvisstraat 23, van Bergen. H. Mensink, N.H., zonder be roep, Rochdalestraat 39 inw., van Deven ter. G. Harmsen, E.v.L., weduwe van J. A. Fiessler, zonder beroep, Burgem. Palingstraat 19, van Diemen. J. Brou- we., N.H., dienstbode, Langestraat 37a, van Heiloo. C. J. Bleeker, R.K., winkel- jufrouw, Baansingel 7, van Amsterdam M. A. C. Tool, R.K., echtg. van A. J. (Ongecorrigeerd. VAN KLAVEREN OFFICIEEL EUROPEESCH KAMPIOEN. Naar wij vernemen heeft het Comité d'Urgence van de I. B. U. besloten, dat Beb van Klaveren officieel Europeesch kampioen middengewicht is. Naar men zich herinnert heeft onze land genoot op 17 Juli 1.1. te Rotterdam een titel gevecht tegen den Franschman Genet gele verd. Na afloop bleek, dat van Klaveren een puntenvoorsprong had, doch de scheids rechter, de heer Borré (België), besliste anders. Hij paste niet de I. B. U.-regle- menten, doch de Belgische reglementen toe, welke inhouden, dat het verschil minstens 3 punten moet zijn, wil een titel van den houder naar den uitdager overgaan. Volgens de I. B. U.-bepalingen is dat in het geheel niet noodig. De heer Borré heeft in zijn rapport aan de I. B. U. toegegeven, dat hij zich vergist heeft. Thans heeft het Comité d'Urgence definitief beslist, dat van Klave ren Europeesch kampioen in het midden gewicht is en dat Genet destijds den wed strijd dus op punten heeft verloren. Op 23 September bokst van Klaveren te Berlijn tegen Eder, waarbij de titel niet op het spel staat. Vóór 2 December moet onze landgenoot zijn titel tegen den Griek Chris- toforides verdedigen. Naar wij vernemen zullen pogingen in het werk worden gesteld deze ontmoeting te Den Haag of te Amster dam te doen plaats vinden. UITVOERINGSBESLUIT OMZETBELASTING. Verschenen is een staatsblad, houdende een K. B. van 2 September 1938 ter uit voering van eenige artikelen der omzetbe lastingwet 1933, zooals deze wet luidt na de daarin bij de wet van 23 Augustus 1938 aangebrachte wijzigingen. Dit besluit draagt den naam van „uitvoeringsbesluit omzet belasting". In een der hoofdstukken wordt o.m. een uitwerking gegeven van de nieuwe wijze van belastingheffing, welke in de plaats is gekomen van de vroege aanslagregeling, namelijk de aanhechting van zegels aan daartoe bestemde formulieren of de contan- Tentoonstelling. Tot 15 September, café-restaurant „Cam perduin" van Y. Minkema. Dulnteekeningen van Germen de Jong. Bioscopen. Victoria-theater, 8 uur, hoofdnummer De nationale film 40 jaren, hoofdrollen Cees Laseur, Lily Bouwmeester, Ank v. d. Moer, Matthieu van Eysden e.a.; hr het voor programma een reportage van alle belang rijke gebeurtenissen van H. M. de koningin. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half drie, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De nationale film 40 jaren, hoofdrollen Cees Laseur, Lily Bouwmeester, Ank v. d. Moer, Matthieu van Eysden e.a.; in het voor programma dé voornaamste gebeurtenissen van de feesten te Amsterdam. Toegang voor eiken leeftijd. Van morgen Zaterdag af, eiken middag half drie matinee. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Roxy-theater, 7.45 uur, eiken dag een ander hoofdnummer: Vrijdag: De onzichtbare man. Zaterdag: Captain Blood. Zondag: 2 tot 7 uur Papsoldaat; 7.45 uur Massa-justitie. Maandag: Charge van de lichte brigade. Dinsdag: 39 stappen. Woensdag: 2.30 en 7.45 uur De Papsoldaat. Donderdag: Het dubbele paspoort. Bioscoop Harmonie, 8 uur, hoofdnummer De nationale film 40 jaren, hoofdrollen Cees Laseur, Lily Bouwmeester, Ank v. d. Moer, Matthieu van Eysden e.a. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half drie, matinee. Zaterdag 10 September. Café Kamsteeg, Stompetoren, huisvlijt- en Floralia-tentoonstelling. Zondag 11 September. Café Kamsteeg, Stompetoren, huisvlijt- en Floralia-tentoonstelling. In elke provincie van ons land vindt U verwarmingsinstallaties van ons. Centrale Verwarming Alkmaar Tel. 2197 3897 Rotterdam Tel. M504 te betaling bij den ontvanger der accijnzen. Behalve bepalingen omtrent de opgaven, welke het formulier moet bevatten, komt in dit hoofdstuk de bepaling voor, dat bij het gebruik van aanhechtihgsformulieren op den ondergrond van elk der gedeelten van het zegel de naam vah den fabrikant en de datum van gebruik met inkt moeten worden ingevuld. Door den minister kan worden bepaald, dat in de plaats van plak- zegels aan het formulier een bewijs wordt gehecht, waaruit blijkt, dat de belasting is voldaan bij den ontvanger der accijnzen. Voorts bevat het besluit een opsomming van 215 categorieën van goederen, waar mee de lijst van goederen, vrijgesteld van omzetbelasting of bijzonder invoerrecht, wordt aangevuld. Hierbij bevindt zich een groot aantal chemicaliën, verder bepaalde soorten garens, stoffen voor de kaasberei ding, melado, boter- en kaasmerken, stapel vezels, steenkolen en andere brandstoffen voor bemalingsdoeleinden en bepaalde ver pakkingsmiddelen voor sigaren. In artikel 23 is voorts bepaald, dat een groot gedeelte van de omzetbelasting vrij gestelde goederen mede zullen zijn vrijge steld van het bij invoer verschuldigde com- penseerend invoerrecht van 1 pet. van de waarde. Bij de opgave van goederen, waarvan de levering van omzetbelasting wordt vrijge steld, treffen we o.m. materiaal voor den bouw van vliegtuigen aan. Als groepen, waarvoor de minister van financiën ingevolge het nieuwe artikel 22bis der omzetbelastingwet afwijkende re gelingen voor de heffing der belasting tref fen kan, worden genoemd: Fabrikanten, wier jaarlijksche, aan belas tingheffing onderworpen, omzet niet meer bedraagt dan duizend gulden. Apothekers. Bakkers, banketbakkers daaronder be grepen. Consumptie-ijsbereiders. Exploitanten van inrichtingen, waarin ten behoeve van de aflevering aan derden spijzen en/of dranken worden bereid. Fabrikanten van alcoholhoudende dranken. Fabrikanten van alcoholvrije dranken. Fabrikanten van gas. Fabrikanten van electrische energie. Slagers en vleeschhouwers. Tandartsen, tandheelkundigen en tand- technici. Matige tot zwakke noordoostelijke tot noordwestelijke wind; nevelig tot half of zwaar bewolkt; weinig of geen regen; wei nig verandering in temperatuur. Krimpende wind. Het gebied van hooge luchtdruk in het westen op den oceaan, over de Britsche eilanden en zuid-Scandinavië, breidde zich ook over het Oostzeegebied uit. Onder invloed van de in het noorden passeerende depressie nam het echter aan de noordzijde af, op de Faroer en in Schotland is de lucht druk aanzienlijk gedaald. In het gebied van hooge luchtdruk zijn de winden over het algemeen zwak, de lucht gedeeltelijk be wolkt met droog weer. De kern van de de pressie over Frankrijk verplaatst zich naar midden-Europa. In Trankrljk, zuidwest- Duitschland en Zwitserland is de bewolking zwaar, met regen. Langs de oostkust van Zweden, in noord-Noorwegen, op IJsland, in onze omgeving en in midden-Europa is de temperatuur boven normaal. In Frank rijk, noord-Duitschland en op de Britsche eilanden is zij onder normaal. Voor morgen wordt voor ons land nog weinig verandering in de weersgesteld heid verwacht, zoodat op droog weer gerekend mag worden, met gedeeltelijk bewolkte lucht. De wind zal vermoede lijk afnemen en later naar noordwest krimpen. De temperatuur zal weinig veranderen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 20.00 uur tot 5.56 uur licht op. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 10 Sept. 1938. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 205000 stuks kipeieren aangevoerd, prys 4.705.50; kuikeneieren 3.104.65. Eendeièren 3.503.85. ZIET ETALAGE. Floralia en Huisvlijt In café Kamsteeg houdt de Floralia- en Huisvlijt-vereeniging haar jaarlijksche ten toonstelling. In de, door mevr. Kamsteeg bij zonder smaakvol versierde kolfbaan, zijn in het midden de planten opgesteld, die dit jaar met de vele roode en rose bloemen een ge zonden indruk geven. Langs de wanden vindt men de lange tafels met het ingezon den werk der leden, die de Huisvlijt eer aan doen. Mooi houtsnijwerk, heel aardige schilderstukjes, die zelfs eventjes boven het amateurswerk uitgaan, het resultaat van de handenarbeid der schoolklassen, alsmede de verschillende handwerken, zijn een bezoek aan deze tentoonstelling ten zeerste waard. Verschillende attracties zullen weer worden aangeboden, die de gezelligheid verhoogen, Mogen het bestuur, en de inzenders voldoe ning krijgen door een groote belangstelling Zij verdienen het ten volle. De prijswinnaars zijn: Plantengroep: le pr. P. Wit, 2e pr. A. Kalis, 3e pr. J. Kieft, 4e pr. W. Tromp; Colleus: le pr. Schaap, 2e pr. W. Groot, 3e pr. J. Posch, 4e pr. H. Dave- laar, 5e pr. C. Breg; Begonia: le pr. C Speur, 2e pr. J. Brouwer, 4e pr. J. Dubbeld, 3e pr. A. Kwak, 5e pr. G. Kaay; Fuchsia: le pr. G. Kaay, 2e pr. J. Madderom, 3e pr. R v. d. Wal, 4e pr. D. Cóuvert, 5e pr. J. Kalis Eervolle vermelding Fuchsia: C. Speur Overjarige planten: le pr. J. Kalis, 2e pr. D Couvert, 3e pr. H. Ton. Opluistering planten le pr. G. Kaay, 2e pr. Jac. de Boer, 3e pr D. Kruimel. Kinderplanten-groep: le pr. Bets Wit, 2e pr. Aagje Dekker, 3e pr. Mien Kieft, 4e pr Bets Koopmans. Waterbalsemien: le pr. Annie Leegwater 2e pr. Piet Blauw, 3e pr. Jan Koopmans Geranium: le pr. Jan Madderom, 2e pr Muus Speur, 3e pr. Aaf Speur. Kinderschoolarbeid, 2e klas: le pr. Kla- zien Leegwater, 2e pr. Maaike v. Boven, 3e klas: le pr. Piet Blauw, 2e pr. Jan Madder om, 2e pr. Nel Schuuring, 2e pr. Miep Pom- per, 4e klas: le pr. Aag Speur, 2e pr. Hennie IJdel, 3e pr. Jannie de Geus, 5e klas: le pr. Mieke Heringa, 2e pr. Wüly Weeshof, 3e pr Lena Ringelberg, 6e klas: le pr. Co Kam' steeg, le pr. Ali van Boven, 3e pr. Rie Rin gelberg, 7e klas: le pr. Bets Wit, 2e pr. Aagje Dekker, 3e pr. Herman Speur, 8e klas: le pr Jannie Schuuring, 2e pr. Reina Couvert 3e pr. Griet Bobbeldijk. Huisvlijt: le pr. A. Stam, le pr. mevr. Couvert, le pr. mevr. Kamsteeg, le pr. Jan Buis, 2e pr. Jan Bruin, 2e pr. mevr. v. Vorige la,t,u koers 2.45-3.00 3 Ned.-lndië 1937 100% 100% 554 Duitschl '30 m. verkl 27 27%. g BANKINSTELLINGEN Amsterd. Bank Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Altf. Kunstzijde Unie Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips GloeiL Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Generaal Motors Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vereen. Vorstenlanden MIJNBOUW 141% 152% 147 130 43'/, 90% 305 241% 145% §251/, 43%^ 57 35% 30%, 13«/i6 5% 44%, 3%, 463% 165% 175 79% 69 Altf. Explor. Mij Redjang Lebong 151 PETROLEUM. Dordtsche Petr. 319'/, Kon. Petr. 333'/, Perlak 75 Phillips Oii 29%, Shell Union 10%% Tide Water91%, RUBBERS. Amsterd. Rubber 223% Dell Bat. Rubber 151'/, Hessa Rubber 125 Oostkust 159/, Serbadiadi 105% Interc. Rubber 3'/, SCHEEPVAARTEN. Holland—Amerika liin JavaChinaJapan lijn Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKrN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka 27%, Southern Pacific 13% Southern Railw. Cert.. 10 Union Paciiie 67 Canadian Pac. 4% 106 80% 111% 114»/. 212% 279 247'/, 151% 153 145'/, 131'/* 43%-% 307 43l".'fe ,1 44-% 3*%, 464 165 172 81% 68 152 332%-f 29 11.1/* 9»A,-10 225 154 120% 150 108 3%».'/, 106% 80'/. 113 114 213 276 250% 27 13»/.-% 9®/, 66 4"A« tExclaim. *Exdividend. §Noteerlng per 50. x) ex-coupon Prolongatie vorige koers K, heden M pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers heden New-York 1.85 1.85»/, .Londen 8 92'/, 8.92% Berlijn 74.10 74.74 Parijs 5.00 5.00 Brussel (Belga) 31.19 31.19 Zürich 41.87 41.87 Kopenhagen 39.85 39.82)4 Stockholm 46.00 45.47)4 Oslo 44.85 44.82 H Twisk, 2e pr. mevr. Meester, 2e pr. mevr. Klein. Opluistering: le pr. Tromp, 2e pr. G. Stam. Eervolle vermelding mevr. Dekker. Opluistering handwerken: le pr. Cor Rootjes, 2e pr. naaiwerk mevr. Vlaming, 2e pr. mej. J. Kooy. Eervolle vermelding mevr. Kramer GUjnis, le pr. mevr. C. Groot, le pr. brei werk mej. Mosselman, 2e pr. mevr. Govers. Eervolle vermelding mevr. Schermerhorn. le pr. doorstopwerk mevr. Kalverboer, le pr. open haalwerk mevr. Kalverboer, le pr. weefwerk mevr. Meester, le pr. knoopwerk mevr. Davelaar. 2e pr. mevr. Mulder, 2e pr. de heer Schaap, le pr. houytkloswerk mej. v. d. Laan, le pr. mej. Mosselman. De jury was buitengewoon verrast door de prachtige inzending van de leerlingen der o. 1. school. Men besloot deze inzending handenarbeid als geheel zeer eervol te ver melden, de prijzen ter beschikking van het hoofd der school te stellen, om ze door loting eerlijk onder de inzenders te verdeelen. - Hulpbesteller aangesteld. Tot vaste hulpbestellers bij de posterijen alhier zijn aangesteld de heeren J. Rensés en C. v. Leyen, die Maandag a.s. hun werk zullen aanvangen. Ds. L. J. van der Kam te Heer-Hugo- waard is beroepen bij de hervormde ge meente te Blankenham (Overijsel) en Beetgum (Fr.) De fokveedag. We moeten een kleine vergissing her stellen in 't verslag over den fokveedag. In rubriek 6 werd n.1. de eere-prijs Productivi teit behaald door Lies 2, eig. A. Jonker, met een productie in 12 jaar van 73711 KG. melk en 2433 K.G. vet (3.30 pCt.). Rij enkele kandidaatstelling herkozen. «nt hefr, W' Visser te Koedijk is bij enkele candidaatstPlling herkozen als be poeder V8n den Diepg" en Moorsmeer- Geslaagd jubileumfeast. De tweede dag van 't Oranjefeest is niet minder geslaagd dan de succesvolle Dinsdag. In verband met de schoolgaande kinde- icn welke 's morgens de school moesten

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2