Aanbod SPORT EN WEDSTRIJDEN. ALKMAAR CONTRA HAARLEM AlcmariaVictrix 1- H. F. C. I Woensdags Alléén tweede handsch goederen. 35 cent per vijf regels, uitsluitend a contant. (DINSDAGS EN VRIJDAGS INZENDEN). Alcmaria tegen H. F. C. en de Boys tegen E. D. O. Moeilijke wedstrijden voor onze clubs. DE EERSTE KLASSERS Langs de N.h.V.B.-velden. De elftallen voor morgen DE DERDE KLASSERS. DE VIERDE KLASSERS Zondag a.s. 2 uur: A TWEEDE BLAD. 2 pers. Eng. ledikant te koop, 2 wasch- kasten, 2 nachtkastjes en een groot zinken bad. HOUTMANSTRAAT 1. Te koop Damesrijwiel 16, Gras machine 6, beide z. g. a. n. Pracht kinderwagen 9.50, em. fornuis 9. LIJTWEG 21, Bergen. Zondag geen bezwaar. Te koop: groote cafékachel, Jaarsma haard, groote uitneembare eiken lin nenkast, Russ. tafelbiljart, 6 ballen met 3 queues, z. g. als nieuwe mangel. Verkooplokaal De Ster, Zaadmarkt 48. Te koop een mooie zwarte Mantel, met kraag, maat 48, v. vr. op leeftijd, spotkoopje. Adres GEEST 12, Alkmaar. Te koop 2de handsch kachels, 2 Godins, 1 Salamandertje en 1 Tigerkachel. TUINSTRAAT 13, Alkmaar. Eenige manteltjes gevr. voor meisjes van 8 en 14 jaar. Adres te bevragen bur. van dit blad. Te koop aangeboden een in goeden staat zijnde Vosbont, van particulier, zeer voordeeligen prijs, 10 gulden. Adres te bevr. bureau van dit blad. Prima merken Stofzuigers met nieuwe motoren waarop 1 jaar garantie, vanaf 10 bij de Reparatie-Wikkelinrichting PEPERSTRAAT 3 bij den Dijk. Te koop licht motorrijwiel, bel. vrij 45.00. POSTMA, Pompstation Bergen. Te koop gevraagd: 2 wasch'bakken met spiegels. Brieven onder letter J 378 bureau van dit blad. Roeibootje te koop tegen billijken prijs. Adres ZEGLIS 23. Pracht Damesf. 17.50, 13.50, Heerenfietsen met lamp 17.50, 14.00, 9.00, Jongen- en meisjes 12.50. NIEROP, Heerenstr. 10. Tel. 3827. Te koop: Bietensnijder 12.50, Gier- pomp 9, stel carrièr wielen met banden als nieuw met as 15.00, motorwielen met banden voor krui wagen enz. NIEROP, Heerenstr. 10. Tel. 3827. Te koop wegens sterfgeval: 1 Radio toestel, slechts Yi jaar gebruikt. STATIONSWEG 10, Alkmaar. Koopje voor H.H. Bakkers: Amandel- wrijfmachine 25 en een prima Snelweger 20. Adres DIJK 7A, Alkmaar. Te koop aangeboden: een moderne 3/4 d. bl. damesmantel m. bont, voor 3.een grijze damesmantel voor 2.50. Adres te bevr. bur. v. d. blad. Het Eysinkhuis, Ritsevoort 58, heeft te koop inruilmotors, in goeden staat D.K.W. R.t. 115, F.N. 3 K z.k. 55, F.N. 3K z.k. 30, Sparta 125 c.c. 55, I.L.O. 60 c.c. 45. Hoofdagent Eysink. Te koop 2 mooie luxe Godinkachels waarvan een groote voor café of kan toor, tevens 2 gr. en 2 kl. haardkachels mooi en goedkoop. Adres S. Bakker, Smederij Achterstr. Alkm. Tel. 3571. Wij beginnen ons overzicht al weer met de tweede klassers, omdat de beide Alkmaarsche clubs elk een zeer belang rijke ontmoeting tegemoet gaan en omdat het een volledig treffen wordt tusschen Alkmaar en Haarlem: Alc maria toch ontvangt op het Sportpark het sterke H. F. C. en de Boys trekken naar het eveneens sterke E. D. O. Voor alle vier clubs staat er veel op het spel... Beginnen we met den wedstrijd, welke hier gespeeld wordt: AlcmariaH. F. C. .Wanneer wij in gedachten nog eens nagaan, wat de wedstrijd tegen de Kennemers ons te zien gaf, dan blijven wij hoopvol ge stemd. Dat beteekent niet, dat wij nu maar zonder meer een Alcmaria-zege verwachten, maar dat beteekent, dat wij op een goeden wedstrijd mogen rekenen, waarin de thuis club zich geheel geeft en waarin zij zal Vechten tot de laatste seconde. Om echter H. F. C. te overwinnen, moet men heel wat in zijn mars hebben, want de jpudste club van Nederland beschikt op het pogenblik over een zeer goede ploeg, die Ongetwijfeld tot de allersterkste in deze klasse behoort. Er zal heel veel van de Alcmaria-midden- linie en -verdediging gevergd worden, want de aanval van H. F. C. is zeer snel en zeer schotvaardig. Deze aanval beschikt over twee zeer snelle buitenspelers, zoodat de Alcmaria-kanthalfs een belangrijke rol te èpelen krijgen. Verder heeft H. F. C. een goede verdediging, die weet wat opruimen is. Alcmaria kan dus op heel veel tegen stand rekenen. Maar de Alkmaarders heb ben veertien dagen geleden ook getoond, te kunnen voetballen. Zij hebben ook een snelle en gevaarlijke voorhoede en de ver dediging mag er ook zijn. Zelfs lijkt ons het Alcmai ia-elftal op het oogenblik nog iets sterker dan toen tegen de Kennemers, waar Koning thans weer hersteld is en Rampen nu als kanthalf is opgesteld. In elk geval komt Alcmaria thans in het veld met zeer Waarschijnlijk de sterkste combinatie, welke gevormd kan worden. Wij hopen op een wedstrijd als veertien dagen geleden: een geestdriftig Alcmaria en een prettige sfeer. Wij hopen op een over winning; mocht deze uitblijven, laten wij dan Maandag kunnen schrijven, dat de pederlaag eervol is geweest. De Alkmaarsche Boys, ongeslagen nog steeds, gaan voor de tweede maal in suc cessie naar Haarlem, waar zij thans E. D. O. te bekampen krijgen. Deze Haarlemmers hebben al weer een ploeg, die tot de beste gerekend moet worden. Het combineeren gaat vlot en snel en de eenige fout, die wel eens aan hun spel kleeft, is het dikwijls te Ver doorvoeren der combinatie. Gebeurt dat morgen ook, dan zal de Boys-verdediging het wel is waar druk krijgen, maar dan zal y. d. Horst een betrekkelijk gemakkelijke taak hebben. Wij hebben zoo'n idee, dat de strijd voor het grootste deel op de Boys-helft zal wor den afgespeeld, omdat de Boys een verde^ digend spel prefereeren. Wij denken zoo, dat de Boys-defensie het korte spel van E. D. O. wel aan kan. En dan moet E. D. O, oppassen voor de snelle, overrompelende aanvallen van de Boys-voorhoede. Dat deze gevaarlijk is, weten wij allen. Wij rekenen minstens op een gelijk spel, al meenen wij, dat de Boys nog steeds de beste kansen hebben op den vollen inzet. De derde Haarlemsche club, R. C. H., speelt ook thuis. West-Frisia komt op be zoek. Nu vallen de resultaten van beide clubs niet mee, maar toch meenen wij, dat R. C. H. een beter geheel vormt dan de Enkhuizers. Het zou ons ook zeer verwon deren, wanneer wij morgenavond de Enk- huizer zege zouden moeten noteeren. O. S. V. krijgt het op eigen veld buiten gewoon moeilijk, want het sterke W. F. C. komt op bezoek. We gelooven niet, dat O. S. V. een kans krijgt, om het tot een puntenverdeeling te brengen. Tenslotte een belangrijke wedstrijd met de tiende plaats als inzet: de Kennemers H. R. C. De verliezer komt leelijk in het gedrang, maar... wie zal die verliezer zijn? Wij hebben beide ploegen één keer in actie gezien en zouden daaruit moeten conclu- deeren, dat H. R. C. iets zwakker is. Maar misschien heeft H. R. C. zich inmiddels hersteld. In elk geval, veel krachtsverschil is er niet, zoodat de uitslag wel eens in de buurt van een gelijk spel zou kunnen liggen. Tweede klasse B. In de tweede klasse B is de wedstrijd Hil versumD. W. V. verreweg de belangrijkste. Hier toch komen twee clubs tegen elkaar uit, die wellicht de twee eenige kampioens- candidaten zijn. Hilversum heeft nog geen punt verloren, heeft zelfs nog geen enkel doelpunt tegen, terwijl D. W. V. een ver rassende nederlaag leed tegen de Spartaan. We gelooven, dat Hilversum een klein kansje heeft op de winst, al zou een gelijk spel geen verrassing zijn. Zeeburgia speelt thuis tegen Z. F. C., wat voor de Amsterdammers een vrij zekere nederlaag beteekent. Dan is er de wedstrijd Watergraafsmeerde Spartaan: hier strijden twee der zwakkere ploegen tegen elkaar en hier is elke uitslag mogelijk. Vriendenschaar kan thuis van H. V. C. winnen, al zijn de Amersfoortsche spelers geen gemakkelijke tegenstanders. De wedstrijd HerculesA. F. C. is uit gesteld. En nu de eerste klassers! Een volledig programma is samengesteld en er zijn eenige wedstrijden, die speciaal de aan dacht trekken; zoo bijv. D. O. S.— Feyenoord, Go ahead—Enschedé en N. A. C.Eindhoven. Clubs met kam- pioensadspiraties dus, die elkaar punten zullen afsnoepen. Dos heeft Ajax geslagen. Een belangrijk wapenfeit. En zal nu Feyenoord er aan moeten gelooven? Wij meenen, dat de Rot terdammers juist op tijd gewaarschuwd zijn en zich hoogstens één puntje zullen laten ontnemen. Ajax gaat naar V. U. C. en hoewel de Hagenaars zwakker zijn, zou het niet voor het eerst zijn, als Ajax verloor. De Ajaxieden kunnen tegen V. U. C. blijkbaar nooit hun beste spel spelen en zullen wellicht al blij zijn met een gelijk spel! V. S. V.—'t Gooi beteekent waarschijnlijk de zooveelste nederlaag voor de Hilversum mers, die zoo langzamerhand stevig op de onderste plaats komen te staan; temeer, waar bijvoorbeeld R. F. C.Haarlem wel eens een gelijk spel zou kunnen opleveren, evenals D. F. C.D. H. C. In afdeeling I gaat het trotsche A. D. O. een moeilijke trip naar Amsterdam onder nemen en Blauw-Wit zal probeeren, haar de eerste nederlaag toe te brengen. De kans daartoe bestaat, want A. D. O. is heusch zoo sterk niet, dat andere clubs geen kans zouden hebben. De Rotterdamsche derby C. V. V.Sparta zou wel eens een thuis-zege kunnen ople veren, zooals we ook in de andere wed strijden in deze afdeeling, t.w. D. W. S.- H. B. S., K. F. C.—Stormvogels en Xerxes— H. D. V .S. aan de ontvangende clubs de beste kansen geven. Wat de overige afdeelingen betreft, in het Oosten is Go aheadEnschedé de belang rijkste ontmoeting, die door de thuisclub gewonnen moet worden, wil zij niet achter komen bij haar concurrente A. G. O. V. V. (dat in Zwolle van Z. A. C. wint) en Hera- cles (dat thuis wint van Hengelo). In het Zuiden zal N. A. C. haar best doen, om Eindhoven te kloppen. Waar N. A. C. het voordeel van eigen veld heeft, zou de eerste nederlaag van Eindhoven wel eens spoedig een feit kunnen zijn, zoodat dan Eindhoven, N. A. C. en P. S. V. wat dichter bij elkaar komen. I krijgen, zij tot heel wat in staat blijken te In het Noorden speelt Achilles in Hooge- zijn. De Oostzaners troffen 't eertijds bij de beide, het eerste puntenverlies beteekent. Er zal in' Krommenie dan ook hardnekkig wor den gestreden; we stellen iets meer vertrou wen in de beter spelende Ilpendammer- ploeg. E.V.C. zou vai de gelegenheid kunnen profiteeren, om Monnikendam in eigen huis te slaan. Erg gemakkelijk zal het echter niet Bergen gaat een bezoek aan Andijk bren gen wat stellig een winstpunt kan opleve ren' vooral, als de Bergenaren een partij ten beste geven als enkele weken geleden in Krommenie. Komaan duinkanters, laat eens zien! Uitgeest zou met de bezoekende Sporters ook de punten kunnen deelen. Lastige trip voor Alkmaar I. Oudorp IAlcmaria IV; Alkm. Boys IIIAlkmaar II en Alcm. Victrix V—M.E.V.O. I!? De dag van morgen is er een met zeer veel belangrijke ontmoetingen, zoo zelfs, dat we niet precies weten, welk treffen on zen meesten aandacht trekt. Het leidende O.F.C. I in de eerste klasse A heeft een vrijen dag en kan dus geduldig toezien, wat de concurrenten gaan doen. Daar is dan Alkmaar I, dat een bezoek gaat brengen aan Vrone I, een bezoek, dat geenszins een walk-over voor de groen-wit- ten zal beteekenen! De Vronianen doen het dit seizoen niet slecht en ontegenzeggelijk heel wat beter dan in de vorige seizoenen. Daar komt nog bij, dat als de mannen uit St. Pancras het werkelijk op hun „heupen" AlcmariaH. F. C. (2 uur): Alcmaria I: Duiveman Ma assen Koning Rootring de Grand Rampen Keppel v. Wielingen v. d. Pol Schaaper Kamstra H. F. C. I: v. d. Togt Langendam C. ten Have Beets Kruyver v. Olphen ten Have Hoek Drijver Twiss E. D. O.—Alkm. Boys (2 uur): Alkm. Boys I: v. d. Horst Pater Sr. Slikker Brouwer Hartog Pater Jr Goudsblom Schenke de rv de Groot Mulders d E. D O. I: Wille Sluis Zandstra Schijzenaar Oomen P- Spek v. d Koene S. Spek Steffens v. Zaanen Timmerman Alkm. Boys 2—Hollandia 2 (2.30 uur): Alkm. Boys II: Kos Roos Tamis Akkerman v. d. Meer Hassing Poestkoke v. Orden Jansen van Jorksveld v. Eerden H. R. C. 3—Alcmaria 2 (10 uur): VoetbaL zand tegen H. S. C. en zal kunnen winnen, waardoor haar positie aan den kop zeer fraai zou worden. VeendamG. V. O. V. is zeer belangrijk, vooral voor de stad Groningers, die bij een nederlaag al ver zouden zakken. Een gelijk spel ligt hier o.i. wel in de lijn der ver wachtingen. En zou Be Quick, thuis spelende tegen F. V. C., nu eindelijk de eerste zege kunnen noteeren? De overige wedstrijden bespreken wij niet; we verwijzen slechts naar het Dinsdag j.1. gepubliceerde programma. Slechts wijzen we er op, dat de wedstrijd LongaB. V. V. veranderd is in den wedstrijd. Roermond Longa. •->«?. Q. S. C.—Zaandijk! Een van de meest belangrijke ontmoe tingen in deze afdeeling is wel de strijd in Wormerveer, tusschen Q. S. C. en Zaandijk. De benjamins staan fraai aan den kop en ook morgen zullen ze ongetwijfeld alles in het werk stellen, om hun leidende positie te behouden. Maar ook de Zaandijkers we ten wat een nieuwe nederlaag beteekent en ze zullen zich gaarne van den jongsten misstap herstellen. Er staat ons „over-den-spoordijk" 'n hard- nekkigen en spannenden strijd te wachten en we hebben een idee, dat de bezoekende Zaandijkers, Q. S. C. de tweede nederlaag toe brengen. Als Z. V. V. in de running wil blijven, dienen de blauw-zwarte Zaandammers op eigen veld van Kinheim te winnen; een mogelijkheid die zeker bestaat. Beverwijk krijgt het heel wat moeilijker, daar Purmersteijn opgezocht moet worden. We vreezen dan ook, dat de rood-broeken puntenverlies te boeken krijgen. Nu Helder bezoek van Assendelft krijgt, zullen de withemden zich verder uit de gevaarlijke hoek werken, waardoor de po sitie van de Zaankanters heel wat slechter wordt. Ook voor Hollandia wordt het geducht oppassen, want de Horeneezen hebben nog lang niet op eigen terrein van Succes ge' wonnen; integendeel, we geven de Wie- ringers de meeste kans. In de derde klasse B kan het leidende Bloemendaal het andermaal tot een over winning brengen, nu De Zeemeeuwen op bezoek komen. Ripperda krijgt het moeilijker; toch ge ven we de Haarlemmers bij V. V. A. kans op eenige winst. Zandvoort zou nog wat in de running kunnen blijven, ten koste van de bezoe kende Germanen, evenals Schoten, dat in eigen huis A. P. G. S. wel niet veel kans zal geven. AalsmeerT. I. W. kan een puntendee- ling opleveren. Schagen—M.F.C. en Texel—B.K.C.! Twee zoo juist genoemde ontmoetin gen, trekken zeer den aandacht, 't Mag waar zijn dat de Texelaars slecht van start zijn gegaan en men de eilanders dienovereen komstig geen kans op het afdeelings- kampioenschap meende te moeten geven; het keurig herstel der groen-zwarten, heeft weer andere perspectieven laten zien en pas na morgen kunnen we feitelijk eenigs- zins zeggen hoe de zaken staan. Dan toch hebben de Texelaars bezoek van den runner UP B.K.C. gehad en zal pas blijken, of ze nog een geducht woordje zullen mee spreken. Het zal op Texel ter dege spannen,, want de B.K.C.-ers voelen natuurlijk niet voor puntenverlies. Toch meenen we, dat ze er niet zonder kleerscheuren af komen. En dan SchagenM.F.C.? Twee clubs met dezelfde schoone bedoelingen. Ook aan de Loet zal het hoogspanning zijn en moge lijk een puntendeelir.g. D.T.S.'gaat op bezoek bij Atlas en indien de Oudkarspelieren flink aanpakken, no teeren we een volledige zege. Kom aan Oud karspelieren, tracht dit eens te bewerkstel ligen. groen-zwarten, dat ze te laat op dreef kwa men, andershadden de leiders stellig puntenverlies kunnen boeken. Morgen zal het echter anders gaan, want I Godvliet Tellegen Stelma Kaptein Jo Bos we zijn er van overtuigd, dat de kaasmen- Alcmaria II: Brouwer Stadegaard Verweel Venema Scharlewie v. Wieringen schen op een „warme" ontvangst kunnen rekenen. Het zal in St. Pancras dan ook ge ducht spannen, niettemin zijn we de mee ning toegedaan, dat de Alkmaarders nog een zwaar bevochten zege uit het vuur zul len sleepen. Aan de Vronianen om er anders over te denken. Zaandijk II zal wel in de running blijven, daar we het bezoekende Beemster I niet veel kans geven. R.C.Z. I kan na zeer veel spanning K.V.V. III met ledige handen naar huis zenden. Van niet minder belang is de ontmoeting Oudorp IAlcmaria IV, daar beide clubs I leelijk in de „verdrukking" zitten en de verliezende partij het degradatiespook steeds meer ziet grijnzen. Aan de hand van beider prestaties en niet het minst van j.1. Zondag vreezen we voor de withem den. In de tweede klasse B zijn alle drie wedstrijden nagenoeg van evenveel belang. Het leidende Alkmaar II gaat een be zoek brengen aan Alkmaarsche Boys III. In dien de geblokten nog een kans willen ma ken op den begeerden titel, dan dienen ze morgen te winnen. En daarom verwachten we van de rood-witten een ongekende krachtsinspanning, een factor, met daar aan verbonden terreinvoordeel, die wel eens den begeerden winst kon brengen. En dan vervolgens Alcmaria VM.E. V.O. I. Een zege voor de Mevoanen, doet niet alleen hun kans behouden, doch ver hoogt de spanning in doe afdeeling. In ver band met wat we van beide ploegen zagen, verwachten we een «waar bevochten over winning voor de bezoekers. D.T.S. II speelt op eigen terrein tegen Ursem I en zou de benjamins een toontje lager doen zingen. Ook dat zou de algeheele spanning ten goede komen. De tweede klasse D laat eveneens drie ontmoetingen zien. Het leidende Krommeniedijker Boys I gaat naar Z.V.V. IV, zal wel beter op z'n tellen passen en dan ook een nieuwe overwinning boeken. W.F.C. VI kan zich in eigen huis tegen Z.F.C. VII herstellen, terwijl K.V.V. IV— Uitgeest II een pittige ontmoeting kan wor den, die wel eens een puntenverdeeling kon opleveren. Ook de derde klasse D laat vele belangrijke ontmoetingen zien, Het leidende Vrone II gaat een bezoek brengen aan het ongeslagen M.E.V.O. II, dat stellig ongeslagen zal blijven, omdat we na een hardnekkigen strijd op z'n minst voor de thuisclub nog een puntendeeling verwach ten, En de runner up Dirkshorn I kan Koedijk II at home kloppen en dus in de running blijven. Eenzelfde resultaat verwachten we voor Bergen II, dat zich by Schoorl II wel niet zal laten verrassen, In de ontmoeting Oudorp II—Alkmaar III kunnen de punten broederlijk worden ge deeld. In de vierde klasse D kan het leidende Bergen III zyn positie handhaven ten koste van het bezoekende V.V.S. I. Alkmaarsche Boys V zou de leiders op den voet kunnen volgen door D.T.S. IV in eigen huis te slaan, al zullen de rood-witten zich daartoe geducht moeten inspannen. De beide puntlooze ploegen Dirkshorn II —Akersloot II komen tegen elkander in actie en zijn misschien na morgen elk een punt rijk. UIT HET KATHOLIEKE KAMP. Toen wij het programma nagingen voor a.s. Zondag, was het eerste wat ons opviel, dat L.S.V.V. niet behoefde te spelen. Wan neer men bedenkt, dat L.S.V.V. Zondag a.s. reeds 4 wedstrijden achter is op diverse clubs, moet dit toch eenigszins teleurstellend zijn voor de Noordscharwouders, temeer daar zij een terrein bezitten, wat geduren- Oudorp (10 uur thuis tegen Alcmaria IV); Oudorp I: Blom Sol Zuidam de Jong Koeleman Mollevanger Schot Rootring Tuinier Bakker v. 't Voort in Wieringerwaard 7ai Watervogels wel met de de wintermaanden nog wel eenige"ma" ledige handen naar huis zenden, terwijl we len zal worden afgekeurd. Laten wif intus schen hopen, dat de D.H.V.B. alsnog een wedstrijd voor haar heeft vastgesteld Wat de wedstrijden zelf betreft vraagt al lereerst onze aandacht de ontmoeting te Heiloo tusschen H.S.V. en Zeevogels Wie beide clubs kent, weet dat hier de ontmoeting StrandvogelsNieuwe Niedorp, de bezoekers kans op eenige winst geven. In de vierde klasse B komen twee der leidende ploegen K.V.V.—S.V.V. tegen elkaar in actie, wat voor een van beiden, óf iets bizonders te wachten staat. H.S.V. staat momenteel boven aan, doch Zeevogels heeft in evenveel gespeelde wedstrijden slechts één verliespunt meer. Wy resumeeren daar uit dat beiden aan elkaar gewaagd zijn en dat wy ons niet aan een voorspelling dur ven wagen. En waar hier twee buren tegen over elkander komen belooft de rivaliteit groot te worden. ;v' De ValkenR.E.O. wordt natuurlijk een ontmoeting waarin R.E.O. zich volledig zou kunnen herstellen van de twee jongste nederlagen. Of zou eigen grond voor de Valken zoo overwegend zyn, dat R.E.O. op nieuw met leege handen naar huis gestuurd wordt? LimmenK.G.B. is voor de bezoekers, die de laatste wedstrijden er geweldig in zijn. De vraag is ook hier slechts of Limmen nu zij op eigen terrein speelt misschien één der puntjes weet thuis te houden. W.S.V. krijgt het echter stukken moeilij ker, want het op bezoek gaan bij U.S.V. be teekent als regel geen walk-over voor de bezoekende club. Wij houden het dan ook op de thuisclub. In de tweede klasse Centrum wordt de spannendste wedstrijd vermoedelijk ge speeld te Bergen tusschen Berdos en het sterke Amsterdamsche S.V.O. De bezoekers staan bp de ranglijst juist onder Berdos, het geen reeds bewijst, dat de Amsterdammers niet te onderschatten tegenstanders zullen zijn. Wanneer Berdos zich echter tot de laat ste minuut ten volle geeft, kan zy niet A.F.C. weer uitloopen. Met A.F.C. meenen wü want nu de Alkmaarders op bezoek gaan bij S.V.W. in Heerhugowaard zal het wel weer een over winning voor de A.F.C.-ers worden. Doch wij zijn daar niet zoo heel erg gerust op, want S.V.W. is er nu juist eens een ploeg voor om de leiders in deze afdeeling een punt afhandig te maken. Opgepast dus, Alk maarders! St. LouisP.V.C.B. is een derby waar van het zeer moeilijk is een einduitslag te voorspellen. Bij een gelijk spel zouden bei den het best gebaat zyn. Dammen. OM DEN UITTENBOGAERD-BEKER. Donderdagavond speelde de damclub Heiloo tegen de Zijper damclub D. V. T. 0« De jonge Heilooërclub was niet opgewas sen tegen de geroutineerde Zijper spelers, die een voorloopig 295 zege noteerden met drie nog niet besliste partijen. De uitslagen waren: H. Burggraaf—A. Slijkerman Jr. J. GeuzebroekW. Jimmink J. MarsmanB. Groot K. SnelA. Slijkerman Sr. P. de WitJ. P. Waiboer A. KroonM. Dapper C. Adrichem—J. Zoon J. SpaansJb. Jimmink H. Weijers—J. P. Geensen P- Burgering—A. Buter J. RosJ. Mosch K. Tuinman—A. Eriks Th. BoltenG. Rademaker J. Burgering—A. v. d. Vlies J. de Koekoek—J. Breed Sprenkeling—A. Blokker H. v. d. PeetP. Hoedjes F. Stegenga—S. Hoek S. Schurer—P. de Wit J. BakkerA. van Egmond Voorloopige uitslag 5—29 in het 1-1 onbesl- 1-1 0—2 0-2 onbesl- 0—2 0-2 0-2 0-2 1-1 0—2 0-2 2-0 0-2 0-2 0-2 onbesl- 0—2 0—2 voordeel morgen van de Zijper damclub D. V. T. O.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 6