160 Jkcvuiciaal Tlieuws Publicaties SCuhói Schoot derde blad. 4e Klasse K.N.V.B. Andijk-O.S.V. 1-1. competitie. strawberries ii—alkmaar ii ZÏJPE WARM EN HUIZEN SCHEI-VEEMARKT TE ALKMAAR Glimlachje E. V. C.Bergen O0. Een fraaie en zeer spannende wedstrijd van begin tot einde. Bergen trapte af en het scheelde weinig of de eerste aanval van Bergen was reeds een doelpunt. Kos ter kreeg den bal van den uittrap terug gespeeld en plaatste over de middenlinie van Edam naar Plomp. Deze zond een kogel in, maar de keeper van Edam redde meesterlijk. Het spel golfde op en neer. Bergen ont snapte tot twee keer toe aan een groot ge vaar; eerst werd tegen de lat geschoten en de terugspringende bal tegen den paal ge kogeld. Maar ook Plomp kreeg een prachtkans voor open doel; zijn schot ging echter juist naast. Door beide partijen werd vinnig gespeeld doch het spel bleef fair. Bergen probeerde het met verre scho ten, maar de keeper van Edam was zeer goed en was niet te verschalken. Ruststand 00. In de tweede helft forceerde Edam het spel en bleek pas hoe prachtig het back- stel van Bergen was. Ludding en Urbanus waren onpasseerbaar en vulden elkaar uitmuntend aan. Ook de halflinie was puik. In de voorhoede wilde het op den linkervleugel nog niet vlotten; Sloot deed weliswaar handige dingen, maar de bui tenspeler Visser was te langzaam en had te veel tijd noodig om voor te zetten. Of schoon Edam in de meerderheid was, wa ren de aanvallen van Bergen zeer gevaar lijk. Uit een prachtvoorzet van Van Exter kreeg Sloot, alleen voor den keeper staan de, den bal, doch miste. Even daarna kreeg Sloot wederom den bal vrij toege speeld, maar ditmaal miste hij niet en zond een hard schot in. De bal was zeker een halve meter over de lijn, maar de scheidsrechter had dit niet gezien en ken de het doelpunt niet toe. Aan weerszijden werd hard gewerkt om het winnende doelpunt. Keeper Halff ver richtte eenige prachtige save's. Zoo ver streek de tijd. Aan den anderen kant heeft de keeper van Edam schitterend werk verricht en is voor een groot deel debet aan den blanken stand. Met hetzelfde snelle tempo waarmede begonnen werd, eindigde de wedstrijd Bij Bergen was, zooals gezegd keeper en achterhoede puik. Ook de middenlinie speelde keurig. Broek wachtte ditmaal niet af, maar viel behoorlijk aan. Ook Koster en Bakker speelden een fraaie par tij. De voorhoedespelers hebben heel wat ondernomen, doch, het samenspel moet nog wat beter worden. Van Edam was de doel- verdediger dè man; ook backs en half- backs waren voldoende. De voorhoede speelde vooral na de rust te peuterig om succes te hebben tegen een sterk backstel, zooals zij dit dezen middag troffen. In een sportief gespeelden wedstrijd heeft C.S.V. tegen Andijk gelijk gespeeld, waar mee Andijk meer gekregen heeft dan haar toekwam. Andijk speelde een goed open spel en heeft een goede verdediging, waartegen de C.S.V.-voorhoede steeds het onderspit moest delven. C.S.V. begon met den wind in den rug en bestookte direct het Andijk-doeL dat eenige malen fortuinlijk aan een doorbooring ont kwam Vooral de linkerwing van C.S.V. deed uitstekend werk en eindelijk had Boot met een mooi aangegeven bal van de Beurs suc ces (01). Andijk kwam toen goed opzet ten, doch de C.S.V.-verdediging hield goed stand. Uit een mistrappen der C.S.V.-backs had de Andijk-midvoor echter succes (11) en met dezen stand werd gedraaid. Na de rust was Andijk de sterkste en ge holpen door den wind belegerde zij het C.S. V.-doel, doch Schenk verrichtte wonderen in het C.S.V.-doel, zoodat doelpunten uitble ven. C.S.V. ondernam nog menigen aanval- doch strandde op de hechte Andijker ver dediging. Toen de arbiter het einde floot, waren de punten eerlijk gedeeld, waarmede Andijk iets meer kreeg dan haar toekwam. Hockey. ALKMAAR—STRAWBERRIES. 3—0. Alkmaar gaat voort op den goeden weg en behaalde gisteren haar tweede over winning in successie, daarmede gevolg ge vende aan de hoopvolle verwachtingen, die op dezen wedstrijd gesteld waren. Op volkomen regelmatige wijze werd deze zege behaald door een Alkmaarsche ploeg, die in alle opzichten superieur was aan de Beverwijksche spelers. Veel had den we niet van het spel der Strawberries verwacht, doch hetgeen heden door hen ten toon gespreid werd was de promotie klasse niet waardig. Laat ons daarom niet te veel gewicht toekennen aan deze over winning van Alkmaar, want hiervoor was inderdaad niet veel noodig. Vooral de techniek der gasten was beneden peil, iets wat de Strawberries op talrijke vrije sla gen en strafcorners kwam te staan. Doch ook in tactisch opzicht schoten zij te kort, te kort tenminste om succes te oogsten tegen de steeds vaster wordende achter hoede van Alkmaar. Een uitzondering boeten we echter maken voor den spil der gasten die technisch zeer goed was en zijn voorhoede goed bijstond. Doch deze voorhoede verstond niet de kunst van het goals scoren, zoodat de score der Strawberries blank bleef en dit n°g wel eens zal blijven in de verdere Over den wedstrijd zelve valt weinig te 2eggen. Enkele minuten was de wedstrijd oud, toen Alkmaar reeds een 10 voor- fPj-CHg nam met een naar alle waarschijn- 'Ikheid dubieus doelpunt. Onmiddellijk 'erop werd een goed genomen strafcorner n^t succes bekroond, zoodat Alkmaar met 0 de leiding had. to ds toen begon Alkmaar kalmer aan Ho S^en> hetgeen dank zij de zwakheid kw *rawherries ongestraft bleef. Wel .art} er aan de Beverwijksche zijde een Pieving, maar tot resultaten kwam men niet. Met 20 voor Alkmaar trad dan ook de rust in. Na de rust was Alkmaar voortdurend in den aanval en enkele minuten later scoorde Dun op zeer fraaie wijze het derde Alkmaarsche doelpunt (3—0). De Alkmaarsche zege was hiermede verzekerd en geen oogenblik was er sprake van een mogelijke verandering door toedoen van de Strawberries, bij wien de keeper nog enkele malen goed redde. Het einde kwam daardoor met een 30 overwinning voor Alkmaar. Men leide uit deze overwinning echter geen voorbarige conclusies af. Ongetwij feld dient Alkmaar op deze wijze voort te gaan, maar voor iedere volgende over winning zal bitter gestreden moeten wor den. Want het is buiten kijf dat de Straw berries het niet ver zullen brengen en dat de andere elftallen in deze competitie heel wat sterker zijn. Alkmaar spele daarom voor wat het waard is. 3—2. Voor de eerste maal is het Strawberries II gelukt Alkmaar II een nederlaag toe te brengen, een nederlaag, die wel zeer on welkom was. Immers, het is niet te veel gezegd, wanneer de Alkmaarsche reserves niet meer onder de candidaten voor het kampioenschap genoemd worden. 5 ver- liespunten in 5 wedstrijden zullen moei lijk in te halen zijn. Alkmaar II kwam met eenige invallers uit en al mag dezen de nederlaag niet aangerekend worden, het vertoonde spel van heden was geen schaduw van dat van de vorige week. Het wilde in de voorhoede niet vlotten. Van de geboden kansen wer den er slechts twee benut, 't Is allerminst onze bedoeling de overwinning van de gastheeren te kleineeren, zij was zeker verdiend, juist omdat het bij de Straw berries wél klopte. Technisch is Alkmaar II meestal superieur, maar eenige me thode schijnt in het spel niet te brengen te zijn. Over den wedstrijd het volgende: Al spoedig bleken de aanvallen van de Strawberries een gevaarlijk en verrassend karakter te hebben. Nochtans waren de achterhoede en middenlinie van Alkmaar de situatie meester. De rust ging in met een 10 voorsprong voor de gasten, doordat vlak voor het einde van de eerste speelhelft de Alk maarsche keeper volkomen verrast werd door een met den verkeerden kant van de stick ingeslagen bal. In de tweede helft trachtten de onzen zich aan den druk te ontworstelen, waarvan eenige benauwde situaties voor het doel van Strawberries II het gevolg waren. Geheel onverwachts scoorden de gastheeren hun tweede doel punt na goed samenspel van rechtsbuiten en middenvoor. Een kleine omzetting bij Alkmaar hierna bracht weer hoop, want vanaf de middenbully leverde een zeer verrassende doorbraak van den rechter vleugel het beste doelpunt van den wed strijd op. Strawberries II was hierop het antwoord niet schuldig en viel verwoed aan. Bij een botsing tusschen den linkshalf en den keeper van Alkmaar II had de laat ste meer oog voor zijn gevallen makker dan voor zijn verlaten doel, waarvan de middenvoor van Strawberries een dank baar gebruik maakte. Met de nederlaag voor oogen en één man minder ondernam Alkmaar nog eenige krachtige aanvallen, waaruit vlak voor het einde de linksbin nen met een hard, diagonaal schot den achterstand tot 23 verkleinde. Rest nog te vermelden dat de wedstrijd goed werd geleid en in een uitstekende verstandhouding werd gespeeld. STRAWBERRIES III—ALKMAAR III 1—9. De successenreeks van het derde elftal is voortgezet met een groote 91 over winning, die er weer het zijne toe heeft bijgedragen om het toch reeds goede doel- gemiddelde nog te verbeteren. Een mooie wedstrijd is het op het slech te terrein niet geworden, doordat al spoe dig een veilige 40 voorsprong werd verkregen. Alkmaar getroostte zich verder over het algemeen niet meer inspanning dan strikt noodzakelijk was, waardoor de gastheeren het zelfs tot een tegengoal konden brengen. Met een 41 voorsprong voor Alkmaar werd de strijd in de tweede helft voortge zet. Zooals gewoonlijk tegen zwakkere tegenstanders hield het binnen-trio het spel vrij kort, maar toch worden werden nog vijf goals aan de score toegevoegd. Het eenige vermeldenswaardige is nog dat er in de periode na de rust niet min der dan drie ballen aan te pas moesten komen om de wedstrijd uit te kunnen spelen, daar middenvoor Beek twee bal len hoog over het doel dertig a veertig meter verder in een tuinderij liet ver dwijnen. Schaken. HET A. V. R. O.-TORNOOI. Fine wint weer. De uitslagen van de partijen, gespeeld in de vijfde ronde van het A. V. R. O.-tornooi luiden: AljechinKeres afgebroken na 40 zetten in ongeveer gelijke stelling. FineFlohr 10. BotwinnikEuwe afgebroken na 40 zet ten in ongeveer gelijke stelling. ReshevskyCapablanca afgebroken na 40 zetten. Capablanca staat iets beter. De afgebroken partijen worden Woens dagavond te Amsterdam verder gespeeld. De stand is thans: 1. Fine ly, punt, 2. Aljechin 2 y, punt plus afgebroken partij. 3. en 4. Capablanca en Botwinnik ieder 2 punten plus 1 afgebroken partij. punt plus 2 afgebroken par- 1 y, punt plus 1 afgebroken Wielrennen. WIELERCLUB ALCMARIA. Zondag heeft Alcmaria op een zoo goed als onbegaanbaren weg 6 ronden gereden De weg was zeer glad, waardoor nogals eens een valpartij voorkwam, vooral bi. het starten met het aanzetten. Toen de A- en B-klasse vertrok, lag J. Pronk al en toen er een ronde was ge reden, hadden bijna allen met den grond kennis gemaakt! Het was K. Eenhoorn, die direct een kleinen voorsprong nam, ge volgd door Schipper. Drie ronden kon Eenhoorn zich handhaven, doch toen kreeg hij pech, waardoor zijn kans op een over winning verloren ging. Schipper was ook niet gelukkig, want ook hij moest van fiets verwisselen. Inmiddels hadden Jan Glas en J. Pronk de leiding overgenomen. In de voorlaatste ronde wist Pronk Glas te los sen, zoodat h(j met groote voorsprong eer ste werd. Tweede werd Glas, derde Een hoorn, vierde Schipper en vijfde B. Een hoorn. De C-klasse en de junioren bleven ook niet van vallen gevrijwaard. Koeten en Kemps hadden direct een flinken voor sprong, welken ze door goede samenwer king wisten te behouden. Koeten werd 1, Kemps 2, Schulte 3 en Denijs 4. Bij de junioren won Wayering, 2 K. Meger, 3 Groot, 4 P. de Boer. KLINK WINT TE ANTWERPEN. Klink heeft Zondag opnieuw zijn kun nen getoond in de achtervolging. Nu reed hy te Antwerpen, waar de Belg van Savel- berg zijn tegenstander was. De Wieringer had niet veel moeite met hem en wist hem nadat beiden vrij gemakkelijk de finale hadden bereikt, met 70 meter verschil te kloppen in 5 min. 6.6 sec. Wals won den 50 K. M. wedstrijd achter motoren. A. S. V. VICTRIX. A. S. V. Victrix heeft Zondag de home trainer weer in het gebruik genomen en wel met een rit van 2 x 500 meter. De tijden, die gemaakt zijn, geven reden tot tevredenheid, temeer waar er in het geheel niet getraind is. 1 K. Kusch 43.6 sec.; 2 P. Zandvoort 45.6 sec.; 3 H. Blok 45.6 sec.; 4 J. Ottenbros 46 sec.; 5 W. Harms 47 sec.; 6 W. Visser 48.8 sec. B-klasse: 1 Fr. Hiemstra 46 sec.; 2 Jan Nierop 48 sec.; 3 J; Ravenstein 49.8 sec.; 4 Jb. Stroet 50.4 sec.;'5 J. Mulder 50.6 sec. 6 H. Stroomberg 51 sec. 5. Keres 1% tijen. 6. Euwe partij. 7. Flohr 1 y, plus 1 afgebr. Hedenavond punt. 8. Reshevsky y punt party. wordt de zesde ronde te Haarlem gespeeld. UIT WEST-FRIESLAND. De begrooting van het hoog heemraadschap. De begrooting 1939 van het hoogheem raadschap Noordhollands Noorderkwartier is verschenen. Hieraan ontleenen wij de volgende ge gevens. De begrooting sluit voor den ge wonen dienst op 1.243.600 en voor den buitengewonen dienst op 699.190. De uitgaven voor personeel zullen in 1939 be dragen 49.349.37. Verlaging van lasten. Het heffingspercentage van den omslag zal volgens de ontworpen begrooting ver laagd kunnen worden met 0.4 of rond 13 pet. De heffing wordt daarmede terugge bracht tot 1/3 van het hoogste percentage sedert de oprichting geheven. Deze verlaging is o. m. mogelijk door dat, wegens het verkoopen van oude ma terialen van dijksglooiïngen, aan het hoog heemraadschap een bate is ten deel geval len, waardoor verschillende ten laste van het hoogheemraadschap loopende leenin gen per 3 Januari a.s. kunnen worden afgelost. Verder is van gunstigen invloed geweest de verder doorgevoerde conversie van door de provincie gesloten watersnood- leeningen. De bijdrage van het hoog heemraadschap in de watersnoodkosten is op de begrooting voor 1938 nog geraamd op 278.190.op de begrooting voor 1939 is voor deze bijdrage uitgetrokken een bedrag van 256.920. De watersnoodkosten. De pogingen, om gedaan te krijgen, dat de watersnoodkosten geheel voor rekening van de provincie worden genomen, of dat althans het door het hoogheemraadschap aan de provincie verschuldigde bedrag lager gesteld zou worden, hebben niet tot een gunstig resultaat geleid. Uitvoering werk in werkver schaffing. Het ligt in de bedoeling om in 1939, voor zoover de omstandigheden daartoe aanleiding geven, wederom eenige werken in werkverschaffing uit te voeren. O. m. komen in aanmerking: a. verlagen van den Westfrieschen dijk van Kolhorn tot Boerensluis; de kosten hiervan worden geraamd op 28.000. waarin een bedrag aan arbeidsloon is be grepen groot 13.000. b. verlagen van den Onderdijk en het verbeteren van den weg; de kosten hier van worden geraamd op 45.900, waarin aan arbeidsloon 21.200; de gemeente Wervershoof verleent hiervoor een bij drage ad 10.000; c. verlagen van den Kagerdijk en het verbeteren van den weg; de kosten hier van worden geraamd op 3.000, waarin aan arbeidsloon 1.600. d. verbreeden van de kruin van den Zuiderdijk van Drechterland en verbree den van den weg op verschillende plaat sen; kosten 70.200, waarin aan arbeids loon 37.600; e. verbreeden van een weggedeelte op den Westerdijk van Drechterland; de kos ten hiervan worden geraamd op 5.250, waarin een bedrag aan arbeidsloon is be grepen, groot 3.500. Verkiezingen. De kosten van de in 1939 te houden ver kiezingen worden geraamd op 24.000. Het batig slot der rekening 1937 is 124.220. De opbrengst van landerijen, dijken, wegen, terreinen en vischwateren wordt geschat op 27.180 tegen een ra ming van 17.990 in 1938. Voor het on derhoud van de zeeweringen en de IJsel- meerdijken wordt een post van 90.130 uitgetrokken voor het onderhoud van we gen 276.980. De totale belastbare opbrengst van de aan het hoogheemraadschap schuldplich- tige eigendommen wordt geschat op 15.400.000 t. w. ongebouwd 8.05.000 en gebouwd 7.315.000. Om tot het geraamde bedrag van van 210.980 te komen, zal het heffings percentage op 1.37 moeten worden be paald. De opbrengst van steen en puin af komstig van de dijksglooiïngen wordt be groot op 336.540. De post onvoorzien geeft een bedrag aan van 78.470. Begrafenisvereeniging Tot voorzitter van de te St. Maartens brug gevestigde begrafenisvereeniging „De Laatste Eer" is benoemd de heer W. Blaauw aldaar, zulks in plaats van den heer P. Breed, die voor deze functie heeft bedankt BROCADESSTHEEMAN 1 PHARMACIA De omzet was resp. over October 1938 en October 1937. Roode Kool 251.600 k.g., 119.250 k.g.; Gele Kool 30.700 k.g., 16.775 k.g.; gewone Witte Kool 1.190.500 k.g., 813.200 k.g.; Deensche Witte Kool 10.350 k.g., 8.000 k.g.; Nep 8.525 k.g., 9.400 k.g.; Uien 70.620, 121.675 k,g.; Slabooneri 8.267 k.g., 6.180 k.g.; Aardappelen 121.025 k.g., 125.515 k.g.; Peen 51.700 k.g., 27.350 k.g.; Bospeen 0 bos, 1.750 bos; Bieten 15.750 k.g., 14.175 k.g.; Groene Kool o k.g., 525 k.g.; Andijvie 1.000 stuks, 2.630 stuks; Snijboonen 50 H.g., 0 H.g.; Seldery 2.700 stuks, 0 stuks. De omzet bedroeg in October 1938 33.370.45 tegen 28.514,90 in October 1937. op WOENSDAG 23 NOVEMBER 1938. Bespreking van vakken voor deze markt kan plaats vinden: a. mondeling, ten kantore van het ge meente-slachthuis te Alkmaar, vanaf 15 November 1938 (iederen werkdag, uitgezonderd Zaterdag 19 November), tusschen 911K v.m. en van 2K5 uur n.m.; b. mondeling, in een lokaal van het Waaggebouw aan het Waagplein, op Zaterdag 19 November 1938, tusschen 9 en 10 uur v.m.; c. schriftelijk, doch alleen indien het verschuldigde bedrag k 1.per vak, voor 23 November 1938 per postwissel wordt overgemaakt aan het adres: Directeur van het marktwezen ge meente-slachthuis Alkmaar. TWAALFDE EEUWGETIJDE VAN ST. WILLIBRORD. In de kathedraal aan de Lange Nieuw- straat te Utrecht, werd Zaterdag de viering van het twaalfde eeuwgetijde van St. Willi- brord, den grooten apostel der Nederlanden, patroon van het aartsbisdom Utrecht en eersten bisschop van Utrecht, ingezet met 'n pontificale hoogmis, welke door den aarts bisschop, mgr. dr. J. de Jong, werd gecele breerd. De belangstelling voor deze kerke lijk viering, als inzet van de Willibrord- herdenking, was buitengewoon groot. LEGER DES HEILS (Stichter William Booth). De bijzondere samenkomt, die geleid zal worden door kaptein H. Lahuis, D.J.L.S., zal niet plaats hebben op Donderdag doch op Woensdag 16 November a.s. des avonds 8 uur in het gebouw Limmerhoek 40. ■sï.fei i „Edith is een aardig kind, maar ze moest zich niet zoo gewoon klee- den.1" Dinsdag 15 November. HILVERSUM, 301,5 M. (AVRO- uitz.) 8.— Gr.pL (8.15 Ber.) 10.— Morgenwijding. 10.15 Gewijde mu ziek (gr.pl.) 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Ensemble J. Cantor. 11. Huish. wenken. 11.30 Verv. concert. 12.15 Ber., hierna De Twilight Sere- naders. 1.Omroeporkest. 2. Avro-Am.orkest (opn.) 2.45 Knip cursus. 3.45 Disco-Variété. 4.30 Kin derkoorzang. 5.Voor de kinderen. 5.30 Omroeporkest en gr.pL 7. Voor de kinderen. 7.05 Vioolvoordr. met pianobegeleiding. 7.30 Engel- sche les. 8.ANP-ber., radiojour naal, mededeelingen. 8.30 De bonte Dinsdagavondtrein. 10.Radiotoo- neel. 10.20 Bridge-les. 11.ANP- ber., schaaknieuws. 11.2012. Twintig jaar dansmuziek en nog wat, causerie met gr.pl. HILVERSUM, 1875 en 415,5 M. (KRO-uitz.) 8.—9.15 Gr.pl. (8.15 Ber.) 10.Gr.pl. 11.30 Rel. cause rie. 12.Ber. 12.15 KRO-melodisten en solist. 1.Gr.pl. 1.20 Verv. con cert. 2.3.Voor de vrouw. 3.05 Modecursus. (4.IIIRO: Ber., gr.pl. 4.05 Wereldbroederschap door broe derschap der godsdiensten, causerie. 4.30 Gr.pl. 4.35 HIRO-post. 4.40 Gr. pl. 4.45 Oorlog of vrede, causerie). 5.10 KRO-orkest. 5.45 Gelukwen- schen. 6.05 Verv. concert. 7.Ber. 7.15 De ontwikkeling der katholieke arbeidersbeweging in Nederland, causerie. 7.35 Sportpr. 8.ANP- ber., mededeelingen. 8.15 KRO- Symph.-orkest en solist. (9.9.20 Interview). 10.05 Gr.pl. 10.10 Bela Kiss en zijn Hongaarsch orkest. 10.30 ANP-ber. 10.40 KRO-boys, so list en gr.pl. 11.3012.Gr.pL DROITWICH, 1500 M. 12.20 Gr.pl.. 12.35 Koloniaal overzicht. 1.05 Fr. Rea en zijn orkest. 1.352.20 Gr.pl. 4.15 Orgelspel. 4.50 Gr.pl. 5.20 Het Leslie Bridgewater kwintet. 5.50 Gr.pl. 6.20 Ber. 6.45 BBC-Harmonie- orkest. 7.20 Gr.pl. 7.50 Causerie over den klassenstrijd. 8.20 Gev. progr. 8.50 BBC-Variété-orkest en -koor en solisten. 9.20 Ber. 9.45 It occurs to me, causerie. 10.BBC- Variété-orkest en solist. 10.45 Het Londensch blaaskwintet en solisten. 11.35 Bert Firman en zijn orkest. 11.5012.20 Dansmuziek (gr.pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 9.—, 10.— en 11.20 Gr.pl. 12.35 Zang. 1.05 Gr. pl. 1.25 Locatelli-orkest. 2.2.35 en 3.30 Gr.pL 3.35 Zang. 3.50 Viool voordr. 4.40, 5.5.25 en 6.20 Gr.pL 6.35 Zang 6.50 Pianovoordr. 7.20 Giardino-orkest. 8.35 Altvioolvoor dracht. 8.50 RadiotooneeL 10.35 11.50 Omroepkwartet en solisten. KEULEN, 456 M. 5.50 Gr.pL 6.30 Omroepkleinorkest. 7.50 Omroep- Schrammelensemble en solisten. 11.20 Qmroeporkest, vocaal kwartet en solisten. 1.20 Populair concert. 3.20 L. Eysoldt met zijn orkest, so list en pianoduo. 4.50 Jeugdconcert. 5.30 Kamermuziek. 6.20 Verzoek- concert. 7.30 Radiotooneel met mu ziek. 7.5011.20 Militair orkest, H. Hagestedt met zijn dansorkest en soliste. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gr.pL 12.50 en 1.30 Omroep kleinorkest. 1.502.20 Gr.pL 5.20 Omroepdansorkest. 6.50, 7.20 en 8.20 Gr.pL 8.50 RadiotooneeL 9.20 en 10.30 Omroepsymph.-orkest en Om roepkoor. 10.50—11.20 Gr.pL 484 M.: 12.20 Gr.pL 1.en 1.30 Omroep orkest. 1.502.20 Gr.pL 484 M.: 12.20 Gr.pL 1.en 1.30 Omroep orkest. 1.502.20 Gr.lp. 5.20 Piano en trompet. 6.35 Gr.pl. 6.50 Om- roepsalonrkest. 7.35 Lit.-muz. progr. 8.20 en 9.35 Omroeporkest. 10.30 11.20 Gr.pL DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.30 Interview en decL 8.Om roeporkest en soliste. (8.208.35 Politiek dagbladoverz.) 9.20 Ber. 9.50 Cembalovoordr. 10.05 Ber. 10.20—11.20 Gr.pL GEMEENTELIJKE RADIO DISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.9.20, Luxem burg 9.20—9.50, Keulen 9.50—10.20, Parys Radio 10.20—10.50, Luxem burg 10.50—11.20, Parijs Radio 11.20 —12.35, Brussel VI. 12.35—14.20, Parijs R. 14.20—15.20, Keulen 15.20 16.20, Hamburg 16.2016.40, Lond. Reg. 16.40—17.20, Brussel VI. 17.20—18.50, Fr. 18.50—19.20, VI. 19.20—19.50, Keulen 19.50—21.20, Beromünster 21.2021.50, München 21.50—24.—. Lijn 4: Brussel VI. 8.9.20, Nor- mandië 9.2010.35, Lond. Reg. 10.35 13.10, Droitwich 13.1014.20, Lond. Reg. 14.20—16.15, Droitwich 16.15—19.50, Lond. Reg. 19.50— 20.20, Droitwich 20.20—21.45, Lond. Reg. 21.45—22.—, Droitwich 22.— 24.—. Lijn 5: Diversen.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 11