PUROL PAMS WONDERLIJKE AVONTUREN Vraag en Aanbod Dames- en Meisjeshanden Rechtszaken %xdiaptoqcomma Een korte Senaatsvergadering. tweede blad. Een klacht van de perstribune. Alkmaarsche Politierechter he°eahZ\ in Stiji in deze k°ude dagen S uft r handelsreiziger J. Y. u. voor denaAu00rt' die Maa"dagmiddag zich verentwnn^H Politierechter moest Arrondissement® Rechtbank te Alkmaar. Woensdags en Zaterdags. Alléén tweede handsch goederen. 35 cent per vijf regels uitsluitend a contant. (DINSDAGS EN VRIJDAGS INZENDEN). Parlement. (Van onzen parlementairen medewerker) Er ontbreekt toch waarlijk iets aan het reglement van orde der Eerste Kamer. En meer dan tot de vorige week, toen een leemte werd rangevuld enkele bepa lingen, welke op het terrein der orde liggen. Neem nu bijvoorbeeld eens het samen stellen der agenda. Anders dan aan de overzijde van het Binnenhof heeft de voorzitter hierop over wegenden invloed. In de Tweede Kamer is er een regeling van werkzaamheden" in de openbare vergadering, waarin de voorzitter, gewoonlijk na ruggespraak met de voorzitters der afdeelingen (de centrale afdeeling), voorstellen doet met betrek king tot de behandeling van diverse on derwerpen. Zöo'n voorstel kan aanleiding tot discus sie geven en tengevolge daarvan worden gewijzigd. Maar de kamerleden weten in elk geval en ook de pers waar zij aan toe zijn, indien z'j de gedrukte agen da, waarop het aangenomen voorstel ver schenen is, hebben ontvangen. Aangezien een dergelijke regeling in den Senaat ontbreekt, komt men daar dikwijls voor verrassingen te staan, een gewcarwording, die zelfs den leden' niet vreemd is. Bijvoorbeeld gisteren. De agenda voor deze vergadering vermeldde niet, gelijk Verwacht ken V/orden, nadat de vorige week de discussie over de waterstaats- en verkeersaangelegenheden was afgebroken een voortzetting van het Vrijdag gestaakte debat, maar een reeksje formaliteiten, zooals het trekken der afdeelingen, ver kiezing van voorzitters en ondervoorzit ters daarvan! Niét dat we déartegen bezwaar maak ten, maar het was toch al weer een ver rassing. Met een en ander was een half uurtje gemoeid, waarna de Kamer zich in de af deelingen begaf tot onderzoek van een aantal wetsontwerpen, o.a. de Indische be grooting voor 1935 en het wetje, houdende nadere voorzieningen inzake de tandheel kunde. Vandaag is het b^grooHngsdebat na af doening van een aantal kleine Wetsont werpen voortgezet. blijven ondanks alle huishoudelijke arbeid gaaf, zocht en blank door SekkenkenS k°ndcn zijn 861)1,10 niet was v. d. Purol (geel en wit) béiden In dooien van 30 en 60 ct., tube 45ct.Verkrijgb. bij Apoth. en Drogisten. HÜISVROUWENVEREENIGING ADRESSEERT. De Nederlandsche Vereeniging van Huis vrouwen heeft een request gericht tot den minister van economische zaken, waarin zij haar teleurstelling erover uitspreekt, dat de nieuwe ijkwet, die in April 1937 tot stand is gekomen, hog altijd niet is ingevoerd. Reeds jaren lang ijvert de vereeniging voor afschaffing van de verouderde lengtemaat, de el, waarvan de juiste lengte niet bij de Wet is vastgesteld. Aangezien bovendien de quasi lagere prijsnotêering bij vermelding van den prijs per el, i.p.V. per meter op arge- looze huisvrouwen suggestief werkt, onder- Vinden de zaken, die stoffen per meter ver- koopen, hiervan een ongunstigen invloed, hetgeen hen zelfs tegen hun zin noopt, ter Wille var de concurrentie weer tot verkoop en prijsnoteering per el terug te keeren. De Vereeniging dringt daarom op spoe dige Invoering dezer wet aan, omdat dan ook controle op automatische weegtoestellen zou worden uitgeoefend. Schipper verdronken. - Gisteravond is de 26-jarige ongehuwde schipper A. Smits uit de Lier onder Genemuiden van zijn schuit gevallen en verdronken. Het lijk is nog niet opgehaald. Na vier raadsvergadering begrooting aangenomen. - In de raadszitting der ge meente Herkingen is ten slotte gisteren met algeimeene stemmen de begrooting 1939, waarover een geschil, bestond tusschen Ged. Staten van Zuidholland en de gemeente, aangenomen. Bij deze vergadering de Vierde, waarin deze kwestie werd behandeld waren vier van de zeven raadsleden tegen woordig. De belasting, die een der laagste was van alle Nederlandsche gemeenten, is door dit besluit gebracht op 200 opcenten persöneele belasting en 75 opcenten ge meen tefondsbelascing. over u' °mdat .hu met een smoesie ziin v™ op handen zijnde verjaardag van zqn Vrouw, die graag een deken wilde heb- kum «f?r winkelier J. Tiebie te Bak- zirht t aS ®egaan om twee dure dekens op •npijju 6 vragen- De dekens, die een geza- ua6rdé hadden van zo™'at 30 Cn 'n Boed Vertrouwen meegege- no1'^0?1 de w,nhelier den reiziger kende. e dekens kwamen nooit terug. Geld ver scheen er ook niet en het mooiste was, dat weeit" Th Tjaardag geen sPrake waa 8*- v, d. S. was niet verschenen, maar dat was geen beletsel voor den loop van net recht. De opgelichte winkelier vertelde nog, dat hy in afbetaling tien gulden had ontvangen van v. d. S., maar de officier merkte op, dat dat tientje wel de winst zou zijn van een paar andere dekens, die v. d. bij een anderen winkelier „gekocht" had. vier maanden gevangenisstraf was de eisen en het vonnis was daaraan gelijk. Zonderlinge wraak. De ook al weggebleven Cornelis P. uit Mememblik kon geen verkeering krijgen met een door hem begeerd meisje. Men moest hém niet, mede, omdat hij te graag een borrel lustte. Hij zon op wraak en vond toen de beste methode om zich te wreken het stuksnijden van alle fietsban den, die de familie van het meisje maar rijk was en dat waren cr heel wat. De moeder van het meisje, mej. Zw., zei, dat ér twaalf binnen- en buitenbanden wa ren vernield, waaronder drie banden van een bakfiets. De schade beliep vijftig gul den. De officier vorderde tegen het wraak zuchtig jongmensen, dat al eerder met de justitie had kennis gemaakt, ook al eens wegens vernieling, twee maanden gevan genisstraf. De politierechter vonniste conform. Hij schoof zijn vrouw naar voren. Sprak de schippersknecht B., wonende te Alkmaar, de waarheid, toen hij, beschul digd Van diefstal van 70 K.G. aardappelen ten nadeele van zijn vroegeren buurman S. te Zuidscharwoude, beweerde opgestookt te zijn door zijn vrouw? In dat geval kon hij worden beschouwd als een pantoffelheld bij uitstek, maar het was meer waarschijn lijk, dat hij uit gebrek aan moed zich achter zijn vrouw wilde verschuilen. Figuurlijk natuurlijk. Zijn eexuus voor zoover men het zoo kan noemen werd natuurlijk niet aan vaard. De officier vroeg tegen hem die al zeven keef was veroordeeld vier maanden gevangenisstraf. De rechter redu ceerde dat tot 3 maanden. Knecht en baas waren het eens. De visschersknecht L. uit den Oever werd er van beschuldigd als steuntrekkende werklooze in een week in Februari te wei nig inkomsten te hebben opgegeven. Hij gaf 4.50 aan Verdiensten op en hij had f 6.75 verdiend. L. was niet van gisteren en gaf z'ch niet zoo maar gewonnen. Hij zei op Vrijdag van zijn baas, schipper K., 4.50 loon te hebben ontvangen, hetgeen hij Zaterdagmorgen op gaf toen hij steun ging halen. Op Zaterdag avond kreeg hij van zijn baas nog 2.25 extra, omdat hij het werk had gedaan voor een andefen knecht, die weg was gebleven. Baas K. bevestigde die lezing en zei, dat L. niet van tevoren hrd geweten, dat hij nog meer zou krijgen dan vier en een halve gulden. De officier geloofde dat niet zoo een- twee-drie en meende, dat K. vroeger wel eens anders verklaard had. Maar K. bleef bij wat hij nu zei en brigadier Brouwer, die het proces-verbaal had opgemaakt, zei wel van meening te zijn, dat de twee knechts met de baas een afspraakje hadden ge maakt, maar hij kon het bewijs, dat de of ficier noodig had, toch ook niet leveren. De officier moest dus vrijspraak vragen en de rechter volgde dien eisch. Een onvoordeelige logé. Evenals dé meeste verdachten op dezen middag, was ook een zekere B. niet ver schenen. Deze had op tal van plaatsen in Nederland in allerlei hotels en pensions ge logeerd en gegeten zonder ooit aan betaling te denken. De logeertijden varieerden van twee dagen tot drie wéken. Gok in Schagen maakte hij twee hotelhouders tot zijn slachtoffers en in Castricum een hotelhoud ster. De officier vorderde tegen dezen mijn heer 4 maanden gevangenisstraf, hetgeen de rechter voor zoo'n geval wel billijk vond. (Zitting van Dinsdag 21 Maart). „Zware jongens" voor de rechtbank. Voor de Alkmaarsche rechtbank hadden zich Dinsdagmiddag eenige „zware jongens" te verantwoorden wegens euveldaden, in dit arrondissement begaan. Een van hen, de typograaf L. uit Amsterdam, was er een van het zuiverste water; vlot, opgeruimd en heel sportief, zooals de officier hem noemde. Hij had in Den Helder een bezoek gebracht aan de fietsenstalling van het ly ceum en daar een fiets en een enorme hoe veelheid belastingplaatjes buitgemaakt. Be halve in Den Helder had hij echter ook op tal van andere plaatsen in Nederland ge opereerd en belastingplaatjes gestolen. Hij was een oude klant van de justitie en al zeven keer tot gevangenisstraffen veroor deeld. L. bekende volkomen. De officier, mr. v. d. Feen de Lille, zeide dat L. een zware joftgen van het echte leuke en soortieve type is. Spr. mocht ze wel, vooral om er eens een uurtje mee te praten. L. had heel wat op zijn kerfstok, maar als oude rot, had hij meteen maar gevraagd of zijn euveldaden in andere ar rondissementen begaan, niet meteen maar in Alkmaar korden worden berecht. Dan was alles in één keer af en dan wist hij, waar hij aan toe was .Spr. zei daar geen bezwaar te^en te hebben gehad en met zijn coltera's offieieren daaromtrent eên af spraak te hebben gemaakt. Als bijzonderheid toorde de officier een schoo1 schrift, dat L. in het huis van bewa ring had gebruikt om er Fngeische thema's in te schrijven en zich aldus te ontwikke len. Merkwaardicerwüze behelsden de the ma's orderweroen uit de dievenwereld. Toch is het treurig, dat zoo n jonge man, die zulke kwaliteiten heeft, zijn leven ver gooit. Srr. vorderde twee jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr. Crevecouer. vertelde namens L., dat deze niemand had, die zich roet hem bemoeide of bemoeien wilde. Voorts zou L. graag in Veenhuizen ger plaatst willen worden. De inbraken te Limmen. Fen andere jongen van het zware soort, maar minder sympathiek en volleerd, was de te Amsterdam wonende timmerman N., die er van verdacht werd in den nacht van 24 ot> ?5 Februari j.1. te Limmen te hebben ingebroken in het huis van den heer Koets en behalve vrat geld, een paar horloges, wat sierraden en kleedingstukken te hebben buitgemaakt. De nieuwe gemeenteveld wachter v. d. Vin was in dmn nacht op pa trouille gedaan en had twee personen aan getroffen, die bij zijn nadering dwars door de bollenvelden op de vlucht sloegen. De veldwachter maakte alarm en zette een achtervolging in. De mannen wisten te ont komen, doch met verlies van gereedschau en een actetasch met een naam er in. Met behuln van een politiehond en van de Am- sterdamsche recherche was N. toen spoedig gevonden. Hij bleek ip het bezit te zijn van een paar handschoenen, wélke eigendom waren van den heer Koets en van een zak lantaarn en een boor, welke precies paste in de gaten, welke in een vensterraam van het huis van den heer K. waren geboord. N. ontkende in Limmen te hebben inge broken, maar de verklaringen van veld wachter v. d. Vin en van den brigadier der rijksveldwachter v. d. Leegte en de stille getuigen die men had gevonden, waren zeer bezwarend. De officier, die lof had voor den nieu wen gemeenteveldwachter, zei dat hetgeen men had gevonden, zooals de actetasch, de boor en de handschoenen, sloot als een bus. Spr. vorderde drie jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr. Zeiler, refereerde zich aan het oodeel van de rechtbank. Oud en berouwvol maar toch vervolgd. De te Utrecht wonende de W., thans gede tineerd, moest, 63 jaar oud zijnde, ook nog op het zondaarsbankje verschijnen. Hij had onder valsche voorwendselen den heer B. te Den Helder opgelicht voor 7.50. De W. maakte er een bedrijf van zulke kleine op- lichterijtjes te piekert. Hij bekende vclledig en zei veel berouw te hebben. Hij had 1 et gedaan voor zijn ge zin. De officier vond het feit zelf niet zoo erg, maar wel de vele herhalingen. Het rap port, dat door de reclasseering over ver dachte was uitgebracht, was zeer ongunstig. Verdachte had trouwens al meer met de justitie kennis gemaakt. Spr. vorderde 1 jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr. Zeiler, betoogde, dat „de drank en de vrouwen" reeds tot het verleden behoorden. Het was voor de W., die van beteren komaf was, moeilijk een baantje te vinden en zijn gezin te onderhouden. Pleiter vroeg de uiterste clementie. Wilde hij een theehuis exploiteeren? De nog jonge grondwerker P. C., uit Heiloo, had in Februari des nachts ingebro- Te koop: 1 wit circ. fornuis 12.50, 1 zwart fornuis, eenige kachels, in besten staat. Bill. prijs. S. VISSER, Smederij Kooimeerlaan bij den Ken- nemérstraatweg. Te koop: 2e handsch heeren-, dames- en jongensrijwielen. Prima. J. BLOKLAND, Luttik Oudorp, bij de Vlotbrug. Tef overname: gasstel, merk Senking, met onderplaat 3.50, tuinparasol m. standaard 7.50, comol. fótöuitr. compur 9/12 met vergrootingsapp. 22.50, büitenvitrine 1.75, voetbal met pomp 0.75, rug2ak 0.75, 2 waschteilen 1.00 en 0.75. KENNEMERSTRAATWEG 162. Te koop: uit netten inboedel; prima veerenbed voor 5, kapokbed G.50, vast kleed 6.50, karpet 4.50, pracht Deventer vloerkleed, clösetstoel, enz. DEKKER, Spoorstraat 5. Te koop: Tafelbiljart, z. g. a. n., geheel compleet a 16.50. J. LAAN, Keetgr. 10, Alkmaar. Te koop: Jongensrjjwiél 26 x 1H wielen met Torpedonaaf, prima Damesrijwiel, beste werkfiets. Billijke prijs. LIMMERHOEK 18. Z. g. a. n. Thermometers vanaf 15 ct. Koortsmeters goedgekeurd va. 60 ct. De Hygiënische Artikelenwinkel „Hygiëna", Fnidsen 91. Telef. 2052. Hananaaimach. met gaf. 5-10 en 15 gulden, luxe trapmach. 45, traptoe- stellen 5-10 guld. Dames- en heeren-, jongens- en m. rijw. 10, naaimach.- rep.inr. Guus Kliinnen, Hofdijkstr. 13. Duivenklokken 1 Plasschaert No. 3, 1 Toulet, zoo goed als nieuw. Te bevragen EMMASTRAAT 49. ken in huis Westerlicht te Alkmaar en een tachtigtal theelepeltjes en twee theemutsen gestolen. Ook hij was een oude bekende van de jus titie. De officier vond C. een domme inbre ker. Wie steelt er nu wat waardelooze lepel tjes? C. was bij zijn arrestatie als een wild beest te keer gegaan en het ergste was, dat zijn moeder hem in Zijn misdadigheid nog stijfde. Spr. vroeg 2 jaar gevangenisstraf. De verdediger, mr. Schuurman, vond twéé jaar voor wat lepeltjes toch wel veel. Ove rigens viel er niet veel in het voordeel van den jongeman te zeggen, zoodat pleiter zich refereerde aan het oordeel van de recht bank. ERGERLIJK GEVAL VAN VERVUILING. Een ergerlijk geval van vervuiling is gisteren, aldus het Hbld., voor de Ulrecht- schè rechtbank behandeld. Vief uur na aankomst overleed op 10 Januari in het Stads- en Academisch ziekenhuis te Utrecht een 77-jarige weduwe uit Maarn, die in den meest wêerzinwêkkenden staat van vervuiling naar Utrecht was getrans porteerd, Zij woonde met haar 46-jarige dochter en 78-jarigen schoonzoon te Wou denberg aan de Maarnsche Meent. Hoewel zij onder doktershanden was, gelastte de burgemeester een onderzoek door de wijk verpleegster en het resultaat was ver bijsterend. De oude vrouw lag compléét in een mesthoop op zolder. Weliswaar in bed, maar de omgeving was van dien aard, dat een normaal mensch het in haar nabijheid niet kon uithouden. De dochter had zich wegens het in hul- peloozen staat brengen van iemand voor wiens verzorging en onderhouci men wet telijk is verplicht, te verantwoorden. Af en toe kwam de dokter, lichtte voor zichtig het gordijn op, vroeg: Opoe, hoe gaat het ermee? en verdween dan maar weer De verklaringen van de wijkverpleegster die daarop werd gehoord waren eenvoudig ongelooflijk. Toen zij op zolder kwam was het afschuwelijk wat ze te zien kreeg. Van den stank viel het er nauwelijks uit te houden en de oude vrouw reageerde ner gens meer op. Getuige heeft de kleeren moeten doorknippen. En als klap op de vuurpijl vertelde de zuster dat de padden stoelen welig in het vuil rondom de pa tiënte opschoten!!! Ook de arts moest verklaringen afleg gen. Hij vertelde dat hij de oude vrouw, die een paar jaar patiente was, onregel matig bezocht. Reeds vroeger had hij ver vuiling geconstateerd, toen de dochter wegens diefstal was veroordeeld en een kleindochter met de „verpleging" werd belast. Op 14 December werd na overleg met den burgemeester besloten de vrouw te vervoeren naar het Oudelie dengesticht 180. Na een lange moedute^V is het werk van lijk een opening. Er doorheen P hegn en bemerkt een ogenblik. Hij kijkt even oi terecht geko- dat hij in een der gangen van het kasteel men is. 181 Nu maar weer verder zoeken. De gang is heel lang en ér zijn veel vertrekken. „Waar zou de kamerheer nu wel wonen?" Donderdag 23 Maart. HILVERSUM, 1875 en 301,5 M. (AVRO-uitz.) 8.— Gr.pl. (8.15 Ber.) 10.Morgenwijding. 10.15 Gewijde muziek (gr.pl.) 10.30 Voor de vrouw 10.35 Omroeporkest en soliste. (In de pauze deel. 12.15 Ber.) 12.30 Het Renovakwintet. 1.15 Orgelspel, 1.30 Avro-Aeolian-orkest. 2.Voor de vrouw. 2.30 Avro-Aeolian-orkest. 3.Cursussen voor de vrouw. 3.45 4.— Voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Viool en piano. 5.Voor de kinderen. 5.30 Avro-Amus.-orkest, soliste en gr.pL (6.25 Ber.) 6.30 Sportpr. 7.— Voor de kinderen. 7.05 De Avro-Dance-Band. 7.30 Ëngel- sche les. 8.ANP-ber., radiojour naal, mededeelingen. 8.20 Concert gebouw-orkest en solist. (9.10 Cau serie: Cervantos en wij). 10.20 Gr. pl. met inleiding. 11.ANP-ber., hierna tot 12.Populair solisten concert. HILVERSUM, 415,5 M. (8.—9.15 en 11.—2.— KRO, de NCRV van 10.—11.—2—7.30 en 9.—12.— en de VARA van 7.30—9.— uur). 8.—9.15 Gr.pl. (8.15 Ber.) 10.— Gr.pl. 10.15 Morgendienst. 10,45 Gr.pl. 11.30 Rel. causerie. 12.Ber. 12.15 Gr.pl. 12.30 Het KRC-orkest. (1—1.15 Gr.pl.) 2.Handv/arkuurtje. 2.55 Gr.pl. 3.20 Voor de vrouw. 3.30 Gr.pl. 3.45 Bijbellezing. 4.45 Gr.pl. 5.Cursus handenarbeid voor onze jeugd. 6.30 All Round Sextet en gr.pl. 7.— Ber. 7.15 Gr.pl. (8.— ANP-ber. 9.De Maastunnel in wording, hoorfcericht. 9.45 Apollo- ensemble. 10.ANP-ber., hierna act. halfuur. 10.30 Vervolg concert. 10.45 Gymnastiekles. 11.Vervolg concert. 11.25 Gr.pl. 11.5012. Schriftlezing. DROITWICH, 1500 M. 11.4011.45 Gr.pl. 12.05 Orgelspel. 12.35 Rep. 12.50 Het BBC-orkesl. 1.50—2.20 H. Engleman's kwintet, mmv. solist. 3.15 Deel. 3.35 He: Sted. Orkest van Bournemouth mmv. soliste. 5.05 Voor de vrouw. 5.20 Gr.pl. 5.50 Fred Hartley en zijn sextet mmv. solist. 6.20 Ber. 6.40 Voor de boeren. 7.Zang. 7.20 Callender's Senior orkest. 7.50 Gev. progr. 8.35 Komi sche voordr. 8.50 Uit Parijs: Piano voordracht. 9 20 Ber 9.45 Een reis door Noord-Frankrijk. 10.20 Korte kerkdienst. 10.40 Cabaretprogr. 11.35 Billy Bissett and his Canadians. 11.50—12.20 Dansmuziek (gr.pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 9.05 en 10.—, 10.25 en 11.20 Gr.pl. 12.35 Zang. 1.30 Het Laurent-orkest. 2.35 Kamermuziek. 3.35 Zang. 3.50 Viola d'amore. 4.50 Pianovoordr. 7.25 Het Ellis-orkest. 8.35 Pianovoordr. 8.50 Opera-uitz. KEULEN, 456 M. 5.50 Gr.pl. 6.30 Het Dresdensch orkest. 7.50 Het Omroepkl.-orkest. 9.209.50 Volks- liederenconcert. 11.20 en 12.35 Het Omroepkleinorkest en Josef Preiss- ler met zijn solisten. 1.302.20 Po pulair concert. 3.20 Het Omroep orkest mmv. solist. 4.50 Scholieren- kcor en soliste. 6.— Pianovoordr. 6.35 Winterhulpprogr. 7.30 't Om roeporkest, -vrouwenkoor en solis ten. 8.20 Radiotooncel. 9.35 Gr.pl. 9.5011.20 Het Omroepkleinorkest, mannenkoor „Concordia" en solis ten. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gr.pl. 12.50 Cabaretprogr. 1.05 en 1.30 Het Omroepdansorkest. 1.50 Cabaretprogr. 2.052.20, 5.20 en C.50 Gr.pl. 7.20 Het Omroepdans orkest. 8.20 Gr.pl. 9.20 Het Omroep- symph.-orkest, het gemengd Om roepkoor en solist. 10.3011.20 Gr. pl. 484 M.: 12.20 Gr.pl. 12.50 en 1.30 Het Radio-orkest. 1.502.20 en 5.20 Gr.pl. 6.35 Zang. 6.50 en 7.35 Gr.pl. 8.20 Het Radio-orkest en gr.pl. 9.35 Het Radio-orkest. 10.30—11.20 Het ensemble voor oude muziek. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.30 Gr.pl. 8.10 Inleiding volgende uitz. 8.2011.20 Uit Milaan: II pic colo Marat, opera. (9.10 en 10.30 Ber.) GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.9.50, Radio PTT Nord 9.50—11.20, Parys R. 11.20—12.35, Brussel VI. 12.35— 14.20, Danmarks Radio 14.2014.40, Radio PTT Nord 14.40—15.20, Keu len 15.20—16.20, Lond. Reg. 16.20— 17.20, Brussel VI. 17.20—18.05, Radio PTT Nord 18.05—18.35, Keulen 18.35 —19.30, Brussel VI. 19.30—19.50, Straatsburg 19.5020.20, Brussel Fr. 20.20—21.20, Boedapest 21.20—21.35, Brussel Fr. 21.35—22.20, VI. 22.20— 22.30, Keulen 22.30—23.20, Dan marks Radio 23.2024. Lijn 4: Brussel VI. 8.9.20, Parijs Radio 9.20,-9.30, Luxemburg 9.30 10.35, Lond. Reg. 10.35—12.05, Droitwich 12.0514.20, Lond. Reg. 14.20—15.35, Droitwich 15.35—18.40, Brussel Fr. 18.40— 19.Droitwich 19.—20.35, Lond. Reg. 20.35—20.50, Droitwich 20.5021.45, Lond. Reg. 21.4522.20, Droi'wich 22.2022.40, Brussel Fr. 22.4023.10, Lond. Reg. 23.10—24.—. Lijn 5: Div3"sen.

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 7