derde blad. Het tennisseizoen begonnenl Advendo en Be Quick in de competitie. EGMOND AAN ZEE t Tennis Gisteren is onder zeer ongunstige weers omstandigheden het tennisseizoen begon nen. De felle wind gedurenae de morgen uren maakte goed tennisspel onmogelijk terwijl het feit, dat de competitie dit jaar twee weken eerder is begonnen in ver band met het 40-jarig jubileum van den Nederlandschen Lawntennisbond, die zich voorstelt dit seizoen een belangrijk pro gramma af te werken oorzaak was, dat de spelers minder geoefend in het veld moester, komen. De uitslagen van de diverse wedstrijden zijn dan ook geen maatstaf voor het verdere verloop van de competitie. Van de Alkmaarsche clubs speelt Alk- niaar-Heiloo niet meer in de competitie mede, aangezien deze club voor het lidmaat schap van den N.L.T.B. heeft bedankt. In de eerste groep van de tweede klasse B.N.W. speelt Be Quick I met Shell I, Koog Zaandijk I en Heemstede I, terwijl Advendo I, dat bij keuze in de tweede klasse werd gehandhaafd, in groep 9 is ingedeeld bi Score II, Festina III en Haarlem III. Advendo II, dat was ingedeeld in groep 5 van de derde klasse A.N.W., heeft zich uit de competitie teruggetrokken. Be Quick II speelt met Zaandam I, Tho mas I en Deuce I in groep 6 van laatstge noemde klasse, terwijl tenslotte Be Quick III in klasse 3 B uitkomt tegen Beverwijk III, Wimbledon I en Verblifa. De uitslagen van de gisteren gespeelde wedstrijden zijn als volgt: Be Quick IKoog Zaandijk I 35. Heeren enkelspel: J. Deetman verl. van W. Honig 46, 26; J. J. Haasbroek wint van mr. F. W. van Dijk 26, 61, 61. Dames enkelspel: mej. J. M. Asjes verl van mevr. E. Zigeler 1-—6, 06; mej. B. A. Bos wint van mej. M. G. C. Couwenhoven ti2, 7—5. Heeren dubbelspel: J. Deetman en J. J. Haasbroek verl. van mr. F. W. van Dijk en W. Honig 62, 26, 6—8. Dames dubbelspel: mej. J. M. Asjes en mej. B. A. Bos verl. van mevr. E. Zigeler en mej. M. G. C. Couwenhoven 16, 46. Gemengd dubbelspel: mej. J. M. Asjes en J. Deetman verl. van mevr. E. Zigeler en W. Honig 16, 06; mej. B. A. Bos en J. J. Haasbroek winnen van mej. M. G. C. Cou wenhoven en mr. F. W. van Dijk 36, 64, 6—3. Zaandam IBe Quick II 35, Heeren enkelspel: N. P. Zwikker verl, van L. Keizer 64, 36, 46; J. Foeth verl. van M. Zweedijk Jr. 2—6, 26. Dames enkelspel: mevr. N. van Cooth verl. van mevr. de Bruyn 26, 26; mej. G. chipper wint van mej. D. de Bruyn 64, 6—4. Heeren dubbelspel: H. Spachtholz en J. Foeth winnen van G. Kusters en L. Keizer 6—1, 6—4. Dames dubbelspel: mevr. de Bruyn en mej. D. de Bruyn winnen van mevr. N. van Cooth en mej. T. Bakker 26, 62, 26. Gemengd dubbelspel: mej. -G. Schipper en H. Spachtholz verl. van mevr. de Bruyn en G. Kusters 26, 46; mej. T. Bakker en N P. Zwikker winnen van mej. D. de Bruyn en M. Zweedijk Jr. 86, 108. Be Quick IIIWimbledon I 35. H. Busselman wint van H. Deegenaar 61, 61; L. Beyneveld verl. van W. Vog 5—7, 4—6. Dames enkelspel: mej. C. Zweedijk verl. van mej. R. Zwanenburg 0—6, 57; mej. L. van Doorn verl. van mej. H. Vos 06, 36. Heeren dubbelspel: H. Busselman en H. Kirkenier winnen van H. Deegenaar en T. v. d. Berg 36, 61. 61. Dames dubbelspel: mej. C. Zweedijk en mej. L. van Doorn winnen van mej. H. Vog en mej. A. v. d. Berg 36, 04, 64 Gemengd dubbelspel: mej. C. Zweedijk en H. Kirkenier verl. van mej. A. Zwanen burg en T. v. d. Berg 46, 06; mej. L. van Doorn en L. Beyneveld verl. van mej. A. v. d. Berg en W. Vos 2—8, 5—7. Athletiek. DE SINGELLOOP VAN DE A. V. A. TE ALKMAAR. Jan Overdijk wint den wisselprijs. Voor het eerst in haar korte bestaan heeft de A. V. A., Alkmarfr een singel loop georganiseerd en hoewel zij gis termorgen het weer niet mee had, mag zij toch zeer tevreden op dit eerste sportfeest, dat zij in het openbaar or ganiseerde op eigen initiatief terugzien Immers, de belangstelling van de zijde der athleten was zeker voldoende te noemen, terwijl die van den kant van het publiek zelfs verrassend groot was. Dat er dus voor de athletiek pro paganda is gemaakt met dezen singel loop, mag zeker aangenomen worden. Het aantal deelnemers voldoende. Zeker, maar tochheelemaal tevreden mag A. V. A. in dat opzicht niet zijn. Zij toch had speciaal de D-klasse ingelascht, om vele Alkmaarders en jongemannen uit onze omgeving aan den start te zien, die geen lid van de K. N. A. U. waren en het aantal, dat kwam, was zeer miniem: slechts vier Alkmaarders bleken voor een dergelijken wedstrijd te voelen. Het waren Willem de Leeuw, een Alcmariaan, Cor Jongert, de bekende schaasenrijder, Sam Schut, ook al een sportief ontwikkeld jongmensch, die men steeds bij wedstrijden ziet of bij flinke sportprestaties en tenslotte nog Bakker uit Hoorn. Maar overigens gaven de leden van onze sportclubs, t.w. S. S. S., de turnver- eenigingen, de voetbalclubs, acte de.ab sence! Enfin, als zij allen dan zooveel ge noegen hebben met de beoefening van één tak van sport en al het overige hun niet interesseert, dan zal er ook in de toekomst wel weinig eer aan hen te behalen zijn. A. V. A. had we komen nu tot de eigenlijke wedstrijden voor een goede regeling gezorgd. Zü had het geheele par cours kunnen afzetten dank zij de mede werking der padvinders en zij had boven dien geen hinder van het verkeer, omdat de politie haar geheel terzijde stond. En toen dan ook even over twaalven het eerste startschot viel voor de C- en D- klasse. toen wist men, dat alles vlot zou verloopen. 't Verliep inderdaad vlot, zoo vlot zelfs dat de wedstrijd in zijn geheel nauwelijks drie kwartier duurde. Natuurlijk was alle aandacht gevestigd op de A-klasse, waarin de Volewijcker Gaarestroom als favoriet startte. Maar de ze favoriet greep er leelijk naast. Wim Bakker, een der meest bekende athleten, nam resoluut de leiding en had al spoedig een 100 meter voorsprong. Hij werd ge volgd door zijn clubgenoot Overdijk, die 'n eigen wedstrijd liep. Geen aanval op Bak ker volgde in de eerste vier kilometers: het was of hij er genoegen mee nam, dat Bak ker het tempo aan gaf. Doch toen het moei lijkste traject kwam, t.w. dat over het bol werk, ^toen kwam meteen Overdijk naar voren; Hij spurtte snel en enkele honder den meters verder had hij de leiding om die niet meer af te staan. Wel trachtte Bak ker nog even in een lange eindspurt het verloren terrein te herwinnen, maar dit lukte niet en Overdijk won zeer verdiend. In de B-klasse startte de A. V. A.-er Berkhouwer, die juist naar deze klasse ge promoveerd is. Zijn debuut in de hoogere klasse is zeer goed geweest, want zonder al te veel moeite klasseerde hij zich als eerste. In het begin bleef hij misschien even te lang bij de A-klassers hangen, waardoor hij een kleine inzinking kreeg, maar zijn concurrenten konden daarvan niet profiteeren en Berkhouwer won toen a son aise. Knol van H. E. O. werd tweede, De C- en D-klassers liepen drie K. M. De C-klasse telde een zeer groot aantal loo- pers, die vooral in de eerste twee kilome ters elkaar veel strijd gaven. Toen was echter meteen de scheiding gevormd en met flinken voorsprong won Duits voor zi,jn clubgenoot Zwikker beiden van Zaan land. De D-klasse werd een succes voor den eenigen Alcmariaan, die er in startte. Wil lem de Leeuw won met grooten voorsprong voor Bakker van Hoorn en Jongert, den ve teraan, die zijn leeftijd in aanmerking genomen op een zeer fraai resultaat kan terug zien. Aan het slot heeft de heer Trines, voor zitter van het district Noordholland van de K. N. A. U. hulde gebracht aan de orga nisatoren van de wedstrijden, waarna de heer Schuddeboom, voorzitter van A. V. A de prijzen uitreikte, waarbij hij aller eerst dank bracht aan de velen, die had den meegewerkt om deze wedstrijden te doen slagen. De uitslagen waren: A-klasse: 1 J. Overdijk, A. A. C., Am sterdam, wisselplaquette Alkm. Crt., 14 min 41 sec.; 2 W. Bakker, A. A. C„ 14 min. 46 3 sec.; 3 F. Gaarestroom, Volewijckers, A'dam 15 min. 11.6 sec. B-klasse: 1 C. Berkhouwer, A. V. A., Alk maar, 16 min. 4 sec.; 2 H. Knol, H. E. O-, Hoorn: 3 P. Schuitemaker, Lucucgus. C-klasse (3 K. M.): 1 G. Duits, Zaanland, 10 min, 22 sec.; 2 D. Zwikker, Zaanland, 10 min. 26.4 sec.: 3 Th. Leynse, BI. Wit, 10 min. 38.7 sec.; 4 C. Groen, Zaanland. D-klasse: 1 W. de Leeuw, Alcmaria Vic- trix, 11 min. 23.1 sec.; 2 J. Bakker, Rood wit, Hoorn; 3 C. Jongert, Alkmaar. Worstelen S.S.S. TEGEN ACHILLES. Donderdag organiseert de Alkmaarsche krachtsportvereeniging S.S.S. een wedstrijd tegen Achilles, Wormerveer. De wedstrijd wordt gehouden in 't Brandpunt. Dit zal waarschijnlijk de laatste wedstrijd in dit seizoen zijn die in Alkmaar gehouden wordt. De laatste wedstrijd tusschen beide veree- nigingen is te Wormerveer geweest, welke wedstrijd door S.S.S. met 1 punt verschil gewonnen werd. De beker, die daarvoor toen beschikbaar gesteld was, zal ook nu weer de inzet zijn en deze wedstrijd zal de beslissing moeten brengen, wie eigenaar van den beker wordt, zoodat men bij voorbaat al van spannende partijen verzekerd kan zijn. De volgende deelnemers zullen elkaar be kampen: Achilles: K. Groot, R. Groot, M. Mooiboer, A. Broek, J. Tromp, J. van Heiningen, J. Hop en Th. v. d. Burg. S.S.S.: N. Schats, C. Koster, H. Jensma, S. Schut, P. Koreman, H. Boersen, D. Kok, J. C. van Zwanenburg en C. Bom. Wielrennen A.S.V. VICTRIX. De A.S.V. Victrix hield Zondag een tra:- ningsrij op den weg. Deze rit is het begin van een twaalfweeksche competitie. On danks den harden wind was de opkomst niet slecht te noemen. De A- en B-ers star ten tezamen en moesten 54 K.M. rijden. Di rect na den start werd er een flink tempo ingezet. Er werden eenige uitlooppogingen gedaan door Visser en Alles; ipaar telkens werden zij weer ingeloopen. Joop Mulder, die iets was afgezakt, heeft deze rit in zijn eentje uitgereden; een mooie prestatie. In de A-klasse moest de sprint de beslissina brengen: 1. Willem Visser, 2. Jan de Bood, 3. Jan Alles, 4. Jan Ottenbro3, 5. H. Blok. B-klasse: 1. Joop Mulder. In de C-klasse (27 K.M.) was het weer Peerenboom die met de zege ging strijken: 1. Peerenboom, 2. de Groot. De Junioren deden het ook goed en hier wist Jan Henning te winnen: 1. Jan Hen- ning, 2. Hartland, 3. Smith, 4. Ooievaar, 5. Stroomberg (18 K.M.) WIELERCLUB ALCMARIA. Gisteren heeft Alcmaria een recordrit ge houden, voor de A-, B- en C-klassen over K.M. en voor de Junioren over 18 K.M. Al hoewel het weer lang niet mooi was, wa» de opkomst der renners goed te noemen. Ook Klaas Eenhoorn, die uit België over gekomen was om Donderdag de ronde van Purmerend mee te rijden, gaf zich vanmor gen op om mee te rijden. En el dadelijk mo gen we er aan toevoegen dat hy een sterken wedstrijd gereden heeft, wat wel blijkt ui- den tijd dien hij gemaakt heeft. Doch ook Jan Groot heeft goed gereden, doch zei spontaan: „Toen Klaas mij voorbij reed op den dijk tegen wind in, leek het wel of iK stil stond". Kuilboer had zijn dag niet. Bij de B-klasse was het Jn. Glas, die er een hoog tempo in wist te houden, en als overwinnaar uit den strijd kwam, direct ge volgd door Eef Bos, die ook heel goed ging. Hij heeft dan ook kans gezien om Holtes en Koete in te loopen die voor hem gestart wa ren. Ook de overige B-klassers kunnen op een goeden ochtend van training terugzien. De C-klasse daverde ook al. Er zijn tijden gemaakt, die tegen de B-klasse opwegen! Hier werd J. Schouten winnaar. Kemps tweede, terwijl Wardje Visser in een zeer goeden tijd 3e werd. Dan tenslotte de Junio ren. Hier ging de strijd tusschen C. Mijer en P. de Boer, waarbij Meijer nummer één werd. De uitslagen zijn: A-klasse 37 K.M.: 1. K. Eenhoorn 57 min. 2 sec.; 2. J. Groot 59 min. 22 sec.; 3. Kuil boer 1 uur 4 min. 55.3 sec. B-klasse 37 K.M.: I. Jn. Glas 1 uur 3 min. 42.4 sec.; 2. E. Bos 1 uur 3 min. 53 sec.; 3. L. Holtes 1 uur 4 min. 19 sec.; 4. K. Koete 1 uur 5 min. 15 sec.; 5. B. Eenhoorn 1 uur 7 min. 18 sec.; 6. W. Wester 1 uur 8 min. 52 sec. C-klasse 37 K.M.: 1. Jn. Schouten 1 uur 1 min. 29 sec.; 2. Kemps 1 uur 4 min. 40 sec.; 3. W. Visser 1 uur 4 min. 40.2 sec.; 4. Wayering 1 uur 9 min. 5 sec.; 5. G. Schou ten 1 uur 11 min. 10 sec. Junioren 18 K.M.: 1. C. Mijer 57 min. 14 sec.; 2. P. de Boer 59 min. 5.3 sec. Hockey DENEMARKEN—NEDERLAND DAMES 0—2. Volkomen verdiende overwinning. Het Nederlandsch dameshockey-elftal heeft het internationale seizoen uitstekend besloten met een 20, alleszins verdiende overwinning op de Deensche ploeg. De Nederlandsche ploeg is zoowel in de eerste als in de tweede helft in de meerder heid geweest en vooral na de rust, toen de Deensche dames het tempo niet meer kon den volgen en uitgespeeld raakten, werd de druk op het doel onzer tegenstanders bui tengewoon groot. In de eerste helft werd er niet gescoord Hoewel de Nederlandsche voorhoede voL doende kansen had gekregen. In de tweede helft opende mej. Vreede de score, met een prachtig schot, bijna van de goallijn af ge maakt. Mej. Rollin Couquerque nam het tweede doelpunt voor haar rekening: onze aanvoerster schoot den bal uit een strafcor ner onhoudbaar in. Bij dezen 20-stand bleef het. B.M.H.C. VI—ALKMAAR II 1—1, Tot besluit van haar competitie trok Alk maar II naar Bloemendaal VI om een wed strijd te spelen die voor beide partijen van geen enkel belang was daar Alkmaar op de 4e plaats stond en Bloemendaal reeds ge doemd was om degradatiewedstrijden te spelen. Daar het competitieseizoen eigenlijk al verstreken is en de diverse zomersporten en andere sportevenementen verschillende spe lers opeischten, ging Alkmaar met een zwaar gehavend elftal naar Bloemendaal. O.m. ontbrak het geheele backstel en drie voorhoedespelers. Het spel was er dan ook wel naar. Van eenig ploegverband viel niets te bespeuren, fighting spirit volkomen afwezig. Er stonden elf individualisten in 't veld, die uitmuntten in pingelen en treuzelen en een zeldzaam inproductief spelletje speelden, een enkele uitzondering daarge laten. Als slot van 't seizoen mag deze wedstrijd weinig geslaagd heeten, maar toch kan Alk maar II als geheel op een mooi seizoen terug zien, vooral wanneer men acht slaat op de laatste maanden. En nu wordt de stick weer opgeborgen gedurende de zomermaanden en is het wach ten op het najaar om vol vuur 't nieuwe sei zoen te beginnen. ALKMAAR—VOORDAAN (dames) 2—0. Veel goeds kan van dezen wedstrijd niet gezegd worden. Hoewel de Alkmaarsche dames overwegend sterker waren en her haaldelijk voor het Voordaansche doel kwa men, wist de voorhoede, waar het goede sa menspel nog steeds ontbreekt, hieruit geen profijt te trekken. Na den aanvang nam Alkmaar direct de leiding, al gauw werd dan ook het eerste doelpunt gemaakt. Het Alkmaarsche doel kwam niet vaak in gevaar. De Voordaansche aanvallen werden allen door de achterhoede, die werkelijk het beste deel van het elftal vormde, ge stuit. Zoo ging de rust met een 10-voor- sprong in. Over het tweede doelpunt bestond ver- schil van meening. De scheidsrechter kende het echter toe. Alkmaar kreeg nog enkele strafcorners te nemen, waaruit echter gten doelpunten gescoord werden. Zoo kwam dan het einde met een 20-overwinning. Honden. NATIONALE WINDHONDENRENNEN TE GRAVENHAGE. Berlios van de Kaasstad wint de hindernisren. De groote Haagsche organiseerde giste ren haar eersten nationalen ren in het nieuwe seizoen, waarbij alle oude en nieuwe sterren in de windhondenwereld acte de présenee gaven. Noordholland werd vertegenwoordigd door Armin. Beatrice en Berlios van de Kaasstad, 3 honden die in de komende wedstrijden in dit seizoen zich als ernsti ge concurrenten zullen opwerpen. In de A-klasse kwamen de greyhounds uit, die in de B-klasse twee of meerdere le prijzen hadden gewonnen tot dus verre. en hieraan nam deel de kampioen van Nederland, Cheerfull Bishop van J. Wories te Den Haag. Deze snelheidsduivel is reeds 5 jaar oud en is het beste te vergelijken met een vliegtuigmotor, die met souplesse en re gelmaat iederen ren wint zonder concur rentie tot op heden, en ook nu legde hij wederom beslag op den eersten prijs vlakke baan. In de later gehouden hin dernisren A-klasse bleek Cheerfull Bishop gewond te zijn, waardoor Lash Dash zegevierde na hevige concurrentie met de coming-dog, de 2)4-jarige Nora Belwin van de beroemde Belwin-kennel. In de vlakke baan B-klasse kwamen de Alkmaarders uit. In zijn serie leverde Armin van de Kaasstad verreweg de beste prestatie door de 360 Meter lange ronde baan in 24 4/10 seconde te loopen, d. i met bijna 60 K.M. per uur snelheid. Jammer voor Armin werd hij in de finale gehinderd door Ardath, waardoor hij zijne felle spurt niet tijdig kon inzet ten en won Lucky Belwin in 25 3/10 se conde den lsten prijs. De alleraardigste kleine whippets wa ren wederom van de partij, waarin King Speed en Johny na 3 races een gelijk punten-aantal bereikten; in een schitte rende race triomfeerde King Speed in den 3en ren in den prachtigen tijd van 25 4/10 seconde, waarbij Johny met een neus lengte werd geslagen. De hindernis-ren B-klasse werd een succes voor de Kaastad-kennel van den heer J. Wortel, den secretaris van de Alkm. Windhonden Renvereeniging. De jeugdige Berlios van de Kaasstad, ruim 1 Yt jaar oud, van H. J. Lizé te Heiloo, sprong met groot gemak alle hindernis sen en plaatste zich in de finale. In de finale kwamen 6 honden uit, waaronder de bekende Lucky Belwin, en startte Ber lios slecht door als 5e hond van het be ginpunt te vertrekken. Na 100 meter lag hij op de 3e plaats en na 250 meter kreeg Lucky Belwin, die onbedreigd aan den kop lag, concurrentie van Berlios, In de laatste bocht drong Berlios van de Kaas stad onweerstaanbaar naar voren en won in 25 3/10 seconde den lsten prijs hin dernisren, denzelfden tijd, dien Lash Dash in de A-klasse hindernisren maakte. Geheel Zuidholland zal in het komende seizoen in den kop van Noordholland op haar eerstvolgenden ren verschijnen, waaronder ook de beroemde Cheerfull Bishop. Bilj arten KAMPIOENSCHAP DRIEBANDEN. Arie Bos kampioen. Gisteravond is het tornooi om het natio nale kompoienschap driebandenspel geëin digd. Vanzelfsprekend was aller aandacht ge vestigd op de beslissende partij tusschen Bos en Sengers. Reeds na de zesde beurt had Bos een 61- voorsprong. Na de 14e beurt kwam Sengers er iets beter in, terwijl het tempo van Bos wat af zakte. Na de twintigste beurt was de stand 166 voor Bos. Het spel van beide spelers bleef nu productief en aantrekkelijk, al wer den geen bijzondere hoogê series gemaakt, Na de 29e beurt was de stand 2513. Het tempo zakte hierna, totdat Bos met een buitengewoon mooie serie van negen in de 38e beurt zijn gemiddelde weer aanmerke lijk deed stijgen. Sengers beantwoordde deze prestatie in de 41e beurt met een goede serie van vijf. Bos bleef prachtig spelen en maakte met een fraaie serie van 4 in de 47c beurt de partij uit. Zijn gemiddelde in deze partij was het hoogste in dit tornooi. Bos 50 47 9 1.063 Sengers 24 47 5 0.510 De eindstand luidt: gew. pnt. fcrt. h.s. a.g 1. Bos 7 350 453 13 0.772 2. Sengers 5 318 506 9 0.623 3. Cohen 4 323 708 8 0.456 4. Geestman 3 308 604 4 0.509 5. Petersen 3 291 584 5 0.498 6. Schmidt 2)4 306 575 6 0.532 7. Sweering 2 312 566 6 0.551 8. Gobits 1)4 307 532 5 0.577 Vergadering van V.V.V De vereeniging voor Vreemdelingen verkeer vergaderde Vrijdagavond in De Vergulde Valk, onder voorzitterschap van burgemeester C. J. Eyma. Na het openingswoord en lezing der no tulen bracht de heer J. G. Bosschaart, hoe wel thans geen secretaris meer, nog het'jaar- verlag over het jaar 1938 uit. Hij consta teerde daarin, dat het seizoen 1938 zeer goed was geweest. Op den teldag waren zelfs tweemaal zooveel badgasten aanwezig als 10 jaar geleden in het geheele seizoen. Er traden vele nieuwe leden tce. Dit is vooral te danken aan de onvermoeide propaganda van den heer F. Snoeks (Applaus). De commissie voor de strandfeesten behaalde in -1938 weder een mooi succes. Deze feesten zullen voortaan meer over het geheele seizoen worden gegeven. Het bestuur werd ingrijpend gewijzigd. De heeren J. Koeman en J. C. Roodhart werden resp. secretaris en penningmeester, terwijl de heer Kockx de verzorging van gids en badbode op zich nam. Geconstateerd mag worden, dat 1938 over het algemeen reden tot tevredenheid gaf. Tot slot memoreerde de heer Bos schaart, hoe hij in de 10 jaar, dat hij secre taris was geweest, veel had meegemaakt, maar dat men nu gelukkig steeds meer in ziet, dat samenwerking noodig is. De voorzitter betreurde het heengaan van den heer Bosschaart, die altijd met ijzeren volharding voor V.V.V. werkte. Wegens ziekte van de houdster van het informatiebureau kon hiervan geen verslag worden uitgebracht. Medegedeeld werd echter, dat het aantal aanvragen weder steeg en dat in 1938 ongeveer 700 schrifte lijke en 400 mondelinge aanvragen binnen kwamen. Namens de kascommissie 1938 bracht de heer Bout verslag uit. Op 1 Januari 1939 sloot de kas met een batig saldo van 473,31)4. Waar echter nog 611,52 be taald moest worden, was er feitelijk een na- deelig saldo van 138,201Daarom be treurde de commissie het, dat zooveel obli gaties van het gebouw extra waren afgelost en dat op de laatste algemeene vergadering door het bestuur was gezegd, dat dit best kon. De kosten van bode en porto waar over op de laatste vergadering geklaagd was, achtte de commissie niet overdreven De heer Bosschaart lichtte toe, dat een te betalen post contributie A.N.V.V. feitelijk aiaar Penning. op 1939 behoorde, zoodat het tekort zeer gering was. Hierna werd de meester gedéchargeerd. Namens de commissie voor de strandfep, ten bracht de secretaris, de heer v. d. g!!" den, verslag uit. De heer Snoeks was voorzitter gekozen en zal tevens als p- ningmeester fungeeren, de heer v. d. BordiL" als secretaris. Besloten werd zoowel in j r als in Augustus feesten te organiseeren 0. strandfeesten, optocht, concerten en min" stens 4 feestavonden. Op een vraag van den heer Dekker deeld de heer Snoeks mede, dat men e.e.a. hoont te financieren met 100 subsidie van V.V V terwijl er nog een batig saldo is van m,,' De rest moet uit vrijwillige bijdragen men. De heer de Vries achtte dit laatste onjuj,t en zou liever de contributie willen verhoo gen, zoodat V.V.V. zelf meer kan doen" Men kan dan ook iets bijzonders geven" zooals bijv. Bergen z'n bloemencorso heeft' waar tallcozen heen trekken. De heer v. d. Borden was bang, dat m», met hoogere contributie veel leden zal ver- liezen. Wellicht kan er dit jaar geld büeen] gebracht worden, zoodat het volgend jaar wel bekend is, waarover men beschikken kan en beslist kan worden of grootere fees- ten mogelijk zijn. De penningmeester, de heer Roodhart. deelde mede, dat de kas in 1939 waarschjjnl lijk wel toe zal laten niet 100 maar 200 subsidie te geven. De vergadering besloot het eerst eerst eens een jaar aan te zien, In de vacature-Bosschaart werd met 15 van de 18 stemmen als bestuurslid' gekozen de heer Kockx. Rondvraag, Bjj de rondvraag informeerde de heer Dekker of niet bevorderd kan worden, dat de ingang der duinen verbeterd wordt. De voorzitter dacht, dat wellicht de pro vincie hier iets kan doen. Zij is thans toch reeds bezig met plannen voor wegenaanleg. De heer de Vries zou 's zomers een loterij willen organiseeren. De voorzitter was daar huiverig voor, ge zien de ervaring, die men op dit punt reeds heeft opgedaan. Na bespreking van nog enkele punten, ah exploitatie badbode, rondbrengen van con- vocaties voor de vergaderingen, afgifte van V.V.V.-kaarten e.d., sloot de voorzitter de vergadering met den wensch, dat 1939 een goed jaar mag worden. (Niet officieel) 3de klasse, lste lijst Trekking vsn Maandag 17 April 193} Hooge Prijzen 2000.- 6401 200.— 13182 100.- 6835 15392 15513 19443 20088 PeHents 9 AK 1037 1103 1146 1159 1345 1363 1382 1*1* 1487 1505 1556 1608 1613 1650 1717 1734 1756 1776 1786 1817 1821 1832 1843 1876 1877 1982 2019 2072 2093 2121 2131 2182 2187 2193 2203 2205 2214 2219 2252 2281 2342 2414 2450 2462 2491 2502 2510 2528 2532 2547 2574 2680 2758 2852 2877 2878 2882 2976 2981 2997 3046 3077 3112 3113 3150 3179 3182 3226 3249 3256 3287 3295 3310 3311 3317 3387 3375 3406 3461 3520 3540 3616 3639 3663 3685 3686 3701 3707 3784 3812 3814 3821 3846 3918 3920 3926 3970 3985 3999 4147 4158 4169 4187 4238 4247 4269 4375 4553 4558 4560 4573 4595 4624 4639 4644 4689 4701 4710 4783 481* 4825 4837 4850 4876 4894 4902 4941 *94* 4947 4986 4997 5019 5033 3038 5090 5136 5143 5164 5224 5225 5230 5295 5331 5*3* 5510 5526 5532 5587 5618 5634 5647 00*0 5669 5686 5709 5785 5795 5844 5854 5886 5891 5938 5961 6000 6049 6105 6121 6127 6145 6159 6189 6211 6226 6250 6262 6272 6274 6281 6407 6410 6456 6474 6543 6570 6571 6580 6593 6602 6635 6639 6661 6669 6676 6752 6754 6776 6837 6840 6933 69*3 6956 6957 6984 70U 7022 7033 7066 7118 7150 7270 7280 7308 7318 7333 7341 7381 7430 7434 7487 7496 7517 7522 7536 75*1 7627 7631 7635 7662 7710 7724 7734 7763 7789 7791 8053 8068 8063 8086 8097 8099 8113 8126 8143 8187 8209 8264 8268 8275 8304 8318 8332 8428 8444 8482 8511 8571 8589 8609 8617 8630 8708 8726 8739 8765 8769 8789 8798 8811 8827 8830 8856 8915 8918 8921 8922 8948 9011 9013 9021 9056 9098 9300 9119 9147 9152 9186 9208 9259 92>j7 9306 9322 9331 9375 9398 9428 9*30 9433 9483 9484 9495 9362 9680 9690 9602 9749 9772 9781 9816 9822 9861 9890 9891 9911 C915 9985 10077 10092 10100 10117 10119 1UI4J/ 1U171 10172 10192 10290 10300 10343 10395 10478 10518 10594 10605 10612 10613 10615 10668 10782 10807 10818 10833 10838 10842 10843 10844 10883 10874 10880 10891 10995 11030 11094 11110 11111 11101 mor? niifl ««rtan i 10fifl XJZSZ 1^45 13278 13281 13315 13337 13351 13383 13377 13421 13478 13490 13511 13589 13612 13663 13673 13705 13733 13761 13908 13936 14003 14013 14029 14051 14053 14078 14105 14123 14136 14148 14169 14182 14202 14213 14270 14331 14347 14398 14421 14449 14452 14487 14483 14593 14697 14599 !4fiftO 14AQ1 1ACOO «Olfl lwa 14452 14467 14483 14593 14697 145W 14652 14681 14688 14708 14713 14732 14778 1*818 14882 14886 14901 149U 14915 14961 14969 1*98! ,l!?27 18061 15084 15101 18105 15125 15^ J5160 15161 15167 15185 15210 15213 15362 15387 15401 15618 15641 15679 15684 15702 15708 157*3 Isoio 15823 15829 15860 15888 15900 159*0 if?27 18042 16053 16077 16166 16133 1615J ïfiifiQ ,1111 16200 16245 16302 16377 16387 1638 ïRfiQ? 16526 16533 16571 16585 16592 1666? \llll IS 16725 18749 1 6780 1 6793 1 6916 16921 18049 l!009 17018 17027 17083 17191 17193 l7324 17SK7 )nlll 17400 17451 17480 17485 17489 1751! 17HX 17663 17670 17722 17779 17780 1760 ïsnan il?™ 17912 17951 17873 17877 17878 180Ü? if?080 181,3 18137 18148 18158 18192 18262 1839° 18407 18440 18451 18461 18525 18532 18554 1858° Z1009 21695 21750 217»" 21862 21899 21935 21964 21995 21996 21997

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 10