Spoel NAAR ARNHEM! SlaalslcU^f Z £uchUtflgjj De groote prijs van Nederland. De T. T.-races gaan door. 8627 te iSg 21315 21633 m DERDE BLAD nachtelijk transport van den grijper van het vliegveld. De voorzitter antwoordde, dat een vervoer per dag niet mogelijk was geweest- De heer Brak had vernomen, dat de ambtenaren op het bureau voor werkver schaffing van B. en W. opdracht hebben, niet te venten met tewerkstelling en steun- verleening. Iemand die niet wist wat stem pelen was, had men op zijn vraag ten ant woord gegeven, dat hij in Juni maar eens terug moest komen. Spr. keurde dit af, om dat daaraan 't gevaar vastzit, dat dergelijke menschen, die in de door het rijk gesubsi dieerde werkverschaffing kunnen worden geplaatst, naar instellingen, welke de ge meente moet bekostigen, worden overgehe veld. Weth. Macdonald: Dat gevaar is uit gesloten, omdat het B.A. er juist naar streeft om valide arbeiders naar de werk verschaffing te verwijzen. Venten met de werkverschaffing en steun doen wij niet. Weth. Miltenburg: Een verwijt is niet op zijn plaats. Het hoofd van de Ar beidsbeurs heeft niets anders te doen dan de werkloozen in te schrijven. De voorzitter achtte een misverstand niet uitgesloten. De heer D i n g e r d i s: Laat de ambtena ren zeggen: „Organiseer je, dan weet je al les". De heer Brak: Het was een georgani seerde en de man is ook gehoèpen. De voorzitter: Dus de man geraakte niet naar het B.A. De heer Brak: Ik kreeg den indruk, dat men graag zoo potdicht mogelyk is. Weth. Macdonald: Inlichtingen die gevraagd worden, moeten worden ver strekt. De voorzitter had den indruk, dat de ambtenaren hun best doen. Spr. is niet tegen het ophangen van een kaart met inlich tingen. Hierna ging de raad in comité en volgde sluiting der openbare vergadering. VOOR DE H.L.O.-ERS! Naar wij vernemen is het H.L.O.-werk comité, dat gisteravond vergaderde, wegens onvoltalligheid der vergadering, niet in staat geweest, definitieve beslissingen te ne men, zoodat in elk geval deze week nog niet met de oefeningen begonnen kan worden. A t h 1 e t ie k. ALCMARIA GAAT ATHLETIEK BEOEFENEN. Naar wij vernemen heeft het bestuur van Alcmaria Victrix besloten gedurende de maand Juni de voetbaltraining geheel stop te zetten, terwijl aan den tijdelijken trainer, den heer H. G. Reitsma, op zyn verzoek eervol ontslag is verleend wegens diens engagement elders. Met ingang van 6 Juni a.s. zullen de oorspronkelijk voor voetbaltraining bestem de avonden worden benut voor het be oefenen van de lichte athletiek. Aan het slot van deze trainingsavonden zal een vijfkamp worden gehouden, bestaan de uit hoogspringen, verspringen, 200 meter hardloopen, 80 meter hordenren en kogel- stooten. Verschillende fraaie prijzen zijn reeds be schikbaar gesteld. Motoren In verband met den internationalen toe stand welke het de K. N. M. V. en de Asser organisatoren buitengewoon moeilijk maakt een definitief besluit te nemen, heeft men tot nu toe weinig van de Nederlandsche T. T.-races, of beter uitgedrukt „groote prijs van Nederland der K. N. M. V.", ge hoord. Nu echter blijkt, dat van directe politieke moeilijkheden geen sprake is, ook al blijft de toestand eenigszins onzeker, meenden de betrokken orga nisatoren niet langer te mogen wach ten en volgde de beslissing, een beslis sing, die in motorsportkringen wel al gemeen zal worden toegejuicht: „Assen gaat door!" en wel op Zaterdag 1 Juli. Dat Assen dit jaar nationaal van groote beteekenis zal zijn, behoeft geen nader be toog. Wie de interessante races op het „circuit van Limburg" heeft aanschouwd, wie daar heeft gezien, hoe onze „amateurs", want zij zyn toch de rijders, die straks elkaar de nationale eer zullen bestrijden, onderling hebben gevochten, die weten reeds, dat het ook op het snellere circuit van Drenthe in deze categorie buitenge woon zal spannen dat wij een fanatieken strijd van gelijkwaardige krachten zullen aanschouwen, die, waarschijnlijk meer nog dan te Ell-Hunsel, bij het publiek een groot enthousiasme zal ontketenen. Indien wij een blik slaan op de inschrij- verslijst van de Engelsche T. T., die 12, 14 en 16 Juni a.s. plaats zal vinden op het eiland Man en wij zien daar, dat de B. M. W.-fabriek uitkomt met wereldberoemde Reurs La Smeyer en Karl Gall, de N. S. U.- fabriek met White, Bodmer en Ruhrschneck en de Auto Union met niet mindere ver maardheden als Kluge. Fleischmak en Wunsche dan moet ons dit wel buitenge woon interesseeren, want vrijwel zeker zijn dit de rijders, die door de Duitsche fabrie ken naar de belangrijkste internationale races worden gezonden en even zeker zul len we er dan op rekenen, dat deze zelfde rijders ook te Assen aan den start zullen verschijnen. Als we de lange lijst verder doorkijken en we ontdekken er Harold Daniell en Freddy Frith op speciale Norton fabrieks- machines en de nog steeds ongetemde Stanley Woods op zijn twee-cylinder Velo- cette met compressor, dan voelt een ieder, dat het straks op Man buitengewoon zal spannen en dat het vuurwerkgeknetter daar niet van de lucht zal zyn. De Engelsche T. T. zal zeldzaam interes sant zyn dit jaar, maar hoeveel interes santer en spannender zal het bij ons in As sen worden als diezelfde menschen ook hier hun kachten komen meten, nog aan gevuld met rijders op de supersnelle Ita- liaansche Gilera- en Belgische F. N.- machines. Indien deze zeven grootmachten D. K. W., B. M. W„ F. N„ Gilera, Norton, N. S. U. en Velocette inderdaad te Assen aan den start komen, hetgeen gezien de besprekingen, die hieromtrent worden gevoerd, zelfs zeer waarschijnlijk is, dan gaat men op ons Ne derlandsche circuit een strijd beleven, zoo als wij nog nimmer aanschouwden en wordt er te Assen een atmosfeer geschapen, die tot het uiterste geladen zal zijn. Het feit, dat de snelste machines van Europa, gereden door de allerbeste cou reurs op dit gebied, elkaar de superioriteit van hun motormerk zullen betwisten, dat niet alleen de eer van de inschrijvende fa briek, maar ook van het betrokken land 'n hartig woordje medespreekt. zal een race te zien geven, zoo moorddadig snel, als nog op geen enkel circuit, waar dan ook, ooit werd verreden. Wielrennen. WAREN DAT TRAININGS- WEDSTRIJDEN? Zeldzaam fraaie sport op de baan. Laten wij maar geen vergelijking maken tusschen de Pinksterwedstrij den op de Alkmaarsche Wielerbaan en de zoo doodgewone trainingswedstrij den van gisteravond. Want dan zou die vergelijking voor de volle 100 in het voordeel uitvallen van de trai ningswedstrijden. Laten wy alleen maar zeggen, dat we gisteravond een programma heb ben gezien, dat van ongekende kwali teit was, dat boeide van het begin tot het eind. En dat het publiek in een dolle extase bracht. Een aantal plaatselijke grootheden uit Haarlem en een aantal plaatselijke sterren uit Alkmaar hebben gisteravond op onze wielerbaan hun krachten met elkaar ge meten. Geen nationale beroemdheden dus; geen Wals, Pijnenburg, Slaats of hoe ze ook mogen heeten. Geen N.W.U.-ploeg zelfs! Maar eenvoudige Haarlemsche en Alkmaarsche renners, nieuwelingen, onaf- hankelijken en amateurs, hebben hun num mer weggegeven en zij hebben dat op een formidale manier gedaan. Allereerst de nieuwelingen. Er waren twee series van 30 ronden voor in totaal acht plaatsen in de finale. En denk nu niet, dat in die series zoo'n 2 ronden de zaak bij elkaar bleef en dat slechts een eindspurt de levendigheid bracht. Verre van dat: er werd van de eerste tot de laatste ronde gejaagd in zoo'n hoog tempo, dat het pu bliek zich af vroeg: hoe lang kunnen ze het ui'houden? Ze hielden het uit, al die jonge knapen en de geplaatsten in de finale hadden zelfs nog adem en kracht genoeg, om ook toen 40 ronden lang de zaak op hoogspanning te houden. Het waren Beijster, Ekkers, de Jong en Boersma uit de eerste en Veerman, Laan, Peters en Zomerdijk uit de tweede serie, die elkander bekampten in de finale. En dafhr hebben bijna alle deelnemers beurtelings geprobeerd een ronde uit te loopen, wat hun keer op keer mislukte. Zoodat tóch een eindspurt de beslissing moest brengen. En deze spurt werd een knappe, zeer verdiende zege voor Ekkers, die „met zijn hoofd" reed en bovendien in ongekenden vorm was. 1. Ekkers; 2. Peters; 3. de Jong; 4. Zo merdijk. Het gevecht der amateurs en onafhan- kelijken was van even grootsch gehalte. Ook hier had men twee series van 40 en een finale van 60 ronden met in totaal plaats voor 5 renners van elke serie in den eindstrijd. Misschien hadden de amateurs en onaf- hankelijken gezien, hoe de nieuwelingen reden en besloten zij toen te toonen, dat er minstens een klasse verschil bestaat tus schen beide categoriën. En dus was de strijd levendig. Waarmee we echter veel te weinig zeggen. Ook hier werd n.1. „ge knokt", zooals renners dat plegen ie noemen. Ook hier trachtten de deelnemers elkaar ,,op de knieën" te krijgen Wat niet lukte, omdat in beide series de krachten gelijkwaardig waren. Was de eerste serie er al een van groot gehalte, in de tweede was eigenlijk ieders aandacht op Eenhoorn gevestigd. Eenhoorn kan niet sprinten en dus probeerde hij een ronde uit te loopen. Hoeveel keeren die poging mislukte, weten wij niet meer, maar tenslotte ontsnapte hij nogmaals en toen gelukte het: een gevecht van vele ronden werd het, maar Eenhoorn was on verzettelijk en von. Zoodat tenslotte in de finale kwamen Olie, Kuilboer, Groot, S. Bos en Ottenbros uit de eerste serie en Eenhoorn, Valkman, E. Bos, Peters en Edik uit dt tweede serie. De strijd ging nu over 60 ronden met drie klassementen. Opnieuw werd er ge jaagd, opnieuw was het in de kuip een borrelende mass;opnieuw „kookte" het. Maar hoe een Eenhoorn en Kuilboer ook zwoegden zij loerden beiden op een winstronde het veld liet hen nimmer gaan. Het was Jan Groot, die zich in de klas sementen onderscheidde. Wel won hij er geen enkele van, maar in al de drie klas sementen plaatste hij zich. En zoo werd hij eerste. En die kleine Kuilboer was op het allerbeste oogenblik snel weggerend en won het laatste klassement, waardoor hij de derde plaats veroverde. Het was een grootsch gevecht geweest, dat boeide van begin tot eind. Het was een strijd, waarmee alle deelnemers eer in legden. Bravo! Alkmaarsche en Haarlem sche renners! De uitslag was: J. Groot, 5 pt.; 2. C. Olie, 4 pt.; 3. C. Kuilboer, 3 pt. De koppelwedstrijden. Na de pauze heeft het publiek ken nis gemaakt met een koppelwedstrijd. Men zal zeggen, dat dat niets nieuws is. Alles goed en wel, maar wat we gisterenavond zagen, was een koppel wedstrijd van groot formaat, was het beste, dat we in langen tijd gezien hebben. 't Begon al met de nieuwelingen. Zes koppels streden hier over 100 ronden en zij hebben elkaar eiken duimbreed grond betwist. De Haarlemmers Bijster en Veer man waren de sterksten en wisten met 2 ronden voorsprong te winnen. Ze ver richtten een knap stukje werk. maar daarnaast hebben de andere koppels zich uitstekend gehouden. Wel kreeg Zomerdijk een lichte inzinking, doch Ekkers, die dezen avond in ongekenden vorm was, zorgde er wel voor, dat het koppel „bij" bieef. Terwijl Schilte en Pater meer heb ben gedaan, dan verwacht mocht worden. De uitslag was: 1. BijsterVeerman^ 8 pt.; op 2 ronden: 2. ZomerdijkEkkers, 9 pt.; 3. Petersde Jong, 4 pt.; 4. Schilte Paters. En toch was het gevecht der nieuwelin gen nog niets, vergeleken met dat der amateurs en onafhankelijken. Daar heeft de koppelwedstrijd van de eerste tot de laatste seconden een ontzettend hard ka rakter gehad. Geen minuut was het rustig in het veld; er werd gejaagd, er werd ge demarreerd; kortom, er werd gevochten op een wijze, als men maar zelden te zien krijgt op de baan. Acht koppels bonden den strijd aan met elkaar. En op één koppel na, dat dan ook werkelijk het zwakste was, eindigden allen gel ;k. Er was door geen der overige kop pels ook maar één ronde winst te verove ren geweest. Niet, omdat het aan strijdlust ontbrak, maar omdat men aan elkaar gewaagd was. Jammer, heel jammer was het, dat Een hoorn na een val moest opgeven. Hij had zich den geheelcn avond gegeven en had steeds tot de uitblinkers behoord. Winnaar werden GrootKuilboer, van wie eerstgenoemde de klassementsprinten voor zijn rekening nam en van deze sprints een fraai gevecht maakten, van wie laatst genoemde zoo goed en knap reed als we hem nog nooit gezien hebben. Zelfs het oer-sterke koppel de BestValkman kwam er niet aan te pas! Belangstellend waren wij naar het rijden van BosOttenbros. Welnu, de twee jonge amateurs hebben ons niet teleurgesteld. Zij reden een tactischen wedstrijd, waren steeds voor in het veld en plaatsten zich in de drie eerste klassementen. Jammer, dat Bos bij het laatste klassement even werd ingesloten en daardoor niet geplaatst werd. Maar ook hier: hulde aan alle renners, die er voor gezorgd hebben, dat iedereen in extase kwam. De uitslag was: 1. GrootKuilboer, 16 ptn.; 2. Petersde Vries, 11 pt.; 3. de BestValkman, 9 pt.; 4. SiebelingSchell, 8 ptn. NEDERLANDSCHE WEGRENPLOEG NAAR ZWEDEN. Gisteren is een Nederlandsche wegren- ploeg naar Zweden vertrokken om daar deel te nemen aan enkele wedstrijden voor amateurs. Op 4 Juni wordt bij Stockhcim een landenwedsrijdt gehouden over 100 k.m., terwijl op 7 Juni een soortgelijke race te Upsala plaats vindtt. Voor Nederland komen uit O. Moeke (Weesp), J. P. van der Heyden (Haariem) A. Bosrnn (Op meer, Z.H.) en J. J. Hofstede (Gouda). De reis staat onder leiding van den trainer G. Schilling. Maandag. (Slot.) iNa deze uitvoering kwam de prijsuitrei king van alle vereenigingswedstrijden. Op dit moment maakte het zweefvliegtuig, dat tijdens de uitvoering boven de weide rond gecirkeld had, op de naastgelegen weide een fraaie noodlanding, hetgeen een plotse linge en even radicale verandering van de publieke belangstelling ten gevolge had. Hierna zou de Arnhemiana nogmaals uit gevoerd worden, waarna met samenzang en slotwoord dit 27e bondsfeest gesloten zou worden. Om dezen brief tijdig klaar te krijgen, moesten wij zelf de weide na de eerste op voering verlaten, echter met het vaste be sluit, dezen indrukwekkenden opmarsch, het openen der kolommen, het kruisen van de vaandels en de oefening zelf, die het nu veel en veel beter „deed", dan by de tientallen malen dat we door groepen van 6 turners of turnsters de eentonige uitvoering zagen, nog eens te gaan zien in het filmjournaal. Ook onze schip-genooten, die later half „afgetuigd", de boerinnen b.v. zonder de kostbare kappen, moe en warm thuis kwa men, en als deelnemer onmogelijk een in- oruk van het grootsche geheel hadden kun nen krijgen, zullen door de filmreportage verrast worden. De laatste warme maaltijd ging er met smaak in, waarna de zenuwachtige drukte van wasschen, verkleeden en koffers pak ken, dus zoeken naar onvindbare spullen, begon. Het einde naderde. Het einde van de Bondsdagen, het einde van het verblijf op het schip, dat inderdaad een „Victorie-reis" bleek gemaakt te hebben; deze boot, met de Alkm. vlag, de natie-vlag hoog in top, de De Halter-wimpel voorop, de dundoeken en niet te vergeten „Hallie", de tweeslachtige beer, de alom bekende mascotte van de vereeni- ging, bleek dezer dagen een waar aantrek- kingspunt te zijn, niet alleen voor vele Arnhemmers aan den oever, maar ook voor niet-turnende Alkmaarders of oud-Alk- maarders, die op zoek naar bekenden even aanwipten, voor andere Alkmaarsche tur ners, die voor de bondsuitvoering waren overgekomen (o.a. van het Turnkringbe- stuur, de heeren P. Vader, G. de Rie en Mieze en J. Schuuring), veteranen, die in 1925 tegelijk met de Halter in Geneve wa ren, en diverse de Halter-leden. Toen allen eindelijk startklaar waren, heeft de voorzitter het slotwoord gespro ken, daarbij zyn voldoening uitsprekende over de geslaagde tocht, de succesvolle wedstrijden en de prettige geest; de diree teur K. Boot, werd natuurlijk gehuldigd en bedankt voor het vele werk, het eerelid H Jonker en de propagandist Oort werden be groet, verder werd dank gebracht aan het Gemeentebestuur van Alkmaar voor de vlag, aan V.V.V. voor de Westfriesche costuums (en V.V.V. zal hier nimmer spijt van kunnen hebben!), aan de kaashande laar de Waal voor de kaas (aan B. en W. van Arnhem aangeboden) en natuurlijk aan den schipper, den heer Jac. Phaff, die door het beschikbaar stellen van zijn boot in be langrijke mate heeft medegewerkt aan het versterken van de clubgeest en ook aan de prettige nadere kennismaking (wederzijds!) van de vereeniging met schrijver dezes; ook de dochters en de vrouw van den schipper werden bedankt, waarbij de laatste een aandenken en een bloemenhulde in ont vangst mocht nemen. Het slotwoord werd gesproken door den heer W. Veldstra, die namens alle deelne mers een hartelijk woord van dank, verge zeld van bloemen, sprak tot haar, die in de keuken de scepter gezwaaid had en zich heel veel moeite getroost had: mevr. Reur- slagKlaver. Toen was het afzwaaien. Laten wij onzen laatsten brief besluiten met enkele persoonlijke indrukken. Wij hebben deze reis meegemaakt, omdat de wijze van reis en verblijf ons aantrok en omdat wij het bondsfeest van het K.N.G.V. wilden meemaken; dat het juist de Halter was, die voor de Turnkring Alkmaar en Om streken als eenige vereeniging uitkwam, kwam voor ons op de tweede plaats; wij hebben getracht zoo veel mogelijk in de troep op te gaan, en wij kunnen slechts onze bewondering uiten voor de prettige geest, de goede discipline en de gastvrijheid die wij dezer dagen ondervonden hebben; gaarne herhalen wy op deze plaats onzen dank aan de familie Phaff en aan het De Halter-bestuur en aan deelnemers. Wij heb ben werkelijk een paar fijne dagen gehad. Er is natuurlijk iets tegen te zeggen, wan neer een vereeniging, deelnemend aan een bondsfeest, zich door een dergelijk verblijf eerder tot afzondering dwingt en slechts voor de eigen wedstrijden op de sportterrei nen verscheen. Daar staat echter tegenover dat de leden van andere vereenigingen, on dergebracht in scholen en andere gebouwen, misschien wel contact hadden met „gebouw- genooten" en eerder opgenomen werden in de feestdrukte in de binnenstad, doch ove rigens, hetzij individueel, hetzij in groeps verband, meer in Musis Sacrum en de bos- schen, dan op de sportterreinen te vinden waren. Wel viel ons de geweldige belang stelling, vooral van de jeugdige turners, bij den landenhandbalwedstrijd tegen Zwitser land op, en by dezen geanimeerden, vlotten en leerzamen wedstrijd was alleen de direc teur en geen der leden present. Tot slot een correctie. In onzen Donder- dagschen brief schreven we, dat de bonds- feesten regelmatig om de twee jaar gehou den worden; dat was een vergissing, ze worden vrij regelmatig om de 3 jaar gehou den, doch dit zal in het vervolg om de vier jaar gebeuren. Successen van De Halter. Tot besluit van onze Arnhemsche brieven, die meer een reisverslag van de deelnemen de De Halterploeg vormen, willen wij nog even enkele wedstrijd-uitslagen vermelden (een greep uit 13 folio vel). Bij de 3 landenwedstrijd tusschen België. Luxemburg en Nederland, waarbij na de vrije oefeningen eerst België aan den kop stond, wist Luxemburg spoedig de voorste plaats in te nemen en zijn voorsprong regel matig te vergrooten. De Hollandsche ploeg, die door het niet uitkomen van enkele van de beste Nederlandsche turners verzwakt was, wist door keurig rekwerken den ach terstand tenslotte te verkleinen. De uitslag werd tenslotte: 1. Luxemburg, 838.8 pt.; 2. Nederland 827 pt.; 3. België 798 pt. De vlotgespeelde handbalwedstrijd tus schen Holland en Zwitserland, waarbij te genieten viel van het snelle samenspel en goede aangeven (zelden werd de bal in hét middenveld onderbroken, steeds ging het van doel tot doel: het verschil tusschen Hol land en Zwitserland was, dat de eerste te lang wachtten met schieten: vlak by den doelcirkel werd nog te veel overgespeeld, terwijl de Zwitsers veelal reeds voor den buitenspellijn op doel wierpen), eindigde in en 83-overwinning voor de Zwitsers; een grooter debacle is voorkomen door het prachtige werk van den doelverdediger. Gymnastiek driekamp dames, klasse A: groepen van 6 turnsters: eerste prijzen: V. en K„ Groningen, 150 pt.; Bato, Utrt-ht, 147 pt.; O.K.K., Gorkum, 144 pt.; De Halter, Alk maar, 141 pt.; Kralingen, Rotterdam, 136Y, Pt.; Hygiea, Enschede, 136 pt.; Hercules Hebe, Enschede, 135 pt. Groepen van 12: W.I.K., den Haag, 267 pt.; Groepen van 18: geen eerste prijzen; Groepen van 24: Donar, den Haag, 591)4 punt. Gymnastiek driekamp heeren, klasse A: eerste prijzen: Hercules Hebe, Enschede, 141 pt.; tweede prijzen: o.a. De Halter, Alkmaar, 128 pt.; 128 pt. (groepen van 6); Groepen van 12: Prins Hendrik, Breda, 278)4 Pt- Niet rhythmische vrije oef. dames, klasse A: groepen van 610: geen eerste en tweede prijzen. Groepen van 1118: eerste prijs: De Halter, Alkmaar, 60)4 pt. Groepen 19 en meer: eerste prijs: W.I.K., den Haag, 611/4 pt. Vrije oefeningen met wederkeerige onder steuning, hoeren: groepen van 6—10: eerste prijs: Hercules Hebe, 71)4 pt.; geen tweede prijs toegekend; derde prijs: De Halter. Alk maar, 52 Y, pt.; Groepen van 12—18: eerste prijs: Sparta, Dordrecht, 76 pt.' N B. De prijsregeling is zoo, dat men een bepaald aantal punten m men in aanmerking komen* resp. tweede, derde. etc Voot «S8, oefeningen werd de verPPJS' CsN beoordeeld; bij de als deelnemers afzonderlijk Pe» dat een ploeg van 12 l8 2 - punten moest behalen. «1 ée" v^V 1000.— (Niet officieel^ Me kIasse, llde "onderdj. HooS* Prfoen 5565 5944 16321 Trekking van Juni 400.— 3216 5609 6201 15788 19791 7332 7470 i0i4, 200.- 6563 17997 20749 1002454 3480 4157 sno. 12410 12436 12572 14356 i JS? 9347 107la 19525 20099 20689 2149a 15667 1399? 1110 1178 'U 1239 1545 1561 1655 2265 2285 2479 2885 2939 3020 3209 3556 3610 4271 4409 4491 4979 5087 5113 5517 5551 5688 6308 6310 6351 7068 7119 7204 7720 7789 7894 8321 8342 8345 8820 8992 9048 10011 10023 10038 10272 10287 10299 10503 10704 10745 11237 11253 11431 11733 11784 11807 12416 12446 13043 13836 13988 14023 14936 15203 15204 15767 15838 15873 15931 16355 16457 16528 16807 16870 17170 17458 17461 17490 18329 18449 18520 18907 18913 18989 19765 19859 19930 20744 20805 20873 21644 21666 21733 1025 1097 1119 1202 1245 1252 1566 1576 1630 1796 1820 1836 2016 2027 2076 2177 2194 2196 2413 2473 2578 2738 2750 2761 3071 3072 3104 3235 3237 3251 3401 3453 3493 3700 3718 3754 3899 3922 3984 4091 4096 4109 4274 4275 4286 4428 4459 4486 4674 4705 4715 4903 4905 4917 5084 5177 5196 5482 5556 5561 5687 5724 5730 5872 5918 5923 6095 6113 6143 6298 6332 6348 6544 6546 6573 6739 6759 6841 7042 7096 7116 7373 7375 7420 7679 7684 7711 7843 7860 7895 8102 8134 8245 8467 8478 8499 8585 8600 8623 8784 8808 8835 9228 9237 9249 9443 9456 9492 9659 9682 9727 9940 9944 9948 10183 10293 10375 10432 10438 10444 10550 10582 10644 10748 10771 10831 11062 11064 11083 11212 11221 11251 11394 11398 11429 11599 11625 11629 11906 11967 12005 12362 12423 12477 12698 12727 12737 12820 12832 12836 12957 12961 12980 13435 13474 13475 13656 13719 13744 13954 13972 14008 14158 14181 14189 14412 14431 14514 14804 14811 14881 15008 15038 15052 15294 15355 15374 15500 15517 15518 15597 15635 15688 15786 15857 15863 15996 16002 16012 16102 16143 16249 16331 16379 16413 16485 16497 16562 18755 16773 16776 16875 17015 17020 17187 17190 17204 17377 17385 17398 17577 17587 17598 17697 17698 17726 17937 17975 18012 18154 18174 18182 18311 18336 18393 18534 18579 18598 18714 18749 18785 18938 18951 18961 19061 19071 19127 19289 19307 19322 19458 19459 19465 19739 19784 19804 19992 20057 20094 20359 20450 20478 20712 20715 20721 21177 21249 21251 21398 21427 21510 21742 21780 21795 1357 1689 2506 3028 3736 4509 5160 5754 6673 7356 7915 8406 9112 10054 10321 J 70-. 1371 1421 Qg) 1807 2606 3047 3954 4576 5246 6020 6717 7477 7958 8525 9159 2657 3049 3991 4688 5277 7547 8208 8527 9572 2841 jfc. 316,1 tik tij 479< te 5442 6851 7578 8265 J Nieten 1125 1378 1672 1843 2084 2204 2615 2825 3155 3283 3541 3764 4011 4120 4351 4499 4737 5042 5338 5583 5749 5946 6168 6362 6588 6853 7176 7549 7752 7966 8339 8560 8656 8946 9254 9537 9728 1140 1379 1682 1912 2102 2215 1148 1519 1692 1935 2114 2313 2634 2941 3214 3314 3585 3866 4044 4195 4353 4584 4787 5052 5375 5645 5771 5993 6264 6488 6624 6961 7239 7566 7781 7986 8376 2870 3204 3291 3576 3830 4020 4127 4352 4510 4757 5051 5350 5636 5758 5988 6225 6476 6596 6924 7221 7552 7778 7974 8347 8562 8569 8692 8711 9060 9123 9336 9343 9581 9589 9762 9825 9978 10026 10029 10378 10385 10424 10473 10489 0504 1066< 10673 10675 10854 10915 10964 11088 11119 11122 11278 11279 11295 11437 11466 11470 11639 11755 11786 12036 12135 12161 12501 12518 12592 12751 12752 12774 12878 12885 12910 13097 13110 13229 13553 13604 13613 13784 13835 13895 14050 14100 14101 14196 14343 14361 14535 14667 14730 14927 14941 14947 15079 15109 15149 15379 15464 15473 15541 15543 15547 15675 15687 15734 15878 15935 15952 16030 16059 16066 16267 16283 16286 16417 16438 16443 16565 16568 16653 16800 16801 16839 17087 17101 17H2 17238 17247 17278 17414 17427 17448 17629 17641 17647 17728 17762 17768 18015 18025 18078 18225 18245 18253 18399 18481 18495 18634 18635 18665 18808 18832 18854 18982 18998 19018 19161 19180 19182 19361 19362 19399 19532 19557 19602 19806 19811 19822 20193 20218 20253 20564 20577 20578 20723 20759 20947 21270 21298 21308 21525 21532 21551 21825 21826 21886 1174 Ug 1550 1551 1735 1171 1938 199) 2141 Ji« 2350 237! 2656 28® 3000 30t< 3227 3234 3339 335! 3648 365! 3877 388! 4068 6085 4220 4248 8388 «29 4895 5080 5479 5883 5348 6062 6215 651' 6739 Verbeteringen: 7571. 4357 4591 4869 5060 5377 5674 5806 6015 6268 6612 6644 7024 7283 7293 7651 7863 7782 780! 8079 805! 8419 8421 8576 851! 8717 8783 9126 9211 9353 9405 9616 9881 #936 10091 10151 10428 19(31 10511 10535 10723 10741 10983 1101! 11130 1119! 11332 11335 11485 11554 11868 11813 12277 1228! 12629 12®! 12776 13813 12917 1295! 13296 IS» 13626 13© 13921 139!' 14121 14129 14387 1433' 14754 1478-* 14973 H99' 15151 1®' 15482 1548' 16571 155T2 15746 Is11* 15956 1599' 16089 1609- 16289 l®1 16452 1#» 16690 1570"- 18881 1®( 17127 1713j 1,290 11» 17459 115' 11672 H© 17786 11© 18079 1|» 18271 1»; 18501 Pi 78676 1* 78870 19021 IJ» 19259 292" 79400 19909 S' 20323 g» 20684 27027 2190# 2' 7551 ONZE POSTVLUCH»* Uitreis: Gier te Singapore; te Basra. te Thuisreis: Reiger te Athene, g00n' a van Scb€ Hedenmorgen is de Buizeid po#* naar Indië vertrokken met a - Brinkhuis. Meegenomen we yl briefpost. 15,1/4 kg pakketpos vracht.

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 10