CONFERENTIE TEN PALEIZE. ^Buitenland UiidscActfteii JUüouiciaal Tlieum VRAAG EN AANBOD Ministerie van nationale verdediging De Koningin ontvangt Mr. D. Fock. GEMENGD NIEUWS. De Alkmaarsche Courant Eenig overlevende burger uit „Thetis" vertelt. „IK werd onmiddellijk uit de sluis kamer omhoog gesohoten", vertelt Shaw. lui, Londen Parijs Moskou. Alweer nieuwe instructies. Britsche consul te Weenen vertrokken. Beschuldigd van spionnage. Duitsch-ltaliaansche over eenkomst inzake Zuid-Tirol. Het wordt den Tirolers makkelijk gemaakt zich in Duitsehland te veatigan. Nederlandsche kapitein menschensmokkelaar. Twee Duitsche spionnen gearresteerd, HEILOO TEXEL HOORN ZUIDSCHARWOUDE NOORDSCHARWOUDE BEVERWIJK OUDKARSPEL WOENSDAGS m ZATERDAGS. 35 cent per vijf regels, BERGEN TWEEDE BLAD 3 De koningin heeft gisteravond om acht uur ten paleize aan het Noord einde een bespreking gehouden met mr. R. J. H. van Schaik, mr. W. L. Baron de Vos van Steenwijk, resp. president van de Tweede en de Eerste Kamer der Staten-Generaai, mr. F. Beelaerts van Blokland, viee-president van den Raad van State en in die hoe danigheid de hoogste adviseur van de Kroon, alsmede den minister van Staat en oud-Gouverneur-Generaal van Ned-Indië, mr. D. Fock. Precies op het middernachtelijk uur zijn de bezoe kers vertrokken. De chefs van den Generalen ataf van den Marine-staf, resp. luit.-generaal I. H, Reynders en vice-admiraal J. T. Füratner kwamen laat in den avond aan, omstreeks 10 uur. Over het recultaat der besprekingen is niets bekend. Een bericht in de Engelschc radio zegt, dat de besprekingen verband houden met de voorbe reiding van een ministerie van nationale verdediging onder dr. Colljn. De regeeringspersdienst meldt; H, M. de koningin heeft heden voor middag ontvangen den minister van staat, mr. D. Fock. Dr. Colyn heeft hedenmorgen op het departement van algejneene zaken bespre kingen gevoerd met den voorzitter van de Eerste Kamer, mr. W, L. baron de Vos van Steenwijk en met het Eerste Kamerlid, prof. jhr. mr. B. C, de Savomin Lobman. MINISTER FUNK TE AMSTERDAM. Gistermiddag arriveerde de Puitsche mi nister van economische zaken en president van de Duitsche rijksbank, Walther Funk per auto in de hoofdstad, voor het brengen van een bezoek aan den president der Ne derlandsche bank, mr. L. J. A. Trip. Dit be zoek duurde ongeveer een half uur. Vervol gens begaf minister Funk zich naar het Amstel Hotel, waar hem door de directie der Nederlandsche bank een dejeuner werd aangebeden. Gisteravond om kwart voor zeven is de Duitsche minister van het centraal station met den trein naar Bazel vertrokken, WEDUWE VOOR 2700 GULDEN OPGELICHT. Verzekeringsagent gearresteerd. De politie te Goes heeft gisteren den 39- Jarigen verzekeringsagent F. J. C. gearres teerd, die een weduwe aldaar over een pe riode van twee jaar in totaal voor een be drag van 270Q gujden heeft opgelicht en haar op (lie wijze yan haar geheele kapi taaltje heeft beroofd. C. deed het voorkomen alsof hij 'n erfe nis tegoed had, waarover eerst geproce deerd moest worden. Voor dit doel wist hij telkens geld van de vrouw los te krijgen. De man is voor den officier van justiti' te Middelburg geleid. DE NOODLOTTIGE BRAND TE GRONINGEN, De lijken van de slachtoffers gevonden. Nadat er geen gevaar voor instorting van zolders of muren meer bestond, is de brandweer onmiddellijk begonnen met het zoeken naar de beide lijken van den heer en mevrouw Walrecht. Het is haar ten slotte geluktt, hedenmorgen om 9 uur het verkoolde lijk van de 60-jarige mevrouw W, te vjnden. Het lichaam was verschrik kelijk verminkt. De brandweer zette haar tragische werk voort en om tien uur had zij ook het lijk van den heer Walrecht gevonden. Vast is komen te staan, dat beide men- schen na de instorting van den zolder mee raar beneden zijn gevallen en onder het puin werden bedolven. Per ambulance is het stoffelijk overschot van het echtpaar naar het Academisch ziekenhuis overgebracht, De brand op de „Tapanoeli". - De directie van de Rotterdamsche Lloyd heeft in den laten middag bericht ontvangen, dat aan boord van de „Tapanoeli" het lossen derlading op de normale wijze was hervat. Omtrent de oorzaak van den brand is nog niets bekend. Mevrouw de Wet overleden, - Dezer dagen is te Pretoria overleden mevrouw Ella de Wet, echtgenoote van rechter N. J. de Wet. Haar naam is onafscheidelijk verbon den met het zoo populaire Sarie Marais. Zij was degene, die bij het wijsje van het Ame- rikaansche liedje Ellie Rhee de woorden van Sarie Marais had gemaakt. Zij was een groot muziekliefhebster en heeft tal van composities gemaakt. is het EENIGE DAGBLAD met een EIGEN STADii KARAKTER. Dat is de URUOTSTE WAARDE voor den advfi leerderl lel 8320 Bij het voortgezette onderzoek naar de oorzaken van de ramp der Thetis" ia Don derdag de eenige geredde burger, de mon teur Shaw, verhoord .aldus meldt de „Daily Telegraph". Nadat hij verschillende vragen had beant woord die voor het meerendeel ook reeds aan de andere getuigen waren gesteld, vervolgde hij zijn verklaringen, waarbij hij zeide; „Ik ging naar de contrólekamer. Ik her inner me niet hoeveel tijd er verstreek, maar ik was juist in gesprek met Watkin- son, den montaga-manager van Cammell Laird, toen ik een luchtstroom naar achte ren voelde stroomen en het schip begon te hellen, Het zonk zeer vlug en ik voelde een stoot en werd tegen een waterdicht schot geworpen. Ik hoorde, dat er bevel gegeven werd de tanks leeg te laten loopen; wie deze order gaf herinner ik me niet meer, daar er een aantal menschen vóór mij in de controlekamer stond. „Daarna werd bevel gegeven de water dichte schotten te sluiten en ik hielp een marineman bij het sluiten van een van deze schotten, „Alle niet strikt noodzakelijke lichten werden uitgedraaid", aldus vervolgde Shaw zijn verkalring, „het schip lag zoo langza merhand geheel op den zeebodem. „Ik hielp bij het leegpompen van de bin nenste tanks en werkte den geheelen nacht. Op het moment dat kapitein Oram en. luite nant Woods hun geslaagde ontsnappings poging deden bevond ik mij in de machine kamer, waar zij doorheen kwamen op weg naar de sluiskarner. „De vier mannen die er niet in geslaagd zijn te ontsnappen heb ik", aldus vervolgde Sl.sw, „niet de sluiskarner zien binnengaan. Wel heb ik later geholpen ze er weer uit te halen". Shaw beschrijft dan hoe hij naar het ach terschip gegaan is om t? zien of de lucht daar beter was dan jn de machinekamer. „De lucht leek daar nog slechter", zoo zegt „Hoe slecht was de lucht wel? Kunt U ons vertellen, hoe u zich voelde vlak voor dat u de onderzeeër verliet?" wordt er ge vraagd. „De lucht was zeer zwaar", aldus Shaw, „en ik kon bijna niet spreken. Ik had een verstikkend gevoel rond mijn keel. Ik kon wel spreken, maar met de grootste moeite, Ik heb verschillende menschen on wel gezien dien nacht", „Vertelt u eens wat er gebeurde toen u de sluiskarner binnengegaan was", vraagt de procoureur-generaal. „Stoker Arnold hielp mij bij het omdoen van het Dgvis-apparaat- Ik was niet heele- maal zeker van een paar dingen in ver band met het tops tel, maar hij stelde me gerust, We stapten de sluiskarner binnen en het water werd toegelaten. Vlak voordat het water onze lippen bereikte, deden wij het mondstuk voor. De sluiskarner was ten slotte vol en Arnold bewoog de handle van het deksel. Hij beduidde mij, dat ik moest probeeren het deksel op te lichten. Ik pro beerde het twee keer, maar het ging niet, klaarblijkelijk omdat de druk in de sluis karner nog niet gelijk was aan dien van buiten. „Zoodra de druk gelijk geworden was, kostte het mij geen moeite het deksel te openen. Ik werd oogenblikkelük uit de sluiskarner omhoog geschoten en bereikte in enkels seconden de oppervlakte. Daar werd ik meteen door een boot opgepikt". De vijfde dag van het onderzoek naar den ondergang van de „Thetis" was gewijd aan technische bijzonderheden en getuigenver klaringen van deskundigen ten aanzien van den duikbootbouw en de proeven, die ge nomen werden voor den noodlottigen duik, aldus meldt Reuter uit Londen. Het myste rie van de open boegklep vormde het on derwerp van vele vragen. Kapitein-luitenant Maguire, die de leiding had van de proeven, verklaarde, dat hij nooit in zijn ervaring het geval was tegengekomen, waarin de handle in gesloten stand verkeerde, terwijl de klep zelf open stond. Evenmin had hij er ooit van gehoord, dat een boegklep losraakte. In dit verband moge er aan herinnerd worden, dat luitenant Woods voor het ge rechtshof verklaard heeft, dat, alvorens hij de achterklep van torpedobuis 5 opende, waardoor het water naar binnen stroomde, hem gerapporteed was, dat de indicators jn gesloten stand verkeerden. Voor den vierder) keer hebben de ambassadeurs van Engeland en Frankrijk nieuwe instructies ontvangen en men is algemeen van oordeel, dat indien geen nieuwe moeilijkheden rijzen, een overeen komst mogelijk is. Strang heeft evenwel nog geen maat regelen genomen binnenkort naar Londen terug te keeren. De „realistische" politiek van het Kremlin na het vertrek van Lit- winof uit zich in een taai vasthouden aan de beginselen van de Sovjet Unie tijdens de besprekingen. Verder is geen wijziging merkbaar in de verhouding tusschen de Sovjet Unie en Polen. Ten aanzien van de geruchten, dat twee Duitsche handelsgedelegeerden te Moskou zouden zijn aangekomen om zich ter beschikking van de Duitsche ambassade te stellen voor het voeren van handels besprekingen, wordt op de ambassade verklaard, dat geen officieel onderhande laar is aangekomen. Wel bevindt zich een gering aantal Duitsche zakenlieden te Moskou, doch geheel als particuliere personen. Zooals reeds gemeld, heeft de Duit sche rijksregeering zich genoodzaakt gezien er bij de Engelschq regeering op aan te dringen den Engelschen consul- generaal te Weenen, Gainer, terug te roepen. De Engelsehe consul-generaal te Weenen ls, n.1. volgens het D. N. B. In een spjonnage-affaire gewikkeld. Hij is reeds uit Duitsehland vertrokken. De Deutsche Dienst schrijft in dit ver band: De Engelsehe regeering is er sinds eenigen tijd toe overgegaan uit 'n geestes gesteldheid van ziekelijk wantrouwen en verdreven angst, vooral evenwel met de bedoeling op ieder gebied het bewijs te le veren van z.g. Duitsche agressie-voorne mens en daardoor de internationale atmos feer verder te vergiftigen, fatsoenlijke en onbesproken Duitsche mannen uit Enge land te zetten. Men heeft zich daarbij niet eens de moei te genomen de maatregelen te motlveeren. Hoewel dezen er naar streefden loyale gasten te zijn van den staat, waarin zij leefden en werkten, was het voor een uit zetting uit Engeland blijkbaar voldoende overtuigd nationaal-socialist te z(jn. Deze Engelsehe gesteldheid heeft b(j wijlen tof een ware vrees voor spionnen geleid. Daartegenover moest Duitsehland in den laatsten tijd vaststellen dat Engeland met alle middelen probeert een feilloos spion- nage-net over geheel Duitsehland te spin nen. In het personeel van officieele Engel sehe. vertegenwoordigingen, van consulaten en consulaten-generaal, vooral echter de passen-bureaux heeft men bijzonder ge schikte en geschoolde leden van de groota Engelsehe berichten-organisatie van de Sepret Service en de Inteliigenee Service benoemd. Deze bezetting van dep ponsulai- ren dienst met beroeps-spionnen en gehei me agenten wordt volgens den Deutsehe Dienst op den duur ondragelijk. Te Rome wordt volgens Havss bevestigd, dat een overeenkomst is gesloten tusschen de regeeringen te Rome en te Berlün ten aanzien van alle kwesties welke verband houden met de minderheden. Deze overeen komst heeft in het bijzonder betrekking op Zuid-Tirol, dat in 1918 Italiaangch is gewor den. De onderhandelingen over deze over eenkomst hebben eenige maanden in beslag genomen. Het zou Duitschers, of Itafiaan- sche onderdanen van puitsche origine jn Zuid-Tirol gemakkelijk gemaakt worden zich in Duitsehland te vestigen; zü zouden dan een schadeloosstelling krijgen voor de in Tirol achter te laten bezittingen. Het schijnt dus niet te gaan om een mas saal overbrengen van alle Zuid Tirolers van Duitschen oorsprong naar het Rijk, zooals aanvankelijk van verschillende zijden is gemeld. Fr wonen ongeveer 200,000 men* schen in Zuid-ItaJië; in 1919 zijn ongeveer 5000 Duitschers uitgeweken. Binnenkort zal dén tekst yan de overeen* komst gelijktijdig te Rome en te Berlijn worden gepubliceerd. Voor den politierechter van de Theems (Londen) is gisteren de zaak behandeld tegen een zekeren Isidore Singer, van be roep bakker, wien ten laste wordt gelegd, dat hij als vreemdeling zonder vaste nati onaliteit omstreeks 30 Juni j.1. zonder vergunning van het Nederlandsche S-S- „Insulinde" aan land is gegaan. De rech ter heeft de preventieve hechtenis, waar in Singer zich bevindt, verlengd. Kapitein Johannes Salomons en vijf leden der bemanning van de „Insulinde" hebben zich wegens medeplichtigheid moeten verantwoorden. De kapitein is tegen een borgstelling van 500 pond ster ling voor den tijd van een week voorloo- pig in vrijheid gesteld, terwijl de leden der bemanning voor denzelfden tijd in voorloopige vrijheid zijn gesteld. De politieke afdeeling van het departe ment van politie te Bazel deelt mede, dat enkele dagen geleden te Bazel een agent van de geheime Duitsche politie is gear resteerd, die zoowel de Zwitsersche als de Fransche nationaliteit bezit. Kort daarna werd ook zijn opdracht gever, een beambte van de Gestapo, op het station van Bazel gearresteerd. „De Natuur „De Natuur", populair wetenschappelijk maandblad, gewijd aan de natuur-weten- schappen, geeft deze maand artikelen over hedendaagsche anthropologen en bun werk door dr, A, J, van BorkFeitkamp, de Reeuwijksche en Sluipwüksche plassen, de kalender Maya's door W, E. van Wijk, een zelfregistreerenden regenmeter door Chr. A. C. Nell, het Leidsche ei van den reuzenvalk door G. A. L. Bisseling, een boekbespreking en een verhaal over ge neeskunde In de oudheid door dr. Berthold Stokvis. Het geheel is met tal van teeke- ningen en foto's verlucht. Schoolfeest. Donderdag heeft het Comité voor de Schoolfeesten met de 4 laagste klassen der 0.1. school een uitstapje gemaakt naar Valke veen. Met 7 autobussen is men om 9 uur vertrokken en omstreeks 9 uur was men weer thuis. Geslaagd. De meisjes Rie Kuyper Rd., Rie Steen voorden, Annie Linssen, Annie Heijne en Jo van Valzen zijn Donderdag geslaagd voor het diploma costuumnaaister. Allen waren leerlingen van de zusters aan den Malle voortsdijk. V.V.V. feesten. Dit jaar is het met het oog op de ge boorte van een prinsje of prinsesje moei lijk om een vasten datum te bepalen voor feestelijkheden, Niettemin zal de bonte avond in de tweede helft van Juli plaats hebben en omtrent de verlichtingsavond zal men overleg plegen. Het is gewenscht, dat op dien avond ook het raadhuis is ver licht, doch daarvoor is overleg met B. en W, en den directeur van het G E.B. noodig, Benoemd. Tot directeur van het kantoor Texel van de Rotterdamsche Bankvereeniging is in de plaats van wijlen den heer J, J. de Beurs benoemd de heer L. Vonk, die tot nu toe als employé aan dit kantoor werkzaam was. Benoeming kantonrechter. Benoemd is tot kantonrechter te Schie dam de heer mr. P. B. Cos, thans griffier bij het kantongerecht te Hoorn. Conciërge benoemd. Onze plaatsgenoot, de heer J. Jansen, pgchtteiefoonist op het P.T.T, kantoor te Broek op Langendük ig aangesteld als qoneierge van het nieuwe telefoongebouw te Noordsoharwoude. Het looncontract in den land- en tuinbouw. In een vergadering van de 3 land arbeidersbonden met een aantal tuinbon wers die het looneontraet nog niet getee kend hadden, kwam men nog niet tot volledige overeenstemming. Een aantal tuinbouwers verklaarden zjeh alsnog be- reid het contract te teekenen. Met 't bestuur van den N.^B. te Zuid- scharwoude was dit niet het geval daar men er niet accoord mee ging onder de zelfde loonklasse te vallen als Broek op Langendijk. De loonklasse van Noord* scharwoude achtten deze tuinbouwers beter op haar plaats. Als geen overeenstemming bereikt wordt zal uitspraak van den rijksarbiter volgen. Ambtenaar benoemd. De heer H. Jong, ambtenaar ter secre tarie alhier, is met ingang van 17 Juli a-s in gelijke functie henoemd te Nederhorst dep Berg- Eerste witte kool. Aan de veiling van den Noorder markthund werd Vrijdagmorgen de eerste vroege witte kooi verkocht, aangevoerd door de heeren IJ. Kaan en Gebr. van Nienes. Al weer een koolsoort van het nieuwe seizoen aan de markt vopf de oude zijn verdwenen. Bij een der koop- Jieden ligt n.1. nog een hoeveelheid Deen- sche witte opgeslagen- Vrouw door haar gescheiden echtgenoot mishandeld. Men schrijft uit Beverwijk aan het Vbl.: Mw. B., die gescheiden van baar man leeft, was met haar 14-jarig dochtertje op de fiets naar Wijk aan Zee geweest. Op een stille plaats op de Bosweg werd zij door haar geseheiden echtgenoot aangeval len en mishandeld. Toen mw. B. niet af wijde stapppn, kreeg ?ij zoo'n slag tegen baar hoofd, dat zij in het prikkeldraad terecht kwam. Ook bet meisje kreeg een paar klappen. Gelukkig kwamen een heer en een dame voorbij, die moeder en doch ter ontzetten. De laatste acte van dit drama zal wel in Haarlem gespeeld worden, daar bij de politie aangifte is gedaan. U. 8. O. er op uit. De vrpuwenqlub U. S. O. alhier heeft Donderdag haar jaarlüksch uitstapje ge maakt. De veis ging (per HABO-bus) over Veisen naar het landgoed Waterland van de familie Boseel van Hogelanden, welk land goed werd bezichtigd. Ter gelegenheid van het feit, dat da vrouwenclub voor de tiende maal achtereen met een HABO-bus en met denzelfden chauffeur er op uit is geweest, heeft de presidente een kort herdenkingswoord ge sproken en den chauffeur, den heer B. v. d. Hoof, een blijvend aandenken overhandigd. Zü sprak den wensch uit, dat v, d. H. nog veie jaren de vrouwen veilig „uit en thuis" zal mogen brengen. Hierna werd nog een toepasselyk liedje, door een der leden ver vaardigd, gezongen. Vervolgens werd de tocht voortgezet. De reis ging naar Amsterdam, waar men een boottochtje door de havens heeft gemaakt. Na het gebruiken van den koffiemaaltijd werd een bezoek aan Artis gebracht. Hier heeft men ook veel genoten. Na een gemeenschappelijken avondmaal tijd keerde men weer hoogst voldaan naar huis terug. Het was een uitstekend ge slaagd reisje. Alléén 2de handsch goederen. uitsluitend contant (Dinsdags en Vrijdags Inxenden). Z. g. a. n. thermometers vanaf 15 ct. Koortsmeters goedgekeurd vanaf 60 ct. De Hygiënische Artikelen winkel „HYGIENA", Achterstraat 45. Tc koop: belastingvrij D. K. W. Motor 1937 de Luxe. HET MOTORHUIS, Dijk 20, Alkmaar. Te koop: een mooi zeer goed onder houden orgel, prijs 55.—, bij A. J. OVERDIJK, Breedstraat 49, Alkmaar. Te koop: Damesrijw. (met nieuwe Taanden, kettingkast, jasbeschermer en remnaaf) voor ƒ14, mooi Jongensrijw. voor 9, Heerenrijw. met remn. enz. v. 9.50 z. g. a. n. Lijtweg 21, Bergen. Te koop aangeboden: Dames- en Meisjesrijwielen, Heerenrijwielen, in zeer goeden staat. FIRMA K. DIK, Ritsevoort 17. Telefoon 2816. Gevraagd een goed onderhouden tweepersoons kano. Brieven met prijsopg, onder no. 88 aan Boekh. K. TER BURG, t/o. de Groote Kerk. Koopjes: 1 Heerenrijwiel „Batavier" 18.50, Heerenrijwielen 17,50, 16.50, Damesrijw. 17.50, 18.50, Jongens- en Meisjesfietsen 11.00, 12.50, 13.50. Nierop's Rijwiel handel Heerenstraat 10. Tel. 3827. Kodak Retina I met taseh en Minex vergr. app. Compleet 50. J. v. SCORELKADE 69. Te koop 1 paar zwarte lage heeren schoenen, maat 45/40, eenige keeren gedragen, gekost 9.50, voor 2.50. STATIONSWEG 33. Te koop: 2 handwagens, 3 toon- of werktafels, 1 uittrektafel. BREELAAN 16, Oudorp. Te koop; Groot schrijfbureau voor 4 pers., 1 trommel stencyl machine, brandkast, groot model. BREELAAN 16, Oudorp. Te koop: damesmantel, maat 42, maisgeel, prijs 5. Adres te bevragen bureau v, d. blad. Te koop: een handwagen, ook genegen te ruilen voor kleinere. Adres SNAARMANSLAAN 63. In goeden staat zijnde banjo te koop gevraagd. Brieven onder ietter J 11 aan het bureau van dit blad. Rijksakademie van beeldende kunsten, Amsterdam, Aan het van 3—7 Juli gehouden toe latingsexamen voor de rükrakaderaie van beeldende kunsten te Amsterdam werd deelgenomen door 82 cgndidaten, Voor den dagcursus teekenen is geslaagd mej. E. J. Friks te Bergen. Voor den dagcursus beeldhouwen werd o.a. toegelaten de heer H. J? Zweerus te Bergen (N.H.) voorwaardelijk. HEERHUGQWAARD (Juni). Geboren: Catharina Maria, d. van N. Tamis en A. Langendijk. Anna Cor- nelia, d. yan P. Wijnker en 6, Viaar. Anna Maria, d. van E. W- Corneljsse en N. Wever. Peterus Johannes, z. van A. Does en M. Groot. Adrianus, a, van C. van Diepen en C. Bos. Jacobus Petrus, z. van H. IJdema en M. Mooü. Petronel- la Maria d. van A. Strooper en Q, Weel. Wietske, d. van A. Talsma en R Ploegstra. Cornelis Pieter Wilhelmus, van J. Offringa en A. Bakker. Anna Ursela, d. van P. Oudeman en T. de Boer. Anna Maria, d. van M. Dekker er) M- Q, Dudak. Jacobus, z. van J. Snoek en C. A. Daan. Chvisfina Geertruida, d- van J. A- Poes en K. Brink. Simon Petrus, z. van P. Kok en G. A. Rood, FoÜké) <Z- van A. Hofman en J. Haveman. Ondertrouwd: Joh- Niq, Buur te Alkmaar en Geertr. Maria Bof. r- Marti- nus Cornelis Schouten en Anna Carstina Praat. Getrouwd; N, 0. Vennik en J, C. Beets. J. P. Dekker en A, Bos. N. van Stralen en A. C. Danenberg. R. J. van Stralen en E. Zuurbier. S, Buis en A. Beerse. P, Bakker en C. M. Buis. C. A. P. Botman en C. Biersteker. A. dc Graaf en J. M. Biersteker, N, Broersen en C. Vreeker. J. Kuiper en C, J. Quant. C. S. Schouten en J. P. Groenland. J. N. Buur en G. M, Bot, Overleden; Antje Visser, oud 72 jr., echtg. van P. Kooij. Arnoldus Ser- vasius, oud 20 jr. z, van P. Kamp en T. Henselmans (overl. te Alkmaar). EEN_ÉKIKLE 5IGACET KAN MAKEN 36CH EN HEI IN BRAND GEBAREN. Ncecet HEKtMÏ

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 7