DnDushkind IJswedstrijden uit de omgeving. HEILOO AMERICAN CIGARETTE OBDAM NOORDSCHARWOUDE De waterwinning in Kennemeriand. Vele bezwaren ingediend. ST. PAN CR AS WIERINGERWAARD 482ste STAATSLOTERIJ DERDE BLAD. 2 berg, die een tijd maakte van 8 min. 48 sec. Harry Haraldsen plaatste zich als eerste op de 1500 meter met 2 min. 22.3 sec., terwijl Mathisen de eerste plaats op de 10.000 meter bezette met 17 min. 44.8 sec. Door de vinnige koude het kwik was tot 20 graden onder het nulpunt gedaald was het ijs eenigszins bros, hetgeen de tij den der deelnemers ongunstig beïnvloedde. De Nederlandsche renners L an gedij k en Koops, die op het oogenblik te Hamar trai nen voor de Wedstrijden, welke 3 en 4 Febr. te Oslo worden gehouden, woonden de kam pioenschappen bij. 500 meter: 1. Hodt 44 sec., 2. Engnestan- gen 44.1 sec., 3. Haraldsen 45 sec.; 5000 meter: 1. Hagen 8 min. 46 sec., 2. Wangberg 8 min. 48 sec., 3. Haraldsen 8 m. 50 sec.; 1500 meter: 1. Haraldsen 2 min. 22.3 sec., 2. Mathisen 2 min. 22.8 sec.; 10.000 meter: 1. Mathisen 17 min. 44.8 sec.; 2. Wangberg 17 min. 51 sec., 3. Hagen 17 min. 54,3 sec. Algemeen klassement: 1. Haraldsen, 2. Mathisen, 3. Hagen. Ijsbaan De Quint. Zondag 28 Januari 's middags 2 uur zijn wedstrijden gehouden in tonkruien en ton- sleeën voor eiken leeftijd. Men mocht zich verheugen over een flink aantal bezoekers, n.L ruim 500. Aangemoedigd door deze groote belangstelling heeft het bestuur ge meend meerdere wedstrijden te organiseeren en wel: as. Dinsdagmiddag 2 uur voor mili tairen om geldprijzen (gratis toegang); ver der Dinsdagavond ,8,15 een Gecostumeerd IJsfeest voor dames en heeren om geldprij- zijn van f 10, 7,50, 5 en eenige troost prijzen. Uitslag wedstrijd tonkruien: 1ste pr. H. Kluft, 2de pr. G. van Leijen, 3de pr. K. Koopmans, 4de pr. G. Vonk. Aantal deel nemers 28. Uitslag wedstrijd tonsleeën: 1. mevr. J. KoopmansVader, 2. mevr. Bosman.Kuit- waard, 3. mej. A. Blankendaal. Aantal deel neemsters 14. Vermelden wij nog dat banen en ijs in uitstekende conditie verkeeren. Wedstrijden op de Ijsbaan Heiloo. Hoewel Vrijdag de baan gesloten was en alles ingesteld op de wedstrijden van Zater dag, was het een handicap, dat de Vrijdag avond andermaal sneeuw bracht. Doch het bestuur had niettemin alles opgeruimd en Zaterdagmorgen was men klaar. De deel name voor de wedstrijden had grooter kun nen zijn en ook het bezoek hadden we grooter verwacht. Wel stond er veel publiek langs de baan. Ruim 2 uur terwijl de wedstrijd sehoonrijden aan den gang was kwam de snelste damesrijdster Gonda Don ker op de baan. Met haar kwamen ook an dere bekenden, o.a. mevr. Luiting en de heer Kuperus, die op liet gebied van sehoonrij den geen onbekenden zijn. Mej. Donker heeft met den heer Voorthuysen uit Alk maar, als bestuurslid van de ijsbaan, een baantje gereden en werd hartelijk toege juicht. In de bestuurskamer werden bloemen aangeboden. Ook mevrouw Luiting en de heer Kuperus maakten een baantje. In den namiddag was het bezoek bedui dend grooter. Rinus van de Vall, een jeug dige Alkmaarder, wist zoowel op de 500 als 1500 meter hardrijden den len prijs te be halen, een prestatie die er mag zijn. De prijzen werden gewonnen: Sehoonrijden dames: 1. mej. Kieft, 2. mej. Wartenhorst, beiden uit Heiloo; paren: 1. mevr. D. van de VallRuss te Heiloo en de heer Verbeek te Alkmaar, 2. mej. Warten horst en de heer Kalf, beiden te Heiloo, 3. mej. Kieft en de heer Kleijn, Beiden te Heiloo. Hardrijden, 1418 jaar, over 500 meter: 1. R. van de Vall te Alkmaar 66 sec.; 2. T. Dijkstra te Heiloo 66.2 sec.; 1500 meter: L R. van de Vall te Alkmaar 3.33 2/5 sec.; 3. T. Dijkstra te Heiloo 3.45 2/5 sec.; boven de 18 jaar, 500 meter: 1. J. Akerboom te Bergen 57 sec., 2. C. Jongert te Alkmaar 591/5 sec., 3. Jb. Schipper te Alkmaar 59 3/5 sec.; 1500 meter: 1. J. Akerboom te Bergen 3.05 1/5 sec., 2. C. Jongert te Alk maar 3.10 1/5 sec., 3. Jb. Schipper te Alk maar 3.13 3/5 sec. De deelname aan de wedstrijden was al leen opengesteld voor leden van de „Ijsbaan Heiloo" (geen beroepsrijders). Het bereke nen van het aantal punten had heel wat voeten in de aarde, reden waarom het nog al laat.werd eer de prijsuitreiking (geld prijzen) plaats had. In den avond werd de gezellige sfeer wreed verstoord, toen bekend werd, dat jhr. H. van Foreest, voorzitter van de Ijsbaan Heiloo en lid van het hoofdbestuur van den K.N.S.B., plotseling was overleden. De mu ziek zweeg en men was diep onder den in druk van dit zoo plotseling verscheiden van den man die in Heiloo en wijde omgeving en kel vrienden had. Ringsteken op de schaats te Obdam. Vrijdagmiddag werd op de ijsbaan, na bij het veilinggebouw, een wedstrijd in het ringsteken voor paren gehouden, waarvan de uitslag luidde: 1. mej. Ch. Immink en de heer C. Jonker; 2. mej. S. J. Stadegaard en de heer P. Leek; 3. mevr. Niele en de heer Th. Leek. Er bestond groote belangstelling. Afvalwedstrijden te N.-Niedorp. Zondagmiddag had op de Rijd een hard rijderij plaats om prijzen van 25, 10, 5 en 2.50 plaats. Het aantal deelnemers be droeg 12, waaronder heel goede rijders. De uitslag was: 1. W. Keetman te Winkel, 2. Nic. Pronk te Warmenhuizen, 3. J. Goet te Oudesluis, 4. J. Nannis te Oudesluis. We kregen weinig spannende ritten te zien, zelfs aan den rit om den len en 2en prijs ontbrak de noodige spanning. Onder het talrijke publiek was vrij algemeen het oordeel: Geef ons maar amateurswedstrij den. MODERNE MACHINES VOOR UW DRUKWERK! ALKMAARSCHE COURANT. TEL. 3320. Gecostumeerd ijsfeest te Ursem. Zaterdagavond had op de verlichte ijs baan van de Ursemsche ijsclub een gecos tumeerd ijsfeest plaats, waarvoor zich on geveer dertig gecostumeerde schaatsenrij- ders(sters) hadden opgegeven. De belang stelling van den kant van het publiek was overweldigend; ruw geschat waren er on geveer twee- tot driehonderd menschen, w.o. de burgemeester en dr. Bloem met hun dames. De jury zag zich dan ook voor een moei lijke taak geplaatst, om uit deze verzameling van wonderlijke voorstellingen prijswin naars te kjezen. Na rijp beraad kende de jury de prijzen als volgt toe: 1. de koe (G. Hoogewerf, J. Baas en J. Seyts); 2. zigeunerin (mej. T. de Git); 2. Chamberlain (de heer Jb. Mulder Jr.); 3. invalide (de heer G. Datema); 3. ge laarsde kat (de heer P. Vlugt); 4. St. Nico- laas (de heer J. Hakhof). Een eereprijs viel te beurt aan de dames Jonker-Koelemey en Verdwaald, die als baanvegers verkleed op een schitterende manier reclame maakten voor de Ursem sche IJsclub, door met een busje rond te gaan om een offertje voor de kas, terwijl ze daadwerkelijk de baan veegden. Na afloop van den wedstrijd vond de prijsuitreiking plaats in het café van den heer Oudejans, door den burgemeester, die daarbij vooral dank bracht aan den heer O. Commandeur, die belangeloos de banen heeft verzorgd. Ringrijderij te Koedijk. Zondagmiddag hield de afd. Koedijk van den IJ.H.N. op de banen op het N.H. kanaal, die de geheele week door particu lieren in orde waren gehouden, omdat de afd. daartoe de middelen ontbraken, een ringrijderij voor paren. Er waren 16 deelne mende paren. De uitslag was: 1. mej. A. v. Twuiver en G. Tikse; 2. de heer en mevr. Korver uit Schoorl; 3. mevr. Korver en A. Sloof; 4. mej. G. Hartland en M. Barsinger- horn. Er was goede belangstelling voor het ijs- festijn. De afgeloopen week was 's avonds de baan verlicht en werd er vooral dan tame lijk gebruik gemaakt van deze gelegenheid om schaatsen te rijden. Gecostumeerd ijsfeest te Oterleek. Donderdagavond werd alhier een ge costumeerd ijsfeest gehouden, waarvoor groote belangstelling bestond, zoowel deel nemers als bezoekers. Tal van personen en kinderen hadder. zich op velerlei wijze verkleed en vermaakten zich buitengewoon. Wij merkten o.a. een oude man en vrouw, pindamannetje, kaasdragertjes, Lambert Meliszoons met hun moeders, baanvegers, roodkapje en de wolf, schoorsteenveger, sneeuwpopje ehz. Allen afzonderlijk ver melden zou ons te ver voeren en we willen thans dan nog alleen de prijswinnaars noe men: f Enkelingen: 1. Volkenbond, de heer J. Moeijes; 2. Finsche soldaat, mej. K. Wage naar; 3. type uit de 18e eeuw; 4. Boerenkool met worst, mej. H. Zwankhuizen. Paren: Beer met leider, D. Kaij en P. Ott; 2. Snip en Snap, de heer Peper en mej. Jb. Zwaan; 3. Achterwaarts, mej. Harskamp en mej. Ooms; 4. Lambert Meliszoon en zijn moeder, W. Gardenbroek en B. Garden broek. Doordat 2, 3 en 4 allen hetzelfde aantal punten hadden verworven, werden drie tweede prijzen toegekend. Groepen: Finsche soldaten, de heeren Jb. Leegwater, J. Slinger, D. de Vries, Jb. Ak kerman, D. Zijp en Jb. Schuurman. JUouinciaal llleums Feestavond van Doves. De uitvoeringen van Doves zijn altijd avonden van groot bezoek en alle gymnasten van klein tot groot zetten him beste beentje voor om ouders, vrienden en donateurs het resultaat van een jaar oefenen te laten zien. En dat is als regel niet weinig. Zaterdag avond heeft de nieuwe voorzitter, de heer N. Akkerman, het welkom toegeroepen aan den eere-voorzitter, den heer J. L. Groot, de afgevaardigden van zusterverenigingen en de donateurs. Dank heeft hij gebracht aan de pers en aan 't gemeentebestuur voor den steun dien men had ondervonden. Meer in het bijzon der heeft hij de werkers bedankt, n.l. den leider, den heer Jb. Heinis, en enkele dames en heeren die avond aan avond zich hebben gegeven. Over de behaalde resultaten was spr. tevreden. De behaalde prijzen in de Korenbeurs en op het Sportpark te Alkmaar zijn een bewijs, dat we er mogen zijn. Het aantal werkende damesleden was toegeno men. Minder goed was de voorzitter te spre ken over de heeren, die wel versterking kon den hebben. Dat er was gewérkt, bewees niet alleen het turnen, maar ook het mooie tooneel, de keurige opstelling, de vaandelgroet en de massazang van alle gymnasten. Het non stop program werd goed uitgevoerd en het was voor den leider een avond, die zeer ge slaagd mag worden genoemd. De belichting van het tooneel en de be lichting van vele groepen, uitgevoerd door onzen plaatsgenoot, den heer P. Zwaag, was te roemen. Jan Smit zorgde met zijn band voor passende muziek. Proces-verbaal. Vrijdag is de rijkspolitie regelend op getreden tegen fietsers, die nu de fiets paden slecht te berijden zijn van den rijksweg gebruik maakten. Dat dit gevaar lijk is, werd Vrijdag bewezen door eenige gelukkig onbeduidende aanrijdingen. Dit ondervond ook een slagersknecht, die behalve een aanrijding, ook een proces-ver baal kreeg. Geslaagd. De heer H. Lohman alhier is de vorige week te Amsterdam geslaagd voor het tweede gedeelte van het candidaats examen voor arts. Portefeuille met bankpapier verloren. Bakker H. Putter alhier deed Zater dagmorgen ten gemeentehuize aangifte van het vinden van een portefeuille die voor een zeer belangrijk bedrag aan bank papier inhield. Spoedig heeft hierop de eigenaar, de heer J. B. alhier, zich reeds aangemeld, die duidelijk merkbaar ver heugd z'n bezit weer in ontvangst nam. Schaakmat De schaakvereeniging „Schaakmat" hield Vrijdagavond haar algemeene jaarvergade ring in het clublokaal, onder leiding van den heer K. de Vries. In zijn openigswoord heeft de voorzitter zijn teleurstelling er over uitgedrukt, dat de belangstelling niet grooter was, terwijl hij tevens aandrong op trouw bezoek der club avonden. De heer G. Moraal heeft in zijn jaarver slag de in het afgeloopen jaar voorgevallen gebeurtenissen vermeld, meestal met een humoristisch tintje. De heer D. Koorn legde rekening en verantwoording af van zijn gehouden be heer. Er was 130.55 in kas. De spelleider bracht verslag uit. Hieruit bleek, dat naar de eerste klasse promovee- ren de heeren Keppel en Witsmeer. Promo tie- en degradatie-wedstrijden zullen niet meer worden gehouden. Bij de gehouden bestuursverkiezing wer den de aftredende heeren K. de Vries, D. Koorn en G. Moraal herkozen. Men besloot geen insignes aan te schaf fen, aangezien de kosten hiervan te hoog zijn. Wel zal aan de eerste-bordspelers van elke klasse een medaille worden uitgereikt De kampioen van den Langendijk zal een verguld zilveren medaille krijgen, welke hij, na driemaal het kampioenschap te heb ben verworven, in eigendom zal krijgen. Op voorstel van den heer J. Ootjers be sloot men, den secretaris en den penning meester vrijstelling van contributie te ver- leenen. De voorzitter stelde voor, Keres uit te noodigen, tot verwondering van eenige be stuursleden, aangezien in de bestuursverga dering een dergelijk voorstel, ook met de stem van den voorzitter, was verworpen. Met 12 tegen 8 stemmen werd besloten, het bestuur op te dragen, een simultaan- speler uit te noodigen, Ten raadhuize te Heemskerk be stond ingevolge de bepalingen van de Hinderwet gelegenheid tot het indie nen van bezwaren tegen de aanvrage van het Provinciaal Bestuur van Noordholland tot het oprichten van twee pompstations in het provinciaal duinterrein ten behoeve van het Pro vinciaal Waterleidingnet. De belangstelling, welke van de zijde der tuinders voor deze zitting aan den dag werd gelegd was buitengewoon groot. Het verzet, dat uit den tuinbouw tegen de immer voortschrijdende ontwatering van het duingebied wordt gevoerd, draagt een georganiseerd karakter, belichaamd in de reeds eenige jaren geleden opgerichte Commissie voor een goede waterregeling in Kennemeriand. Ook nu trad dit georga niseerde karakter op den voorgrond. Vrij wel alle belanghebbende tuinders en bloembollenkweekers hadden de beharti ging van hun belangen toevertrouwd aan gemachtigden. Als zoodanig traden o. m. op de heeren dr. A. J. Verhagen, voorzit ter van de Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur, W. de Groot, direc teur van de Vereenigde Veilingen te Be verwijk, R. Beentjes, J. Tromp, secre taris van de commissie voor een goede waterregeling. Van de landeigenaren wa ren o. m. aanwezig de heeren jhr. H. Bo- reel uit Santpoort en P. Liefting uit Castricum. Het gemeentebestuur was in deze zit ting voltallig. Nadat burgemeester W. Vreugde voorlezing van de aanvrage had gedaan, kreeg als eerste de heer J. Tromp gelegenheid namens een 20-tal grond eigenaren bezwaren tegen deze aanvrage in te dienen en mondeling toe te lichten. Hij herinnerde allereerst aan den vroege- ren waterrijkdom van het duingebied, een waterovervloed zoo groot, dat verordenin gen in het leven moesten worden geroe pen om het overtollige water naar de lager gelegen polderlanden te laten af vloeien. Toen in 1919 het Prov. Waterlei dingbedrijf de taak van de Zaanlandsche Waterleiding overnam, nam de waterwin ning steeds grooteren omvang aan en het terrein van de waterdistributie breidde zich gaandeweg uit. In 1922 werd te Cas tricum een tweede pompstation opge richt. Meer en meer deden de gevolgen zich gelden aan de cultuurgronden. „Tus- schenwijk" werd verlaten door groote kweekers, die hier altijd hun bedrijven hadden uitgeoefend. Van 19241929 was een groote verbetering in den stand van het grondwater te bespeuren. Duizenden kubieke meters water werden uit de groote sluisput te IJmuiden opgepompt en in het Russenvlak uitgestort. In 1930 deed de verdroging zich weer gelden en vooral 1 in de droge jaren 1933, 1934 en 1935 za gen de tuinders zich met den ondergang bedreigd. Aardbeien en bloembollen wil den op de eertijds zoo vruchtbare gronden niet meer groeien. De tuinders gingen er ten einde raad toe over hun gronden af te zanden, hoewel dit werd ontraden. De be zwaren tegen de nieuwe aanvrage gron den zich dan ook op de vrees voor groote schade aan de gewassen. Gevraagd werd het instellen van een onderzoek naar de schade, die eventueele nieuwe waterbo ringen zullen aanrichten en in ieder ge val, alvorens aanvragen in te willigen, te hooren de waterregelingscommissie. Ook dr. A. J. Verhage vreesde op grond van de reeds opgedane ervaringen, dat ernstig schade zal worden toegebracht. Andere factoren dan deze wateronttrek king spelen bij de uitdroging der gronden geen rol, aldus spr., want juist de gron den, die in de omgeving van de water winning liggen worden het zwaarst ge troffen. Dat klimatologische invloeden hier debet aan zijn, achtte spr. uitgesloten. In een sterk agrarisch bedrijf als de bloembol lencultuur doen zich de gevolgen zeer ernstig gelden. De tuindersbevolking ver armt en zij ziet een bron van welvaart in letterlijken zin opdrogen. Dr. Verhagen achtte het een rechtmatige eisch, dat de drinkwatervoorziening niet gaat ten koste van de welvaart van een eertijds welva rende streek. Met de hulp van de regee ring wordt gepoogd het monopolistische karakter van onze bloembollencultuur te behouden, maar herstel van export in de toekomst is ten eenenmale onmogelijk, wanneer de gronden ongeschikt worden. Vooral in de omgeving van Heemskerk moet de schade wel zeer groot zijn, omdat hier geen boezemwater aanwezig is, maar de bevloeiïng moet geschieden door den drang van het duinwater naar de geest gronden. De heer W. de Groot onderschreef de aangevoerde bezwaren en voegde daaraan nog toe, dat vele tuinders uit deze streken, die vroeger de beste en grootste aanvoer ders waren, de laatste jaren vrijwel niets meer ter veiling aanvoeren. Voor Heems kerk zijn de belangen nog veel grooter dan elders. Men voelt aankomen, aldus spr., dat op de geestgronden tusschen duin en polder land in de toekomst geen teelt meer mo gelijk zal zijn. De heer R. Beentjes diende bezwaren in namens 70 landeigenaren. Jhr. H. Boreel wees erop, dat de Kaag, vroeger gevormd door de beste cultuur gronden, thans door de uitdroging volko men waardeloos is. Ten slotte voerden de heeren G. de Ruy- ter en P. Liefting bezwaren aan. „Onderlinge Hulp". Vrijdag werd de jaarvergadering ge houden van de ziekenfondsvereeniging „Onderlinge Hulp", onder leiding van den heer A. Schuur. In zijn openingsrede me moreerde deze het verscheiden van het steeds actieve bestuurslid J. van der Ham. Het jaarverslag van den secretaris gaf aan, dat door de activiteit van den bode de vereeniging steeds in ledental vooruit gaande is, vooral jonge leden worden ge worven. Echter laat de secretaris ook een minder mooi geluid hooren. Door den voorzitter en den penningmeester zijn n.l. uitgaven gedaan voor een cursus voor huishoudelijke voorlichting, zonder hem en de andere bestuursleden daarin te kennen. De secretaris zag daarin aanlei ding om voor zijn functie te bedanken. De heer Jb. de Vries betreurde het, dat dit incident heeft plaats gevonden en be greep het standpunt van den heer Bruin. De heer Huibers zei, dat de gelden die zoo moeilijk bij elkaar kunnen worden gebracht, niet voor zooiets uitgegeven die nen te worden. Het niet daarin kennen van de andere bestuursleden is geheel misplaatst. De voorzitter antwoordde dat verzuimd is den secretaris dit besluit mede te dee- len, doch was bereid de kosten voor eigen rekening te nemen. Door verschillende sprekers werd nog het woord over deze kwestie gevoerd en allen spraken hun verontwaardiging er over uit. Ten slotte zei de heer Jb. Kloosterboer: Ik voel volkomen de handelwijze van den secretaris, doch het zou de heele ver eeniging leed doen als hij door dit geval als bestuurslid bedankte. De secretaris verklaarde hierop onder in stemming van de geheele vergadering, dat hij zijn verzoek om ontslag introk. Het financieele verslag gaf als ontvang sten 1404,84, uitgaven 1501,79, bezit der vereeniging 1560,94, vooruitgang 214,61. De bestuursverkiezing gaf tot uitslag, dat de aftredende heeren A. Schuur en P. Ko ning werden herkozen, in de vacature J. van der Ham werd gekozen diens zoon C. van der Ham. In de rondvraag werd gesproken over de n.et zakenverlof zijnde militairen. Indien deze zakenverlof hebben, kunnen zij in die dagen op de gewone wijze lid zijn, echter moet dit steeds worden opgegeven. In de vaargeul geraakt. Vrijdagmiddag geraakte een dochtertje van den heer Bode in de opengehakte vaar geul achter de woning. Gelukkig waren in dé nabijheid eenige tuinders aan het kool- laden en konden zoodoende de kleine spoe dig op het droge brengen. Hulp voor Finland. Alhier heeft zich een comité gevormd om het leed in Finland eenigszins te helpen verzachten. Eenige jongedames hebben zich bereid verklaard met inteekenlijsten bij de ingezetenen rond te gaan ten behoeve van het Finsche Roode Kruis. BERGEN (Jan.) Geboren: Petrus Anthonius, z. v. Si mon Abbo en Catharina Maria Liefting. Getrouwd: Cornelis Jan Koster en Maria Ruis te Heiloo, JCeck Schoei De heer C. H. Swen, hulpprediker bij de geref. kerk te Egmond aan Zee, is beroepen naar de geref. kerk te Linschoten en zal eerstgenoemde gemeente op 1 Febr. a.s. ver laten. Of aldaar een opvolger zal worden beroepen, staat nog niet vast. De hee* D. Kansen is als kerkvoogd bij de herv. gem. te Noordscharwoude herko zen. In de vacature-J. Ootjers werd geko zen de heer P. Swager Kz. £ucfitoaact ONZE POSTVLUCHTEN. De stand der postvliegtuigen was gisteren: Uitreis: Buizerd te Singapore (heden te Bandoeng verwacht); Oehoe te Basra (Woensdag te Bandoeng verwacht). Thuisreis: Pelikaan te Basra (morgen te Napels verwacht. (Niet officieel) 5de klasse, 9de lijst Trekking van Maandag 29 Januari 1940 Hooge Prfjzen 1000: 8516 9347 16248 16258 17739 400: 1046 4588 9025 13477 17571 17604 19SM 200: 9247 17054 20472 21540 f 100 6209 8426 8895 10811 11224 11345 11034 12808 14170 14405 15925 18756 20083 1645 2148 2853 3736 4591 5112 5989 6707 7116 7803 8315 9232 10062 10117 10820 11306 11921 12952 13389 13781 14470 15431 16295 16884 17481 17936 18768 19456 20766 21257 21614 1005 1185 1418 1819 2065 2330 2527 2817 2927 3249 3491 3657 3832 4070 4213 4516 4830 5222 5565 5879 6076 6194 6469 6670 6858 6986 7242 7535 7717 7888 8098 8292 8583 8774 9066 9209 9436 9679 9872 10301 10503 10681 10884 11171 11265 11549 11722 11960 12218 12253 12595 12732 13167 13480 13740 13978 14164 14434 14735 15015 15274 15475 15721 18180 16579 16833 16987 17225 17489 17608 17816 17960 18107 18272 18479 18873 19130 19428 19852 20183 20252 20740 20831 20895 21042 21176 21401 21624 21831 21894 1174 1722 2445 2934 3957 4624 5194 6065 6711 7220 7911 8451 9257 10218 10879 11353 12041 13184 13390 13823 14486 15465 16347 16894 17566 18036 18863 19698 20814 21280 21851 1042 1229 1424 1887 2084 2353 25S9 2824 2959 3342 3493 3664 3951 4071 4234 4517 5003 5270 5574 5926 6106 6242 6499 6672 Prijzen van f 70. 1209 1296 1375 1392 1835 1881 2104 2113 2464 2469 2474 271? 3078 3256 3269 3364 4076 4265 4305 4321 4687 4749 4820 4969 5276 5468 5616 5799 6132 6163 6411 6627 6774 6820 6870 6963 7283 7295 7392 7511 8026 8087 8200 8238 8467 8740 8866 8957 9453 9497 9522 9531 1434 1S62 2127 314S 2728 2808 3382 3625 4342 4479 4975 4978 5816 5929 6641 0670 6972 7060 7574 7673 8252 8260 9081 9110 9876 10033 7393 7546 7726 7922 8121 8351 8602 8790 9076 9265 9523 9697 9874 10314 10536 10737 10885 11173 11284 11554 11772 11985 12307 12596 12798 13182 13510 13811 13979 14192 14459 14782 15059 15279 15492 15764 16221 16584 16858 17064 17244 17490 17616 17823 17965 18143 18278 18514 18892 19154 19452 19966 20199 20254 20747 10031 11400 12115 13193 13399 13904 14737 15491 16355 16994 17719 18061 18871 20214 20870 21329 21975 1057 1236 1440 1891 2124 2356 2612 2842 3006 3390 3505 3694 3959 4087 4238 4519 5021 5272 5623 5928 6110 6247 6500 6695 6884 7025 7435 7559 7790 7933 8177 8377 8603 8813 9078 9299 9532 9705 9892 10318 10546 10738 10899 11203 11346 11564 11778 12037 12356 12605 12800 13230 13530 13829 14008 14207 14521 14830 15062 15306 15527 15799 16296 16616 16871 17112 17245 17508 17632 17833 18009 18155 18316 18592 18968 19202 19488 19975 20200 20314 20772 10601 10946 11502 12264 13223 13522 14014 14740 15911 16367 17015 17754 18076 19091 20276 21164 21343 10648 11049 11590 12267 13245 13563 14163 14981 15937 16702 17040 17768 18140 19229 20374 21178 10663 11077 11644 12329 13249 13574 14314 14990 16059 16715 17158 17778 18270 19316 20539 21179 21443 10801 11268 11666 12398 13337 13680 14358 15355 16092 16743 17395 17851 18379 19319 20559 21210 21525 10811 11297 11873 13338 13743 14447 15369 16170 16796 17404 17900 18693 19427 20615 21249 21581 Nieten 20925 20940 21071 21089 21226 21266 21464 21473 21667 21681 21846 21862 21995 1094 1268 1508 1892 2145 2384 2716 2844 3055 3392 3523 3752 4007 4095 4246 4554 5049 5330 5659 5939 6118 "6251 6535 6696 6895 7070 7438 7598 7795 7942 8178 8397 8634 8837 9148 9305 9561 9715 9922 10323 10550 10746 10911 11212 11364 11605 11877 12039 12362 12665 12937 13253 13539 13856 14009 14246 14591 14851 15073 15327 15538 15813 16346 16661 16885 17119 17359 17538 17633 17860 18034 18168 18355 18602 18983 19247 19496 20012 20202 20356 20786 20947 21110 21275 21502 21687 21896 •pli. 1121 1268 1538 1919 2214 2402 2721 2851 3109 3393 3530 3773 4011 4104 4253 4636 5082 5349 5755 5982 6155 6310 6548 6702 6902 7088 7476 7641 7816 7946 8183 8407 8642 8858 9162 9350 9oi0 9776 9990 10342 10595 10757 10960 11218 11470 11628 11895 12051 12404 12997 13263 13548 13864 14013 14266 14600 14877 15122 15366 15548 15993 16459 16724 16926 17144 17382 17558 17661 17870 18035 18169 18390 18661 18988 19268 19605 20036 20213 20364 20795 20948 21123 21312 21509 21710 31919 jsfik 1147 1357 1711 1959 2231 2414 2766 2862 3135 3400 3577 3794 4054 4172 4336 4787 5086 5374 5790 5986 6159 6325 6588 6767 69X2 7132 7477 7670 7817 7973 8191 8526 8645 8884 9172 9360 9607 9778 10160 10412 10627 10804 10966 11230 11474 11629 11900 12102 12507 12698 13031 13303 13569 13909 14019 14369 14644 14985 15138 15388 15568 16102 16534 16731 16933 17153 17431 17579 17668 17871 18039 18194 18413 18788 19080 19289 19630 20058 20223 20491 20812 20973 21141 21358 21523 21712 21943 1163 1403 1716 1972 2321 2450 2767 2897 3170 3412 3596 3799 4065 4181 4399 4792 5104 5416 5862 6035 6175 6355 6592 6790 6921 7196 7621 7686 7845 7983 8214 8529 8655 8930 9190 9368 9620 0807 10169 10426 10641 10821 10988 11237 11488 11661 11918 12106 12506 12711 13093 13344 13634 13936 14102 14392 14672 15004 15167 15407 15562 16139 16553 16804 16951 17201 17474 17585 17748 17904 18073 1B232 18430 18860 19090 19341 19740 20070 20231 20573 20827 1183 1405 1756 2017 2324 2461 2800 2920 3192 3486 3621 3826 4066 4203 4422 4800 5187 5499 5878 6036 6192 6424 6594 6844 6955 7232 7628 7715 7868 8048 8275 8550 8722 9195 9406 9670 9851 10234 10499 10655 10871 11000 11246 11537 11673 11955 12147 12562 12729 13137 13388 13710 13974 14106 14424 14693 15013 15179 15450 15575 16161 16570 16817 16982 17206 17482 17587 17772 1790? 18080 18264 18436 18862 19101 19418 19844 20118 20250 20721 20828 20984 20996 21162 21169 21376 21383 31547 21564 21813 21830 21954 31986

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 9