Myra, Het elfje en de booze kabouter Zwartvoet. Rechtszaken Radiapccqtamma- Indies positie bij uitbreiding van het Europeesche conflict. Japan heeft uitsluitend economische interesse voor Indië. Het onderhoud tusschen Toni en Pabst. Een verklaring van Cordell Huil. Antwoord aan minister Arita. Arrondissement^ Rechtbank te Alkmaar. TWEEDE BLAU. Inzake het onderhoud van Dinsdagmid dag tusschen den Japanschen vice-minister van buitenl zaken, Masayoeki Tani en den Nederlandschen gezant in Tokio, generaal J. C. Pabst, deelde de woordvoerder van het Japansche departe ment van buitenlandsche zaken gisteren in de gebruikelijke persconferentie mede, dat 't onderhoud niet direct in verband stond met de verklaring, welke de Japansche minister van buitenlandsche zaken, Arita, Maandag had afgelegd betreffende de Japansche houding tegnover de mogelijkheid, dat Ne derland betrokken zou worden bij den Europeeschen oorlog en den weerslag welke dit zou hebben in Nederlandsch Oost-Indië, doch dat Arita en Pabst integendeel over dagelijksche aangelegenheden gesproken hadden. De woordvoerder gaf toe, dat minister Arita den Nederlandschen gezant Maandag middag naar het departement van buiten landsche zaken had genoodigd en hem for meel den inhoud had uitgelegd van de te voren door hem afgelegde verklaring. Ge neraal Pabst had toegezegd den inhoud van Arita's verklaring naar zijn regeering 'over te brengen. De Japansche regeering. aldus vervolgde de woordvoerder, verwacht ech ter hierop geen antwoord van de Neder - landsche regeering, en de inhoud der ver klaring van Arita is niet naar eenige an dere buitenlandsche regeering overgebracht. De Nederlandsche gezant heeft geen com mentaar op de verklaring van Arita gege ven. Gevraagd naar de buitenlandsche reactie op de verklaring van Arita, zeide de woord voerder, dat krachtens inlichtingen uit 's-Gravenhage, de verklaring klaarblijkeliik 'n gunstige ontvangst in de Nederlandsche pers heeft gehad, te oordeelen althans naar de door de Nederlandsche bladen weerge geven indrukken. Op de vraag of hij een invasie in Ne derland door de Europeesche oorlogvoeren den waarschijnlijk achtte, wees de woord voerder op de verschillende geruchten en waarnemingen, volgens welke het Europee sche conflict zou overslaan naar het Verre Oosten. Daarom heeft minister Arita zijn -verklaring afgelegd, hiermede weergevende het Japansche voor nemen tot stabiliteit en vrede in het gebied van den Stillen Oceaan. Op de vraag of de verklaring van Arita een nieuwe bevestiging beteekent van het viermogendhe'denverdrag van 1922, erken de de woordvoerder, dat 't pact van kracht blijft, doch hij voegde eraan toe, dat de verklaring van Arita ten doel had te ver hinderen, dat de vijandelijkheden in Euro pa naar het gebied van den Stillen Oceaan overslaan. Arita's verklaring is van de grootste be- teekenis voor de economische betrekkingen De Vereenigde Staten hebban een beroep gedaan op andere landen, in het bijzonder op Japan, den status quo van Neder- landsch -Indië te eerbie digen, ongeacht wat er gebeurt ten aanzien van Nederland. Dit is gebleken uit een officieele verklaring, welke Cordell Huil, de Amerikaansche minister van bui- tenlandsché zaken, gisteren heeft afgelegd. „Een inmenging in de binnenland- sche aangelegenheden van Neder- landsch-Indië of eenige wijziging in den status quo van deze archipel op een andere wijze dan langs vreedzamen weg, aldus verklaarde minister Huil, zou schadelijk zijn voor de stabiliteit, den vrede en de veiligheid, niet slechts in de zone van Nederlandsch-Indië, maar in het geheele gebied van den stillen Oceaan. Het betoog van Hull was een antwoord op de j.l. Maandag afgelegde verklaring van den Japanschen minister van buitenland sche zaken, Arita, die uitdrukking gaf aan de bezorgdheid van de Japansche regee ring over het behoud van den status quo in Nederlandsch-Indië. De verklaring van Cordell Huil luidt verder als volgt: „Elke wijziging in den status quo van Ne derlandsch-Indië zou rechtstreeks de be langen van vele landen raken. Neder landsch-Indië is van zeer groote beteeke- nis voor de internationale verhoudingen in den geheelen Stillen Oceaan en vormt, te vens een belangrijke factor in den handel van- de geheele wereld. Ik baseer mijn ver klaring op twee belangrijke overeenkom sten, waarvan de eene vervat was in de no ta's welke in November 1908 zijn uigewis- seld tusschen de Vereenigde Staten en Ja pan, waarin elk der beide regeeringen ver klaarde, dat haar politiek erop gericht was den bestaanden status quo in het gebied van den Stillen Oceaan te handhaven. De ande re overeenkomst was vervat in de nota's, welke de Vereenigde Staten, Frankrijk, het Britsche rijk en Japan in Februari 1922 gezonden hebben aan de Nederland sche regeering, en waarin elk dezer vier regeeringen verklaarde vast besloten te zijn de rechten van Nederland met betrek king tot diens eilandbezittingen in het ge bied van den Stillen Oceaan te eerbiedigen". Een afschrift van de verklaring van Cor dell Huil zal aan het Japansche ministerie van buitenlandsche zaken worden overhan digd bij wijze van hoffelijkheid en ter in formatie. tusschen Japan en Nederlandsch O.-Indië, zooals gezegd in het antwoord van den mi nister op interpellaties in den landdag, waarin Arita op ondubbelzinnige wijze ver klaarde, dat de Japansche regeering alleen een economische belangstelling heeft voor de gebieden in de Zuidzee, inclusief voor Nederlandsch Oost-Indië. JONGENS VIELEN LANDBOUWER LASTIG. Deze verweerde zich met een revolver. Toen de landbouwer H. Dunnek Dinsdag van de markt te Staphorst terugkeerde, werd hij door een drietal opgeSchoten jongens lastig gevallen en jouwend achter volgd. De man ontstak daarover zoo zeer in woede, dat hij thuis gekomen zijn re volver greep en op het drietal schoot. De drie jongens werden gewond en moesten naar een ziekenhuis worden overgebracht. Twee van hen konden na verbonden te zijn, naar huis terugkeeren. De derde moest evenwel in het ziekenhuis worden opgenomen. D. is door de politie aangehouden en in verzekerde bewaring gesteld. AUTO TE AMMERSTOL IN DE LEK GEREDEN. Kaashandelaar verdronken. Gistermiddag is een auto, bestuurd door den kaashandelaar A. de Jong uit Rotter dam, te Ammerstol in de Lek gereden, Hoe het ongeluk is gebeurd, is niet precies be kend. Vermoedelijk is de auto defect ge raakt, waardoor de bestuurder de macht over het stuur kwijtraakte. Hij kwam eerst nog in botsing met een andere auto en reed daarna van den dijk de Lek in. Omstan ders schoten onmiddellijk toe en slaagden er na eenigen tijd in den inzittende op het droge te brengen. Het was toen echter te laat, want de levensgeesten bleken gewe ken te zijn. VLIEGTUIGEN CIRKELDEN ROND DE TREILER „PRINSES BEATRIX". Gistermiddag is de treiler „Prinses Bea trix" in IJmuiden aangekomen. Er gingen geruchen, dat het schip met bommen en machinegeweervuur was bestookt. Dit bleek echter onjuist, wel hebben Engelsche vliegtuigen op 100 tot 200 meter afstand van het schip enkele bommen geworpen. Deze waren echter kennelijk niet op het schip gemunt, evenmin als éen salvo mi trailleurkogels, dat het vliegtuig afschoot. Aan boord van het schip kreeg men den in druk, dat de vliegtuigen jacht maakten op een Duitschen onderzeeboot. Men heeft evenwel niet gezien, dat de Engelsche toe stellen succes hadden. SOCIALE VERZEKERING KLEINE ZELFSTANDIGEN. Staatscommissie geïnstalleerd. De minister van sociale zaken heeft op zijn departement de onlangs ingestelde staats commissie tot uitbreiding van de verplichte sociale verzekering tot kleine zelfstandigen geïnstalleerd. De minister heeft daarbij een rede gehouden, waarin hij allereerst de be weegredenen uiteenzette, welke de regee ring tot instelling der commissie hebben ge leid en vervolgens herinnerde aan de taak welke de regeering haar heeft toegedacht. Spr. noemde het niet verwonderlijk, dat uit de kringen der kleine zelfstandigen de aan drang naar voren komt naar voorzieningen van overeenkomstigen aard, als thans gelden voor de loonarbeiders. De tegenstelling loon arbeider en zelfstandige wordt door velen niet langer gezien als beslissend voor de vraag omtrent het opleggen der verplichte verzekering. Het zwaartepunt wordt ver schoven naar de maatschappelijke verhou dingen, zoodat bij overeenkomst in die ver houdingen verzekeringsplicht gerechtvaar digd is, ongeacht de vraag of aan 't bedrijfs leven wordt deelgenomen als loonarbeider dan wel als zelfstandige. De regeering, aan welke de belangen der kleine zelfstandigen niet minder ter harte gaan dan die der loonarbeiders, heeft met belangstelling deze ontwikkeling der denk beelden gevolgd en zij heeft gemeend het belang van deze aangelegenheid het beste te kunnen dienen door een daartoe in te stel len staatscommissie op te dragen het vraag stuk van de uitbreiding der verplichte ver zekering tot kleine zelfstandigen van alle zijden te bezien en de resultaten van dien arbeid in een rapport en eventueel in ont werpen van wet aan de regeering, neder te leggen. Nadat de minister nog gewezen had op verschillende principieele en practische kwesties, die de commissie heeft op te lossen, heeft de voorzitter der commissie, mr. dr. J. van Bruggen, de ministeriëele rede be antwoord. Wielrijder verongelukt. - Dinsdag nacht is de 24-jarige G. Brand, reiziger te Nijmegen, op den Groesbeekschenweg on der de gemeente Groesbeek bij Nijmegen, met zijn rijwiel in het duister van den weg gereden en doodelijk verongelukt. De man heeft vermoedelijk zijn nek gebroken, toen hij In de greppel naast den weg terecht kwam. Sk. Tj*. 'j*. T*. frc. 231. De badzuster geeft hem kleren van het huis aan en nu ziet Peter er net zoo uit, als de andere kindertjes, die hier wonen. Als hij uit de badkamer komt, staat Myra te dansen van plezier, omdat hij er nu zo keurig uitziet. 232. 't Duurt niet lang, of Peter en Myra zijn goede maatjes geworden met de andere kinderen. Ze willen allen even graag naast haar zitten aan tafel en geven haar de lekkerste hapjes. Maar Myra houdt niet van het eten der mensen. Bedrieger en leugenaar kreeg spoedig een goed baantje. Een handelsreiziger in olie, H. P. uit Cas- tricum, werkte voor een Haagsche firma. Eind September van 1939 kreeg hij bericht van zijn patroon, dat de leveranties tijdelijk belangrijk zouden worden beperkt vanwege de tijdsomstandigheden. Hij ging toen den boer op, stelde zich voor als ambtenaar van het oliebureau te Den Haag en maakte den menschen wijs, dat hij er wel voor zou zorgen, dat ze het oude kwantum kregen, hij knoeide met or derbriefjes en verzon zelfs een bestelling van behoorlijke beteekenis, welke bestel ling hij valschelijk onderteekende met den naam van iemand, die nog nooit van hem had gekocht. In dezelfde periode ging hij naar het Maatschappelijk Hulpbetoon te Castricum en vroeg daar om steun, zeggende, dat hij door de beperking van den oliehandel hij liet het bericht van zijn baas lezen zon der inkomsten was geraakt. Zonder verder onderzoek werd hem steun verleend en dat, terwijl hij in werkelijkheid in dien tijd van zijn baas gemiddeld 25 per week salaris en provisie ontving. De man liep natuurlijk heel gauw tegen de lamp. Hij stond Dinsdag terecht voor de Alk- maarsche rechtbank. Het bleek, dat zijn fa milie de schade aan de gemeente had ver goed. P. had al weer een andere betrek king, waarin hij 35 per week verdiende. Er was een rapport van het Leger des Heils dat niet bepaald gunstig luidde. De officier, mr. G. v. d. Feen de Lille, noemde verdachte een bedrieger en een ge- raffineerden leugenaar en hij verwonderde zich er over, dat zoo iemand zoo gemakke lijk een behoorlijk baantje kon krijgen. De officier vorderde tegen P. tien maanden gevangenisstraf. Een in bewaring genomen fiets verkocht. De grondwerker D. uit Hoorn moest te recht staan, omdat hij een fiets, die bij hem door mej. C. N. in bewaring was gegeven, voor 3.50 aan een ander had verkocht. De juffrouw had de fiets op een avond in de stalling van D. neergezet, omdat ze met de bus mee moest. Toen ze later op den avond terug kwam, was de stalling gesloten, het geen een paar dagen later weer het geval was. Inmiddels was het barre winter ge worden, waardoor de wegen onbegaanbaar waren. De juffrouw had toen, de fiets veilig wanend, haar voertuig maar niet opgehaald. Toen ze na vijf weken er om kwam, wist D. van niets. D. bekende, maar niet bepaald royaal. De officier vorderde zes maanden gevan genisstraf tegen hem. DE UITVOER VAN EIEREN NAAR DUITSCHLAND EN ENGELAND. Naar aanleiding van de berichten welke over den uitvoer van eieren dezer dagen zijn gepubliceerd wordt van officieele zijde het volgende bekend gemaakt. De uitvoer van eieren naar Duitschland is reeds sedert jaren gebonden aan de voor dezen uitvoer beschikbare betalings contingenten. De op dezen grondslag te leveren hoeveelheden werden steeds re gelmatig in tienidaagsche of wekelij'ksche perioden ingedeeld. Deze laatste regeling is sedert eenige weken achterwege gelaten. Waar inmiddels bleek, dat hierdoor moeilijkheden ontstonden zijn met het oog op een regelmatige verdeeling van de be staande exportmogelijkheden thans we derom wekelij'ksche contingenten bepaald. Van maatregelen van Duitsche zijde met het doel den invoer van eieren uit Neder land tegen te gaan is niets gebleken. Voortaan zijn met het oog op een zoo re gelmatig mogelijken uitvoer ook wekelijk- sche contingenten voor den uitvoer naar Engeland vastgesteld. Buitenlandsche tarwebloem. - De Ne derlandsche bakkersorganisaties hebben zich gewend tot den minister van economische zaken, met het verzoek het bakkersbedrijf te doen vertegenwoordigen in de advies commissie voor aankoop en distributie van buitenlandsche tarwebloem, aangezien de adviezen door deze commissie te geven, van groot belang moeten worden geacht voor het bakkerijbedrijf, Zware straf geëischt wegens diefstal van wilgenkatjes. De aan den Geestersingel welbekende vader en zoon de M. uit Uitgeest hadden zich te verantwoorden wegens diefstal van een groote hoeveelheid wilgenkatjes, een paar maanden geleden gepleegd. De katjes waren van een zeer bijzonder soort en af komstig uit een plantsoen van de provincie, dat gelegen is te Bakkum. Als gewoonlijk ontkenden vader en zoon hetgeen hun ten laste werd gelegd. De getuigende opzichter E. de Vries uit Castricum had op zekeren dag geconsta teerd, dat vele wilgenboomen in het plant soen op deerlijke wijze waren verminkt en geplunderd. Direct had hij een vermoeden tegen de twee verdachten en in gezelschap van eenige rijksveldwachters toog hij naar het huis van de M. te Uitgeest. Men trof daar een geweldigen voorraad katjes aan van dezelfde soort als was vermist. Natuur lijk wilde men dien voorraad in beslag ne men, maar dat ging niet erg gemakkelijk. Vader de M. riep: Nu alles op alles; waar is het broodmes, en de zoon ging vloekend bo ven op den stapel katjes liggen. Tenslotte slaagden de politiemannen er met veel moeite in hun werk te doen. Ter zitting werd een demonstratie gege ven met een stevige twijg, die bij de M. was gevonden en die buitengewoon goed paste op het deel, dat door den opzichter in het plantsoen was gevonden. Vader de M. aan schouwde de demonstratie en zei: Dat past precies, maar zoonlief suggereerde, dat het stuk, dat in het plantsoen was gevonden, in werkelijkheid was gescheurd van de bij hem thuis gevonden twijg. Deze suggestie kwam hem niet ten goede, hetgeen duide lijk te verstaan werd gegeven. De vader probeerde toen nog te doen ge- looven, dat het passen een toevalligheid was, maar toen werd hem getoond, dat er nog vier van die afgescheurde takken wa ren, die pasten op takken, die in het plant soen nog aan de boomen zaten na den dief stal. Medegedeeld werd nog, dat, afgezien van de schade aan het plantsoen, zeker voor 25 aan katjes was gestolen. De verdachten bleven volhouden, dat ze de katjes niet hadden gestolen, maar voor en halven gulden te Heiloo hadden gekocht van een klein mannetje met een baardje. Er was echter nog een getuige, de ter reinwerker S., tevens buitengewoon veld wachter, die vader en zoon de M. een paar dagen vóór den diefstal te Castricum op verboden duingrond had staande gehouden- Vermoedelijk waren ze toen hoewel ze voorgaven werk te zoeken doende, pools hoogte te nemen. De officier legde de ontkentenissen naast zich neer en vorderde tegen den vader vier maanden gevangenisstraf en tegen den zoon twee maanden. (Deze laatste was door den politierechter kort geleden wegens een gepleegd verzet ook al tot gevangenisstraf veroordeeld). Uitspraken volgende week Dinsdag. Glimlachje. Goeie middag, meneer de tandarts. Vrijdag 19 April. HILVERSUM, 301,5 M. (8.13-4.—7.30 en 9.—12.— VARA, de AVRO van 12.— 4.en de VPRO van 7.30—9.—). 8— ANP-ber., gr.pl. 10.VPRO-morgenwij ding. 10.20 Gr.pl. 11.— Deel. 11.20 Orgel spel. 12.De Palladians. 12.45 ANP-ber., dansmuziek (grp.l.) 1.Avro-Amus.- orkest en duo Ja. 2.Voor de huisvrouw. 2.10 Disco-causerie. 3.Voor tuinliefheb- bers. 3.20 Avro-dansorkest. 4.Cr.pl. met toelichting. 4.30 Cello en piano. 5. Voor de kinderen. 5.30—5.55 Orgelspel. 6.De Ramblers. 6.30 Letterkundig overzicht. 6,50 Zang met piano-begelei ding. 7.Cyclus: „Grondslagen van het democratisch socialisme". 7.18 ANP-ber. 7.30 Ber. 7.35 Jeugdhalfuur. 8.Viool, cello en piano. 8.30 Cyclus „God roept den menseh". 9.Radiotooneel. 9.25 Rosian- orkest en solist. 10.Radiotooneel met muziek. (10.40 VPRO-avond wij ding). 11. ANP-ber. 11.10 Jazzmuziek (gr.pl.) 11.30 Esmeralda. 11.5512.Gr.pl. HILVERSUM, 1875 en 414,4 M. (Alg. progr. NCRV). 8.— ANP-ber. 8.05 Schrift lezing en meditatie. 8.20 Gr.pl. (9.309.45 Gelukwenschen). 10.30 Morgendienst. 11.Gr.pl. 11.15 Pianovoordr. en gr.pl. 12.— Ber. 12.15 Gr.pl. (12.30 ANP-ber.) 12.45 Toespraak. 1.Quintolia en gr.pl. 2.30 Christ, lectuur. 3.Orgelspel en gr.pl. 3.45 Haagsch strijktrio en gr.pl. 4.50 Gr.pl. 5.155.55 Zang met pianobegelei ding en gr.pl. 6.Gr.pl. 6.30 Tuinbouw- praatje. 7.Ber. 7.15 Letterkundig half uur. 7.45 Gr.pl. 8.ANP-ber., intern, overzicht en herh. SOS-ber. 8.25 Kon. Christ. Oratorium-ver. „Excelsior", het R'damsch Philh. orkest en solisten. 9.10 Deel. en gr.pl. 9.35 Verv. van 8.25. 10.30 ANP-ber., act. halfuur. 11.Gr.pl. 11.50 12.Gramofoonplaten. ENGELAND, 391 en 449 M. (Na 10.20 n.m. ook 342 M.) 11.Het Tudor-sextet. 11.20 Concert. 11.50 BBC-Harmonie-orkest. 12.20 Ber. 12.35 Don Felipe en de Cuban Cabal- leros. 1.051.20 Causerie. 2.20 BBC- Schotsch orkest. 3.Vesper. 3.20 Variété. 3.50 Het Marie Dare-strijkkwartet. 4.20 Ber. (Wels). 4.40 Kinderuurtje. 5.20 Ber. 5.35 Dialoog over voedselproblemen. 5.40 De Cavendish Three. 5.50 Dansmuziek. 6.20 Mededeelingen. 6.40 Pianovoordracht. 7.Causerie: „A Christian looks at the world". 7.20 Revue-progr. 7.50 BBC- orkest. 8.20 Ber. 8.40 Once a week, cause rie. 8.55 Variété. 9.10 Radiotooneel. 9.50 Het Menges Strijkkwartet. 10.35 Rep. 11.20 Ber. RADIO PARIS, 1648 M. 11.10 Zang. 11.20 Gev. concert. 12.05 Pianovoordr. 12.35 Duetten. 1.05 Vioolvoordr. 1.30 Saxofoon- soli. 2.20 Orgelspel. 3.50 Vioolvoordracht. 4.35 Piano en zang. 5.35 Piano, viool en cello. 6.20 Raymond Legrand en zijn Jazz orkest. 6.50 Radiotooneel. 9.05 Piano, viool en cello. 10.05 en 11.0511.50 Nachtcon- cert. KEULEN, 456 M. 4.50 SA-orkest. 6.40 Gr.pl. 8.308.50 Piano a quatre mains. 9.50 Gr.pl. 10.20 Concert. 11.20 Omroepdans- orkest. 12.15 Muz. tussehenspel. 12.50 Po pulair concert. 1.45 Lit.-muz. progr. 2.20 Omroepkoor en -orkest. 3.50 Folkloristisch programma. 4.20 en 5.50 Gr.pl. 6.35 Om roeporkest. 7.45 Muz. tussehenspel. 8.05 Gr.pl. 8.509.20 Zie Deutschlandsender. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Gr.pl. 11.50 en 12.30 Het Omroeporkest. 12.501.20 Gr.pl. 4.20 Zang en gr.pl. 4.50 Piano-voordr. 5.35 Gr.pl. 7.20 Radiotoo neel met muziek. 9.3010.20 Jazzmuziek gr.pl.) 484 M.: 11.20, 12.30—1.20 en 4.55 Gr.pl. 5.35 Pianovoordracht en gr.pl. 7.20 Voor soldaten 7.50 Stafmuziek van het le Regiment „Guides". 8.35 Les deux billets, opera. 9.3010.20 Het Omroepdansorkest. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 6.35 Folkloristisch progr. 7.20 Omroeporkest. 8.20 Ber. 8.50 S. Muchow's orkest. 9.20 Omroeporkest. 10.20 Ber., hierna tot 11.20 Nachtconcert. 11.5012.15 Militair progr. GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Brussel Fr. 8.8.20, Diversen 8.208.30, Keulen 8.308.50, D.sender 8.50—9.10, Diversen 9.10—10.20, Keulen 10.2010.50, Diversen 10.5011.20, Brus sel VI. 11.20—13.20, D.sender 13.20—13.50, Motala 13.50—14.40, Keulen 14.40—15.20, Diversen 15.2015.30, D.sender 15.30 16.50, Brussel VI. 16.5019.20, Motala 19.20—20.35, Brussel Fr. 20.35—21.20, Be- romünster 21.2021.30, Boedapest 21,30 22.20, Diversen 22.2022.30, D.sender 22.30—24.—. Lijn 4: Brussel VI. 8.—8.20, Engeland 8.20—9.20, Diversen 9.20—9.35, Engeland 9.3510.25, Weermachtsprogr. 10.2511.50, Brussel Fr. 11.5013.20, Weermachtspro gramma 13.20—15.20, Engeland 15.20— 16.20, Weermachtsprogr. 16.2017.20, Danmarks Radio 17.20—17.40, Engeland 17.40—18.20, Parijs Radio 18.20—18.50, Weermachtsprogr. 18.5019.20, Brussel Fr. 19.20—20.20, Diversen 20.20—21.20, Brussel VI. 21.2022.05, Parijs R. 22.05 22.50, Boedapest 22.5023.05, Parijs Radio 23.05—24.—. Lijn 5: Diversen.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 7