DE SPIN. OPA BOL VAN DE IJZEREN KNOL jfmÜleton Rechtszaken Spoct Jngezwden Stukken Belastingverhooging te verwachten. GEMENGD NIEUWS. Alkmaarsche Politierechter TWEEDE BLAD. 2 i Volgens inlichtingen, die de generaal- commissaris van financiën, dr. Hans Fisch- böck, aan de Deutsche Zeitung in den Nie- derlanden heeft verstrekt, bestaat het plan in de toekomst tot belastingverhoo ging over te gaan. Oorzaak hiervan is eenerzijds de teruggeloopen invoerrechten, anderzijds de door den oorlog sterk ver hoogde uitgaven. Bij de verhooging zal, aldus wordt verklaard, de sociale recht vaardigheid worden betracht. Overigens, aldus dr. Fischböck, moet men in Nederland niet vergeten, dat men per hoofd thans slechts half zoo hoog be last is, als in Duitschland. Wellicht zal het tegelijkertijd mogelijk zijn de ingewikkelde financieele verhoudingen tusschen rijk en gemeente te vereenvoudigen. DRONKEN AUTOBESTUURDER MAAKT EEN SLACHTOFFER. Gisteravond is op den provinicalen weg van Steenbergen naar Halsteren het vijf- jajrige meisje E. Groffen door een perso nenauto gegrepen en een eind meegesleurd. Zij was vrijwel op slag dood. De auto reed eenige meter verder in een sloot. De be stuurder, een zekere P. C. H. uit Sint Maartensdijk, bleek onder invloed van ster ken drank te verkeeren. SCHUDGOOTMEESTER VERONGELUKT. Maandagmiddag kwam de 53-jarige schu- gootmeester, P. van Leijenhorst te Heerlen bij zijn werkzaamheden in een pijler op de 410 meter verdieping in aanraking met de kolensnijmachine, waardoor zijn rechter- onderbeen werd afgekneld en zijn rechter- bovenbeen ernstig werd gewond. L. is Dins dagmiddag in het St. Jozefziekenhuis te Heerlen overleden. Het slachtoffer was ge huwd en vader van een kind. 500 TEXTIELKAARTEN EN 500 BOTER- EN VLEESCHKAARTEN GESTOLEN. In den nacht van 30 September op 1 Oc tober is in het distributiekantoor, dat geves tigd was in het gebouw van de openbare lagere school te Dieren, ingebroken. De daders hebben zich via een raam toe gang kunnen verschaffen tot de school en vervolgens tot de kast, die eenvoudig ge forceerd is, waar de distributiekaarten op geborgen waren. Er worden ongeveer duizend kaarten ver mist, waarvan plus minus vijfhonderd tex- tielkaarten en plus minus vijfhonderd bo ter- en vleeschkaarten. De politie heeft ter plaatse een onderzoek ingesteld en beschikt over nauwkeurige gegevens betreffende de kaarten. HEIDEBRAND OP DE PEEL. Het A. N. P, meldt: Door het uitwerpen van vele brandplaatjes hebben Engelsche vliegtuigen Maandagmiddag brand ge sticht op talrijke plaatsen in de Peeel tus schen Sevenum en Griendtsveen. Op een oppervlakte van ongeveer 200'0 h.a., welke grootendeels bestaan uit moeras, veen, heide en bosch, woedde het vuur, dat, aangewakkerd door den straffen wind, groote plekken heeft verwoest. Het bleek, dat slechts de heide vlam haa gevat, zoo dat men door het aanleggen van een tegen vuur den brand bij Sever.um kon stuiten. Kabelballon neergeschoten. - Maandag morgen is door Duitsche jachttoestellen een afgedreven kabelballon, onder Oosterhesse- len in brand geschoten. De ballon bevond zich op groote hoogte en heeft, voor zoover bekend, geen schade aangericht. Landbouwschuur uitgebrand. - Maan dag te Hoek (Z.V1.) door totnutoe onopge helderde oorzaak brand ontstaan in de land bouwschuur van den heer C. J. de Zwart, wonende in den Mosselpolder. De schuur alsmede de geheele landbouwinspan ging verloren. Het vee kon tijdig in veiligheid worden gebracht. Man door trein overreden. - Vanoch tend is bij de halte Karselaan te Amstelveen naast de spoorlijn, het lijk gevonden van den 27-jarigen ongehuwde H. van Raven- zwaay, wonende in de Bors van Waveren- straat te Amstelveen, vermoedelijk is de man gisteravond door de duisternis misleid en door een trein overreden. Door JOHNSTON Mc.CULLEY, 30) Ze gingen niet langs de oprijlaan, maar zochten een weg over de grasperken en toen ze bij het huis kwamen, hoorden ze de herrie en zagen, dat er nergens licht brand de, zelfs niet in de garage. Voorbij de ga rage gekomen, bleven ze stilstaan en keer den terug. Ze vonden den chauffeur ge bonden met een prop in den mond in de garage liggen en bevrijdden hem snel. „Wat is er aan de hand?" vroeg hij. „Iemand heeft me een klap op m'n kop gegeven en „Ik denk het zijn dieven", zei Togo. „Ik ben de knecht van mijnheer Warwick en „Warwick is in huis en zijn wagen staat hier in de garage",' zei de man. „Kom meel", zei Togo. Hij ging voorop naar het huis toe en na derde de serre van opzij. Ze hoorden het lawaai der vechtpartij in de bibliotheek en Togo wist zelf niet goed, of hij erop los zou gaan, of bedaard aan doen. Hij liet de anderen op den hoek van den serre achter en ging alleen verder. Voor de verbrijzelde ramen zag hij drie mannen op wacht staan, maar hij wist hen te vermijden. Eindelijk Een gevaarlijk spelletje. - Gistermid dag is een ernstig ongeluk voorgekomen op den Parellelweg te Den Haag. Een zeven jarig jongetje uit de Falckstraat was op het achterbalcon van een motorwagen geklom men. Hij viel van de treeplank en kwam on der den aanhangwagen terecht met het ge volg dat zijn beide beentjes werden vei- brijzeld. Het kind is later in den middag in het ziekenhuis Zuidwal, overleden. Een bus vol brandplaatjes. - Te Kla- zienaveen (gem. Emmen,) werd een dezer dagen door kinderen een blikken bus gevon den, die bij opening gevuld bleek te zijn met Engelsche brandplaatjes, die blijkbaar door een vlieger waren uitgeworpen. De bus werd bij de marechaussee ingeleverd en onscha delijk gemaakt. In de omgeving vond men ook eenige losse plaatjes. Twee inbrekers gepakt. - Op verzoek van den waarnemend burgemeester van Er- melo heeft de politie te Amersfoort twee mannen- zonder vaste woon- of verblijf plaats, resp. S. en B. genaamd, aangehouden. Zij worden verdacht van diefstal met braak, in een barak te Nunspeet gepleegd. Beiden waren op heeterdaad betrapt, doch wisten te ontkomen. (Zitting van Maandag 30 September). Zijn familie bestolen. Een los-werkman uit Heiloo had op 11 Juni een van zijn zeldzame bezoeken afge stoken bij zijn tante in Westwoud. Tijdens de visite schijnt min of meer onderhoudend gekeuveld te zijn over koetjes en kalfjes, maar na het even min of meer ontroerend afscheid kwam de tante tot de ontdekking, dat uit haar beurs, welke in een la van haar dienkast in de kamer lag, vijf gulden waren verdwenen en uit de beurs van haar zoon, die in dezelfde lade lag, drie en een halve gulden. Ze stelde een dergelijke vrij moedigheid van den kant harer familie klaarblijkelijk niet zeer op prijs, want ze toog naar de politie en als gevolg daarvan was ze Maandagmiddag naar de zitting van den Alkmaarschen politierechter gekomen, om als getuige het noodige ten nadeele van haar neef te verklaren. De neef had verstek laten staan, niette genstaande Heiloo toch wel dicht in de buurt is om even over te kunnen wippen naar de lokaliteit van den politierechter. Dat wegblijven verhinderde den loop van het recht niet. De rechter en de officier wis ten wat voor vleesch ze in de kuip hadden, want het strafblad van neefjelief was niet erg schoon meer en een rapport er zijn altijd rapporten vertelde, dat men met een onverschillig persoon had te maken, welke kwalificatie door de tante werd be vestigd. De officier vond 3 maanden een geschikte straf om den neef meer waardeering voor de gastvrijheid in te prenten, een meening. waar de rechter volkomen mee instemde. kon hij een blik in de bibliotheek werpen. Hij zag Warwick juist tegen den grond gaan. Hij begreep, dat het te laat was en dat die mannen ook hem zouden overrom pelen, als hij zich nu naar binnen waagde. Hij besloot het verdere verloop af te wach ten. Hij zag Warwick roerloos op den grond liggen en John Brown bezig diens zakken te onderzoeken. „Hier heb ik het ding!" hoorde hij Brown schreeuwen. „Maken, dat je wegkomt en alles hier zoo laten, als het ligt!" Togo hoorde Brown op een eigenaardige manier fluiten en zag hem met zijn mannen over het gras weghollen. Togo volgde hen als een schaduw. Hij wist, dat er in huis menschen genoeg waren, die even goed voor Warwick konden zorgen als hijzelf en vond dat er niets belangrijker was, dan het terugkrijgen van die enveloppe. Hij bleef Brown volgen, omdat hij wist, dat deze de enveloppe bij zich had. Aan de straat ston den een limousine en twee andere auto's Brown stapte in de limousine en de andere mannen in de twee open auto's. Brown bleef wachten, tot zijn mannen weg waren. Togo had gezien, dat er slechts één man naast Brown was ingestapt en dat er met den chauffeur mee dus slechts drie man in dien wagen zaten. Hij sprong er le nig achterop bij het wegrijden. De wagen van Brown reed niet naar de stad, maar den kant van de rivier op, waar eenige dorpjes lagen. Hoewel de wagen met groo te vaart reed, wist Togo zich toch in zijn gevaarlijke positie te handhaven. Hij was niet van zins, Brown uit het oog te verlie zen en wilde de enveloppe in handen krij gen, die zich in het bezit van John be vond. Tante en neef zullen, met de gedachte aan elkaar, wel denken: van je familie moet je het hebben. De verpleger had een dag verlof genomen. Een tamelijk bejaard man uit Midden- Beemster heeft thuis een zuster, die aan zenuwen en toevallen lijdt. Die zuster wil niet naar een gesticht en zoodoende treedt de man op als verpleger van zijn zuster, van wier klein pensioentje ze beiden leven. De man beschouwt zijn levenstaak, die hij zegt liefdevol waar te nemen, als tamelijk zwaar en toen hij een keertje in den schralen zomer, dien we achter ons hebben, naar Purmerend kon gaan, achtte hij zijn kans op een verzetje ranwezig. Hij goot zich vol met Bacchusvochten en kwam aan het eind van zijn uitstapje flink aangeschoten thuis, tot groote ontsteltenis van zijn zuster, die verwijten begon te maken. Dat moet teveel zijn geweest voor den altijd zoo zorgzamen broeder. Er vielen klappen en het eind van het liedje was, dat hij op het meer dan be kende matje van den rechter kwam te staan, beschuldigd van mishandeling van zijn kranke zuster. Hij zei dat het niet zoo erg was geweest, dat hij slechts zijr> zuster, die erg overstuur was, wat in toom had gehouden en dat hij altijd erg liefdevol voor haar was. Er was een briefje van de zuster, waarin de deug den van broerlief stonden opgesomd en ge nade voor hem werd afgesmeekt. Alle fac toren leken aanwezig om te gaan gelooven aan een afschuwelijk misverstand, maar de officier smeet roet in het eten door uit het ambtseedige procesverbaal van de politie een wat onvriendelijker lezing van het con flict op te diepen. Bovendien hield de rechter halsstarrig vast aan een voorstelling van de verhouding tusschen broer en zus, die ook al minder idyllisch was dan broer en zus wilden doen gelooven. De officier sprak van „mooier maken dan het is" en vroeg f 10 of 5 dagen, waartoe d? verdachte door den rechter, die een her innering had aan 25 jaar oude gerechtelijke zonden van den man op het matje, werd veroordeeld. Haar medewerksters bestolen. Zes menschen, mannen en vrouwen, uit Den Helder, die allen bestolen waren voor precies een gulden en drie en veertig cen ten, defileerden langs het getuigenhekje om te getuigen tegen een niet ter zitting ver schenen juffrouw uit den Helder. De zes menschen hadden, met die juffrouw, aard appelen geschild voor militairen. Met de uitbetaling van het loon, zijnde f 1.43 per persoon, was het zóó geregeld, dat de juf frouw het geld van den bevoegden onder officier ontving om te verdeelen onder de anderen en zich zelf in precies gelijke por ties. Van dat deelen kwam nooit iets. De juffrouw deed of haar neus bloedde en door de belanghebbenden desgevraagd, ant woordde ze steeds van niets te weten, hoewel ze het geld reeds lang ter verdeeling had ontvangen. De officier vond een dergelijk misbruik van vertrouwen erg genoeg om een maand gevangenisstraf te vragen. De rechter vond echter veertien dagen al aan de maat. De limousine naderde een hel verlicht café langs den weg en reed het erf op. Togo liet zich er af glijden en verschool zich in een donkeren hoek. Hij zag Brown en zijn makker het gebouw binnengaan. De chauf feur reed den wagen naar een schuur en begaf zich naar de wachtkamer voor chauf feurs aan de achterzijde. Togo wachtte, tot Brown en zijn makker binnen waren. XXI. Toge aan het werk. Bij zijn terugkeer tot het bewustzijn lag Warwick tusschen allerlei wrakstukken te midden van een kring belangstellenden. Het electrische licht brandde weer. De nieuwe butler was verdwenen. De dienst boden hielpen de flauwgevallen dames. De heeren stonden opgewonden te praten. Al le vensters van de serre waren stukge schoten, de stoelen lagen ondersteboven, gordijnen waren afgetrokken en laden om gekeerd op den grond. „Wat een rommel!" zei Warwick, zijn hoofd bevoelend. Een koor van uitroepen begroette hem. Een dienstbode kwam met een kom water en verbandlinnen aandra gen. Alice Norton drong naar voren en knielde naast hem neer. Warwick vond het afschuwelijk, maar kon er niet tegen doen. Alice hield ervan, te poseeren. „Ben je erg gewond?" vroeg ze. „Misschien uiterlijk een beetje", ant woordde Warwick. „En ik heb hier en daar pijn. Maar dat komt wel terecht!" „Je bent geweldig dapper!" zei ze. „Klets!" zei Warwick en kwam overeind. „Verdraaid, wat een rommel! Anders een Als kinderen ruzie hebben In Medemblik was een man door zijn buurman na een kwestie over kinderen uit gescholden voor schooier en landverrader. De man die gescholden had, was wegge bleven van de rechtszitting, maar de belee- digde en diens vrouw waren er wel, zoodat de rechtspleging onverminderd voortgang kon vinden. De officier wilde de loslippig heid van den buurman die schriftelijk had bekend gecorrigeerd zien met 15 boete of 10 dagen. De rechter bracht de ge- wenschte correctie conform aan. HET DRAMA IN DE VIJZELSTRAAT. Bevestiging van het vonnis geëischt. Op den vroegen ochtend van den 27sten December van het vorige jaar werd de Vijzelstraat nabij het Carlton hotel in rep en roer gebracht; een afgewezen minnaar had een 25-jarige dienstbode in den win kel waar zij werkzaam was, met een dolkmes aangevallen en gedood. De dader, een 37-jarige expediteur, kon door de politie op de plaats van het misdrijf wor den gearresteerd. De rechtbank veroordeelde hem wegens moord tot een gevangenisstraf van vijftien jaar. De officier van justitie had tien jaar gerequitreerd. Gisteren werd de zaak in hooger beroep voor 't Amsterdamsche ge rechtshof behandeld. De procureur-gene raal eischte in zijn requisitoir bevestiging van het vonnis. UITSPRAKEN ROTTERDAMSCHE RECHTBANK. De Rotterdamsche rechtbank veroordeelde gisteren den 43-jarigen chauffeur J. K. te Rotterdam, die zijn zwager U. tijdens een twist met een mes had doodgestoken tot een gevangenisstraf van 2 jaren met aftrek van de voorloopige hechtenis. Er was 1 jaar tegen hem geëischt. Een 39-jarige straatmaker, J. S., die op 25 Maart j.l. zijn vrouw,die tegen zijn wil was gaan dansen, een revolverkogel in den buik had geschoten, werd tot een gevangenisstraf van 1 jaar veroordeeld. Te Iaat op straat. Voor het kantongerecht te Rotterdam stond gisteren een 75-tal personen terecht, die zich na tienen op straat bevonden zonder daarvoor een geldige reden te kunnen op geven. Zij werden veroordeeld tot straffen, varieerende tusschen 25 en 50 subs. 10 tot 20 dagen hechtenis, benevens een week hechtenis voorwaardelijk met 1 jaar proef tijd. De kantonrechter deelde méde, dat in den vervolge nog zwaardere straffen zullen worden opgelegd. Voetbal SCHAGEN—C.S.V. 4—4. Hoewel C.S.V. met een incompleet elftal uitkwam, heeft het toch kans gezien, in Schagen een gelijk spel uit het vuur te sle pen. Schagen nam de leiding door een fout drommels opwindende avond en zoo meer Berklan, Ik moet zeggen, je bent een genie in het verschaffen van afleiding aan gasten met bedorven eetlust!" „Gelukkig, dat die schurken je niet ver moord hebben", riep Berklan uit „Ik ver onderstel, dat ze dat ding meegenomen hebben". „Het zat in den binnenzak van mijn jas". „Nou, dan is het weg. Trek het je niet aan, ouwe jongen. Je hebt gevochten als een leeuw om mijn eigendom te verdedi gen. Nu we allemaal wat tot bedaren zijn gekomen, kan ik de zaak wel nader ver klaren. Die kerels waren gehuurde boeven, die het op een pak papieren, die in mijn bezit waren, begrepen hadden. Warwick verdacht dien nieuwen butler en zei dat ook tegen me. Hij had hem gesnapt, toen hij aan mijn bureaulade bezig was. Ik ver zocht hem die papieren voor me te bewa ren, tot we ze in een brandkast konden op bergen". „Waren het papieren van veel waarde?" vroeg een der dames. „Voor bepaalde personen van heel veel waarde zelfs", antwoordde Berklan. „Laten we naar hiernaast gaan, waar het zoo'n ruïne niet is. We mogen wel wat voor de zenuwen hebben". „En ik moet aan elkaar gelijmd worden", zei Warwick lachend. Hij ging met Berklan naar een badkamer en bekeek zijn verwonde gelaat. „Verdraaid, ik zal me wel een paar we ken niet in gezelschap kunnen vertoonen" zei hij. „Kan ik nog iets voor je doen?" „Ik zal me een beetje opkalefateren en in de C.S.V.-achterhoede en spoedig volgde door een doorbraak een tweede doelpunt. Met 2—0 voor de thuisclub ging de rust in. Na de thee nam C.S.V. het spel in han den en binnen een kwartier was de achter stand omgezet in een 42-voorsprong. Schagen zette toen alles op den aanval en wist zoowaar den stand weer gelijk te ma ken. Beide ploegen kregen nog eenige kan sen, doch gedoelpunt werd er niet meer. NIEUWE NIEDORP—B.K.C. 2—2. In een vrij gelijk opgaanden strijd hebben Nieuwe Niedorp en B.K.C. broederlijk de puntjes gedeeld. Nadat N.N. geruimen tijd met 20 had voorgestaan, gelukte het ten slotte B.K.C. gelijk te maken, een uitslag die de verhouding vrij goed weergeeft. Scheidsrechter J. P. Horst leidde correct. Wielrennen NOG EEN WEDSTRIJD OP DE ZAANSCHE WIELERBAAN. Teneinde alle renners, die daarvoor In aanmerking kwamen, in de gelegenheid te stellen, dit jaar nog één keer op de wieler baan uit te komen, heeft de directie van de Zaansche wielerbaan besloten a.s. Zondag nog een wedstrijd te geven. Zulks ter gele genheid van de Assendelfter kermis. Aan de groote ploegcourse wordt deelge nomen door Wals-Pellenaars, Derksen-Cees Bakker, Zwartepoorten-v. d. Voort, Pronk- Evers, Klink- v. Gent en Motké-v. Swelm. Een programma van buitengewoon for maat dus, waarin Pronk-Evers nogmaals hun kans krijgen. Er kan dan ook niet van de directie van de Z.W.B. worden gezegd, dat zij het met de Alkmaarsche ploeg niet goed voor hebben. Want ieder programma wordt er voor hen een plaats ingeruimd. Voorts gaat de bijzondere belangstelling uit naar Derksen, die in dit „zware veld" start met Cees Bakker. OPROEP AAN DE JONGEREN VAN ALKMAAR. „Van Alkmaar begint de Victorie", zoo klinkt triomfantelijk de spreekwoordelijk geworden zin. Vooral ook thans in dezen zoo kommervollen en angstigen tijd, maar die toch ook een tijd kan zijn, ja móet zijn van nieuw initiatief, van groote geestdrift voor alles wat ons brengt tot grootere en inniger liefde voor ons zoo dierbaar Neder land. Daarcm deze oproëp! Jongeren der Victoriestad! Onze voor ouders hebben gestreden, hebben alles er voor overgehad om datgene wat him lief was te bewaren, niet'alleen voor hen zelf, neen vóóral om het erfdeel voor latere gene raties, voor ons, vooral voor ons jongeren ongerept te houden. En nu ook weer heeft de klaroen geschaldl In de „Hartekreet van een jongen Neder lander" mr. Linthorst Homan zijn wij weer opgeroepen om als een aaneengesloten volk te strijden, op te komen voor alles wat ons dierbaar is. Wij jongeren, van welken stand of richting wij ook zijn, moeten thans hieraan gevolg geven. Thans moeten en kunnen de jongeren zoo veel goeds verrichten, kunnen wij jongeren de ouderen bijstaan; tot hen gaan; hen stu wen in de richting van algeheele vernieu wing, naar het ideaal van de nieuwe volks gemeenschap. Geeft daarom stuk voor stuk gehoor aan dezen oproep! Komt jongeren, vooral gij tusschen 18 en 30 jaar, kijkt niet de kat uit den boom, blijft niet langs de kant staan, maar schaart U achter het Driemanschap der Nederland- sche Unie. Geeft uw beste, jonge frissche krachten voor het heil van ons Vaderland. Want van ons, maar dan ook alleen van ons jongeren zal het afhangen, wat de toekomst van ons land zal zijn. Begeeft u dus allen aan den arbeid, wordt vurig propagandist en enthousiast voor vechter van de mooie grootsche idealen der Nederlandsche Unie. Voor de Propagandaleiding der Nederlandsche Unie afdeeling Alkmaar, J. H. JANSEN, Ged. Baansloot 14, Alkmaar. mijn kleeren wat in orde brengen. Of ik mijn jas wil hebben? Ja, wel graag". „Ik heb iemand naar hiernaast gestuurd om de politie te waarschuwen", zei Berk lan. „Die schurken hebben de telefoondra den doorgesneden". „Die papieren in die ellendige enveloppe schijnen wel een millioen waard te zijn", merkte Warwick op. „Als je geld hebt, vecht je hard om uit de gevangenis te blijven', zei Berklan. „Als je klaar bent, kom je dan beneden?" Berklan haastte zich naar zijn gasten toe en Warwick zette zich voor den spiegel om, geholpen door een dienstbode, zijn gezicht te verzorgen. Hij had verscheidene leelij- ke schrammen en een paar diepe sneden. In de eerste weken zou hij werkelijk niet toonbaar zijn. Zijn taak was echter nog niet afgeloo- pen. Hij moest de enveloppe nog uit dien bloemenbak halen. Natuurlijk kon hij wel een paar dagen wachten en haar dan eens komen halen, maar de Spin wilde hem dien nacht nog hebben en Warwick wilde de kans niet loopen, het ding misschien toch nog kwijt te raken. Morgenochtend zou hij naar zijn dokter rijden met zijn gesloten wagen en daarna naar de Ameri can Boulevard. En dan ging hij een paar weken rust nemen om zijn gezicht te laten genezen. Hij borstelde zijn haren en het meisje waschte het bloed van zijn over hemd af. Hij trok zijn jas aan, bedankte het meisje en ging naar beneden. (Wordt vervolgd). 207. Dat kostte Kobusje veel van zijn vrije tijd. Alle wagons moesten worden versierd. En wat' liepen er al niet een wagons. Niet alleen voor personenvervoer, maar ook bagage-wagens, veewagens en aparte w.agons, om vleesch, bier, kaas, fruit en gist in te vervoeren. 208. En wat reed de trein in die tijd al niet lekker hard, al 90 kilometer in het uur. Dat was een hele vooruitgang. Dit was toch wel een reden om een groot feest te gaan vieren. Zonder dat Kobusje het wist, was er al een plan gemaakt, om hem te huldigen.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 6