Agenda ROODE STER "Jjefveus O *akkerWS bergen egmond aan VERDUISTERINGS TIJDEN van 7.11 tot 7.47. op 10.29 onder 21.02 484ste STAATï f 15000.— 6437 f 1000.— 1550 6275 934 22283 23467 f 400.— 6728 6940 8889 f 200.2817 6387 670 16325 20537 tycQvinciaal 'tl EERSTE BLAD. Alkmaar, Vrijdag. ALKMAAR'S ONTZET ZAL NIET GEVIERD WORDEN, Aan de leden der 8 October-vereeniging „Alkmaar Ontzet" is de volgende circulaire gezonden: Het bestuur der 8 October-vereeniging „Alkmaar Ontzet" ziet zich tot zijn leed wezen genoodzaakt u te berichten, dat de herdenking van den 8sten October 1573 op de sedert jaren gebruikelijke wijze ditmaal achterwege zal dienen te bh'jven. Voorts is het bestuur na rijp beraad tot het inzicht gekomen, dat op dit tijdstip het algemeen belang het wenschelijk maakt om af te zien van iedere poging tot herdenking van Alkmaars Ontzet op eenige andere wijze. Teneinde te bevorderen, dat de tusschen de Vereeniging en hare leden bestaande band in stand blijft, besloot het begtuur om over het jaar 1941 geen contributie te hef fen. Bovendien kan het bestuur als vrij zeker in het vooruitzicht stellen, dat ook in het eerstvolgend winterseizoen den leden een feestavond zal worden aangeboden, waar toe zij op vertoon van hun lidmaatschaps diploma 1940 en tegen betaling van een ge ring entreegeld toegang zullen hebben. (Nu Leidens ontzet alleen kerkelijk her dacht is, was het te begrijpen, dat ook Alk maars ontzet niet op de gewone wijze zou gevierd worden. De leden kunnen zich evenwel troosten met de gedachte, dat de 8 October-vereeni ging blijft bestaan en dat een feestavond in den loop van het winterseizoen de jaarlijk- sche plechtigheid bij het beeld en de daar bij behoorende optochten en feestelijkhe den zal vervangen. Red. Alkm. Crt.) AMERSFOORTERS BIEDEN GEMEENTE OBDAM GESCHENK AAN. In een buitengewone zitting van den raad der gemeente Obdam is Donderdag morgen j.l. door een commissie uit de des tijds te Obdam geëvacueerde Amersfoor- ters (plm. 1700) een plastiek aangeboden, naar ontwerp van Willem Stuurman te Amersfoort, voorstellende de Koppelpoort aldaar. De commissie uit de geëvacueerden be stond uit de heeren Rijpstra, van Beek, van Ginkel en Willem Stuurman. Van Obdammer zijde waren aanwezig weth. Henselmans en de raadsleden de Boer, Putter en Vlaar. Burgemeester de Boer zeide het geschenk volgaarne te zullen ontvangen. Hierna werd het woord aan den heer Rijpstra gegeven, die er op wees, dat door alle geëvacueerden spontaan aan deze plastiek was bijgedragen. Spreker hoopte dat zoowel van de zijde van Obdam als van Amersfoort een aangename herinnering zal blijven voortleven aan de evacuatiedagen van 1940, Burgemeester de Boer greep in de herin nering terug naar de eerste Meidagen van dit jaar toen de geëvacueerden massaal kwamen opzetten. Hij verzekerde dat hij en zijn gemeentenaren het als een plicht van naastenliefde hadden beschouwd den medemensch naar beste vermogen te hel pen en te steunen. Spreker waardeerde het geschenk zeer, te meer daar het hier een uiting van kunst geldt. Spreker besloot met het verzoek aan de commissie den dank van Obdam aan Amersfoort te willen over brengen. De ontwerper van het plastiek, de heer Willem Stuurman, bood hierna den burge meester een fotografische afbeelding van het geschenk aan en drukte er zijn vreugde over uit zijn krachten aan het geschenk te hebben mogen geven. Na afloop van de plechtigheid bleef men nog geruimen tijd onder gezelligen kout in de raadszaal bijeen. Vermelden we nog dat het plastiek een plaats heeft gekregen in een van de wan den van de entree van het gemeentehuis. HET NOORDERLICHT. Het K.N.M.I. te de Bilt deelt mede: In de avonden van 26 en 27 September en 1 Oct. werd hier te lande Noorderlicht waargeno men. Aan het metereologisch instituut te de Bilt werden over het Poollicht van 26 September zeven berichten ontvangen en wel uit Zeeuwsch-Vlaanderen, westelijk Noordbrabant, Rotterdam, Wassenaar en Ede. Over het Poollicht van 27 September kwam een bericht in, n.l. uit Schiermonnik oog, terwijl over het Poollicht van 1 Oct. elf berichten ontvangen werden uit de pro vinciën Friesland, Overijsel, Utrecht, Z.- Holland, Noordholland en Noordbrabant. Het magnetisme was in de bovengenoem de avonden het sterkst gestoord op 26 Sep tember, toen de grootste afwijking der de clinatie te De Bilt 47 minuten bedroeg. In den avond van 27 Sept. was de grootste af wijking 19 minuten en in dien van 1 Oct. 25 minuten. VOOR ONZE OORLOGSGEWONDEN. Wij ontvingen heden nog voor onze oor logsgewonden in het Centraal Ziekenhuis de volgende bijdrage: A. C. K. 1.— Saldo van Donderdag 231,47)4 Totaal 232.47 DE KAASMARKT. Het beeld van de kaasmarkt was heden ongeveer gelijk aan dat van de vorige week. Zoowel handel als producenten toonden zich ontevreden met het vorderingsstelsel. Zooals men weet, moet 50 van de pro ductie aan de Crisis Zuivel Centrale worden geleverd. De overige productie mag ver kocht worden tegen een maximumprijs van 32.25, terwijl voor uitzonderlijke opzetkaas 33.75 per 50 K.G. besteed mag worden. Juist de prijs voor uitzonderlijke kaas brengt de moeilijkheid. Iedere handelaar tracht aan de vraag van zijn cliënten te voldoen en is daardoor, al spoedig geneigd den uitzonder lijken prijs te besteden. Herhaaldelijk worden dan verschillende koopen door de contro leurs geblokkeerd, met het gevolg, dat deze kaas tegen een lageren prijs door de Crisis Zuivel Centrale wordt ingenomen. De schaal, waarop deze kaas gewaardeerd wordt, ligt ver beneden 30, zoodat de handel voor belangrijke verliezen wordt gesteld. Tegen den een geldt als motief voor de blokkade, dat door hem méér wordt in gekocht dan in het verleden. De ander ziet zijn kaas geblokkeerd omdat hij een te hoogen -prijs besteedde, terwijl een derde dit ondervindt, omdat de Crisis Zuivel Cen trale te allen tijde krachtens de voorwaar den het recht van vordering heeft. Men con cludeert, dat de handel dus niet weet, waaraan hij zich moet houden. Meer en meer blijkt, dat het gevolgde stelsel niet deugt, aangezien 60 van de handelaren dergelijke ervaringen opdoet. Wanneer dit systeem gevolgd wordt, omdat men méér kaas voor Duitschland noodig heeft, dan vindt men het juister, dat het percentage dat gereserveerd moet worden, wordt verhoogd. Ook de producenten, die hun kaas naar het oordeel van de controleurs te hoog ver kochten, ondervinden moeilijkheden. Zoo ontving heden een producent, die reeds jaren door de kwaliteit van zijn product de hoogste markt maakte, een proces verbaal, omdat hij zijn kaas tegen den uit zonderlijken prijs van 33.75 had verkocht, terwijl de controleurs van oordeel waren, dat de kaas daarvoor niet in aanmerking kwam. Wij zijn nieuwsgierig hoe straks de rechter deze puzzle oplost. Een groot deel van de kaas bestond heden uit 20 plus kaas. Tengevolge van de slechte margarinepositie, is thans ons volk meer op boter aangewezen. Om aan de behoefte te voldoen, mogen de fabrieken, die 20 plus kaas kunnen maken, geen 40 plus kaas meer produceeren, terwijl straks ook de con- sumptiemelk een lager vetgehalte krijgt, om de boterproductie te bevorderen. Wij zijn van oordeel, dat men de moeilijkheden in den kaashandel het beste zal oplossen, door, zooals wij de vorige week reeds aangaven, aan iederen handelaar in verhouding tot de productie en zijn omzet een recht van koop toe te kennen. Nu blijft het voor een deel gunst, wie de kaas krijgt, terwijl hierbij ook factoren een rol spelen, die voor «en reëelen handel zeer ongewenscht zijn. DE REGELING VOOR DEN VERKOOP VAN WITTEKOOL. Het is met den verkoop van de vroege wittekool ongetwijfeld niet gegaan, zooals de Ned. Groenten- en Fruit-Centrale zich dit heeft voorgesteld, toen zij daarvoor eenigen tijd geleden een regeling heeft vast gesteld. Donderdag werd een circulaire van de N.G.F.C. in de veilingen bekend gemaakt, waarin medegedeeld werd, dat er nogmaals de aandacht op gevestigd wordt, dat de maximumprijs voor de vroege wittekool op 2.50 per 100 kg was gesteld en dat aan het binnenland op de historisch gegroeide ver houdingen zou worden verkocht (met den verkoop voor het binnenland is bedoeld die verkoop van kool, niet bestemd voor fabriek matige verwerking). Aangezien het de vei lingen blijkbaar moeilijk valt, de historisch gegroeide verhoudingen vast te stellen, wordt bepaald, dat aan het binnenland uit sluitend mag worden verkocht de Holland- sche wittekool tot een gewicht van 3 kg per stuk. De kool boven dat gewicht moet in elk geval uitsluitend voor de fabrieken worden verkocht. Voorts "wordt er op gewezen, dat de maxi mumprijs van 2.50 per 100 kg ook geldt voor den verkoop aan het binnenland. Zooals wij indertijd reeds gemeld heb ben, werden er voor de voor het binnenland bestemde partijen wel eens hoogere prijzen besteed dan de 2.50, welke als maximum prijs was vastgesteld. Bovendien schijnt het met deze wittekool voor het binnenland ook niet heelemaal juist te zijn gegaan, aange zien deze gedeeltelijk werden gekocht voor Tentoonstelling. Tot 20 October eiken dag 106 uur (be halve Zondags) tentoonstelling beeldhouw werk en kunstnijverheid, in De Zonnebloem aan de Riddert traat. Bioscopen. Roxy-theater, 7.15 uur, hoofdnummer Watt en Half Watt als comedianten (klucht). Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag 2 en 4.15 uur voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 7.15 uur, hoofdnummer Première (revue-film rom.-sens.); hoofdrol len Zarah Leander, Attila Hörbiger en Theo Lingen. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag 2 en 4.15 uur voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, 7 uur, hoofdnummer Als mannen op reis gaan (kom.); hoofdrollen Georg Alexander en Else Elster. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee, Harmonie-theater, 7.15 uur, hoofdnummer Ave Maria (rom.-zangfilm); hoofdrollen Benjamino Gigli en Kathe von Nagy. Toe gang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zondag 6 October. 7 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van Da Spooktrein, blijspel. Men is verplicht te verduisteren tusschen zonsondergang en zons opgang, dus hedenavond Maans op- en ondergang 4 Oct, GRAANTEELT IN WERKVERSCHAFFING. Het Provinciaal Waterleidingbedrijf heeft na bekomen machtiging van Gedeputeerde Staten besloten, aldus het verslag van Ged. Staten aan de Provinciale Staten van Noordholland, een duincomplex van rond 200 H.A., gelegen onder Egmondbinnen, Cas- tricum en Heemskerk, in cultuur te brengen en geschikt te maken voor roggeteelt, zulks met het oogmerk zoowel de belangen van de werkverschaffing als die van de voedsel voorziening te dienen. De kosten van dit werk zijn geraamd op 220.000 aan arbeidsloon, welk bedrag ten volle als overheidssubsidie door sociale za ken beschikbaar is gesteld en 80.000 aan andere uitgaven. Laatstgenoemd bedrag is door het P. W- N. en de provincie Noordholland ter be schikking gesteld. Thans werken bij dit object rond 400 arbeiders uit de gemeenten Heiloo, Uitgeest, Akersloot, Limmen, Koog aan de Zaan, Krommenie, Castricum, Velsen, Beverwijk, Wormerveer en Zaandijk. Het totaal in 1939 bij de objecten van de ontginnensmaatschappij Noordholland ver- loonde bedrag was 516.782.45 (in 1938 443.135.47). TOONEELVOGRSTELLING IN HET GULDEN VLIES. 'n Huis vol herrie. Een nagenoeg geheel bezette zaal heeft zich gisteravond opnieuw op buitenge wone wijze geamuseerd bij de voorstel ling van de klucht: 'n Huis vol herrie. De lach en ue vroolijkheid waren niet van de lucht en het bleek, dat de menschen in deze tijden eenige uren van prettige ontspanning ten zeerste behoeven en op prijs stellen. Johan Kaart heeft een groot succes behaald als dr. Niks, de man van de „piano", die steeds maar den wil, voorge steld wordt als oom Joe en de verwarrin gen voortdurend grooter maakt. Joh. Valk en Dries Krijn speelde weer v*>l opgewekt heid en Mevr. ChrispijnMulder als de schoonmoeder was ook nu weer uitste kend. De overige medewerkenden zorgden voor het verdere noodige komische effect en het geheel werd na elk bedrijf met een daverend applaus beloond. zuurkoolfabrikanten, die nog niet aange sloten waren bij de N.G.F.C., hetgeen niet geoorloofd is. Zoo zijn de laatste dagen wel eenige partijen achterhaald, die weer aan de wel erkende zuurkoolfabrikanten werden toegewezen. De nieuwe regeling heeft echter op de veiling weer eenige moeilijkheden veroor zaakt, aangezien de koopers niet hooger mogen drukken dan 2.50. Voor degenen, die nog wel eens aan het binnenland afleverden, beteekent deze nieu we regeling bovendien nog een financieel nadeel, nu niet méér mag worden betaald. Voordien is het toch wel gebeurd, dat tot 2.80 en 2.90 per 100 kg werd besteed. KUNT U TELEFONEEREN? In verband met hetgeen wij gister schreven over de slordige wijze waarop vele telefoon-abonné's hun toestel gebrui ken deelt een huismoeder ons nog mede, dat zij geruimen tijd: een paar keer per week werd opgebeld door een onbekende dame, die telkens weer dezelfde fout bij den aanslag der cijfers maakte en steevast dacht dat zij met haar bakker sprak. De telefoon rinkelde, de huismoeder moest twee trappen af en noemde in den beginne haar naam als zij de horen van den haak had genomen. „Met mevrouw Dinges.'" „Wie zegt U?" „Mevrouw Dinges." „O, maar die moet ik toch zeker niet hebben", en na dezen boozen uitval werd dan aan den anderen kant, zonder eenig excuus, de horen op den haak gesmeten. Dat spelletje werd eenige malen per week herhaald, het was altijd dezelfde dame en altijd dezelfde vergissing en de huismoeder, die het vergeefsche trappen- loopen beu werd, slaagd eer nooit in haar naam te weten te komen. Ten einde raad besloot zij een andere taktiek te volgen en het gesprek verliep daarna als volgt: „Ring', ging de bel. „Ja?", zei de huismoeder op vragenden toon. „Heeft U nog kadetjes?" „Massa's mevrouw, hoeveel wou U hebben?" „Geeft U er maar vier en twee groote brooden". „Goed, mevrouw". „Maar vóór twaalf uur laten brengen en niet meer zoo laat als gister." „Komt in orde mevrouw, dank U voor de bestelling". Nadien is er nog maar één maal ver keerd gebeld en bij die gelegenheid in formeerde de dame angstvallig of zij wel met den bakker sprak. „Wie is U?" „En wie is U?" O, zei de dame, ik hoor 't al. De horen werd nijdig op den haak gesmeten, maar de huismoeder behoeft sindsdien geen trappen meer te loopen om bestellingen van kadetjes of halve broodjes op te nemen. ZUINIG MET ZAKKEN. Blijkens een mededeeling van de Ned. Groenten- en Fruit-Centrale aan de veilingen zijn door het rijkstextielbureau maatregelen getroffen, welke ten doel hebben het doelmatig gebruik van jute zakken te bevorderen. Een en ander is dringend noodig wegens de jute-positie van ons land. Alle groot-verbruikers van jutezakken zijn verplicht, de zakken aan hun afne mers tegen statiegeld op rekening te stellen en hiermede de oploopsnelheid te verhoogen, alsmede een zorgvuldige be handeling der zakken te bevorderen. Maatregelen dienen te worden getrof fen, welke het den afnemer onmogelijk maken de zakken langer in zijn bczn, to houden dan in verband met de lediging en de aanwezige vervoersgelegenheid ver- eischt is. Onder jutezakken worden in dit ver ban mede begrepen zakken, gedeeltelijk uit vlas of papier vervaardigd, alsmede linnen en andere geweven zakken (van sisal, katoen enz.) Zakken welke slechts éénmaal gebruikt kunnen worden, moeten aan de afnemers tegen den kostprijs worden berekend. Op het niet nakomen van de vanwege het rijkstextielbureau genomen maatre gelen zijn strafmaatregelen gesteld. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 16 SEPTEMBER TOT 1 OCTOBER 1940. Nieuwe zaken: Heiloo: „Bernardo" gebr. op de Weegh, Holleweg G 188, rijwielfabriek. Schagen: Firma Willemse Stoop Co., Loet F 17b, installatie windkracht Cen trale. Bestuurswijzigingen: Alkmaar: N.V. Mij. Alkmaar Packet, Voormeer 35. N.V. Alkmaarsche IJzer en Metaalgieterij, Voormeer 1. Bergen: N.V. Amsterdamsche Triplex im port in liq„ Kerkeweg 30. Den Helder: Coöp. Dorschvereeniging „Samenwerking" W. A., van Foreestweg 2. Wieringermeer: Onderlinge Brandwaar borg mij. „Wieringermeerpolder", Midden- meer, Brugstraat 32. Zwolle: N.V. G. J. Krol en Co's kunst mesthandel, Alkmaar. Andere wijzigingen: Alkmaar: N.V. Scheepswerf „Nicolaas Witsen" v.h. W. F. Stoel Zoon", Kenne- merpark 28, statuten gewijzigd, „De Friesche Winkel", Langestraat 107; fil. ge vestigd te Alkmaar, v. d. Lijnstraat 2. Anna Pauolwna: fa. W. P. Spierings en Zn., Meerweg 94, bloembollen enz.; uit- en intreding vennoot. Barsingerhorn: J. Otsen, E 41, winkel in manufacturen; rechtsvorm gewijzigd. Heiloo: Jan Harreveld, Holleweg G 72, ijzersmederij; overgegaan aan P. Zeeman. Opheffingen: Den Helder: A. Steinrath, Sluisdijkstraat 101, banketbakker. Er was eens een looier In Lopik. „Roode Ster Tabak", riep hij „Die koop ik". Dit voortreff'lijke merk Rook ik onder m'n werk a Als ik honderd word nóg - en dat hoop ik". Zeldzaam zacht en licht in de pijp! EEN VASTE HULPPOST VOOR E. H. B. O. IN HET WAAGGEBOUW. Morgen, Zaterdag, 5 October, zullen de leden der transportcolonne van de afd. Alkmaar van het Ned. Roode Kruis in sa menwerking met de leden van de R. K, E. H. B. O. een vaste eerste hulppost be trekken in het Waaggebouw op het Waag- plein. Deze dienst is op verzoek van het gemeentebestuur, in overleg met den gem. geneeskundigen dienst, ingesteld, teneinde bij voorkomende ongevallen, ten gevolge van de verduistering, hulp te verleenen. De leden hebben hun wachtlokaal in het bureau van den gem. luchteschermings- dienst, waar tevens alle verbandartikelen, alsmede brancard en zuurstoffen voor eventueele drenkelingen aanwezig zijn. De E. H. B. O.-post zal om 8 uur worden betrokken, doch naarmate de duisternis vroeger invalt ook vroeger worden ingeno men en om kwart over tien worden inge trokken. Dus bij ongevallen gedurende den avoncl in het oostelijk deel der stad waarschuwe men direct de E. H. B. O.-post, telefoon 3932, met vermelding van de aard van het ongeval, (dit laatste vooral niet vergeten). Met de leiding van dezen dienst zijn belast de heer H. C. Stoutjesdijk, van het Roode Kruis en Broeder Pancratius van de R. K. E. H. B. O. BEROEP VERWORPEN. Gedeputeerde Staten hebben verwor pen het beroep, ingesteld door de N. V. Maatschappij Zeebad Egmond, tegen de beschikking van B. en W. van Egmond: aan Zee, waarbij overschrijving der vol ledige vergunning van hotel Zeezicht, on danks verleende ministerieele toestem ming, werd geweigerd. Deze afwijzende beschikking van B. en W. was gegrond op het feit, dat het verzoek om overschrijving was ingediend op het moment, dat de vergunninghoudster, mevrouw de weduwe Birnbaum-Reinartz, reeds was overleden. Artikel 30 lid 3 der drankwet bepaalt namelijk dat overschrijving geweigerd wordt, als de verzoeker op het moment van indiening van het verzoek is over leden. In hooger beroep voerde de advo caat der Mij. Zeebad gmond hier tegen aan, dat de geschiedenis dezer wetsbepa ling duidelijk aantoont, dat de bepaling alleen bedoeld is voor het geval, dat over schrijving der vergunning gevraagd wordt naar een arder perceel, waarvan in dit geval geen sprake was. Gedeputeerde Sta ten hebben echter, evenals B. en W„ dit beroep op de geschiedenis der wet, in strijd met de duidelijke wetsbepaling, ver worpen, omdat, waar de door de wet ge- bruikete terminologie duidelijk is, voor een onderzoek naar de bedoeling van den wetgever geen plaats is. DE INGEKUILDE VROEGE AARDAPPELEN. Naar wij vernemen, zullen de ingekuilde vroege aardappelen, welke dezen zomer doorgedraaid zijn, spoedig worden afgeno men. Tot nu toe bestond er voor de binnen- landsche handelaren gelegenheid om hiervan te betrekken, maar met ingang van Donder dag is hieraan een einde gekomen. Dit schijnt in verband te staan met het vervoer- verbod voor bepaalde late-aardappelsoor- ten. De bedoeling is, dat voordat de late aardappelen in den handel worden gebracht, de vroege eerst zullen moeten worden op gegeten. Prikkelbaar en opgewonden? Neem 'n "AKKERTJE" - het werkt kalmeerend op Uw ge- heele gestel en.... in korten tijdI EfcKSTh «I.AD (Niet offict 5de klasse, 5c Trekking van VrUdag Hoote Prfj f 100.— 1443 8746 9522 22087 24377 24417 24690 Prijzen van f 1033 1038 1125 1145 150 1775 1813 1972 2133 2715 3003 3006 3296 3685 3807 4223 4358 5546 5663 5769 5824 6103 6189 6256 6499 6962 7030 7187 7229 7797 7951 7980 8026 8487 8544 8830 8940 9184 9254 9256 9271 9480 9482 9506 9668 9570 10025 10173 10218 10302 10306 10507 10642 10791 10885 10982 11123 11149 11291 11293 11296 11581 11796 11860 11997 12050 12365 12697 12722 12953 13037 13304 13316 13337 13392 Ï3538 13896 13934 13972 13979 13998 14560 14569 14642 14803 14906 15084 15199 16499 15580 15583 15967 16251 16415 16444 16476 16934 17323 17924 17986 17989 18174 18275 18328 18373 18398 18429 18820 19339 19391 19780 19968 20520 20560 20743 20977 21035 21729 21787 21867 22148 22185 22548 22798 22801 22827 23016 23259 23451 23602 23615 23663 23974 24094 24124 24184 24445 24753 24936 24975 24985 226 330 453 598 653 7271 806 902< 9371 958C Nieten 1006 1079 1091 1092 1096 1210 1226 1317 1353 1419 1653 1662 1672 1736 1738 1805 1824 1852 1866 1876 2059 2098 2138 2143 2196 2338 2401 2403 2427 2437 2555 2623 2809 2816 2836 2946 3008 3025 3054 3076 3124 3167 3186 3206 3207 3247 3295 3332 3345 3370 3512 3613 3622 3701 3708 4089 4103 4115 4128 4201 4303 4360 4371 4388 4412 4612 4614 4617 4652 4660 4847 4866 4878 4889 4941 5130 5132 5210 5234 5294 5435 5553 5555 5581 5650 5742 5748 5754 5787 5815 5895 5928 5931 5988 5989 6056 6057 6083 6153 6168 6261 6321 6389 6413 6449 6523 6566 6573 6616 6646 6866 6900 7021 7116 7212 7325 7338 7359 7369 7382 7530 7535 7547 7573 7627 7782 7804 7971 8009 8103 8174 8274 8325 8343 8352 8613 8621 8657 8693 8694 8897 8939 8949 8966 8969 9055 9063 9112 9150 9222 9278 9279 9328 9368 9388 9537 9541 9542 9643 9651 9685 9705 9770 9772 9785 9820 9842 9848 9867 9870 10168 10184 10207 10247 10255 10460 10463 10516 10577 10632 10734 10740 10756 10764 10782 10899 10915 11001 11010 11029 11137 11181 11190 11205 11219 1 11282 11302 11319 11335 11339 1 11423 11454 11461 11632 11701 1 11832 11867 11870 11877 11878 1 11988 12001 12029 12039 12076 1 12264 12352 12370 12386 12396 1. 12547 12560 12576 12610 12640 1 12851 12854 12859 12869 12880 12 13009 13060 13113 13156 13167 13 13282 13320 13323 13342 13373 13 13504 13690 13701 13806 13845 1 14116 14148 14157 14172 14208 14302 14324 14325 14331 14358 1 14604 14615 14635 14643 14678 1 14755 14758 14766 14773 14774 1 14845 14875 14878 14883 14907 1 15066 15088 15090 15101 15172 1 15325 15466 15467 15550 15573 1 15752 15695 15828 15862 15884 1 16057 16077 16089 16095 16134 1 16214 16317 16398 16402 16414 1 16480 16492 16570 16637 16662 li 16712 16726 16737 16750 16766 II 16814 16840 16858 16908 16968 II 17042 17063 17113 17119 17164 1' 17266 17320 17395 17419 17421 11 17548 17602 17625 17651 17714 1' 17768 17802 17829 17853 17886 11 18176 18183 18194 18266 18296 li 18393 18421 18611 18650 18667 1! 18866 18937 18964 18971 18972 li 19027 19123 19251 19284 19289 1£ 19400 19473 19479 19495 19517 IS 19642 19643 19667 19682 19758 19 19802 19805 19816 19843 19855 19 19996 20006 20032 20089 20123 20151 20 20528 20566 20570 20602 20641 2( 20753 20786 20809 20810 20817 2( £0864 20873 20879 20923 20926 21 21175 21180 21256 21261 21271 21 21422 21463 21481 21503 21517 21 21646 21650 21764 21831 21833 21 21979 22017 22021 22093 22116 22 22339 22379 22428 22491 22507 22 22597 22651 22666 22762 22784 25 22864 22390 22894 22925 22936 22 23072 23104 23111 23156 23173 23 23383 23481 23548 23651 23655 23 23698 23701 23706 23720 23730 23 23844 23857 23931 23950 23960 239 24077 24078 24095 24120 24158 24] 24347 24382 24444 24451 24517 245 24670 24730 24731 24840 24845 24! 24915 24935 Bij nadere beschikking van ment van Landbouw en Vissch een 35-tal repen op diverse pla gemeente, waarvan 19 aan de en 7 aan den Groeneweg, aangi worden geveld. Roode K De door de afdeeling Egrr van het Nederlgndsche Roode gemeenten Egmond aan Zee b '~ncr, gehouden collecte f 100 opgebracht.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 2