Griep in aantocht. STILL! NO. 9 AGENDA Qememiecadm EGMOND BINNEN Jtcovinciaai Tlieuws HEILOO UITGEEST NOORDSCHARWOUDE CHARLES FUANDERS IiERSTL BLAD 2 KIND VERDRONKEN. Zaterdagmiddag, nadat een 6-jarig jon getjes uit het gezin Bakker, wonende aan de Overdiestraat, nergens te vinden bleek, ging men dreggen in het Noordhollandsch Kanaal, vreezende, dat de knaap spelen derwijze te water zou zijn geraakt. Het vermoeden bleek helaas maar al te waar te zijn: na een half uur dreggen werd het lijkje opgehaald. Het werd overgebracht naar het Centraal Ziekenhuis. INBRAAKJE IN DE LINDENSCHOOL. Naar wij vernemen is er hedennacht ingebroken in de Lindenschool. Groot is de buit niet geweest. Er worden hoofd zakelijk krijtjes, pennen en schriften vermist. JUBILEUM P. X. T. Op Woensdag 16 Oct. a.s. hoopt de heer C. C. Andriessen, acm bij den P. T. T.- dienst, wonende Corfstraat 57 alhier, den dag te herdenken, waarop hij voor 25 jaar bij dezen dienst werd werkzaam gesteld. De heer Andriessen heeft verschillende standplaatsen gehad en werd pl.m. 8 jaar geleden van Schagen naar Alkmaar overge plaatst. Het zal dezen ambtenaar, die zich vele vrienden heeft verworven, op dien dag zeker niet aan belangstelling ontbreken. BEPERKING VAN UITVOER, BEHALVE NAAR DUIXSCHLAND. In aansluiting op een eerder bericht over het verbod van export naar andere landen dan Duitschland voor appelen en peren, is thans bij de veilingen de mede- deeling van de Ned. Groenten en Fruit- Centrale ontvangen, dat dit verbod ook geldt voor groenten, sluitkool, zacht fruit en fruit-afval. Alleen de uitvoer van uien naar België is thans nog mogelijk op dezelfde wijze als dit tot nu toe geregeld was. De benoodigde uit- voermachtigingen kunnen door de vei lingen, resp. door de controleurs van het U. C. B. ter beschikking worden gesteld. Uitvoer van producten, genoemd op de re gelmatig aan de veilingen toegezonden lijsten van exportprijzen voor Duitschland, is niet meer toegestaan naar andere lan den dan Duitschland. Naar België mag derhalve geen roode kool meer geëxpor teerd worden. De producten, welke niet op de prijzenlijst voor Duitschland vermeld staan, kunnen slechts na bekomen toe stemming van de afd. België van de N. G. F. C. voor afgifte van een uitvoermachti- ging in aanmerking komen. Hierbij wordt er echter uitdrukkelijk de aandacht op ge vestigd, dat voor uitvoer van schorsenee- ren, spruitkool, peen (gele en roode), prei, selderij e.d. geen toestemming (ongeacht de. uit te voeren hoeveelheid) verleend zal kunnen worden. Uitvoer naar Zwitserland en protectoraat Bohemen en Moravië is niet toegestaan. Voor Zweden is een betalingscontingent vastgesteld voor druiven. Uitvoer binnen het kader van dit betalingscontingent is toelaatbaar op afroep. Voor dergelijke zen dingen dienen vanzelfsprekend dezelfde prijzen te worden betaald als voor Duitsch land. Voor uitvoer van andere producten naar Zweden is momenteel geen betalings contingent beschikbaar. De invloed van deze bepaling was Za terdagmorgen op de veiling te Broek op Langendijk reeds duidelijk merkbaar. De hooge prijzen, welke tot nu toe voor het voor België vrijgegeven gedeelte werden besteed, waren er nu niet meer, zoodat de tuinders aanmerkelijk minder ontvingen. Toch hielden de binnenlandsche prijzen nog vrij goed stand, hoewel nu ook het gedeelte voor België op de binnenlandsche markt zal komen. FRUITTEELT-DEMONSTRATIEBEDRIJF TE SCHELLINKHOUT. Het verslag van het fruitteelt-demonstra- liebedrijf van den economisch-technologi- schen dienst voor Noordholland, te Schel linkhout, over September 1940, luidt als volgt: In de maand September is het mees te fruit geplukt, voor October is slechts weinig overgebleven, dit mede in verband met het feit, dat de oogst van winterfruit als Winterjan, Gieserwildeman en derge lijke gering is. Het meeste fruit wordt nog gedurende korteren of langeren tijd bewaard, al naar den tijd van rijpen, alleen het minder waardige fruit wordt direct geveild. Het percentage minderwaardig fruit is dit jaar bij enkele variëteiten hoog, vooral bij Triomph de Vienne, echter ook bij Confé rence, Durandeau en Soldat Laboureur. De oorzaak hiervan is de steenigheid der vruchten, welke voor een groot deel ver oorzaakt is door wantsen. Bij de variëtei ten Beurré Hardy en Calebas de Tirlemont komt dit verschijnsel slechts in geringe mate voor. In de maand October zal het laatste ge deelte van het fruit geplukt worden en voor een flink gedeelte ook geveild. Na het plukken worden de stutten zoo spoedig mogelijk verwijderd en de greppels en draineeringen in orde gemaakt voor een goeden waterafvoer. Verder wordt begon nen met de grondbewerking tusschen de bessenstruiken, zooals deze in den herfst gebruikelijk is. Hier en daar is er weer griep. Tracht het te voorko men. Neem bij de geringste verkoudheid direct Aspirin. f I IfBAYERjl i§pi| Tentoonstelling. Van 12 t/m 20 October tentoonstelling teekengenootschap K.Z.O.D., in perceel Langestraat 64; dagelijks 1012.30 en 25, Zondags 24, Zat. 25. Bioscopen. City-theater, 7.15 uur, hoofdnummer Meis jes van de H.B.S. (rom.); hoofdrollen Ellen Schwanneke en Rolf Wanka. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmidd- g, half 3, matinee. Victoria-theater, 7 uur, hoofdnummer Vluchtelingen (avonturen); hoofdrollen Hans Albers en Kalhe von Nagy. Toegang bóven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Harmonie-theater, 7.15 uur, hoofdnummer Zonsopgang (rom.-dram.); hoofdrollen Fr. van Dongen, Kr'stin^ Söderbaum en Anna Demmann. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag geen matinee. Roxy-theater, 7.15 uur, hoofdnummer Het mysterie van de Mondschein-sonate (rom.- ser.s.); hoofdrollen Louis Saalborn, Louis de Bree, Annie Verhulst. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Maandag 14 October. 7 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van De tante van Charley, door Het Haagsche Too- neel. 7.30 uur, café Central, lezing van dr. Ju- lien voor Solus Nemo Satis Sapit. Woensdag 16 October. 7 uur, 't Gulden Vlies, opvoering revue „Volle Maan" door de „Bonte Spelers van Alkmaar" (alg. leider M. Grondsma), voor de gewonde Holl. militairen in 't Centraal Ziekenhuis. GESLAAGD. Voor het examen machineschrijven zijn geslaagd mej. P. Elders te Bergen (niet te Alkmaar zooals Zaterdag gemeld) en de heer C. Zwart te Alkmaar met resp. 191 en 215 letteraanslagen per minuut. KANTONGERECHT TE ALKMAAR. (Uitspraken van de strafzitting van Vrijdag 11 October 1940). Overtredingen van de Ver ordening op Ver keersbe perking (na 10 uur op straat) M. J. M. te Alkmaar, 15 boete of 2 weken tuchtschool. H. V. te Alkmaar, A. S. te Alkmaar, J. H. te Heiloo, ieder 15 boete of 10 dagen hechtenis. RAAD VAN TOEZICHT DER VOLKS UNIVERSITEIT VOOR ALKMAAR E.O. Zaterdagmiddag vergaderde de Raad van toezicht der volksuniversiteit voor Alkmaar e.a. in restaurant Kinheim, onder voorzitterschap van den heer R. G. C. Schro der. Vastgesteld werd het .verslag over 1939/1940, waarin het bestuur gewaagde van de groote moeilijkheden, welke de V.U. door de inbeslagneming van lokaliteiten had on dervonden. Niettemin is de belangstelling gebleven en gaat het bestuur op de gewone wijze zijn taak voortzetten, verwachtende en hopende, dat Alkmaar ook voortaan de V.U. bij haar arbeid zal steunen en zal blijven gebruik maken van de geboden gelegen heid tot verruiming van kennis en verdieping van inzicht. Eveneens werden vastgesteld de rekening over 1939/1940 en de begrooting voor 1940/ 1941. Goedkeuring werd gehecht aan het pro gramma voor het seizoen 1940/ 1941. De vol gende cursussen zijn daarin opnomen: Japan, zooals het leeft en werkt, door G. J. Pilger te Amsterdam; Kent gij uw kinderen? door mej. M. Labberton te Oosterbeek; Reveilbe- weging in den loop der tijden, door ds. A. E. F. Junod te Wassenaar; De werelden van ons zonnestelsel, door prof. dr. M. Minnaert, directeur van de sterrewacht te Utrecht; De samenhang tusschen lichamelijk en geeste lijk gebeuren, door prof. dr. E. A. D. E. Carp te Leiden; Mooie en merkwaardige dieren, in het bijzonder wat hun gedrag be treft, bekeken, door A. P. J. Portielje, inspec teur van Artis te Amsterdam. Voorts zullen voordracht worden gehou den door J. P. Strijbos te Haarlem over land- schapsschoon van Nederland en door mr. J. Kunst, conservator bij het Koloniaal Insti tuut te Amsterdam, over Indonesische mu ziek. Filmvoorstellen staan ook ditmaal op het programma. De voorzitter van den Raad van toezicht bracht het bestuur onder instemming der vergadering hulde voor zijn activiteit en energie, waardoor het mogelijk is gebleken, ook thans een veelzijdig programma samen te stellen, dat ongetwijfeld velen zal bevre digen. Ten slotte werd tot lid van het bestuur herbenoemd de heer dr. R. Wiarcfa, die aan de beurt van aftreding was. VERVANGING RETORTE-OVENS AAN DE GASFABRIEK DOOR HORIZON TALE KAMEROVENS. Onder mededeeling, dat door de drasti sche beperking van het petroleumver- bruik, meer vraag naar gas is ontstaan, terwijl de hoeveelheid gasolie voor de gasbereiding uitgeput is, waardoor het wenschelijk is de productie van koolgas op te voeren, stellen B. en W. voor om de bestaande retorte-ovens door kamer ovens te vervangen en hen daarvoor een crediet van 70.000 te verleenen. In de vergadering van 5 October 1939 werd hiervoor reeds een crediet van 85000 verleend voor 2 horizontale ka merovens." De bouw daarvan is inmiddels opgedragen aan de Silamit-Indugas G. m. b. H. te Krefeld. De materialen zijn thans op het terrein aangevoerd en deze twee ovens zullen binnen drie maanden gereed zijn. DE RIJWIELBANDEN. In verband met de publicatie over de be schikbaarstelling van eenheidsrijwielbanden verzoekt het bestuur van de afd. Alkmaar van den Bond van Rijwielhandelaren mede te deelen, dat het de rijwielhandelaren niet mogelijk is- aan alle aanvragen te voldoen. Dit vindt zijn oorzaak in het feit, dat de handelaren slechts 30 pCt. van hun afzet in de overeenkomstige maand van het vorig jaar krijgen toegewezen. Waar het gebruik nog is toegenomen, zal het duidelijk zijn dat de rijwielhandelaren al hun cliënten niet aan banden kunnen helpen. ALKMAARSCHE KAMERMUZIEK- VEREENIGING. Met het oog op de omstandigheden wor den de beide concerten in dezen winter niet 's avonds, maar op Zaterdagmiddag gege ven. De data worden nog nader bekend ge maakt. Voor het lidmaatschap kan men zich aan melden bij mej. A. C. Gouwe, Steijnstraat 92. Voor bijzonderheden zie men de adver tentie in dit blad. DE TANTE VAN CHARLEY. In het „Gulden Vlies". Charley's tante, de bekende, had gister avond haar intrek genomen in het Gulden Vlies en natuurlijk waren weer velen op gekomen om naar haar gezondheid te informeeren. Zij troffen tante in het beste humeur en nog springlevend. Er is om deze dolle klucht weer onbedaarlijk ge lachen. Soms waren de personen op het tooneel door den lach niet te verstaan. Zij, die de tante van Charley niet kenden, hebben zich weer .kostelijk vermaakt. Men weet hoe eenige verliefde studenten in Oxford, de komst van Charly's tante ver wachtend, eenige jongedames bij zich invi teeren. Maar tante komt niet, waarop de student Henry Batterly, die bij het ama- teur-tooneel juist een dames-rol zou repe- teeren, de jongelui uit den nood moet hel pen. Hij doet het, maar als hjj vooruit ge weten had, wat de gevolgen van deze grap zouden zijn, had hij zich stellig nog wel eens bedacht. Hij wordt voorgesteld als de tante uit Brazilië, een schatrijke weduwe. De jonge meisjes Kitty en Amy zijn gauw met tante de beste maatjes tot ergernis van Charley en Jack. Een kolonel (de vader van Jack) en een professor (de voogd der beide meisjes) verliezen hun hart aan de tante (mede vanwege haar geld) en Henry komt in de onmogelijkste situaties. Maar dan ver schijnt de echte tante met haar nichtje en nu wordt de verwarring nog grooter, vooral als dat nichtje een lang gezochte vlam van Henry blijkt te zijn. Maar in een klucht is geen verwarring zoo groot of er komt een gelukkig einde. Zoo ook hier en ieder is voldaan, vermoeid van het lachen, maar opgekwikt. Het Haagsche Tooneel heeft van de klucht een zeer vlotte opvoering gegeven. Het spel der artisten heeft zeer veel tot het succes bijgedragen. Bob en Guus Verstraete waren de twee verliefde studenten en zij speelden hun rollen uitstekend. Alex Faassen be haalde in de titelrol een groot persoonlijk succes. W. Huismans en Jules Verstraete wisten van de rollen van den kolonel en de professor iets bijzonders te maken. De jongedamesrollen werden door Cilly Bach (Kitty), Wiesje Bouwmeester (Amy) en Kristy van Raalte (Ellen) alleraardigst ge speeld en Beppy de Vries was als de ware Donna Lucia een charmante verschijning, die zich met veel talent, als de gerouti neerde actrice deed kennen. B. v. d. Linde was een bediende van de goede soort. Aan de uiterlijke verzorging was veel aandacht geschonken. Het luide applaus na elk der bedrijven bewees wel, hoe de aan wezigen zich amuseerden. Hedenavond wordt de voorstelling her haald en wie Charley's Tante gaat bezoe ken, zal zich zijn uitgang niet beklagen. Een vroolijke verkwikking kan niet genoeg ge waardeerd worden. VOOR ONZE OORLOGSGEWONDEN. Wij hebben heden voor onze oorlogsge wonden de volgende bijdrage ontvangen: F. W. 10.— Saldo van Zaterdag f 234.97 y. Totaal 244.97 y. HET EERSTE „EINTOPFESSEN". De persvertegenwoordiger der N.S.D.A.P. schrijft ons: Gevolg gevende aan een uitnoodiging van den Oberstürmsbannführer der S.S., den heer Wagner, vond Zondag j.l. het eerste zoogenaamde „Eintopfessen" alhier plaats. Voor dezen gemeenschappelijken maaltijd waren alle plaatselijke af deelingen van de S.S. en de alhier wonende Duitsche staats burgers uitgenoodigd en zonder uitzonde ring hadden zij aan deze uitnoodiging ge hoor gegeven. Ook de Duitsche weermacht, officieren, onder-officieren en manschappen van de S.S., de marine en het luchtwapen waren natuurlijk vertegenwoordigd, aange zien deze uitnoodiging immers juist van de weermacht uitging. De groote zaal van den heer Th. van Gij zen „Het Wapen van Heemskerk", was dan ook tot de laatste plaats bezet. Na een har telijke begroeting van den kringleider, den heer Paustian, alsmede een toespraak van den S.S.-Obersturmbannführer Wagner, in welke toespraken zij op de beteekenis van het „Einstopf-essen" wezen, gebruikte men den smakelijken maaltijd. Het muziekkorps van de S.S. en een zangkoor zorgden voor een muzikale afwis seling. Na den maaltijd begaven alle aanwezigen zich naar het gemeentelijk sportpark, waar zeer goed uitgevoerde sportieve prestaties gedemonstreerd werden. Het was verheugend, dat vele Alkmaar- ders getuige waren van deze wedstrijden en dat zelfs enkele Alkmaarders aan den wedstrijd deelnamen, natuurlijk buiten me dedinging. Dank zij de activiteit van de leiding, als mede de volle medewerking van de deelne mers werd deze dag een wel zeer bijzondere voor alle aanwezigen. De gemeenteraad van Egmondbinnen vergaderde Donderdagmiddag onder voor zitterschap van burgemeester G. C. Bos. Alle leden waren present. Raadhuisbouw. Voor de zooveelste maal kwam de bouw van een raadhuis ter sprake. Aanleiding daartoe was thans het feit, dat de o. 1. schoei het gymnastieklokaal weer in ge bruik moet nemen, zoodat de distributie- dienst daaruit moet verdwijnen. Deze zou dan kunnen verhuizen naar het tegen woordige raadhuis. Voorgesteld werd dan het raadhuis te verplaatsen naar de vlak bij gelegen, thans leegstaande vroegere ambtswoning van het hoofd der o. i. school, nadat deze een verbóuwing zal hebben ondergaan, waarvan de kosten op 7000 werden begroot. Verschillende raadsleden betreurden het, dat hiermede de plannen voor den bouw van een nieuwe raadhuis voor afzienbaj-en tijd van de baan zouden zijn, terwijl andere gemeenten wel een nieuw raadhuis bouwen. De voorzitter achtte bouw van een nieuw raadhuis thans on mogelijk. Waar nu nog een nieuw raad huis gebouwd wordt, is men daarmede reeds vóór den oorlog begonnen. Nog werden bezwaren geopperd, omdat thans nog een woning aan de woningruim te onttrokken wordt, terwijl er toch reeds woningnood is, terwijl de leden van Eg mondbinnen betreurden, dat het raadhuis even ver van het dorp Egmondbinnen verwijderd blijft als thans. Na nog eenige discussie werd het voor stel aangenomen. Een nieuwe schrijfmachine. Een volgend punt van de agenda vorm de het voorstel tot aanschaffing van een nieuwe schrijfmachine. De heer Liefting betwijfelde of zoo'n machine thans nog wel te verkrijgen is, doch de voorzitter had reeds schrijfma- chine-schaarschte voorzien en dus de machine maar vast aangeschaft! De raad betoonde zich loyaal en keurde de aan schaffing goed, omdat men den burge meester niet wilde verplichten de machine terug te sturen. De tweede leerkracht. Door daling van het aantal leerlingen der o. 1. school over 1940 tot gemiddeld 40 zou de tweede leerkracht, mej. Nieuwen- huijzen, ontslagen moeten worden. Be sloten werd echter aan het departement van onderwijs, kunsten en wetenschappen te verzoeken deze leerkracht wegens on misbaarheid in dienst te mogen houden. Het bedrag der exploitatiekosten per leerling der o. 1. school over het dienstjaar 1939 werd vastgesteld op 11.25, met het oog op de vergoeding voor de bijzondere lagere scholen. Besloten werd tot het geven van gratis kookcursussen met het oog op de voedsel- schaarschte. De kosten van zaalhuur, ver lichting, verwarming e.d. zullen voor reke- Filmvertooning. Voor de mooie kleurenfilm „Kleur en glorie der tropen" bestond Vrijdag groote belangstelling. Zoowel de middagvoorstel ling voor de kinderen van de scholen als des avonds voor de volwassenen, was ge heel bezet; velen konden nog zelfs geen plaatsje meer krijgen. De heer C. ten Brug- gencate sprak een openigswoord, waarin hij herinnerde aan de vorige ontwikkelings avonden en zijn vreugde uitsprak over het talrijke bezoek. Voor de jeugd heeft de heer ten Brug- gencate een verrassing in petto: met een op stel over de reis naar en door Indië, zooals die op de film werd meegemaakt, kan men een prijs winnen. Overtreding verduisterings voorschriften. In de afgeloopen week hebben die be woners, die de verduisteringsvoorschriften niet of niet volledig nakomen, en de fiet sers die maar raak rijden met niet- of on voldoend verduisterde lantaarns, kennis gemaakt met de politie. Nu waarschu wingen geen effect sorteerden, is proces verbaal opgemaakt. Ook zij die geen iden titeitskaart bij zich droegen, zijn gewaar schuwd of geverbaliseerd. Waarschuwingen worden nu niet meer gegeven. Teraardebestelling P. Groot. Zaterdagmiddag had op het kleine en rustige kerkhof te Marken-Binnen de ter aardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van den zoo plotseling overleden heer P. Groot aldaar.- Vrijwel geheel Marken-Binnen was ge tuige van de plechtigheid. De met kransen en bloemen bedekte baar werd gedragen door vrienden en bekenden en gevolgd door een groote schare van verwanten en vrien den, waaronder we o.a. opmerkten dijk graaf en heemraden van den polder Het Woud, in wiens dienst de ontslapene bij het uitoefenen van zijn functie van heemraad en schouwer was heengegaan, den burge meester der gemeente Uitgeest, den secre taris, den gemeente-ontvanger en den chef veldwachter, benevens ds. Boeke van de herv. gemeente en den heer A. C. Boekweit, oud-hoofd der openbare lagere school te Marken-Binnen. Bij de groeve werd het eerst het woord gevoerd door den burgemeester. Namens het gemeentebestuur werd aan den ont slapene dank gebracht voor het vele wat hij in het belang van de gemeente en daarmede voor zijn dorp Marken-Binnen had gedaan in den loop van de 32 jaar, dat hij onafge broken lid was van den gemeenteraad en voorts voor het vele, wat gedaan was in zijn functie van penningmeester van het burgerl. armbestuur. Daarna sprak ds. Boeke, die den over ledene schetste als een waardig ambtsdrager in de kerkelijke gemeente. Niet minder dan 40 jaren had hij zitting gehad in diverse kerkelijke colleges, waarvan de laatste jaren als ouderling. Veel was door hem gedaan tot het instandhouden van de kerk en ter ver spreiding van het geloof. De jongste zoon bracht dank voor de vele woorden van waardeering en eerbied voor zijn vader. Chef Langendijk wordt overgeplaatst. De heer S. Langendijk, stationchef aan de laadplaats alhier, wordt met in gang van 1 November overgeplaatst naar Velsen. Den h :er Langendijk, die onlangs zijn 25-jarig jubileum als chef in deze ge meente vierde, zal men hier noode zien vertrekken. Hengelwedstrijd. De hengelclub „Ontspanning" hield een wedstrijd langs de Bleekmeerkade. De vangst was. slecht. De uitslag was als volgt: le pr. D. van Seventer 8 st.; 2e pr. Jb. Bullooper 7 st.; 3e pr. A. Timmerman 6 st.; 4e pr. H. de Rijke 4 st.; 5e pr. S. Wormsbecke 3 st.; 5e pr. J. Peetoom 2 st. Na loting met S. Dekker. Diefstal van fruit. Ten nadeele van den fruitkweeker T. T. uit de Laanweg is een hoevelheid fruit, ter waarde van ongeveer 100, ont vreemd. In kisten gereedstaande vruchten zijn meegenomen, terwijl enkele boomen uit den boomgaard zijn leeggeplunderd. De gemeente- en .rijkspolitie van Oudkarspel stellen een onderzoek in. ning der gemeente worden genomen. De heer •Liefting stelde tenslotte voor de Hoevervaart, waarvan nu veel gebruik ge maakt moet worden, beter te doen uitdiepen. Nu raken de booten vast in de modder en schieten zoo slecht op, dat een trekschuit daarbij vergeleken een Schnellboot is. Ver betering in werkverschaffing werd toege zegd, als er tenminste geen „gebrek" aan werkloozen is! GESCHREVEN DOOB TBBKBMNGBN VAN ALEXANDER RAYMOND 15 AliJN NAAM KAMER GA IK BEN DE DE 13 TRENT. VOOR IK NAAR MIJN WIL IK MENEER WILLARD ZIEN. INSPECTEUR VAN O. EN G. WASHINGTON VRAAGT DIRECT OM ORDERS GOED ZOO TRENT. DE ZAAK ZIT ZOO. WE HEBBEN HIER DE VINGERAFDRUKKEN VAN EEN KEREL. DIE DE KORTE WORDT GENOEMD DIE DIRECTEUR VAN GORMAN HOTEL, ÖUH1JNT WIE HIJ IS EN OOK ZLJN VRIENDIN, MAAR IN ONS VAK, TRENT, MOET IEDEREEN VERDACHT WORDEN. TENZIJ HIJ BEWIJST ONSCHULDIG TE ZIJN DE CHEF ZEI IETS OVER EEN TELE FOONJUFFROUW IK VROEG WASHINGTON REEDS NAAR HAAR TE INFORMEEREN. VANAVOND ZULLEN WE HAAR VINGER. AFDRUKKEN NEMEN

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 2