STILLE NO. 9 DASHIELL HAMMETT FILMN1EUWS SPORT EN WEDSTRIJDEN VRAAG en AANBOD 35 cent per vqf regels VaK YaYs 0—1 TWEEDE BLAD 3 GESCHREVEN DOOK TEEKENINGEN VAN ALEXANDER RAYMOND 1 DE NACHT DER BESLISSING. City-theater De zakenman Carlos Brückmann te Berlijn heeft een zeer druk leven en moet dientengevolge zijn jeugdige vrouw (zijn tweede echtgenoote) veel alleen laten. Zij vindt tijdver drijf in modepaleizen, waar het per soneel, zoodra zij verschijnt, reeds moppert: „Nu wordt het weer laat". Dat gebeurt ook op den dag, waar op mevr. Brückmann met haar vijf jaar jongere stiefdochter Gisela bin nenkomt, om voor deze een geschikte japon te koopen voor haar eersten balavond. Op dat bal maakt het meisje nader kennis met Alvarez, een Peruaan, wien zij 's middags op het tennisveld reeds had ontmoet, een man, die pas sinds een paar da gen in Berlijn was. Dat mevr. Br. in hem een vriend zag, uit den tijd dat ook zij nog in Peru woonde, vertelt zij niet aan haar man, die op het punt staat zakenrelaties met hem aan te knoopen en haar adviseert hem voor een bezoek te noodigen. De visites van Alvarez trekken de aan dacht, maar dat merken de twee niet en ook ontgaat het hun, dat Gisela een liefde voedt voor den Peruaan. Voor Tessa en Alvarez worden de herinneringen te machtig en zij be sluiten te vertrekken naar hun land over zee. Maar Gisela, die deze af spraak hoort, is haar stiefmoeder vóór en reist naar Hamburg, waai zij Alvarez bezweert, dat Tessa haar man niet mag verlaten. Deze is voor zaken naar Londen en juist als Tessa zich gereed maakt om den trein naar Hamburg te nemen, meldt een radio bericht het verongelukken van den trein, waarmee hij naar Dover zou gaan voor de terugreis. Doodelijk ongerust, beseft zij dat zij thans "moet blijven. Gelukkig had Carlos dezen trein gemist, zoodat hij met een vlieg tuig naar Berlijn kwam, nog even eerder dan Gisela uit Hamburg terug was. Er volgen dramatische momen ten met als einde, dat het gezin bij een blijft. Het is Pola Negri, die hier de rol van mevr. Brückmann speelt. Zij doet dit zonder overdrijving en sleept met haar groot talent de toe schouwers geheel mee. De jongemeisjesrol van Gisela was gelegd in handen van Sabine Peters en deze bleek een waardige tegen speelster te zijn. De beide andere hoofdrollen, van Brückmann en Al varez, werden resp. gespeeld door Hans Zesch en Ivan Petrovich, twee figuren, die geheel bij de beide vori ge aansloten. Deze vier hebben met de vele andere spelers een film ge maakt, die verdient door zéér velen gezien te worden. Vooraf gaan de journaals, een mu zikale dansfilm en een reeks foto's van kasteelen aan de Waag in Mo- ravië. DE OUDE EN DE JONGE KONING. Harmonie-Theater. Volkomen geboeid volgt men deze historische film van Friedrich Wilhelm I en zijn zoon (den late- ren Frederik den Grooten) van het begin tot het einde. Men ziet een stuk uit het leven van twee grond leggers van Pruisens grootheid. Streng was Wilhelm Friedrich I in vele opzichten, streng voor zijn fa milie en vooral voor zijn zoon den Kroonprins, die van geheel ande ren aard, voortdurend met den Koning in conflict was. Ten slotte wil de Kroonprins de tyrannie van zijn vader ontvluchten. Hij neemt zijn vriend luitenant von Katte in vertrouwen. Een audiëntie bij den Koning maakt de zaak nog erger. Frits heeft n.l. gespeeld en een schuldbekentenis geteekend, die den Koning wordt aangeboden. Arrest en andere straffen volgen. Frits pleegt echter nieuwe over tredingen en dan volgt een gewel dige scène tusschen vader en zoon. Deze wil daarna zijn plan om te ontvluchten beslist doorzetten. Maar op 't laatste oogenblik komt alles uit en luitenant Katte, die Frits geholpen heeft, wordt ter dood veroordeeld. Dat grijpt Frits geweldig aan. Hij onderwerpt zich aan de bevelen zijns vaders, maar steeds blijft de dood van von Katte tusschen hen. Frits gaat op het land tusschen het volk arbeiden en na vier jaar zoekt de vader den zoon op. Maar zij blijven vreemden voor elkaar. Frits leeft met de kroon prinses gelukkig in Rheinsberg. Maar de oude Koning gaat hard achteruit. Vóór zijn dood komt zijn zoon echter tot hem en hij kan nog voor zijn einde aan de generaals ten jongen Koning voorstellen. De film is op buitengewone wijze opgenomen, maar bovendien schitterend gespeeld. Niet 't minst door Emil Jannings, die als Frie drich Wilhelm I één zijner beste craties gaf. Zeer goed was ook Werner Hinz als de Kroonprins. Deze twee figuren beheerschen de film volkomen. Maar wij mogen niet onvermeld laten hoe bijzonder door tal van bekende artisten de kleinere rollen werden gespeeld. De film als geheel zal niét nalaten op ieder grooten indruk te maken. Het voorprogramma bracht een uitgebreid en interessant Ufa-jour- naal en een éénacter met tal van geslaagde opnamen van een groote circusonderneming. STORM OP DEN MONT-BLANC. Roxy-Theater. Johannes, een observator van het meteorologisch instituut in Zwit serland woont alleen in een primi tief verblijf, dat bijna op den top is gelegen en neemt daar eiken dag de temperatuur en de windkracht op. Hij staat in telegrafische ge meenschap met een station aan den voet van den berg in een dal, waar professor Armstrong niet alleen een prachtigen kijker voor zijn astronomische waarnemingen heeft, maar ook een lieftallige dochter, die per vliegtuig een tochtje naar het hoog gelegen deel van de Mont-Blanc maakt. Z'j maakt kennis met Johannes, den observator, die haar een be zoek aan zijn in het dal wonenden vriend, een musicus, aanbeveelt. Vader en dochter komen samen een bezoek aan Johannes brengen en bij een zeer moeilijken berg tocht verongelukt de professor. Het meisje Hella bezoekt den musicus, vindt hem ziek in zijn eenzame kamer en verpleegt hem. Dankbaar seint de musicus naar zijn vriend hoe goed hij verzorgd is en Johannes, die, in de hoop Hella te zien, met ongeduld op zijn aflossing wacht, wordt jaloersch en als de aflossing komt weigert hij mee te gaan. Op een tocht naar den wind meter verliest hij zijn handschoe nen zijn handen bevriezen en als hij na een moeilijken tocht thuis komt, is hij niet meer in staat vuur te maken. Hij tracht het dal te bereiken, maar een vreeselijke storm jaagt hem naar huis, waar omdat hij de deur openliet alles vernield en ondergesneeuwd is. Hij seint met zijn elleboog S. O. S.-teekens uit en dan gaat het meisje met een expeditie op weg, evenals een vriend van Johannes in een vliegtuig. Men vindt hem bijna bevroren in zijn woning, maar natuurlijk is het nog niet te laat en komt alles ook met het meisje in orde. Sepp Rist, Leni Riefenstahl en Ernst Udet spelen in deze film de hoofdrollen. Er zijn prachtige op namen van gevaarlijke bergtoch ten tusschen düizelingwerkkende afgronden, splijtende gletschers en lawines. Vooraf een Ufafilm, veel nieuws uit binnen- en buitenland en een keurige dansfilm. VERDACHTE ONTKENT. Victoria-Theater. De weg MaastrichtAlkmaar is er na 10 Mei een met tallooze hin dernissen en het gevolg was, dat de film „Verdachte ontkent" nog onderweg was, toen de hoofdfilm gisteravond aan de beurt kwam. Daarom heeft het publiek zich vergenoegd met het „Paradijs der vrijgezellen", waarin Heinz Rühmann zij het maar kort den scepter zwaait. De film is al meer in Alkmaar geweest en de toeschouwers zijn zeker niet al te zeer teleurgesteld daar weet Rühmann wel voor te zorgen. En degenen, die per se de ontkennen de verdachte willen zien kunnen daarvoor vanavond terecht. Van hedenavond af resideert zij 't i s een zij! in Victoria. Aan den inhoud van deze boeien de film ontleenen we nog, dat dit het verhaal is van een mislukt huwelijk, waarvan de scherven aan het slot toch nog aaneengepast blijken te kunnen worden en dit nadat de valsche beschuldiging van aansporing tot moord tegen de charmante vrouwelijke hoofdper soon (Olga Tschechowa) de intrige tot een boeiend raadsel heeft ge maakt, dat een verrassende en bevredigende ontknooping blijkt te bezitten. Albrecht Schönhals is de mannelijke tegenspeler van de beschuldigde. Voorprogramma: Een film met prachtige natuuropnamen, het Tobis-Polygoon nieuws en het Ufa-journaal. Schaatsen IJSBAAN HEILOO. De mooie ijsbaan heeft deze week honderden dames en heeren getrokken, die van de gezonde sport gebruik maken op veilig terrein. Dank zij de lichte maan kon ook 's avonds worden gereden, van welke gelegenheid eiken avond een 350 a 400 personen profiteerden. Voor de wedstrijden van hedenmiddag en morgen bestaat groote belangstel ling. De banen zijn in goede condi tie en blijve voor de hardrijders en schoonrijders gereserveerd. Vandaag of morgen wordt het 2000ste lid ver wacht. Waarschijnlijk is er voor hem (haar) 'een verrassing in petto! ESTAFETTE-WEDSTRIJD TE BROEK OP LANGENDIJK. De ijsclub „Wintervermaak" heeft op de ijsbaan een estafette wedstrijd verreden De uitslag was: 1 Jb. van 't Riet, C. de Waard, C. Wagenaar Jz. en P. van Gelder; 2: P. de Geus, K. Mammen, A. ten Bruggencate Jr., en H. Slooves; 3: C. Madderom, D. Wiering, K. Bak ker Kz. en C. Wagenaar; 4: G. Nieuwenhuis, P. Kooger, Ab. Bak en J. Vink. NED. KAMPIOENSCHAPPEN TE BERGEN. Naar wij vernemen hebben zich voor de kampioenswedstrijden, die heden en morgen te Bergen worden verreden, 29 rijders doen inschrij ven, o.w. ook Koops uit Zuidlaren. Op de 500 meter komen door loting in de zesde rit tegenover elkaar ir. v. d. Scheer en J. Langedijk. Wij ho pen dat het weer zich voor deze bij zondere wedstrijden goed zal hou den en dat de vele belangstellenden, die voor deze kampioenschappen naar Bergen zijn gekomen zullen kunnen genieten van fx-aaie, span nende ritten. HARDRIJDEN TE WIERINGERWAARD. Het is druk met de ijswedstrijden. Vrijdagmiddag had wederom een hardrijderij plaats op het kanaal aan de Nieuwesluis, waaraan -door 14 paren werd deelgenomen. Ie pr. 15 H. Struik met mej. A. Ottens; 2e pr. 10 A. J. de Ridder met mej. M. Beumer; 3e pr. f5 J. Slikker met mevr. A. Slikker Gijsbertsen; 4e pr. 2.50 A. Bakker Jz. met mevr. A. BakkerSmit. KINDERWEDSTRIJDEN TE GROOTSCHERMER. Door „Thialf" waren Donder dagmiddag voor alle kinderen wed strijden georganiseerd. Prijzen be haalden: Kleine jongens: 1 J. Kroes, 2 G. Hartog, 3 D. Kuijn. Grootere: 1 A. Wever, 2 F. Kluit, 3 H. van Truijen. Verder werden bij de meisjes Riet Jonker 1, Ali Ooms 2, Nelly Plooijer 3. Bij de oudsten waren 1 Jb. Wiedijk 2 C. Buis en 3 H. Feen- stra. Oudere meisjes: 1 Trien Kuijn, 2 Trien Sloot en 3 Neli Scher- merhorn. RINGRIJDERIJ TE NIEUWE-NIEDORP. De uitslag van de Vrijdagmid dag gehouden ringrijderij voor pa ren voor leden van de vereeniging IJs- en Volksvermaak was: 1 G. Grootes en echtgenoote, 2 mej. T. Peereboom en H. Pereeboom, 3 mevr. PeereboomKuit en J. Pee reboom, 4 mevr. KeukenBorst en T. Arts. IJSWEDSTRIJDEN TE SINT-PANCRAS. Op de „Veert" werden Donder dag verschillende wedstrijden ge houden voor meisjes van 1318 hardrijden met hindernis: 1 R. Glas, 2 Jn. Leegwater, 3 M. Vos, 4 M. Ad miraal, 5 A. Smit. Voor de hoogste klassen der la gere school voor jongens houtjesra- pen, niet minder dan 60 deelnemers: 1 C. Beers, 2 G. Bobeldijk, 3 H. Smit, 4 G. Leien, 5 D. van der Woude, 6 J. Kuitwaard, 7 J. Wiedijk, 8 Jb. Wagenaar. Voor meisjes, dominostuk uitzoe ken: 1 Mili Booy, 2 Janie Ploeger, 3 Rie Bobeldijk, 4 Annie Kriek, 5 Betsy van Herwijnen, 6 Neli Kloos terboer. IJSWEDSTRIJDEN TE OBDAM. Donderdagmiddag werden op de ijsbaan alhier wedstrijden voor pa ren in het ringsteken op de schaats gehouden, onder zeer groote belang stelling. Ér waren 16 deelemende paren. De uitslag was als volgt: 1 mej. A, LeekM. Stapel, 2 mej A. StadegaardJ. Stam, 3 mej. A. de BoerP. Byvoet. De prijzen be stonden uit kunstvoorwerpen. PROEFWEDSTRIJDEN „VOLHARDING" OUDKARSPEL. De proefwedstrijden van den Nederlandschen Schaatsenrijders- bond, welke Vrijdagmiddag op ,,'t Waardje" werden verreden, mochten zich in een goede belangstelling ver heugen. Er hadden in totaal 37 rij ders ingeschreven voor de wedstrij den, waarvan 17 voor de groep van 15 tot en met 18 jaar en 20 voor de groep van 19 jaar en ouder. Bij de eerste serie over 500 meter kwamen de rijders tegen willekeu rige tegenstanders uit, bij de wed strijd over 1500 m werd rekening gehouden met den uitslag van de 500 m. Toevallig kwamen in de jongste groep de sterksten tegen elkaar. H. Zeeman uit Beemster en G. Span- jaart uit Oudkarspel. Het was heel jammer, dat Spanjaart in deze rit kwam te vallen en' daardoor een tijd noteerde van 60 sec., dientengevolge kwam hij in de 1500 m.-rit niet te gen den sterkste, maar tegen een lager geplaatste uit. Zeeman werd eerste op de 500 m, met 54.6 sec., terwijl Spanjaart de eerste plaats bezette op de 1500 m, zij het met een zeer gering verschil. Spanjaart noteerde 2 min. 50.6 sec. en Zeeman 2 min. 51.8 sec. Bij deze jongeren bleaf slechts een zestal beneden de minuut op de 500 m., n.l. Zeeman, M. Tollenaar te Amsterdam, Jb. Bolding te Amster dam, J. Boonacker te Schagen, C. Reek te Heiloo en L. P. Zeeman te Winkel. De derde plaats op de 1500 meter was voor C. Reek van Heiloo, met een tijd van 3 minuten, gevolgd door M. Tollenaar van Amsterdam met 3 min. 0.8 sec. De oudere rijders moesten hun meerdere erkennen in C. v. d. Kommer uit Winkel, een uitsteken de rijder, die ook verleden jaar reeds triomfen vierde. Een tijd van 51.6 sec. voor de 500 meter is heel goed en 2 min. 44.2 sec. voor de 1500 m is evenmin weg te cijferen. Op de 500 meter werd hij op den voet ge volgd door B. Spanjaart te Oud karspel, met 52 sec. Het verschil op de 1500 meter was grooter, maar toch bleef Spanjaart, met 2 min. 51 sec. tweede op dezen afstand. Verder werden goede prestaties geleverd door D. Hart te Kromme nie en J. P. de Koning van Purmer- end, welke laatste het meer op de 1500 meter voorzien had. N. Ligt- hart te Warmenhuizen, die op de 500 meter nr. 4 was en op de 1500 meter nr. 5 gaf eveneens goed partij. Mej. Donker op de baan. Aan het einde van den wedstrijd heeft mej. Gonne Donker uit ïlpen- dam nog een match over 500 meter gereden tegen den heer C. Koster. Mej. Donker maakte een tijd van 58.4 sec., Koster 57.2 sec. De uitslag van de proefwedstrij den waren: 1518 jaar: 500 meter: 1. H. Zeeman te Beemster, 54.8 sec.; 2. M. Tollenaar te Amsterdam, 57.6 sec.; 3. Jb. Bolding te Amsterdam, 58.2 sec. 1500 meter: 1. G. Spanjaart te Oudkarspel, 2 min. 50.6 sec.; 2. H. Zeeman te Beemster, 2 min. 51.8 sec.; 3. C. Reek te Heiloo, 3 min. 1920 jaar: 500 meter: 1. C. v. d. Kommer, Winkel, 51.6 sec.; 2. B. Spanjaart te Oudkarspel, 52 sec.; 3 D. Hart te Krommenie, 52.6 sec. 1500 meter: 1. C. v. d. Kommer, 2 min. 44.2 sec.; 2. B. Spanjaart, 2 m. 51 sec.; 3. J. P. de Koning, Purmer- end, 2 min. 51.6 sec. BREED WINT TE UITHOORN. Op de banen van de ijsclub Zijdel- meer te Uithoorn hebben gisteren 25 meerendeels jeugdige rijders onder ling fel gestreden op de 500, 1500 en 3000 meter. Ook deze wedstrijden lieten zien, dat er in ons land vrij veel behoor lijk materiaal aanwezig is, waaruit na serieuze oefening goede rijders te maken zijn. De strijd ging voorna melijk tusschen de Amsterdammers Breed en Bosson, van wie - eerstge noemde door overwinningen op de 500 en 3000 meter tenslotte de over winning behaalde. De uitslagen waren: 500 meter: 1. J. Breed (Amster dam) 52.2 sec.; 2.. A. E. Bosson (Am sterdam) 53 sec.; 3. K. Winkel (Heerenveen) 55 sec. 1500 meter: 1. A. E. Bosson 2 min. 45.4 sec.; 2. J. Breed 2 min. 49.8 sec., 3. K. Winkel 2 min. 52 sec. 3000 meter: 1. J. Breed 5 min. 48.4 sec.; 2. A. E. Bosson 5 min. 50.6 sec.; 3. K. Winkel 6 min. 4.4 sec. Totaal-klassement: 1. J. Breed, 2. A. E. Bosson, 3. K. Winkel. IJSSPORT TE UITGEEST. De ijssport is thans in vollen gang en de ijsclub werkt op volle kracht. Hadden we Donderdagmid dag een wedstrijd in het hardrijden voor heeren op een afstand van 160 meter, Vrijdagmiddag kregen we 2 wedstrijden te zien in het hardrijden voor dames, op een baanlengte van 140 meter. De uitslag hardrijden voor heeren was als volgt: 1 J. Vonk Cn., 2 C. Verduin, 3 J. Veldman, 4 C. Postma. Vrijdagmiddag was het wedstrijd voor dames in 2 afdeelingen. Voor het gedeelte van 1316 jaren had den zich 27 deelneemsters opgegeven en voor dat gedeelte van 17 jaar en ouder 14. De uitslag was als volgt: dames 1316 jaar: 1 M. Kortekaas, 2 J. Noom, 3 C. Duinmaijer, 4 J. To renburg. Dames 17 jaar en ouder: 1 G. Nieu wenhuizen, 2 mevr. Van Twuijver, 3 A. Baard, 4 A. Meijer. TIMMERMAN KAMPIOEN SCHOONRIJDEN TE MIDDEN-BEEMSTER. Op de banen van de ijsclub Ba- mestra is gisteren 't kampioenschap van Nederland in het schoonrijden voor heeren gehouden. De jury had een zeer lastige taak om uit de 38 deelnemers den win naar aan te wijzen. Vooral de strijd tusschen den kampioen van verle den jaar Timmerman en den Hoofd dorper Meeuwig was zeer spannend. Tenslotte werd na langdurig beraad Timmerman als de beste schoonrij- der aangewezen. De uitslag was: 1. C. P. Timmer man (Schagen) ,2. C. Meeuwig (Hoofddorp) 3. J. J. Blaauboer (Middenmeer). Ook de nationale wedstrijd voor paren had een uitstekend verloop. Wederom was het verschil tusschen de paren zeer gering. De uitslag was ten slotte als volgt: 1. mej. J. Fijnheer (Nieuwe Nie- dorp) en de heer C. Meeuwig; 2 mevr. Schooi!Keetman (Barsin- gerhorn) en de heer C. P. Timmer man; 3. mevr. J. LoggerBoontjes (Huizen) en de heer J. Kuperus (Alkmaar). DE FRIESCHE ELFMEREN- TOCHT AANGEVANGEN. Onder gunstige omstandigheden zijn hedenmorgen de duizenden deelnemers aan de Friesche Elfme- rentocht over een afstand van 80 km uit Sneek en Langweer gestart. Nog nooit heeft men in Friesland voor een of ander sportevenement zoo'n geweldige belangstelling mee gemaakt Voor de toertocht met als startplaats Sneek hadden zich 5920 deelnemers opgegeven, terwijl voor den wedstrijd met als startplaats Langweer het aandeel deelnemers de 1000 overschreed. Reeds omstreeks 8 uur hedenmorgen bevonden zich duizenden op de been in de omge ving van de startplaatsen om tijdig in het bezit te kunnen komen van de deelnemerskaart. Wanneer men dan bovendien rekening houdt met het feit, dat daarnaast de belangstel ling speciaal van de Friesche bevol king ook uitermate groot is, dan kan men zich gemakkelijk indenken, hoe groot de drukte in de omgeving van de Nieuwe Veemarkt te Sneek moet z(jn geweest op het oogenblik dat werd overgegaan tot het uitreiken der deelnemerskaarten. KAMPIOENSCHAP KORTE- BAAN. Te Leeuwarden werd gisteren het kortebaankampioenschap (160 m.) van Nederland voor mannen verre den. Er waren 18 deelnemers. Win naar werd B. Hof van Gaastmeer, ie in den eindstrijd na vier ritten over Hielkema wist te zegevieren, IJSSPORT IN FRIESLAND. Bij de gisteren gehouden korte- baanwedstrijd voor vrouwen te Nije- lamer werd de eindstrijd weer ge streden tusschen Antje Koopmans en Sietske Pasveer. Ook nu behaalde Antje Koopmans de overwinning. Dammen. WEDSTRIJD BROEK OP LANGENDIJK— ZUIDSCHARWOUDE. Donderdagavond had in het clublokaal van de Broeker Damclub een ontmoeting plaats tusschen de Broeker Damclub en „Damlust" van Zuidscharwoude. De thuisclub wist met 2014 de overwinning te beha len, zoodat zij een mooie revanche heeft genomen voor de onlangs ge leden nederlaag. Woensdags en Zaterdags Alléén 2de h&ndseh goederen. uitsluitend a contant. .(Dinsdags en .Vrijdags inzenden.)^ Kamerbiljart op lei met ballen en queues, als nieuw, spotprijs. B. BOTTEMANNESTRAAT 72. Te koop: een gagalv. plaatijzeren oven, dubbelwandig, binnenimaat hoog 1.25 diep 74 en breed 60 cM., buitenmaat 8 cM. grooter, voor ver schillende doeleinden geschikt. WESTERWEG 128, Heiloo. Ter overname gevr. een boeken kast, linnenkast en vulkachel. Br. letter V 744 'bureau van dit blad. Te koop: mooie koffergramofoon, Heerenrijw. m. electr. licht, 12.50. SPOORSTRAAT 12. Te koop: een Damesfiets merk Phoenix, prijs 40 en een naai machine 15. LYCEUMSTRAAT 15. Te koop: Nationaal Kasregister. Brieven onder letter W 745 aan het bureau van dit blad. Te koop: groote passerdoos, reken- liniaal en arceerliniaal, driehoeken, linialen en techn. boeken. STUD. v. SURCKLAAN 2, Bergen. Te koop z. g. a. n.: 6 paar Dames rijgschoenen, maat 35 a 36. C. JONGËJAN, Baanpad 3. Te koop: donkergrijze Heerenjas, maat 48, met bontvoering, tevens een mooi groot Schrijfbureau. STUD. v. SURCKLAAN 2, Bergen. Schaken 'T HOOGE HUYS—HEILOO. Vrijdagavond speelde de schaak club 't Hooge Huys aan elf borden een wedstrijd tegen de schaakclub Heiloo. De uitslag was als volgt: J. van DijkM. J. de Groot 01 R. FaberC. Moor y2'A H. VerhoevenH. P. Gi'euter 01 j. jas leeft. 12 j.; mantelpakje maat 40 etc. Den Hartog, Koningsweg 72. 1—0 0—1 1—0 1—0 1—0 De totaal-uitslag is us 5)45% Heiloo speelde aan de oneven bor-110, 15 en 25 cent per stuk, den met wit. 1 DEKKER, Spoorstraat 5. F. Faber—J. C. Zander J. KuschH. de Vries P. SchilderW. Ruis H. v. GooiJ. Bastiaanse C. van LeeuwenP. Veer P. KoningN. Otter H. NijdamH. Zander P. Nieropv. d. Watering 1 Philips auto radio z. g. a. n. 75, 1 Lorenz huisradio z. g. a. n. met ultra kort 110. 1 Telefunken huisradio zonder ultra kort 60. GARAGE JAN WITTE, tel. 3160, Bierkade 6, Alkmaar. Een prima Heerenfiet, licht en nieuwe banden en een modem wandelwagentje te koop. Niet op Zondag, RUNSTRAAT 4. Aangeboden: 2 j. heeren schoon- rijschaatsen z. g. a. n. Adres E OORSTRAAT 28. Pracht gebr. H. Rijw. merk P.O.N. 27.50, H. rijw. 25.00, D. rijw. 30.00, 22.00, Meisjesfiets 20.00 ene. NIEROP, Heerenstr. 10. Tel. 3827. Te koop gevraagd een kruissnarige Studiepiano. Brieven met prijsop gaaf en mei'k onder letter H 754 aan het bureau van dit klad. Te koop schaatsen: goed onderh, schoonrijders „Nooitgedacht" met riemen lieeren 42-43, dames 38-39 en jongens kunstsch. 8-9 jaar tegen aann. bod. Kerkelaan 16, Bergen. Te koop zoo goed als nieuwe kan.-i - biljarts met en zonder leijenplaten, billijke prijzen. Bij J. HOED, Schar- loo lb, Alkmaar, telef. 3756. Te koop uit netten inboedel: tafels, stoelen, kasten, dressoirs, spiegels, ledikanten, pracht koffer- en salon- gramofoons, prima winterjassen (koopjes). Dekker, Spoorstraat 5. Te koop: net gedragen dames-, heeren- eix kinderkleeding, o.a. tweed demie bl. maat 46; buikcost., Te koop gevraagd: Huisraad en In boedels enz. tegen flinken prijs. Tevens gramofoonplaten tegen 4

Alkmaarsche Courant | 1941 | | pagina 5