r 15 cent Zestigduizend mensen zagen super-voetbal :endo". IND Alkmaar. 1SL00T. isponibel DE NOORDHOLLANDSCHE COURANT DAGBLAD VOOR ALKMAAR EN OMSTREKEN „Situatie in de wereld staat op losse schroeven, tenzij Vredesverdrag met Italië in gevaar Harrebomee gefusilleerd. Hors d'Oeuvre Kesselring ter dood veroordeeld. Van nabij en verre Meer boter voor kinderen van 514 jaar. 30.000 Joden naar Suriname 5 millioen dollar voor Ibn Saoed Komt er een tweede „Willem Barendsz?" Oplichterij rond België-Nederland Twee doelpunien van Wilkes „De Rest" won met 2-1 Wereldkampioenschap wielrennen Komt toto terug Resultaat van Moskou Prijzen Staatsloterij Nemers, die alle ge- tstekende biljarters van iuden wij nog heel wat l, maar wij moeten ons willen echter nog wel tstekende spel, dat ook peler Venneker in dit iten zien. Vooral rijn ;sels was een der beste i. In 9 beurten was net de stand 300 tegen 1 van Wessels met gem. !8Ü -h een uitnemende getoond en met ere van Noord-Holland- 1 hier nog de uitslagen de eindstand. (Het al- n het gehele tournooi ls dat van het tweede- chap van Nederland 300 13 97 99 13 30 300 16 61 246 16 81 300 19 69 264 19 66 300 14 135 218 14 29 300 286 17 73 17 70 23,07 7,61 18.75 15 37 15,73 13,89 21.42 15.57 17.64 16,82 2 2078 114 18.23 133 0 2056 114 18,04 135 0 1982 137 14,47 106 8 1615 118 13.69 132 6 1764 143 12,34 81 4 1641 116 14.15 97 4 1603 158 10,15 74 2 1766 178 9,92 74 mooi gem. 14,19. SCHOOL te Alkmaar. E LEERLINGEN ieden van 1217 t gebouw van de peten worden op- de vader, voor van de leerling, en al of geen s van de vader, n voor het geven der R. H. B. S. ff. MASSINK. 99 Oterleek. Aan- G, Stompetoren. IOMOIIOIIO IUITVAL enz. t 231, Tel. 3528 iE" LN. avonds om 8 uur ligt vanaf heden Gasthuisstraat 4 A. DE LANGE. 41, Bergen 2193, O PRACHTPRIJZEN. ipt b/d luchtvaartclubs MljWMMIMMHf Sig. Bodegraven; Hartland; Sig. )EK: Wink. Ko- al; OTERLEEK: d. Modder. BUREAU: VOORD AM 9, ALKMAAR TELEFOON ADM. 3320 REDACTIE 3902 Giro 187294 Dir.: J. Bljlsma WOENSDAG 7 MEI 1947. Voortzetting van de 144e JAARGANG No. 288. ALKMAARSCHE COURANT TARIEVEN: Advertenties: 14 cent per millimeter, „Waagjes" tot 11 woorden 75 ct., elk woore meer 5 ct„ uitsluitend contan Abonnementen: f 1.10 per maend. 1 8.25 per kwartaa Hoofdredacteur M. H. B. Uyldert plv. Tl, Adem*. Marshall voor de Senaatscommissie WASHINGTON, (Reuter) De Amerikaanse minister van buiten landse zaken, George Marshall, heeft de waarschuwing uitgesproken, dat „de situatie in de wereld geheel op losse schroeven zou komen te staan, indien de Verenigde Staten het vredesverdrag voor Italië niet zouden bekrachtigen. We zonden dan weer zijn begonnen met onze hou ding van 1920" (nl. de verwerping van de Volkenbond). Marshall legde zijn verklaring af voor de Senaatscommissie voor bui tenlandse betrekkingen der V. S. Deze commissie stelt een enquête in over de verdragen met Bulgarije, Hongarije, Italië en Roemenië, welke verdragen vervolgens in de Senaat in discussie komen om dan evenuteel geratificeerd te worden. Het is de Senaatscommissie geble ken, dat tegen het verdrag met Italië een zodanige oppositie bestaat, dat het niet zeker is, of het vereiste stemmen- aantal bereikt wordt. Marshall verklaarde intussen, dat uitblijven van de ratificatie de ernsti- ste gevolgen kon hebben. „De wereld zou alle vertrouwen in onze leiding verliezen". Marshall ontkende, dat het voor de Verenigde Staten mogelijk zou zijn nieuwe voorwaarden met betrekking tot Italië te dicteren. Marshall heeft de commissie een brief van president Truman voorgele zen, waarin deze zegt, dat onmiddel lijke bekrachtiging der verdragen „van Vitaal belang is voor onze buitenlandse politiek". Toen de voorzitter der commissie,' senator Vandenberg, Marshall vroeg, t>f uitstel der ratificatie tot na de tot standkoming van algehele overeenstem ming ook inzake Duitsland en Oos tenrijk de kansen om met betrek king tot Duitsland en Oostenrijk accoord te bereiken, al dan niet zou Vergroten, gaf de minister ten ant woord, dat naar zijn mening uitstel, respectievelijk verwerping buitenge woon „gevaarlijk" zou zijn voor de kansen op succes inzake Duitsland en Oostenrijk. „De situatie zou zo hache lijk worden, dat ik niet zou weten, hoe •wij met de onderhandelingen verder zouden moeten gaan". „De zaken op hun beloop te laten zou het gevaar- H. M. de Koningin heeft afwijzend beschikt op het gratieverzoek van A. Harrebomee, tot de doodstraf veroor deeld bij sententie van het Bijzonder Gerechtshof te Amsterdam. Het doodvonnis ls Zaterdagochtend Voltrokken. Harrebomee woonde te Velsen, was lid van de NSB en te Amsterdam als inspecteur van politie gedetacheerd bij de „Sicherheitspolizei", in welke func tie hij nauw samenwerkte met de S. D. Hij nam zelf aan arrestaties deel en maakte zich ook schuldig aan mishan deling. Voorts leidde hij in verscheide ne plaatsen in Noord-Holland huiszoe kingen. Tallozen vielen als zijn slacht offer. DURE DORST Uit Amerikaanse statistieken blijkt, dat in de nieuwe wereld de drankzucht woekert met een weelderigheid, waarvan men zich hier, in ons matig land, moeilijk een denkbeeld vormen kan. Als de heren van de Amerikaanse rekenkamer der Statistiek zich niet hebben m i s-rekend, heeft Oom Sam in de loop van het vorig jaar een bedrag, dat over eenkomt met 23 milliard gulden, aan alcoholisch vocht geslikt. Nu herinneren wij ons, uit de gelukkige tijd, toen wij nog boeken over de strijd met de roodhuiden onder ons hoofdkus sen verborgen en een gat in de nacht lagen te lezen tot ons ho ren en zien verging, dat de be woner van het nieuwe wereld deel, hetzij hij tot de stam der grootmoedige Commanchen, dan wel tot het hatelijk volk der verraderlijke Apachen behoorde, tuk op vuurwater was. Hij zwolg erin; dat zijn huid nog roder zag dan rood en de vederen van de krijgsdos, die het hoofd des op- perhoofds pleegden te kronen, begonnen te waggelen. Voor een liter vuurwater stond hij vrouw en kinderen met graagte af, en zelfs zijn scalpeer-mes. Maar dit behoort tot een welhaast voor historische tijd. De Amerikaan is niet meer rood, innerlijk noch uiterlijkHij is, als men hem beoordelen mag naar zijn diplo matieke vertegenwoordiging, zo fel anti-rood als een stier Zijn scalpeermes heeft hij afgelegd en zolang men hem niet te erg tart rookt hij de vredespijp. Doch op zijn vuurwater is en blijft hij gebrand. De statistiek wijst het uit. Drie-en-twintig milliard. Als «et Amerikaanse bleekgezichi eens een jaartje zijn dorst leste met water? Hij zou binnen twaalf maanden onze gehele staatsschuld kunnen delgen met het bespaar- Je geld. Maar ik ken hem. Hij doet het niet DE DIPLOMAAT-GENERAAL WAARSCHUWT lijkste ding ter wereld zijn". Toen men Marshali's opinie over de kwestie Triëst vroeg, antwoordde hij, dat, in dien het verdrag voor Italië niet spoe dig geratificeerd zou worden, men ook in deze materie van kwaad tot erger zou komen". Vervolgens nam Byrnes het woord, die dezelfde mening was toegedaan. Het Brits Militair Gerechtshof te Venetië heeft, na een proces van bijna drie maanden, veldmaarschalk Albert Kesselring, Hitler's opperbevelhebber in Italië, schuldig verklaard op twee punten: 1. betrokken te zijn bij de moord, bij wijze van represaille, op 336 Italianen in de Ardeatine-grotten bij Rome op 23 Maart 1944; 2. bevel ge geven te hebben tot het nemen van represailles door het vermoorden van Italiaanse burgers tussen Juni en Aug. 1944. In verband hiermede is hij tot de dood door de kogel veroordeeld. Kesselring stond rechtop en toonde geen emotie bij het aanhoren van zijn doodvonnis. Het vonnis moet nog door de hogere militaire autoriteiten be krachtigd worden. De verdediger, dr. Laternser, betuig de zijn dank voor de wijze waarop het proces was gevoerd. Hij deelde mede, dat Kesselring geen pleidooi voor ver zachting van het vonnis wenste. Bi) schermutselingen met Sengalese troepen aan de Oostkust van Mada gascar zijn meer dan 80 opstandelin gen gedood, terwijl 50 anderen om kwamen bij een aanval op een spoor wegstation. Tengevolge van een brand op het vliegveld van Moron bij Buenos Aires, ontstaan door kort sluiting, zijn 44 vliegtuigen vernield. De heer H. Leenstra uit Voor schoten bezit een bouvier, die, naast haar eigen jongen, ook een moeder loos lam zoogt Na weken lang speuren is de Enschedese politie er in geslaagd een complot van 14 in brekers te arresteren, die gedurende een jaar 30 inbraken hebben ge pleegd. De Amerikaanse mari ne vraagt 55 millioen dollar voor het ombouwen van 15 schepen tot typen, die speciaal geschikt zijn voor de oorlogvoering in het gebied der Noordpool en onder water. Op de Nieuwe Waterweg heeft men op nieuw 27 baren goud opgebaggerd, waardoor nu vrijwel alle 111 goudsta ven naar boven zijn gebracht. Elf Hongaarse schepen, die te Llnz voor anker lagen als borg voor een Britse eis van 400.000 pd.st. op een Hongaarse maatschappij, zijn „ont snapt" en naar de Sowjet-Russische zóne gevaren. De „Twenthe" het K.L.M.-toestel, waarmede de heer Van Leer zijn wereldvlucht maakt, vertrok Maandagmorgen vroeg uit Jo hannesburg met bestemming Leo- poldsville. Het vliegtuig wordt a.s. Vrjjdag op Schiphol verwacht. Veertig Deense architecten bezoeken op het ogenblik ons land. In Amster dam zagen zij veel interessants, doch over het algemeen vonden zij de beurs van Berlage niet mooi. Van welingelichte zijde is medegedeeld, dat de Franse minister-president, Ra- madler, een compromis voorbereidt ten aanzien van de loonkwestie, geba seerd op invoering van een premie stelsel en verhoging van de kinder toeslag. In de afgelopen wintermaanden is een enkele maal voor personen boven 4 jaar het botergcdeelte van het vet- rantsoen vervangen moeten worden door margarine en/of vet. Aan de C-groep (kinderen van 514 jaar) zal min of meer ter compensatie voorlopig meer boter worden gegeven en wel elke veertien dagen in totaal 250 inplaats van 125 gram. Voor deze groep bestaat het rantsoen de volgen de week dus uit 250 gram boter en 250 gram margarine en/of vet. Voor de oudere leeftijdsgroepen zal voorshands geen wijziging in de oe- staande verhouding tussen boter en margarine worden aangebracht. Op een buitengewone conferentie van de Freeland League is 't plan tot de vestiging van 30.000 Europese Jo den in Suriname goedgekeurd. De con ferentie hechtte haar goedkeuring aan een gemeenschappelijke verklaring volgens welke „het belang van het land niet gedoogt immigratie op grote schaal langer uit te stellen, reden waarom de commissie voorstelt on middellijk een begin te maken met de immigratie van 30.000 Joden, door de Freeland League aan te wijzen. Voor dit doel zal de regering van Suriname het op prijs stellen een commissie van experts uit de Freeland League te ontvangen, welke de gebieden zal aan wijzen waar Joodse kolonisten zich zullen kunnen vestigen". In het me morandum wordt voorts verklaard: „Het is niet de bedoeling, dat deze Joodse vestiging een afzonderlijke po litieke gemeenschap zal vormen; wet ten en bestuur van Suriname zullen daar van het begin af aan gelden. In tussen moet een vrije ontwikkeling van de Joodse cultuur, met inbegrip van religie, taal en literatuur, worden gegarandeerd. De viering van de Sab bath en andere feestdagen moet in vrijheid kunnen geschieden. Koning Ibn Saoed en zijn erfgena men zullen 5 milliard dollar ontvangen aan royalties van Amerikaanse olie maatschappijen, volgens senator Owen Brewster, de voorzitter van de War Investigating Committee. Volgens do cumenten, in het bezit van de com missie, zijn 20 milliard barrels petro leum aanwezig, en de koning zal on- gegeveer 23 dollarcents per barrel ont vangen volgens contracten, die lopen tot 1999. Met betrekking tot de geruchten om trent plannen der directie van de Ned. walvismaatschappij om naast de „Wil lem Barendsz", die, zoals bekend, de twintigste van deze maand uit het Zuidpoolgebied in Amsterdam wordt te rugverwacht, een tweede walvisvaarder in dienst te stellen, vernemen wij, dat deze plannen inderdaad bestaan, doch zich op het ogenblik nog niet voor na dere mededelingen lenen. Wel staat vast dat in het a.s. najaar wederom uitslui tend de „Willem Barendsz" naar de vangstgebieden zal vertrekken. In het seizoen 1948-49, hoopt men met de plan nen zover gevorderd te zijn, dat wei- Echt een tweede drijvende fabriek aan Te traanproductie in de Zuidpool zal kunnen deelnemen. Thans blijkt, dat velen in West Brabant, en naar wij vernemen ook in Zeeland, de dupe zijn geworden van een oplichterstruc. In enige provinciale bladen in West" Brabant en Zeeland verscheen vorige week een advertentie van een auti- busonderneming, die gegadigden voor 12.50 aan een toegangsbewijs voor de internationale match in Antwerpen kon helpen en voor hetzelfde bedrag de liefhebbers tevens naar en van de Schelde-stad zou brengen. Het geld moest opgestuurd worden naar de bu reaux der dagbladen. Enkele honderden mensen offerden hun guldentjes in het blije vooruit zicht, de match te kunnen bijwonen. In West-Brabant ontvingen de re flectanten de mededeling om hoe laat en waar zij zich dienden te verzame len voor het vertrek met de autobus sen, die uit Den Haag zouden komen. De bussen kwamen echter niet. In Zeeland zijn de oplichters zelfs zover gegaan dat zij toegangsbewijzen voor de wedstrijd, alsmede kaartjes voor de bus tevoren aan de gegadig den uitreikten. Op de kaartjes stond de naam van Somerlings autobedrijf in Den Haag. Toen men lont begon te ruiken, in formeerde men bij de Haagse politie. Toen bleek dat Somerlings-autobedrijf wel bestaat, echter geen bussen heeft en van de gehele BelgiëNederland geschiedenis niets af wist. Het Bondselftal, dat in het Feqenoord-stadion een wedstrijd speelde tegen de Rest van Europa. Zestigduizend toeschouwers wa res gisteravond in het Rotterdamse Fefjenoord-Stadion getuige van de oefenwedstrijd tussen het Bonds elftal en de continentale ploeg. Door twee doelpunten van Wil kes, die in de continentale voorhoe de speelde en één van Bergman, spelend In het Bondselftal, kwam de continentale ploeg met een kleine 2I-zege uit de strijd. Niet alleen, dat Faas Wilkes de beide: goals aan dë continentale zijde wist te maken, maar hq deed dat bovendien met een tussenpoos van en kele minuten. De eerste was een harde kogel, on houdbaar voor den Fransman Darin, en de volgende vloog precies op dezelfde plaats tus sen de palen (02). Met deze stand kwam het einde van de eerste helft, waarin Rijvers, Wil kes en Bergman heel goed en nuttig werk leverden. Ook Roozen was ver dienstelijk. Na de rust werden de verdedigin gen omgewisseld en werd Roozen ver vangen door Van Onselen van V.S.V., welke laatste echter, hoewel hard werkend, niet opviel. Het derde en laatste doelpunt kwam uit 'n voor zet van DrSger, die door Parola voor de voeten van Bergman werd ge deponeerd. En zon der aarzelen plaat ste Bergman het leder In het net. Parola de ster van het veld. Het was als geheel een bijzonder aardige wedstrijd om te zien, al vielen de persoonlijke prestaties meer op dan 't teamwerk. Dat was echter niet te verwonderen, want de elftallen ble ven niet in dezelfde samenstelling. Maar het meest heeft men genoten van hetgeen enkele van de beste Europese voetballers lieten zien. Wil kes maakte ook als linksbinnen een uitstekende indruk en zal zeker zijn plaats in het continentale elftal krij gen. Algemene bewondering was er voor het spel van den Italiaansen spil Parola, die een schitterende partij speelde. Ook de Deense keeper Han sen werkte prima en zeer soliede. De Belgische rechtsbuiten Lemberechts was eveneens in dit milieu een op merkelijke speler. De Zweed Nordahl (midvoor) en ook de Tjech Ludl als halfspeler trokken zeer de aandacht. Maar ook van onze elftalspelers is goed PLAATSELIJK OCHTENDMIST. Weersverwachting, medegedeeld door het K. N. M. I. te de Bilt, geldig tot Woensdagavond: In de ochtend plaatselijk nevel of mist, overigens vrij helder weer. Later op de dag voorna melijk in het zuidelijk gedeelte verspreide buien. Wind overwe gend tussen zuid en oost, zwak in de nacht, matig overdag. Weinig verandering van tempe ratuur. werk te vermelden. Rijvers was veel beter dan j.l. Zondag in Antwerpen en Schijvenaar trok algemeen de aan dacht. Wllkes vrijwel zeker van zjjn plaats. Men is thans natuurlijk zeer nieuwsgierig naar het definitieve elftal, dat Zaterdag in de grote strijd te Glasgow tegen het Britse elftal zal worden opgesteld. Verwacht mag worden, dat Hansen, de Deense kee per, verkozen zal worden boven Darin (den Fransman). Parola en Ludl in de halflinie lijken ons zeker van hun plaats, evenals Wilkes, Nordahl en Lemberechts in de voorhoede. Men zal echter wat moeten presteren om het elftal van Groot-Brittannië te slaan (indien daar al sprake van kan zijn). Want de keuzecommissie in Engeland heeft het beste opgesteld wat er te vinden was. Een schitterende verde diging, een prachtige middenlinie en een voorhoede met een Engelse rech tervleugel, een Schotse linkervleugel en daartussen Tommy Lawton, die, ondanks enkele verwondingen, opge daan in de Zaterdag gespeelde wed strijd EngelandFrankrijk, de beste plannen heeft voor de match in Glas gow, waar de ruim honderdduizend plaatsen voor Zaterdag reeds weken van te voren waren uitverkocht. Men kan er zeker van zijn, dat de grote strijd van Zaterdag in aller be langstelling zal staan. Naar wij vernemen is de keus voo de wereldkampioenschappen op de weg, die in het begin van Augustus verreden worden en waarvoor achter eenvolgens het Bois de Boulogne Monthlery en Reims waren genoemd thans definitief gevallen op het 8 kilometer-lange circuit van Reims. De internationale keuringcommissie heef hieromtrent een gunstig advies uitge bracht. j Naar het A.N.P. van bevoegde zijde verneemt kan binnenkort de indiening worden verwacht van het wetsont werp, waarbij wordt voorgesteld de totalisator wederom in te voeren. De Franse doelman Darui plukt, hoog opspringend, de bal uit de lucht. Een moment uit de Dinsdag avond te Rotterdam gespeelde voet balwedstrijd BondselftalRest van Europa. Wie verwacht heeft, dat Marshall en Bevin, bij de terugkeer in eigen land, sensationele onthullingen zou den doen over de oorzaken, welke tot de mislukking der conferentie ie Moskou hebben geleid, komt bedrogen uit. De ministers hebben hun teleur stelling niet onder stoelen en banken geschoven, doch zij hebben hun opti misme ten aanzien van een toekom stig bevredigend resultaat geenszins ingeboet. „Wij hebben in ons onge duld misschien op méér gehoopt dan redelijkerwijs mocht worden ver wacht," heeft Marshall, voor hij uit Moskou vertrok, gezegd en hij heeft het vertrouwen uitgesproken, dat er niettemin binnen afzienbare tijd eens gezindheid zou worden verkregen over de voornaamste punten van ge schil. Dat zou dan in November moe ten zijn, als de besprekingen te Lon den worden hervat. En Bevin sprak, alvorens uit Moskou te vertrekken, in gelijke geest Men heeft eikaars meningen thans kunnen peilen, zeids hij; men heeft zich met openhartig heid uitgesproken. Naar zijn overtui ging zal de kloof, die tussen de wes» telijke mogendheden en Rusland be staat, ten slotte te overbruggen zijn. Men moet, bij het overdenken van deze uitlatingen, echter niet uit het oog verliezen, dat beide ministers be zwaarlijk het tegendeel hadden kun nen beweren. Hadden zij dit gedaan, dan zou hervatting der besprekingen zonder zin en dus ondoenlijk zijn gq- weest. Zij waren wel verplicht dö deur voor nader overleg open te hou den. Dat de Grote Vier er, na vijf weken rustig beraad, niet in zijn ge slaagd ook maar op één enkel punt van vitaal belang tot overeenstem ming te komen, is ongetwijfeld eea symptoom dat te denken geeft. Ooft in Duitsland zal de teleurstelling groot zijn geweest, want daar wacht het volft in spanning en grote onze kerheid op de beslissing over zijn wél en wee. En lang wachten kan het niet. De onrust en de verwarring ne men daar hand over hemd toe en ongewisheid omtrent de definitieve grensregeling, omtrent de toekom stig staatsvorm, omtrent de ver plichtingen en lasten, die het op zioh zal moeten nemen, verlamt de ener gie en geeft aan reactionaire elemen ten gelegenheid tot grotere politieke activiteit. Bovendien verzwaart dit uitstel ener beslissing de lasten cteqr mogendheden, die Duitsland hebben bezet. De ministers mogen het dan al doen voorkomen alsof zij niet ont moedigd zijn, het Amerikaanse en Engelse volk verheelt zijn teleurstel ling niet. Terecht heeft Marshall er In z(jn radiorede, uitgesproken na zqn terug keer in Amerika, op gewezen, dat 9t economische leven zijn eisen stelt en dat Engeland en Amerika niet in den treure honderden millioenen dollars kunnen blijven besteden aan het levensonderhoud van het volk, dat door hen verslagen is. Het ligt voor de hand, dat de mis lukking der conferentie door Ameri ka aan Rusland geweten wordt. De Sowjet-Unie wenst voor Duitsland een krachtig centraal bestuur; de Anglo-Amerikanen komen daartegen in verzet, uit vrees voor een herstel van Duitslands militaire macht. De Russen wensen herstelbetalingen uit Duitslands lopende productie; Ame rika en Engeland zien daarin een ern stige belemmering voor de ontwikke ling van Duitslands economie. Rus land eist, dat de door Oder en Nelsse gevórmde grens tussen Polen en Duitsland een definitieve zal zijn; dè Anglo-Amerikanen achten dit fnui kend voor Duitslands economisch herstel. Dit zijn enkele der voornaam ste punten waarop de onderhandelin gen'spaak gelopen zijn. Desondanks heeft Stalin aan Mars hall de geruststellende verzekering gegeven, dat over al deze vraagstuk ken op een volgende conferentie te praten valt en dat daaromtrent over eenstemming kan worden bereikt. Maar, vraagt men zich onwillekeurig af, waarom heeft Stalin dan te Mos kou geen enkele concessie gedaan? Of wil Rusland ten aanzien van Duits land slechts toegeven als het elders, op' de Balkan en in het Verre Oosten, van de westelijke mogendheden de tegemoetkoming verkrijgt, die het begeert? Men kan inderdaad ven Rusland moeilijk concessies verwach ten als het overal elders, waar het zijn invloedssfeer uitbreiden wil, ge dwarsboomd wordt. Dat Rusland eoh- ter, door zqn vasthoudendheid, in de kaart speelt van het Amerikaanse isolationisme ligt voor de hand. Marshall heeft zich echter ook daar tegen gewapend. Amerika trekt de handen niet, zoals na de eerste we reldoorlog geschiedde, van Europa af. U. 500ste Staatsloterij, 6e klasse: f 400 9746, 11854, 13125, 16436, 18988, 20815. f 200 1107, 5284, 17103, 19749, 20713. f 100 4485, 6097, 6759. 13278, 15738, 16666, 16993, 17910.

Alkmaarsche Courant | 1947 | | pagina 1