zees! uumm Duitsland krijgt een nieuwe grondwet Meubelstoffeerder linthorst Inschrijving: van nieuwe leerlingen Frankrijk kent weer arbeidslust Toast op z'n best VERLAAGD ONTHAREN Oudorp oedijk De productie stijgt en het optimisme neemt toe Onze Schaakrubriek Castricum Eg mond ad. Hoef IJmuiden VREEMDE GEDACHTEN OVER DEMOCRATIE Warmenhuizen Verkadtj iiniiiiiuit—., VAN NELLE AFTERNOON voor gebruikers van ERRES electrische dekens Maison Johan Kalhsma, ecomgeerd.) iowjetrussisch 'genpact? tregering bereidt een de- g voor het Midden-Oosten ;egenhanger zal zijn van ie Pact", zo verklaarde de radio-commentator Drew lagavond. Hij voegde er dit verdrag o.m. Iran, te en Griekenland zou ndien deze vier landen een dergelijk pact te on- aldus Pearson, „zullen zij leger doodeenvoudig wor- in voorspelt anderzijds de in de waarnemende be- Palestina, Ralph Bunche, leur der Ver. Staten te vervanging van de alge- itrateur van de ECA, Paul ■>r de staatssecretaris van zaken, Julius Krug. Heiloo BONTE AVOND". ongeveer voor driekwart voorzitter N. Majolee de ran het Instituut voor Ar- ikeling Zaterdagavond in Jager opende. Hij sprak kleurstelling uit. De avond itig geslaagd. De A.J.C. uit ier leiding van Willem icht een goed uitgevoerd aar voren, waarin zang en ventoon voerden. Ook het jchzaad" werd uitstekend Dracht. en voor de eerste maal op Eilanders" met liedjes uit Zuiden. Ook na de pauze >ep nog enkele malen op e wijze naar voren en er is van dit nog jonge groepje, oep onder leiding van me- se was weer af, zoals wij 'roep gewend zijn. Op goe- 1 „Mondnacht Auf der Al- ziek van Oscar Fetras ten Mevr. Majolee en mevr. te) die de balletgroep be den voor hun medewerking ntvangst te nemen, evenals ke medewerksters van de aloea Eilanders", it kan weer met recht trots ;anisatie van deze avond en aanwezigen weer enkele bezorgd. De heer Majolee 'loop op, de nog resterende door het Instituut worden 1 te bezoeken. In de pauze iental boeken dat gratis king was gesteld ver- 4ieuws van e Hengelaar" Maart hield de hengelaars- gelaar haar laatste viswed- t seizoen. Deze keer was 't als operatieterrein uitge- ïs de busreis was de stem- ;d ingekomen. Even vóór en de hengels uitgeworpen deed zijn uiterste best om aan de haak te slaan. Na varen er 31 baarsjes gevan- was wel niet groot maar er mooie maatbaarsjes bij. De le prijs F. Nieman; 2e prijs 3e prijs W. Corbie; 4e prijs prijs D. Beeldman; 6e prijs 7e prijs N. v. d. Heide; Se taa Jr. en 9e prijs J. van t clubgebouw werden de de voorzitter met een voor id woordje uitgereikt. Groet lek waf wils" p de planken e van Jn Hakof, de Groeter ;zaal, was Zaterdagavond jl, toen een vijftal nimfen gezelschap aankondigde met 1 Groet" en de aanwezigen iendelijke glimlach uitnodig gen en verdriet een avondje t te zetten. Het werd een ernst en luim, een liedje en vol geest, vol wijsheiden. Vóór de pauze werden di ke nummers met succes ge- de pauze gaf het gezelschap ing van „De Van Petten's op pad" door J. van Alfen, die eur van voorgaande liedjes was. Deze première werd s voor auteur en spelers, dansmuziek en begeleiding irzorgd door het trio Sieu- l. Kaal, cello en KI. Venne- die ook de muziek voor de le nummers gecomponeerd oed geslaagde avond! f. Panerat c: PAST op uw rijwiel' igavond j.l. is van achter in de heer v. d. Hartigh een i nieuwe damesfiets gestolen. zeer zeker een laaghartig weest, om een fiets weg te een sterfhuis. Het is echter waarschuwing voor de andere ooral geen fiets on- of halt' laten staan. ,g raadsvergadering gavond komt de raad van openbare vergadering bijee^ er wordt behandeld een ver' e Stichting Geestelijke Vólks- in Noord Holland om suu »n soortgelijke aanvrage va lieke Gezinsverzorging (Van onze correspondent te Parijs) MET DE CANTONALE verkiezingen einde Maart in het vooruitzicht, komt er weer enige tekening in het binnenlandse politieke leven van Frankrijk. De bladen van de Troisième Force zoeken in hoeken en gaten naar berichten, waaruit zou kunnen blijken, dat de Derde Macht met de regering- Queuille het er nog niet zo slecht heelt afgebracht. Dat ze daarin wonderwel slagen ligt deze keer minder aan de spreekwoordelijke handigheid van onze Farjjse collega's dan wel aan het feit, dat Henri Queullle inderdaad op een goede staat van dienst mag terug zien. Er sprankelt optimisme in de luebt Nadat de communistische obstruclie In het mijngebied was neergeslagen waarbij deze Franse regering zich ster ker toonde dan al haar twaalf voor loopsters sedert het staken der vijan delijkheden de mijnschachten geïn- nundeerd stonden, Parijs twee electri- citeitsloze dagen kreeg en diverse trei nen moesten uitvallen wegens ontstel lend gebrek aan steenkolen, zag het er erg donker uit voor het Franse volk. Het scheen alsof men op dit dieptepunt had gewacht, alvorens men alle krach ten wilde inzetten. De eerste gunstige symptomen, o.a. de stijging van de pro ductiecijfers, kwam al in 1948, doch hoe weinig vertrouwen men daarin had bleek wel uit de jaareinde-overzich ten, die vrijwel unaniem een uiterst moeilijk en zeer slecht 1949 voorspel- J den. Doch het Franse volk is in zijn reac ties onberekenbaar. In Januari sloeg men de handen aan de ploeg. Men werkte, dat het een lieve lust was. Langzaam maar zeker ontstond er enig nieuw vertrouwen in Frankrijks her stel met het gevolg, dat de productie cijfers over Januari een beeld te zien geven, dat zelfs de grootste optimisten in hun stoutste dromen niet hadden durven hopen. Op het industriële front 'werd 32 pet. meer gepresteerd dan in de overeenkomstige maand van 1938 en ondanks de enorme slagen van de ■W herfst-sabotage steeg ook de steenko- lenproductie in Januari voor het eerst boven het vooroorlogse peil. Behalve uit de textielfabrieken kwamen er uit alle productie-sectoren gunstige berich ten binnen. Het herstel van de land bouw in het afgelopen jaar in aanmer king nemende, begonnen de Fransen hieruit weer enige moed te putten. De gevolgen van het stijgen der be drijvigheid zijn veelbelovend: geduren- de dit jaar hoopt Frankrijk weer zelf- verzorger te zijn voor steenkolen, suiker graan en vele andere producten. In 1950 meent men reeds een surplus van deze producten te kunnen exporteren. Het i brood kon van de bon worden gedaan; de armzalige suikerdistributie werd I verhoogd tot 1000 gram per persoon per S maand. Ook het boterrantsoentje sprong omhoog en men rekent erop, dat nog vóór de Maart-verkiezingen slechts een distributie van koffie zal herinneren aan de voedselrantsoene ring. 1 Op het meest gunstige ogenblik lan ceerde de minister van financiën zijn bekende 5 pct.-leniug, die eveneens tot nog toe de verwachtingen heeft over troffen. Het aantal inschrijvingen was 'zo gunstig, dat het vertrouwen in de Franse valuta steeg, hetgeen o.m. de laatste dagen tot uitdrukking komt in een, zij het geringe, daling van de ster- lingkoers, de dollar en de goudprijs op de vrije markt. In het buitenland maakte dit vooral een uitstekende indruk, zodat de ploeg, van Queuille zelfs vriendelijke woor den van de Marshall-administratie te verwerken kreeg. De sociale godsvrede Is ongetwijfeld voor een niet gering deel oorzaak van deze vooruitgang, die, naar men in eco- HENRI QUEV1LLE .de man die slaagde. nomische kringen verwacht, zich thans snel verder zal doorzetten. Imifters naarmate Frankrijk zich royaler kan voeden wordt niet alleen het dollar- surplus groter, dat men kan spenderen aan industriële injecties, zoals o.a. de aankoop van grondstoffen, vooral voor de textielindustrie, doch stijgt ook de arbeidslust. En dat was inderdaad wel nodig. Maar, al willen we de zilveren rand jes aan Frankrijks wolken gaarne zien, dat wil nog niet zeggen, dat we de wol ken vergeten. De spanning tussen loon en prijs is nog steeds ondragelijk. Het zoveelste prijsverlagings-initiatief der regering sorteert nog slechts geringe resultaten. Tegen het goedkoper wor den van eiren, vlees, wijn en groente staat een stijging der huishuren, een duurder worden der PTT-tarieven, spoorkaartjes, metro tickets, textielpro ducten, hotelprijzen maaltijden-prijzen in restaurants enz. Het ligt dan ook voor de hand, dat zelfs de niet-commu- nistische werknemers-organisaties me rendeels hun eisen tot loonsverhoging handhaven. Na de verzoenend klinkende woorden van Cachin houdt de G.C.T. zich even rustig, omdat zulks in de rode verkie zingspropaganda past, doch het zoveel ste onweertje kan op ieder ogenblik uitbarsten. Men is o.m. geneigd om nieuwe Gaullistische winst te verwach ten, die Queuille zou noodzaken af te treden of zijr ploeg met Gaullisten uit te breiden. Van andere zijde meldt men, dat er binnenskamers reeds overeen stemming zou zijn verkregen over een samengaan tussen de Gaulle, een vleu gel van de M.R.P. en de radicaal socia listen. Zeker is intussen, dat er de laatste weken belangrijke nieuwe con tacten zijn gelegd tussen vertegen woordigers van deze drie partijen. Van daar, dat er ook een klein kansje is, dat de politieke vrede nog enige lijd gehandhaafd blijft. Laten we het hopen. De geestkracht, welke de Fransen thans ontplooien, bewijst in ieder geval dat dit volk altijd jong zal blijven Ook al lijkt het soms anders. EERSTE SCHOONHEIDSPRIJS STOCKHOLM 1948 Najdorf, de man van de briljante partgen, gaf in Stockholm de Rus Li- lienthal gelegenheid een prachtcombi- natie tegen hem uit te voeren, waar mede deze de eerste schoonheidsprijs verwierf. In een Nimzo-Indische opening kwam Najdorf in het defensief en trachtte zich hieruit te redden door een zet, die hem het initiatief scheen te geven. De weerlegging van Lilien- thal is in een .voord schitterend. Hij offerde drie stukken voor een toren en maakte toen de partij op meester lijke wijze uit. Nimzo-Indisch. Wit: Lilienthal. Zwart: Najdorf. I. d2d4, Pg8—f6; 2. c2—-c4, e7— e6; 3. Pbl—c3; Lf8—b4; 4. a2—a3. De Samischvariant. Botwinnik speelt hier bij voorkeur e3, daar dit een tempo wint, als zwart wil af ruilen. De tekstzet dwingt direct tot een verklaring. 4. Lb4 x c3f; 5. b2 x c3, c7c5; 6. e2—«3, Pb8c6; 7. Lfl—d3, b7—b6; 8. Pgle2, 00; 9. e3e4. Hier neemt wit het initiatief in 't centrum. 9. Pf6e8; 10. 0—0, d7—d6; 11. e4e5! Dit is geen pionoffer en verschaft wit een prachtpion op e5. II .d6 x e5; 12. d4 x e5, Lc8 b7. Pe5: gaat niet, wegens Lh7:f en Dd81 13. Lel—f4, f7—f5. Geen prettige zet, maar wit dreigde met Pg3 en Pe4. 14. e5 x f6 e.p. e6e5. Lijkt een zeer plausibele zet, die tegen de meeste tegenstanders wel goed zou zijn, maar nu krijgt Najdorf geen voet meer aan de grond. 15. f6 x g7!, Tf8 x f4; 16. Pe2 x f4, e5 x f4; 17. Ld3 x h7f, Kg8 x h7; 18. Ddl—h5f, Kh7 x g7; 19. Tal—dl. Tot nu toe was alles gedwongen Zwart moet nu maatregelen nemen tegen de ongunstige koningsstand, maar het valt niet mee een goede zet te vinden. Er dreigt Td5, daarom besluit zwart het veld h8 te bescher men. 19. Dd8—f6; 20. Tdl—<17t, Kg7—f8; 21. Td7 x b7, Pc6—d8; 22. Tb7d7, Pd8—f7; 23. Dh5—d5!, Ta8 b8. De zet Td8, die zwart er bovenop kon holpen, faalt op Tf7:f! 24. Tfl—el, f4—f3; 25. Tel—e3! Zwart geeft op. Er is geen kruid gewassen tegen de witte dreiging Tf3. Als probleem een tweezet van Rev. BonaviaHunt „Chess'k- '8JH 'T 'ItmH BiABuog 'Aoy maaiqo.id Suissojdo OUDERAVOND KATH. THUISFRONT De plaatselijke afdeling van Kath. Thuisfront was in de zaal van Roozen- daal de gastheer van alle ouders en familieleden van de Castricumse jon gens die in Indonesië hun militaire dienstplicht vervullen. De administra trice, mej. Tr. Kabel, opende de bijeen komst. Het 9~jarige dochtertje Goni van de familie Gijzen declameerde op ver dienstelijke wijze een gedicht van haar broer, die dit onder de palmen ge maakt heeft, voor z'n moeders verjaar dag. Dit was een aandoenlijk moment Hierna werden de foto's van ongeveer 76 jongens door de filmmij. „Lux" op het witte doek geprojecteerd. Een voor een passeerden de soldaten het witte doek, waarbij Aalmoezenier kap. Bakker van ieder een aardige karaktertrek of andere bijzonderheid vertelde. Door de firma Cornelissen uit Alkmaar werden hierna enige proefopnamen ten gehore gebracht van een z.g.n. „gesproken brief". Daar vorige experimenten hier mee waren mislukt, was er niet veel animo en gaven slechts een 15- tal aan wezigen zich op. Het slotwoord werd ge sproken door de secretaris de heer B. Borst. TSJECHISCHE VLUCHTELINGEN Vier Tsjechen, die per vliegtuig uit bun land zijn gevlucht, zijn te Frank fort geland Zij zijn van een vliegveld bij Praag opgestegen „RONDOM DE H. STEDE" Pastoor Joh J Kooij hield onder de ti tel Rondom de H. Stede" voor zijn pa rochianen een lezing met lichtbeelden over het H Sacrament van Mirakel te Amsterdam en de Stille Omgang Het was een leerzame avond Vele bij zonderheden, waaronder onbekende, wer den duidelijk behandeld en in de ware zin des woords belicht In de pauze en aan het slot bracht de heer A Aelbers goede solo-zang ten ge hore, waarna hef dames-zangkoor onder leiding van de heer F de Goede tussen het gesprokene door passende gezangen uitvoerde In de pauze sprak burgemeester M Niele als voorzitter van de rijwielclub een opwekkend woord DRIEJARIG MEISJE VIEL UIT HET RAAM Zaterdagmiddag is het 3-jarig dochtertje van de heer B aan de Kennemerlaan in in een onbewaakj. ogenblik uit een ge opend bovenraam op straat gevallen Het kind is met ernstige hoofdwonden naar het Sint Antonius-Ziekenhuis gebracht De toestand is niet onbevredigend DE RAPID 2 LOSGESLEEPT Het Noorse s.s. Rapid 2, dat bij Schier monnikoog was gestrand, is Zaterdag cm half negen door de sleepboten „Stortemelk" en „Holland" van de re derij Doeksen losgesleept. (Van onze correspondent te Bonn) De Duitsers moeten ken nelijk nog wennen aan democratische begrippen. Geen wonder, want de mocratie „ligt" hun niet. Het valt echter niet te ontkennen, dat er velen in Duitsland zijn, die eer lijk hun best doen om met dat merkwaardige ding, democratie ge naamd. vertrouwd te ra ken. Dat blijkt o.a. nok uit de „tapels brieven, die dagelijks bij het secre tariaat van de Parlemen taire Raad te Bonn bin nenstromen, waar men op het ogenblik aan een nieuwe Duitse Grondwet timmert. In deze brieven wor den talloze voorstellen gedaan, die de Duitsers voor hun nieuwe samen leving van de grootste importantie achten. Deze voorstellen zijn door gaans serieus bedoeld en de briefschrijvers zouden het hoogst kwalijk nemen als zij zouden vernemen, dat zij nou ja, de plank glad mis slaan. Een kan toorbediende uit Fulda, die zich met democrati sche denkbeelden ernstig heeft beziggehouden, schrijft: „De sigaret moet be slist in de nieuwe grond wet worden opgenomen, opdat eindelijk ieder Duitser van zijn roker tje verzekerd is". Hij stelt in de grondwet een speciale paragraaf voor, op grond waarvan ieder staatsburger van over heidswege per week vijf tig sigaretten ontvangt. Een timmerman uit Bonn gooit het over een andere boeg. Hij schrijft: „Ik loop elke dag langs het congresgebouw. Ik vestig uw aandacht op het tekort aan mannen. Opdat de werkende man niet op de trouw van een enkel vrouwelijk wezen is aangewezen, moet vol gens de grondwet iedere man tussen de 20 en 60 jaar op zijn minst drie vrouwen kunnen trou wen. Dat is in overeen-» stemming met de juiste numerieke en psychische verhouding". Een onderwijzeres uit Freiburg is van oordeel, dat de grenzen van de Duitse landen, evenals in Noord-Amerika, met een lineaal recht moeten wor den getrokken om aan het regionale chauvinis me een eind te maken. Als nieuwe hoofdstad van Duitsland worden niet minder dan 54 ver schillende steden voor gesteld, o.a. Würzburg, de stad van de wijn, omdat de wijn voor een ver zoenende stemming zorgt, en Bonn, omdat door (ie vrolijkheid van het Rijn land, de politici en staats lieden op betere gedach ten worden gebracht. Een typiste uit Co- blenz maakt zich kwaad over de" mannenheer- schappij. „Zij, de mannen, deugen niet, noch als echtgenoot noch als po litici. Men zou daarom krachtens de grondwet ons, vrouwen, met de re gering moeten belasten. Slechter dan de mannen doen het de vrouwen vast niet!" (Daar zit wel wat in). Een bewoner van een bergplaatsje in Opper- Beieren stelt voor, dat allen volgens de grond wet verplicht zullen worden, in de oude volks drachten gekleed te gaan. „Je ziet dan onmiddellijk van buiten, wat je aan zo iemand hebt, immers, zo als de kleding is, zo is ook d'- gezindheid". Men vraagt zich af, wat er va de nieuwe Duitse grondwet terecht komt.. Vergadering Floraliavereniging Vrijdagavond hield bovengenoemde ver eniging haar jaarvergadering in zaal Slik ker onder voorzitterschap van de heer D Pastoor Uif het financieel verslag vernamen wij de volgende cijfers: ontvangsten f 523,10, uitgaven f 424,78, batig saldo f98,32 Alle» was in orde bevonden De secretaresse, mevr G Nieuwland, werd dank gebracht voor haar gehouden ac- curaat beheer Bij de bestuursverkiezing werden de periodiek aftredenden de heer A de Geus en mevr T Vlam—Koning, herkozen De heer A de Geus gaf een overzicht over de plantten Aan de volwassenen waren in 1948 uitgereikt 274 plantjes en op de tentoonstelling gebracht 149 stuks Aan de kinderen waren uitgereikt 78 en 29 ingebracht De vrije inzending leverde 29 planten op Met voldoening spraken de aanwezi gen nog over deze mooie tentoonstelling Inmiddels verscheen ter vergadering d© heer Meedendorp uit Groet, die speciaal voor deze avond was uitgenodigd om een praatavond over plantjes te houden Na een aardige inleiding kwam spreker terecht bij het behandelen en de kweek- wijze van de uit te reiken plantjes Een zeer leerzame causerie bracht spreker hierover naar voren De dames maakten een druk gebruik van de gelegenheid tot het stellen van vragen die door spreker zeer bevattelijk en deskundig werden beantwoord Te ruim half elf sloot de voorzitter deze geanimeerde vergadering en dankte hij de heer Medendorp voor hetgeen hij de aanwezigen had geleerd Ook dankte hij de dames voor hun be langstelling en sprak de hoop uit, dat voor de aanstaande tentoonstelling de dames vooral de afdeling handwerken niet zullen vergeten BURGERLIJKE STAND. Gerarda Cornelia Maria, dochter van Martinus van Tesselaar en Jacoba Mar- gretha de Bruin. Marianne, dochter van Johannes Cornelis Nannes en Cor nelia Bruin. Matheus, zoon van Adrianus Bommer en Jacoba Pronk. Alida Maria, dochter van Hermanus Wilhelmus Quant en Maria Groot. Robert, zoon van Willem Vlam en Trijntje Pie. Wobbi<?jen Stijntje, dochter van Wierd Wagenaar en Trijntje Meijles. Gehuwd. IJsbrand Kuindert Marie Kops en Wilhelmina Cornelia de Groot Overleden: Klaas Ligthart. 4 ja ren, zoon van Johannes Adrianus Ligt- hart en Clasina Mekken. Marijtje Mosch, 57 jaar. VIER WONINGWET-WONINGEN Woensdagmiddag komt de Raad der ge meente Warmenhuizen in openbare ver gadering bijeen Onder meer zal ter sprake komen een gewijzigd ontwerp-besluit voor de bouw van vier woningwet-woningen, waarvoor goedkeuring is verkregen onder voorbehoud, dat geen voorschotten zul len worden aangevraagd Voorts stellen B en W voor, over te gaan tot vaststel ling van het uitbreidingsplan Marktberichten BR. OP LANGENDIJK, 14 Mrt. 22000 kg. rode kool 12,80—17; 35000 kg. gele kool 14,3016,40; 37000 kg. witte kool 9 6010,90; 200 kg. witlof I 53, II 45. WARMENHUIZEN 12 Mrt. 34500 kg. rode kool 12,8018; 24300 kg. gele kool 1417,10; 1900 kg. Deense witte kool 9,409.60; 1000 kg. peen 3. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en broertje .FRANCISCUS. W. PIE—ROMIJN J. PIE GREETJE. Alkmaar, 13 Maart. J. v. Scorelkade 29. BEREND LEISHERS en ALIDA IMMING hebben de eer U kennis te I geven van hun voorge nomen huwelijk, waarvan I de voltrekking zal plaats I hebben op Donderdag 24 Maart a.s. des namiddags 2 uur te Oterleek. Grootschermer A 96 Stompetoren D 82 Maart 1949. Receptie op de trouwdag te Stompetoren van 35 uur. Heden overleed, na een langdurig doch ge duldig gedragen lijden, onze lieve Vrouw, Moe der, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Mevrouw GRIETJE SCHOUTEN, geb. DE GRAND, in de ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam: Jb. SCHOUTEN. Alkmaar, 12 Maart 1949. Zeglis 22. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Woensdag op de Ge meente-Begraafplaats. Vertrel# van het Sterf huis nam. twee uur. Enige kennisgeving. Zondagmorgen ging, nog geheel onverwacht, van ons heen onze jongste Lieveling en Broertje HENKJE. Wij mochten hem slechts 10 maanden in ons midden hebben. A. OLIE A. OLIE! DE VRIES. HANS BERT DICKY LIESBETH. Alkmaar, 13 Maart 1949. Van Houtenkade 5. Mej.M.Kamphuys Tandarts Dinsdag 15, Donderdag 17 en Vrijdag 18 Maart GEEN SPREEKUUR Biedt zich aan EEN NET MEISJE voor de winkel. Adres RUIJTER, Ooster- weg, Bergen (N.H.) Tel. 2298. Gevraagd: NET MEISJE, van 8 tot 2 uur. A. SIJPERDA, Schou tenstraat 12. BEKWAAM gevraagd. Spoed. WARMER, Ritsevoort 3. Wegens teleurstelling- gevraagd net DAGMEISJE. Tevens gevraagd EEN WERKSTER. Mevr. HAIJTEMA, Lan- gestraat 107. U kunt er allerlei hartige hapjes mee samenstellen. IN PRIJS AFTERNOON VAN pó NAAR 74 ct per 100 g GIRAFFE 68 KUBUS tA 58 Wij troffen met Uw winkelier eon regeling waardoor hij U direct tegen verlaagde priji zat verkopen. Op aanvraag geven wij U gaarne intereisante Inlichtingen over U/4854ttS Voor een technische controle verzoeken wij alle gebruikers van Erres electrische dekens dringenddeze compleet aan een van onze onderstaande kantoren in te zenden. Wij willen ons van de goede staat van uw deken overtuigen. Kosten zijn hieraan niet ver bonden. Inzending kan eventueel ongefran- keerd geschieden. R. S. STOKVIS ZONEN N.V. Rotterdam Amsterdam Arnhem Breda Deventer Groningen 's Gravenhagc Leeuwarden Maastricht Utrecht Westzeedijk 507 Keizersgracht 313 Weerdjesstraat 158 Markkade 43 b Industrieweg 20 Paterswoldseweg 3 Herengracht 9 Singelstraat 1-3 Wilhelminasingel 106-11O Wittevrouwensingel 95 a. Verbetert elke jus verwijderen van WRATTEN, PUISTJES, VLEKKEN, enz. Gedipl. Schoonheidsspecialiste. Hoogstraat 4 Telefoon 4453. Nico Akkerman's Koorklassen a.s. WOENSDAG 16 MAART, GEBOUW HEUL 3. 1ste klasse: KWART VOOR 4. 2de klasse: HALF 5.

Alkmaarsche Courant | 1949 | | pagina 3