7000 tol Pasen TOT 1 Mil GRATIS Ukmaarse srden Kunstzaal Boenderrnaker te Bergen niet meer voor exposities beschikbaar dan in 1947 Opireden tegen „Kunstpiraten" gewenst Schoorl Castricum Vervolg Stadsnieuws Stompetoren Heiloo Oproep van Westelijke vakbonden Koedijk Nieuwe rundvee-verordening BOELHUIS ^inds 1 OCTOBER STEEG ons abonne menten aantal met 1200 nieuwe abonne's Dat is 200 per maand ff Het grootste Dagblad voor ALKMAAR en Omgeving. De meest uitgebreide Adver tentierubriek! Het meest actueel in berichtgeving rslag bleek, dat <je eiling de navolgende leeft verzonden, tot 198,300 kg. Bloemkool a 155.700 stuks; Kro- Witte kool 8.5Q0 kg- 200 kg; Rode kooi zie 17.000 kg; Rabar. Slabonen 1.000 kg- kg; Tomaten 30.800 .000 kg; Uien 12.800 kg; Andijvie 8.800 10 bos; Komkommers sn 500 kg. Ier meeste producten aanmerkelijk vooruit, lijken uit onderstaand 1948 bedroeg de colli, stuks tegenover De omzet in 1948 ot f 1.549.201,01, te- 7 f 1.407.334,64. Een f 141.866,37. hoeveelheden van de oducten werden in of stuks aangevoerd: ■j. 372); Bloemkool ndjjvie 498 (v.j. 517); 13); Bospeen 274 (v.j, 350 (v.j. 263); Kom- :v.j. 236); Kool 762 Aard. 645 (v.j. 563); •j. 216); Witlof 266 Peen 430 (v.j. 209). sr van fruit is steeds De appelen-aanvoer elijk met verleden hetgeen relatief een kent, als men het ruitjaar 1947 in aan- De peren-aanvoer rug van 180.000 op pbrengst van het har- -hter ongeveer gelijk 62.000 in 1947), zo. anmerkelijk hoger zijn zacht fruit (aard- druiven) gaat in stij. een opbrengst, welke jer was dan in 1947. wikkelt zich de sprui. aanvoer op gunstige van de winterpro- n en peen nam toe, lervan ging stug en omen voor te lage minimumprijzenfonds was een bijzondere unbouw. Op die dag legin met de heffingen mumprijzenfonds ge- ken, welke tot op dat «szaken waren, o.a. het >odem in de markt en der minimumprijsuit- op die datum aan de nisatie overgedragen, igeveer werd door de besluit van de Alge- overgegaan tot de van de omzet van de bouwfonds, welk pl.m. 10.000 groot nds geen overbodige wel de toestand waar- bebouw verkeert. De dan ook unaniem van met dit fonds moest aan. Emballage neende het bestuur met achterstand in de em- te moeten voorbij- )op van kisten. Thans lanig, dat het komen- vrees voor een te- tegemoet gezien, tor- of weinig emballaf» •den aangeschaft, ag, waar hoegenaamd werd gemaakt, dank- aanwezigen voor 4e -sprekingen en sloot hij jubileum bij Coster en Zoon Zaterdag niet ver te te zijn bij het zil- t een onzer stadge* e heer H. Helder, de N.V. Herms. en chef van -afdeling van de ourant, kon bij de week-end terug zien uuu in dienst van ons nauwgezetheid, ijver en waardering vonden en, bleek uit de har- an de directeur, de zijn verdiensten in en daarbij de wens leer Helder nog lange ende krachten aan de De procuratiehouder, sloot zich hierbij aan nbilaris als een prettig teveel is, waar het Mej. B. Holzmann en Adema, J. Brouwer en vertolkten het harte- van de onderschei van ons bedrijf. Een erlamp was het ?,e' nrma, een vulpotlood cadeau van mevr. en terwijl het personeel lanbood. Verschillende ietrokken ook mevr. huldiging. dankte alle spreker5 woorden, de fraaie prettige samenwer- de afgelopen 25 iaar Met een glas she" werd de volgende veelbelovende wijze Zoals we reeds in November van het vorige jaar meldden is de kunstzaal Boendermaker in Bergen in handen van de Amsterdamse architect A. J. Bats. Thans kunnen wij mededelen dat deze expositieruimte voor Bergen ge heel verloren gaat, daar de huidige eigenaar niet de bedoeling heeft de kunstzaal in enig opzicht als kunstzaal te exploiteren. Hiermede komt de kwestie-Dorps huis zeker nog meer in het middelpunt der belangstelling te staan, daar zaal Boendermaker eigenlijk de enige, wer kelijk voor expositie geschikte ruimte in Bergen was. Het besluit van de heer Rats doet trouwens het licht vallen op de economische zijde van exposities. Het is geen geheim dat de schilderijen verkoop een ongekende laagconjectuur vertoont, niet alleen voor de jongere schilders, ook voor hen die door hun goede werk naam hebben verworven. Doch niet alleen dat er weinig kopers zijn, de belangstelling voor kunst van hedendaagse schilders is eveneens sterk teruggelopen. Beeldende kunst werd niet gekocht uit liefde tot de kunst, maar als geldbelegging. Nu er andere objecten zijn waarin men het (ook schaarser geworden) geld kan beleg gen, daalt het bezoek aan tentoonstel lingen. Dat dus aan Bergen wederom expo- s:tieruimte wordt onttrokken is in ^overeenstemming met de conjunctuur: f bezoek en verkoop zouden ongetwijfeld teleurstellend geweest zijn. Niet omdat zaal Boendermaker buiten het centrum HET POLDERBESTUUR BIJEEN Het Algemeen Bestuur van de Ver eniging van Polders en Oningepolder- de landen onder Schoorl en Petten hield zijn jaarvergadering in De Rus tende Jager onder voorzitterschap van de heer C. M. Winder. Van de heer D. Swaan was bericht van verhindering ingekomen. Notulen en ingekomen stukken gaven geen aanleiding tot discussie. De rekening van de penningmeester sloot in ontvangsten en uitgaven van de gewone dienst met 30904,98 en vertoonde een batig saldo van 2453,96. De kapitaaldienst had aan ontvangsten 10.000 en aan uitgaven f 19481.46 Het nadelig saldo bedroeg 9481,46. De penningmeester, de heer Fr. Mosk, werd onder dankzegging voor zijn accuraat beheer gedécharg-erd. De begroting voor de dienst 1949 werd post voor post behandeld en vast gesteld op de navolgende bedragen, i; Gewone dienst: ontvangsten en uitga ven 31301,36 met een post onvoorzien van 397.11. Kapitaaldienst .ontvang- sten en uitgaven 10.000. Besloten werd voor de kapitaaldienst een kasgeldlening aan te gaan van 8000 tegen een rente van ten hoogste 1 pet. boven het disconto van de Ned. Bank. Met algemene stemmen werd de Wegwerker D. C. Voeter met ingang van 1 April '49 aangesteld in vaste dienst van het waterschap op een jaar wedde van 1860. Zijn pensioengrond slag werd op hetzelfde bedrag vastge steld. Van de heer I. C. Tak, opzichter, was ingekomen een verzoek om enige ver goeding voor het gebruik van zijn rijwiel in de dienst van het water schap. De vergadering besloot een jaar lijkse vergoeding van 12,50 toe te kennen. De rondvraag leverde niets bijzon ders op, waarna sluiting volgde. BOUWVAKARBEIDERS BIJEEN In de jaarvergadering, die de R.K. Bouwvakarbeidersbond St. Joseph heeft gehouden, is voorgesteld de heer W. Niesten te Beverwijk af te vaardigen naar de Bondsraadvergadering. Dit voorstel verkreeg de algemene instem ming. Uit het jaarverslag van de pen ningmeester bleek, dat de afdeling een batig saldo heeft van f 175. In het be stuur kwam een wijziging wegens het -heer Den Hartog. Hij werd opgevolgd bedanken van de tweede voorzitter, de door de heer W Revers. PAARD OP HOL Een paard van de landbouwer M. te Limmen, gespannen voor een boeren wagen, sloeg op de Primaireweg op ho! in de richting Bakkum. Halver wege verwisselde de voerman zijn zit plaats op de bok met een plaatsje op de berm aan de kant van de weg. Ten slotte botste de wagen tegen een^aa1. waarna voorbijgangers het paard iron- den bedwingen. aanrijding. Zaterdagmiddag om vijf uur reed 'n personenauto over de Laat in de rich ting van. de Limmerhoek. Van de te genovergestelde kant naderde een wiel rijder. die midden op de rijweg reed en voor de auto linksaf de Keetgracht wilde oprijden. De chauffeur remde krachtig, doch kon niet verhinderen dat hij de wielrijder, mr. J. P. B. uit Alkmaar, met het rechterspartscherm raakte. De heer B. viel van zijn fiets en kwam met het hoofd op de straat terecht. Hij moest naar het Centraal Ziekenhuis worden overgebracht, waar bleek dat hij een ernstige hersenschud ding had opgelopen. van het dorp ligt, zoals in sommige kringen wordt verondersteld. Wie van de natuur houdt vermijdt haar niet om dat ze niet in het centrum ligt! En wat zijn tien minuten lopen naar de Lcudelsweg? De „kunstpiraten" Indien de gemeenteraad van Bergen zou overgaan tot aankoop van het Dorpshuis om dit ter beschikking van het Kunstenaarscentrum Bergen te stellen, zou dit alleen effect sorteren v.-anneer men tegelijkertijd optrad tegen de in het seizoen langs de drukste we gen neerstrijkende kunstpiraten. Tegen die zogenaamde kunstschilders die m schuren of stallen hun wansmakelijke producten aan de man brengen. Wan neer het niet mogelijk is op te treden op grond van de Vestigingswet, dan is er toch nog wel een ventverordenmg. Hier immers gaat het niet om de ver koop van kunstwerk, maar om venten met „handbeschilderde schilderijen op echt doek". Meer dan ooit is coördinatie, nodig, wil men althans de beeldende kunste naars niet alleen moreel steunen. Lezing voor hef K.C.B. Het KCB besloot zijn lezingenreeks van deze winter met een inleiding van de heer A. M. Hammacher, directeur van het KröllerMüller-museum op de Hoge Veluwe. Na door de voorzitter van het KC, de heer mr. Kamp, bij de talrijke aanwezigen te zijn ingeleid, trad de spreker op met het onderwerp „Het abstracte element in de kunst". De heer Hammacher begon met er op te wijzen, dat de abstractie, waar voor vele jongeren zo grote belang stelling koesteren, niet iets is van van daag, maar even oud is als de Kunst zelf. Spreker noemde het geen school, maar sprak van een telkens weer voor komend moment in de Kunst: zijn in ziens was het een misverstand te spre ken van „abstracte kunst", juister zou zijn, „de abstracte Kant aan de Kunst" Aan de hand van beelden op het witte doek gaf spreker een historisch overzicht in vogelvlucht vanaf de oudste tijden en wees daarbij telkens op abstracties, op wat hij noemde spanningsmomenten. Zo leidde de spreker zijn auditorium naar de twintigste eeuw, waarin de schilderkunst nieuwe wegen insloeg. Niet de omringende wereld was thans nog uitgangspunt. Men wil het inner lijk leven uitbeelden, de fantasie krijgt vrij spel. Spreker bracht o.m. in herin nering Paul Cezanne, van wie een sti mulans uitging in abstracte richting, Picasso, Mondriaan, van der Lek e.a. De kunst moet vrij zijn, aldus besloot de heer Hammacher zijn met de mees te aandacht gevolgde uiteenzettingen, maar de betekenis van de medede lingen, die de Kunstenaar ons wil doen moet niet duister zijn. Op deze improvisatie volgde enige gedachtenwisseling, waarna de voor zitter, mr. Kamp. de spreker hartelijk dank zei voor zijn inleiding. BEKNELD GERAAKT Toen de heer T Vaalburg met zijn tractor aan de Zuidervaart reed, raak te hij door een ongelukkige beweging in het drijfwerk bekneld. Hij had de tegenwoordigheid van geest om de motor uit te schakelen, zodat deze vlak vóór het water tot stand kwam. Om standers verlosten hem uit zijn benar de positie. Met een zware verwonding is hij naar het ziekenhuis vervoerd. Candidaatstellirig P.v.d.A. Vrijdagavond heeft de ledenvergade ring van de Partij van de Arbeid, afd. Heiloo, in de Rustende Jager plaats gehad. Met een inleidend woord van de voorzitter, de heer A. Olivier, werd deze bijeenkomst geopend. De discus sies, die ontstonden t.a.v. de volgorde voor de eandidatenlijst voor de ge meenteraad, hadden een bewogen ver loop en menig hartig woordje is er ge sproken. Vorige week plaatsten wij reeds de volgorde, die door een com missie van vijf leden, t.w. de heren mr. J. H. Peeman, K. de Vries, F. J van Dijk, M. J. Roggeveen en Jan ter Buur- kes, waren voorgesteld. Van deze volg orde was de staartgroep weggelaten. Wij laten ze echter nu in zijn geheel nog eens volgen: 1. J Rus. 2. Jo de Vries, 3. A. Olivier, 4. A. Greeuw, 5. N. J. Speur. 6. N. Majolée, 7. F. J. van Dijk. 8. P Senff. 9. Jan ter Buurkes, 10. H. B. v. Veen, 11. mr. D. Bosscher, 12 H. C. Stam, 13. D. Oud en 14. J. J. Avis Toen deze voordracht in de vergad» ring kwam wenste de heer J. P. Senff (aftr.) niet in aanmerking te komen voor een plaats op de lijst, omdat de mogelijkheid van overplaatsing voor hem aanstaande kan zijn. Ook de heer D. Oud trók zich terug. Na ampele be spreking verwisselden de heren N. J. Speur en N Majolée van plaats, zodat laatstgenoemde de kans liep niet meer in de raad terug te keren. Hierna ging men over tot vaststelling van de lijst, zoals deze voor het referendum aan de leden moet worden aangebo deri. Toen de heer Majolée op de vijfde plaats bleek te blijven staan, trok hii zich na nadere bespreking terug. Door deze gang van zaken is de mogelijk heid aanwezig, dat slechts twee van de thans vier zittende P v d A.-raads leden terugkeren, n 1. J. Rus (wethou der) en A. Olivier, terwijl de heer Jo de Vries reeds eerder in de raad zit ting had. doch door verschil van in zicht toentertiid bedankte voor ziin raadslidmaatschap MEDEMBLIK, 24 Maart 1949. 27000 Uien 2.50—10.20: 23000 kg Peen 2.50—7, voerpeen 1.60—1.80; 980 kg Witlof I 55— 59, II 44—52 en III 36-40, Het Britse T.U.C. (Congres van, vak verenigingen), het Amerikaanse congres van industriële organisaties en het Ne derlandse N.V.V. hebben een beroep gedaan op de nationale vakverenigin gen, die nog zijn aangesloten bij het W.F.T.U. (Wereldverbond van Vakver enigingen, waarin de communisten een overheersende positie hebben), terug trekking uit deze laatste organisatie te overwegen. LENTE DAT BETEKENT JONG LEVEN ALOM. Grote belangstelling voor Us Abe Het was een prachtige gelegenheid voor de jeugd en vele groteren eens kennis te maken met de ploeg n Heerenveen, toen deze Zondag morgen in Heiloo arriveerde. De meeste belangstelling ging echter uit naar Abe Lenstra. En menige vinger ging vooruit, toen zij hem zagen, met de woorden: dat is Abe! De Heeren- veners hebben zich overigens echt thuis gevoeld in Heiloo, waarvoor de eige naar van De Rustende Jager alle lof toekomt. Op de terugreis na het ecla tante succes in Velsen, was de stem ming er niet minder op geworden en ioen allen 's avonds plm. 8 uur huis waarts keerden, was het gezelschap zeer voldaan over het korte verblijf ter plaatse. Het bestuur van Foresters gaf na tuurlijk acte de presence en greep de gelegenheid aan, de Heerenveenploeg uit te nodigen om bij gelegenheid van de opening van het nieuwe Foresters- terrein, ter plaatse te komen spelen te gen een nog nader uit te nodigen an dere eerste klasploeg. Het bestuur van Heerenveen kon deze toezegging ech ter niet doen, omdat het le elftal na deze zware wedstrijden om het lands kampioenschap nog diverse andere wedstrijden moet spelen, waarvoor reeds toezeggingen waren gedaan. In principe was men echter bereid de uit nodiging in overweging te nemen! Ver. van Plattelandsvrouwen vierde tienjarig bestaan Op een paar zieken na waren alle leden aanwezig. De presidente, mevr. den HartogGoldberg, opende met een hartelijk welkomstwoord en be sprak het 10-jarig bestaan. Zij gaf eni ge inlichtingen over het zomerreisjo naar de Hoge Veluwe. De warme maal tijd zal 's avonds gehouden worden in Utrecht. De zending onderkleding van de plattelandsvrouwen uit Australië vond hier een gretig onthaal. Bij loting werd enkelen een verrassing toebe dacht. Nadat het nieuwe lid het wel kom was toegeroepen, werd medege deeld, dat de wol was aangekomen van de Wolfed. Bergen. Voor elk lid waren er 5 knotten en de wol kan afgehaald worden bij mevr. Butter voor Zuidein- de en bij de heer Boldewijn voor Noordeinde. Hierna besprak de voor zitster het 10-jarig bestaan. De oprich ting geschiedde op 21 Maart 1939 in deze zelfde zaal, welke nu verenigings zaal is geworden. Eind 1939 was h«t ledental 42. De uitgebreide en in dicht vorm opgestelde jaarverslagen van de secretaresse, mevr. Ootjers, maakten 't voor de voorzitster gemakkelijk een smaakvol overzicht te geven, waaruit bleek, dat in 1941 (door de oorlogbe zetting) het gordijn werd gesloten en in 1945 weer werd opgehaald. Op 11 Sept. 1945 werd opnieuw begonnen met S6 leden. Verschillende hoogtepunten werden gememoreerd. Hierna las de secretaresse 'n jubileum gedicht voor, ook op rijm, waarin ze duidelijk belichtte, dat de vrouwen er niet alleen zijn om te stoppen en te naaien, maar dat overal in de wereld de vrouwen elkaar trachten te vinden in vriendschapsbanden. Het gedicht besloot met de woorden: „Moge dit vrede, geluk en voorspoed brengen in ons leven tot heil der mensheid". De secretaresse ontving hartelijk dank en een krachtig applaus.. Mevr. Schellinger feliciteerde de ver eniging met haar le mijlpaal en ge tuigde van de prettige geest onder de vrouwen. Zij sprak de wens uit dat het zo moge voortgaan. Hierna behan delde mevr. Schellinger kinderopvoe ding en kleuteronderwijs en haalde daarbij diverse uitspraken aan van verschillende paedagogen. Zij conclu deerde dat wij niets mogen nalaten, wat ten goede kan komen van onze kinderen en wees op de ondoelmatige schoolbanken der kleuters, 'at nadelig is voor de lichaamsbouw. Spr. eindigde met de woorden: „Wij zullen niet rus ten voor dat er voor iedere kleuter een stoel in de school aanwezig is!" (In stemming door krachtig applaus). Hier na volgden diverse bijdragen door een 12 tal dames, voorlezing, gedichten en zang. Allen zetten hun beste beentje voor. De nodige tractaties. als koek en snoep, waar gezamenlijk voor ge zorgd was, gingen tussen de bedrijven door, zodat het half twaalf was toen de voorzitster deze gezellige jubileum avond sloot met een hartelijk woord van dank aan alle dames die medege werkt hadden tot het welslagen daar van. Het bestuur van het Bedrijfschap voor vee en vlees, heeft in overleg met de directeur van het veeteeltwezen, een nieuwe rundvee-verordening vastge steld, op grond waarvan de voorschrif ten inzake het aanhouden van stierkal veren en stieren worden gewijzigd. Onder de nieuwe regeling zullen de itierkalveren zonder identiteitsbewijs mogen worden gehouden tot een leef tijd van acht maanden of een levend gewicht van 250 kg. Voor stieren van acht maanden en ouder blijft een identiteitsbewijs voor geschreven. Aangezien de voederpositie zich gun stig heeft ontwikkeld, wordt het aan brengen van correcties op de melk- lijsten op grond van voederschaarste, thans overbodig geacht en niet langer toegestaan op melklijsten, die na 1 Jan. 1948 zijn aangelegd. BLOEMBOLLEN NAAR WEST- DUITSLAND Het export-import-bureau van West- Duitsland heeft bekendgemaakt, dat West-Duitsland is gemachtigd Neder landse en Belgische bloembollen en planten tot een totale waarde van 450.000 dollar te importeren. De aankoop zou een onderdeel zijn van een uitwisselingsprogramma op grond, waarvan Duitsland kerstbomen en dergelijke artikelen naar de lage landen exporteert. Uit Nederland zou den voor 130.000 dollar aan boomplan- ten, voor 100.000 dollar aan jonge bloem- stekken en voor 20.000 dollar aan gla- diolenbollen komen. Golf van terreur op Oost-|ava Een golf van terreur slaat door de Oosthoek (Oost-Java), als gevolg waar van ernstige schade aan tabaksonderne mingen in dit gebied werd aangericht, lp de omgeving van Besuki zijn 180 loodsen verbrand, terwijl op drie on dernemingen een voorraad tabak van in totaal 1000 balen verloren ging. Slechts het fermenteren van de tabak wordt op de gewone voet voortgezet; de andere werkzaamheden stagneren ernstig. De bevolking is thans bevreesd om gronden te verhuren en materiaal te leveren. Het lijkt uitgesloten, dat de afgebran de loodsen nog dit jaar kunnen worden herbouwd. Aan de oogsten van verle den jaar is geen schade toegebracht, daar deze tabak de loodsen reeds was gepasseerd. Krachtige Britse nota aan Tsjechoslowakije Een officiële Tsjechoslowaakse re geringsverklaring beschuldigde de on langs uit het land gezette Britse diplo matieke ambtenaar, kapitein Wildash, van samenzwering tegen de Tsjechoslo waakse republiek. Kapitein Wildash, zou deel hebben genomen aan 'n complot van een Tsje chische terroristische organisatie. In de Britse antwoordnota wordt on der meer verklaard, dat geen bewijzen voor de beschuldiging zijn aangevoerd. De nota, die thans gepubliceerd is, is in krachtige bewoordingen gesteld, De Tsjechoslowaakse beschuldiging wordt een voorbeeld genoemd van „een han delwijze waaraan de Britse openbare mening langzamerhand gewend raakt en welke geheel vreemd is aan de op vattingen van het Britse volk". ANTWERPSE HAVENARBEIDERS IN STAKING? Naar het Belgische communistische blad „Le Drapeau Rouge" schrijft, zijn de Antwerpse havenarbeiders voorne mens binnenkort het werk neer te leg gen. Zij eisen een verhoging van de be staanszekerheid, in dezelfde verhouding als kortgeleden de werkloosheidsuitke ring is verhoogd. Tevens vragen zij een verhoging van het ouderdomspensioen. De Gazet van Antwerpen bericht, dat Zaterdag onder de havenarbeiders pam fletten verspreid zijn, waarin deze wor den aangespoord vandaag in staking te gaan om de eisen kracht bij te zetten. 25 MILLIOEN VOOR EEN SUPER-SCHIP. De „New York Times" meldt uit Was hington, dat een door de Maritime Commission uitgewerkt plan voor de bouw van een „prestige"-schip een Su- perliner, welke lauweren kan oogsten door haar snelheid op de Atlantic, wel licht binnen een week voltooid zal zijn. Het uitwerken van het plan heeft lang geduurd tengevolge van de „nauwge zette bestudering van de financiële overwegingen." De United States Li nes, de reders, die het eerst de bouw van een Superliner hebben voorgesteld, hebben aangeboden 25 millioen dollar in het schip te investeren. Marktbericht BLOKKER, 25 Maart 1949. Op Hoop van Zegen. Spinazie 43—52; Uien 9.20 10.20; Groene kool 1216.50; Spruitkool 4765; Witlof 5159; Goudreinetten 68 1.02; Present van Engeland 821.30; Jonathan 711.03; Bramley 4868; Bismark 4565; Zoete appelen 53— 72; Gr. Kroon 4969; Conference 83— 1.05; Doyenne du Cornice 1.07—145; Winterjan 5986; St. Remie 6280; Prov. peer 57—82. Voorlopig bericht. TE BERGEN, wegens opheffing bedrijf, op Dinsdag 19 April 1949, v.m. 10 uur precies, ten over staan van notaris Mr. C. J. de Lange, op de boerderij van de heer P. KAAY, na bij het Oude Hof, van: een t.b.c.vrije stal vee, be staande uit 16 melkkoeien, 4 pinken, enige kuikalve- ren, een beste ket, voorts div. landbouwwerktuigen en gereedschappen. ROL MODERN BEHANG RUIMEN WIJ OP. MIDDEN IN HET SEIZOEN. FANTASTISCHE PRIJZEN THEO GROOTHUIZEN, Verdronkenoord 103, platte Stenenbrug. fllkmaarsciie Courant ONDERGETEKENDE ADRES WENST ZICH TE ABONNEREN PER MAAND f 1.40 PER KWARTAAL f 4.plus incassokosten HANDTEKENING

Alkmaarsche Courant | 1949 | | pagina 3