I ADR.VDKUIP i I -> Weet U J. LIND Hz. VRAAG en AANBOD dat wij steeds Mantel-, Japonstoffen Herenstoffen P. P. ZU1DAM Damespyama's '/tMMMummm niiiraVN Vervolg Stadsnieuws Kerkconcert Egmond aan Zee Egmond a.d Hoef Hensbroek IJsclub j^aatsie ^jieuws ÈÊÊ^mÊÊÊÊtÊSmM^ Luxe auto botste tegen veewagen Sl.L. ZAAK Voor de St. Maas Parfumerieën en toiletart. v. VIJLT Ritsevoort 22 - Banketbakkerij HAI Voor al uw Sint Nicolaasgebak Pg.iNGGEBÖJf§ BELANGRIJKE INBOEDELVEILING BONNETERIE DROGE EEN MOOIE HOED mei bijbehorende sjaal UW OMZET VERGROTEN WOENSDAG 30 NOVEMBER 1949 en De nieuw-benoemde organist van de Grote Kerk, Simon Jansen gaf met Corry JansenReder, celliste, een con cert, dat was bedoeld als kennismaking met de artistieke prestaties van de nieuwe functionnaris. Het feit van de geringe belangstelling moet worden verklaard door^ het minder geschikte tijdstip voor een kerkconcert. In zo'n enorme ruimte als de Grote Kerk kan in de maand November met de beste bedoelingen geen kamertemperatuur worden verkregen. Dit was de enige schaduwzijde van deze avond. Het sa mengestelde programma had uitslui tend een zeer artistieke inslag. Hier werd niet één enkele concessie gedaan aan de smaak van de z.g. grote massa. De organist opende met de Fantasie en Fuga in c kl.t. van Bach, en gaf hier van een zeer stijlvolle vertolking. Toen bracht hij ons een interessante noviteit met de Suite du premier ton, van de Franse componist P. de Maye. Zuivere, absolute muziek, welke in geestelijk opzicht herinneringen oproept aan de Franse clavicimisten. De register-keuze was in dit werk subliem. Het is lang geleden dat we hier de werken van Max Reger hebben gehoord. Het was geen geringe verdienste van de con cert-gever deze zéér belangrijke com ponist eens onder de aandacht .te bren gen. De gecompliceerde structuur van Max Reger's muziek maakt het voor de luisteraar niet gemakkelijk, maar Simon Jansen loste deze moeilijkheid op door van het Preludium en fuga in f een boeiende vertolking te geven. Een juiste diagnose te stellen omtrent de prestatie's van de celliste, was in deze enorme ruimte, waar veel aan snelle passage's verloren ging niet mo gelijk. In ieder geval viel in de „Aria" van Reger een muzikale opvatting en zangrijke toonvorming te constateren. Een zéér artistiek kerkconcert, waar van we er meer hopen te beleven, maar dan in de zomer, wanneer de zonne stralen, al is het niet in volle kracht, de sfeer van het kerkgebouw nog scho ner zullen accentueren. Ms. Alkmaar verdeeld in Kerkgenootschappen Wij ontvingen van het Centraal Bu reau voor de Statistiek de uitkomsten van de volks- en beroepstelling op 31 Mei 1947. Interessant is b.v. het overzicht van de verdeling der bevolking naar de voornaamste kerkgenootschappen. Rooms Katholiek waren 7502 mannen en 8028 vrouwen; Ned. Hervormd 3627 mannen en 4608 vrouwen. De Gerefor meerde kerken telden 679 mannen en 697 vrouwen, de Ger. kerken (art. 31) 54 mannen en 52 vrouwen; de Chr. Ger. kerk had 11 mannelijke en 14 vrouwe lijke leden, de Ger. gemeente 22 man nelijke en 32 vrouwelijke. De Evang. Lutherse kerk telde 113 mannen en 197 vrouwen, de Doopsgezinde 260 mannen en 405 vrouwen. Voor de Remonstran ten waren deze cijfers resp. 114 en 195, voor de Israëlieten 16 en 9, voor de overige ke-kgenootschappen 361 en 452. Geen kerkgenootschap hadden 5556 mannen en 4833 vrouwen. De bevolking bestond toen uit 18315 mannen en 19522 vrouwen. Voor enkele kleinere kerkgenoot schappen worden nog de volgende cij fers gegeven: Oud-katholieke kerk 54 mannen en 83 vrouwen, Waals Her vormden 3 mannen en 4 vrouwen, Her steld Apost. Zendingsgemeenten (Ld Eenh. d. Apost.) 138 mannen en 151 vrouwen, Herst. Apost. Zendingsgem. in Nederland 14 mannen en 12 vrouwen. Oud Ger. Gem. resp 2 en 4, Hersteld Ev. Luthers 22 en 28, Baptisten 11 en 14, Vrije Ev. Gem. 6 en 4; Leger des Heils 35 mannen en 66 vrouwen. Moet boerenkaas een eigen stempel hebben? Maandag werd te Haarlem in de grote zaal van hotel „De Leeuwerik" de jaarvergadering gehouden van de vakgroep veehouders van de LTB (land- en tuinbouwboid). Wij nemen hieruit, wat het artikel kaas betreft, het volgende over: Op boerenkaas, ofwel op producten van zelfkazers zagen de aanwezigen gaarne in de toekomst een kenmer kend stempel geplaatst ter onderschei ding van fabriekskaas. Boerenkaas is ren beter exportartikel. Men wilde hiertoe de medewerking verzoeken van het kaascontróle-station. Sommigen waren het hiermee niet eens. Export, ook van kaas. is een devlezenkwestie Als men dit product door een apart stempel sterk zou selecteren, en in het buitenland zou bijv. alleen het product van de zelfkazers worden gevraagd dan zou de export wel eens danig kun nen afpemen. ONDERHOUDSWERK GEGUND Te Haarlem is aanbesteed het onder houd van de verdediging van de Noord zeekust in Noord-Holland en 't onder houd van de duinen en zanddijken >950. Laagste inschrijver was P. Daal der's Aannemersbedrijf n v. te Alk •naar met een bedrag van f 208.465. GESLAAGD Aan de Gemeentelijke Universiteit te Amsterdam slaagde onze voormalige stadgenoot de heer M. v. d. Vali voor het candidaatsexamen politiek? en so ciale wetenschappen. Marktbericht NOORDER MARKTBOND, 30 Nov.. 1000 kg peen II f 9 50. Ill f 9 60 2000 kg uien f 21.70—f 2310, drielingen f 1:;.30, nep t 17.30 18 000 kg rode «ooi f 5.50f 8.80. 8000 kg gele kool f 5-1 350f kg. groene kool. f 21 10—f 22 80 140.000 kg. succes witte kool f 6-1 i 70. Deense witte kooi f 6 -f9.50, 15.000 kg andijvie f 19.20—f 25.60. Eerste dienst pastoor De Rijk Zondag hield pastoor D. N. de Rijk zijn eerste dienst als pastoor der crud- katholieke gemeente te Egmond aan Zee. Het priesterkoor was feestelijk met palmen en bloemen versierd, toen de nieuwe pastoor de stampvolle kerk betrad, begeleid door monseigneur J. ver, der Oord, bisschop van Haarlem. Msgr. van der Oord deed de ge meente mededeling van de benoeming van pastoor De Rijk, waarna deze laatste de plechtige gelofte aflegde, de hem toevertrouwde gemeente in lief de en trouw te zullen dienen. Daarna sprak de bisschop, die er op wees, hoe 2 weken geleden pastoor Van Zanten hier afscheid nam, na 18 jaar de gemeente gediend te hebben, zodat deze met droefheid afscheid van hem nam. Hij wekte de gemeente op, niettemin de nieuwe pastoor liefde vol te ontvangen, die, hoewel nog jong, vol ambitie klaar staat om zijn dienstwerk te beginnen. Hij is daar toe zeker bekwaam en vol vurig ge loof, staat hij klaar, om de gemeente te dienen, die hem haar vertrouwen moet geven. Pastoor De Rijk sprak naar aanlei ding van de tekst „Heer, tot U heb ik r.iijne ziel opgeheven, Heer op U ver trouw ik, wil mij niet beschamen". Hij wees op de Adventstijd, die juist nu begint, de tijd van de ver wachting van het komende Kerst feest. Zo staat ook de gemeeme aan het begin van een nieuwe periode, in afwachting van hetgeen een nieuwe herder haar zal brengen. Immers pastoor Van Zanten Is heengegaan, na een zegenrijke langdurige ambtspe riode en hij was in die tijd bij de ge meente geliefd geworden. Daarom be treedt de nieuwe pastoor, die hem op volgt, de kansel met aarzelende schre- 'i. Echter, pastoor Van Zanten ging heen, maar het kruis op het altaar is blijven staan, de Heer is in ons mid den gebleven. Daarom staan de ge meente en de nieuwe pastoor ook niet als vreemden tegenóver elkaar, want zij zijn één in hun oud-katholiek ge loof. Het stemde hem dankbaar, dat het kerkbestuur hem zo hartelijk had ver welkomd, ontvangen en bijgestaan in deze eerste dagen. Hij hoopte, dat ook de gemeente hem haar liefde en ver trouwen zou willen schenken. Tijdens de dienst zong het koor de nieuwe pastoor een zegenbede toe. Na afloop maakten vele honderden van de gelegenheid gebruik om kennis te maken en bisschop Van der Oord, die vroeger eveneens pastoor te Egmond aan Zee was, te begroeten. Een jubileum Dondrdag 1 December hoopt de heer P. Kool, Heerenweg, 't Woud, het feit te herdenken dat hij dertig jaar gele den zijn melkrijdersbedrijf begon. Toen stond de jubilaris voor een nieuw begin met zegge en schrijve niets. Niets? Toch wel: werkkracht en wilskracht om vooruit te komen. Moei lijk was het begin, moeizaam ging het verdere verloop, met hard werken te gen vele tegenslagen in. Toch kwam de jubilaris geleidelijk aan van „niets" tot „iets", totdat in 1942 een brand zijn beide vrachtauto's met wat verder tot zijn bedrijf behoorde, vernielde. Toen ging in één uur veel verloren, wat ja renlang hard werken had opgebouwd. Ondanks alle tegenslagen is de jubi laris een onvermoeide werker van on kreukbare eerlijkheid gebleven. On danks alle opgang in zaken bleef hij 'n man van grote eenvoud. Zijn volhar ding ziet de jubilaris nu beloond in de vorm van een bloeiend bedrijf met vier vrachtauto's, waarmede hij de wijde omtrek bedient. Deze man zal het op 1 December a.s. geenszins aan belang stelling ontbreken. Moge het voor hem een dag worden, waarop met grote vol doening kan worden teruggezien. Aanbesteden ophalen vuilnis Maandag 12 December wordt des morgens 11 uur op het gemeentehuis te Egmond aan de Hoef aanbesteed het ophalen van huisvuil voor 1950. Deze aanbesteding geldt: 1 Egmond-Binnen, waaronder valt de gehele dorpskom, de Herenweg tot grens Bakkum en de He renweg naar Rinnegom tot de Heilooër Zeeweg, de Vennewatersweg tot de huizen t.o. de Priory en gedurende de maanden Juli en Augustus de kam peerhuisje- in de West (St Albertsweg en Oude Schulpweg). 2 Egmond aan den Hoef. waaronder valt: de Herenweg vanaf de Heilooër Zeeweg, de gehele dorpskom en de Herenweg tot de grens Bergen. In café Kossen werd Zaterdag een algemene vergadering gp^ovden van de ijsclub. De opkomst was als ge woonlijk niet groot In de Vacature van voorzitter, ontstaan door het bedanken van de heer P. Kort, werd de 'eer Jac van der Molen Uit het ver slag van de n"nnin«mppcter bleek dat de vereniging er financieel gunsti? voor staat Bil de bestuursverkiezing werden de heren J Hartland en KI Haak herkozen Goedgevonden werd ijs en weder dienende, met Ursem dit seizoen de wisselheker te verrijden waarvan de vorige winter door om ■dandigHeden niet is kunnen komen Men besloot toe te treden tot de Ned 'nbaotgenriidersbond Tot «lot werd een kleine verloting sis atraetip ""houden gelijk dat tot nu gebruikelijk is. (Ongecorrigeerd) Tsjoengking gevallen Tsjoengking, de derde hoofdstad van de nationalisten, is vandaag zonder strijd in handen van de communisten, geVallen. Dit is medegedeeld door na tionalistische ambtenaren, die per vlieg tuig in Hongkong zijn aangekomen. Zij zeiden voorts, dat de nationalisten be gonnen zijn Tsjengtoe te ontruimen, 300 km ten N. W. van Tsjoengking. Rijwiel met hulpmotor is motorrijwiel De Leeuwarder rechtbank gaf heden bevestigend antwoord op de vraag of een rijwiel, toegerust met een hulpmo tor, in casu een „Mosquito", moet wor den beschouwd als een motorrijwiel in de zin van de motor- en rijwielwet. Met vernietiging van het vonnis van Ue kantonrechter, die ook een veroor delend vonnis had uitgesproken, werd de verdachte, die een proefproces had uitgelokt, veroordeeld tot f 1.boete of een dag hechtenis. Aannemer door val gedood Bij werkzaamheden op het Stations emplacement te Hoorn, waar momen teel een ijzeren loods wordt afgebroken kwam de aannemer Koenen uit Schie dam te vallen. Hij sloeg met zijn hoofd op een hardstenen plaat en bleef be wusteloos liggen. Naderhand is de heer K. in het Stadsziekenhuis, waarheen hij was vervoerd overleden. Op het ogenblik is dansminnend Londen in verrukking van Mirabai, bijgenaamd „Pavlona van India". Op deze foto stelt de grote danseres Godin Parvathi voor, de vrouw van God Shiva. Besommingen l|muiden De besomingen van Dinsdag waren stoomtrawlers: IJm. 38 ƒ8170; IJm. 71 ƒ5570; motorloggers Sch. 9 ƒ3520; IJm. 268 ƒ8460; IJm. 52 ƒ1005; KW. 45 ƒ10.200; KW. 9 ƒ10.240; KW. 19 ƒ4970; KW. 44 ƒ7760; KW. 227 ƒ4560. De aanvoer bedroeg 2860 kisten, waarvan 2040 met verse haring. De prijzen per kilo waren gr. tong 2.202.10; gr. mid. tong 2.052.00; kl. midd. tong 2.05 1.95; tong H 1.06—1.02; tarbot 1.95— 1.75; prijzen per vijftig kilo gr. schel vis 8069.50; mid. schelvis" 4641; kl. schelvis 3026; verse haring 26.50 23.50; makreel 27.5016.50; zwarte poon 12.5011.50; prijzen per 125 kilo gr. kabeljauw 214182; koolvis 5852; leng 162132; gr. hake 162 —130. Purmerender markt PURMEREND, 29 Nov. 1949. Ondanks dat December bijna in het land is, valt het aanbod van vette koeien ter vee markt niet tegen, hoewel de aanvoer geleidelijk terugloopt en de kwaliteit minder wordt. De handel was echter gunstig en de prijzeD kunnen als „vast' woruen aangeduid. De animo voor geldekoeien was goed, doch voor het or.courante gedeelte van de aanvoer was de kooplust niet groot. Daaren tegen was de handel in verse melk' Koeien stroef. De prijzen zijn nog te hoog om een vlugge handel mogelijk te maken. Ook met het jonge vee gaat het allerminst vlot, speciaal wat de jonge stiertjes betreft. Er waren enkele zware wieren die voor de slacht werden ver- Kocht; een ervan bracht zelfs om en nabij 1300 op. De wolveemarkt was beter bezet dan de vorige week, doch de verkoop ging minder vlot, in het bijzonder voor sihapen. Het gerucht deed de ronde, lat de export naar Duitsland was stop gezet. hetgeen lage prijzen tot gevolg had. Voor lammetjss was de handel eveneens stug, maar toch niet in de- zeilde mate als voor de schapen. De varkensmark t gat zo iets als een re- "urdaanvoer van biggen te zien. Alleen ■r Mei van dit iaar is de aanvoer groter geweest. Rekening houdende met de groti. aanvoer was de gang van zaken ang niet slecht Zelfs konden de prijzen an de vorige week zich goed hand naven. De belangstelling voor ve'te v rkens was minder, als gevolg daar van daalden de prijzen. Slechts een enkel dier verkreeg een notering die oeven het gemiddelde uitging De nan del in bokken en geiten was beter, maar net aanbod bleef heel bescheiden. De paardenmarkt vertoonde hetzelfde i eeld „voor het leven" was heel wei üg te doen Zelfs ziet men goede mer e-veulens voor de slacht verkopen L) luimveemarkt was niet bijster drul- ber-et en d= handel kalm Konijnen ver eD weer voor export verkocht, het geen leidde tot een prijsstijging. Uitspraken Meervoudige Kamer te Alkmaar Adr. P. de W„ Den Helder, verduis tering, zes maanden gevangenisstraf. Simon Coenraad K., zedendelict ne gen maanden gevangenisstraf en drie maanden voorwaardelijk. Jan de B.„ zedendelict, drie maanden gevangenisstraf en zes maanden voor waardelijk. Klaas B., Enkhuizen, valsheid in ge schrifte, zes maanden voorwaardelijk. Adrianus Johannes L„ Haarlem, iemand lichamelijk letsel toegebracht, vrijspraak. Gerrit G., Amsterdam, diefstal, f 50 of 25 dagen. Sijbaldus S., Hoorn, overtreding mo tor- en rijwielwet, zeven dagen hech tenis en drie maanden voorwaardelijk Gerrit van den B., Hoorn, overtre ding visserijwet, f 5 subs. 2 dagen. Rome is gekozen als toekomstige zetel van het hoofdkwartier der F.A.O. Bij de uiteindelijke stemming werden 30 stemmen voor Italië uitgebracht en 28 stemmen voor de V.S. Afscheid van het .meisje aan het venster Zes autobuschauffeurs uit Birming ham fungeerden dezer dagen als dra gers bij de begrafenis van de twee-en- twintig jarige Betty Allan, die zij het Meisje van het venster" noemden. Bijna een jaar lang wuifde het meisje hen van haar ziekbed toe, als zij voorbij kwamen. Amerikaanse koopvaarder door Chinese torpedojagers beschoten Torpedojagers van de Chinese natio nalistische regering hebben van dicht bij een Amerikaanse koopvaardijschip een uur lang beschoten. Het 6700 ton grote schip voer nabij Sjanghai, toen de torpedojagers een stopsein gaven. De kapitein gaf echter te kennen, dat hij om te ankeren eerst dieper water moest opzoeken. Hij verzocht de oor logsschepen hem daartoe te volgen. Men gaf aan deze wens geen gevolg, doch opende direct het vuur. De Ame rikaanse regering zal bij de nationale Chinese regering ernstig protest aan tekenen. Eén dode, twee gewonden Dinsdagmorgen is op de Rijksweg naar Moerdijk bij de kazerne te Wil lemsdorp een luxe auto tegen een vee wagen gebotst. De oorzaak was ver moedelijk het plotselingen optreden van nachtvorst, waardoor de weg glad werd. In de luxe auto zat een Rotter damse familie, die zich naar Zeeland wilde begeven .De heer M. van de H. uit Rotterdam liep een hoofdwond op. zijn vrernw werd zwaar gewond, evenals een van zijn- dochters. Een andere dochter, mevr. W. v. d. B.— v. d. H. werd op slag gedood. De wa gen werd bestuurd door een kleinzoon van de heer Van der H. De bestuurder bleef ongedeerd. De gewonden zijn naar het R.K. ziekenhuis in Dordrecht overgebracht. In de nacht van Maandag op Dinsdag is een verpakkingsafdeling van de fabriek „Nooitgedagt" te IJlst uitgebrand. tot 15 woorden f 1.— elk woord meer 5 een' Te koop aangeboden Stofzuigers: Empo (slede), 125 Volt, en Excelsior (steel) 220 Volt, prijs per apparaat f 40,—. Onder garantie. Kenneraerstraatweg 159, Alkmaar; Tel. 3972. Viool, dames-rijbroek en jodhpur mt 40. Siewerts, Lindenlaan 80A Studie-viool met koffer f 25,— Frans Halsstraat 2. Kinder-meubeltjes (zeer mooi), 2 stoeltjes, tafeltje, poppen-wan delwagen, poppen-Jderenkastje, poppen-tafelstoel, kindermantel en kinderjurkjes. Zuidlaan 41, Bergen (NH); Tel. 2526. Pui (plm. 18 mtr breed), 3 ko zijnen met schuifdeuren (17 m2, glas in lood, onder geen glas). J. Crum, Doorbraak. Een koffer-gramofoon met pla ten en een guitaar. Rembrandt- straat 19. Autoped en 2-pers. kano. Hoe- verkade 4A. Twee-pers. sl.kamer-ameubl.: 4 sterke stoelen, 2-pers. ledikant niet spiraal en z.g.a.n. matrassen; divan met kleed, pitrieten serre- ameubl., 3 inmaakpotten, 3 kl. tafeltjes en 2 meisjesmantels f 5,— p. stuk. Tussen 4 en 7 uur: Wes- terweg 33. Prima herenfiets f 48,— en Union herenfiets met drie versn. en trom- melremmen. Nieuwlandersingel 75. Een in pr. ts. z. Haardkachel f 40,—. Mevr. Lijnbach, Kwee- renpad 17. Eikenhouten bureaustoel met losse leren zitting. Ritsevoort 19A Hang-glazenkastje, soepterrine en gebruikte geyser. Spoorstraat 56. Groen fluw. japon en bl. wollen japonnetje (schort deux pièce) mt 42, prijs per stuk f 6,—. Züver- straat 1. Zestig stuks gramofoonplaten, z.g.a.n. Br. onder nr A 280, Bu reau van dit blad. Prima jongensfiets (als nieuw) voor plm. 7 jr. Mooi St. Nicolaas- geschenk. Nieuwlandersingel 75. Drie stuks overgordijnen (rood) f 15,—, velvet divankleed f 6,50, effen grijs banen karpet f 25,—, pracht tafelbiljart 100 x 195 (lei blad) f 150,- en z.g.a.n. box handschoenen f 15,— Schouten straat 17; Tel. 3219. Twee pr gymschoenen mt 42 £2,50 p. p., petr.kachel (bl. bran der, Halier) f 10,— en groen em. blad voor 2 gasstellen f5,—; alles in prima staat. Tevens gelakt bi det f 10,—. Br. onder nr A 282, Bur. van dit blad. Te koop gevraagd Antieke meubelen, alsook ronde mahonie tafels en stoelen en kristallen lichtkronen en kan delaars. Br. onder nr A 184, Bu reau van dit blad. Beslist goed onderhouden kin derwagen (hoog model). Br. onder nr. R281, Bur. van dit blad. mGOED EN GOEDKOOP ii de Mient 16, Teleloon 2216 Alkmaar Wringers Dubb. Bagagetas Stuurtas 32.45 5.75 0.95 vanaf 3.95 2.75 0.65 1.55 0 55 0.59 0.55 7.95 Regenpijpen Buitenbanden Binnenbanden Handwarmers Achterlichten Zaklantaarns Staaflantaarns' Rijwiellantaarns Electr. soldeerbout 2.75 Electr. strijkijzers 6.45 Electr. kacheltjes 13.75 Driewielerfietsjes 14.25 Autopeds 8.25 Autopeds kogell. 15.25 Autopeds luchtb. 27.25 SPLENDOR GLOEI- LAMPEN l/7 JAAR GARANTIE „Uw ogen zijn weer best" met een bril van MIENT 21 ALKMAAR GLASBRILLEN DOUBLE montuur 14.85 NIKKEL montuur 9.80 Reparaties als regel in één dag gereed ruime sortering Parfumerie HOUTTIL 5 TEL. 2715 RUIM GESORTEERD IN DOZEN BONBONS EN BORSTPLAAT. de grootste keuze hebben in De enige speciaalzaak in Alkmaar Huigbrouwerstraat 2 Tel. 4308 Kraanbuurt 8 üEKKADE 9 TELEF, 23S2 ALKMAA1 ST. NICO LAASPAKKETTEN, ZATERDAG a.s. vóór 1 UUR n.m. bi ons bezorgd, worden op MAANDAG 1 DECEMBER, afgeleverd te HAARLEM, DEN HAAG, DELFT en ROTTERDAM. Vier zeer mooie kwaliteiten van „Jansen en Tilanus" „LIESJE" Heerlijk warm. Flanel van bin nen, satijn van buiten. Apart noppendessin. Bleu, rose, groen, lila ƒ24.90 „JOSELINE" Zeer solide gebloemde Haircord pyama's. Vlot model. Blauw, groen, rose en violet, lange mouw 17.95 korte mouw 17.40 „MARIJKE" Effen damespyama, gemaakt van prima kwaliteit Lingeriekatoen. Uitstekende pasvorm. Groen, blauw, cyclaam, zalm, beige, lt. blauw, marine, lange mouw 16.80 korte mouw 15.60 „PAULINE" Heerlijke soepele kwaliteit ge bloemde zijde. Kreukherstellend Rose, zalm en bleu 19.75 DE ZAAK VOOR KWALITEITSARTIKELEN op Woensdag 7 December e.v.d. waarbij uit de nalatenschap van Mr. G. Seret en Mevrouw M. A. Seret Baronesse Van Boetzelaer Kijkdagen: a.s. Zaterdag 3. Zondag 4 en Maandag 5 December van 10-4 uur. UITGEBREIDE CATALOGUS 50 CENT VERKRIJGBAAR OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN, verzoeken wij U beleefd, de SINT NICOLAASPAKJES tot UITERLIJK MAANDAG 5/12 10 uur v.m. te be zorgen. Voor andere plaatsen bezorgen tot VRIJDAG 2/12 10 uur v.m. EXPEDITIE MACHIELSE, AlkmaarAmsterdamDen Helder, Laat 93. Tel 4016. GEVOERDE EN ONGEVOERDE HANDSCHOENEN WOLLEN EN ZIJDEN SHAWLS DAMES- EN HERENMODES ALKMAAR - LANGESTRAAT 78 in luxe doos verpakt is heus een welkom Sinterklaascadeau U weet het Lind brengt altijd iets aparts en tochNIET DUUR LANGESTRAAl 72, ALKMAAR Dit bereikt U door regelmatig Uw advertentie te plaatsen in dit dagblad

Alkmaarsche Courant | 1949 | | pagina 3