MAISON GRANDJEAN Wacht niet „De Rijwielhol" Theo Groothnizen invakhamhadd LICHT BEHANG Radio-reparatie BAAN MET HOUVAST Vacantiekamp in Egmond aan Zee zal gesloien moeten worden Op aandringen van de Gezondheidsraad Koedijk Egmond aan Zee Heer-Hugowaard Schermerhorn Voordrachtavond in de Gereformeerde Kerk Twee meisjes onder melkauto De Rijp BESTRIJDING IEPENZIEKTE GEEfftuf RADIO GEBR. FRAAY «HR.DE vries LINNENKAST J STAP NU IN EEN Laat NU uw rijwiel opknappen! VERTEGENWOORDIGER UITNODIGING AiüVOCAATFABRIEK Naast het pompstation van de ge meentelijke waterleiding te Egmond aan Zee ligt een uitgestrekt kampeer terrein, waarvan in de zomermaanden een zeer Iruk gebruik wordt gemaakt. Talloze mense-,, die zich de weelde van een verblijf in de dure hotels niet kun nen veroorloven genieten er van de schoonheid van onze duinstreek. Natuurlijk biedt het terrein de nodige accomodate. Er staan houten kampeer- huisjes en b i elk daarvan behoort een nog kleiner huisje, waarvan het ge bruik bekend is. Riolering is er niet en het gevolg is, dat de faecaliën de grond indringen. Dezer dagen viel het ongewenste van deze toestand een inspecteur van de volksgezondheid op. Ten slotte pompt het waterleidingbedrijf het water op van geringe diepte en de kans op ver ontreiniging achtte hij zo groot, dat hij van oordeel was, dat deze toestand niet gehandhaafd kon blijven. Ergo: zeer tot zijn spijt voelde hij zich genood zaakt aan te dringen op sluiting van het vacantiekamp. Bij de besprekingen, die over deze kwestie werden gevoerd, bleek inmid dels, dat ook al in de naaste omgeving van het pompstation zich de gemeente lijke vuilnisbelt bevond. Wel is Egmond bezig aan een rioleringstelsel, maar dit is nog lang niet gereed en tot dusverre ging alle vuil naar de belt, ook de in houd van geleegde beerputten vond daar een plaats. Ten slotte moet men er ergens mee heen en het was nog nim mer tot iemand doorgedrongen, dat deze toestand eigenlijk een ongewenste was. Overigens het drinkwater is te WITTE KRUIS HIELD GECOMBINEERDE VERGADERING In de jaarvergadering van het Witte Kruis, afdeling Koedijk, deed de secreta ris-penningmeester de mededeling dat 1 hoofdbestuur melding maakte van het af treden van de heer Slvof, waarbij hij -em dank bracht voor zijn groot aandeel In wijk- en ziekenhuisverpieging in deze omgeving. Het hoofdbestuur zond tege lijkertijd bericht, dat het pensioenfonds Witte Kruis geplaatst is in de vijftiende gevarenklasse, waarbij de kosten bedra gen lih cent per 100,— loon voor onge vallen. Blijkens het jaarverslag was het ledental der vereniging op 1 Januari 290. Het verslag gezinsverzorging vermeldde, dat aan 39 gezinnen hulp is verleend, het geen twaalf meer betekent dan het vorig jaar. In de vergadering werd de werkster Janny Paauw. die wegens huwelijk de vereniging verlaat, gecomplimenteerd voor de serieuze opvatting van haar taak en haar werklust. De aftredende bestuurs leden de heren A. Sloof en S. Visser wer den herkozen. De heer P. Hart benoen-.1i de vergadering tot lid van de financiële oommissie. Voorts ging zij aceoord met het bestuursvoorstel tot reglementswijzi ging, hetgeen inhoudt, dat de gezinsver- zorgsters benoemd en ontslagen worden door het Witte Kruis. In het najaar zal een gecombineerde vergadering gehouden worden van het Witte Kruis, Gezinsver zorging en Wijkverpleging. HUISVROUWEN GENOTEN VAN HAAR AMUSEMENTSCLUB Egmond altjjd nog van uitstekends kwaliteit geweest. Wat niet wegneemt, dat de gemaakte opmerking door iedereen als terecht werd aangevoeld. Intussen is het een moeilijke geschie denis. Het gemeentebestuur van Eg mond wil gaarne rekening houden met de belangen van minder goed gesitu eerde zomergasten en wil niet graag overgaan tot de sluiting van het kam peerterrein. Helaas ziet het er naar uit. dat er wel niets anders zal opzitten Daarnaast is er nauwelijks twijfel aan of ook de belt zal van plaats moeten veranderen. Hoe de zaak zal worden geregeld, is nog niet bekend. Dinsdagmiddag is de kwestie in de vergadering van B. en W. behandeld en Vrijdag zal de ge meenteraad zich er in geheime zitting mee hebben bezig te houden. Biljartwedstrijd Vrijdag vond de finale plaats van het onderlinge biljart-tournooi tussen „De Gekroonde Valk" uit Alkmaar en „Het Witte Huis" te Egmond aan Zee om de wisselprijs, een zilveren biljart. Wedstrijdleider was de heer Foeken van de biljartvereniging „Het Witte Huis". Het was een druk bezochte avond, hoewel er van spanning niet kon worden gesproken, daar Het Witte Huis al een voorsprong had van 16 punten. Dus hadden zij aan één partij remise genoeg. De eerste partij werd gewon nen door de heer G. van der Molen van Het Witte Huis van de heer Kloos terboer van De Gekroonde Valk, al was het verschil niet groot. De heer Van der Molen won met twee caram boles. Het was een zeer sportieve avond. De uitslag van dit tournooi was voor Het Witte Huis 38 punten en De Ge kroonde Valk 26 punten. Na afloop was er een verrassing van zes prijzen. De mooiste partij van deze avond was wel die van de heer Poland uit Alkmaar tegen de heer Zwart te Egmond aan Zee. Deze werd gewonnen door de heer Poland met een gemid- dlelde van 10.75. De heer Hinke had nog een medaille beschikbaar gesteld voor de hoogste speler boven zijn gemiddelde. Deze werd gewonnen door de heer Poland van De Gekroonde Valk. De prijsuitreiking werd vooraf ge gaan door een kort woord van de voor zitter van Het Witte Huis, de heer Roodhart. Daarna sprak de heer Zwart zijn dank uit voor de sportieve strijd met de wens, dat men nog vele malen tegen elkander zou spelen. Vervolgens sprak uit naam van de voorzitter, die rtïet aanwezig kon zijn, de heer Melis van De Gekroonde Valk. Hij sprak de wens uit, dat zijn club het volgend jaar de prijs zou winnen. Dat zou betekenen, dat zij sterker was ge worden. Hij sprak zijn dank uit voor deze mooie en sportieve avond. Hierna volgde nog een gezellig samenzijn. Dinsdag had in de Gereformeerde Kerk een voordrachtavond plaats van de heer F. C. van Dorp uit Rotterdam Ds. J. E. Visser, predikant der Gerei gemeente, opende de avond met een woord van welkom namens de mannen- en vrouwenvereniging. Daarna was het woord aan de heer Van Dorp. De heer Van Dorp ving aan met een serie gedichten van de be kende dichter Jacob Revius. Van te voren gaf spreker een kort overzicht over de betekenis van de inhoud meer bedoeld voor de jeugd, doch ook de ouderen hebben hieruit lering kunnen putten. Zijn tweede serie was van de dichteres Jacq'e van der Waals én als derde en laatste serie vóór de pauze bracht hij gedichten van Willem de Merode. Na de pauze liet hij ons genieten van „Mijn belijden" van G. Waanders. „Ik ben een zeiler" van C. Wapenaar en tot slot „Emmaüsgangers 1945" van de dichter C. Rijnsdorp. Deze voordrachtavond is een avond geworden van zeer hoog cultureel ge halte De heer Van Dorp is een voor drachtkunstenaar met een prachtige stem en een voortreffelijke articulatie. Hij beschikt over een boeiende voor dracht, houdt zijn gehoor vast. Hoe heeft hij ons doen genieten van Sim- son Speelman van Jacobus Revius; „Het Geitenweitje" een overbekend gedicht van Jacq. van der Waals, door Van Dorp toch weer tot nieuw leven gebracht. Verder Dialoque Mystique en Bel- sazar van Willem de Merode. In de Emmaüsgangers 1945 beleefden we de Hongertocht, we zagen de zwerver en de liberale doktersvrouw, we hoorden de zwerver lezen uit de Schrift. Een kunstenaar, die zijn gehoor weet te bezielen met al z'n eenvoud. Het woord van dank aan het einde der avond gesproken dooi Ds. J. E. Visser namens het talrijk gehoor was dan ook welverdiend. Een woord van hulde komt toe aan het uitstekende orgel spel op het kerkorgel, door de 15-jarige organiste Mats Jonker. T uinbouwvereniging Schermerhorn en omstreken Maandag vergaderde de Tuinbouwver- eniging „Schermerhorn en Omstreken" in café Treiture onder voorzitterschap van de heer J. Broersen. Ingekomen waren de agenda's en be schrijvingsbrieven voor de algemene vergaderingen van de Alkmaarse Ex portveiling en de Langedijker Groen- tencentrale. De L.G.C. stelt de bouw van een fustloods voor. Men was het er over eens dat deze loods zeer no dig is. De voorzitter deelde mede dat de bouw van de loods pLm. f 18.000 zal kosten. De totale onkosten zullen ech ter f 94.000 bedragen, daar het terrein geheel omschoeid en bestraat moet wor- .den. De heer W. Leegwater maande tot voorzichtigheid aan. Indien de bouw van een veiling te Heerhugowaard door gaat, dan wordt de omzet te Broek op Langendijk veel geringer en zijn deze onkosten niet verantwoord. De voorzitter deelde mede dat deze geruch ten door de bestuursleden der aange sloten organisaties te Heerhugowaard waren tegengesproken. Als afgevaardigden naar de verga dering der LGC te St. Pancras werden aangewezen de heren H. Schaap, K. Muntjewerff, H. Smit, P. Oostwouder, C. Konijn en J. Lakeman. Bij monde van de heer J. Lakeman bracht de commissie tot nazien der re kening verslag uit. Er was een saldo van f 223,13. De beide aftredende be stuurleden de heren P. Kluft en J. Muntjewerff werden herkozen. De secretaris deelde mede dat het refe rendum over hulpverlening bij ziekte geen resultaat heeft opgeleverd. Een zeer belangrijk punt op de agenda was de bespreking over een te bouwen aardappelen-bewaarplaats of keet. Deze bewaarplaats zal moeten komen aan het Zuideinde. De grond hiervoor kan in erfpacht worden ver kregen. De bewaarplaats zal plaats moeten bieden aan 20 wagons aard appelen en 2000 kiembakken. Het ter rein is per auto en schuit bereikbaar. De deelnemers zijn borg voor het te lenen bedrag in verhouding tot hun aandeel in de ruimte. Men was het er over eens, dat hieraan grote behoefte bestaat. Men besloot het bestuur te machtigen bestek en tekening en be groting té laten maken en deze te doen goedkeuren op een ledenvergadering. Tijdens de vergadering gaf zich een zodanig aantal deelnemers op, dat een rendabele exploitatie mogelijk wordt. Nadat nog enige punten van interne aard waren besproken, sloot de voorzitter deze zeer belangrijke ver gadering. Departement tot Nut van 't Algemeen Het Dep. tot Nut van 't Algemeen hield Dinsdag 21 Maart een goed be zochte voordrachtavond. Als spreker trad op de heer R. Adolf uit Wassenaar met een lezing en films over Indonesië. De heer R. Adolf vertelde over zijn werk als onderwijzer in Indonesië, over de rubber- en suiker-plantages, de verwerking der producten, alsmede over de tinmijnen. De films gaven dit alles in beeld en een aandachtig pu bliek beloonde de spreker met een da verend applaus voor zijn gloedvol be toog. VERKEERSVERBETERING Door de ingebruikneming van de nieuwe brug over de Beemsterringvaart is het dorp weer aan drie zijden met de provinciale weg verbonden. Thans is op het overbelaste Zuideinde éénrich- tingverkeer ingevoerd, hetgeen door verkeersborden is aangegeven. Dat is 'n grote verbetering. Oudste overleden Gistermorgen is te Zwaagdijk-West een dodelijk ongeluk gebeurd. Twee dochtertjes van de familie Neefjes, res pectievelijk zes en vier jaar oud, zijn gaan zitten op de slang die de verbin ding vormt tussen een melkauto en een aanhanger. Toen de auto ging rij den vielen ze van de slang af en kwa men onder de wielen van de aanhanger terecht. Ernstig gewond zijn ze per ziekenauto van de fa De Rie naar het Sint Jansziekenhuis te Hoorn ver voerd, waar in de loop van de dag het oudste meisje is overleden. De toestand van het jongste kind is vrij redelijk De chauffeur van de melkauto treft geen schuld. De ministers Goetzen en Van den Brink hebben Dinsdag president Su karno bezocht. Coöp. Boerenleenbank te Schoorl bijeen De Coöperatieve Boerenleenbank te Schoorl hield haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in café Hakof te Groet onder voorzitterschap van de heer C. Koel. Aan het 45e jaarverslag van de Kassier ontlenen wij het vol gende. Het ledental was in het afge lopen jaar van 232 gestegen tot 252. Per 1 Juli 1949 was men begonnen met ook in Bergen eenmaal per week zit ting te houden, mede in verband met de verkoop van zegels voor het be- drijfspensioen voor de landbouw. Het aantal geboekte posten bedroeg het vo rige jaar 4336 tegen 4010 in 1948. Er waren 86 nieuwe spaarbankboekje^ uitgegeven. De rente bleef ongewijzigd. Het aantal rekeninghouders vermeer derde met 8 tot 56. Het tegoed bij de C.B. bedroeg per 1 Januari van het vo rige jaar f 910.744,86 en per 31 Dec. f 875789,52. Het reservefonds bedroeg per 31 Dec. f 31702,99. Het jaar 1949 kenmerkte zich door een verder ge leidelijk herstel van normale finandSle verhoudingen in de bankwereld. De credietbedrijvigheid bij de boeren leenbank nam sterk toe; dit blijkt om. uit de toename van uitstaande voor schotten en hypotheken met ruim 30 millioen gulden, terwijl de debetsaldi in lopende rekeningen stegen met bijna 21 millioen. Op 1 April 1949 werd het Gemeenschappelijk Bankkantoor te Den Haag geopend als beeld van sa menwerking tussen de Centrale Ban ken in Utrecht en Eindhoven. De verlies- en winstrekening, slui tende in ontvangsten en uitgaven met f 1.776.868,93 en de balans over 1949, die een winstcijfer van f 4917,84 ver toonde, werden door de algemene ver gadering goedgekeurd. Besloten werd van de winst f 4000 op de reserve bij te schrijven en de rest te reserveren voor nog te betalen belas tingen. Het aan do beurt van aftreden zijnde bestuurslid de heer P. Bruyn werd her kozen. De heer K. Half zag zich her kozen als lid voor de Raad van Toe zicht. Doordat de voorzitter, burgemeester Schellinger in verband met familieomstan digheden verhinderd was de bijeenkomst bij te wonen, werd Zaterdagavond de vrouwenavond van de afdeling van het departement tot Nut van 't Algemeen ge opend door de heer P. Zwetsman, die er zich over verheugde, dat ook nu de Nuts Eerste Amusementsclub bereid was haar kunnen voor het voetlicht te brengen. DU gezelschap vulde de avond met voordrach ten, sketches en muziek. Het gebodene viel zeer in de smaak. Vooral de toneel- verzorging was onberispelijk. Zonder de goed uitgevoerde décors zouden de uit gevoerde nummers minder tot hun recht gekomen zijn. Hiervoor Is de heren Do- minicus en Smit verdiend veel lof toe gezwaaid. „Nut en Genoegen" gaf toneelvoorstelling Zaterdagavond vond In café Slooten de tweede bijeenkomst in het seizoen 1949-1950 plaats van de vereniging „Nut en Genoegen". Voor een geheel gevulde zaal werd dooi eigen krachten het toneelspel „Achtei de wolken sohijnt toch de zon" opgevoerd. De heer J. de Heer, voorzitter van N, en G. heette in zijn openingswoord vooral burgemeester en mevr. Driesen welkom en sprak verder de hoop uit, dat de heer Slooten, die nu in het zieken huis verblijft, weer spoedig genezen mag terug keren. Het stuk speelt in het gezin van Karei Weijts een kruidenier die in moeilijke finan ciële omstandigheden verkeert De misère wordt nog verhoogd door het gedrag van de jongste zoon, die fraude heeft gepleegd. Weijts ondervindt in deze omstandigheden weinig steun van zijn oudste zoon Jan er diens vrouw Marie, die alleen op hun eigen toekomst zijn bedacht Hulp krijgt hij echter van zijn doch ter Annie en van een kostganger die de zaak weer in het rechte spoor weet te leiden. De rollen van Weijts en zijn vrouw werden op goede wijze vervuld door de heer Jac. Ouweltjes en mevr. A. Kop-Nap. Mej. T. Noordman en de heer J. Keetman traden als Annie en Jasper soms wat aarzelend op; ver der was hun spel bevredigend. De heer K. Ouweltjes voldeed goed als de oudste zoon Jan. Mej. N. Ouweltjes was als zijn vrouw Marie zeker een van de besten; zij wist haar onsympathieke rol uitstekend uit te beelden. De rollen van Karei Jr. en juffr. van Ispelen, winkeljuffrouw van Weijts, werden vervuld door de debutanten de heer W. Ouweltjes en mej. A. Ouweltjes. We vermoeden dat zij wel meer op de planken zullen verschijnen. Jam mer was dat de rolkennis van sommige spelers iets te wensen overliet. De regie was in han den van de heer Jac. Ouweltjes. Burgemeester Driesen dankte de opvoeren den voor het gebodene. Het deed hem ge noegen, dat „Nut en Genoegen" nu weer zelf een stuk had gespeeld. Spr. hoopte dat er in d» toekomst meer uitvoeringen zullen volgen. De heer J. de Heer sloot de avond met woord van dank aan allen die voor het wel slagen van de avond hadden gezorgd. Uitslag stierenkeuring De uitslag van de Maandag bij café „De Hengstman" gehouden stierenkeuring is als volgt: Driejarige en oudere stieren: Gerard, geb. 25 Dec. 1946, eig. H. Stuyt: goedge keurd NRS b. Frans A. 136, geb. 2 Maart 1947, eig. D. v. d. Oord te Oude Niedorp: goedgekeurd NRS b. Tweejarige stieren: Dieuwertjes Adema, eig. H. Bruin te Veenhuizen: N.H. Adema 5 v. d. Vlijthoeve, eig. J. Paauw te Veenhuizen: NJi, Trtjntje's Adema 7. eig. H. Hemke e.a.: N.H. Frans IJ 84 eig. P. van Langen Jbz.: NRS b. Rikus, eig. Jn. van Stralen. Middenweg H 63- NRS bc+. Gretha's Frans, eigenaar S. Bruins: N.H. Adema van Geertje 5, eig K. v d. Molen: P. Eenjarige stieren: Adema van Duifje 40. eig. C. Klaver: NRS b-. Gré's Adema eig. C. Klaver: NRS bc-f. Adema 5 v. d. Maria Jacobahoeve, eig. C. Kuiper NRS bc-f. Gretha's Adema 2. eig. J. A van Langen: NRS b-. Aafje's Adema eig. P. Hes: N.H. Truus Adema, eig. P- Groot, Schapenweg: N.H. Roemer's Adema, eig. P. van Langen Jbz.: N.H. Adema van Iepenhof, eig. A. Kuiper0 NRS bc-f. Adema 3 van de Iepenhof, eig. A. Kuiper: NRS b-. Adema 4 v. d. Ma ria Jacobahoeve, eig. C. Kuiper: NRS b- Alida's Adema, eig. P. de Moei: P. Julius, eig. N. Blauw Pz. e.a.: P. Jel- tje's Adema 2, eig. A. Oudhuis: P. Ade ma van de Berkmeerhoeve, eig. A. Lont, Berkmeer: NRS bc-f. Rikus, eig. D. v. d. Oord, Oude Niedorp: NJH. De hoogst geklasseerden worden aan geduid met NRS b- en zullen vermoede lijk op de centrale keuring in Alkmaar wederom worden voorgeleid. Hierna vol gen de NRS bc-f en de N.H. geklasseer den, De laagste keuringsklasse is P Met recht mogen we dus zeggen dat Heerhu gowaard goed is uitgekomen op de laatste keuring. Zeven van de aanwezige stieren komen in aanmerking voor de centrale keuring. Koop en verkoop landbouwbedrijven De heer J. Beerse, Rustenburgerweg te Heerhugowaard, heeft het tot nu toe door hem gepachte landbouwbedrijf, bestaan de uit bedrijfswoning, arbeiderswoning en 9 ha bouwland, onderhands gekocht van de heren gebroeders Rolff te Alkmaar. De heer W. Appelman, 't Kruis, Heer hugowaard, heeft zijn boerenwoonhuis verkocht an de heer Th. C. Leek op de Rustenburgerweg. De heer Appelman Is voornemens daar een woonhuis te laten bouwen. ERNSTIGE VEEVERGIFTIGING De heer W. Appelman, Jan Gltjnisweg, moest de vorige week onverwacht twee koeien missen, waarschijnlijk als gevolg van vergiftiging. Door deskundigen is een onderzoek naar de doodsoorzaak inge steld. De overige dieren zijn volkomen ge zond. Tussen 1 April en 1 Oc tober is het verboden iepen hout te laten liggen, opge stapeld te houden of te vervoeren, met uitzonde ring van: a. hout met een doorsnede, kleiner dan 7 c.m.; b. geheel ontschorst hout; c. hout, dat onder water ligt; d. hout, waarvan de schors in haar geheel op de door de Minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening te bepalen wijze is behan deld. Niet-nakoming van dit verbod wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste één maand of geldboete van ten hoogste duizend gulden Alkmaar, 21 Maart 1950. Burgemeester en Wet houders van Alkmaar, WYTEMA, burgemeester R. VEENDORP, secetarls. binnen 24 uur gereed Schoutenstraat 18, Tel 4795 Die heeft gefeerd- bij AUTORIJSCHOOL Te koop pracht eiken Nic. Beetsweg 39, Heiloo. Waarom is onze PERMANENT zo GOED? Omdat wij er de beste vloeistoffen voor gebruiken I Niet alleen de Prijs maar ook de Kwaliteit is ons succes en de prijs blijft f 4.50 Schermerweg 3 bij Schermerpoort - Telefoon 5255 ONDEROFFICIER BIJ DE KONINKLIJKE LANDMACHT. Het werk aan de opbouw van onze strijdmacht in Neder land is begonnen. Voor ieder wapen en dienstvak worden vrijwilligers gevormd tot onder-officier. Zij worden de in structeurs, de administrateurs en de technici, die straks de lichtingen opleiden, waaruit ons nieuwe leger zal worden samengesteld. Elke flinke jongeman, van 18 tot an met 35 jaar, dia di ploma MULO A of B heeft of bij het in te stellen onder zoek over yoldoende intelligentie en ontwikkeling blijkt te beschikken, kan zich voor 4 tot 6 jaar verbinden bij het reserve-personeel van de K.L. en heeft na het einde van de verbintenis drie mogelijkheden OVERGANG IN B E R O E P S D I E N ST PLAATSING IN BURGER-BETREKKING UITKERING VAN F. 2250.- OF F. 3750.- Inlichtingen en aanmelding in het Demobilisatie- centrum ie Amersfoort, bij de garnizoenscommandant el bij de aid. Militaire Zaken ran het gemeentehuis. Brochure Een baan met houvast" aanvragen bij: Leger- voorlichtingsdienst. Bazarstraai 7, den Haag. |Hoo«d-&kies.l n ol «r* kou ol f ep onder de leder. MIJMHAROT'a POEDERS hel pen U er al. DooMSct J tot het mooie weer er is. Wij MOFFELEN en BIEZEN Uw RIJWIEL voor 35 gulden met bijlevering van nieuwe roestvrije spaken en nieuwe spatborden. AL ONZE RIJWIELEN WORDEN ZANDSTRAALD DUS ROESTVRIJ. GE- J. HENSTRA, LAAT 158—160, ALKMAAR. Gevraagds voor het bezoeken van aannemers en smeden in het Oostelijk deel der provincie Noord-Holland. Bekend heid in deze streek of met de ijzerhandel strekken tot aanbeveling. Volleige soil, met opgave van leeftijd, verl. salaris en ret. onder no. A 289 Bureau van dit blad. ZO JUIST WEER NIEUW ONTVANGEN 'N GROTE PARTIJ voor lage prijzen en van prima kwaliteit. Uitstekend geschikt voor Uw slaapkamer. Alléén: VERDRONKENOORD 103, Tl',LEF. 3463, achter de Vismarkt. SINDS 1902 VAKLUI. VRIJDAG 24 MAART a.s., openen wij onze nieqwe 's middags 8 uur Uw aanwezigheid zullen prijs stellen. wij op hoge Hoogachtend, M. W. VAN DE GARDE Sr. N.B. Voor hen die belang stellen in het fabriceren van onze advocaat, staat onze fabriek te allen tijde open. advocaatfabriek cleyn martvn, schoorl telef. 310 k. 2209.

Alkmaarsche Courant | 1950 | | pagina 3