AfeDUSIROOP m sum JIMMY BROWN ALS BOKSER is toch maar je ware! Weer Oscar-regen in Hollywood Sport in 'i kort Tienduizenden brachten laatste groet aan Vlaardingse brandweermannen 1,- finel. bel.) >ƒ»- Oplichter verhuurde één kamer aan tien personen 0 De stoei was een kilometer lang bromfietsen motorcarriers Volendam vertrok met 1520 emigranten Lichtverschijnsel was vermoedelijk meteoor Er komen vlootoefeningen op de Noordzee IK H00K ZONDER INHALEREN „All about Eve" en „Sunset Boulevard" aan de spits Meerdere filmsterren onderscheiden Nazi-rechter achf dood vonnis gerechtvaardigd CONSTELLATION VLOOG 632 KM. PER UUR Amerikaan in Zwitserland van spionnage beschuldigd En allen betaalden zestig gulden fPim, Pam en Pom aan zee w Weer een mijnongeval Twee voetgangers gedood Stakingen in Zweden, Japan en Belgie Lijdt niet langer Het Radioprogramma met DAM PO WOENSDAG 14 FEBRUARI 1951 Tienduizenden mensen hadden zich gistermorgen langs de weg geschaard en van alle openbare gebouwen en hui zen hingen de vlaggen halfstok toen de vijf Vlaardingse brandweermannen, die bi) de brand in de Wilhelminahaven zo noodlottig om het leven kwamen, naar bun laatste rustplaats werden gedragen. Vooraf was in de nieuwe brandweer kazerne een rouwdienst gehouden, waar Olverse autoriteiten het woord voerden. De minister van Binnenlandse Zaken deed zich vertegenwoordigen door overste P. L. van Boven, hoofdinspec teur van het brandweerwezen in Ne derland. Voorts waren het voltallige college van B. en W. van Vlaardingen, alsmede deputaties van brandweercorp sen uit Antwerpen en alle delen van ons land aanwezig. Burgemeester A. OPEN 10-17 en 19-22 «ur Zondag 18 Feb,: 10-17 «or Gistermiddag is uit Rotterdam het s.s. „Volendam" van de Holland Amerika- lijn vertrokken voor de eerste van de ■es emigrantenreizen naar Canada en Amerika, die voor dit schip op het pro gramma staan. Reeds 's morgens begon de insche ping van de 1520 emigranten, die met autobussen en luxe wagens uit alle delen van ons land naar de Maasstad waren gekomen. Van dit aantal gaan er 58 naar Amerika, de overigen, onder wie 365 kinderen beneden de twaalf en 35 zuigelingen beneden het jaar, zullen debarkeren in Canada. De grootste gezinnen, die naar Cana da gaan, zijn de families J. Jager en P. G. van Rijn, beide bestaande uit twaalf personen en afkomstig uit Wad- dinxveen. Eveneens twaalf personen omvat het gezin van P. Jansens uit 's-Heer Arendskerke, dat Amerika tot einddoel heeft. Met de zes op het programma staande emigrantenreizen kan de Holland Ame- rika-lijn dit jaar c.a. 9000 personen naar de nieuwe wereld vervoeren. Naar aanleiding van de ooggetuige verslagen is de adjunct-directeur van het KNMI te De Bilt, dr. H. ten Kate, tot de conclusie gekomen, dat het licht verschijnsel, dat Maandagavond op ver schillende plaatsen in Nederland o.a. te Alkmaar is geconstateerd, waar schijnlijk afkomstig was van een me teoor. Het moet echter wel een bijzon der soort zijn geweest omdat normaal •en meteoor geen geluid geeft. Een soortgelijk verschijnsel is op 9 October 1948 boven Friesland gezien. Naar wij vernemen zullen er dit jaar op zeer ruime schaal in internationaal verband vlootoefeningen worden ge houden door landen van het Noord- Atlantisch pact. De Noordzee en de Atlantische Oceaan zullen o.m. tot het eefengebied behoren. is zo vaak het begin van ernstige aan doeningen, die de gezondheid van het kind komen bedrei gen. Aarzel niet, grijp tijdig in en wel op de meest krachtdadige wijzei akker-s abdijsiroop is en blijft het kindermiddel bij uitstek, dat wegens zijn geneeskrachtige en slijmoplossen- <te werking jeugdige „hoesters" als een schild beschermt. Gebruik steeds Nieuwenhuizen van Ridderkerk betuig de zijn deelneming als voorzitter van de Zuidhollandse Brandweerbond. Nadat ds. W. Glashouwer, Nederlands Hervormd predikant ten slotte de fa milie had toegesproken, zette de meer dan één kilometer lange stoet zich in beweging, onder het monotone geluid van trommels van 't pijpercorps en het luiden der klokken. De stoffelijke res ten, bedolven onder een schat van bloe men en kransen, werden in de groeve naast de gevallenen uit de oorlog neer gelaten. Ik denk maar: 't is géén toeval, dat mannen, die moeten beslissen, sigaren roken! Een sigaar zweept je zenuwen niet op, maar kalmeert, inspireert, bevre digt! Bij het edele genot van een sigaar kom je éérst tot denken, dan tot doen! Mannen, die wat in de melk te brokken hebben, zeggen gigaAb Twee sardonische films over het vor deren van de leeftijd „All about Eve" en „Sunset Boulevard" hebben de hoogste onderscheidingen gekregen van het jaar 1950. Carol Reed werd onder scheiden voor zijn regie van „The Third Man". „All About Eve", een satire op het theaterleven, kreeg 14 onderscheidingen in de jaarlijkse Oscar-wedstrijd van de filmindustrie. Deze onderscheidingen werden gegeven voor de beste film, Hei proces-Canaris In het proces te Miinchen tegen de voormalige S.S.-kolonel Walter Hup- penkothen, die als openbare aankla ger voor een „volksgerechtshof" op trad en deswege wordt beschuldigd van „gerechtelijke moord" op wijlen admiraal Wilhelm Canaris en vijf an deren, is Dinsdag dr. Otto Thorbeck, voorzitter van het „volksgerechtshof" gehoord. Deze getuige weigerde aanvankelijk iets mede te delen, daar het Nazi proces „staatsgeheim" was geweest. „De nationaal-socialistische staat heeft opgehouden te bestaan en dus bestaan er ook geen staatsgeheimen meer uit die periode", zeide de openbare aan klager. Daarop doelde Thorbeck mede dat het proces in April 1945 in het concentratiekamp van Flossenburg werd gehouden. Voor het begon zette Huppenkothen hem de gehele zaak in een half uur uiteen. Daarop bestu deerde de voorzitter van het Nazi- .volksgerechtshof" twee uur de stuk ken, die op het proces betrekking had den. ,Ik ben van mening dat het proces wettig was. Ik heb nooit de indruk gehad dat het volksgerechtshof was opgedragen de samenzweerders snel te liquideren. Ik bij van mening dat de zes doodvonnissen gerechtvaardigd waren", aldus Thorbeck. voor de filmsterren Anne Baxter en Bette Davis, voor de vertolkers der nevenrollen George Sanders, Celeste Holm en Thelma Ritter, voor het beste scenario en de beste regie, gevoerd door Joseph Mankiewicz. „Sunset Boulevard", de geschiedenis van een ouder geworden filmster, kreeg 11 onderscheidingen en wel voor de beste film voor de hoofdrolvertolkers Gloria Swanson en William Holden, voor de vertolking der bijrollen door Nancy Olson en Erich von Stroheim, voor de regie van Billy Wilder en voor de schrijvers van het scenario Wilder Charles en D. M. Marshman. De grote onderscheidingen voor de acteurs vie len voorts te beurt aan Louis Calhern („The magnificent Yankee"), Jose Fer rer („Cyrano de Bergerac"), James Stewart („Harvey") en Spencer Tracy („Father of the bride"). De grote on derscheidingen voor de actrices kregen verder Judy Jolliday („Born Yester day") en Eleanor Parker („Caged"). Prijzen vorr de mannelijke vertol kers van nevenrollen werden toege kend aan Jeff Chandler („Broken Ar row"), Edmund Gwen („Mr. 880"), Sam Jaffe („The asphalt Jungle"). Onderscheiding voor de vrouwelijke vertolkers van bijrollen gingen naar Hope Emerson („Caged"), Josephine Huil („Harvey"). Behalve de twee genoemde films werden bekroond „Born Yesterday", „Father of the Bride" en „King Salo mons mines". Voor regie kregen nog prijzen: John Huston („The asphalt Jungle") en George Cukor („Born Yesterday"). De „Wings of the Morning", een Con stellation van de Pan American World Airways, heeft een nieuw snelheids record voor passagiersvliegtuigen ge vestigd op het traject New YorkBer muda door deze afstand af te leggen in een tijd van twee uur en vier minu ten. De gemiddelde snelheid was, dank zij een zeer stevige wind „in de staart", niet minder dan 632 kilometer per uur. Het vorige record stond eveneens op naam van een Constellation van de P.A.A., die het traject in Maart 1948 vloog in twee uur en een kwartier. De 23-jarige Amerikaan Charles Da- vis is in December j.l. op beschuldi ging van spionnage door de Zwitserse politie gearresteerd. De Amerikaanse regering heeft de Zwitserse autoritei ten thans verzocht hetzij Davis spoedig te doen berechten, hetzij hem op vrije voeten te doen stellen. Het Ameri kaanse ministerie van Buitenlandse Zaken deelt mede dat Davis in ver band met „misbruik van de post" werd gearresteerd, doch dat hij blijk baar nog niet formeel in staat van be schuldiging is gesteld. Een 27-jarige reclametekenaar heeft in Den Haag een voordelig zaakje wil len opzetten toen de hoofdbewoners van het perceel, waarin hü een klein kamer tje had betrokken, enige dagen afwezig waren. De m n, J. C. H. K. bood Ijlings 45. „Een zeeslang! Een zeeslang!" gilt één van de beren weer en wijst met zijn hand naar zee. Alle beren staan als aan de grond genageld. Recht voor hen uit, in het licht van de ondergaande zon zien zij het mon ster zwemmen. Het moet een groot dier zijn, aan de vele rondingen te zien en zijn kop steekt ook boven water. Eerst staan ze enige tijd verstomd naar het ondier te kijken, maar dan zet iedereen het plotseling op een lopen. „Naar de tenten, naar de tenten", roept de lei der. „Voordat het ondier op het land komt". Nu, dat behoeft hij geen tweede keer te zeggen. Ieder rent, wat hij rennen kan. Heeft Zacharias, de oude zeerob dan toch gelijk gehad. Is er dan tóch een zeeslang, i :e het Noor der strand onveilig maakt? De beren hebben hem in ieder geval met eigen ogen gezien! Het kampioenschap van hoofdklasse libre groot biljart zal van 15 tot en met 18 Maart in hotel Brink- mann te Haarlem worden gespeeld. Het wordt georganiseerd door het district Haarlem van de Nederlandse Biljart bond, De volgende inschrijvingen kwa men hiervoor binnen: F. J. Beekman (Amsterdam), J. A. Eichelsheim (Rot terdam), P. A. Kobus (Haarlem), P. Van de Pol neemt niet deel aan Kam pioenschap libre Van der Weerd en Odenthal gaan trainen bij N. E. C. Nederland Kruythof (Barendrecht)A. Mol (Am sterdam), C. de Ruyter (Waalwijk), J. 73. In een adembenemend tempo stormde de overvalwagen, bemand met de commissaris, inspecteur Dreumel en vier agenten door de straten van de stad. ,.Ze zullen wel uithangen in „De Dronken Dragonder", had meneer Goochem beweerd en dat was dan ook het doel van de tocht. De politieman nen troffen daar wel een zeer illuster gezelschap aan, dat de klabakken met onverholen wantrouwen ontving, maar Mike Moker en Pat Poot waren er niet bij. Een beetje teleurgesteld klom men weer in de auto, maar zonder de moed op te geven werd de speurtocht toch voortgezet. Er werd een haastig be zoek gebracht, eerst aan de woningen van Pat en Mike en daarna aan alle gelegenheden en etablissementen waar lieden van hun kaliber 's avonds ple gen te komen, maar nergens vond men ook maar een spoor van het tweetal. Patricia Wenthworth 27) Verder heeft de politie-inspecteur ons verteld, dat de sleutel van meneer Harsch slechts één vuile vingeraf druk vertoonde, gelijk aan die van de wijsvinger in een reeks vingerafdruk ken op de revolver. Die laatste af drukken zijn ongetwijfeld van me neer Harsch zelf en de afdrukken van de andere drie vingers en de duim zijn volkomen duidelijk. De vuile vinger op de sleutel en het ontbreken van afdrukken aan de andere kant ervan kunnen worden verklaard door het feit, dat de zak, waarin hij zich be vond, ook een zakdoek, een lucifers doosje en enige andere kleine voor werpen bevatte. Daardoor kan er wat wrijving tegen de sleutel zijn ontstaan, vooral als men bedenkt, dat meneer Harsch het orgel bespeelde, een bezig heid, welke nogal beweging mee brengt. Wat de revolver betreft, is er geen enkele aanwijzing omtrent de eigenaar. Het wapen is van gewone Duitse makelij. Iedereen, die wel eens in Duitsland geweest is, kan het daar hebben gekocht en hierheen hebben meegebracht. Meneer Harsch had geen vergunning voor het bezit van een of ander vuurwapen, maar jammer ge noeg zijn er vele, niet door zo'n ver gunning gedekte vuurwapenen in ons land: het zijn óf dienstrevolvers, die in handen van ex-militairen zijn geble ven óf wapenen van buitenlandse her komst welke men als souvenirs heeft bewaard". Na even gepauzeerd te hebben, ging de „coroner" voort. „Ziehier, dames en heren, het bewijsmateriaal. U zult u nu wel in raadkamer willen begeven om het te overwegen. Ik mag nog op merken, dat de medische verklaringen de mogelijkheid van een ongeluk bui tensluiten. U moet dus uitmaken, ot meneer Harsch zichzelf heeft doorge schoten, dan wel iemand anders hem heeft vermoord". De jury stond op en ging de zaal uit Binnen vijf minuten keerde ze terug en deelde mede, dat volgens haar De- vindingen Michael Harsch zichzelf in een aanval van verstandsverbijstering had doodgeschoten. HOOFDSTUK X 't Publiek verliet de zaal in wat men een begrafenisstemming zou kunnen noemen. Nu het „inquest" geëindigd was, kon men weer met zijn vrienden praten, maar op een bij de omstandig heden aangepaste dus wat gereserveer de manier. Echter kon de wijze, waar- „Dat valt me bitter tegen", bromde de commissaris, „want we kunnen er nu wel zeker van zijn, dat hun kameraad jes hen intussen al lang hebben ge waarschuwd en het zal om de drommel niet gemakkelijk zijn hen nu spoedig bij de kladden te pakken". Hij dacht even na en zei toen tegen de chauf feur van de overvalwagen: „Rijdt eens terug naar „De Dronken Dragonder", Willem!" H. Sweering (Amsterdam) en L. G. J. Teegelaar (Leiden). P. v. d. Pol zal dus niet deelnemen. Van der Weerd (Wageningen) en Odenthal (Haarlem) hebben een uitno diging ontvangen aan de centrale trai ning van de Nederlandse Elftalclub m het Olympisch Stadion deel te nemen. De tweede partij van de twee kamp DonnerPrins, welke Vrijdag avond werd afgebroken, is in remise geëindigd. Ook de vierde partij van de tweekamp DonnerPrins, waarin Don ner met wit speelde, is na veertig zet ten afgebroken in een stelling welke beide tegenstanders kansen biedt. De partij wordt Donderdag 15 Februari voortgezet. De stand is: Donner 2y, punt en 1 afgebroken, Prins y„ punt en 1 afgebroken. Naar het wereldkampioenschap Judo, dat deze zomer te Parijs zal worden gehouden zullen vier Neder landers door de Nederlandse Jiu Jitsu en Judo Bond worden afgevaardigd. Het Zweedse nationale team heeft Dinsdagavond de ploeg, die de Ver. Staten in het wereldkampioenschap zal vertegenwoordigen, met 101 geslagen (10 40 51). De eerste ontmoeting tussen beide ploegen, verleden week gespeeld, was in een Zweedse 51 zege geëindigd. In het ondergrondse bedrijf van de mijn Laura te Eygelshoven geraakte Dinsdagmorgen de 40-jarige houwer M. Janssen te Kerkrade onder vallend gesteente bedolven. Hij werd ernstig gewond en overleed kort daarop. op mevrouw Motram zich gedroeg, niet bepaald gereserveerd worden ge noemd, zelfs niet door haar meest in tieme vrienden. Ze was blijkbaar erg opgewonden en de lichtblauwe kleur van haar japon droeg er niet toe bij, de kritiek te ontwapenen. Ze snelde inderdaad snelde, 't woord was van juffrouw Doncaster naar me neer Everton en bleef op de trap van het gebouw met hem staan praten; terwijl haar hoge, schelle stem alles wat zij zeide duidelijk hoorbaar maak te. De kritische opmerkingen van juf frouw Doncaster waren zoals men had kunnen verwachten. Op de korte wan deling naar huis sloot ze zich bij net gezelschap van juffrouw Feil aan en aarzelde niet te verklaren, dat ze net gedrag van mevrouw Mottram onbe schaamd vond. „Schandelijk, om meneer Everton zo na te lopen, gewoonweg schandelijk En hem dan met luide stem te vra gen, of ze het niet „netjes had gedaan!' Precies alsof ze een rol op het toneel had vervuld in plaats van zich van een ernstige en heel onaangename plicht te kwijten! Ik heb geen woorden ge noeg wat ik van haar optreden denk" Juffrouw Sophy kwam in verzet, /e gevoelde veel voor de jeugd Ze mocht mevrouw Mottram wel en had ook geen bezwaar tegen haar geflirt met meneer Everton, die ze volkomen in staat achtte, op zichzelf te passen. Ze waardeerde zelfs de lichtblauwe ja pon, die ze vrolijk en flatteus vond, ofschoon natuurlijk niet passend bij een „inquest". Bij voorbaat wapende tante Sophy zich tegen de onaange naamheden, die altijd het gevolg wa ren van meningverschil met Lucy El len. „Lieve mens, je durft inderdaad heel wat zeggen". Langs haar lange dunne neus de spreekster aankijkend, verklaarde juf frouw Doncaster: „Ik heb mijn eerlij ke mening gezegd Juffrouw Sophy haastte zich, haar in de rede te vallen. „Lieve mens, laat dat maar. Je weet, dat ik op mevrouw Mottram ge steld ben. Ze is altijd zo vriendelijk. „Ze heeft evenveel hersens als een kip zonder kop", schamperde juffrouw Doncaster. „Misschien heb je gelijkmaar er zijn zoveel verstandige mensen en zo weinig prettige". Onderwijl was het gezelschap bij 't begin van de dorpsstraat gekomen. Een eventueel antwoord van juffrouw Don caster kwam niet tot zijn recht, om dat juffrouw Sophy juist een hand uitstak naar Janice, die, naar ze nu pas bemerkte, met Garth achter haar liep. (Wordt vervolgd). per advertentie twee kamers en een ge- improviseerde keuken te huur aan en nodigde alle reflectanten, die op de advertentie schreven uit, de kamers te komen bezichtigen. Natuurlijk op ver schillende tijden. Wanneer een gegadigde zich meldde, deed K. zich voor als de hoofdbewoner van het perceel en vertelde hij, dat dq, keuken verbouwd zou worden als de toet")mstige huurder bereid was da helft van de kosten, die f120,— be droegen, te betalen. De vijf adspirant huurders, die zich Zaterdag aan het adres vervoegden telden allen hun zei- tig gulden neer. Die driehonderd gul den verbraste K. nog dezelfde avond. Zondag ging het spelletje echter mis» toen een der „huurders" wat te lang bleef praten en er tijdens de onderhan delingen reeds een tiende candidaat aanbelde. De eerste man kreeg arg waan en bleef, nadat hij vertrokken was, zijn opvolger opwachten. Toen kwam uit, dat beiden zestig gulden hadden betaald als bijdrage voor het inrichten van de keuken. De politie werd gewaarschuwd en zij slaagde er nog juist in K. te arresteren. De taxi, waarmee de reclametekenaar zich uit de voeten wilde maken, stond reeds voor de deur. Reeds eerder had de man zich aan oplichting schuldig gemaakt. Gistermorgen is op de Rijksweg >a Wassenaar ter hoogte van de Ursula- kliniek de 66-jarige religieuze M. C., verbonden aan deze kliniek, door on voorzichtig oversteken overreden door een auto uit de richting Leiden. Zij werd op slag gedood. Maandag is ter hoogte van het Kerkerhout onder Was senaar, eveneens op de Rijksweg, de 80-jarige voetganger R. B. op slag ge dood door een auto, komende uit de richting Den Haag. Maandag" zijn tweeduizend bootwerker» van Gothenburg, de grootste Zweedse ha* ven, die zyn verenigd in een onder com munistische leiding staand plaatselijk vak verbond, wegens loongeschil in een niet- officiële staking gegaan. door rheumatiek, spit, ischias, hoofd en zenuwpijnen. Neemt regelmatig Togal, dat verdrijft in al die gevallen snel en afdoende de pijnen. Togal baat waar andere middelen falen. Zuivert de nieren, is onschadelijk voor hart en maag. Bij apotheek en drogist f 0.83, f 2.08 en f 7.94 (Advertentie, Ing. Med.) DONDERDAG 15 FEBRUARI HILVERSUM I, 402 m.: 7.00 AVRO, 7.50 VPRO, 8.00-24.00 AVRO. - 7.00 Nieuw», 7.15 Gram .muziek.. 7.50 Dagopening. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Morgen wijding. 9.15 Gram.muziek. 9.30 Waterstan den. 9.35 Gram.muziek. 10.30 De Antwoord man. 10.45 Gram.muziek. 10.50 Voor de kleu ters. 11.00 Orgelgconcert. 11.45 „Van de hak op de tak, in en om de tuin", causerie. 12.00 Gram.muziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmede- delingen. 12.33 „In 't spionnetje". 12.38 Piano* spel. 13.00 Nieuws. 13.15 Avro-allerlei. 13.20 Hawaiianmuziek. 13.40 „U kunt het geloven of niet". 13.45 Gram.muziek. 14.00 Voor do vrouw. 14.30 Viool en piano. 15.00 Voor do zieken. 16.00 „Van vier tot vijf". 17.00 Voor de jeugd. 17.50 Regeringsuitzending: Jeugd uitzending. K. H. Smit: „Wat wil je weten"* 18.00 Nieuws. 18.15 Sportproblemen. 18.30 Lichte muziek. 19.00 Voor burger en militaire 19.10 Orkestcancert. 19.45 „Hoe nu verder?",, causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 „De eroeten van Nuchteren". 20.15 Avro-allerlei. 20.20 Omroeporkest en solisten. 21.20 „Schipper naast God", hoorspel. 22.40 Orgelspel. 23.00 Nieuws. 23.15 Sportactualiteiten. 23.30—24.00 Gram.muziek. HILVERSUM n, 298 m.: 7.00 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 14.00-24.00 NCRV. - 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram.muziek. 7.45 Morgengebed en liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Gram.muziek 10.15 Morgen dienst. 10.45 Gram.muziek. 11.00 Voor de zie ken. 11.45 Schoolradio. 12.00 Angelus. 12.03 Lunchconcert. (12.30—12.33 Land- en Tuin- ouwmededelingen) 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Gram. muziek. 13.40 Zang en piano. 14.00 Gram. muziek. 15.00 Voor de vrouw. 15.30 Instru- mentaal-trio. 16.00 Bijbellezing. 16.45 Vocaal ensemble en solisten. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Licht ensemble. 18.00 Amusements muziek. 18.30 „C.W.V.-kwartier". 18.45 Gram. muziek. 19.00 Nieuws en weerberichten. 19.15 „Levensvragen van allerlei aard en een pasto raal antwoord. 19.30 „In dienst van het Va derland", causerie. 19.40 Radiokrant. 20.00 Nieuws. 20.05 Gevarieerd programma. 22.10 Gram.muziek. 22.15 Buitenlands overzicht. 22.35 Gram.muziek. 22.45 Avondoverdenking, 23.00 Nieuws. 23.15—24.00 Gram.muziek. CjFÏQ])* zware hoofd- en borstverkoudheid, diep vastzit tend slijm, snuift an wrijft U weg

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 5