JIMMY BROWN ALS BOKSER DE SLEUTEL Sport in 'I kort Nederland verloor in een slechte wedstrijd met 4-2 SA KATOGEN j Het Zenuwsterkende Voedsel Aardschokken in West-Europa 0 Van Raalte faalde Matige jeugdwedstrijd te Rotterdam alkalivrij wasmiddel ongekende waskracht in 3a4 druppels! Twee doden bij grens incident Joden vluchten uit Irak Atlantisch leger moet worden versterkt Pim, Pam en Pom aan zee^l „Vrij zware" beving veroorzaakte geringe schade Zuidelijke helft van ons land nam schokken waar Samenzwering in leger van Tsjecho-Slowakije Het Radioprogramma DONDERDAG 15 MAART 1951 Rode Duivels klasse beier dan Zwaluwen De tienduizend voetballiefhebbers, die Woensdagmiddag de gierende Zuid- westerstorm trotseerden om een kijkje te nemen bij de wedstrijd Zwaluwen Rode Duivels, hebben verkleumd en ontevreden het Feyenoord Stadion verlaten. De technisch zwakkere Nederlanders hadden een tekort aan balcontröle en dat kwam met die vreemde warrelwinden in de Rotterdamse voetbalkuip wel duidelijk tot uitdrukking. Ook de Belgen ondervonden natuurlijk veel last van de wind, maar hun balcontröle en lichaamsbeheersing was aanzienlijk beter. Vooral vóór de rust profiteerden de Rode Duivels van hun overwicht, hetgeen zij in vier doelpunten tot uitdrukking brachten. In die eerste helft konden de Nederlanders het Belgische doel niet vinden. Eerst in de tweede helft reduceer den zij door twee doelpunten de achterstand tot de helft. Tegen de verhouding in hield Van Raalte in de tweede helft stand, zodat de Zwaluwen ten slotte met 42 verloren, een uitslag waarmede de Nederlanders alleszins tevreden mochten zijn. De enige speler, die er in de voor hoede van de Zwaluwen nog iets van maakte, was Groeneveld, doch hij on dervond bij zijn pogingen te weinig steun van zijn medespelers om werke lijk gevaarlijk te kunnen zijn. Vooral Snoek en rechtsbuiten J. van der Gijp vielen in deze linie tegen. De BW-er Quaadvliet, die Küneman verving, was wel zeer actief, doch zijn spel was te simpel en te doorzichtig om effect te kunnen sorteren. Ook Van der Weerd heeft op de midvoorplaats zijn best ge daan, doch ook hij sukkelde met gebrek aan controle en slagvaardigheid. In de middenlinie heeft de jeugdige VW-er Klaassens zeker een voldoende Vei- diend. Aan de andere zijde was Dijk graaf minder op dreef. Maar gemakke lijk had hij het tegenover de snelle en gevaarlijke rechtervleugel niet. Möh- ring speelde zijn bekende robuste spel. maar ook hij slaagde er niet in de aan val van de Belgen te bedwingen. Ten slotte was ook het achtertrio niet erg in vorm. Odenthal viel niet uit de, toon, doch de vervanger van Bus- sers, Van Rheenen, kon zich moeilijk aanpassen. Voortdurend stond op de linkervleugel een Belg vrij met alle ge volgen van dien. Van Raalte in het doel maakte voor de rust een paar maal een lelijke fout en twee doelpunten heeft de Blauw Wit-aanvoerder op zijn ge weten. Nadat Van der Weerd tweemaal kort achtereen hard had naastgeschoten, kwam het eerste doelpunt vaii de Rode duivels. Er was 20 minuten gespeeld toen een hoge pass door het midden verkeerd door Möring werd beoordeeld. Hij liep onder de bal door, die precies voor de voeten van Annicq terecht kwam. De midvoor bedacht zich geen moment en schoot ineens hard in. Tien minuten later kreeg Dimanche op de linkervleugel de bal vrij via een slechte uittrap van Van Raalte. Met een on houdbaar schot bracht de Belg V stand op 02. Nog in dezelfde minuut was het voor onze landgenoten een ver loren zaak. Bij een voorzet van links werd Van Raalte gehinderd, waar de IVOROL voor tandenpracht, frisse mond dag en nacht. Van der Kuil (VSV)en Snoeks (Stormvogels) blonken uit Met het oog op het FIFA-jeugd- tournooi, dat in de Paasweek in Zuid- Frankrijk wordt gespeeld, en de jeugdontmoeting tegen de Belgen op 14 April, vond voor de wedstrijd ZwaluwenRode Duivels een treffen plaats tussen twee gecombineerde jeugdploegen. Opvallend was, dat de techniek, waarvan alle gebreken bij een storm, als deze middag over het veld stond zo duidelijk naar voren komen, ruin) voldoende was. De bal werd steeds laag langs de grond gespeeld en in beide voorhoedes werd vaak zeer goed gecombineerd. Overigens was het spel matig. De achterhoede van de in rood-witte shirts gestoken ploeg, ge heel bestaande uit spelers uitverkoren voor de trip naar de Franse Rivièra speelde zwak. De groen-witten slaag den er dan ook in een 4O-zege te behalen. In de aanval van rood wi' moest alles komen van de parman tige „rtjjvers-achtige" Van der Kuil (VSV), die op de linksbinnenplaats uitstekende staaltjes balbehandeling te zien gaf, doch» die alleen steun ontving van zijn plaatsgenoot, de linksbuiten Snoeks (Stormvogels), die Rijnvis verving. Het tweetal was niet opgewassen tegen de stevige verdedi ging, bestaande uit Boskamp (Ajax>, Smit (Volendam en de spil van Ju- iana, Smaets. rappe De Bruyne dankbaar gebruik van maakte door de bal langs de paal te drukken (0—3). Nog vóór scheids rechter Aussum, die een enkele maal Na een schot van Snoek draaide de bal, die door de Belgische doel man Seegers met de voet werd ge stopt met veel effect toch het doel in. Ook de rechtsachter der Belgen kon hieraan niets meer doen. Ge heel links Quaadvliet, die het vonnis voltrok door de bal ver der het doel in te trappen. vreemde beslissingen nam, voor rust floot hadden de gasten hun voorsprong tot 40 opgevoerd. De eer gered De tweede helft was nog' geen twee minuten oud toen Van der Weerd er in slaagde de achterstand te verkleinen. Juist op tijd startte hij op een lany throughpass door het midden en 'en tel eerder dan Seghers had hij de bai te pakken, waarna een doelpunt slechts kinderwerk was. Na een kwartier om speelde Snoek op een voorzet van Van der Gijp de Belgische keeper en het was 24. Toen Aussum voor het laatst floot, was iedereen blij dat het afgelo pen was. MET SAPOBIEL BESCHERMT DE HUID Nederlands ijshockeyteam versloeg Oostenrijk New Castle en Blackpool „cup -finalisten Door een kleine maar verdiende 4-3 overwinning op Oostenrijk heeft het Nederlandse ijshockeyteam, dat aan de wereldkampioenschappen te Parijs deelneemt, de derde plaats in groep B. ingenomen. Italië is in deze groep nog steeds ongeslagen, dankzij een overwinning op het Belgische team. Met zes punten uit drie westrijden hebben de Italianen thans de leiding voor Frankrijk en Nederland, die vier punten verzamelden in eveneens drie wedstrijden. België en Oostenrijk heb. ben ieder twee punten en de Zuid Sla ven verloren tot nu toe ai hun wed strijden. De Engelse voetbalenthousiasten hebben op het ogenblik het oog ge richt op New Castle en Blackpool. De ze clubs zullen nameli.k op 23 April de grootste jaarlijkse voetbalstrijd le veren welke men in Engeland kent, de finale om de Engelse beker New Cast- Ie won in de halve finale van de Wol ves met 2-1 en met dezelfde cijfers werd Birmingham door Blackpool verslagen. Sinds 1932 wist New Castle reeds achtmaal tot de finale van de „cup" door te dringen. Tijdens tweedaagse wedstrijden te Harstad heeft Wiifi van der Voort kans gezien om eerste te worden in het eindklassement. Onze landgenoot won de 500 en de 1500 meter. Op de 3000 meter bezette hij de tweede plaats achter Aas en op de 5000 meter eindigde hij als vierde achter Lund- berg. Aas en Broekman, die in het eindklassement met de vierde plaats genoegen moest nemen. De tweede etappe van de wedstrijd Parijs-Nice-(Nevers-St. Etienne) werd door de Fransman Bobet gewonnen. Zijn landgenoot Geminiana werd tweede, gevolgd door de Belg de Cock en de Fransman Deledda. Na de twee de etappe luidt het algemeen klasse ment: 1 De Cock (B.) 13.52.42 2 Leve- que (Fr.) 13 55.48; 3 Mallejax (Fr.) 13.57.48; 4 Remy Fr.) 13.59.10; 5 Teis- seire Fr.) 14.00.0; Bartali (It.) is 8e met 14,01.14. Schietpartij tussen Amerikanen en Oostduitsers Bij een incident aan de grens tussen de Amerikaanse en de Russische zone in Thuringen zijn tenminste twee manschappen van de Oostduitse volks- politie door Amerikaanse soldaten doodgeschoten. De volkspolitie had het incident uitgelokt en de zonegrens overschreden, waarna een vuurgevecht ontstond. Twee mannen van de volks politie beschoten elders de Amerikanen; een hunner werd doodgeschoten, de ander poogde zwaar gewond te ontko men, doch stierf kort na het gevecht. Hun bezit verbeurd verklaard Volgens een bericht van de „Daily Telegraph" verlaten Iraakse Joden in groten getale het land. Er wordt dag en nacht een luchtdienst onderhouden tussen Bagdad en Lydda om aan de vraag naar vervoer te voldoen. De uittocht begon enige dagen gele den, toen de regering van Irak de bank rekeningen van de Joden blokkeerde en de Joodse winkels sloot. Verleden jaar reeds heeft een groot aantal minder welgestelde Joden Irak verlaten. Men vermoedt, dat nog 70.000 Joden vóór eind Mei het land zullen verlaten. De vluchtelingen moeten al hun bezittingen achterlaten. Amerikaans oordeel: De commissies van de Amerikaanse senaat voor de buitenlandse betrekkin gen en voor de strijdkrachten geven in een rapport als haar mening te kennen, dat „zo snel mogelijk" vier Amerikaanse divisies gezonden moeten worden ter aanvulling va;i het leger van het At lantisch Pact. „Nu de Sowjetunie over de atoom bom beschikt, zal het vermoedelijk slechts een kwestie van tijd zijn, wan neer het ogenblik zal aanbreken, dat haar voorraad groot genoeg is om het Westen bij verrassing een beslissende stoot toe te dienen", aldus het rapport. 70. Wat heeft Pim toch met het hoofd van de politie ifgesproken, dat hij zo brutaal optreedt" Tom Teertouw is een snelle loper en als hij hen te pakken krijgt, zijn Pim, Pam en Pom nog niet gelukkig! Maar Pim schijnt zich daar niets van aan te trekken. Boven op een duintop staat hij nog te zwaaien tegen Tom Teertouw, die te gen het duin opklimt. „Blijf staan of ik pak je in je nek. roept Tom, hijgend van het klimmen. „Als ik bleef staan, was ik wel gek", rijmt Pim er meteen boven op en zwaait nog eens vrolijk naar zijn achtervolgers. Dit al les maakt Tom Teertouw nog woeden der. „Lopen jullie dan toch wat har der", roept hij tegen zijn mannen. „Al les komt ook maar op mij aan!" „Ja baas, we doen ons best, maar het valt niet mee tegen zo'n duin op", is het antwoord. En terwijl zijn achtervol gers zo vlug mogelijk tegen het duin opstormen, neemt Pim aan de andere zijde een flinke duik naar beneden. Schatten van Gezondheid zal U zich vergaren door San» (ogen enigen did regelmatig te gebruiken en zo Uw spieren, bloed en zenuwen te voorzien van precies dat wat zij nodig hebben. Schuur als rovershol Twee 17-jarige knapen, die uit het Rijksobservatiehuis te Zeist waren ontvlucht zijn ontdekt in Enschede, waar zij zich in een leegstaande schuur op een ijsbaan hadden geïnstalleerd. Van uit hun rovershol ondernamen zij iedere dag rooftochten. Ze stalen de kens om 's nachts warm te liggen en verzamelden hij winkeliers de nodige mondkost. Omwonenden zagen de twee knapen geregeld naar de schuur gaan met allerhande pakjes, bossen stro, levensmiddelen en dergelijke. Aan hun vrijbuitersbestaan is thans een einde gekomen. Een van de jongens kwam uit Enschede, de ander uit Breda. Gistermorgen omstreeks tien voor elf Nederlandse tjjd is een deel van West-Europa opgeschrikt door aard schokken. Deze deden de huizen schud den en richtten hier en daar schade aan. Meteorologische observatoria, waar de schokken werden geregis treerd, noemden ze „vrjj zwaar". De beving duurde een tiental seconden en werd waargenomen in geheel Belgie, een deel van West-Duitsland en een deel van ons land. Naar wordt vernomen moet de haard van de aardschok, op ongeveer 250 kilometer afstand van De Bilt, ergens in de Eifel gelegen hebben. In Nijmegen, Roermond en in 't ten Zuiden van deze stad gelegen deel van Limbrug werd de bevingen zeer duide lijk waargenomen. Ze duurden hier on geveer vier seconden. Ook uit andere plaatsen in het Oosten en Zuiden van ons land kwamen in De Bilt berichten over de aardschokken binnen. Zelfs in Den Haag en Utrecht waren mensen, die de schokken voelden; ook in Alk maar zijn ze waargenomen. 98. Zo naderde de dag waarop het gevecht om het wereldkampioenschap tussen Joe Dynamiet en zijn uitdager Jimmy Brown zou plaats vinden. In het gehele land toonde men een le vendige belangstelling en de dag vóór de wedstrijd bood men liefst 200 gul den voor een zitplaats. Er werd ook hevig gewed, waarbij wel bleek, dat Joe Dynamite toch favoriet was. Ieder een sprak over de komende wedstrijd en zelfs kinderen en ouden van da gen, die nog nooit een bokswedstrijd hadden aanschouwd, hadden er de mond vol van. Maar toen gebeurde er iets, dat de publieke opinie plotseling tot in haar diepste wezen schokte. Het dagblad Het Nieuws van Gisteren maakte op zijn eerste pagina bekend dat Henkie Geldmaker, de impressario van Joe Dynamite, van Jimmy Brown had geëist dat deze zich in de 8e ronde zou laten knock-out slaan. Het blad beweerde dit vernomen te hebben van lieden, die doorgaans zeer goed op de hoogte waren van dit soort afspra ken. Het had zich ten overvloede tot Jimmy Brown gewend en deze had toen gezegd, aldus Het Nieuws van Gisteren, dat hij van deze eis „zijde lings" wel iets vernomen had, maar dat hij er zich niets van aantrok. Jim my Brown had verklaard, dat hij in de ring zou treden als bokser en niet als comediant. Men rukte elkaar de kranten uit de hand om dit opzienba rende nieuws met eigen ogen te kun nen lezer. Patricia Wenthwor. ■II" (52 Zo oppervlakkig bekeken was ze nogal ingenomen met haar antwoord, maar in haar binnenste was een soort wanhoopsgevoel, dat haar zeide: „Neen, 't is niet goed ik houd dol veel van hem, dat heb ik altijd gedaan en ik kan het niet laten". Dat gevoel was te sterk om er weerstand aan te bieden. Enze wilde geen weer stand bieden. De blos, die haar wang en had overdekt, verdween bijna ge heel, zodat er een kleiiï wit gezichije overbleef, waarin een paar heldere ogen, die zich niet wilden afwenden. Ze stonden nu aan de rand van een golvend stuk land. Hier was niets dan hemel, lucht en de groene grashelling Een arm om haar schouders slaande vroeg Garth enigszins verschrikt: „Wat is er. Jan?" „Niets". „Je bent toch in orde?" Ze knikte en kon nu haar blik wél afwenden. „Ik had een ellendige mor gen met juffrouw Madoc", zei ze. „Heeft ze niemand, die bij haar kan komen?" „Ik geloof het niet Misschien zal ze wat opfleuren, als we haar aan 't ver stand kunnen brengen, dat er iets ge daan wordt Ze biijft er maar bij, dat hij zal worden opgehangen, zie je. Daar praat ze aldoor over". „Arm kind!" zei hij en greep haar steviger vast. „O, voor mij komt het er niet op aan, maar 't is zo akelig, iemand in zulk een toestand te zien". Zwijgend wandelden ze een paar mi nuten door. Garth hield haar nog al tijd vast. Eindelijk vroeg hij; „waar om is ze zo overtuigd, dat ze hem zul len ophangen?" Janice keek naar hem op. Er kwam een schaduw in haar ogen, die toen weer een andere richting uitkeken. „Ik weet niet „Denkt ze, dat hij het gedaan heeff" Hij voelde, dat ze beefde. Ze begun weer met „ik weet niet", maar haa stem begaf haar in 't midden van een woord. Toen begon ze zacht te schrei en en Garth sloegzijn andere arm eveneens om haar heen. „Jan Jan lieveling! Schrei rust zo. alsjeblieft" Toen kuste hij haarhaar voor hoofd, haar wangen, haar van 't schrei en nat geworden ogen. „O, Jan. doe dat niet.... ik vind 't zo ellendig! Alles zal in orde komen daar zullen wij voor zorgen. We zullen juffrouw Silver hier halen. Huil met meer, wil je? Hier is een zakdoek; iij hebt er zeker geen bij je?" Ze hield op met schreien en droogde haar ogen af met Garth's zakdoek. Toen sprak ze zachtjes: „Laat me nu gaan, alsjeblieft". Maar hij hield haar nog vast. Grap pig klein ding.... lief klein ding; hij wilde haar opnieuw kussen, maar nu kon hij niet meer. Ze keek hem met iets droevigs oprechts aan. ,,'t Spijt me, dat ik gehuid heb mannen vinden dat zo erg. Maar zie jedie arme juffrouw Madoc.. en zo". Een ogenblik hield hij zijn wang w- gen de hare En hardop zei hij Ie reeds in zijn geest opgekomen woor den: ..Grappig klein ding, lief klein ding!" Nu echter trad ze vastberaden ach teruit. „Ik dank je voor je vriendelijkheid Laat ons nu verder wandelen". „Ik heb, geloof ik. niet veel zin in wandelen". „Wat wi] je dan?" vroeg ze ernstig opnieuw met een blos op de wang. „Ik geloof, dat ik je het hof wil ma ken". „Wat wil je dan?" vroeg ze ernstig, opnieuw met een blos op de wang. „Ik geloof, dat ik je het hof wil maken". Janice voelde haar hart ineenkrim pen. 't Hoofd schuddend, zeide ze: O neen, dat niet". Onwillekeurig moest hij lachen .Wat bedoel ja daarmee?" vroeg hij. Ze keek hem kalm en wat treurig aan. „Ik bedoel wat ik zeg. 't Kwam al les doordat ik schreide en je medelij den met me had en omdat je veel van me hield toen ik een klein meisje was We moeten het niet bederven en lie ver vrinden zijn". Terwij] ze dit zei, gebeurde er :ets, dat hij niet precies kon realiseren. Hun verhouding werd anders, naar zijn ge voel pijnlijk verwrongen, maar hij kor niet zeggen, of hij zelf dan wel Janice pijn leed Ze waren elkaar een kort ogenblik zo nabij geweest. Hij keek haar ietwat somber aan en vroeg: „Wat is er gebeurd?" Toen. haar ver rassing opmerkend, voegde hij er rij: „Jan.. er is wat gebeurd.... maar ik weet niet wat". Verder werd weinig gesproken en wat ze zeiden had niet veel met hun eigenlijke gedachten te maken. Bij 't afscheid legde Garth een hand op haar schouder, keek haar met een vragende blik aan en zei toen: „Denk om de bus van negen uur: kom niet te laat" Janice ging terug naar juffrouw Ma doc, maar het scheen wel honderd jaar te duren voor ze goed en wel in oei lag. Ondanks haar vermoeidheid kon ze de slaap niet vatten Nauwelijks had ze het licht uitgeknipt, of alles wat ze tegen Garth gezegd had en hij 'ot haar verdrong zich in haar gedachten om en om als op een gramofoonplaat (Wordt vervolgd) In Bonn en en in andere steden in West-Duitsland stonden de huizen te schudden. Volgens Duitse waarnemin gen lag het epicentrum van de beving tussen Keulen en Dusseldorf. In de straten van de steden verzamelden zich groepen verschrikte mensen, die zich afvroegen, wat er gaande was. Sommigen vreesden, dat er een atoom bom was ontploft. In de perskamers in het gebouw van de Bondsdag te Bonn was de beving zo duidelijk te voelen, dat de journalisten en de se cretaressen naar buiten snelden om te zien wat er gaande was. Voorts zijn er berichten uit geheel Belgie en Noord-Frankrijk, waaruit bljjkt, dat men ook daar overal de be ving heeft gevoeld. Ooggetuigen zagen in Charleroi de meubels bewegen. In La Louviere kwam het plafond van het studeervertrek van de burgemees ter naar beneden. De burgemeester echter bleef ongedeerd. Hoge oflicieren in arrest Volgens een mededeling van het Tsjechische ministerie van defensie is er een samenzwering ontdekt, welke de reorganisatie van het leger naar Russisch model wilde tegenwerken. De betrokken officieren werkten de vorming van communistische cellen in het leger en de activiteit van commu nistische officieren tegen. Als voor naamste figuren worden generaal Rei- cin, de vice-minister van defensie en lt. kol. Kopold, een ambtenaar van het ministerie genoemd. Officieel wordt nog gezegd, dat er verbindingen tus sen dit complot en de actie van minis ter Clementis bestonden. VRIJDAG 16 MAART HILVERSUM, 402 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, 12.00 AVRO, 10.00 VARA, 19.30 VPRO, 20.05 VVD, 21.00 VARA, 22.40 VPRO, 23.00-23.00 VARA. - 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.muziek. 8.00 Nieuws ea weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.00 Gram.muziek. (9.30—9.35 Wa- tei standen). 10.00 „Thuis", causerie 10.05 Mor genwijding. 10.20 Gram.muziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.45 Piano-voordracht. 11.00 Voor dracht. 11.30 Gram.muziek. 12.00 Orgel ea trompet. 12.30 Land- en Tuinbouwmededelin- gen. 12.33 Sportpraatje. 13.00 Nieuws. 13.15 Avro-allerlei. 13.20 Dansmuziek. 14.00 Voor da vrouw. 14.20 Kamerorkest. 15.00 Voordracht. 15.20 Gram.muziek. 15.25 Gabaret. 16.00 Or gel en zang: 16.30 Voor de jeugd. 17.00 Film programma. 17.20 Muzikale causerie. 18.00 Nieuws. 18.15 Felicitaties. 18.45 „Denk om do bocht". 19.00 Kinderkoor. 19.15 Prijzea- pi aatje; 19.30 „De roep om geloof in deze tijd", causerie. 19.50 Berichten. 20.00 Nieuwt 2C.05 Mr. P. J. Oud opent de jaarlijkse Alge mene Vergadering van de V.V.D. 21.00 Ver zoekprogramma. 21.40 „De Ducdalf". 22.00 Buitenlands overzicht. 22.15 Gram.muziek, 22.40 „Vandaag", causerie. 22 45 Avond wijding. 23.00 Nieuws. 23.15 „Huwelijk van A tot Z", causerie. 23.30—24.00 Gram.muziek. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00-24.00 KRO. - 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Lichte muziek. 7.45 Morgengebed en liturgi sche kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten, 8 15 Gevarieerde muziek. 9.00 Voor de huis vrouw. 9.35 Schoolradio. 10.05 Gram.muziek. IJ.00 Voor de zieken. 11.40 Gram.muziek. 12.00 Angelus. 12.03 Omroeporkest en soli*- len. (12.30—12.33 Land- en Tuinbouwmede- delingen.) 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Reportage. 13.25 Lichte muziek. 13.45 Voor de vrouw. 14.00 Gram.muziek. 15.00 Schoolradio. 15.30 Gram. muziek. 16.00 Voor de zieken. 17.00 Voor de jtugd. 17.15 Kinderkoor. 17.45 Lichte muziek. (18.00-18.05 Sport.) 18.18 Katholiek signaal» Commentaar uit de Benelux en West-Indisch commentaar. 18.30 Metropole-orkest. 18.52 Ac tualiteiten. J9.00 Nieuws 19.15 Regeringsuit- zeuding: „Verklaring en toelichting". 19.35 Amusementsmuziek. 19.48 Katholiek signaal en poiltiek overzicht. 20.00 Nieuws. 20.05 De ge wone man zegt er 't zijne van. 20.12 Kool zang. 20.35 „Ja, zo was 't*\ klankbeeld. 21.35 Omroeporkest. 22.10 Piano-recital. 22.45 Avondgebed en liturgische kalender. 23.00 Nieuws. 23.15 Gram.muziek. 23.50—24.00 Sport.

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 9