NU WEER OP IEDERS LIP! oos Stad en Omgeving op Jachthaven werd feestelijk heropend II AGENDA DAT IS PAS CONCURRENTIE! Belangwekkend pianorecital in „Het Wapen van Heemskerk" Brandweerdemonstratie Waagplein het Vliegtuigwedstrijd voor 1940—1945 Hervormde Jeu Tocht naar de Omval 3." 6. VLUG GEGREPEN 100 echte Solinger Mesjes voor f3 50 Morgenochtend om 9 uur begint 't Haal er 100 in huis dan heeft U geld verdiend Openbare Kennisgeving Aanmelding voor het Bevolkingsregister Theo van der Pas speelde moderne Nederl. muziek Er zijn verscheidene fraaie prijzen ie winnen Burgerlijke Stand geen spree VRIJDAG 4 MEI 19S1 Het Noordhollands Kanaal bood gistermorgen een feestelijke aanblik, toen tientallen zeiljachten van leden der Alkmaarse roei- en zeilvereniging onder een stralende zon tegen en stevige bries in uit de Jachthaven Akersloot naar de Omval kwamen laveren en met deze openingstocht van het nieuwe seizoen een boeiende demonstratie van schoonheid en elegance van de zeilsport gaven. Nadat een dertigtal jachten op de Omval was gearriveerd, werden daar onderlinge wed strijden gehouden tussen jachten van de draken- en van de valken-klasse, terwijl de tourjachtcn zich langs de oever in het riet nestelden. Winnaar van de strijd tussen de sierlijke draken werd de heer J. W. Boersma, voorzitter en nestor van deze oude Alkmaarse vereniging en nog steeds een verwoed wedstrijdzeiler. Uit het concours tussen de stevige valken kwam als triomfator de beer J. Keijzer te voorschijn, die de zege wist te behalen in de snelle valk van de bekende zeiler H. Kirkenier, een jacht, dat wel onder een zeer gunstig gesternte gebouwd schijnt. Deze aantrekkelijke openingstocht voor het nieuwe watersportseizoen was tevens een preludium voor de offi ciële heropening van de Jachthaven te Akersloot en in het bijzonder van het paviljoen 't Kombuis", het domicilie van de Alkmaarse roei- en zeilvereni ging. De jachthaven, die steeds eigen dom van de gemeente Akersloot is ge weest, is namelijk kort geleden in' par ticuliere handen overgegaan. Onder •norme belangstelling van talloze wa tersporters sprak 's middags burgemees ter Van den Heuvel van Akersloot in het geheel vernieuwde Kombuis op geestige wijze over de historie van het watersportcentrum. Hij memoreerde de prettige samenwerking lange jaren achtereen tussen het gemeentebestuur van Akersloot en de Alkmaarse vereni ging en noemde in het bijzonder de heer A. Vis, die zulk een waardevolle steun had verleend bij de oprichting van de haven, en de heer J. W. Boers ma, die steeds een enthousiast en bezie lend leider geweest was en ook nu weer als gezagvoerder op zijn Admi raalschip Hondsbosch tijdens de ope ningstocht een zeer prettige en sportie ve sfeer had weten te scheppen. De bur gemeester vertelde hoe het gemeente bestuur, gezien de steeds toenemende belangstelling voor de zeilsport, ge meend had in het belang van deze zeil sport en van de gemeente er toe te moe ten overgaan het jachthavenbedrijf aan het particulier initiatief over te geven en hij was ervan overtuigd in de familie Laamens voor de volle honderd pro cent de mensen te kunnen zien, aan wie de belangen van de watersport konden worden toevertrouwd. Het ge meentebestuur had dan ook, gezien wat er in deze korte spanne tijds reeds door de nieuwe eigenaren is gepresteerd, het volste vertrouwen in de toekomst. De heer Boersma, die vervolgens het woord voerde, memoreerde eveneens de zeer prettige samenwerking met het voormalige gemeentelijke jachthaven- bestuur en meende de woorden, die de burgemeester gesproken had ten aan zien van de nieuwe eigenaars, ten volle te kunnen onderstrepen na de door hem als zeilsporter en verenigingsman opgedane ervaringen met de familie Laamens. De heer G. C. Laamens ant woordde hierop, dat zijn zoon en hij een zware taak op de schouders had den genomen door te trachten nog te verbeteren wat de gemeente Akersloot reeds voor de watersport had gedaan. Onze KOUSENBAR brengt: „NYLONS" binnen het bereik van iedere vrouw. NYLONS. Ons grote succes! In moderne zomer- tinten 4.90 NYLONS. Extra mooie kwaliteit. In tinten passend bij ieder zomertoilet 8.50 - 7.95 it RIST AL NYLONS, m. zwarte hiel en naad. De droom van iedere vrouw Links geweven DAMES KOUSEN. Onze be kende kwaliteit. Prachtige tinten. Alleen Zaterdag 90 95 2%95 LANGt t 9 AAI aikmaa# ^Advertentie, lng. Med.) Anderzijds werd deze taak zeer verge makkelijkt door de loyale en prettige houding van B. en W. tijdens de onder handelingen over de aankoop van het bedrijf en de volledige medewerking van de Alkmaarse roei- en zeilvereni ging. Hierop bracht de heer Laamens zijn dank voor de stoffelijke blijken van belangstelling, die van de zijde van het gemeentebestuur waren ondervonden bij de heropening van de jachthaven, en zeide dat de familie Laamens zich geheel zal geven om de watersport tot nog grotere bloei te brengen. Hij be sloot met het uiten van de wens zo als eens van Alkmaar de victorie was begonnen de Jachthaven dóór Alk maar de victorie zou behalen. VRIJDAG Victoria-Theater, 10.30 uur n.m.: Ver- zetsfilm „De rode aarde". Grote kerk, 6.45 uur tot 7.15 uur Herdenkingsdienst door ds. Wesseldijk; 8.30 uur: Kerk- concert. ZATERDAG Rex Theater, 2.30, 7 en 9.30 uur: Ma- bok, de wilde olifant, (14 jaar). Har monie Theater, 7 en 9.30 uur: Vrouwen zonder eer (18 paar). Cinema Ameri- cain, 7 en 9.30 uur: Moeder is studente (alle leeftijden). Victoria Theater, 7 en 9.30 uur: Tokio Joe (18 jaar). Nauwelijks een uur nadat een han delaar in oude metalen aangifte had gedaan van een diefstal van twee alu- minium-vliegtuigwielen ter waarde van f 140 uit zijn pakhuis aan het Zeg- lis, kon de politie reeds de hand leg gen op de dader, een drie-endertig- jarige los arbeier uit Alkmaar. De man is vandaag voor de officier van Justitie geleid. De twee wielen, die hij al van de hand had gedaan werden door de Amsteramse politie in e hoofdsta ach terhaald en ni beslag genomen. BENOEMINGEN De heer W. II. van Rosmalen, beheerder van het Handelsagentschap der N.V. Neder landse Spoorwegen (Goederen en Reizigersver- voer), Langestraat 55 te Alkmaar, tot welks res sort het grootste gedeelte van de provincie N.- Holland behoort, is met ingang van 1 Mei be noemd tot Inspecteur bij de Dienst van Econo mische Zaken der N.S. te Amsterdam. Tot zijn opvolger te Alkmaar is benoemd de heer G. Schut te Groningen. CHIEF WHIP (Advertentie, lng. Med.) tegen fabrieksprijs 0.08 of 0.10 m.m. EN NIET GOED GELD TERUG Dit is nu juist wat de fabrikant wilde Voor deze prijs probeert nu ieder zijn scheermesje Voor SCHEERMESJES is nu maar één adres Burgemeester en wethouders van Alkmaar; g'elet op het bepaalde in art. 112 van het besluit bevolkingsboekhouding, St.bld. 1936, nr 342; herinneren de Bevolking aan haar verplich tingen, omschreven in de artt. 3 t/m. 16 van genoemd besluit; brengen als voornaamste ter openbare kennis: le. dat behoudens afwijkingen ieder, die in Nederland nachtrus of de daarvoor in de plaats tredende rust geniet, onverwijld moet worden opgenomen in één der bevolkings registers; 2e. dat ieder moet worden opgenomen in het bevolkingsregister der g'emeente, waar hij voornemens is duurzaam of voor onbe paalde tijd als regel zijn nachtrust of de daarvoor in de plaats tredende rust le ge nieten; 3e. dat ingeval van onzekerheid omtrent het onder 2e. vermelde, bijzondere voorschrif ten gelden; 4e. dat, behoudens afwijkingen, ieder die Ne derland verlaat, onverwijld van het bevol kingsregister moet worden afgevoerd; 5e. dat bij adresverandering binnen de g'emeente de nodige wijzigingen in hét bevolkingsregis ter moeten worden aangebracht. Voorts, in verband met het bovenstaande: a. dat aangifte van vertrek uit of van ver huizing binnen de gemeente, mondeling of schriftelijk moet g'eschieden op de dag van, of uiterlijk vijf dagen na het vertrek (bij het verlaten van Nederland ten hoogste vijf dagen tevoren) of n& dè adresverandering, met opgave van het laatste adres a van de naam der gemeente, of van het land en de plaats waarheen vertrokken en het nieuwe adres (zo nodig met opgave van de naam van het hoofd van het gezin); I) dat aan de aangever van een vertrek, be houdens bijzondere gevallen, onmiddellijk een verhuiskaart Wordt uitgereikt of toe gezonden, welke hem dient als bewijs van afmelding en welke binnen vijf dagen moet worden ingeleverd bij het bestuur der Ne derlandse gemeente in welker bevolkings register de persoon moet worden opge nomen; c dat ieder, die in de gemeente nachtrust of de daarvoor in de plaats tredende rust ge niet en die nog niet in een bevolkingsregis ter is opgenomen of die ten onrechte nog in het bevolkingsregister ener andere ge meente is opg'enomen, zich binnen vijf dagen na zijn opkomst in persoon moet aanmelden bij het gemeentebestuur onder overlegging van een paspoort of ander identiteitsbewijs, indien hij uit een plaats buiten Nederland en van een verhuiskaart of legitimatiebewijzen indien hij uit een andere, gemeente van Nederland is gekomen, tenzij hij overeenkomstig de desbetreffende bepalingen is vrijgesteld van aanmelding; d. dat bestuurders van instellingen, gestichten of schepen, waarin personen onder enig be stuur inwonen, alsmede hotelhouders, pen sionhouders en kamerverhuurders uiterlijk vijf dagen na de opneming of huisvesting of na het vertrek, mededeling moeten doen van de geslachtsnaam en de voornamen van ieder persoon, die langer dan veertien dag'en in de instelling, het gesticht, schip, hotel, pension of huis wordt of is opgenomen of gehuisvest, alsmede van ieder zodanig per soon, die daaruit vertrekt; e dat overtreding van de voorschriften wordt gestraft volgens de wet; f. dat voor persoonlijke aanmelding en voor mondelinge aangifte voor het bevolkings register gelegenheid zal worden gegeven Op werkdagen van 9—12.30 voormiddtgs en van 13.30—14.30 uur (Zaterdag van 9— 12.30 uur) bij de afdeling bevolking der gemeente-secretarie, gelegen Langestraat 97. vl km a ar, 25 April 1951. Burgemeester en Wethouders voornoemd. WYTEMA, Burgemeester. YEENDORP Secretaris. In de grote zaal van het Wapen van Heemskerk is Woensdagmiddag een zeer belangwekkend concert gegeven door de pianist Theo van der Pas, dat in meer dan één opzicht van betekenis was. Het werd nl. gegeven voor de Alkmaarse studerende jeugd en die was in groten getale komen opdagen. Het programma bestond uitsluitend uit werk van Nederlandse componisten, een enkel nummer van Sweelinck, de rest van hedendaagse musici. Een deel ervan zal men later nog kunnen genieten. Het werd n.l. door de VARA ten behoeve van het programma van de Nederlandse Radio-Unie opgenomen. Het concert zelf was georganiseerd door de Radio-Unie in samenwerking met de afdeling Alkmaar van de stichting Jeugd en Muziek. De werken werden door de pianist ingeleid, hetgeen uiter aard het juiste verstaan ten goede kwam. een zeer brillante en virtuoze etude op het programma. Het concert werd besloten met de Sonatine no. 3 van Léon Orthel, geb. 4 Oct. 1905, voorafgegaan door een mi niatuur sonatine van dezelfde compo nist welke compleet op een briefkaart was genoteerd. Een gedeelte van dit concert zal, zo- METAMORFOSE Het perceel Langestraat 44, waarin tot dusverre „Het Kleuterhuis" was ge- geestjg stuk. vestigd zal een inwendige verbouwing ondergaan. Daarna zal het in gebruik worden genomen door' de firma Simon de Wit, die haar huidige zaak in de Achterstraat naar het bovengenoemd pand zal overplaatsen. Begonnen werd met de Toccata in a kl. t. van Jan Pzn. Sweelinck (1562 1621) in zijn dagen een componist van wereldvermaardheid. De heer Van der Pas speelde deze Toccata met prachtige contrastwerking. Hierna volgde „Pa vane", van Hendrik Andriessen, geb. 17 Sept. 1892 te Haarlem, oorspronkelijk een Frans georiënteerd componist, die later tot een geheel persoonlijke mo derne stijl kwam. Van Willem Pijper (18941947) speelde de pianist de derde Sonatine, waaruit weer eens te meer opviel, hoezeer deze componist tot de meest oorspronkelijke en moderne meesters behoort. Van Alexander Voormolen, geb. 1895, een stuk programmamuziek „Het huis houden van Jan Steen", uit Taferelen uit de lage landen, een alleraardigst en als wij reeds schreven, worden uitge zonden en wel op Woensdag 9 Mei om 14.15 uur over Hilversum II. Op deze bij uitnemendheid artistiek» Nederlandse concertmiddag reageerd» de jeugd zeer enthousiast. De voorzit» ter van de afdeling Alkmaar van Jeugd en Muziek sprak nog een propaganda» woord voor deze belangrijke jeugdver» eniging, welke het actief musiceren ten zeerste zal stimuleren. Het bijzonder» van deze middag was wel het origine]» programma. Zoiets hoort men in d» concertzalen gewoonlijk niet. Hier werd onze rijkdom aan eigen Nederlands» componisten duidelijk gedemonstreed. Het resultaat was 'n groot en verdiend succes voor Theo van der Pas, de ge niale concertgever. De accoustiek in het Wapen van Heemskerk" bleek uitste kend te zijn. Ms. De aangenaam klinkende tweede sui te van Hugo Godron (geb. 1900) had veel bijval. Van Hans Franco Mendes geb. 1890 verleden week overleden stond Zoals wij reeds schreven zal, indien het weer gunstig' is, op 5 Mei een grote wedstrijd gehouden worden ten bate var. de Stichting 19401945, waaraan zonder twijfel vele Alkmaarders willen deelnemen. Het lijkt, ons derhalve goed, hieronder nog eens in het kort te ver melden wat er die dag gebeuren gaat. Om 3.25 uur n.m. verschijnt onze stadgenoot de heer J. Blein per vlieg tuig boven de stad.. Als herinnering aan de voedseldroppings in April 1945 werpt hij om 3.30 uur n.m. op het ter rein gelegen aan de hoek Hoeverweg Ruysdaelkade en om 3.45 uur n.m. op het terrein tussen Vondelschool en Aanifèkkelijk programma trok veel belangstelling De Alkmaarse Vrijwillige Brandweer, die het zich tot een eer stelt, tradities in stand te houden, heeft op avond voor Hemelvaartsdag de gebruikelijke brand weerdemonstratie op het Waagplein ge houden. Dat het plein op deze prach- Het reglement van diefstal van de Oterleker staf Arl, 1 De staf is gemeenschap pelijk eigendom van de Vrijwil lige Brandweren in de provincie Noord-Holland en heeft geen bepaald domicilie. Art. 2 Het doel van de staf is het vernuft, de korpseer en de behendigheid van de brandweer corpsen te peilen en te stimu- leren. Art. 3 De bezitter van de staf behoort deze te bewaren op een plaats, welke gebruikt wordt als kazerne, spuithuis of clubhuis, waar de staf alleen zodanig mag worden bevestigd, dat zij zonder gereedschap kan worden verwij derd. Art. 4 Het ontvreemden van de staf mag nimmer geschieden door verbreking van ramen of deuren of door geweld. Art. 5 Hij, die een poging doet tot ontvreemding van de staf is eerst dan eigenaar, wanneer deze zonder sommering tot teruggave, buiten de in art. 3 genoemde ruimten is gevoerd. Art. 6 Het corps, dat de stok in zijn bezit krijgt, is verplicht daarvan terstond kennis te geven aan de Commandant van de Brandweer te Alkmaar. 4rt. 7 Het corps, dat de staf in zijn bezit heeft, is gerechtigd een plaatje op de staf aan te bren gen, vermeldend de naam van de gemeente, waar het corps is ge vestigd. alsmede de datum van ontvreemding. Art. S Tot commissie van uit voering van dit reglement wor den aangewezen: de burgemees ter van Alkmaar, de burgemees ter van Oterleek en de comman- n.nt van de Brandweer te Alk maar. Art. 9 Dit reglement wordt ter kennisgeving aan belanghebben den opgehangen in de brand weerkazerne te Alkmaar. Het talrijke publiek heeft zich kos telijk geamuseerd met de wedstrijd „Uitrukken bij brand". Voor dit doel hadden de manschappen zich weer in burger gestoken. Op het sein brand alarm snelden zij het Waaggebouw in, verkleedden zich. grepen hun fiets, maakten een rondje via Houttil, Dijk en Voordam om vervolgens met de meeste spoed een ladder te beklimmen en een aantal blokken om te spuiten. Het ontbrak de deelnemers aan deze race niet aan aanmoedigingen, doc'i deze waren nog niets' vergeleken bij de juichkreten, die opklonken toen twee ploegen met slangen gewapend een vat over het plein spoten. De stand in deze natte punchbal-match bleef blanco, te meer waar tot grote hilariteit van de omstanders de brandweerlieden veelal elkander in plaats van het vat raakten. Het blussen van een oliebrand met behulp van schuim vormde een waar dig slot van deze geslaagde brandweer avond. Na afloop werd in de bovenzaal van Tom's café de uitslag van de wedstrij den bekend gemaakt, waaruit bleek dat het Laddercorps als overwinnaar uit de strijd gekomen was en hierdoor voor een jaar de „blauwe wimpel" op de tige lenteavond omgeven zou z«n door ™eren; D„e:^slaf_.Wa?: A' Tijdens de demonstratie, welke de Alkmaarse Vrijwillige Brandweer Woensdagavond op het Waagplein hield, ging het nat toe. Het Waag gebouw kreeg een grote (schoon- maakjbeurt, waarvoor vele stralen nodig waren. een dichte schare belangstellenden, waarin de Alkmaarse jeugd domineer de, verwekte geen verwondering. Als de brandweer met haar volledig mate rieel aantreedt, dan trekt zij niet slechts de aandacht van onze jonge stadgeno ten, maar ook van vele ouderen. Tus sen laatstgenoemden bevonden zich de brandweercorpsen van Akersloot en Limmen, alsmede verscheidene raads leden van Alkmaar en hoofden van tak ken van dienst. De commandant, de heer J. v. Maarle- veld, opende de demonstratie, presen teerde het corps aan de opper-comman- dant, burgemeester mr. dr. H. J. Wyte- ma en sprak de wens uit, dat de secre taris van de brandweer de heer C. de Grand weer spoedig in de gelederen zou terugkeren en las vervolgens het regle ment van diefstal voor, dat is samen gesteld om de jacht op de Oterleker brandweerstaf in geordende banen te leiden. Vergezeld van de commandant die de brandweerstaf angstvallig in de hand geklemd hield, inspecteerde de burgemeester vervolgens de stram in de houding staande manschappen, als mede het aan de overzijde van het plein opgestelde materiaal. Een hoornstoot van de opper-com- mandant was vervolgens het sein tol w. tergeven. Zo snel als zij lopen kon den, renden de brandweerlieden naar hun wagens en na weinige ogenblikken werd de eerste straal op het Waag gebouw gericht. Imposant was het schouwspel toen de gevel schuil ging achter een watergordijn van® vijftien stralen en op het ogenblik toen de Ma- gyrus-ladder werd gedemonstreerd Lidwinaschool versnaperingen uit voor de jeugd. Tegelijk met deze versnape ringen worden op ieder terrein 5 waar debonnen van fl. 2,50 uitgeworpen. D» afwerpterreinen mogen eerst na d» dropping en alleen door jongens en meisjes t.m 14 jaar betreden worden, Het betreden van de terreinen door personen boven 14 jaar is streng verbo den. Deze kunnen de dropping op een afstandje gadeslaan, maar zijn natuur lijk van harte welkom als deelnemer» aan het volgende gedeelte van de wed strijd. Om 4 uur n.m., onmiddellijk na d« laatste dropping, trekt de heer Blein zijn toestel onder het uitwerpen van pamfletten op, om gedurende 10 minu ten op een constante hoogte (ergeni tussen de 450 en 550 meter) te gaan vliegen. Als teken dat hij die constant» hoogte bereikt heeft, gooit hij groen» papieren linten naar buiten. Deze vlieg hoogte, goed zichtbaar vanaf elk punt in de stad, moet geschat en ingevuld v/orden op de formulieren welke over de gehele stad verspreid en aan d« schooljeug uitgereikt zijn, en die te vens door de heer Blein zijn uitgewor pen. Als teken, dat hij de hoogte welk» geraden moet worden gaat verlaten, werpt de heer Blein enkele rode papie ren linten naar buiten. VLIEGHOOGTE-SCHATTINGEN De vlieghoogte-schatingen dienen, te» geljjk met een bedrag van 25 cent per schatting, tussen 4.15 en 6.30 uur n.m. ingeleverd te worden bij één van on derstaande adressen, waar gedurende de inlevringstijd bovendien nog invui- formulieren verkrijgbaar zijn. Deze adressen zijn: Dhr. H. W. Arendsen, Langestraat 48; mevr. S. Bruinvis—Silver, Comansstraat 19; dhr, C. Couwenhoven, Piersonstraat 4; mevr, A. Greidanus—Labberté, Julianastraat 15; dhr. J. de Jong, P. C. Hooftstraat 1; mej. M. Knook, Westerweg 59; dhr. L. Kooy, Ferd. Bolstraat 12; dhr. W. d» Le- w, Boterbloemstraat 19; mevr. MantelVan Dieren, Hoornsexade 24; dhr. G. Polak, Snaarmanslaan 113, mevr. A. Tappe, Westerweg 258; dhr. R. Wildeboer, Boezemsingel 10. FRAAIE PRIJZEN Aan deze wedstrijd zijn tientallen fraaie prijzen verbonden: een autoped, eeen fototoestel, schitterende kunst voorwerpen, waardebonnen etc. etc. D» prijswinnaars worden bekend gemaakt in de pauze van het Groot Volksdans feest, dat van 7 tot 9 uur n.m. op d» Paardemarkt wordt gehouden. Indien meer personen de hoogte juist geschat hebben dan er prijzen zijn, beslist het lot wie van hen de eerse en de daarop volgende prijzen winnen. Bedraagt het aantal juiste schattingen minder dan het aantal beschikbare prijzen, dan din gen ook zij mede van wie de schatting fout is. Iedere -deelnemer heeft dus kans een mooie prijs te winnen. Bij het uitwerpen van de rode papie ren linten werpt de heer Blein tevens 10 enveloppen naar beneden. In elke enveloppe bevindt zich een opdracht. De vinder die het eerst aan de opdracht voldaan heeft, ontvangt een aardige beloning. Laddercorps 12 jxj p., 2 én 3. Kracht en Vlugheid en Burgerplicht 9 p., 4. Kwiek. Burgemeester mr. dr. H. J. Wyte- ma blaast op de hoorn ten teken dat de spuitdemonstratie .kan be ginnen. Cammflndant Van Maarle veld houdt de befaamde Oterleke brandweerstaf stijf in de hanr geklemd. Geboren: Wybren, z. van J. Duim en G. van der Veclrt. - Adriana J., d. van J. Insta» en E. C. van Wonderen. Jan A., z. van F. J. Bruijn en S. Tigcbelaar. Ondertrouwd: Teunis Sabel en Guur- tje Brouwer. Cornells Groen en Hestertje Eenhuizen. Gerrit Heinen en Gric'je van der Kam. Frank de Vries en Cornelia Th- Kwast, Cornell's Hoogland en Anna E. Lina. Hendrikus Hijlkema en Adolfine A. F. Wie- brecht. Overleden: Wilhelmina Woutering, 51 •ir, gehuwd met P. Luitjes. Op Hemelva nam O. L. Hee tot Zich, doe noodlottig ongei lief dochtertje HANNEK1 De H. Engelenr worden opge Maandag te 9 u' Dominicuskerk. Haar diep be Oud- H. WOUDSTF G. C. WOUDi LE en HETTO. .Cinheimstraat 4 Alkmaar. THE VEI REVERE] Father GERRIT M. VA1 Lid van de Si Congregatie va Hill, Oud Misi van Nieuw 5 in de ouderdoi 60 jaar. Alkmaar, 8 Mei Costerstraat 24. Alkmaar, A. C. M. VAN I Alkmaar, A. C. B. VAN 1 Eindhoven, A. C. M. MOON VAN A. MOONEN en ki De plechtige Ree voorafgegaan dc LAUDEN zal hebben Dinsdag 's morgens 9.30 de Kapel van Elisabeth-Ziekenl Alkmaar, waarni grafenis 12.30 het Kerkhof vt Bonifacius Mij te Hoorn. Rozenkran: 's avonds 8 uur Kapel van het S sabeth ziekenhui DANKBETUIG Hiermede betuig innige dank aan a de grote belangste toond tijdens de zi na het overlijden Man, de Heer J. SCHOONHO1 In 't bijzonder aan ters van het Cent kenhuis, de Direc Personeelsverenigin Openbare Werken Alg. Bond van Ami Een woord van da eens aan de Assi vaartverz., dir. H. Heeren, voor de verzorging der be Uit aller n J. SCHOONH D Uitenboschstraat 7 Alkmaar. JEUGDDIEN op ZONDAG 6 A' n.m. 7 uur in de Gi Ds. J. O. NORE van Bev Onderwerp: „BI GROOTSPRAAK". OOG Costerstraat 24, t tot en met Dinsdi Gevraagd nette HUISHOUDS1 P.G., 38 jaar, bi alleen op dorp ii Friesland (tuinbol welijk niet uitgesl onder nr. HA 842 Noordholl. Dagbl., 11, Alkmaar. Gevraagd: CORSETTENHI DE BOER, Langestr. 117, f Kunnen geplaatst een primi RIJWIELHERS' en een LEERJONGI RIJWIELHANDE] „DE BURG", Hofplein 79. 1 Alkmaar.

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 2