Hoe Churchill en Attlee de uitslagen zullen vernemen Pant en Pom in Afrika JIMMY BROWN TERUG IN DE DIERENTUIN ABDIJSIROOP De wagen in hef Kloosterbos 3C Chefarine „4" wonderen MET NKUCHJE De kerken plaatsen het gezin in de belangstelling Churchill heeft eigen tijdingzaal PURMERENDER MARKT Syrië houdt zich er geheel buiten Hefschroefvliegtirigen met raketaandrijving Steinstücken weer ontruimd Drie grondslagen Bij het eerste kuchen DAMPO-PASTILLES -> voorkomen erger Hel Radioprogramma Hoe kan Uw maag „graag" zijn 78. Jimmy Brown mobiliseerde eerst meneer Van Knullenburgh en Sijmen Sabbel en met z'n drieën snel den zij de stad in. Het duurde even voordat de harde werkelijkheid tot meneer Van Knullenburgh doordrong, maar toen hij eindelijk begreep wat er die nacht was gebeurd, kon hij niet nalaten met een verstoord gezicht te gen Jimmy te zeggen, dat hij deze zaak beschouwde als een geval van ergerlijk plichtsverzuim van de kant van zijn hoofdopzichter. „Best moge lijk", antwoordde Jimmy, „maar u als directeur is in elk geval verantwoor delijk voor deze historie. Je bent di recteur of je bent het niet". Meneer Van Knullenburgh keek Jimmy een beetje verslagen aan. Hij begon te be grijpen, dat hij het zelf was, die straks ter verantwoording zou worden geroe pen. „Bovendien", zei Jimmy, „zou ik maar een beetje oppassen. Als de leeuw Piet of één der andere dieren, die u vroeger half hebt uitgehongerd, u in de gaten krijgen dan weet ik nog niet wat er met u gaat gebeuren Meneer Van Knullenburgh bleef plot seling midden in de Kerkstraat staan. „M-m-maar dan dan zet ik geen stap verder in deze gevaarlijke omgeving", stotterde hij, „dan ga ik onmiddellijk naar huis. Ik ben niet van plan mij als een lam te laten verscheuren Meneer Van Knullenburgh maakte haastig rechtsomkeert en vluchtte hij gend naar zijn huis. „Lafaard" gromde Jimmy, terwijl hij hem minachtend nakeek. Toen gaf hij de sidderende Sijmen Sabbel een por tussen zijn rib ben en zei: „Vooruit Sijmen SaDb»„ dan zullen wij dit varkentje alleen wel wassen". De Briise verkiezingen Grote drukte in Transport House verwacht (Telefonisch vap onze correspondent te Londen) ^"ANNEER Churchill zegeviert zal het de eerste keer zijn, dat hij in vredes tijd premier wordt. Het is de ambitie van zijn leven. Winston, die in Decem ber 77 jaar wordt, maar de energie van een man van 50 heeft, zal de uitsla gen zien binnenkomen in zijn Londense huis in Hyde Park Gardens. Donder dagnacht zai hij eerst in zijn eigen kiesdistrict Woodford, in Noordoost Londen, aanwezig zijn, waar hij de conservatieve candidaat is en in 1950 met een meer derheid van 18.000 stemmen zijn plaatselijke Labour-tegencandidaat versloeg. Kort na middernacht Donderdag, zal Churchill op het gemeentehuis te Wood ford zijn districtsoverwinning vernemen zodra de stemmen daar geteld zijn, en daar op het balkon door de districtsburgemeester van Woodford als Lager huisvertegenwoordiger voor Woodford worden uitgeroepen. WAND AAR zal hij zich 's nachts In zijn grote Rolls Royce een colon ne motorpolitie voorop eerst even naar het Conservatieve hoofdkwartier in Abbey House begeven, en dan on middellijk doorrijden naar zijn huis in Hyde Park Gardens om alle landelijke uitslagen te zien binnenkomen. De grote benedenzaal daar is al helemaal als een tournooiveld ingericht. Aan alle muren hangen grote kaarten, waarop de binnenkomende uitslagen genoteerd zullen worden door een bataljon secre tarissen en een speciaal uitgezochte staf van het Conservatieve hoofdkwar tier, De districtskaarten zullen in rood of blauw worden ingevuld, naar ge lang een Labour-candidaat of een Con servatieve candidaat in het district de zege haglt. Midden op de grootste muur van Churchill's privé-uitslagzaal zijn voorts drie enorme thermometers aangebracht waarvan de verschuifbare graden van minuut tot minuut de stand zullen aangeven van Labour, Conservatieven en Liberalen. Churchill zal de gehele Donderdagnacht thuis voor die ther mometers blijyen zitten en heeft al ge zegd, dat hij „voor dit karwei" zijn sirenenpak zal aantrekken, zijn be roemde battledress met ritssluiting. Hij is niet van plan om ook maar een mi nuut te gaan slapen, voordat Vrijdag avond de verkiezingsuitslag bekend is. LIET programma van Attlee zal al even opwindend zijn. Ook hij zal zich Donderdagavond eerst naar zijn Uitslag pas Vrijdag geheel bekend Verwacht wordt, dat er Vrijdag- dagmorgen bij het krieken van de dag 317 van de 625 uitslagen be kend zullen zijn, waaronder die van 39 van de 43 Londense kies districten. De rest, dus bijna de helft der totale uitslagen, zal in de loop van Vrijdag pas bekend worden, daar ruim 300 landelijke districten pas Vrijdagochtend be ginnen te tellen. BEÉÓEMDE GENEESMIDDELEN IN ÉÉN TABLET IEGEN PIJNEN EN GRIEP 20 TABLETTEN F 0.7# (Advertentie, Ing. Med.) Blijkbaar door de geringe aanvoer van vette koeien, zette de handel hier in zeer vlug in en werden er hogere prijzen dan verleden week genoteerd. Hoewel het aanbod aanhield zonken de prijzen toch niet noemenswaardig in. Op de geldemarkt hielden de prij zen goed stand en er was flinke actie, in tegenstelling tot de handel in verse melkkoeien. Ook op de markt voor jong vee was weinig drukte. Het aan bod van graskalveren was te groot. Goede pinken werden nog wel ver kocht. De handel in nuchtere kalveren ging stug en de prijzen daalden later op de dag aanzienlijk. Van de vette kalveren werden alleen de witte sla gerskalveren aardig verkocht. De lich tere voor export waren niet zeer in trek. Op de wolveemarkt was het niet druk, ofschoon de vraag naar vette schapen en lammeren beter was. De noteringen waren dan ook hoger, even als voor fokkers. Bokken en geiten werden beter gezocht en vlug verhan deld. Vette varkens gingen in de vroegte stroef van de hand tegen lage prijzen De lichtere soorten, die 's morgens nog f 2.10 deden brachten later nog f 2 per kg op. Vette zeugen waren wel gewild en noteerden f 2.10 Op de biggenmarkt was het rustig. Hier waren geen prijs- was het heel stil. De pluimveemarkt beloofde in de vroegte aardige zaken maar later werd het ook hier veel min- veranderingen. Op de paardenmarkt der. eigen kiesdistrict begeven, West Walt- hamstow, eveneens in Noordoost Lon den. Ook hij zal omstreeks midder nacht zijn districtsoverwinning verne men. Hoewel zijn vorige meerderheid van 12000 stemmen in dat arbeidersdis trict vermoedelijk iets zal slinken, is er geen twijfel aan zijn overwinning daar. Evenals Churchill in Woodford, zal dan ook Attlee in West Waltham- stow op het balcon van het gemeente huis verschijnen en door de plaatselij ke burgemeester tot winnende candi daat van het district worden uitgeroe pen voor de op straat wachtende me nigte. Daarna, omstreeks 2 uur 's nachts zal mevr. Attlee haar man dwars door Londen's deinende mensenmassa naar het Labour hoofdkwartier in Transport House rijden. Daar zal Attlee, getooid met de grote rode roset, die hij al drie weken lang draagt, de rest van de nacht de binnenkomende landelijke uitslagen blijven volgen, omringd door partijbe stuur en vakbondleiders. In de Tran sport Mali, op de benedenverdieping van Transport House, zullen alle per 72) telex binnenkomende uitslagen de hele nacht door van minuut tot minuut op een groot bioscoopdoek geprojecteerd worden. Driehonderd buitenlandse cor respondenten van de gehele wereldpers zullen daar aanwezig zijn om de uit slagen van uur tot uur naar hun bla den te seinen. Evenals in 1950 zullen er in Transport House voor de pers de gehele nacht ontelbare emmers hete koffie worden aangevoerd, terwijl er een nieuwe bladzijde wordt geschreven in Engeland's politieke historie. Defensie Midden-Oosten De Syrische minister van buitenland se zaken, Faydi Atassi, heeft verklaard, dat hij ieder voorstel aan Syrië om deel te nemen aan een defensieplan voor het Midden-Oosten van de hand wijst. Hij zeide te verwachten, dat de Wes telijke mogendheden een soortgelijk voorstel aan Syrië zullen doen als zij Egypte hebben gedaan, en hij drong er bij de Westelijke mogendheden op aan, eerst de schade te herstellen, die zij de Arabieren hebben berokkend, in het bijzonder in Palestina, alvorens hen uit te nodigen samen te werken in het be oogde defensieplan. De Amerikaanse marine heeft be kend gemaakt, dat een door raketten aangedreven één-persoons hefschroef- vliegtuig gereed gemaakt wordt voor een proefvlucht. Volgens de verklaring benadert de zeer kleine machine dichter dan ooit het denkbeeld uitgewerkt in beeld verhalen om een man, uitgerust met op zijn rug bevestigde raketten, de ruimte in te schieten. Mijnenveger aangespoeld op eiland Guernsey Aan de noordkust van het eiland Guernsey is Dinsdag een mijnenveger aangespoeld, die sedert Maandag morgen in het Kanaal ronddreef. Door de hoge zee was men niet in staat geweest de boot, een houten mijnenveger van Amerikaans type, te enteren. Ook werd geen antwoord van, het schip vernomen, toen men het praaide. De scheepvaart in het Kanaal was gewaarschuwd, aange zien de boot gevaar opleverde voor het scheepvaartverkeer. De Sowjetrussische autoriteiten heb ben de Oostduitse volkspolitie gelast de wijk Steinstücken (Berlijn) weer te ontruimen, aldus meldt AFP. PRINS KAREL VAN ZWEDEN OVERLEDEN Prins Karei van Zweden is kort na middernacht overleden. Hij werd gebo ren in 1861. De overledene was een broer van wijlen koning Gustaaf de Vijfde en de vader van wijlen koningin Astrid van Belgie. dat verwaarloosd wordt beginnen soms ernstige aandoeningen der lucht wegen. Bestrijdt het voortwoekeren van de besmetting met de zui verende, slijmoplossen- de en geneeskrachtige AKKER'S ~'s Werelds beste hoestsiroop - (Advertentie, Ing. Med.) Preventieve zorg na oorlog opgekomen (Van onze Haagse redatceur) Voor de zesde keer na de oorlog vragen de Hervormde Kerk, de Lutherse Kerk, de plaatselijke Doopsgezinde gemeenten, de Remonstrantse Broederschap, de Gereformeerde Kerken, de Oud-Katholieke Kerk en het Leger des Heils de aan dacht voor het gezin in een gezinsweek, die deze week gehouden wordt. Na de bezetting ging de Hervormde Kerk, nadat prof. Kraemer daartoe in de oorlog de stoot gegeven had, meer aandacht wijden aan het gezin. Zeker, vroeger strekte zü haar zorgen ook over de gezinnen uit, doch alleen, wanneer daar bepaalde moeilijkheden gerezen waren en een oplossing gezocht moest worden. Dat was echter een zorg achteraf. Minstens zo belangrijk is de preventieve gezinszorg, die zich voornamelijk demonstreert in de voorlichtende taak van de kerk. Dit terrein was tot nu toe te veel verwaarloosd; door het organiseren elk jaar van een gezinsweek hoopt men de achterstand in te halen. fronteerd, niet om ze daarna weer té laten sluimeren, maar om een ge heel jaar lang weer aan de oplossing ervan te werken. De middelen De middelen, waarmede men de ge stelde doeleinden wil verwezenlijken, zijn aan deze opzet aangepast. Zo wordt veel literatuur over de ver schillende aspecten van het gezin en over huwelijksproblemen verspreid. Talrijke kerkelijke week- en evange lisatiebladen geven speciale gezins nummers uit. Er zijn preekschetsen voor de predikanten en schetsen voor toespraken van leidinggevende per sonen, zoals jeugdleiders en sociale werkers en werksters verschenen. Er is gedacht aan vele bijeenkomsten, waar met grote openhartigheid met jongelui, verloofde paren en jongge huwden gesproken zal worden. Er is een filmstrook vervaardigd „De weg naar het huwelijk" geheten, die ver toond zal worden en waarbij allerlei kwesties, de verhouding van jongens en meisjes en het huwelijk betref fende, behandeld worden en tenslot te zullen er films van de Nationale Federatie voor geestelijke volksge zondheid vertoond worden, waarbij een toelichting gegeven kan worden. In een aantal plaatsen kunnen met medewerking van bioscoopeigenaren bepaalde speelfilms gedraaid worden, voor zover deze althans het gezin en de gezinsproblemen tot onderwerp hebben. De kerkelijke preventieve gezins zorg Is nog jong. Men beschikt nog niet over lange ervaring en positieve resultaten zijn uiteraard moeilijk aan te wjjzen. Doch dit staat wel vast, dat ook de gezinsweek een belang rijke bijdrage zal leveren voor de be scherming van het gezin, dat tegen woordig aan zo vele gevaren bloot staat. Drie grondslagen liggen aan deze zegenrijke arbeid ten grondslag. Men hoopt te bereiken een beter verstaan van de bijbelse gegevens over huwe lijk en gezin. In de tweede plaats wil men het oog gericht houden op de nood van „het" gezin, dus ook van het goede gezin, waarin de bij bel nog geen plaats heeft en waar nog getracht wordt, uit het Woord Gods te leven. Zoals dr. Gunning, voorzit ter van de Raad voor Kerk en Gezin het uitdrukte: „We ontdekten weer het gezin". In de belangstelling zijn komen te staan de gevaren, die uit de niet tegen te houden ontwikke ling van de samenleving voor het gezin voortvloeien. In de derde plaats ligt aan de ker kelijke gezinszorg ten grondslag het inzicht, dat de Kerk in haar arbeid er steeds van moet uitgaan, dat de mens, levend In bepaalde verbanden, verbonden is met God in een relatie, die voor ieder mens is vastgesteld. Van deze verbanden is het gezin het meest reële, het nauwste, het zijn leven het meest beïnvloedende. De Kerk vestigt thans de aan dacht op deze problemen. In de ge zinsweek wordt ieder ermede gecon- (Advertentie, Ing. Med.) 88. „Wat een geluk, dat het niet meer zo donker is", roept Pim opgewekt. ,Nu kunnen we tenminste zien, waar we zitten. Dat maantje komt ons juist goed van pas". „Ja, maar we zijn hier nog niet zo gauw tussenuit", zegt Pepi, terwijl hij somber naar de boomtak ken kijkt. „Ik geloof, dat we in een oude boom zijn vastgelopen, die hier in de grond vastzit". „Kom, is dat al les? We duwen ons vlotje' gewoon weer uit die takken vandaan!" „Ik kan wel merken, dat jij de stroom op de ri vieren hier nog niet goed kent", ant woordt Pepi weer. „We zullen heus heel hard moeten werken om ons vlot je hier weer uit te krijgen". „Kunnen we dan niet naar de kant zwemmen?" stelt Pom voor. „Het is nog maar een heel klein eindje". Maar Pepi schudt het hoofd. „Te gevaarlijk. Het wemelt hier van de krokodillen. We mogen nog blij zijn, dat we op een echte boom stam gestoten zijn en niet op een kro kodil". Pim, Pam en Pom werden er stil van en gaan dan met hernieuwde energie aan het werk. En ze hebben het zo druk, dat ze helemaal niet be merken, dat twee kano's hen achterop komen. (Advertentie, Ing. Med.; DOOR MARJORIE VERNON Slechts één plek in Londen zal mor gennacht eenzaam en verlaten zijn. Aan de oever van de Theems, nabij de krioe lende verkiezingsmenigten van het West End, en slechts een steenworp verwij derd van de beide hel verlichte hoofd kwartieren, wacht daar het in duister nis gehulde Lagerhuis, het bolwerk der Engelse democratie, op de verkiezing van een nieuw parlement. Ze hadden getracht Neville te vangen, en dat was mislukt, ze wa ren er vrij zeker van geweest Rossiter in hun klauwen te hebben, nu ze hem eenmaal in hun huis hadden en zich aan hem hadden vastgeklampt op de wijze waarop ze dat pleegden te doen. Ze zouden hierover woedend zijn, wa ren al woedend, daar was Nan zeker van. En het waren gevaarlijke lieden. Vastberaden schudde Nan het angsti ge voorgevoel, dat haar gevangen hield, van zich af. Wat zouden ze Daphne voor kwaad kunnen doen? Hoe woedend ze ook mochten zijn, ze zou den er weinig tegen kunnen beginnen. Ze deed haar best dat te geloven en juist op dat ogenblik deed een zachte druk tegen haar elleboog haar op schrikken. Ze draaide zich om en zag Neville naast zich staan. „Waarom verstop je je zo van avond?" vroeg hij. „Ik breng de helft van de tijd door met naar je te zoe ken". Hij hield zijn armen voor haar uit gespreid en Nan gleed erin omdat ze niets anders kon doen enomdat ze het heerlijk vond. „Waarom?" was haar wedervraag. „Nog meer tegenprestaties van de dankbare leerling? Het is niet nodig het te overdrijven, weet je". Neville boog zich achterover om haar aan te kijken en zijn ogen glans den. „Heeft je dat gestoken, Nan?" vroeg hij snel. „Heus? Ik heb dat erop gezet omdat ik dacht dat je het vervelend zou vinden als ik er iets eh, persoon lijkers opzette". Nan zweeg en trachtte wanhopig een passend antwoord te bedenken. Haar hart klopte onstuimig; vanavond vier de de romantiek hoogtij, .dacht ze, Dahpne en Dale Rossiter, Neville en zijzelf Het was alsof alles in een betove ring was gevangen. De lichten, de bloemen, de muziek, het dansen in Ne villes armen, alles werkte samen tot het vormen van een extase, die te heerlijk was om echt te kunnen zijn. Maar toen, nog vóór ze kon ant woorden, raakte een meisje Nevilles arm aan. Het was een schrikkeldans en Nan zag hem met gemengde gevoelens met zijn nieuwe partner weg dansen. Waar om moest dat ellendige kind nu juist op dit ogenblik tussen beiden komen? Wat zouden ze nog hebben gezegd als zij er niet was geweest? Nan was merkwaardig gespannen geweest, net alsof er iets op het punt stond te ge beuren. Nu was het ogenblik voorbij.. Maar misschien was het het Noodlot, dacht ze. Ze was er zich zeer goed van bewust dat mevrouw Darley en Peta van Neville verwachtten dat hij nu zeer binnenkort zijn aanzoek zou doen, Zou hij dat doen? Nan's hart scheen bij het idee ineen te krimpen. Ze wilde er vanavond niet meer aan denken, vanavond was als een oase van geluk in een woestijn van eenzaamheid. Maar toen stond Peta zelf plotseling naast haar. „Hallo Nan! Ben je je partner kwijt? Ik ook!" De meisjes lachten elkaar toe, trokken zich terug van de dansvloer en stonden even later weer op hetzelf de verborgen plekje achter de palm- bdom waar ze al eerder hadden ge staan. (Wordt vervolgd) en de appie \Spookóteen J 34. Maar Kappie trok zich niets van de gillende Madame Mirabelle aan, nu zijn aandacht plotseling weer op zijn nieuwe zonderlinge passagier gevestigd was. En terwijl de Maat met knikkende knieën stond toe te kijken greep Kappie de neger beet en riep kwaad: „En jij bent ja de schuld van al die herrie hier aan boord. Een zeeman met een pruik, iemand van de comedie en nou weer een neger! Bah, ik heb genoeg van die grapjes! Ga jij maar eens even meel" En zonder mwegen drong hij de te- toen Kappie bleef doorvegen, werd het ander hem, breed lachend, in de rede ^enspartelende neger zijn hut binnen, ten slotte h lemaal blank. „U heeft inderdaad juist gezien Ik was greep een grote spons van zijn wastafel „Zie je wel!" riep Kappie kwaad. „Ik de zeeman, ik was de acteur en ik was en begon met forse halen het gezicht heb mij ja niet vergist! Maar nu is het de neger, doch ik was dit alles slechts van de neger te bewerken. Dat werd afgelopen met je streken. Ik zal...." omdat mijn beroep mij ertoe nood- eerst een beetje vuil en atreperig maar „Een ogenblikje, kapitein", viel de zaakte", DONDERDAG 25 OCTOBER HILVERSUM I, 402 m.: 7.00 KRO, 10.00 NCRV, 11.00 KRO, 14.00—24.00 UCRV. 7.00 Nieuws. 7.15 Gram.muziek. 7.45 Mor gengebed en Missiegedchten. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Voor de huisvrouw. 9.30 Waterstanden. 9 35 Gram.muziek. 9.40 Schoolradio. 10.00 Gewijde muziek. 10.30 Morgendienst. 11.00 Voor de zieken. 11.45 Gram.muziek. 12.00 Angelus. 12.03 Gram.muziek. 12.30 Land en Tuinbouwmededelingen. 12.33 Gram. muziek. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en katholiek nieuws. 13.20 Zang en orgel. 13.35 Gram.muziek. 14.00 Promenade-Or kest en solist. 14.45 Voor de vrouw. 15.15 Gram.muziek. 16.00 Bijbellezing. 16.30 Piano-trio. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Su rinaamse Volksmuziek. 17.50 Regeringsuit zending: Jeugduitzending: Regina Zwart: „De brievenbus gaat open". 18.00 Nieuws. 18.15 Harmoniegezelschap. 18.40 „Op de stelling". 18.50 Leger des Heilsmuziek. 19.05 „Levensvragen van allerlei aard en een pastoraal antwoord". 19.20 Vocaal En semble en solist. 19.40 Radiokrant. 20.00 Nieuws en weerberichten. 20.10 Geva rieerd programma. 22.15 Buitenlands over zicht. 22.35 Gram.muziek. 22.45 Avond overdenking. 23.00 Nieuws en SOS-berich- ten. 23.1524.00 Gram.muziek. (23.30— 23.40 Engelse verkiezingsuitslagen.) HILVERSUM n, 298 m.: 7.00 AVRO, 7.50 VPRO, 8.00—24.00 AVRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 7.30 Gram.muziek. 7.50 Dagopening. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram.muziek. 9.00 Morgen wijding. 9.15 Gram.muziek. 9.25 De Groen teman. 9.30 Gram.muziek. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Kamerorkest. 11.45 „Uit de memoires des frères Hanlon Lees", cau serie. 12.00 Orgel en viool. 12.25 In 't spionnetje. 12.30 Land- en Tuinbouw mededelingen. 12.33 Gram.muziek. 12.50 Financieel weekoverzicht. 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen of gram.muziek. 13.20 Orkestconcert. 13.55 U kunt het geloven of niet. 14.00 Voor de vrouw. 14.15 Gram. muziek. 14.30 „Het 250-jarig bestaan van Detroit", causerie. 14.45 Gram.muziek. 15.00 Voor de zieken. 16.00 „Van vier tot vijf". 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Zang en piano. 18.00 Nieuws. 18.15 Practische wen ken voor liefhebers van de duivensport. j.8.20 Sportproblemen. 18.30 Amusements muziek. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Gesproken brief uit Londen. 19.05 Avro- allerlei. 19.10 Gram.muziek. 19.40 Rubriek van Kunst en Cultuur. 20.00 Nieuws. 20.05 Actualiteiten. 20.15 Radio Philharmonisch Orkest. 21.15 Ronde Tafel Discussie. 21.45 Gram.muziek. 22.15 Gevarieerd program ma. 22.50 Sportactualiteiten. 23.00 Nieuws. 23.1524.00 Gram.muziek. met angst om 't hart voor Brandend Maagzuur Die „angst-bij-voorbaat" kunt U wegne men door altijd een paar Rennies bij U te steken. Die geven dadelijk verlichting bij 't eerste optreden van brandend maagzuur en zelfs de hevigste aanval kunt U met Rennies dadelijk blussen, 'n Heerlijk middel, die Rennies. Smake lijk, onbetwist afdoende engemak kelijk in te nemen, overal altijd onopvallend. Neem toch een pak Rennies in huis. Voor Uzelf en Uw huisgenoten; ook voor de gaande en komende man.. (Adv. LM.)

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 6