IJSREV1E Clubkampioenschappen D. A.W. Gemeenteraad van Schoorl nam een historisch besluit Lening van f 50.000 voor bouw van vier duplexwoningen Onze Herfst-Reclame Foresters werd in Den Helder overspeeld Uitgeest Beemster Wielrijdster beroofd van tas Schermerhorn Z.- en N. Schermer Eervol ontslag van gemeente-secretaris St. Pancras Verhoging van crediet bij Bank Ned-Gemeenten De Rijp jen K.l. wint veld Koedijk LAATSTE NIEUWS Peronisten boekten een grote meerderheid „De Magneet" Pendules Fa. J. E. Ibink MAANDAG 12 NOVEMBER 1951 Thans vooral hebben wij ze nodig die drie kwart liter melk per dag en èlles wat daér in zit I Profiteer van deze goedkope eiwitbron; tegelijk zo rijk aan versterkende kalk en de mééste vitamines. Ja, een gezin van 4 personen, dat per dag ten minste 3 liter melk of melkproducten gebruikt, gaat góéd gevoed de winter in! Driekwart liter melk voor elk Neem het beste voor Vw gezondheid, neem het voordeligste voor Uw beurs! Spannende wedstrijden met uitstekende tijden Zaterdagavond werden in De Over dekte op één der oefenuren van DAW de jaarlijkse clubkampioenschappen van deze vereniging verzwommen. Al le wedstrijdzwemmers moesten 50 me ter rugslag, schoolslag en vrije slag zwemmen, zodat tevens een goed over zicht verkregen werd van de totale prestaties. DAW mag tevreden zijn met de behaalde resultaten; op een enkele uitzondering na waren de tijden aan zienlijk beter dan verleden jaar. Hans de Jong vestigde op de 50 m school slag een nieuw clubrecord met 33.8. Na een zeer spannende strijd met A. Slik ker en A. Blankvoort, waarbij zij alle drie de snelle vlinderslag zwommen, tikte De Jong als eerste aan. Slikker maakte 34,8 en Blankvoort schaarde zich bij de snelste schoolslagzwemmers van DAW met 36. Ook op de vrije slag leverden deze drie zwemmers een fel gevecht: Slikker en De Jong gingen zij aan zij over de baan, waarna eerstge noemde een fractie van een seconde eerder aantikte, 28,6 tegen 28,7, wat voor De Jong een nieuw persoonlijk record betekent. Blankvoort volgde goed en maakte 29.8. Wanneer H. de Jong op de rugslag iets sneller geweest was, zou het er voor Slikker slecht uitgezien hebben Nu kon hij echter voldoende voorsprong nemen om kam pioen te worden, al is het verschil klei ner dan verwacht werd. Slikker won de rugslag in 34, met Blankvoort als tweede in 35,4 en H. de Jong als derde in 36. De totaaltelling werd: 1. A. Slik ker 1.37,4; 2. H. de Jong 1.40,6 en 3. A. Blankvoort 1.41,2. Kampioene bij de dames werd Gerda de Waard in 1.57,5 met Hennie Ouwe hand op de tweede en Jetty Piersma op de derde plaats resp. in 2.01,2 en 2.02,4. Mej. De Waard won de rugslag en de vrije slag met gering verschil van mej. Ouwehand: 41 tegen 41,4 en 33,9 tegen 34,1. P. Rentenaar werd bei de keren derde in 43 en 36,4. J. Piers ma won het schoolslagnummer met een fraaie orthodoxe slag in de snelle tijd van 41 van G. de Waard, die vlinde- Foresters heeft niet veel plezier van het uitstapje naar Den Helder gehad. Men trof WGW in goede vorm. WGW was vooral voor de rust over wegend sterker en wist zelfs vijf maal te scoren, tegen Foresters slechts één maal. In de tweede helft deed de thuisclub het kalmer, terwijl de Hei- looërs zwoegden om de achterstand zo klem mogelijk te maken. WGW wist in deze periode slechts éénmaal en de Foresters tweemaal het doel te vinden. Voordat de wedstrijd begon werd scheidsrechter K. Wit met bloemen en enkele toespraken gehuldigd, omdat hij thans gedurende 20 jaren als ar biter was opgetreden. Wat de wed strijd betreft nog het volgende: Reeds na 3 minuten spelen scoorde WGW tiet eerste doelpunt om even later via de paal nummer twee te noteren. Kort hieiop maakte de Foresters-keeper een grove blunder (310), en even later werd de gehele achterhoede inclusief de eeper van de Heilooërs gepasseerd, '4-0) Nog voor de rust scoorde WGW voor de 5e maal. Kort voor de rust On de rechtsbuiten van Foresters w,-PGr ret'^en- hfa de rust maakte de WGW-keeper een lelijke fout. (5-2). Voor het einde werd gefloten hadden beide ploegen nog eenmaal het net weten te vinden, (6-3). rend 42,6 nodig had. Nel de Waard werd hier derde in 44,4. De adspirante Tiny Tenkink was de snelste dame van de avond met een to- taaltijd van 1,57, waarmee zij kampi oene bij de meisjes werd. Op de 2de plaats volgde Leida Spierenburg met 2 .min. precies en 3e werd Truus Schats in 2.08,1. Met een tijd van 40,2 sec. over de 50 meter rugslag plaatste Tiny Ten- kink zich met één slag onder de snel ste zwemsters uit de geschiedenis van DAW. Tiny v. d. Neut werd hier goede tweede in 41,2 met Truus Schats op de derde plaats in 43,2. Leida Spieren burg vlinderde de 50 meter schoolslag in 40,2, waarmee zij haar clubrecord tot op 0,1 sec. benaderde en tevens de snelste tijd van de dag maakte. Tiny Tenkink vlinderde niet onverdienste lijk 44,3 met D. Dreeuws op de derae plaats in 44,8. Op de vrije slag stelde T. Tenkink haar titel veilig door eerste te worden in 32,5 met L. Spierenburg op de tweede plaats in 35,8 en T. Schats als derde in 36. De rugslag voor jongens gaf een hele reeks goede tijden te zien. Winnaar werd J. Nierop Groot in 37,5, gevolgd door K. Besse in 39 en J. Cloeck in 39,2. Ook de vrije slag was voor Nie rop Groot, die in 32 zegevierde over J. Cloeck met 32.9 en K. Besse met 33,2. Na de prijsuitreiking kwam het ju rysecretariaat tot de pijnlijke ontdek king, dat er in de tijden op het school slagnummer voor jongens een fout ge slopen was. De jury heeft hiervoor nog geen oplossing kunnen vinden, zodat de titel voor jongens niet kan worden toegewezen. Dinfiterie-'ey^r nog niet geweken In overleg met de Geneeskundig Inspec teur van de Volksgezondheid te Haarlem zal de r.k. bewaarschool voorlopig nog niet worden opengesteld. Evenmin zal de imm'unisatie tegen de roodvonk en diphthe- rie voorlopig plaatsvinden. Bij het massa-onderzoek tegen deze laat ste ziekte is gebleken dat naast één lid van het onderwijzend personeel dier school nog elf bacillendragers onder de leerlin gen waren. Voorts lijden cog zeven pa tiëntjes aan deze ziekte. Totaal zijn nu 327 leerlingen der school onderzocht. Vandaeg zijn de ouders dier kinderen, die nog niet onderzocht waren, in de gelegenheid gesteld deze alsnog te doen laten onderzoeken. Mocht hiervan geen gebruik worden gemaakt, dan zal bij de heropening der school aan die kinderen de toegang wor den geweigerd. In de goede en rustige Beemster heeft zich een geval van beroving voorgedaan. Bij het oprijden van de Noorddijk is mevr. A. K. uit Oudendijk ingehaald door een bromfietser, die haar de damestas, die aan het stuur was opgehangen, ontfut selde. In de tas bevond zich slechts een bedrag van dertien gulden. De rijkspolitie trof ijlings maatregelen. Alle politie-posten in de omgeving werden opgeroepen om naar de brutale brom fietser uit te zien. Als gevolg daarvan kon deze in Edam worden aangehouden. Het bleek de vier-en-dertigjarige Amster dammer G. A. te zijn. Een winstpunt voor Groot-Schernier In een aantrekkelijke en snelle wed- SHid is het Groot-Schermer gelukt in de uitwedstrijd tegen St. Bavo een punt te bemachtigen. De gasten begon nen met een overweldigend offensief. «>jna werd één van de aanvallen met cces bekroond, doch jammer genoeg dpr°Df de bal van de onderkant van e tat in het veld terug. Verschillende Kansen werden vóór de rust niet be- en 'n de tweede helft moest Gr. "eimer zelfs genoegen nemen met e't dat St. Bavo de leiding nam. ue gasten bleven het antwoord echter «et schuldig. Piet Groot bracht de partijen op gelijke voet. Gymnastiekvereniging „Volharding" Donderdag hield de gymnastiek vereniging „Volharding", onder leiding van de heer A. Tol en mevrouw M. KatDe Bakker, vaardigheidsproeven voor het behalen van het diploma. Hieronder volgen de namen der da mes en het aantal punten dat zij be haalden. Voor de dames was het mi nimum aantal punten 78, voor de meis jes 65. Dames 3e graad: A. Jonker 78,9; A. Borsjes 79,9; R. Kramer 78,1. Da mes 2e graad: mevr. M. Kat 87,4. Meisjes: Henny Kramer 70; Nel Oost- wouder 67,5; Eva Jonker 71,1; Gré Kluft 68; Gré de Jong 75,6; Diew Vlug 77,3; Gré Papa 68.8; Wies de Reus 69,9; Annie Oostwouder 72,4; Ietje v. Leyen 83,8. De jury bestond uit de heren M Spaans en D. Oly van de Turnkring Purmerend. Hoorn-Andijk via Belgische Congo Het fs te doen gebruikelijk, dat verschillende familieleden van tijd tot tijd, hetzij persoon lijk, hetzij schriftelijk contact met elkaar onderhouden. Het was daarom heel gewoon, dat me vrouw de wed. Zijp uit de Com mandeur Ravenstraat te Hoorn tegen het begin van de herfst een briefkaart naar haar zuster me vrouw M. van Dokvan Dijk te Andijk stuurde. Blijkbaar op de zelfde dag verzond mevrouw Jonk, wonende aan de Drie- boomlaan, enkele kranten naar haar zoon, pater J. Jonk, die in de Belgische Congo vertoeft. Op onverklaarbare wijze is de brief kaart bij de verzending door Tante Pos tussen de kranten ge raakt, tengevolge waarvan pater Jonk op zeker dag het schrijven ontving, dat voor mevrouw Van Dok bestemd was. Tijdens één van de zwerftoch ten, 'welke de missionnaris op geregelde tijden langs de diverse negerstammen maakt, is hij de briefkaart verloren. Onlangs maakte Tante Pos haar fout goed door een brief met een onvol ledige adressering toch op haar bestemming te brengen. De eer waarde heer Jonk wist zich name lijk slechts enkele gegevens te herinneren, welke hij prompt op de enveloppe van de brief schreef, waarin hij het relaas van de briefkaart vertelde. Zijn adressering luidde: „Aan een kruidenier te Andijk, die een zuster heeft in Hoorn.... die woont in de nieuwe straat langs de spoorlijn". Voorts schreef hij daarbij: „Tante Pos excuseer, ik weet niet meer!" Hier is zeker een woord van lof voor de posterijen op zijn plaats; de fami lie Van Dok was tenminste zeer verbaasd, toen zij een schrijven uit de Congo ontving. De briefkaart wordt naar alle waarschijnlijk thans door de Raad van negeropperhoofden van Don ker Afrika aan een nauwkeurig onderzoek onderworpen. BESTUUR GRAFTER IJSCLUB UITGEBREID. Onder voorzitterschap van de heer J. Bark kwamen dezer dagen de leden van de Grafter IJsclub in vergadering bij een voor het houden van hun jaarver gadering. Uit de verslagen bleek dat het afge lopen jaar gunstig is geweest. Een ba tig saldo van bijna 300.kon worden overgebracht op het volgende boekjaar. Besloten werd aan de zustervereni ging te Almelo een bijdrage toe te ken nen in verband met een schadepost veroorzaakt door het vernielen van haar ijstent in de oorlog. De heren J. Bark en J. Stoop, die aan de beurt waren voor aftreden, werden herkozen. Bij de bestuursuitbreiding werden gekozen de heren Jac. Zaal en J. Kieft. Als afgevaardigde voor de Alg. Gewes telijke vergadering werd tie heer C. Taam benoemd. Medegedeeld werd dat als vergoe ding voor het sneeuwvrij maken van de banen voor de dorpentocht 30. was ontvangen. Dit geld zal worden verdeeld onder hen die zich met dit werk hadden belast. De raad dezer gemeente kwam Donder dagavond in voltallige zitting bijeen. Met het oog op de brandstoffenbespa- ring werd de vergadering in de secre tarie gehouden. Op verzoek van de heer J. Wiedijk Jr. te Driehuizen, om tege moetkoming in de kosten van vervoer van zijn dochtertje naar de BGLO school te Alkmaar werd met f 50 per jaar gunstig beschikt. Door de vereni ging Pro Juventute te Alkmaar werd een subsidie gevraagd van 5 cent per hoofd der bevolking. Besloten werd dit vast te stellen op f 10 per jaar. Op diens verzoek werd, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, eervol ontslag verleend aan de heer W. Schermerhorn Dz. als gemeen te ontvanger en ambtenaar van de Bur gerlijke Stand, per 1 Jan. 1952. De heer Schermerhorn was reeds 17 jaar ge meente-ontvanger. Besloten werd de salaris-verordening, geldende voor de ambtenaar ter secre tarie te herzien. Hierna ging de raad gedurende drie kwartier in comité. Na heropening was aan de orde de benoeming van een gemeente-ontvan ger, ingaande 1 Jan. 1952. Met algeme ne stemmen werd benoemd de ambte naar ter secretarie de heer H. M. Pas toor. Hierdoor zijn de functies gecombi neerd, hetgeen zeker zijn voordelen heeft. Na beëdiging sprak burgemeester Driessen waarderende woorden tot de nieuw ebnoemde, en bood zijn felici tatie aan, wat door de raad werd ge volgd. Tot derde ambtenaar van de Bur- lijke Stand werd benoemd de heer F. Wiedijk Jz. Verder werd besloten om f 600.uit te trekken voor het aan schaffen van een nieuwe schrijfmachine. Het voorstel tot het aanleggen van een uitwijkplaats tegenover het perceei van de heer A. Kostelijk, wat f 1179. zal moeten kosten, werd aangenomen, evenals de verbetering van de bestra ting aan het Zuideinde (f 861.Het aanleggen van 3 uitwijkplaatsen aan de Nooreindermeerdijk werd voorlopig in beraad gehouden. De heer Wiedijk meende, dat als men eens een nieuwe jonge gemeentewerk man heeft, het Zuideinde best door de ze kan worden bijgehouden. De heer Knibbe merkte op, dat de grond tegenover de heer A. Kostelijk, waar de uitwijkplaats zal komen, wel eens eigendom van de heer Kostelijk kon zijn. De voorzitter ontkende dit. De heer Pascha vroeg of er nog puin gestort kan worden bij de Naco-halte bij Gebr. Klok, en merkte op, dat som mige straatlantaarns schuil gaan in het geboomte. De heer Schermerhorn vroeg inlichtingen over de Speeltuinvereni ging. De voorzitter antwoordde dat eerstdaags een bespreking zal worden gehouden. De heer F. Wiedijk vroeg of het schoolgebouw niet aangesloten kan worden op het radio-distributienet. BURGERLIJKE STAND Getrouwd: Willem J. Boontjes (won. te Zijpe) en Maria Kater. Cor nelis Box (won. te Purmerend) en Geer- truida M. Klinkhamer. INGEKOMEN EN VERTROKKEN PERSONEN Ingekomen Johannes P. Roet van Beemster naar B 29. Margaretha Meijer van Rotterdam naar B 9. Grietje de Ridder van Anna Paulowna naar C 18. Vertrokken: Floris C. Kluit naar Wormerveer, Noorddijk 43. Jacob Buis naar Genderingen, Voorstraat 2. Cor nelis J. van den Hoek naar Alkmaar, Eike lenbergstraat 34. René de Cock naar Alkmaar, Dijkgraafstraat 61. Alberdina G. Schreuder naar Zuidbroek, Kerk staat 60. Geen schadeloosstelling voor genationaliseerde bedrijven Een Nederlandse delegatie, naar Boedapest gegaan om te onderhande len over schadeloosstelling wegens ge nationaliseerde Nederlandse particu liere eigendommen in Hongarije, is met lege handen vertrokken. Getroffen door de nationalisatie zijn o.m. Philips, de Bataafse Petroleum Mij en particu liere Nederlandse obligatie- en aan deelhouders in diverse Hongaarse maatschappijen. BOND VAN PLATTELANDS VROUWEN Op Vrijdagavond had de afdeling St. Pancras van de Bond van Plattelands vrouwen een bijeenkomst in de zaal van de heer Bouwstra. Als spreekster was uitgenodigd mej. Van der Wey uit Haarlem, die een voordracht hield over „werkbesparing in de huishouding". Na afloop werden nog enkele bespre kingen van huishoudelijke aard gehou den, o.a. over de te houden Kerstavond op 17 December. IN DE Vrijdagavond gehouden raadsvergadering van de gemeente Schoorl stelden B. en W. voor, een geldlening van 50.000,met een rente van 4%, aflosbaar na vijftien jaar, te sluiten voor de bouw van een viertal duplex-woningen. De burgemeester noemde dit iets nieuws in de geschiedenis van de gemeente. Met het oog op de urgentie van de woningbouw en de onmogelijkheid om op andere wijze gelden aan te trekken, hadden B. en W. voorbereidende stappen onder nomen, om door vrijwillige bijdragen van ingezetenen het benodigde geld bijeen te brengen. achtten B. en W. verhoging van het momenteel f 70.000 bedragende crediet voor de verdere afwikkeling van de dienst 1951 noodzakelijk. Tehuis voor ouden van dagen VAN de Burgemeester Peeckstichting, die het lofwaardige initiatief had genomen tot het stichten van een te huis voor ouden van dagen, was een verzoek binnengekomen, om gemeen telijke garantie van rente en aflossing ener bouwlening ad f 90.000. Op voor stel van B. en W. besloot de raad de gevraagde garantie te verlenen, mits de rente, welke door de stichting aan de eerste hypotheekgever zal worden vergoed, het percentage van vier niet te boven gaat. De raad verenigde zich met het voor stel tot het verlenen van een crediet ad f 3800 voor normalisatie, verbete ring, aanschaffing en berging van brandweermateriaal, maatregelen, die in verband met de modernisering en paraatheid van de brandweer door de nieuwe commandant noodzakelijk wer den geacht. Voor wegverbreding besloot de raad tot aankoop van grondstroken langs de Duinweg te Schoorl en langs de He renweg te Groet. Vernummering der huizen yERVOLGENS ging de raad accoord met het voorstel tot het verlenen van een crediet ad f 1000 voor bekos tiging van de vernummering van de huizen, waardoor een lang gekoesterde wens in vervulling kan gaan. Ten slotte verenigde de raad zich nog met het voorstel van B. en W. om de wedde van de consierge-schoon- maakster van het gemeentelijk gym nastieklokaal in verband met toeneming der werkzaamheden te verhogen van f 8.tot f 10.per week, ingaande 1 October 1951. Burgemeester Jochems noemde het zeer verblijdend, dat reeds een bedrag van bijna f 50.000.— was toegezegd in deze kleine gemeente. De raad ging unaniem met het voorstel accoord. Een historisch besluit, aldus de voorzitter. Het tot de raad gerichte adres van de heer W. Muskee, waarin deze maat regelen vroeg tot het ongedaan maken van een uitzichtbelemmering bij het perceel Teuglaan D 76 a, besloot de raad niet in behandeling te nemen op grond van de zegelwet. Zonder discussie ging de raad ac coord met het voorstel tot verhoging van het crediet in rekening-courant bij de N.V. Bank voor Nederlandse Ge meenten tot een bedrag van f 163.000. In verband met de omvangrijke vlot tende schuld, die door de op de kapi taalmarkt ingetreden impasse nog steeds niet kon worden geconsolideerd, Wijle n de heer Wolkorte ter aarde besteld In tegenwoordigheid van zeer velen werd Vrijdag ter aarde besteld het stoffelijk overschot van de heer J. H. Wclkorte, in leven hoofdonderwijzer van de R.K. parochiale St. Josefschool te De Rijp, tevens lid van het R.K. armbestuur. Deze heeft gedurende 18 jaar, waarvan verschillende jaren als waarnemend hoofd en de laatste jaren als hoofd van de R.K. school, zijn bes te krachten gegeven aan het onder wijs. Op 41-jarige leeftijd is hij in het St. Elisabeth ziekenhuis te Alkmaar over leden. Bij de plechtige Mis van requiem, die o.a. werd bijgewoond door de heer G. Vernooy, inspecteur van het L.O., waren alle kinderen van de school en een groot aantal ouders aanwezig. Door één van de kinderen werd een prachtig bloemstuk namens het onder wijzend personeel en de kinderen aan de baar gehecht. Zeer aangrijpend was het te zien hoe de ruim tweehonderd kinderen, die tijdens de ziekte al zo vele blijken van meeleven betoonden, bewust van dit droevig sterfgeval, hun onderwijzer volgden op zijn laatste gang. De het vorig jaar met zeer veel moeilijkheden opgerichte Vereniging voor Kunstmatige Inseminatie begint thans haar vleugels uit te slaan. Om voor het volgende voorjaar ge heel gereed te zijn, heeft het bestuur nu reeds twee Rijkspremie stieren met prima afstamming aangekocht, t.w. de 8-jarige Friese stier Jenne 50, fokker H. Vogel te Anjum en de 6-jarige Nd.- hcllandse stier Frans van Catrien 45, fokker H. Nobel te Barsingerhorn. Van beide stieren worden reeds af stammelingen op productie gecontro leerd met zeer gunstig resultaat. DIPLOMA JEUGDLEIDER Bij de Zaterdag te Velsen-Noord ge houden examens voor het diploma Jeugdleider Athletiek, uitgeschreven door het district Noordholland van de KNAU slaagde de heer M. Sluiter. PERSONALIA De heer C. Rijnders, hoofd der open bare lagere school alhier, is te Den Haag geslaagd voor de acte wiskunde l.o. MARKTBERICHTEN ALKMAAR, 12 Nov. Aangevoerd au de Veemarkt: 190 stuks vette koeien 500— 1040, 5 graskalveren 120—180, 50 nuch tere kalveren (slacht) 30—80 en 22 vette schapen 110145 per stuk; 179 varkens 2,08—2,20 per kg. NOORDERMARKTBOND, 12 Nov. 600 kg IJsselster 9,10; 1500 kg uien 29,30; 600 kg bieten: A 10.70; 4700 kg andijvie 56,10; 11.500 kg rode kool 8,10 —11; 1600 kg gele kool 8,10—8,60; 110.000 kg Succes witte kool 4,504,70; 27.000 kg witte kool 44,10. Doorgedraaid 21.000 kg Succes witte kool en 8000 kg witte kool. WARMENHUIZEN, 12 Nov. 1900 kg rode kool 7,90; 42.000 kg witte kool 4 en Succes witte kool 4.604.80; 1000 kg an dijvie 7. Ongecorrigeerd) Volgens de eerste uitslagen der Ar gentijnse verkiezingen hebben de Pe ronisten een aanzienlijke meerderheid behaald. De definitieve uitslagen, al dus AFP, zullen pas Donderdag be kend zijn. In het kiesdistrict van da hoofdstad zouden de Peronisten echter zes zetels verloren hebben. Om middernacht werd de staat van beleg, die naar aanleiding van de ver kiezingen was opgeheven, weer inge voerd. Kort daarna deed de politie een inval in het hoofdkwartier van de ra dicale partij in Buenos Aires (de be langrijkste oppositiepartij) Er zijn geen arrestatie gemeld. De politie heeft ever eens een bezoek ge bracht aan de provinciale en nationale bureaux van de partij. Volgens een officiële mededeling heeft 90,11 procent van het aantal kies gerechtigde vrouwen in Buenos Aires gestemd. WAARHEEN DEZE WEEK? Naar de grootse in Carré We gaan er bijna DAGELIJKS heen per touringcar. Verzekert U zich ech ter van entréekaarte.i door tijdig in te boeken by REISBUREAU Alkmaar, Voordam 6, telef. 4839. Limmen: M. Schilder, tel. 215 en onze Agentschappen Dagelijkse Betrekkingsgids „Vacature". Maandelijks 2000 aang. betrekk. bijver dienste, thuiswerk enz. in binnen- en buitenland Abonn. 2.— p. wk. Proèf- no. 40 ct. Adm. Blauwburg wal 13b, A'dam, tel. 38975. 'X KLOKKENPALEIS IN ALKMAAR Nieuwste modellen Reeds vanaf f 46.75 Met 2 jaar schriftelij ke garantie. Verder ruime sortering in horloges, goud en zil- Laat 187 t.o. R.K. kerk By aankoop van elke 2.50 een WAARDEBON van DERTIG CENT CADEAUS Elke dag geopend van 86 uur.

Alkmaarsche Courant | 1951 | | pagina 3