Entree „Gulden Vlies" onderging een drastische metamorpho Egmoni (5000 HOOFDAGENT H. DE VRl£i VIERT DUBBEL JUBILEUM Nog g< De wereldreis van Jimmy Brown Jan de Boer op indrukwekkende wijze door Wester verslagen ALKMAAR KREEG EEN NIEUW Ruime vestiaire en staan-foyer Waarop Aikmaar trots kan zijn „Rampenbaan" bracht f 2474,10 op GEEN AANVOER OP DE ALKMAARSE KAASMARKT Vier burgemeesters naar St. Annaland Muziekcorps van Leger des Heils uit Den Helder BURGERLIJKE STAND Invitatietornooi ,,De Doorbraak" Spanning stijgt ten top Radmarwerd Alkmaarder Leo Hom hield een interessante lezing HERV. FILMCLUB GAF HOOG BEZOEK Prijzen op de kaasmarkt AGENDA De heer Wijkerl voor de C St Pan Vrone staat voor in de c VRIJDAG 27 FEBRUARI 1953 MAANDAGAVOND klonk er in het Gulden Vlies een spontaan applaus. Ditmaal niet om iets wat op het toneel te zien was, maar uit waardering voor de restauratie, welke de entree van de schouwburg heeft ondergaan. Het applaus, door de bezoekers van de K.L.M.-filmavond voortgebracht, was ten volle op zijn plaats. Deze verbouwing toch is niet alleen van betekenis voor de heer W. Mooy en zijn Gulden Vlies, maar ook voor de gehele stad. Door de con certen, de toneelvoorstellingen en provinciale vergaderingen die in de grote zaal plaats vinden is het Gulden Vlies bekend in de gehele kop van Noord-Holland en daarom juist is het van belang, dat deze restauratie tot stand is gekomen. De entree is een visitekaartje geworden. Een visitekaartje, dat iedere Alk maarder met trots kan tonen. Het is de eenvoud die aan de verbouwing zulk een bekoring geeft. De kleine hal, waar bij het begin van een voorstelling iedereen zich stond te verdringen is niet meer te herkennen. In plaats van een smalle ingang is daar nu een entree gemaakt, die deze naam werkelijk verdient. Het is alsof de brede deuren van glas de voorbijgangers vriendelijk uitnodigen binnen te komen er. als zij daaraan gehoor geven zal hen de smaakvolle en tegelijkertijd practische inrichting terstond opvallen. WAAR vroeger het plaatskaarten bureau was is nu een ruimte ge schapen, waar zij. die nog een plaats bewijs moeten kopen, rustig kunnen staan. De andere bezoekers kunnen zonder van de opstoppingen voor het loket hinder te ondervinden, via de hal met haar artistieke Uchtarma- turen en het glas in loodraam door de brede tussendeuren direct door lopen naar de garderobe, waarin de indirecte verlichting een zacht licht verspreidt. De garderobe is van 3>/e meter uitgegroeid tot 9% meter. Dit was mogelijk door de toiletten weg te breken en naar boven te verplaat sen. De gang, die bedekt is met cole- riettegels, een linoleumproduct, is bijna twee maal zo breed geworden als vroeger. Toen was de breedte 1.75 meter, nu 3,50. Welk een indruk dit m-akt ziet ge op de overzichtsfoto. Rechts is de garderobe, door een blank eiken betimmering van de gang gescheiden. Deze ballustradh kan eventueel geheel tegen de wcmd wor den geschoven, zodat men een flinke ruimte krijgt, waarin desgewenst maaltijden kunnen worden geserveerd. Aan het begin van de gang ziet ge op deze foto, die gemaakt is in de richting van de Koorstraat, de brede deuren naar de hal. Op de voorgrond links is de trap naar de toiletten, welke eveneens een grote verbete ring hebben ondergaan. De wanden van het gangetje, waarop tevens de nooduitgang van het balkon uitkomt, zijn geluiddempend. Boven is ook de keuken gekomen. De kok, de heer Haring, voelt zich in de nieuwe, betegelde ruimte best op zijn gemak en hoe kan dat anders nu hij een nieuw fornuis tot zijn be schikking heeft gekregen. Waar vroeger de keuken was, is nu een moderne koffie-bar gekomen, die men links op de foto kaïn zien. Het buffet, eveneens uit blank eiken opge trokken, bezit een electrische koel installatie. De bar is bedoeld om in de pauzes de bezoekers in de staan- foyer snel te kunnen bedienen. In de foyer, die door de oude uit gang in directe verbinding staat met de Lindengracht en in de vestiaire zijn vitrines aangebracht, waarin een aan tal middenstanders reclame kan maken met zijn producten. Wandlampjes met indirecte verlichting verhogen de ge distingeerde sfeer, die deze restauratie kenmerkt. Het idee voor deze verbouwing is afkomstig vam de heer Piceni, direc teur var. Concordia te Breda. De restauratie is uitgevoerd door de fa. P. Bot en Zoon uit Heerhugo- waard, die dankbaar gebruik heeft ge maakt van de adviezen van de ge meentearchitect aldaar, de heer Beste man. Historie 14ET zijn niet alleen de bezoekers uit 1952 en 1953 geweest, die bij het binnentreden van het Gulden Vlies de timmerman en de electriciën aantrof fen. Reeds in vroeger eeuwen vonden er tal vam verbouwingen plaats. Het Gulden Vlies immers is van een res pectabele ouderdom. Wanneer de her berg werd gesticht is helaas niet be kend. Het moet in de vijftiende of zestiende eeuw zijn geweest. In ieder geval is het bekend, dat de r.aam in 1560 wordt genoemd bij een beschrijving van de stad en dait Prins Maurits er o.a. heeft vertoefd. Er zijn heel veel exploitanten ge weest, die in de herberg een bestaan hebben gevonden. In 1880 was het lo gement met de uitspanning het eigen dom van de grootvader van de heer W. Mooy. Zijn vader exploiteerde de zaak in 1905 en zelf kwam de heer Mooy in 1924 in het bedrijf. Was het karakter van de typische herberg met de stalhouderij toen reeds verdwenen, in 1924 kreeg het Gulden Vlies een geheel ainder cachet door de bouw van de grote toneelzaal. Deze werd in 1951 gerestaureerd, nadat het jaar daarvóór het café-restaurant en de tussenzaal waren gemoderniseerd. De bijgaande foto geeft een idee van het Gulden Vlies uit vroeger jaren. Boven het uithangbord is de ingang. De gasten kwamen eerst in een op kamertje en vandaag in de café zaal. Op de voorgrond de stal, waar de paarden konden worden onder gebracht en de rijtuigen gestald. Deze opname vain de Koorstraat is genomen nog voordat de paardentram reed. Het verschil tussen het vroegere Gulden Vlies en het tegenwoordige spreekt uit deze platen voor zich zelf. Totaal 1115 683.56 De Rampenbaan, die tijdens het Alkmaarse Kegelconcours was inge steld en waarop de deelnemers hun kegels omver konden werpên onder 't motto „Gooi de dijken dicht," heeft de kapitale som opgebracht van f 2474,10. Een bedrag van f 450 werd door enkele kegelclubs rechtstreeks aan het Rampenfonds overgemaakt. De resterende f2024,10 komen in dezelf de pot terecht, maar zijn eerst op rekening van het Alkmaarse comité gestort, waardoor het bedrag, dat enze stad tot nu toe in totaal heeft op gebracht gestegen is tot f 115.683,56. De aanvoer op de Kaasmarkt mag in de wintermaanden gering zijn, er is toch nog altijd wel een stapeltje kaas, dat op de Vrijdagmorgen kan worden verhandeld. Hedenmorgen echter bleef ook dat ene stapeltje weg. 70NDAG 1 MAART zal het voor hoofdagent H. de Vries 25 jaar ge leden zijn dat hij bij de gemeentepoli tie Alkmaar in dienst trad. Het spreekt van zelf dat dit jubileum niet onge merkt aan hem zal voorbijgaan en op Maandag 2 Maart, om twee uur 's mid dags, zal hij dan ook in het bijzijn van de commissaris van politie, de heer J Dreeuws, en de burgemeester, in het theorielokaal van het bureau gehuldigd worden. Ook al zijn collega's zullen, voor zover de dienst dat toelaat, bij deze intieme plechtigheid aanwezig zijn. Zoals wij reeds eerder meldden hebben de gemeenten Bergen, de Eg- monden, Heiloo en Schoorl 't plaatsje St. Annaland op het eiland Tholen geadopteerd. Zoals men weet, was in het kader van de adoptie-organisatie de adoptie van het eiland Tholen als zodanig toegewezen aan enkele ge meenten in Noord-Holland Noord. De burgemeesters van Bergen, Eg- mond, Heiloo en Schoorl brengen vandaag een bezoek aan St. Annaland. Het muziekkorps van het Leger des Heils, William Booth, uit Den Helder zal na afloop van het jaarlijks congres, dat op Zaterdag en Zondag te Amster dam wordt gehouden en waaraan ruim 700 muzikanten uit Nederland deelne men, Zondagavond 1 Maart te Alkmaar een uitvoering geven In het gebouw Limmerhoek 22. Zij zullen tevens reeds om 7 uur assistentie verlenen bij de openluchtsamenkomst op de Steenen- brug. Geboren Alexander, z. van P. Jong bloed en V. Tokarewa. Ondertrouwd Han de Vries en Helena C. Rolff. Voor een geheel gevulde zaal, ongeveer tweehonderd personen, hield de heer Leo Horn, één van Nederlands interna tionale scheidsrechters, een lezing in de bovenzaal van café „Tom". De heer Horn bleek een onderhou dend en vaak geestig causeur die zijn gehoor op voortreffelijke wijze kon boeien. Spreker bracht onder de aan dacht, dat hij op voetbalgebied met het rayon Alkmaar prettige herinneringen bewaarde. Nadat hij van zijn ervarin gen als scheidsrechter van de wedstrijd EngelandBelgië had verteld, belichtte, hij de verhouding tussen spelers en scheidsrechters. Tenslotte kwam de heer Horn tot de hoofdschotel, zijn ver blijf in Helsinki tijdens de Olympische Spelen. Na de pauze werd de film over de Olympische Spelen gedraaid, welke door de Haarlemmer, de heer Eysvogel. was opgenomen. Het was een leerzame en interessante avond. Van Griekenland naar de Alkmaar der Hout is een hele ruk. En een nog merkwaardiger bijzonderheid is, dat de Griekse hond, die dit „afstandje1 heeft afgelegd, hier terecht is geko men nadat hij o.m. een schipbreuk en een watersnoodramp heeft meege maakt. In de herfst van het vorig jaar ver ging voor Hoek van Holland de Griek se schuit „Radmar" en het leven van onze hond, die een geslaagde kruising is tussen een Duitse herder en een Engelse bulldog, werd op het nipper tje van de verdrinkingsdood gered. Radmar (want zo werd de hond ge noemd) had nu kennelijk genoeg van zijn zeeavonturen als scheepshond en nam zijn intrek bij een boer in Stellen dam, waar hij tot zijn volle tevreden heid in „de kost heeft gelegen". Maar de zee liet Radmar niet met rust Enige weken geleden brak zij door de dijken om Stellendam. Alles wat leef de evacueerde, maar Radmar werd vergeten Vijf dagen lang klotste het zeewater om Radmar's kosthuis. Vijf lange da gen had onze vriend niets te eten en te drinken en gedurende al die tijd moet hij keer op keer zijn hals gerekt hebben uit het topgevelraampje van het huis, waarin de zee hem tot een onontkoombare hongerdood trachte te dwingen. Maar toen kwam in een roeiboot wachtmeester Volwerk uit Alkmaar langs. En dat was Radmar's kans, Radmar duwde zijn kop door het ge broken ruitje en baste om hulp. En zo uitgeput was wachtmeester Volwerk niet of hjj slaagde er ln de hond, die niet wilde zwemmen, op zijn rug te nemen en hem in de boot te werken. Zowel Radmar als zjjn baas zjjn nu bezig een beetje op verhaal te komen. Gistermiddag verrasten wij hen ln de Alkmaarder Hout, waar ze een rustig ochtendwandelingetje maakten. „Het is een lief dier", zei de heer Volwerk tevreden, „maar je kunt wel zien, dat hij niks geleerd heeft". Maar ja, wat verwacht je van een hond, die alleen maar Grieks ver staat Een engel in colbertcostuum, die als een Sinterklaas zonder baard weldoend rondgaat in en om het gezin van een Anglicaanse bisschop, meisjes de stui pen op het lijf jaagt, en tenslotte om het leven van de dominé's vrouw een beetje te yeraangenomen met deze aan de zwier grat, was in de film „The Bishop's Wife" („Hoog bezoek"), die gisteravond door de Ned. Herv. Filmclub in het Wapen van Heems kerk werd vertoond, karakteristiek voor de inhoud van deze aparte maar allerminst „sterke" film. Een bisschop die met zijn handen in zijn haar zit, daar hij het geld niet bij elkaar kan krijgen om een kathedraal te bouwen, waar 'de Keulse Dom een peutertje bij is, wordt door de engel (Cary Grant) een handje geholpen. Het enige positieve in deze film is dat de bisschop tenslotte toen maar besluit om de kathedraal te laten voor wat deze (niet) is en het kapitaal wat hij van een oude dame heeft weten los te praten voor de „arme kindertjes" be stemt. De fleurige voorfilmpjes die ver toond werden, gaven een interessant beeld van de ontwikkeling van rups tot vlinder en van de bladgroenvorming der planten. QNDER DE DEELNEMERS aan het invitatie-tonrnooi van De Doorbraak bestaat kennelijk veel belangstelling voor de fraaie zilveren beker en de an dere hoofdprijzen. Gisteravond maakte één van de toeschouwers de opmerking „Het lijkt wel of er een boerenplaats boven staat". Hoewel de tijd dat boe renplaatsen op het biljart werden ver speeld ver achter ons ligt, geeft deze opmerking toch wel zeer duidelijk weer met welk een vechtlust en concentratie daar in „De Doorbraak" wordt ge speeld. Hoe straks, als Zondagavond de kruitdamp boven dit groene tornooiveld is opgetrokken, de situatie zal zijn, is nog voor niemand duidelijk, maar vast staat in ieder geval dat de uiteindelijke winnaar nog menig hard gevecht zal moeten leveren. IAIRK WESTER heeft op het ogen- blik de beste papieren. Op indruk wekkende wijze bond hij gisteravond J. de Boer aan zijn zegekar en staat thans aan het hoofd met zes winstpunten uit drie partijen. Dat De Boer deze partij verloor was geen schande. Wester speelde met een moyenne van niet minder dan 6.25 en voor dat geweld had vrij zeker iedere andere deelnemer het hoofd moeten buigen. Toch speelde De Boer wel zeer slecht. Na acht beur ten had hij slechts zes caramboles laten noteren. Van de twintig beurten welke Wester hem toestond, poedelde De Boer tienmaal en het mag geen ver wondering wekken dat hij tenslotte op zestig bleef staan. Dat men Krijgsman niet mag onder schatten, werd Beers op duidelijke wijze aan het verstand gebracht. Na de helft van de partij liep Krijgsman even uit, Beers raakte zijn maatgevoel kwijt en verloor tenslotte met een verschil van vijftien caramboles. Jan de Boer revancheerde zich tegen Kater. Weliswaar had hij na twintig beurten nog slechts 69 caramboles ach ter zijn naam stagn,, .pagar in de volgen de acht beurten maakte hij de 125 vol en bêreikte dus toch nog het behoor lijke gemiddelde van 4.46. Bij de stand 9183 kwam Piet Kamp nog even tegen Piet Hoogland in ge vaar, maar toen zijn tegenstander twee maal achter elkaar poedelde en Kamp een serie van 20 maakte, was het pleit spoedig beslist. Schot bracht zijn afgebroken partij tegen Hoogland tot de volle winst, maar had daarmee blijkbaar zoveel van zijn kruit verschoten, dat hij daarna kansloos van Beers verloor. De uitslagen luiden: Wester J. de Boer 125 60 20 20 38 15 6.25 3.- Krijgsman Beers 125 110 36 36 21 11 3.47 2.97 J. de Boer Kater 125 77 28 28 13 11 4.46 2.75 Kamp Hoogland 125 104 27 27 20 12 4.62 3.85 Beers Schot 125 74 26 26 19 13 4.80 2.84 Schot Hoogland 125 100 36 36 16 18 3.47 2.77 De stand is als volgt: 3 0 6 3 2 1 4 3 2 1 4 Krijgsman 3 2 1 4 4 2 2 4 Hoogland 4 1 3 2 4 1 3 2 1 3 2 De heer De Vries Is niet iemand er van houdt om aan de weg te V meren. Als wij hem vragen wat zijn loopbaan de meest markante riode is geweest, dan komt men er j achter, dat dit tijdens de oorlog waarin hij aan het binnenlands ve'J een krachtige en onmisbare steun W gegeven. Hij was o.m. kantoorhouj van een „bureau" in levensmiddel bonnen, persoonsbewijzen en „Aus\v| sen". In 1942 werd hij door de DuitsJ ontslagen. Solliciteren lag onder' gegeven omstandigheden niet in aard. Negen maanden later werd j als „opperwachtmeester" naar StJ „weggepromoveerd", waar hij tot 7 half jaar na de oorlog in dienst b!tj Wat hij al die tijd heeft moed meemaken.... de heer De Vries is 1 de man niet naar oni daar over uit) weiden. De diensttijd van hoofdagej De Vries is er overigens één gewet; waarin een lange reeks van leuke 1 minder prettige voorvallen de revuel gepasseerd. Het leven van een politj man is nu eenmaal afwisselend, veel plezier heeft hij altijd gehad 1 zijn werkzaamheden bij de verkeeij politie. Acht October is van ieder jaar dag waarop hoofdagent De Vries zii) een gelukkig man voelt. Want dan hij zijn „feeling" van verkeersagent li de ontzetlende drukte van „AIkma;| Ontzet" ten volle ontplooien. Alkmujj is nu eenmaal een stad. die wat vil keersproblemen betreft, mensen J dé heer De Vries toch wel heel haij nodig heeft Als voorzitter van de Nederland! Politiebond, afdeling Alkmaar, en waarnemend penningmeester van Politie Sportvereniging, is hij één vj de personen geweest, die het politijj corps van onze stad in een uitnemer de geest hebben geïnspireerd. Hoofdagent H. de Vries, een be kende Alkmaarse figuur, viert op 2 Maart zijn zilveren jttblletsm. Te Gouda bedroeg de aanvoer Don derdag 29 partijen in prijs variërende van f 2.31f 2.35 (eerste kwaliteit) en van f 2.28f 2.30 (tweede kwaliteit). De handel was kalm. In Bodegraven werden Dinsdag 25 partijen aangevoerd. Eerste soort f 2.32 f 2.36. Tweede soort f 2.38f 2.31. VRIJDAG Rex Theater, 2.30 en 8 uur: Anna (Hl jaar); Cinema Americain, 8 uur: DoiB Camillo (alle leeftijden); Viotoiiil Theater, 8 uur: De fidele boer (al'.il leeftijden): Harmonie Theater, 8 uur;| Geheime opdracht (14 jaar). Wapen van Heemskerk, 8 uur:| Mulo-schoolavond door Emagosas. Valks Lunchroom, 8 uur: Intern. Ver| Bellamy: Openbare Forumavond. Gulden Vlies, 8 uur: Volksuniversi-j teit met de film: Het verboden oer-| woud. Café A. Martin, 7.30 uur: Invitatie-] tornooi. BERGEN. Rustende Jager, 8 uur:| Je moet er maar invliegen (18 jaar) ZATERDAG Bioscopen als Vrijdag. Aanvang 7 er. B 9.30 uur. Rex Theater 2.30 uur matinee.! Wapen van Heemskerk, 8 uur: Del Vriendenkring met „Als het Maske:| valt". Café A. Martin, 7.30 uur: Invitatie-1 tornooi. BERGEN. Rustende Jager, 8 uur: Lezing over gletscherwater. Kunstzaal, 8 uur: Opening Boeken week. DIENST APOTHEKEN De avond- en nachtdienst der apothe ken wordt deze week waargenomen door apotheek De Bever, Emmastr. HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Vrijdag 15.39 Zaterdag 16.10 4.181; TE CAMPERDUIN Hoog Laag Vrijdag 15.43 3.53 9.43 21.5 Zaterdag 16.15 4.23 10.15 22.23fl 40. Jimmy Brown had dadelijk be grepen, dat deze rovers nog al spoedig van hun geweren gebruik maakten en toen een hunner hem toesnauwde, dat hij zijn armen in de lucht moest ste ken, deed hij dat maar. Niet uit angst echter, want al maakte hij dan het teken, dat hij zich overgaf, van plan om zich zonder slag of stoot gewonnen te geven was hij stellig niet. Snel over legde hij met zich zelf wat hem te doen stond. „Piet." riep hij, „Kom ook uit de jeep en steek je handen de lucht in. Doe maar. of je vréselijk bang bent, dat doe ik ook. Ik ga die kerels een rad voor de ogen draaien en ik begin met mij als een verschrikkelijke lafbek aan te stellen enneMaar verder kon Jimmy niets meer zeggen. Eén der ro vers was van zijn kameel gesprongen en met zijp geweerkolf had hij Jimmy een stevige klap gegeven. De kerel ver stond wel geen woord van hetgeen Jim my tegen Piet Potlood had gezegd, maar het scheen hem niet te bevallen, dat die twee tegen elkaar spraken. Jimmy viel meteen op zijn knieën en begon om genade te smeken, een voor beeld, dat Piët Potlood dadelijk volgde, iets meer van harte dan Jimmy overi gens, want onze brave journalist vond dit maar een angstig avontuur. Het vol gende ogenblik zagen Jimmy en Piet zich omsingeld door drie levensgrote Bedouïnen die hen met hun koolzwarte ogen nog al verstoord aankeken. „Pa pieren en geld", bromde de grootste en hij wachtte niet eens af tot de twee mannen in hun zak tastten. Razendsnel begonnen zij de kleren van Jimmy en Piet te doorzoeken, zó vakkundig dat Jimmy begreep, dat zij zo'n werkje wel eens meer bij de hand hadden ge' had. ï)p gemeenteraad verj „u-o Van burgemeester EHns land heeft getrof ter herdenking van de „ver het afgelopen jaar, zielental steeg tot 3599. I tie particuliere woningen „n en een kleutersehoo nieuw gebouwd. Voor sa acht woningen gesloopt, van de afdeling Sociale »n ln het bijzonder de gemeente ln eendrachtige Direct na de rede van vroeg de heer Wijker I. mede te delen, dat hij voor de CPN. Aanleidini ren o.a. ook interne maar de doorslag gaf dc de partij bij de nations had zijn zetel ter besch partij gesteld, doch de: niet te aanvaarden. Daar partijloze zitting houden De raad betuigde met rijn instemming en de t er op, dat de heer Wijk nistisch raadslid no°rt veroorzaakt had. xiu partijman en daaromv hem geluk met zijn bes hem bijzonder genoeger Wijker als partijloze lie zal blijven uitmaken. Adoptie van B. en W. stelden verv gemeente St. Annaland tezamen met degeme Egmond-Binnen, Heiloo adoptie via de verenigu landse Gemeenten liep z; had bijv. Bergen en Zaltl gevoegd. De bedoeling gemeente een contactpe. die in de eigen gemeenl mité samenwerkt. De gei voorlopig een bedrag v: de reserve beschikbaar waartegen Ged. Staten hebben. Wat hieruit voc hangt van de omstandig zal b.v. eventueel de s< beschikbaar kunnen s ambtenaar ter secretar meente-administratie te nen. Wethouder De Graai zwaar tegen, een comité rij, dat over de 'gemec beschikken. Op zijn voc sloten een comité uit c zen, waarin zitting zu. heren P. Hoogland, J. net, J. Krab en J. Wijk hun fractie. Verder kwamen aan i grondverkopen, waarmei kon verenigen. De heer 6250 m2 bij zijn speeltun de heer Van Zwieten Julianastraat bij de I ƒ5360,terwijl diversi celen verkocht werden G, Worm, H. Schothorst M. de Vries en aan me Graaff—Zwaan en de 1 Het voorstel van B. presentiegeld te verhogi zitting ontmoette enigi heer Joh. Koeman verk pertinent tegen, daar loon moet werken. De wilde het presentiegeld Rampenfonds afstaan. De heer P. Hoogland de heer Koeman niet Waarom kan men de raadslid wel dienen voi meer voor 6,Laat 6tellen het presentiege fen. De heer Koeman daad hiermede verenig Na nog enige discussu stel van B. en W. aans stemmen van de heren en Snoeks tegen. Nadat nog vier wonlr straat onbewoonbaar v stélde de raad diverse op de winkelsluiting facturenzaken en vis dientengevolge voortaa morgen gesloten zijn, SINT PANCRAS. ledenvergadering van de „Vrone" in het lokaal Bouwstra, heeft de voor Modder, zijn voldoening de stand van het eerst eirtal in de competitie. Bij de bestuursverkiez: tredenden, de heren D. Zeegers en R- M. val kozen. De elftalcommissie, t heren D. Bobeldijk Az.. Kloosterboer Jac.z. en S ln haar geheel herkozei Als nieuw lid van werd benoemd de heer Op voorstel van de h de mogelijkheid van de gedrukt verenigingsorga andere verenigingen, w Men besloot nog om bij dame een klaverjasdriv WARMENHUIZEN, 27 kg rode kool 7,10101 kool 13,80; 2500 kg 6; 1800 kg peen; B 10.20.

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 2