VRAAGmAANBOD tolliwrk „Ge Rustende Jager" N.V, Boek- en Handelsdrukkerij v/h Herm. Cosier Zn ECHTGENOOT ONTVOERD De Oostduitse Evangelische jeugd heeft het zeer moeifijk Duinzicht 'kleine handels.; i advertenties i Zwembad „Skarpet' Oude Niedorp gaat op Hemelvaartsdag open Het bezoek neemt nog steeds toe Echtpaar Kouwenberg-De Wit, Nw- Niedorp viert diamanten huwelijksfeest Aanvallen op Junge Gemeinde op hoogtepunt Kerk staat voor zware financiële problemen Twisk Man viel van de zolder Te koop aangeb.: Te koop gevraagd: GAZELLEHUIS alkmaar bel: 42%7 VEEBESLAG fa. HERM. PLAS Noordhollandsche Brandwaarborg - Maatschappij Vrl. of mnl. Kantoorkrachten Belangrijk VEÊBOaHUlS zoekt Vrouw Alles voor Uw tuin! Door middel van öw drukwerk ZATERDAG 25 APRIT, 1953 Het bekende zwembad „Het .Skarpet" te Oude Niedorp heeft in de jaarver gadering, die onder leiding van voorzitter Wolthuis werd gehouden, en waar voor een bevredigende belangstelling bestond, terwijl de discussies, vooral in de rondvraag, een geanimeerd verloop hadden en van belangstelling, vooral van de züde van de jeugd voor het Skarpet getuigden, besloten om het bad open te stellen op 14 Mei, dat wil zeggen op Hemelvaartsdag, duiktoren, de glijbaan -en nog enkele andere vermakelijkheden zullen nog leen paar jaar moeten wachten Wel zal echter getracht worden een poloclubje te vormen. In deze vergadering werd de heer Wolthuis herkozen als secretaris, ter wijl de heer Derlage nieuw in het be stuur werd gekozen. Enkele huishou delijke zaken zullen door het bestuur nader worden bekeken. In deze vergadering bleek uit het verslag van penningmeesteresse, mevr. Leek-Van Eek, dat het bezoek in 1952, ondanks een ongunstige zomer, groter was geweest dan ooit. Aan contributie en baden werd een bedrag ontvangen van ruim f 1900. Desondanks waren de financiële uitkomsten niet geheel be vredigend en vertoonde het kassaldo wel een stijging van f 8,89 tot f 59,07, daarentegen was het saldo op de bank gedaald van f 268,71 tot f 118,23, waar bij rekening moet worden gehouden met een aflossing van de schuld met een bedrag van f 100. De schuld bij de bank bedraagt nu nog f 1900. Dat de geldelijke uitkomsten niet be ter zijn, moet worden geweten aan de zeer hoge kosten van onderhoud, die bijna f 1000 bedroegen. Natuurlijk werkt deze schuld enigszins remmend op de plannen die het Skarpet ongetwijfeld nog heeft. Plannen niet alleen van het bestuur, maar ook wensen, levend on der de leden. Het aanschaffen van een douche-inrichting met drinkgelegen- heid is één van de eerste vereisten, maar het zal moeten wachten. Eerste doel, aldus de voorzitter, zal moeten zijn aflossing van de schuld in snel tempo. De heer Derlage, die de burgers wens te in te schakelen nam genoegen met een voorstel van de heer Van Zoonen om volgend jaar ter gelegenheid van hét twintig-jarig bestaan van de ver eniging een commissie te benoemen, die de vereniging een douche aanbiedt. Aan het verlangen naar zand zal na tuurlijk tegemoet worden gekomen. Er zullen weer enkele schuiten zand wor den aangevoerd, waardoor de jeugd op het bekende strandje weer naar harte lust zal kunnen spelen. Maar de hoge Jantje nam een duik De kleine Jan Kasper, drie jaar oud, tuimelde Donderdagmiddag in de sloot voor het huis van de heer Wolthuis. Een paar kameraadjes stonden het ge val aan te kijken en hadden er weinig notie van, hoe te handelen. Gelukkig dat de heer Wolshuis, die voor het raam zat te lezen, even van zijn lec tuur opkeek, een handje uit de mod dersloot zag steken, naar buiten rende en het genoegen smaakte de kleine Jan uit de sloot te halen, voor het ongeval onherstelbare vormen had aangenomen. BEURS MiDDENMEER De aanvoeren op de verschillende graanmarkten waren ook deze week weer klein en de kopers nemen een ge reserveerde houding aan, in verband met de opheffing distributie veevoeder, alsmede in verband met de algehele ontwikkeling van de politieke toestand. Naar beste baktarwe is wel enige vraag. De boerenprijzen gaan om f 27 bij een vochtgehalte van 17 pet. In zomergerst is het aanbod groter dan de vraag. Veel meer dan f 30 is er op de beurzen niet te maken. Hetzelfde gold voor haver en de prijzen die deze week werden gemaakt, f 24f 25, leken ons nog iets lager dan vorige week. Naar capucijners en grauwe erwten bestaat geen vraag meer en de prijzen liepen dan ook nog iets terug. Alleen de beste groene erwten zijn nog te plaatsen tegen prijzen van f 40f 47. Afwijkende kwaliteiten onverkoopbaar. In bruine bonen is geen aanbod van betekenis meer. De beste partijen zijn geruimd, maar wie nog wat aan te bie den heeft, kan prijzen maken die oplo pen tot f 92 per 100 kg. De prijs van karwijzaad is met een paar gulden te ruggelopen, terwijl het blauwmaanzaad zich bij geringe aanvoar en matige vraag op de oude prijs wist te hand haven. Bij vonnis van de Art. Rechtbank te Alkmaar d.d.. 26 Maart 1953 is het faillissement van GEERT BAAS, caféhouder te Alk maar, Kooltuin 11, wegens gebrek aan actief opge heven. Mr A. SCHENKEVELD Curator. 1 MEI begint de driemaal, ielykse KNIPCURSUS, iedere Vrijdagavond van ■10 uur. Prima coupe verzekerd. De prijs voor de geheli cursus is slechts 25. Oudegracht 90. Directrice C. A. NELIS. BLOKKER, 24 April. Andijvie 23— 28; sla 9,30—13; spinazie 16—25; witlof 1631; knolbiet 5; rabarber 9—16; St. Rémy 6—15; Wlnterjan 6—12; Bramley 1622; Zoete appelen 26—35; Goudrei- netten 38—67; Jonathan 25—66; Present van Engeland 30—54. TWEE inwoners van Bodegraven ver- toeven thans in een politiecel te Hilversum, omdat zij eergisteren een man uit Bodegraven tegen zijn wil uit Hilversum hebben ontvoerd. De ontvoerde had de echtelijke wo ning in Bodegraven met achterlating van zijn vrouw, van Wie hij wenst te scheiden, verwisseld voor een woning in Hilversum, waar hij bij een andere vrouw inwoonde. Zijn „kennissen" uit Bodegraven reden per auto voor deze woning, belden aart en doorzochten het huis, waarbij zij de gezochte aantroffen in een kast, waar hij zich schuil hield Volgens de lezing van deze verbor gen gastheer hadden zij hem zijn han delwijze duchtig verweten en dit op hardhandige wijze onderstreept. Daar bij was zijn kunstgebit stuk geslagen. Vervolgens was hij tegen zijn zin in de auto geladen en meegenomen naar Bodegraven, waar hij werd afge leverd aan het huis van zijn echt genote Dezelfde avond nog is de man terug gekeerd naar Hilversum, waar hij bij de politie aangifte deed van mishan deling en ontvoering. Deswege zitten de twee Bodegravers thans te Hilversum, in de cel. De moraal? Stook nooit in huwe lijken, of ze nu gelukkig zijn of niet Bedenkingen tegen het „kijkgeld" Televisie kan en mag niei worden tegengehouden Verschenen is het voorlopig verslag der Tweede Kamer over de wet op het (televisie-) kijkgeld. Het tijdstip van in diening van dit wetsontwerp achtte men algemeen wel zeer weinig geluk kig gekozen. Hoewel de televisie in ons land nog slechts in een experimenteel stadium verkeert, kan. naar de opvatting van vele leden, deeds nu gezegd worden, dat- zij niet meer kan en mag worden tegengehouden. Men komt van verschillende zijden tot de conclusie, dat het wenselijk zou zijn, indien de regering het ontwerp terugnam tot zij een klaarder inzicht zal kunnen verschaffen in haar voor nemen m.b.t. de televisie. Het bedrag van dertig gulden, dat de regering voornemens is als kijkgeld vast te stellen, ondervond van verschil lende zijden critiek. De vergelijking met de radio acht men minder juist. Radio-uitzendingen kan immers iedere bezitter van een ontvangapparaat da gelijks van de vroege ochtend tot de late avond beluisteren. Slechts twee maal per week is er echter een televi sie-uitzending, en dan nog alleen in de avonduren, terwijl in verschillende delen van het land de uitzendingen niet of slecht te volgen zijn. Dr J. van Baal aanvaardt zijn taak op Nieuw Guinea Dr J. van Baai, de nieuwe gouver neur van Nieuw-Guinea, heeft gisteren zijn ambt aanvaard. Hij werd op Biak, in de Vogelkop, door burgerlijke en militaire autoriteiten verwelkomd en vloog vervolgens door naar de hoofd stad Hollandia. Ook daar waren auto riteiten ter begroeting aanwezig. In een vergadering van de Raad van Diensthoofden is hij vervolgens offici eel als gouverneur geïnstalleerd. Dr van Baal hield bij deze gelegenheid een toe spraak, waarin hij wees op het grote belang van het Nederlands nestuur voor Nieuw-Guinea ook in internatio naal opzicht. BESPREKINGEN OVER HANDEL TUSSEN OOST EN WEST De handelsdeskundigen uit 25 Oost en Westeuropese landen zijn niet onte vreden over dd niet-openbare bespre kingen, die zij hebben gevoerd over een uitbreiding van het handelsverkeer tus sen Oost- en West-Europa. Er zijn ruim 100 tweezijdige bespre kingen gevoerd. Aanstaande Maan dag, 27 April zullen in de Moerbeek de vlaggen uithangen. Op die dag name lijk herdenkt het echtpaar J. Kou- wenberg en H. de Wit de dag, waar op het zestig jaar getrouwd is. Wij hebben ge meend dit feit aan de vergetelheid te moeten ontrukken en hebben een be zoek aan het echt paar gebracht. Ze genieten beiden nog een goede gezondheid. Opa Kouwenberg rookt nog met smaak zijn pijpje, terwijl opoe Kouwenberg nog verschillende dingen voor de kleinkinderen vervaardigt. En als men dan respectievelijk 82 en 80 jaar is, maa men niet klagen. Het echtpaar wocmt nu al 55 jaar in de gemeente Nieuwe Niedorp, waarvan 51 jaar in het zelfde huis in de Moerbeek. Natuurlijk hebben ze de gehele ontwikkelingsgang van het maatschappelijk leven meegemaakt. Vanaf de traditionele vijf gulden per week, met een arbeidstijd die zo ongeveer het dubbele van tegenwoordig is, tot heden. Ook onze hartelijke gelukwensen bij de vele, die Maandag ongetwijfeld naar de Moerbeek zullen gaan. Jonge Oostduitse communisten maken het scholieren en studenten, die regel matig een kerk bezoeken, lastig, zo blijkt uit Amerikaanse berichten. Wan neer blijkt, dat betrokkenen volgens communistische opvattingen niet be trouwbaar zijn, lopen zij gevaar van hun school of universiteit te worden verwijderd. De Oostduitse aanvallen op üe jeugdorganisaties der Evangelische kerk hebben thans bun hoogtepunt be reikt. Kerkelijke autoriteiten in West-Ber- lijn verwachten ieder ogenblik een De heer J. Bos uit Twisk, was zo on fortuinlijk om tijdens werkzaamheden van de hooizolder te vallen. Hij bekwam een ernstige hersenschudding en brak zijn sleutelbeen. Na in de „Villa" in Hoorn behandeld te zijn, mocht hij toch naar huis vervoerd worden. BEDRIJFSLEIDER ALS ZAKKENROLLER. Op 25 April 1952, terwijl het markt was te Arnhem, kwamen plotseling en kele huismoeders tot de ontdekking, dat iemand hun portemonnaie had ge rold. Even later zag men een als heer gekleed persoon bezig met het door zoeken van een damestasje. De huis moeders stoven op de man af, die trachtte weg te sprinten, maar tenslot te voor het verenigde geweld van de huismoeders moest zwichten. De zakkenroller bleek te zijn de 58- jarige Arnhemse bedrijfsleider Th. M. B., iemand, die een maandsalaris ver dient, dat voor hem en zijn vrouw ruim schoots voldoende moet worden ge acht en van wien geen buitensporighe den beknd zijn. Door de Arnhemse rechtbank is deze vreemde sinjeur veroordeeld tot een gevangenisstraf van zes maanden. De procureur-generaal van het Arn hemse gerechtshof, waarvoor verdach te gisteren in hoger beroep tereert stond, mr N. S. Hoekstra, eiste beves tiging van dit vonnis, DE INTERNATIONALE TARWE- OVEREENKOMST Opnieuw hebbij 7 landen de nieuwe internationale tarwe-overeenkomst on dertekend, waardoor het aantal onder tekenende landen op 34 is ekomen, zo heeft de Internationale Tarweraad be kend gemaakt. De nieuwe onderteke naars zijn Oostenrijk, Cuba, Griekenl land, Honduras, de Libanon, Mexico en Portugal. verbod van deze jeugdgemeenschap, „Junge Gemeinde" genaamd. Zij deel den mee, dat sinds het begin van dit jaar geen staatssubsidies meer aan de kerk worden gegeven. Deze bijdragen vormden een belangrijk deel van de inkomsten der kerk. De Evangelische kerk heeft zware verliezen geleden door het besluit der Oostduitse regering om voortaan het innen der kerkelijke belasting aan de kerk zelf over te laten. Hiervan heb ben de salariëring van de dienaars van de kerk en haar plannen voor liefda digheid en het jeugdwerk ernstig te lijden. Zondag jl. hebben communistische jongeren voor het eerst een kerkdienst verstoord en wel te Quedlinburg. Zij drongen de kerk binnen en joelden en zongen communistische liederen, toen de predikant op de preekstoel ver scheen. De dienst moest worden afge last. Uniteitsconferentie van de Hernhutters De leiders van de verschillende pro vincies van de Hernhutters Broeder- uniteit komen van 1322 Mei in Zeist bijeen om vraagstukken van gemeen schappelijk belang te bespreken. Op de agenda staan problemen van het zendingsveld, voornamelijk de zelf standigwording van de jonge kerken in West-Indië (o.a. Suriname) en in Cen traal- en Zuid-Afrika. Verder de ver houding tot- en de samenwerking met andere kerken, evenals de plaats der Broedergemeente in de oecumenische beweging. „Vliegend tanken" leidde tot ongeluk Een B-29-bommenwerper en een F-84-straaljager der Amerikaanse luchtmacht zijn tijdens een oefening met het innemen van brandstof boven de omgeving van New York met el kander in botsing gekomen. Er zijn geen overlevenden. Het lijk van de vlieger van de straaljager is geborgen De bommenwerper is gezonken. Hij had vermoedelijk zes man aan boord. ZUIDERKOGGE, 24 April. Aardappe len 10,40; sla 14; spinazie 21—26; rabar ber 1113; witlof 1530; rode kool 7 7,10; Goudreinetten 18—61; Gieser Wilde man 38; St. Remy 58; Jonathan 29— 45; Wlnterjan 4—8. VEEMARKT LEEUWARDEN LEEUWARDEN 24 April 140 stie ren 2.49—2.70 per kg slaehtgew. 180 vette koeien le kwal. 2.652 89, 2e kwal 2.50—2.64, 3e kwal. 2.20—2,49 per kg slaehtgew. 30003 melk- en kalfkoeien 6001135 206 pinken en graskalveren pinken 250525, graskalveren geen notering. 1478 nuchtere kalyeren 2543, 830 vette weideschapen en lammeren, scha pen 60110, lammeren van dit voor jaar 3040, 321 vette varkens oude 1.50 1.60, vette biggen 1-701.80, zouters 1.701.73, 407 biggen en lopers, biggen 2545, lopers 46—80. 59 bokken en gei ten geen notering 31 paarden 4501110 Totale aanvoer 6705. WOGNUM, 24 April. Aardappelen 13,10—14; witlof: A 24—34, B 16—25, C 14—20 en stek 8—18; rode kool 7—9,20 sla 7,8011; spinazie 1924; radijs 12 13; rabarber 7—9; bosselderie 2—7; St. Rémy 313; Provisie peer 37; Jonathan 30—70. tot 15 woorden •lk woord me«r 1.- ccn' Wegens ziekte: practisch nieuwe TWN, 250 cc, dubbel zuiger, bouwjaar 1952. - W. Postema, Hofplein 83, Alkmaar In goede staat zijnde Van Delft's kinder- en wandel wagen. Kerklaan 44. Een broedmachine, ca. 2 m3 grond. Nieuwpoortslaan 11. Een lederen damesjas, een 1-pers. driedelig bed en een prima herenrijwiel. H. Hof man, Laat 35. Jongensfiets lft 7-14 jaar f 30,Nieuwlandersingel 13. Of te ruilen: een jongens fiets lft 12 jaar. Adres: 2de Kanaalstraat 3, Alkmaar. Een jongensfiets lft 10-16 jaar. Piersonstraat 70. Partijtje pakkisten in diverse maten. Jako, Mient 17, Alk maar. Een herenrijwiel f 40,of ruilen voor meisjesfietsje 5 6 jaar; een kinderstoel f 15,en een autoped op kogels f 4, Troelstrakade 14. Spoed wegens emigratie: prima damesrijwiel, geh. com pleet, f 30,Uitenbosch- straat 143. Z. g. a. n. 2-pers. kapok bed- stel met kussens f 65,Regu lierslaan 2, Alkmaar. Prima onderhouden dressoir. Rembrandtstraat 46 Een heren- en een dames- rijwiel ln prima staat en z. g a. n. wieg. Waterschapstraat 26 Z. g. a. n. kinderwagen, *2- pers. ledikanten en een strand- lorrie. J. Schot, Baanpad 2. Stalen motorbootje voor sportvisser of directie-bootje, alles in prima staat. Uiterste prijs f 650,Br .onder nr A 127, Bur. van dit blad. Wegens opheffing bedrijf: 1 prima snelweger, 1 winkelkast (bovenged. 2 schuiframen, ben. 24 laatjes, bijzonder geschikt voor zaadhandel), 1 etalage wandkastje (eikenhout), 1 eta lage toonbank, etalage kastje, enkele geslepen glazen etalage platen, gewichten, scheppen, trechters enz. Te bevr. bij Van Daalen, Zaagmolenstraat 34. Zuinige 4-pers. auto, Pan- hard Dyna, '51, prima staat, 44.000 km gelopen, met pa pieren, loopt 100 km op 6 liter benzine. Laagste wegenbelas ting. Prjjs f 1700,—. Bisschop Bottemannestraat 40, Alkmaar. Tel. 4937. Moderne kinderwagen (grijs) in prima staat met bedje en een paar z.g.a.n. damesschoe nen (grijs) mt 39. Coornhert- kade 9, Alkmaar. T.W.N., 250 cc. Te bevr. Watermanstraat 2. Maandag en Dinsdag tussen 5 en 8 uur. Colbertcostuum, zw. zomer mantel, gasoventje, prima klok en 16 traproeden. Te bevr. tus sen 6 en 8 uur: Westerweg 264 Damessportrijwiel met lamp enz., prima. N'et op Zondag. Bleekerslaan 14. Goede studie-piano. - Van Leeuwenhoekstraat 11, Alk maar. D.K.W., 98 cc, en D.K.W. 220 cc. Beide motoren in goede staat en een Franse piano. Cornelisse, Omloop 12, Schoorl. Wegens vertrek: zinken bad kuip, houten wieg, droogrek en parapluiebak. B. Botteman nestraat 12. Een 2-pers. kapok matras in goede staat. Br. onder nr A 128, Bur. van dit blad. Naaimachine, Duitse studie piano, orgel, diverse meube len, inboedel enz. - Dekker, Spoorstraat 5, Alkmaar. Be edigd Taxateur voor roerende goederen. Visbootje, vietje of volg- bootje. Liefst met zeil en in goede conditie. Beenhakker, Akersloot, Tel. K 2513—482. Tuinparasol, v. d. Kommer, Holleweg 21, Heiloo. Tel. 5912 Vier of zes oude mahonie stoelen, ook ronde tafel, oude kristallen karaffen, vazen met deksels, ook kandelaars of lampen en kristallen kronen Br. onder nr A 56, Bur. van dit blad. Oude brandkast. Br. onder nr A 130, Bur. v. d. blad. LICHTLOPEND SIERLIJK en STERK dat Is en blijft het an in een wip rijn we er garage CSR.GEWMSS Dijk 4 Kanaalkade t Het adres voor TROU WRIJDEN Telefoon 4237 Notaris LUIJCKX te De Rijp zal op Woensdag 29 April 1953, des morgens 10 uur precies, in het open baar verkopen om contant geld, ten huize en ten ver zoeke van de heer P. NOOIJ te Ursem, Mijzen no. 1, een melkrijk, t.b.c.-vrij en tegen mond- en klauwzeer en abortus ingeënt bestaande uit 16 koeien, ge kalfd hebbende of op kal ven staande en 4 pinken (witte stal) en verdei X paard en landbouw-inven- taris, bestaande uit: maai- machine (Puzelnat), hooi- hark (Ransomes), mestver- spreider, 2 aardtroggen, 2 driewielde karren, 1 op luchtbanden met gewone bak met hekken en platte bak met hekken en 1 met gewone bak en losse hooi- beun, hooikros, kaastobbe, voervaten en kisten, hooi vorken, harken, kruiwa gens, hekken, houten en ijzeren varkens-zeunissen, opjaaglijn met schijven, zwaanshaken, wagenbinten, 2 werktuigen, 1 kartuig, enz. Geen stalling. GOUD, BLOEDKORALEN en JUWELEN worden ingekocht ALKMAAR - EGMOND AAN ZEE Payglop 21 Tel. 3812 Het Agentschap van De Nederlandsche Bank N.V. te Alkmaar zal op DONDERDAG 30 APRIL 1953 de verjaardag van H. M. Koningin Julia na, de gehele dag gesloten zijn. Op DINSDAG 5 MEI 1953 zal het Agentschap voor het publiek geopend zyn van 911 uur. De Agent Mr J. BELONJE Te koop vrij te aanvaarden Middens taatiswonüng geschikt voor gezin, prijs 9250.Spoed gewenst. Brieven onder no. A 131 bureau van dit blad. HEILOO Zondagavond van 8-12 uur Entree 75 cent MUZIEK: DE DOLONANS. SCHOORL ZONDAG 26 APRIL van 8—1 uur B4L o.l.v. het bekende dans-showorkest DE WITTE KRAAIEN bij N9C. SCHUIJT Entree t 1. BIJ DE te OUDKARSPEL bestaat gelegenheid tot plaatsing van BAKKUM Wegens opheffing NOTARIS W. APPEL te OBDAM zal op Woensdag 29 April 1953, voormiddags 9 uur ten verzoeke en ten huize van mevrouw A. J. NOORT-GROOT, Madeweg 2 te BAKKUM, publiek k contant verkopen; DE GEHELE VEESTAPEL, (wit-groenbedrijf), bestaande uit een prima melkrijk veebeslag, als 48 stuks doorgefokt vee en wel: 11 reeds gekalfd hebbende koeien, 12 koeien die moeten kalve ren, 8 kalfvaarzen, 12 pinken, 4 kuikalveren, 1 guste- koe, (pas ingespoten tegen mond- en klauwzeer; lijs ten van de Fokvereniging Duinstreek-Zuid aanwezig en ter inzage). Voorts twee paarden en de gehele bedrijfs- inventaris, w.o. 2 Cormic-maaimachines, 1 gecombi neerde Nicholson, 1 harkmachine Nicholson, verder schudder (bobby), landbouwwagen op luchtbanden, driewielige tros op luchtbanden, driewielderkar, z.g.a.n. bakwagen met hekken, boerenwagen, kapkar, 1 kunot- meststrooier twee-paards weidesleep, eggen, kanten snijder, 2 ploegen, 2 giertanken, 750 en 1000 liter, 1 stoomketel, 200 liter, 8 varkenszeunissen, 6 voerkuipen, zeugenkist, opjaaglijn met lengen, ongeveer 100 hooi- ruiters, wielen met asonderstellen, divers klein ge reedschap, tuigen enz. HET ONDERLING BOEREN VERZEKERINGSFONDS te Leeuwarden wenst de aan haar toevertrouwde verzekeringsgelden b\J voorkeur te beleggen als EERSTE HYPOTHEEK OP BOERDERIJEN. Inl. bij H. ZEEMAN, Nassaulaan 24, Alkmaar. Man op leeftijd met enig inkomen om sa men gezellig te wonen. Brieven onder no. A 129 bureau van dit blad. BERGEN (N.H.) Te koop: BURGERWOONHUIS in Tuindorp. Direct leeg te aanvaarden voor Bergena- ren, die woonruimte ople veren of op de lijst huis vesting vermeld staan. Inlichtingen Makelaar MUNK, Komlaan 10, Ber gen N.H. Tel. 2787. TE KOOP 20.000 Dorsrood 20.000 Vroegrode en hloemkoolplanten. 30.000 vroege gele 10.000 poepwitte 10.000 herfstwltte Direct leverbaar. Bij G. NOORT, Kenne- merstraatweg 40. Tel. 2763 K 2200, Alkmaar, iïeg, waar Zondag heen'.' Naar de Honkytonk, daar is iedereen. Elke Zondag DANSEN. Vrij entree. Aanvang 3 uur. PIET DUIN, Café-Restaurant Schoorl. WEIDE GEVRAAGD voor 6 drachtige koelen en schotten en 3 pinken. C. WAGENAAR Jzn., Westerweg 4, Heerhugo- waard. Uitsluitend veer zakenlieden J Prijs: 4 gedrukte regels grote kop inbegrepen 1£0, elke reg. meer 0J0 Kopr minstens Mn «eg teroren Te huur: KOELHUIS. BERGERWEG 78. Te koop prima EYSINK, 125 cc, met zijspan, Julianastraat 16, Egmond aan Zee. GUITAREN 1.— en ACCORDEONS 2.50 per week. Les op alle instru menten. MUZIEKSCHOOL ZWAAG, Emmastraat 75. Tel. 4425. GRASPERKSCHEERDERS vanaf 38.50 in de be kende merken. TUINSLANG vanaf 0.55 per meter. TUINSLANG met canvas- inlagen. PLASTIC TUINSLANG, diverse kleuren. GAZONSPROEIERS vanaf 2. GEGALV. GIETERS vanaf 3% tot 14 L. TUIN SPUITEN, KRANEN etc. Alléén In de Speciaalzaak Ijzerhandel, Dyk, Alkmaar. Tel. 2706. REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller beter en... goed koper! P. B. STOKMAN, Kenne- merstraatweg 78, Alk maar, Tel, 3711. komt U op bezoek bij Uw clientele en by Uw toekomstige relaties en er moet U alles aan gelegen zijn, dat dit ge regeld bezoek een aangename indruk maakt en bovendien vruchtdragend is. U WILT EEN GOEDE TIP? Laat ons Uw correspondentiepapier. Uw facturen, Uw enveloppen, Uw foldertjes, Uw staatwerk, kortom kl Uw drukwerk verzorgen. Wij kunnen U op zeer korte termijn leveren in iedere gewenste uitvoering. Voordam II ALKMAAR TELEFOON S326

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 12