DORRCSTEIJN De knuppel in het hoenderhok! eiste yffers Padvinders Fancy Fair is een kermis in het klein Uitstekend cabaret van het ensemble Cruys Voorbergh r De wereldreis van Jimmy Brown LAATSTE NIEUWS En nu... Uitsluitendbetere kwaliteiten: Spotgoedkoop 2.08 Voor al Uw Textiel; iet verzet Spartacus-groep VERVOLG STADSNIEUWS Attracties zijn er in overvloed A GE ND A ONZE EREPLICHT „Van snotneus tot neon" POLITIE ACHTERVOLGDE BROMFIETSRIJDERS Burgerlijke Stand Ontheffng sluitingsuur Belangstelling was ten onrechte gering A Meisje door trein ge grepen en gedood Kanovaarder verdronken Koedijk Meisje verdronken bij de ouderlijke woning Bejaarde bromfietser te Koedijk Aangereden Egmond aan Zee Koninklijk onderscheiden Panmoendjon Vier. Naties steden Pakistan voor Trekking Staatsloterij Grijpt Uw kans!! Verpleegsfers- schorfen 4.30 - 3.93 Dames blouses Dameskousen le paar 1.83 2e paar 0.80 Dames- camisoles 1.33 Damesslips 08 ct. BADPAKKEN: uitsluitend merk-artikelen Hollandia Tricotages Damescamisoles2.60 Damesbroekjes 2.50 ADONA Heren- sportbroeken 2.50 ADONA Heren- singlets 2.40 Strapless Dames- onderjurken 6.40 Tweka Damesbadpak Tweka Kinderbadpak Zwembroeken Gloqué Damesblouses Wollen Damesvesten .j50 Spencer Hey vesten I97 Wollen lantasie jongensbroekjes 6 Wollen tantasietruitjes Natuurlijk Fantasie vitrage Weefstof ViStia, vele dessins een pracht kwal. Herensportbroeken Herenhemden Damesonderjurken O98 MAANDAG 4 MEI 1953 liquidaties, de spionnage 'd oor de buitenwereld verbor- trijd is door baar verschrik- ■drongcn en heeft hem niet ;eschiedenis geboekstaafd als galiteit en de bezetter en is ;e landen losbarstte toen Ne- verloren zeven goede Vader en later gefusilleerd en eni- le Duitsers. De massa-moord rond de boerderij van Dirk lermer. Hier was het, dat de epen van de BS-Gcwcst XI van de gedropte wapens en ïad. Tot de verschrikkelijk© ag bij Ursem verloor de BS rard Veldman een van de mensen, die in de KP reeds en dwars zijn sporen had en van wie men bij de acties veel steun had kunnen verwachten. Sestapo onder commando van ges werd omsingeld. Joh. dé t de Boer en zijn legale huis- werden gegrepen, maar Dirk die de vlucht trachtte te ne der pardon neergeschoten. P. Jan Walter en Floor Niele ich in allerijl in de hooiberg Zij bemerkten daar hoe de egen half twee 's middags met ide Frans van der Zeyden ar- die in de mening verkeerde, »erderij zou zijn ontruimd. Al truien iets met de illegaliteit i uit te staan en na een tweede mochten de huisgenoten van vertrekken. Een paar minuten ilden er opnieuw schoten... loer en De Jong werden laf- rmoord. rderij werd, na geplunderd te brand gestoken en daardoor :t drietal in de hooiberg zijn lts verlaten (Machinepistolen toen de jongens een goed ?n trachtten te vinden. Floor cte reeds voor de dorsdeuren en. P. Wagenaar werd op de icrgeschoten en J. Walter ge- daarna met een nekschot afge- let één arrestant, Frans van en, keerden de Gestapo naar im terug. Frans werd een later in de Harddraverslaan ;rd acob Wagennaar, die tijdens cht op de brug was gewond, vrijheid niet mogen beleven, onder bij zijn zwager A. Frans I, waar hij bij een inval Op 31 r werd ontdekt. Hij probeerde lucht te nemen doch werd aan- en viel in handen van zijn Na overgebracht te zijn naar ne Lazareth te Heiloó, werd le weken later, op 4 Februari de weg Naarden-Bussum ge- 1. Zijn zwager, die bij dezelfde s gegrepen werd nog in dezelf- in het gebouw van de land- I a Alkmaar met een nekschot Juni 1941 werd in Alkmaar da is-groep opgerold. De politie e in opdracht van de SD zeven es van mensen, die, zoals het le Trotzkistische richting van ïmunisme vertegenwoordigden ie veertien dagen het illegale artacus verspreidden. Zes van cmaarders zijn in Neuengamme n. Dirk Baas op 29 Januari F. Hoekmeyer op 1 Februari, ver op 5 Februari. Th. Lieven- 21 Maart, H. W. Klasing op 13 s, J. M. van Riel op 18 Novem- De zevende man G. Schoen i 20-l-'45 in Oraniënburg. Hoorn en Alkmaar. Op 6 Juli ■d hij op het station Hoorn ge- genomen. cbenwalde overleed op 13 De- 1944 N. J. Bruinvis. Hij was eerd wegens het huisvesten van Is meisje en een Lo-er (Brüne- Alle drie werden meegenomen Brünekreef ontsnapte nit de ris aan de Weteringschans. Hii lige dagen toen om 9 uur ■ns een wagen de binnenplaats gevangenis opreed en twee SD- n uitstapten, die een schriftelijk idden tot overname van Brünc- [et een pistool in de rug werd wagen geduwd, die daarop rus- rok. Nauwelijks buiten de ge- 3 gooiden de SD-officieren hun n de wagen cn ontpopten zich ale werkers. Een van hen was r met de KP-Alkmaar samen* e Duitse jood „Max". ■I hii niet deel uitmaakte van maarse verzet heeft Abraham in de illegale strijd grote ver- gehad. Hij was 2de luitenant oorlog uitbrak, slaagde erin geland te komen en werd ,n 'schillende malen neergelaten tegische punten te verkennen. Veluwe werd hij tenslotte gp' •n op 8 Maart 1945 met 112 art- j de Woeste Hoeve gefusilleerd. JJet is daar aan dc Zandersloot een kermis in het klein, want de Pafafa (Pad vinders fancy fair) heeft bij tal van padvinders verborgen kwaliteiten voor standwerker, marktkoopman en spullenbaas aan het licht gebracht en het Is haast ondoenlijk om langs de stands te wandelen zonder een dubbeltje te wa gen aan de ballengooitent, te sjoelbakken of een wedstrijd te houden met race wagens in miniatuur. Ge kunt er op alle mogelijke manieren Uw geld kwijt. Het begint al met de ijscoman en de lootjesverkoop. Voor een dubbeltje - de standaardprijs bij de meeste attracties - is het mogelijk een verzoekplaatje te laten draaien, voor de dapperen is een hoge stellage gemaakt, vanwaar ze dc dodensprong kunnen maken, die dank zij het tegenwicht van een aantal zandzakken meer op een .dodenzWeef" lijkt en de bezoekers met isolerende vingers kunnen een prijsje vissen uit' een onder stroom staande teil met water. De Padvinders jeugd was er als de kippen bij toen het bestelwagentje, dat de limonade voor de Pafafa zou aanvoeren, pan de weg raakte en in 't water dook. meerjochies en de meer dan levensgro te vissen, die van de zoldering hangen, had Zaterdagmiddag vlak voor de ope ning van de Pafafa enige moeilijkhe den met dc limonadeaanvoer omdat het bestelautotje, dat (het koele vocht te bestemder plaatse zou brengen onder weg zelf het koele nat opzocht. Dat ge beurde op de Zandersloot. De bestuur der van de auto moest uitwijken voor een tweetal fietsers met het gevolg dat hij in de smalle berm terecht kwam en promt over de kop sloeg en in de sloot verdween. Een half uur later stond de auto al weer op het dro ge. Verder bestaat op het Pafafa-terrein de mogelijkheid een reisje te maken naar de maan, een tamelijk duistere ge schiedenis, en is er gelegenheid met speerwerpen of het schieten met een windbuks een prijsje in de wacht te slepen. Wie het risico, dat hij niets wint niet wil lopen kan naar de cadeautjes- pomp gaan. Daar is altijd prijs. Een dub beltje in de gleuf een zwengel aan de pomip cn het geschenk glijdt in Uw han den. Dan is er nog een draaiend rad en een „treinreis naar Zwitserland", een mooie miniatuurspoorweg door een ruw berglandschap. Burgemeester Wytema heeft Zater dagmiddag de Pafafa geopend in tegen woordigheid van het bestuur van de plaatselijke commissie en de leiders van de groepen 't Oude Hoen, Dirk Duyvel, Kennemer woudlopers, Geuzen, Victorie en de Briniogroep. Nadat hij langs de erewacht van padvinders naar de vlag" gepaal was gelopen en de driekleur in de mast was gehesen zei de burgemees ter, dat hij hoopte, dat de zon, die de ze middag zo uitbundig scheen, ook zou schijnen in de harten van de Pafafa- bezoekers. Hij sprak de wens uit, dat de organisatoren veel succes zouden hebben en 'n mooie opbrengst. Na deze woorden begon de Pafafa op volle toe ren te draaien en werden de eerste dubbeltjes door de enthousiaste stand- houdertjes geïncasseerd. Dat geld is al lemaal nodig om de verliezen goed te maken, die afdeling Alkmaar van de Nederlandse padvinders tijdens de oor log heeft geleden, toen veel van haar MAANDAG Herdenking gevallenen. Harddra verslaan 5 uur: kranslegging; 7 uur: Herdenkingsdienst Grote kerk; 7.30 u.: Stille tocht vanaf Canadaplein. DINSDAG Victoria Theater, 8 uur:Lokkende wildernis (14 jr.); Harmonie Theater, 8 uur: Angst voor het huwelijk (18 jr.); Cinema Amerieain, 8 uur; Hongkong (14 jr.); Rex Theater, 2.30 en 8 uur: Het Zwarte Kasteel (18 jr.) Gulden Vlies en Wapen van Heems kerk, 7.30 uur: Bevrijdingsbal. Zandersloot, 211 uur: Pafafa. Bevrijdingsfeest: Stenenbrug, 7.30 u.: Jeugdappèl, 9 uur Bevrijdingswandel tocht, 10 uur poppenkastvertoning, 2 uur: Volksdansen en wagenspelen, Waagplein, 7 uur: muziek en lekenspel, Paardenmarkt, 7 uur: Volksdansfeest, 8 uur: Lampionoptocht, 8.30 uur: Op tocht jeugdorganisaties, 9 uur Slotbij eenkomst op het Waagplein. BERGEN. Rustende Jager, 8 uur: Singin in the rain. STOMPETOREN. Wapen van de Schermeer, 8 uur: Charlotte Kohier. DIENST APOTHEKEN De avond- en nachtdienst der apo theken wordt deze week waargenomen door apotheek „De Bever", Emma- strsst 36 HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Maandag 19.02 7.30 Dinsdag 19.50 8.36 TE CAMPERDUIN Hoog Laag Maandag 19.07 7.35 13.07 v 1.35 Dinsdag 19.55 8.41 13.5o 2.41 Goed herdenken is metterdaad her denken. Een deelnemen aan de Stille Tocht alleen is niet voldoende. De beste wijze om de nagedachtenis der verzetsslaehtoffers te eren is en blijft een daadwerkelijke steun aan de Stich ting 1940-45, die de verzorging der na bestaanden on zich heeft genomen. Men kan contribuant worden voor een zelf te bepalen bedrag per jaar, half jaar of per kwartaal. Wiskundige bereke ningen hebben aangetoond, dat gedu rende zes jaar nog ongeveer 2 millioen gulden per jaar aan het kapitaal moet worden toegevoegd wil de Stichting tot het einde aan haar verplichtngen kun nen voldoen. Hier ligt voor ons een taak, een ereplicht. Stelt de medewer kers van de Stichting 1940-45, die be langeloos al hun tijd opofferen en de nabestaanden der verzetsslaehtoffers niet teleur. Herdenkt de gevallenen door contribuant te worden. Verschei dene plaatsen in het watersnoodgebied gaven reeds het goede voorbeeld. On danks hun eigen moeilijkheden beslo ten zij ook dit jaar hun krachten in te spannen om de Mei-actie van de Stich ting te doen slagen. De dodensprong is één van de attracties op de Padvinders Fancy Pair. materiaal in handen viel van de Natio nale jeugdstorm. Langzamerhand is men al weer wat beter in het materiaal komen te zitten, maar men is er nog niet en daarom zijn nu al enige jaren achtereen de Pafafa's georganiseerd. Zij zijn eigenlijk al een soort traditie geworden in Alkmaar. Behalve dat zo'n fancy fair de pecunia In het laatje brengt is zij tevens een goed stuk propaganda voor de padvin derij omdat zij een voorbeeld is van wat de jeugd met elkaar tot stand kan brengen. Opzet van deze kermis-in-het- klein mag dan uitgaan van de ouderen, het is de jeugd, die de plannen uit voert en dat doet met al de geestdrift, die in haar zit. Het restaurant, waar het goed toe- Ven is cn dat zijn naam Neptunns-bar alle eer aan doet met de grote wandver sieringen van zeemeermannen en zee- WIST U DAT HET GELUID VAN HET STUKTIKKEN van een juist gekookt ei, iemand een gedachten- en gevoelsimpressie kan geven, welke leidt tot een hevige obsessie? Op het eerste gezicht lijkt zoiets ongelooflijk, maar probeert u zich eens de situatie in te denken van een Parijse zwerver, een clochard, die alwéér drie dagen niets te eten heeft gehad. Een man, die, na de nacht in een schuilhoek te hebben doorgebracht,, de vierde dag ingaat, weer zonder uitzicht op enig voedsel. Zien doet hij dat wel. Hij loopt langs de etalages van de warenhuizen en ziet de opgestapelde spijzende flessen wijn. Plet lokt, lokt.Maar als bescherming is daar de enorme ruit, die weer wordt beschermd door een politieman, die wordt beschermd door de vrees Hij passeert de open deur van een bistrot, een klein café, zoals ze er zijn in elke straat, soms bij tientallen wel. De prikkelende geur van hete koffie waait hem tegemoet. Hij wendt het hoofd, ziet de „patron" broodjes smeren en hoort het stukkloppen van een ei op het zink van het buffet. Dat speciale geluid achtervolgt hem, het wordt hem met het schuren van de honger tot een on draaglijke pijn. Het brengt hem tot moord op een voorbijganger in de hoop geld in handen te krijgen om zich te kunnen voeden. De buit is gering. Vol doende voor dat enkele broodje en een kop koffie. En dan Gaat de smaak van het Alkmaarse pu bliek nu werkelijk niet verder dan een nog al laag bij de gronds geval als „Potasch en Perlemoer"? Soms lijkt het ons een hard en droevig feil W. K. De leden van de Alkmaarse Solexclub hebben Zaterdagmiddag door de stad gebromd met vlak achter zich de ver keerspolitie, die hen hardnekkig bleef achtervolgen. Niet omdat zij iets mis dreven hadden, maar om te controleren of zij in de practijk zoveel van het ver keer afwisten, dat ze in aanmerking konden komen voor het diploma van de Vereniging voor Veilig Verkeer. Aan dit practische examen was een theore tisch gedeelte voorafgegaan en een technische cursus over de ingewanden van het motortje, dat de bromfietsers het rijden vergemakkelijkt. De resul taten waren over het algemeen zeer bevredigend, maar de candidaten blijven nog enige dagen in spanning. De uit slag wordt pas later bekend gemaakt. Geboren: Aagtje. dochter van J. Pol en M. A. Brammer. Maria J„ doch ter van N. C. Kuijs en J. M. van Die pen. Sebastianus M. A„ zoon van W. van Kesteren en E. van Bennekom. Albertus, zoon van M. H. van de Pavert en C. M. Slisser. Arie J„ zoon van P. Schouten en S. van Leij- en. Sebastianus H. J„ zoon van H. J. Scheepens en A. M. M. Smit. Ge- rardus H„ zoon van H. G. Beentjes en A. C. Haanraads. Johannes G M„ zoon van G. A. J. Kuhne en A. Over toom. Maartje E-, dochter van R. Jellema en S. Goenga. Gehuwd: Johannes F. Le Blansch en Elsiena A. Erdtsieck. Jan G. IJs- peert en Dymphna Vogelaar. Overleden: Margaretha S. M. Tromp, 64 jaar, geh. met C. Jonker. Maria A. Duinker, 81 jaar. Het sluitingsuur voor verlof- en ver gunningszaken is op morgen, Dinsdag 5 Mei, vastgesteld op 2 uur 's nachts. ALKMAAR, 4 Mei. Opgave van het aangevoerde vee: 2 paarden van 850950, 88 vette koelen van 6001150, 250 nuch tere kalveren van 26—58 en 6 vette scha pen van 100—130 per stuk; 300 varkens van 1,70—1,82 per kg. EEN MENS, een voorval uit een we reldstad, een gemeenschap van millioe- ncn mensen, tienduizenden eenzamen. De Franse tekstschrijver Jacques Pre- vert noteerde het en de Nederlandse cabarettier Cruys Voorbergh beidde de ze mens ook Zaterdagavond in Alkmaar uit, waar hij in het „Gulden Vlies" met Hetty Blok en Cor Lemaire een op uit stekend peil staand cabaretprogramma bracht. Cruys Voorbergh was deze zwerver, zijn voordracht, houding en mimiek waren in hoge mate suggestief. Overigens kreeg Cruys Voorbergh ook in het andere deel van het programma, dat onder de titel „Van snotneus tot neon" werd gepresenteerd, ruim schoots gelegenheid om zijn zeer ont wikkeld talent als „kleinkunstenaar" (eigenlijk een raar woord) te tonen. Kostelijk was hij in het oud-Hoiland- se liedje „Van de weverkens", zijn voordracht uit de „Gay nineties", toen groten der kleinkunst triomfen vierden in de „tingeltangels" van de Warmoes- straat met de versjes van „meneer Lin deman" en „De moord in Raamsdonk". Ook in Carl Sandburgs „White Ash", mijmering van een rentenierend exploi- tante van een niet geheel onverdacht „huis", trof Cruys Voorbergh op mees terlijke wijze de vereiste toon. Met Hetty Blok bewonderden we hem in het gesprek van de wufte spinsters, een vermakelijk oud-Hollands gegeven en de ontmoeting van het bakvisje Si- mone met een waardige meneer pas toor, die voor haar een paar mooie wit te- schoentjes van de markt heeft mee gebracht, onder voorwaardeNiet voor alle nummers bleek Hetty Blok ons de juiste vertolkster. Voor de ze ventiende eeuwse ballade „Een kleyne kint" bijv. zijn haar stem en bewegin gen niet de juiste. In „Jazz-fantasia van Sandburg" en „De chansonnière uit de gp°t" van Dick Swidde daarentegen kon zij zich duidelijker gans en al geven. De voor succes onontbeerlijke bege leiding aan de vleugel, werd door Cor Lemaire, die voor diverse nummers te vens de compositie schreef, perfect ver zorgd. Dat Cruys Voorbergh grote lief de heeft voor het historische costuum. bleek .ook deze avond. De door hem ontworpen costuums waren dikwijls een lust voor het oog. Jammer, dat zich in de zaal zulk een gering aantal toeschouwers bevond. 95. Jimmy was naar het voorportaal van het politiebureau gerend, had daar een paar agenten cpzii geduwd en aan schouwde op hetzelfde ogenblik een toneel, dat zijn bloed bijna in zijn ade ren deed stollen! Een woeste en schuim bekkende menigte, die haar bezinning totaal scheen te hebben verloren, had zich op een iuid kermende Roekiraki chimpansee geworpen. Het arme dier werd met wandelstokken, parapluies en alles dat men maar bij de hand had afgerost. Zelfs zag Jimmy een mes glinsteren! Met drie sprongen en zon der zich één ogenblik te bedenken. had Jimmy zich in het strijdgewoel geworpen. De vent met het mes ver kocht hij een opstopper zo formidabel dat diens hoofd eensklaps in zijn kraag scheen weg te zinken. Toen sleurde hii die omstanders bii hun ha ren opzij, deelde nog wat stompen uit, waarop een beroepsbokser jaloers ge worden zou zijn, zo hij ze had mogen aanschouwen en greep toen de in het nauw gedreven lotgenoot, die er al zo slecht aan toe was, dat hii nauwelijks besefte wat er met hem gebeurde. Toen rende Jimmy naar het voorportaal van het politiebureau terug, duwde de agenten opzij, die niet goed wisten, wat zij moesten doen en stormde naar de kamer van de commissaris. „Rednose!" riep hij verontwaardigd uit. „Dit is jouw werk en daar zal jii spijt van hebben, mannetje. Jij bent een gemene dierenbeul en dat zal jii wéten, vrind je!" De commissaris deinsde verble kend terug. Hij stamelde alleen maar: „Hoor's even, ik laat me in mijn eigen kamer niet...." „Een doos met verbandmiddelen en gauw" grauwde Jimmy, „of er gaat nog iets héél an ders gebeuren!" Zondagmiddag- om 5 minuten over twaalf is het negen-jarig: dochtertje van de familie Duin te Heiloo door een trein uit de richting Castricuin gegre pen en gedood. Het meisje, dat met een fiets de onbewaakte overweg bij de kapel overstak, werd door de tree plank van een der wagons 400 metef meegesleurd. Toen de trein tot stilstand kwam en men het slachtoffertje vond bleek het reeds te zijn overleden. Door de harde wind is Zondagmiddag om 1 uur op het Alkmaardermeer bij het Stierop, waar de grootste diepte gemeten wordt, een kano met twee jon gens, door overkomend water volge lopen en omgeslagen. De 16-jarige inzittende J. J. K. uit Beverwijk, die niet zwemmen kon zonk naar de diepte en verdronk. Zijn 19-jarige vriend C. H. de R. eveneens uit Beverwijk wist zich aan het vaar tuigje vast te klemmen totdat hij door een passerende zeiler werd opgepikt. De gehele dag heeft men naar de ver dronken jongen gedregd. Tot op van daag echter zonder resultaat. LAMPIONOPTOCHT EINDIGT OP DE BREEDSTRAAT De Lampion-optocht, die morgen avond om 8 uur op het Hofplein begint zal te circa 9 uur op de Brecdstraat worden on bonden en niet' op de Lim- mehoek zoals oorspronkelijk is mede gedeeld. De ouders wordt dus verzocht hun kinderen op de Breedstraat af te halen. NOORDERMARKTBOND, 4 Mei. 1100 kg witlof: IB .30 en afw. 1324: 33.000 kg rode kool 77.70. Doorge draaid: 32.000 kg rode kool. Het twee en een half-jarig dochtertje van de familie P. IJfs-Muntinga alhier, is gistermaddag door verdrinking om het leven gekomen. Ongeveer om twaalf uur werd het meisje door de buurjongen Cor Ummels uit een langs ae ouderlijke woning lopende sloot ge haald. Eerste hulp, toegepast door de EHBO-ster mevrouw Visser-Kommers, mocht niet meer baten en de intussen gearriveerde dr Piers moest helaas de dood constateren. Bij de Koedijkervlotbrug had gistermid dag omstreeks half zes een vrij ernstig ongeluk plaats. De 71-jarige K. Bos uit Alkmaar, die op een bromfiets reed, wilde, komende uit de richting Den Helder, links af de Koe dijkervlotbrug oprijden», toen hij van ach teren door een in dezelfde richting tijden- de personenauto werd geschept. De bromfietser sloeg over de kop en met zijn hoofd tegen het wegdek. Onmid dellijk na het ongeval werd hij in de Roode Kruispost 800 opgenomen waar hem eerste hulp werd verleend. Met een vermoedelijke schedelbasisfrac- tuur werd hij naar het Centraal Zieken huis overgebracht. Zijn toestand is mo menteel redelijk. Er is proces-verbaal opgemaakt. Bij Koninklijk Besluit is verleend de ere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, in zilver, aan de heer G. Baas, correspondent A bij het Gasbedrijf Zaanstreek-Waterland, te Egmond a/Zee. (Ongecorrigeerd) Het hoofd van de delegatie der Ver. Naties bij de besprekingen te Pan moendjon, luit.-generaal Harrison, beeft vandaag Pakistan voorgedragen als het neutrale land, dat toezicht zou moeten uitoefenen op de krijgsgevangenen, die straks niet direct naar hun vaderland wensen terug te keren. De Noordelijken aanvaardden noch verwierpen het voorstel. Morgen worden de onderhan delingen voortgezet. Hedenmorgen vond in de 519e staats loterij de trekking plaats 3e klasse le lijst. f 35.000 13202 f 5.000 11225 f 2.000 18284 f 1500 13305 15811 f 1000 2869 521 35674 10652 12071 f 400 1218 2676 4237 10097 11907 12837 13419 13887 15740 16013 17284 17928 19616 20318 21815 f 200 1335 1440 2101 2123 2195 2736 2944 3046 3965 4210 4270 4468 4708 4785 4883 5119 5663 6097 6129 617.5 6384 6660 6872 7106 7399 7517 7628 8150 8851 8943 9004 9051 9283 9502 9775 10585 10900 10966 11448 11736 12106 12334 12379 12494 12705 13069 13178 13308 14137 14261 14578 14682 15225 15461 15961 16225 16475 16774 16946 16992 17645 17070 IHIRt r*s?2 19468 19662 19824 19850 20169 20214 30770 21295 21915. (Ongecorrigeerd) alle maten met 2 zakken aangeknipte mouw alle maten links geminderd prachtig fantasie- weefsel prachtig fantasie weefsel vanaf Ook in Kinderondergoed ongeëvenaardl Hollandia Tricotages een kostbaar bezit 1, in 6 tinten 9.95 prettig fant. goed vanaf met cörbel bijzonder koopje Alkmaar, Stenenbrug 6 dessins, 140 br. vele dessins 120 cm breed prima interlock prima interlock bijzondere aanb. m. strook, pracht kwaliteit J48 |59 98 (50 (60 J95 495 Egmond aan Zee

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 3