ARIE VAN VLIET WERELDKAMPIOEN L >n PH-beker ALKMAAR fill/4 J Stayer Verschueren brak vele baanrecords Stiiop Verslagen Van Heusden vond remplacant in de „wegrenner" Daan de Groot 1 Stop met brommen. sta op STSKl/NG! e 80 m. horden van Willy Lust us van der Zande won 5 km-loop in België :k Magowan kortebaan npioen van Nederland Onze amateur-sprinters en achtervolger v. d. Kamp snel ui geschakeld De UCI vergadert Een tactische finale van Van Vliet werkelijk rolt beter plakt beter brandt beter Huid uitslag Pronk en Bijster niet bijster op dreef De revanches in het Olympisch Stadion 1 MAANDAG 24 AUGUSTUS 1958 ]urylid de heer Van der te» ts) komt aanlopen en waar- jt Wim Slijkhuis dat een rinning hem geen punten voor de beker zal opleveren. Slijkhuis aan de start ver is hem door een KNAU-official deeld. dat hij geschorst was en :t mocht lopen. Slijkhuis heeft sraan niet gestoord en om inci te voorkorren zagen de aan- KNAU-officials ervan af hem baan te laten verdwijnen, luis won in 3 min. 56.6 sec., ;erd niet in de officiële uitslag nen. ddelliik hierna heeft „De Trek- protest aangetekend tegen deze an zaken en zich uit alle nog te ken nummers teruggetrokken, iifeld is het laatste woord in iak nog niet gesproken. Lust gaat op de 80 meter horden snellere tijden maken. Zaterdag te Edinburgh 11.5 sec., maar meer i derde plaats kon zij daarmee toch ereiken. Jean Desforges ging In ie. door de finish en de Engelse 3ond werd tweede, in dezelfde tijd ly Lust. Puck Brouwer zegevierde 220 yards in 25.3 sec. Zij versloeg itse meisje Anne Pashley die 0.1 :er nodig had. van der Zande en Jaap O verdijk in België voor een volledig Ne- succes gezorgd in een wedstrijd km van Waregem naar St Mar der Zande werd winnaar in 1 min. en 34 sec. en Overdijk ein- op de tweede plaats in 1 uur 22 12 sec. De Belg Borre werd der bij na drie minuten achterstand op ir Zande. >IEN WIERP DISCUS TEGEN DB ZESTIG METER GRENS Amerikaanse athleet Fortune Gor- de laatste weken wel in topvorm, iet zo lang geleden bracht hij het record discuswerpen op 58.10 ni erdag verbeterde hij zijn eigen re let een worp van 59.28 meter. km-tijd 1.29.6; 2 Rita Belwin; w 3.10, p 1.50, 1.70, 1.50» cc 5. 1 Menno Dynamic P. J. Wagenaar) km-tijd 1.25; 2 Fresena; 3 Prof. Heny tv 1.70, 2—, 1.50, k 23.70, cc 9.50. d van Jut-prijs: 1 Sir Spencer km-tijd 1.33-4; 2 Spencer zoon; 3 Striver Spencer w 1*60# 3.30, k 12.10, cc 6.70. rpiller-prijs, eerste afdeling: 1 R» ia (A. B. Tesselaar) km-tijd 1.30-5; icess Nora; 3 Opveger w 3.30» 190, k 5.10, cc 3.80. ïde afdeling: 1 Rita BH (G. Brou- km-tijd 1 29.3; 2 Qui est-ce Qui; 3 w 5-50, p 1.30, 1.20, 1.30, :c 3.70. kse Rad-prijs: 1 Petite Casindra C. Geersen) km-tijd 1.29.9; 2 L^3 i; 3 Leeuwerik S w 1.80, p l-2"' 4.30, cc 3. te Kermis-prijs: 1 Stuermann lersen); 2 Mc Heny; 3 Leo AxW (stal), 1.10, 1.10, k 3.—. cc 2-»°' ijk Rad-prijs: 1 Oddity (K. Kramer) i 1.28.9; 2 Odylie Spencer; 3 w 8.70, p 3.60, 2.80, k 28.3". I. ichbaan-prijs: 1 Pauline (K. K'** <m-tijd 1.27.4; 2 Nevada L; 3 NMJ- w 1.60, p 1,30, 1.50, k 3°u' Scheemda werden draverijen seerd om het kortebaan kamp van Nederland. De uitslag van luidde: 1 Quick Magowan iö totaaltijd 1.30.0; 2 Over ozema) z.t.; 3 Quick Horsey osliga) z t. Van een speciale verslaggever) ZURICH, Zondag De enige man waarop was gerekend dat hij met een wereldkampioenschap de terugreis van Zurich naar Amsterdam zou maken, Piet van Heusden, werd vandaag in zijn serie van de kwart finale achtervolging voor amateurs door de vinnige Italiaan Campana verslagen. Van de andere Nederlandse baanrenners had men geen grote verwachtingen en juist daarom was de vreugde des te groter toen Arie van Vliet zich, via een herkansing in de finale plaatste en in deze eind strijd de Italiaan Sacchi en de Engelsman Harris in een verbluffende stijl versloeg. Arie van Vliet, reeds grijs aan de slapen, heeft daarmee een enorme prestatie verricht. Vrijwel algemeen was men van mening, dat de Woerdenaar zo langzamerhand op zijn retour was, dat hij met omniumwedstrijden en zesdaagsen zijn specialiteit had verknoeid. Vijf tien jaar nadat hij voor de eerste maal de hoogste sprinttitel veroverde, heeft hij andermaal thans voor de derde keer de regenboogtrui over zijn athletische tors kunnen trekken. Niettegenstaande de neder laag van Piet van Heusden zal naar alle waarschijnlijkheid toch nog een Nederlander in de finale van de achtervolging voor amateurs mogen starten. Dit zal dan zijn Daan de Groot, die in de kwartfinale de Frans man Brun kansloos versloeg. De prognoses voor Maandagavond, waarop de halve finales en de eindstrijd worden gereden, zijn eensluidend; een beslissende rit tussen de Italiaanse specialist Messina en de „wegrenner" Daan de Groot. Van het stayerfront is slecht nieuws te melden. Pronk eindigde in zijn manche op de vijfde plaats en Bijster werd in zijn serie vierde. Zij staan nu voor de zware taak om zich Maandag via een her kansing, waaraan zeven renners deelnemen en waarvan er slechts één zal worden geplaatst, in de finale te rijden, die Woensdag wel door de Belg Verschueren zal worden gewonnen. Onze amateursprinters, Jan Hijzelen- doorn en Frans Mahn, werden in hun series verslagen en zagen geen kans om zich via een herkansing in de kwartfinales te plaatsen. De titel ging naar de Italiaan Morettini vóór de Duitser Potzernheimer en de Italiaan Punarello. (Van een speciale verslaggever) 7ÜRICH, Zaterdag. Achille Joinard, president van de UCI, is een grootmeester in welspre kendheid. Dat bleek andermaal toen hij Zaterdag op hoffelijke en charmante wijze het 93e con gres van de UCI opende. Zijn rede had echter geen enkele betekenis, evenmin als het congres zelf. De gedelegeerden luisterden met een half oor naar een soort jaar verslag, dat de secretaris Rene Chesal zeer rad oplepelde en ze ker vijftig procent van de toe hoorders was niet in staat dit verslag te volgen. Hetzelfde was het geval met het financieel ver slag. In razend tempo las de Belg Verougstraete een serie getallen op, waarvan men alleen maar begreep dat het over millioenen francs ging. Het behoefde dan ook geen verwondering te wekken, dat toen president Joinard vroeg, of de gedelegeerden met de in houd van deze verslagen accoord gingen, slechts enkele afgevaar digden hun handen opstaken. De anders zo hoffelijke president keek wat korzelig, toen onze land genoot jhr I. L. I. van den Berch van Heemstede opheldering vroeg over het feit, dat in het proces verbaal van het congres van San Sebastiaan besluiten waren opge nomen over punten, welke niet van te voren op de agenda had den gesttan, dit zou in strijd met de reglementen zijn geweest, maar de heer Joinard, handig als alijd, repliceerde, dat de Neder landse afgevaardigde zijn bezwa ren, die hij als waardeloos non- valable) betitelde maar op het voorjaarscongres te Parijs moest kenbaar maken. P^RIE VAN VLIET heeft een lange en moeizame weg moeten afleggen om voor de derde maal, in 1938 won hij te Amsterdam en in 1948 eveneens in de Nederlandse hoofdstad de titel van wereldkampioen van de beroeps sprinters te kunnen veroveren. Alleen zijn serie won hij vrij gemakkelijk. Hij bereikte tenslotte de halve eind strijd, werd verslagen en gebruikte de herkansing om zich tezamen met Sacchi en Harris in de finale te plaat sen. Het is een onvergetelijke eind strijd geworden. Van Vliet moest van kop vertrek ken, met Harris in tweede positie en Sacchi aan de staart. In de voorlaatste bocht knapte het bandje van Van Vliet en de rit moest worden over gereden. Het vertrek voor de tweede rit was precies gelijk aan dat in de eerste: Van Vliet leidde met twee a drie lengte op Harris, die Sacchi vlak aan zijn achterwiel wist. In de voor laatste ronde ging Van Vliet hoog door de bocht. Harris loerde schuin achter naar Sacchi en hield een onderdeel van een seconde de voor hem rijdende Van Vliet niet in het oog. Deze dook naar beneden en demarreerde zo fel, dat hij zeker vier, vijf lengten voor sprong kon nemen, alvorens zijn beide tegenstanders eveneens op volle snel heid lagen. Toen moest er nog een ronde worden gereden. Harris ging in de voorlaatste bocht even naar boven om Sacchi te laten passeren, teneinde de Italiaan 3/4 gedeelte der achtervolging te later opknappen Maar de manoeuvre kostte hem en Sacchi enkele tienden van seconden, precies voldoende om Van Vliet in de gelegenheid te stellen zijn voorsprong, die tot 244 lengte was teruggebracht, te doen behouden. Zijn handen van het stuur ging Van Vliet over de eind streep. Dol gelukkig nam hij de toe- luichingen van de duizenden toeschou- Een moment uit de wedstrijden om de wereldtitel sprint voor profes sionals op de Oerlikonbaan te Zurich. Arie van Vliet (links) neemt het hier op tegen de Italiaan Maspes. wers in ontvangst, terwijl Harris met een zuur-zoet lachje afstapte en Sac chi aan zijn supporters de mededeling deed, dat zijn tijd ook wel zou komen... De kwarteindstrijden hadden voor de Zwitsers een zeer onaangename verrassing gebracht. Plattner werd namelijk in de eerste rit royaal door Bellenger verslagen. Arie van Vliet nam de tweede rit voor zijn rekening, door met groot machtsvertoon Bards- ley en Von Bueren te kloppen. Jan Derksen had de kop geloot in de derde rit van deze kwarteindstrijden met Gerardin achter hem en de ge vaarlijke en zeer snelle oud-Olympi sche kampioen en oud-wereldkam pioen der amateurs Sacchi in derde positie. De laatste dook in de voorlaat ste bocht juist op het ogenblik, dat Derksen geen aanval verwachtte, naar beneden. De Italiaan zette zo snel aan, dat hij twee tot twee en een halve lengte nam, juist iets te veel voor Derksen en Gerardin, die een verwoede achter volging hadden ingezet, maar reeds bij het uitkomen van de laatste bocht zich geslagen wisten. In de vierde rit kwam Ghella ten val in een der boch ten. Senfftleben sloeg over hem heen en Harris moest toen stoppen, omdat de bel tussenbeide kwam: Overrijden luidde het bevel. Toen de rit opnieuw werd gestart won Harris met lVz leng- te voor Ghella en Senfftleben. In de eerste rit van de herkansing zgn er enkele sensationele dingen ge beurd. Plattner kwam uit tegen Ge rardin, Ghella en Bardsley. Het is vol doende hekend, dat het tussen Harris en Plattner de laatste tijd niet bepaald botert. En Harris heeft blijkbaar hulp troepen laten aanrukken, want zijn landsman Cyril Bardsley reed duide lijk in deze repechage tegen Plattner. Niettemin zag de Zwitser kans op het voorlaatste rechte stuk met een formi dabele demarrage zijn tegenstanders te passeren, nadat hij voortdurend in vierde positie had gelegen. In de laat ste bocht lag hy gewonnen, ging toen bij het uitkomen van deze bocht ge heel onnodig omhoog, blijkbaar met de bedoeling om Bardsley te verhinderen een laatste wanhopige aanval in te zetten. Daarbij liet Plattner zoveel ruimte over, dat de oude rot Toto Ge rardin een klein gaatje zag om bin nendoor te passeren. Juist toen de Fransman naast Plattner lag, kromde de Zwitser zijn linker elleboog, waar schijnlijk door een reflexbeweging, maar Gerardin zette door, de Zwitser verstuurde zich, kwam ten val, waar bij Bardsley over hem heen duikelde. Garardin passeerde als winnaar de eindstreep, terwijl Ghella als ongeluk kige vierde vallende de finisih bereik te. Plattner kwam met het hoofd te gen de paal terecht, waarop het rode en groene licht voor het achtervol gingsnummer zijn gemonteerd. Alle drie hadden schaafwonden en Plattner bovendien nog een hoofdwonde, welke evenwel niet ernstig mocht worden ge noemd. Derksen won de andere repechage, zodat zich voor de halve eindstrijden hadden geplaatst de Nederlanders Van Vliet en Derksen, de Fransen Bellen ger en Gerardin, Harris en Sacchi. De eerste halve eindstrijd werd ge makkelijk door Harris gewonnen, die uit tweede positie kwam. Bellenger meende een zwieper van Harris te heb ben gekregen, was daarom ook op 100 meter voor de finish omhoog „gelo pen", maar de wedstrijdcommissaris sen hadden niets onregelmatigs ge zien. Derksen werd derde, had ook af gestopt uit „medeleven" met Bellenger. In de andere halve eindstrijd de marreerde Sacchi in de voorlaatste bocht. Een fel duel ontspon zich tus- Van Vliet en Gerardin, waarvan in zijn serie met zeker twee lengten verslagen door de snelle Duitse kam pioen Potzernheim. In zijn herkansing kwam hij tegen de Fransman Lemoig- ne en de Deen Andersen in de baan, die hem evenmin enige kans gaven. Potzernheim bereikte met de Italia nen Morettini en Pinarello de finale. Het was bij voorbaat reeds duidelijk dat de Duitser weinig of geen kans zou hebben. Direct na de start werd hij door de beide Italianen ingesloten en nog voor het ingaan van de laatste 200 meter was hij kansloos. Morettini werd met duidelijk verschil winnaar in de tijd van 12.2 sec. DIET VAN HEUSDEN is te laat in Zürich aangekomen om te kunnen acclimatiseren. Bovendien regende het Vrijdagmiddag toen hij uit de trein stapte, waardoor hij pas Zaterdag de hem onbekende baan kon verkennen. Zondagmorgen, toen met de voorritten voor de achtervolging werd begonnen, draaide hij een zeer behoorlijke 5 km in de tijd van 5 min 12.4 sec, maar hij klaagde na afloop over pijn in de borst, waarschijnlijk veroorzaakt door de Zwitserse lucht die nu eenmaal zwaarder is dan in ons land. In de mid daguren kwam Van Heusden tegen Campana in de baan, die 5 min 20.6 sec. in de voorritten had genoteerd. Een kwarteindstrijd, welke dus, gezien de resultaten, gemakkelijk door Van Heusden kon worden gewonnen. Campana liep evenwei dadelijk uit en vergrootte zijn voorsprong tot 70 meter. Pas op de helft van de strijd, na twee km dus, begon Van Heusden beter te draaien. Zienderogen liep hij in en een felle demarrage bracht hem vrijwel gelijk met de Italiaan aan de eind streep. Aanvankelijk was de jury van mening dat Van Heusden had gewon nen. Te pijnlijker was het daarom voor onze landgenoot, dat later bekend werd gemaakt dat voor Campana een tijd van 5 min 14.4 was genoteerd en voor Van Heusden 0.2 sec. meer. Daan de Groot, die in het geheel geen specialist is in dit moeilijke num mer, had in de ochtenduren ook last gehad met zijn ademhaling. Hij noteer de 5 min. 16 3/5 sec, maar toen hij reed, stond er meer wind op de baan, dan in de vroege uren van deze Zon dag, een handicap, welke hij coor zijn kracht glansrijk had overwonnen. In de kwarteindstrijd stond hij tegen over de Fransman Brun, die blijkbaar in de voorrit te veel van zijn kraciuen had aangesproken en in de kwart finale tegen De Groot viel. Daan de Groot gaf zijn laatste reserves in de voorlaatste en laatste ronde en no- eerde de schitterende tijd van 5 min. 9.6 sec. Na Messina, die de Engelsman Brotherton had geslagen in 5 min. 7.6 sec., de beste prestatie van de dag. „Ik dacht, dat er nooit een eind aan kwam" kon hij er na afloop met moeite uit brengen, „wat is dat nummer ver schrikkelijk zwaar". De uitslagen van deze kwartfinales luiden: le kwart finale: 1. Messina (It) 5.07.6, 2. Bortherton (GB) 5.14.4; 2e kwart finale: 1. Campana (It) 5.14.4, 2. Van Heusden (Ned) 5.14.6; 3e kwart finale: 1. Vitre (Fr) 5.12.8, 2. Wimmer (Oost) 5.17.8; 4e kwart finale: 1. Daan de Groot (Ned) 5.09.6, 2. Brun (Fr) 5.16.8. DIJ de professionals had alleen Harry van der Kamp aan de voorritten deelgenomen. Jan Derksen zou alleen starten als hij vroegtijdig voor de sprint zou worden uitgeschakeld. Van der Kamp plaatste zich met een tijd van 6.45.8 sec. bij de laatste acht. Gil len was in de "rorritten de snelste ge bleken met 6.36.8 over de 5 km. In de kwartfinale moest onze landgenoot het hoofd huigen voor de Australiër Pat terson. De uitslagen van de kwart finales voor professionals lulden: le kwart finale: 1. Bevilacqua (It) 6.37.8, 2. Gillen (Lux) 6.43.4; 2e kwart finale: 1. Patterson (Austr.), 2. Van der Kamp (Ned), ingehaald in de 14e ronde. 3e kwart finale: 1. Nielsen (Denem) 6.34.6, 2. Piazza lit) 6.40.4; 4e kwart finale: 1. Hassenforder (Fr) 6.36.0, 2. Glorieux (B) 6.41.4. Neem bij Uw goede shag ook goed vloei! tiraDDon en peuteren maak» de kwaal steeds erger. De hel der vloeibare D.D.D. dringt diep in de poriën door, zui vert, ontsmet en geneest de huid. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN (Advertentie Ing. Med.) Sacchi duidelijk profiteerde en nog zoveel óver had op het laatste rechte eind, dat hij met enkele forse pedaal- trappen de slotaanval van zijn tegen standers resoluut afwees. Tijd over de laatste 200 meter 113/5 sec., klonk er uit de luidspreker, een zeldzaam mooie sprint, welke in zuivere snelheid door de Italiaan volkomen verdiend was gewonnen. Harris en Sacchi hadden zich direct in de finale geplaatst, Van Vliet, Derk sen, Gerardin en Bellenger mochten met zijn vieren uitmaken wie de derde man zou zijn. Het was een mooie open repechage, waarbij Bellenger het eerst demarreerde, fel nagejaagd door Derksen, Maar toen zag Van Vliet zijn kans, bleef aan het wiel van Derksen hangen, zoog zich over Bellenger en Derksen heen en won op fraaie wijze, eveneens met een tijd van 113/5 sec. over de laatste 200 meter. Hiermede han Van Vliet de basis gelegd voor het wereldkampioenschap, dat hij in de beslissende strijd zou behalen. ALS men weet dat Jan Hijzelendoorn als amateur-sprinter in Nederland eenzame hoogte staat en op de wereldkampioenschappen nauwelijks in tel is, wordt het duidelijk dat een Ne derlandse opvolger van Van Vliet nog niet gevonden is. In zijn serie werd de Amsterdammer door de onbekende Fin Kasslin uitgeschakeld en in de her kansing werd hij door de Australiër Braclay op besliste -wijze naar de twee de plaats verwezen. Frans Mahn werd (Advertentie Ing. Med.) (Van een speciale verslaggever) JljRICH, Zondag Slechts twee stayers hebben tijdens de series een goede indruk gemaakt: de Belg Dolf Verschueren, die in zijn serie tegen Bijster, Lemoine, Schorn, Diggelman en Mutti, vrijwel alle baanrecords heeft gebroken en de Fransman Queugnet, die totaal geen moeite had met Martino, Besson, Michaux, Pronk en Bunker. Lemoine kreeg tegen Verschueren, die naar alle waarschijnlijkheid beter in conditie is dan het vorige jaar, „slechts" drie ronden achterstand. Schorn kwam nog in de finale, niettegenstaande het feit dat hij tienmaal had moeten toe staan dat de flitsende benen van de Belg hem voorbij waren gevlogen Hoewel Queugnet minder snel draaide dan Verschueren bezorgde ook hij zijn tegenstanders vele ronden achterstand. Het t waarin Jan Pronk zeer slecht heeft gereden. Al spoedig had Queugnet twee ronden voorsprong op de Italiaan Giuseppe Martino en drie ronden op de oude rot Jacques Besson, die in 1946 te Zürich nog tot de favorieten behoorden voor de titel, maar nu met moeite mee kon komen. Jan Pronk reed zeer slecht. Er kwam geen snelheid uit zijn benen en gangmaker de Graaf durfde niets te riskeren, bevreesd als hij was, dat zijn pupil een hoger tempo niet zou kunnen volgen. Het werd een kleurloze rit, waarin de „lapjes" door Gueugnet royaal werden uitgedeeld, na de de- En of ik er op sta, want Sterling is de beste shag! Daarover is ieder het eens: als je een werkelijk goede Virginia sigaret wilt draaien, moet het Sterling zijn. NIEMEIJERS TABAKTABAK OP ZN BEST (Advertentie Ing. Med.) monstratie van Verschueren, een nieuw bewijs op welk laag niveau de inter nationale stayerij thans staat. En men zal ijverig moeten zoeken naar nieuw bloed, wil het nummer achter grote motoren niet langzaam maar zeker af sterven. Pronk ondervond ongetwijfeld nog de nadelige invloed van zijn angina, welke hem de laatste weken tot het nemen van rust had gedwongen. Dolf Verschueren ging zo gelijkma tig en in zulk een hoog tempo over de baan, dat alle deelnemers met uitzon dering van Lemoine, reeds na 40 ronden 300 ronden op deze baan vormen 100 km gedubbeld waren. En toen een derde van de afstand was afgelegd, had ook de Fransman een ronde ach terstand geboekt, Schorn had er drie op zijn lijst gekregen, Bijster en Dig- gelmann vier en Matti zes. Tegen het geweld van een Verschueren in top vorm was niets bestand en soms be zorgde hij drie, vier stayers in één ronde een lap. Mutti en Diggelmann zagen al spoedig het hopeloze van de strijd in, maar Schorn en Bijster voch ten door, d.w.z. 'tegen elkaar, omdat het tussen hen ging om de derde plaats, die beslissend was voor kwalificatie in de eindstrijd. Maar Bijster kwam hard heid te kort en voor de eerste de beste aanval van Schorn moest hij het hoofd buigen. Intussen reed Verschueren in razend tempo de tweede 50 kilometer en verbeterde en passant het baan record van Oerlikon over 50, 60, 70 (daterend van 1929 George Paillard), 80, 90 en tenslotte ook over 100 kilo meter. welke afstand hij aflegde in 1 uur 25 min 8 sec, hetgeen een gemid delde van 70.477 kilometer per uur be tekende. De uitslagen van de series waren: Eerste serie: 1. Dolf Verschueren (B) 100 km in 1 uur 25 min. 8 sec. (nieuw baanrecord); 2. Lemoine (Fr) op S ronden en 120 m; 3. Schorn (Did) op 10 ronden en 330 meter; 4. Bijster (Ned) op 13 ronden; 5. Diggelmann (Zwits) op 18 ronden; 6. Mutti (It.) op 20 ronden. Tweede serie: 1. Queugnet (Fr) 100 km in 1 uur 26 min. 43 sec.; 2. Martino (D) op 5 ronden en 100 meter; 3. Bes son (Zwits) op 8 ronden en 70 meter; 4. Michaux (B) op 10 ronden; 5. Pronk (Ned) op 11 ronden; 6. Bunker (GB) op 23 ronden. De directeur van het Olympisch Sta dion, de heer D. J. Bessem, deelde Zon dagavond tc Zürich mede, dat Arie van Vliet, Jan Derksen, Oscar Plattner en waarschijnlijk Reg Harris zullen uitkomen in het sprintnummer, dat op het programma der revanche-wedstrij den staat, welke 1 September te Am sterdam worden gehouden. Reg Harris heeft weliswaar reeds een contract aangegaan voor wedstrijden te Floren ce op die datum, maar er bestaat een goede kans, .".at Harris toch nog vrij komt op die dag om te Amsterdam aan de start te verschijnen. De mogelijk heid is verc.e- niet uitgesleten, dat de derde finalist van het sprintnummer te Zürich, de Italiaan Sacchi voor de wedstrijden in de hoofdstad zal kunnen worden gecontracteerd.

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 7