VOORSCHOTTEN IKKI EN DE REVUESTER UOo tb id wek/mï m oMmmI, MWCO ERWTENSOEP khoJb Vit wuto zo lekker, zo stevig alsof U er een dag aan gewerkt had pl mm Hoe is 't mogelijk! soep van echte erwten - klaar hénnen 7z uur. 'n zwaar pak voedzame soep voor 58 ci wmlmn (WMVatopmcfy... Zij krijgt de zonneschijn- vi tam ine die ze nodig heeft. Vraag: Waarom vitaminen? Antwoord: Vitaminen zijn onontbeerlijk voor de normale groei van weefsels en organen. VraagWaarom is Vitamine D zo belangrijk? Antwoord: Omdat Vitamine D zonneschijn-vitamine - iedereen meer weerstand geeft. Bovendien speelt vitamine D een belangrijke rol bij de kalkvorming voor been- dergestel en gebit van kinderen in de groei. Wees vooral gul met VEREDELDE BLUE BAND ZONNEKOST! HET 15 GELUKT!! Merk -Accordeons DIRK WITTE Een dubbele stijging £en nieuwe verpakking Blijft 2maat ariamsl met die échtepittige smaak! VRIJDAG 27 NOVEMBER 1953 Voordelig! Geen afval, besparing van tijd, arbeid en brandstof Erwtensoep, ja, dat lusten alle vaders, alle kinderen. Maar dan zo'n echte stevige, heerlijk gebonden erwten soep. Wat zegt U? 'n Heel werk? Maar we hebben nu immers Royco Erwtensoep! Binnen ]h uur staan de borden dampend vol op tafel. En 'n soep die U best met Uw eigengemaakte mag ver gelijken. Bereid van eerste soort erwten. Nieuwe oogst! En met alles wat er verder in hoort. Volgens een recept dat alleen Royco kent. Ja, alleen Royco weet hoe dat kan een stevige soep maken van echte erwten en toch klaar in minder dan V2 uur. --jiii Kijk maar in 't pak: echte erwten! Daar wordt Royco Erwtensoep zo stevig van. 't Was half 6 toen ik 't pak openmaakte en de erwten in de pan strooide. Ik teas verbaasd: 'n pak vol echte erwten „Kan die soep werkelijk zo vlug klaar zijn f" dacht ik. Om 10 min. vóór 6 was ze gaar. Toen heb ik ze nog 5 minuten lekker laten door prut telen om ze flink te laten binden. En om 6 uur zaten we al te smul len van een stevige erwtensoep. Zo'n soep waar we allemaal zo van houden. Stevige schoenen, een warme cape, dat alles is nog niet voldoende. Want dat vervangt de zon nog niet. De zon doet groeien, de zon geeft warmte en levens lust. „Is de zon dan te vervangen?" vraagt U. Wis en drieIedere dag is er Blue Band met volop zonneschijn-vitamine. Dat is juist wat we nu tekort komen. Thuis, aan tafel, zorgt U dat Uw gezin herfst en winter goed doorkomt. Met boterham na boter ham, gesmeerd met Blue Band. Smakelijke Blue Band, voedzame Blue Band, en gezond als de zon zelf. Rijk aan zonneschijn-vitamine zeer voedzaam heerlijk van smaak. BB 45.240.200.Mg Thans kunt U profiteren van een enorme partij FRANSE en ITALIAANSE die wij tegen zeer speciale prijzen beschikbaar stellen. Vraagt onze geïllustreerde prijscourant. De zaak met de laagste prijzen en beste service. Komt even bij ons kijken. U slaagt zeker. Meer dan 500 accordeons in voorraad. Vijzelstr. 53 (bij de Munt), Amsterdam Telef. 64655 Dames! Ruilt Uw oude bontmantel in voor een nieuwe. Bonthuis 't Cen trum, Utrechtsestr. 134 b.h. Frederiksplein, Amsterdam Tel. 39418. voor solide personen met vaste betrekking. Br nr. HA 657, Bur. Ver. Noordh. Dagbl., Voordam, Alkmaar. Er zit niet alleen stijging in ons abonnementen- aantal, maar ook de Handeldrijvende Middenstand ziet zijn belang en ad verteert in steeds toenemende mate 22. Nadat het gezelschap aan tafel had plaats genomen, keek Rikki de inspecteur eens vra gend aan en daarna bleven haar blikken weer rusten op het lieve gezichtje van Vera Lee. De inspecteur, die Rikki's blikken opgemerkt had. schraapte zijn keel: „Ja Rikki", zei hij, „je zult wel denken, hoe kom ik in zulk beroemd gezelschap verzeild, maar dat heeft zijn reden, zie jeVera Lee keek de, inspecteur met verschrikte ogen aan. „Maakje niet bezorgd Vera", stelde de inspecteur haar gerust. Rikki is al sinds zeven jaar mijn trouwe assistente. En Frank, haar mankun je ook volledig vertrouwen". Vera Lee gaf geen antwoord, maar frommelde zenuwachtig met haar servet, toen Barendse in korte trekken vertelde, waar om zij zich bij hun gezelschap had gevoegd „Een onbekende stuurt haar elke morgen een dreigbrief", zei de inspecteur. „Dreigt met pu blicaties van allerlei nonsens, die haar car rière zouden kunnen breken. Die vent moet aan de revue meewerken, hebben we al uitge kiend en nou is de zaak: Hoe komen we aan de weet, wie het is en hoe, pakken we 'm". Frank, die medelijden had met Vera Lee's bleke gezichtje, boog zich naar haar over en zei geruststellend: „Een paar dagen werk houdt u zich maar kalm hoordat kunstje wordt zo vaak door handige jongens gepro beerd". „Zei ik óók al", merkte de inspecteur op. „Om spijkers met koppen te slaan, Rikki. Ik had zó gedacht.... als jij nu eens meedeed, hè? Dat zal voor die.... eh Vera ook een ge ruststelling zijn". Met 25 waarde- punten voor mooie en nuttige cadeaux Het moderne pakje van onze Roodmerk Koffie is ontworpen in Uw belang! Want hierin wordt het pittige koffie-aroma veel beter beschermd. Van Nelle's Roodmerk Koffie blijft 2 x zo lang vers. Van Nelle's Koffie

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 8