Agüemda Stad en omgeving De heer Dalenberg werd hartelijk gehuldigd Landbouwer zorgde zelf voor verlaging van waterpeil LAATSTE NIEUWS De 100.000 op No. 4716 D-E op de lijn Jonge Jenever Clubhuis „De Burcht" heeft te kampen met ruimtegebrek Man nam na ontvangst van wisselgeld de benen I Firma MARIE OUDEJANS Wijnkelder KRAAKMAN Succes voor Henk Borst in Carré Eigenaar ivas het er niet mee eens KORDATE REDDING I RUIME KEUZE HOLLANDSE ENGELSE FRANSE DUITSE Kerst- en I Nieuwjaarskaarten BURGERLIJKE STAND Concert N.Ph.O. Politie vermoedde een roofoverval JIMMY BROWN EN DE BeemMer Egmond aan Zee naam Abro it etiket. Vijf en twintig jaar voorzitter Vreemde verkiezing Enkhuizen gaat nu tonnen ruimen Uniformactie Excelsior 700 jaar Stad" en de jeugd Bessengenever Frambozenbrandewijn p. ltr. f 5.35, p. ltr. f 3.75 bij iedere fles een leuk borrelglaasje gratis! aan de Platte Steenenbrug Verdronkenoord 114, tel. 260-i (Advertentie lng. Med.) Momenteel is Kees Manders op talen tenjacht. Onder zijn auspiciën worden in theater Carré te Amsterdam enkele voorstellingen gegeven, waarbij artis- ten uit het gehele land voor het voet licht treden om hun prestaties op het gebied van de kleinkunst te laten tes ten en bewonderen. Onder de deelne mers bevindt zich ook de bekende Alk- maarse cabarettier Henk Borst, die in zijn creatie van „Zingende Zeeman" zoveel succes oogstte, dat hij in de fi nale werd geplaatst. De finalisten ko men vanavond in Carré op de planken. DONDERDAG HARMONIE THEATER, 8 u.: Op de bres (14 jr.) CINEMA AMERICAIN, 8 u.: Intriges in het Oosten -(14 jr.) REX THEATER, 2.30 en 8 u.: Het mysterie van het leven (14 jr.) yiCTORIA THEATER, 8 u.: Sleu tels v. h. Koninkrijk (a.l.) WAPEN VAN HEEMSKERK, 2 en 6.30 u.Toneeluitvoeringen voor la gere scholen. 8 uur: Bonte avond Aquariumvereniging Rode Rio. GULDEN VLIES, 8 u.: NRV-fllm- avond „N.-Afrika". BAPTISTENKERK, 8 u.: Levens verwerkelijking in deze tijd: spr. j. W. Kaiser. CAFE DE NACHTEGAAL, 2 en 8 uur: Biljarttornooi. BERGEN, Ruriende Jager, 8 uur: Parijse nachten (18 jr.) VRIJDAG VICTORIA THEATER, 8 uur: De raadselachtige mr Motto (14 jr.) HARMONIE THEATER, 8 uur: De grote beslissing (18 jr.) CINEMA AMERICAIN, 8 uur: Robin son Crusoë (a.l.). REX THEATER, 2.30 en 8 uur: 't Is feest in Parijs (18 jr.) GULDEN VLIES, 8 uur: Luit Kol. B Koning spreekt voor Schola Publica. WAPEN VAN HEEMSKERK, 7.30 u.: Toneelavond Tonegido CAFE DE NACHTEGAAL, 2 en 8 uur: Biljartornooi BERGEN, Rustende Jagér, 8 U.: Iwo- Jima (14 jr.) DIENST APOTHEKEN Voor spoedgevallen is geopend apo theek Hartong van Ark, Langestraat 1. HOOG WATER TE BERGEN AAN ZEE Donderdag 6.14 18.29 Vrijdag 6.54 19.13 TE CAMPERDUIN hoog laag Donderdag 6.19 18.34 0.19 12.34 Vrijdag 6.59 19.18 0.59 13.18 Teneinde de kwaliteit van zijn land te verbeteren bad de landbouwer Tb. N. K. uit Beemster een stenen waterkering doorgestoken, zodat het waterpeil verlaagd was. Deze waterkering, eigendom van bet waterschap en in onderhoud en beheer bij het polderbestuur, was aangebracht op de scheiding van twee poldergedeelten. K. sprak met zijn buurman, die ook belang had bij een U-ere waterstand, over de mogelijkheid om de waterkering te verwijderen -t waterschap had aan dit plan goedkeuring gehecht onder de voorwaard- 'at de eigenaren van de grond geen bezwaar haddien tegen deze maatregel. Wat K. betreft bleek deze voorwaar de vervuld te zijn, doch zijn buurman kon de vereiste toestemming van de landeigenaar niet verkrijgen. Niettemin had de heer K., die Woensdagmiddag bij de Alkmaarse po litierechter wegens vernieling op het matje moest komen, een gat gehakt in de waterkering, hetgeen de officier van Justitie, mr dr J. M. Vellinga, wel be grijpelijk doch iets te voortvarend vond. De eis luidde f 45 boete of 20 dagen hechtenis, doch de politierechter mr J. A. Markus, deed er 15 gulden en 5 dagen af. Drie slagers uit De Rijp, H. Gr., B. Kn. en J. van V., hadden in November deelgenomen aan een actie van de mid denstand en aangekondigd, dat zij bij aankoop van f 2 aan vlees en vleeswa ren een lot van de middenstands-loterij cadeau zouden geven. Nu is een dergelijke reclame in sla gerskringen niet geoorloofd en zodoen de had de politie proces-verbaal opge maakt. De heer Gr., die ook namens zijn medebeklaagden op de zitting van de politierechter verschenen was, ver klaarde dat geen van hen van het ver bod op de hoogte was geweest. De of ficier eiste f 10 of 5 dagen voor elk der verdachten, doch de politierechter nam in aanmerking dat het bedrijfs- schap voor Vee en Vlees op aanvrage ongetwijfeld dispensatie aan de slagers Vanochtend om kwart voor 12 is het vier-jarige dochtertje van de heer Hen- neman aan de Oudegracht ruggelings naar de walkant gelopen en in het wa ter gevallen. De 25-jarige mevrouw Wassing de Veth zag het ongeluk vanuit haar wo ning gebeuren. Zonder zich te beden ken gooide zij haar bovenkleren uit, sprong te water en slaagde erin de kleine Eveline die al naar het midden gedreven was naar de kant te bren gen waar beiden door handreiking op het droge werden geholpen. Dank zij het kordate ingrijpen van mevrouw Wassing werd het kind van een wisse dood gered. verleend zou hebben en veroordeelde iedere verdachte tot een boete van f 4 of 2 dagen. Willem T. H., fotograaf te Langedijk, was er van beschuldigd aan zijn dorps genoten foto's te hebben willen leveren zonder dat hem een bestelling was ge daan. Verdachte betoogde dat vergis singen overal kunnen voorkomen en dat hij nooit de opzet had gehad zijn „klanten" op te lichten. De officier van Justitie zeide evenwel van Willem's kwade trouw overtuigd te zijn en eiste een boete van f 35 subs. 10 dagen hech tenis. De politierechter wilde destuk ken nog eens rustig bestuderen en zal volgende week vonnis wijzen. —9—— f SCHOUTENSTR. 15, ALKMAAR J (Advertentie lng. Med.) Geboren Marianne M. E., d. van J. Vogelpoel en M. Schoenmakers. Getrouwd Gerrit Strooker en Ca- tharina van Straaten. Wilhelmus G. Sombroek en Gerarda M. van Wonderen. Pieter M. E. Willebrands en Johanna Egbergen. Willem Bakker en Jean- nette A. Koning. Overleden Catharinus J. K. Stoop, 2 jaar. Op Donderdag 17 December a.s. vindt in het Gulden Vlies het 3e con cert plaats van het Noordhollands Phil- riarmonisch Orkest o.l.v. Marinus Adam met solistische medewerking van Dora van Doorn-Lindeman, sopraan en Ma- rius Ruysink, fluit Het programma bevat de volgende werken: Concerto grosso No. 8 - Corel- li; Aria „Süsser Trost, mein Jesu kommt" - Bach; Fluitconcert - Mozart; Dies Natalis - Finzi; La Procession Nocturne Rabaud. (Ongecorrigeerd.) In de 521e Staatsloterij 4e klasse - 16e lijst zijn de prijzen gevallen op: 100.000.— 10.000,— 5.000— 2.000— 4716 17036 19879 pl. premie 17113 van ƒ30.000— 1.500— 6444 14642 1.000,— 1109 5314 5814 9701 14856 17672 19285 400— 4484 6874 9948 10342 13363 15657 18215 200— 1107 1959 2785 3026 4335 4521 5764 6709 7453 7496 7728 8245 8274 8335 10523 10837 11878 13519 13909 14631 15073 15348 15552 16783 Alle series van het lot, waarop de hon derdduizenden zijn gevallen, zijn ver kocht door collectrices van de Staats loterij. Twee series werden verkocht in Amsterdam, te weten de B-serie door mej. J. van Tongeren en de C.- serie door mej. A. M. Brinkman. De A.- en D.-serie van het lot werden res pectievelijk verkocht te Eindhoven en te Voorschoten. De A.-serie, die in Eindhoven is verkocht, is in handen van enkele clubjes werknemers, werk zaam bij Philips. De serie is verkocht in twee kwart loten, twee „twintigjes" en vier „tientjes". Eén ding hopen wij van ganser harte. Dat de directie van de Neder landse Spoorwegen eens welwillend het lijntje AlkmaarHoorn gaat be kijken. Niet achter een bureau met allerlei ingewikkelde exploitatiebere keningen, waarin men in Utrecht nog al sterk is, maar écht. Gewoon op de harde banken meeschommelend langs de Waard en Obdam in de richting van de Coenstad. En desnoods terug. We zouden dat wel erg graag willen, omdat zo'n persoonlijke rit er mis schien toe zal bijdragen, dat over de 25 kilometer lange, glimmende spoor staven ook eens goed materiaal komt te rijden. Geloof ons, we zijn niet bitter je gens de N.S. en sarcastisch evenmin. Immers er zijn al wat betere wagons op de lijn gekomen toen de andere bijna in elkaar vielen. Maar toch zou het voor vele reizigers, de vaste klan tenkring in het bijzonder, wel prettig zijn te ervaren, dat op dat ene stukjl spoor in de-Kop-waarin-we-leven de stoom zou worden vervangen door DE- materiaal. En met dat laatste bedoelen we geen gerenommeerde firma in rookartikelen, omdat we de rook (van de locomotieven in dit geval) juist verre willen houden. We bedoelen de gestroomlijnde diesel-electrische trei nen, die overal door het Noordholland se landschap glijden. Alleen tussen Alkmaar en Hoorn niet. Er is al meer malen over de rollende kisten op dit lijntje gesproken en als antwoord heb ben we steeds weer gehoord, dat er nog geen DE-materiaal voorhanden was om op dit traject in te zetten, En toch zijn we zo vrij nog weer eens op dit prae-historische treintje te wij zen. Omdat we gisteren toevallig weer eens zijn meegereden en het gekraak, geknars en gekreun weer hebben ge hoord. 't Treintje schreeuwt om een opvolger. Laat de noodkreet doordrin gen tot Utrecht opdat men daar ook dit stukje modernisere met enkele druppels angostura heeft een apart cachet het Kerstaperitief bij uitnemendheid, per liter vanaf f 6.50 Advertentie lng. Mea.) Blijkens een één dezer dagen verschenen folder wordt er in het clubhuis „de Burcht" te Alkmaar intensief aan jeugdzorgwerk gedaan. Zoals men weet vangt men hier jeugd op die afkerig is van het normale vereni gingsleven, maar die door een ander programma wel te boeien is. Het is dan ook een verheugend verschijnsel te constateren dat er onder deze jeugd grote belangstelling bestaat voor de vrijetijdsbesteding die „de Burcht" biedt. Dit betreft ook de jongens en meisjes tussen 15 en 20 jaar, een categorie waarmee men in veel plaatsen van ons land zeer moeilijk in contact kan komen. Hiervan getuigen onder meer de uit voerige rapporten die thans over de Nederlandse jeugd gepubliceerd zijn. Wat echter een groot probleem en dan ook een moeilijkheid is waarmee „de Burcht" te worstelen heeft, is het gebrek aan ruimte. Een 56-jarige winkelierster op de Laat is gisteravond doordat zij be zoek had aan een groot gevaar ontsnapt. Om ongeveer 10 uur werd er aan de winkeldeur gebeld. Toen zij opendeed stond er een man voor de deur die vroeg of hij een briefje van f 25.kon wisselen. Nadat hij het wisselgeld in ontvangst genomen had stopte hij de vrouw een zilverbon van f 1 in de hand en ging er snel van door, even later gevolgd door de winkelierster die de man op zijn zachtst uitgedrukt duidelijk wilde maken dat hij zich vergist had. Plot seling wierp de man een stuk ijzer in haar richting en wist in het duister te ontkomen. Naar de politie veronderstelt is het de bedoeling van de man geweest de vrouw te overweldigen om daarna te roven van wat van zijn gading was. Daar er bezoek was is de man echter in zijn voornemen gestoord. Hij is nog niet opgespoord. 24. Jimmy deed een stap in de win kel en legde daar de twee geldstukken neer. „Voor dat boek!" riep hij. „Ik hoop dat het genoeg is". Toen keerde hij zich om en liep het steegje weer inMaar hij was nog geen tien stappen gevorderd of hij hoorde achter zijn rug iemand vreselijk tieren en vloeken. Het was de oude koopman die hem allerlei lelijke woorden na schreeuwde, terwijl hij met allebei zijn vuisten stond te zwaaien. „Ik heb hem zeker te weinig geld gegeven", dacht Jimmy, die al weer naar zijn beurs greep om er nog wat geld uit te pak ken. Maar op hetzelfde ogenblik kreeg Jimmy iets tegen zijn hoofdHet was één der geldstukken! Het andere vloog rakelings langs hem heen en het viel rinkelend op de straatstenen. Jim my begon er hoe langer hoe minder van te begrijpen. Hij raapte stuk voor stuk de twee muntstukken op en liep door, zijn schouders maar ophalend over dit vreemde gedrag van de koop man. Terug in het hotel vertelde hij aan de professor wat hem was over komen. „Hij smeet het' boek zijn win keltje uit en het geld gooide hij mij naar m'n hoofd." Professor Propjos knikte. „Dan was hij bevreesd voor dit boek", zei hij. „Hij wenste het niet langer in zijn huis te hebben en door er geld voor te aanvaarden zou hij op de een of andere manier tóch met de boze geest die naar zijn mening in dit boek huist in contact blijven. Laat mij dat boekje eens zien, Jimmy?" Wel heeft men in Alkmaar een bij zonder aantrekelijk lokaal, maar he laas is het te enen male onvoldoende om er het jeugdzorgwerk te volvoeren zoals dit in het algemeen belang wen selijk zou zijn. Voor een grote verschei denheid aan activiteit is het nodig dat men over meerdere lokaliteiten be schikt. Hoewel het komende jaar weer een bedrag van ongeveer 6000 gulden aan subsidies verwacht mag worden, zal dit niet voldoende zijn om aan deze wens tegemoet te komen. Misschien dat er binnenkort eens een oud school gebouw vrijkomt waar men dan zijn intrek zou kunnen nemen. Naast de activiteiten als handenar beid, dammen, schaken, sjoelen, teke nen enz, wordt er ook gezwommen. Te gen een speciaal tarief hebben de jon gelui toegang tot het overdekte zwem bad in Alkmaar. Een aardig experiment is het rhyth- misch dansen. Niet alleen de meisjes verschijnen op deze lessen, maar nu ook al de moeders. Dat daardoor tussen de clubhuisleiding en de ouders een pret tige band ontstaat is misschien wel vanzelf sprekend. Men is nu ook al begonnen met kleu- terwerk en het is te verwachten dat de Woensdagmiddagen waarop dit zal ge schieden aan de verwachtingen zullen voldoen. De leiding van het clubhuis stelt er prijs op dat men diverse „afvalmate- rialen" (hout, karton, klosjes, lucifers doosjes enz.) voor haar bewaart. BURGERLIJKE STAND Geboren: Petrus H. M., z. van H. P. Stam en A. Langenberg. Herman P., z. van J. Beemsterboer en H. Muts. Wilhelmus J. M., z. van C. Tuijp en M. M. G. Poel. Wilhelmus N., z. van W. J. Luberti en J. E. Ooms. Ondertrouwd: W. Elzinga en W. Kammin ga. j. Roos, won. te Wij denes, en A. G. Koeman. J. Tump en G. Beuse. FILMAVOND ROODE KRUIS De afdeling Egmond van het Ned. Roode Kruis organiseert op Maandag 14 Dec. in de zaal van de Vergulde Valk een filmavond. Vertoond zal wor den de film: „Het leven van dr Ehrlich, De geheimzinnige kogel". orstel kan er bij. en verdrijft daar Heen Abro Dan Jw gezin! Zeker! t Abro haalt e veiligheid teel Uw huis! ïaar opRamen, rol, zijde, nylon, akt alles schoner, ser, Uw wasbak, is, vloeren en ko- laak alles schoner :r met Abro. Haal heid in huis. Haal huis. Dat geeft d. De vertrouwde s is Uw rechter- s Uw beste hulp. Illllfllllllllllilllllllllllllllllllllllll DONDERDAG 10 DECEMBER 1953 Gisteravond is tijdens de pauze tussen twee repetities van de Ned. Herv. Oratoriuinvereniging in de aula van het Murmelliusgymnasium de voorzitter der vereniging, de heer J. Dalenberg, op hartelijke wijze gehuldigd i.v.m. het feit, dat hij 25 jaar deze functie bekleedt. Had men even te voren alleen nog aandacht gehad voor de moeilijke passa ges in de „Ode an die Freude" uit de 9de symphonie van Beethoven en had men uit volle borst gezongen dat „Alle Menschen Brüder" zouden worden, plotseling was daar het ogenblik waarop iets van de onder, linge broederschap in deze oratoriumvereniging aan het licht kwam. Dr heer en mevrouw Dalenberg, terugziende op een kwart eeuw waarin zij al hun krachten gaven om de Ned. Herv. Oratoriumvereniging op te werken van een vereniging met 20 leden, waarvan slechts 4 de repetities bezochten, tot een instelling die thans 188 trouw bezoekende zangers en zangeressen telt. Rechts: de tweede secretaris der vereniging de heer W. Derksen. Het was de tweede secretaris en oud ste bestuurslid der vereniging de heer W. Derksen, die na de pauze het woord nam. De heer Derksen herinnerde aan de tijd dat zijn bestuurscollega 25 jaar geleden zijn functie had aanvaard, wat toen onder enige vreemde omstandig heden had plaats gevonden. „U werd gekozen op een vergadering waar U niet tegenwoordig was. Uw verkiezing geschiedde zonder Uw voor kennis en men deelde U Uw benoe ming niet op tijd mede. Want pas toen iemand U met Uw benoeming felici teerde werd U gewaar wat er gebeurd was. Uw mandaat is inmiddels 12 maal verlengd en het is aan Uw overre dingskracht en organisatietalent te dan ken dat onze vereniging in die periode is uitgegroeid tot een lichaam met bij na 200 leden", aldus de heer Derksen. Hierna herinnerde de spreker aan de standvastige houding van de voorzit ter tijdens de bezettingsjaren en roem de hij diens stuwende kracht die hij met name in die tijd ontplooid had, Dat de vereniging haar jubilerende bestuurder deze avond ook in materi eel opzicht niet vergeten had bleek wel toen het toneelgordijn zich ten slotte opende en er voor het (gedoof de) voetlicht een gemakkelijke rook- stoel prijkte waarmee de voorzitter zich zeer ingenomen toonde. Het was een sympathiek gebaar dat de heer Dalenberg de hem toegezwaai de lof voornamelijk overhevelde naar de dirigent der vereniging, de heer C. Jonker. Deze waardeerde het op zijn beurt, dat de voorzitter bij zijn beleid steeds het doel van de Kunst met een grote K voor ogen had gehad. Aan de hand van een aardig voor beeld toonde hij aan hoe zeer men in de laatste 25 jaar, niet alleen in kwan titeit maar ook in kwaliteit was voor uitgegaan. „Nog herinner ik mij die dagen, dat wij voor een uitvoering eens drie ba zuinspelers uit Haarlem moesten laten Ook Enkhuizen schijnt zijn tonnen- probleem te hebben. Dat mag voor de Alkmaarders misschien een schrale troost zijn, toch is het wellicht interes sant en leerzaam te vernemen hoe daar het gemeentebestuur een einde aan het wisseltonnenstelsel denkt te maken. In ongeveer veertienhonderd wonin gen moeten waterclosets komen met bijbehorende septic-tanks die op de gemeenteriolen lozen. De kosten daar van worden geraamd op f 900 per wo ning. Het Enkhuizense college heeft nu voorgesteld de bewoners een bijdrage te geven van 33% van de werkelijk door hen gemaakte kosten. Om de be trokkenen tot een spoedige beslissing te brengen hebben zij een aflopende schaal geprojecteerd, zodat in het eer ste jaar 33% subsidie wordt gegeven, het jaar daarop 27,5% en vervolgens 22, 19,5 en 17% tot maximumbedragen van resp. f 300, f 250, f 200. f 175 en f 150. Ze hebben in Enkhuizen bere kend, dat het bedrag, dat de subsidies vergen (f 315.000) ongeveer gelijk is aan de jaarlijkse offers, die de gemeen te zich voor het wisseltonnensysteem moet getroosten. komen. En dat kostte ons ƒ25.de man, dus ƒ75.in totaal. Tegenwoordig mag het Noordhol lands Philharmonisch Orkest ons wel begeleiden, maardan moet het toch liefst met nog een aantal musici ver sterkt zijn". De heer Dalenberg dankte hartelijk voor de hem betoonde waardering en sprak ook zijn dank uit voor de stoel en de bloemen die hem en zijn vrouw waren aangeboden. „Het cadeau waarmee U mij echter het grootste plezier zou doen is het regelmatig verschijnen op de repeti ties". besloot de jubilaris. Nadat ook nog de heer M. Zwaan had gesproken werden de repetitie weer voortgezet. De vierde verantwoording van de voor de Uniform-actie van „Excelsior" ontvan gen gelden nadert al dicht de eerste dui zend gulden. Straks zal ook worden be gonnen met de huis-aan-huis- collecte en daarmede hoopt men natuurlijk met de steun van de burgerij een goed eind in de richting van het benodigde kapitaal te komen. Fa. K. de H. f 1,50: Fa. Gebr. Hoed f 15,Voorthuizen f 10. W. B 0,50; N.N. 1.—; Gulden Vlies f 25.—; M. f 1,—, L. P. f 1,Maison O. f2,50; Fa S. f 2.—: J. H. G. f 1—; S. H. J. S. 1,—; K. B. f 1,—: Fa. W. en B. f 2,50; D. C. C. f 0.50; S. f 0.50; N.N. f 1.25; K. v. d. B. f 2,50; Gebr. P. f 2,50; C. J. Sypheer f 3,H. f 2,50; J. M. 2,50; Wed. v. O. f 1,—; G. H. K. f 1.—; H. J. L. f 2.—; B. C. Z. f 0,50; S. Sch. 2,50; A. G. f 0,50; N. B. f 1,—; A. P. P. 2,—; S. J. K. f 2,50: A. B. 1,—; P. en F. f 1.—; P. Schermer f 5,—; Fa. T. en P. 1,—; A. B. f 1.—; P. J. Z. 1,—; Fa. B. en Zn. 2.—; Fa. P. f2,50; Fa. E. v. Latum f 5,—. Het totale in gezamelde bedrag is thans: 923,94. Ook volgend jaar zal weer de ten toonstelling „De jeugd exposeert", die dit jaar zoveel bezoekers trok, worden gehouden. De expositie zal gebracht worden in het kader van de te vieren stadsfeesten. Er is een aantrekkelijke, voor de jeugd bestemde folder ver schenen waarin wordt meegedeeld dat jongens en meisjes van 10 tot en met 21 jaar inzendingen mogen insturen.. De inzendingstermijn wordt gesloten op 15 Maart 1954. De instelling „Jongensstad", die dit jaar in organisatorisch opzicht niet zo'n bijzonder groot succes is geweest, zal in 1954 opnieuw van zich doen horen. Hoewel nog niets definitief is vast gesteld bestaat het voornemen om van Jongensstad tijdens de komende stads feesten een bijzonder aantrekkelijk ge heel te maken. BEËDIGING BEROEPSOFFICIER Gistermiddag heeft voor het front van de troepen van het te Roermond gelegerde Regiment Limburgse Jagers de plechtige beëdiging plaats gevonden van de heer H. Huiberts uit Alkmaar, die bij Kon. Besluit van cadet-sergeant der KMA tot tweede luitenant bij ge noemd regiment is .benoemd. GESLAAGD Voor het artsexamen le gedeelte is aan de Gem. Universiteit geslaagd de heer J. Christiaanse.

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 5