Rikki en de revuester Van Kanipo n's tilbm continent der eenzamen v.h. C. DE BOER Jr. AMSTERDAM 't Geheim van de vliegende schotel! Vrede op Aarde in het rampgebied INTEKENBILJET Adverteert in dit blad! UITGEVERIJ Als extra verrassing krijgen alle abonné's, die zich vóór 1 Januari 1954 opgeven, een daverende surprise! Aan de Adm. van „Panorama", Nassaulaan 51, Haarlem. Accoord! Noteer mij als abonné t per week 30 cent I per kwartaal 3.90. i 34 Adres Woonplaats doorhalen wat niet verlangd wordt. 20e Middenstandsexamen Alg. Handelskennis Inschrijving opengesteld t/m 23 Januari I85J. Inschrü- vingsformulieren uitsluitend per briefkaart aan te vragen bü Bureau Stichting Midden standsexamen. L-.v. Meerder- voort 96a, 's-Gravenhage of één der volgende Examen- bureau's te 's-Gravenhage J. v.Nassaustraat 7, Zwarte- weg 22. De Ruüterstraat 74. «7 verscheen de 2e druk. De 1e druk was binnen 2 weken uitverkocht. Volgens het „ALGEMEEN DAGBLAD" een nobel boek Uw boekhandelaar heeft het boek in voorraad of bestelt het gaarne bij PAN ORAM A Om Uw gasten te schenken - 's Middags tussen thee en avond eten; 's-Avonds als de koffie op is. U legt er eer mee in. voor de meest geroutineerde toneelrot. Het was dan ook een schrik voor de spelers W het „Zuidzee-paradijs", toen ze zagen, dat de souffleur met zijn hoofd op de planken 1 aft Het leek, alsof hij ingeslapen wasVera Lee, die door één der koormeisjes op het on gewone feit opmerkzaam werd gemaakt, danste wat meer naar voren, naar het voetlicht toe. Op datzelfde ogenblik scheen de souffleur weer wakker te worden, hij bewoog tenminste even.... MAANDAG 21 DECEMBER 1953 Eén en al oog zult u zijn voor de flonkerende inhoud van het Kerstnummer van Panorama, dat deze week uitkomt! Voor de sensatie van onze tijd, die de gehele wereld in spanning houdt Een uiterst boeiend artikel, dat het gehele gezin zal fascineren 1 Maar niet minder diep zult u worden getroffen door de ontroerende reportage De met gevoelige hand gerichte meestercamera van Panorama vertelt u van het nieuwe rijke leven, dat thans, na de maanden van heroïeke inspanning, óók is opgebloeid voor dezelfde zwaarbeproefde mensen, wier tragische foto's destijds gemaakt door Panorama en overgenomen door geheel de wereldpers zulk een sprekend getuigenis aflegden van de ramp. Week in, week uit is PANORAMA weer éven verrassend van woord en beeld. Neem dus een abonnement en vul vandaag nog nevenstaande coupon in dan begint bet nieuwe jaar goéd voor u I 42. De geheimzinnige onbekende had het juiste ogenblik afgewacht, want nauwelijks had hij zijn hand teruggetrokken of de souf fleur greep de beker, waarna die uit het ge zichtsveld verdweenZelfs artisten, die hun rol al enige honderden malen gespeeld hebben, zouden met graag de souffleur mis sen, die her. bijstaan kan, mochten zij eens iet. vergeten of de draad kwijt zijn. Gebeuren kan zoiets altijd en daarom is het vertrouwde beeld van de fluisterende souffleur in zijn hokje altijd weer een geruststelling, zelfs

Alkmaarsche Courant | 1953 | | pagina 8